MKRI Sp. z o. o.

Opinie o MKRI Sp. z o. o.

Malina

Ktoś wie jak się pracuje na magazynie e Elblągu?

Miki

jak wygląda sytuacja z fotografami? stały skład ok ale może jakieś zlecenia?

Zgłoś do bezpośredniego przełożonego, dostaniesz kwestionariusz do wypełnienia i tyle

Wystarczy skontaktować się z kadrami, wypełnić zgłoszenie, wybrać pakiet i gotowe. Tylko ciekawe, czy możliwość przyłączenia nie będzie dopiero od 1.04…

Aleksa

przyłączenia się do czego?

Aleksa

ktoś napisze czego dotyczyło to pytanie?? plis

niepolecam

Po kliku latach pracy w tej firmie mogę stwierdzić, że firma najzwyczajniej w świecie się stoczyła i w niczym nie przypomina już firmy w której się zatrudniałam. Czysty wyzysk i zero poszanowania ludzi i jej pracy. Wieczne mydlenie oczu cudowną premią, której nie da się wyrobić i tłumaczenie wszystkiego "siłą wyższą". Chociaż myślę, że największym problemem tej firmy są osoby postawione na wyższych stanowiskach, które znalazły się tam chyba przypadkiem. Zwłaszcza pani ekspert, która jeździ po sklepach nie po to żeby kogokolwiek szkolić, ale po to, żeby typować osoby do zwolnienia według swojego widzimisię. Nigdy wczesniej w żadnej firmie nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu ze strony osób wyżej postawionych.

@niepolecam

Jaki region ta pani ekspert? Od czego ona jest? Bo zacząłem się bać zwolnienia

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta kaes. Otwock w firmie MKRI Sp. z o. o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
P

Regionalna E jest tragedia, nie docenia zespół za wyniki, grozi zwolnieniami i podnosi głos na innych, jak ktoś jej spokojnie coś tłumaczy przez co zespół myśli nad odejściem i to bardzo dobry zespół z dobrymi wynikami. Czy centrala ma zamiar coś z nią zrobić? Bo po innych opiniach wychodzi na to, że nie jeden salon ma z nią problem, a wcześniej nim ona przyszła był spokój. W tak krótkim czasie tyle salon do siebie zrazić to trzeba mieć talent. Zaraz będzie tak że większość pracowników na regionie się zwolni i zostanie w pracy sama Pani E na Wszystkich salonach

XYZ
@P

Niestety, ale to prawda. Do czasu jej przyjścia był spokój, a teraz grozi zwolnieniami. Swoją wiedzą bardzo zniechęca pracowników do pracy. Jeszcze trochę i tak jak powyżej, zostanie sama na regionie. Nikt nie będzie pozwalał sobie na groźby i tak bezczelne podejście do ludzi.

Byly Pracownik
@P

Lepiej rekrutować z zewnątrz niż dac szanse ludziom z wewnątrz. Jest wielu wspaniałych kierownikow w firmie którzy chetnie chcieliby się rozwijać, no ale cóż...

Barbara
@Byly Pracownik

To pracownicy, którzy już są zatrudnieni nie mają szans na żaden awans wewnątrz firmy? A podwyżki? Są jakieś przyznawane?

Kandydatka

Witam. Czy może mi ktoś odpowiedzieć ile czasu czekaliście na odpowiedź po drugim etapie rekrutacji ???

Wajdel
@Kandydatka

Około tygodnia +/-

Wajdel
@Kandydatka

Konkretnie nie pamiętam, ale nie było to długo. Ale wiadomo, to się może różnić, bo pewnie wszystko zależy od liczby kandydatów i jakichs innych szczegółów

informatyk

Hej, sporo tu o pracy w sklepach, a ja trochę z innej beczki. Orientuje się ktoś czy są przyjęcia do działu IT?? na stronie są jakieś ogłoszenia, ale trudno powiedzieć czy aktualne...

@informatyk

Ogólnie duży macie dział IT? jest opcja pracować w formie hybrydy?

lukas
@informatyk

Są tam daty dodania, na tej podstawie można dość prosto wywnioskować

lukas
@informatyk

Młodszego analityka IT np. szukają, świeża oferta, z dzisiejszą datą

@informatyk

Może akurat ktoś będzie wiedział i się podzieli

Pracownik.C
@informatyk

My znamy tylko chłopaków do których dzwonimy z problemami więc ciężko powiedzieć czy jest duży, ale raczej niewielki.

Kolka

Przepraszam, orientuje sie ktos w godzinach pracy na magazynie?

Bruno
@Kolka

a szukają kogoś tam? bo na stronie nie widzę ogłoszeń na magazyn..

@Bruno

pytanie zadane prawie miesiąc temu, więc mogą już nie szukać

Wanda
@nanami

czyli tak w sumie rotacji sporych tam nie ma, tak? a napisze mi ktoś ile osób mniej więcej tam pracuje teraz?

gong
@Wanda

chodzi ci o konkretną liczbę?

lio
@Bruno

jak coś to są jakieś przyjęcia teraz, na stronie widziałem

Zol
@lio

A wie ktoś w końcu jak z tymi godzinami?

roza
@Zol

zapytaj najlepiej mailowo, bo ja w sklepie pracuję więc niestety nie pomogę.

bumer
@lio

chodzi wam o oferte do Elblaga?

bumer
@Zol

dwie zmiany, tak jest w ogłoszeniu, ale godzin nie znam..

Paula

Witam. Ja pracuje od 6msc i jestem bardzo zadowolona ☺️ Jest szacunek do pracownika, kierownictwo super, zarobki ok. Jak najbardziej polecam

giv

jako sprzedawca?

o jakim regionie mowa?

@Paula

nie wiesz czy reszta zespołu podobnie uważa czy to tylko pojedyncza opinia?

gong
@nanami

to jej opinia, no chyba że sondaże robiła, to może ci powie co i jak :)

Kamila
@nanami

A napisała ją ona, czy cały zespół? Co to za pytanie

xyz
@Paula

zarobki ok? chyba dla mlodej osoby na swoje wydatki...bo dla osoby samodzielnej lub posiadającej rodzine to kiepsko.

roza
@xyz

no tak, każdy ma inne potrzeby i to jest zrozumiałe, ja mogę się tylko za siebie wypowiadać

Zarobki

Ktoś wie jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku kierownika? Biorę udział w rekrutacji w mazowieckim i dopiero na drugim etapie mają byc ujawnione zarobki. Ktos się wypowie? Jest jakiś system premiowy?

@Zarobki

Kierowniczka 3400 netto

Barbara
@Eddie

Można do tej kwoty dostać jakieś premie za wynik? Nie ukrywam, że bardzo interesowałaby mnie taka posada, ale dobrze byłoby zarobić nieco więcej jako kierownik

@Barbara

Można. Ale większość miesięcy nie udaje się wyrobić więc jest jak jest proszę panstwa

Qwerty
@Zarobki

I coś się wyjaśniło w sprawie pensji? Jestem też ciekawa bo też wysłałam CV ale na inny region ????

Crys

czy dla pracowników sklepu zapewnia się jakieś miejsca parkingowe w lokalizacjach z płatnym parkingiem?

Ksksks
@Crys

w sumie to nigdy mnie to nie interesowało, podpytaj przy rekrutacji może

Ksksks
@Crys

ja też podpytam w pracy i może tu odpiszę jeszcze

Pracownik.C
@Crys

Jeżeli zatrudniasz się w danym miejscu to raczej Pracodawcę nie interesuje jak się dostajesz do pracy, więc raczej na pewno nie zapewnia miejsca parkingowego :)

@Pracownik.C

najlepiej komunikacją miejską według mnie :)

Żaba
@Hani

no fajnie, a jak ktoś nie ma jak się komunikacją dostać, bo np. nie dojeżdża w jego strony? no ale dobra, odpowiedź na pytanie już padła, więc nie ma co kontynuować wątku

@Żaba

no może się zdarzyć i tak, ale nadal, nie uważam, żeby to był akurat problem pracodawcy.

kokardka

Ogolnie chyba perspektywa zależy od punktu siedzenia, chyba tak to się mowi. Ja dostałam szanse w tej firmie, trochę posiedziałam, nie było idealnie (chyba zawsze tak jest), ale sporo się nauczyłam i dobrze na tym wyszłam. Pracuje teraz w innym miejscu, ale dzięki tamtej pracy mogłam nabrać doświadczenia w handlu i to na pewno duzy plus dla mnie patrząc teraz

postudiach
@kokardka

z tego wynika, że warto się zainteresować pracą tu, rozumiem, że na początek polecasz? ja właśnie szukam czegoś na start, takiej pierwszej pracy, więc może to by było dobre miejsce

Sue
@postudiach

No wydźwięk jest dość jednoznaczny w sumie, więc na to by wychodziło

@postudiach

Nie miałam dużego doświadczenia na start, a jednak udało się dostać. Polecam, szczególnie jeżeli rozpoczynacie prace w tej branży, albo szukacie doświadczenia

siwy
@kokardka

ale aby sie dostac to chyba trzeba miec cokolwiek doswiadczenia czy jak?

Anka
@kokardka

a z ciekawości ile tu pracowałaś?

Anka
@kokardka

dali ci umowę o pracę? jeśli ktoś się angażuje i faktycznie się stara może liczyć na dłuższą współpracę?

czikita
@Anka

myśle że na spokojnie na coś takiego możesz liczyć, ja od początku byłam na umowie o prace

@Anka

rok pracy, dla niektórych niedużo, dla mnie wystarczająco

@Anka

umowa o prace i oczywiście, że jak się sprawdzasz to możesz liczyć na współprace

Mirka
@kokardka

na początku na okres próbny, rozumiem?

Lenka
@Mirka

To to chyba wszędzie jest

@kokardka

dasz znać czy można się dogadać w kwestii grafiku?

Kazia
@Hani

chodzi ci o pracę na część etatu?

Kazia
@Hani

myślę, że do zrobienia, ale no bywa i tak, że nie zawsze się da, bo też nikt pod ciebie grafiku nie będzie układał, ale to tak jak mówię, jak chodzi ci o elastyczność w takim sensie, że wiesz kiedy jesteś dostępna to spoko, ale jak chcesz z dnia na dzień sobie zmieniać to no nie bardzo..

Sprzedawca kaes

Kiedyś myslałyśmy że jest źle, ale teraz to wogóle dramat. Regionalni zmieniają się co chwilę co powoduje tylko ciągłe napięcia w relacjach z nimi. Sklepy są pozostawione same sobie , nie mają pomocy od nikogo . Nadmiar pracy jak był tak jest dalej. Góra teraz się wielce zabrała za stare sklepy, robią co chwilę remonty , jednego sklepu nie skończą już zaczynają kolejny . Sklepy otwierają się nie przygotowane do otwarcia , ostatnio sklep otworzył się bez plexi na buty w związku z czym dziewczyny nie miały wyeksponowanych butów na sklepie. Remonty to oddzielny chory temat, sklepy są informowane na ostatnią chwilę , nikt nic nie wie, nic nie trzyma się kupy idą na żywioł i to dosłownie. Po otwarciu oczekują że sklepy będą wyrabiać 300 % normy i tak zawyżonego tak planu że jest to nie realne by wyrobić go chociaż w 100%. Dopóki osoby sterujące tą firmą się nie zmienią nie wróżę im sukcesów. W centrali też co chwilę zmiany, próbując się czegokolwiek dowiedzieć człowiek jest odsyłany do innych osób bo nikt nic nie wie. Zakaz korzystania z urlopów w sierpniu i grudniu też jest absurdalną rzeczą, my pracownicy sklepów nie możemy ale wyżsi rangą bez problemu w tym okresie odpoczywają . Zarobki to śmiech na sali najniższa krajowa za pracę z wymaganiami jak w ekskluzywnym butiku. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w kaes to radzę poczytać sobie więcej opinii i uciekać jak najdalej .

xyz
@Sprzedawca kaes

100% prawda, wymagania z kosmosu za najnizsza, wiecznie maile typu "co sie dzisiaj dzieje",a co ma sie dziac? ludzie kasy na zakupy nie maja :)

jest coraz gorzej
@xyz

Teraz o każdą sobotę się czepiaja... czy są 2- 3 os czy 4 na zmianie nie zmieni tego że ludzie nie robią już dużych paragonów i chodzą po innych sklepach i porównują ceny. Teraz każdy liczy, czy nastepna para dzinsów jest potrzebna, czy może lepiej kupić coś do domu albo odłożyć te 200 zł na urlop. Przecież każdy potrzebuje odpoczynku ale najwyraźniej nie my, bo my musimy do (usunięte przez administratora) w każdą sobote. Wskaźniki wymagają wyższe niż rok temu, obroty też, a ludzie najzwyczajniej nie mają pieniędzy, w końcu gospodarka siada, ale to obsługa i nagle brak ludzi na zmianie jest temu winien. A i jeszcze przecież wszystko drożeje więc wg nich obroty też powinny być wyższe... Ehh.. weszlam do firmy z nadzieją że będzie lepsza niż poprzednia ale z miesiąca na miesiąc robi się to samo co w innych firmach... To nie rynek siada tylko obsługa, bo wszyscy przychodzą pachnąć do sklepów a nie pracować. już bardziej ironicznie się nie da tego opisac. Jeśli ktoś z Centrali to czyta to: my nie jesteśmy robotami, teraz jest taka sytuacja że trzeba się dostosować, wszystkie branże mają problemy, nie jest to związane z nami sprzedawcami, że niby nam "się nie chce pracowac, takie pokolenie" zacznijcie myśleć że nam zależy na wyrobieniu planu, że nie odpuszczamy, przecież to są nasze pieniądze, te premie, każdy grosz się liczy. Nie mamy jak odrobić tego spadku obrotu, trzeba się dostosować, a nie wymagać czegoś, czego już nie jesteśmy w stanie osiągnąć. Jest KRYZYS!!!! Ps życzę każdemu sprzedawcy kierownika takiego jak mam ją, robi co może, szkoli nas, rozmawia, analizuje, a i tak dostaje opier od gory, o czym oczywiście nam nie mówi, ale po każdej rozmowie z RKS mówi że musi iść zapalić i się uspokoić

buras

mam pytanie o magazyn - jakie godziny pracy, na ile zmian i czy są nocki?

buras
@buras

jeśli nocki są, to jaki dodatek przysługuje?

Żaba
@buras

system dwuzmianowy - tyle z ogłoszenia, a reszty nie wiem

Może właśnie powinna zaświecić się komuś lampka, że to dopiero początek a już takie opinie?

Może właśnie powinna zaświecić się komuś lampka że to dopiero początek a już takie opinie?

Ciągły problem o wszystko, wiecznie źle, nikt nie zna się lepiej niż ona. Kierownik regionalny to powinna być osoba która pomaga, wspiera i motywuje. Do której nie boisz się zadzwonić kiedy masz problem. W przypadku Pani (usunięte przez administratora)nie ma szans na dobre stosunki. Ambicje z kosmosu. Psychika wysiada kiedy nikt nie potrafi Cię docenić za Twoją pracę, a jedyne co to tworzy nowe problemy. (usunięte przez administratora)

M. M

Z całego serca nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam 3 lata zespół miałyśmy świetny wszyscy na stopie mocno koleżeńskiej. Wszystko na czas robione bez żadnych opóźnień vm, mm, towar. Po 3 latach mialam dostać umowę na czas nieokreślony za to dowiedziałam się że takowej nie dostanę. Na moje miejsce zostaną zatrudnione 2 osoby na pół etatu. W głowie mi się to nie mieści. Praca była jaka była maile wyniki czasami na prawdę wysiada psychika i chęć patrzenia na ludzi. Ta firma nie docenia stałych zespołów.Wolą ludzi z łapanki którzy raz przyjdą dwa razy nie. Firma również nie widzi problemu ze przez takie sytuacje pracownik zostaje sam na wysokoobrotowym sklepie. Więc drogi przyszły pracowniku nie licz na stała pracę w tej cudownej firmie.

Będzie krótko i na temat: (usunięte przez administratora)- brak szacunku do pracowników, można stawać na głowie ale dla nich to zawsze będzie mało, wieczne problemy o wszystko, zamiast wspierać i podbudowywać-zostajesz zamieszany z błotem. Premia-nie znam, niemożliwa do osiągnięcia Tworzenie nowych niepotrzebnych stanowisk- przecież na to są pieniądze. Ale przy 30 stopniach na zewnątrz broń Boże nie włączaj klimatyzacji bo ich nie stać. Ciągłe problemy do pracowników za brak osiągnięcia celu- klientów mamy wyciągać z rękawa? Co 2 tygodnie zmieniać wygląd sklepu- wnętrze może wyglądać pięknie, ubrania wygłaskane, wszystko posprzątane - ale i tak nikt nie potrafi pochwalić, bo zawsze znajdzie się coś nie tak. (usunięte przez administratora) porażka i psychiczne zjazdy przez tych "u góry". Za duże ambicje-nie ten poziom sklepu. (usunięte przez administratora) Wymieniać dalej? Nie polecam, totalnie odradzam-uciekaj szybciej niż myślisz

@.

Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź, jednak dobrze postąpiłam odrzucając ich propozycję. Czytając Wasze odpowiedzi tylko się w tym utwierdzam. Najbardziej rozbawiło mnie gdy rekruterka stwierdziła że złe opinię o firmie może napisać każdy. No oczywiście, przecież ludziom się nudzi. Którą firmę dziś wybieramy by ją obsmarować. No i zespół przecież sobię sama wybiorę, więc jaką atmosferę wypracuje to taka będzie. Miałam ochotę jej zapytać czy przełożonych też będę mogła sobię wybrać. Jak słyszę takie teksty to od razu zapala mi się czerwona lampka.

Aytra

Widzę że ciężko o opinię kogoś z kierowników, więc może z innej beczki. Jak wygląda u Was realizacja wyznaczonych zadań, czy udaję się Wam przy tak małej ilości osób wyrobić się ze wszystkimi? Co z plamami sprzedaży, większość wpisów jest że nie można ich wyrobić. Czy w związku z tym są jakieś pretensje, jak układa się Wam współpraca z kierownikiem regionalnym?

Pracownica
@Aytra

Kiedyś może udawało się wykonywać wszystko na czas. Od zeszłego roku zaczęli tak ucinać etaty, że na zmianie pracują max dwie osoby, czasem jedna i tak naprawdę harujesz od otwarcia do zamknięcia sklepu i nie możesz oczywiście pominąć przy tym żadnego wchodzącego klienta. Strach pomyslec o tym, żeby przy nawale pracy się podeprzeć o lade, bo za chwilę będziesz mieć telefon z góry dlaczego stoisz i nic nie robisz. Jeśli chodzi o plany sprzedażowe to w skali całego roku udaje się je wyrobić może 3 - 4 razy. Regionalnych tak naprawdę nie interesuje twoje zdanie, jesteś dla nich tylko tabelkami, cyferkami i wskaźnikami :) A jak masz jakiś problem to po prostu się zwolnij, bo na Twoje miejsce jest przecież tysiąc chętnych.

@Pracownica

Dziękuję bardzo za szczegółową odpowiedź. To mi wystarczy do podjęcia decyzji ???? Pozdrawiam.

Mimi

Czy to prawda że teraz na sklepach jest nakaz zatrudnienia dwóch osób na 1/2 etatu niż 1 na cały?

Zostaw merytoryczną opinię o MKRI Sp. z o. o. - Malbork

• Jak się pracuje w MKRI Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MKRI Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKRI Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 5 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MKRI Sp. z o. o.