MKRI Sp. z o. o.

Opinie o MKRI Sp. z o. o.

Aytra

Witam, otrzymałam propozycję pracy na stanowisko kierownika. Powiedzcie mi czy warto przechodzić do tej firmy? Czytam Wasze komentarze i jestem przerażona. Czy faktycznie tak źle to wygląda? Sklep ma być czynny od 9-21 z personelem kierownik + dwóch sprzedawców. Proszę o odpowiedź kierowników. Będę wdzięczna za OPINIE.

Qwerty
@Aytra

A jaką stawkę zaproponowali? Zdradzisz?

mianownik
@Aytra

Ciezko bedzie o opinie na temat stanowiska kierowniczego mysle

Axx
@Aytra

Uwierz mi, że nie jest aż tak źle jak piszą. Wiadomo, że na forum częściej piszą osoby niezadowolone, taka ludzka natura. Ale serio nie bierz wszystkich opinii na poważnie. Najwyżej jak ci się nie spodoba to się zwolnisz i nic się nie stanie, ale moim zdaniem warto próbować.

@Aytra

Kierownik zakres obowiązków jak sprzedawca Plus obowiązki kierownicze.Plan sprzedaży do wyrobienia jednocześnie.Wynagrodzenie o 300zl. wyższe niż sprzedawca.

mex

300 brutto czy netto?

Artemis

Wie ktoś czy otworzyli już ten zapowiadany sklep w g.kociewskiej w Tczewie?

Pracownik.C
@Artemis

Już ok 3 miesiące działa

@Artemis

Tak ;)

odp

No a co ma być? Jest i tyle.

odp

Po prostu długo był zapowiadany i niektórzy tu na forum zaczeli się zastanawiać, czy plan nie został porzucony, ale jak widać nie i wszystko działa normalnie

odp

Ale też nie wiem o co konrketnie pytasz...

Ant

jak wam się tak ogólnie pracuje, bo warunki zatrudnienia, stawkę już znam po rozmowie, ale pytam jak się dogadujecie wewnątrz firmy, jaka kultura pracy i w ogóle

Kandydatka
@Ant

A mogę zapytać jaka stawka i jakie stanowisko, wysłałam CV ale nie było podanej stawki. Pozdrawiam

Szyna
@Ant

Ja zlapalem klimat i dobrze sie dogaduje wiec dla mnie jak najbardziej

Karp
@Ant

Juz kolego po zatrudnieniu?

@Kandydatka

stanowisko sprzedawcy, jak chodzi o stawkę to nie chce mówić bo też nie wiem czy oferują wszystkim taką samą czy to zależy od doświadczenia np. na pewno dowiesz się na rozmowie jak zapytasz

@Karp

jeszcze nie ale ku temu zmierzam

Mirka
@Ant

ja też wysłałam cv właśnie na sprzedawcę, pamiętasz o co cię pytali mniej więcej?

Mirka
@Ant

a w ogóle ile się czeka na odpowiedź od nich? masz już doświadczenie w sprzedaży że tak zapytam z ciekawości?

@Mirka

raczej takie podstawy, o poprzednie doświadczenie, o to jak sobie radzę w stresowych sytuacjach, nic co by mnie z tropu zbiło

@Mirka

nie jakoś długo, ale też nie było to z mojej strony monitorowane z zegarkiem w ręku, bo cv jednak poszło do kilku różnych firm, więc ciężko było do tego aż tak dużą wagę przykładać

@Mirka

doświadczenie mam. nie jakieś ogromne, ale jest.

Lenka
@Ant

I jak, masz już odpowiedź? udało się?

xyz
@Lenka

a gdzie wysylalyscie, do jakiego miasta?

inż danych

hej widziałem ofertę na inżyniera danych oferta jest z września i nie wiem czy nadal aktualna... wysyłałem cv z jakiś tydzień temu i jak narazie cisza, wiecie ile sie czeka na odpowiedz i jak wygląda rekrutacja?

opp
@inż danych

może zadzwoń i dopytaj, jeśli to już nieaktualne, to może chociaż przypomnisz im, żeby zaktualizowali sobie stronę

sushi
@inż danych

raczej bym czekal na nowe oferty

kapustka
@inż danych

Jakby cos sie pozmienialo albo bys sie czegos dowiedzial to daj znac prosze

siwy
@inż danych

jest ta oferta jeszcze? nie moge odszukac

kmk
@inż danych

ja mysle ze troszke przedawniona sprawa, ale powodzonka

Pracownik.C
@inż danych

Nadal Aktualna, jak nie było odzewu to raczej wiadomo dlaczego :)

Artemis
@Pracownik.C

bywa i tak :) a ogólnie to jaki czas plus minus jest na odpowiedź po wysłaniu cv od nich? jakoś to sprawnie rozpatrują czy nie ma reguły?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta kaes. Otwock w firmie MKRI Sp. z o. o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Ilona

Piszę do Was w związku z ofertą na Kierownika Sklepu. Może ktoś tutaj jest pracownikiem i jest w stanie coś opowiedzieć o tej pracy. Można wiedzieć, jakie zarobki i jak duży zespół do ogarnięcia? :)

@Ilona

Kierownik trzysta netto ponad minimalną,sprzedawca minimalną.Nie dziękuj????

Ilona

Cześć, mam pytanie w sprawie ogłoszenia na Kierownika Sklepu. Piszę jako osoba z ponad pięcioletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. Jakiego wynagrodzenia można tam oczekiwać od pracodawcy?

hej
@Ilona

pokaźne to doświadczenie, wiesz co szczerze to raczej nikt się z zarobków spowiadał nie będzie, choć pewnie wezmą pod uwagę staż pracy i może dostaniesz coś więcej :)

king
@Ilona

w rekrutacji do dogadania, bo tutaj tak jak @hej mówi nikt nie bedzie się spowiadał. z takim doświadczeniem myśle że na chillu

@Ilona

Sprzedawca minimalne,kierownik ok 3000 zł więcej.Nie dziękuj????

Ok 300 zł,pomyłka,wybacz????

fiufiuuu

niezła by to była rozbieżność

Dawny kierownik
@Ilona

Jestem dawnym kierownikiem tej firmy i uwierz mi że praca w tej firmie na stanowisku kierownika nie jest wogole opłacana tak jak powinna są to tak śmieszne pieniądze ze aż żałosne że nie wstyd im dawać takiego wynagrodzenia dla kierownika

@Dawny kierownik

czyli wprost nie da rady się dowiedzieć, muszę się zatrudnić żeby sprawdzić? pytam wstępnie tylko. i na tym stanowisku to jakie są wszystkie obowiązki tak naprawdę? jak paca w praktyce wygląda?

gorgia
@Wanda

najlepiej by było, ale to pytasz o zarobki a nie wiesz co to za praca??

Poidełko
@Dawny kierownik

To prawda!!! Obowiązków od (usunięte przez administratora) a pięniędzy prawie nie ma. 2800? 3000? Śmiech na sali! Zrobisz premie to ci polowe zabiorą bo pajęczyna na witrynie, której nie widać!

lolo

heeej ile tu się czeka na odp? wysłałem cv pare dni temu i narazie cisza, nwm mają jakiś termin... do was po ilu się odezwali?

lolo
@lolo

jak by chodzi mi o sprzedawce

king
@lolo

poczekaj jeszcze chwile najwyżej się do nich odezwij

barba

ze mną się kontaktowali jakoś do 2 tygodni z tego co pamiętam

turbinowy
@lolo

chyba odezwa sie tylko do tych co przyjma, tak to dziala

sup
@turbinowy

no zazwyczaj tak to właśnie działa, więc jak już długo czekasz to albo sie przypomnij albo no cóż... odpuść chyba

Seven
@lolo

Wyslanie cv to jeszcze nic takiego- poczatek sam rekrutacji

Wypowiedzenie

Hej pisze z zapytaniem. Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka co mi odpowie. Otóż znalazłam prace zapewniająca lepsze zarobki ale tu nie o tym. Okres wypowiedzenia u nas w firmie liczy się od dnia następnego w którym złożyło się wypowiedzenie tak jak wszędzie czy mamy jakieś inne zasady? Jak ktoś się nie dawno zwalniał albo orientuje się proszę o odpowiedz

Ola
@Wypowiedzenie

Wypowiedzenie liczy się od pierwszego dnia miesiąca . Wiec jeśli złożysz teraz to liczy się od 1 grudnia - i w zależności jak długo pracujesz : albo masz dwa tygodnie okresu wypowiedzenia albo miesiąc. Chyba ze pójdą Ci na rękę bez okresu wypowiedzenia ( ewentualnie odbierzesz sobie urlop )

eyooo
@Wypowiedzenie

mi sie wydaje, ze nastepnego dnia po wypowiedzeniu sie liczy

kmk
@Ola

na 100%?

Paulina
@kmk

Na 1000000%

kp
@eyooo

niestety nie jest to prawda, przeczytaj w kodeksie pracy. jeśli okres wypowiedzenia liczony jest w dniach to zaczyna sie od nastepnego dnia, jeśli liczony w tygodniach to zaczyna sie od następnego tygodnia, a jeśli w miesiącach to od następnego miesiąca.

kp
@Wypowiedzenie

więc to zależy jak długo jesteś już zatrudniona i na jakiej umowie, z tego wnioskujesz jaki masz okres wypowiedzenia i oto twoja odpowiedź. jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to pytaj kierownika najlepiej, wszystko ci wyjaśni.

Julliete

Hej czy na święta firma coś daje w postaci bony bądź kasy ?

fiufiuuu
@Julliete

o też się chętnie dowiem

renia
@fiufiuuu

jak składałam cv to nie widziałam żeby w ogłoszeniu było coś napisane

Jaka atmosfera na magazynie?

Idzie się dogadać z ludźmi? Nie ma jakiegoś patrzenia z góry na nowych?

I czy przełożeni w porządku?

maniek

nie sądzę, żeby coś takiego się u nas pojawiało, normalnie pracujemy. Jak ktoś jest nowy to trzeba go czasem pokierować po prostu, ale to nie powód, żeby jakoś z góry patrzeć, bez przesady

orfe
@maniek

Jak da się dogadać to najważniejsze bo na tym mi najbardziej zależy

orfe
@maniek

Sory, że się tak wbijam w wątek komuś ale akurat dzisiaj szukam opinii

Deni

Przełożony na magazynie bardzo fajny człowiek, taki propracowniczy powiedziałbym. Nie będę podawał danych, ale myślę, że wiadomo o kogo chodzi

@Deni

Dzięki wielkie

@Deni

Planuję się rekrutować w najbliższym czasie, więc dobrze to wiedzieć zawczasu

frrre
@maniek

a jakie są godziny pracy na magazynie?

pracocholik
@frrre

od 7-17 na zmiany (podstawowy czas pracy) więc nic szczególnego

macdn
@pracocholik

5 dni w tygodniu działa magazyn czy cały czas?

mag
@pracocholik

a szukają kogoś teraz? są jakieś oferty na magazyn?

sportowyświr
@mag

a jaka lokalizacja Cię interesuje?

sportowyświr
@mag

ja startuje akurat na sprzedawce, na stronie internetowej masz zawieszone ogłoszenia , nie zwracałem uwagi na magazyn... ale jako sprzedawca to wiele ofert

@mag

w Elblągu masz ofertę na magazyn, ogólnie popatrz sobie tak jak mówi kolega wyżej na ich stronę internetową bo tam masz wszytsko z lokalizacjami

@pracocholik

To prawda, że na magazyn pracownicy przychodzą co którąś niedzielę, a nawet w święta wolne od pracy??

@Kandydat

z tym to chyba już na rozmowie albo zaczekaj może ktoś z pracowników na magazynie ci powie, albo sobie tutaj wpisy przeleć może będzie info

Cami

Hej, pojawiło się ogłoszenie o naborze na stanowisko specjalista ds. produktu, ktoś mógłby się wypowiedzieć czy ta praca jest rozwojowa? jacy ludzie? a i jeszcze jedna sprawa, często macie podróże służbowe czy to raczej sporadycznie?

@Cami

jak chcesz się rozwijać to defacto każda praca taka jest, masz w ich ogłoszeniach możliwość rozwoju, więc może jakieś szkolenia są przewidziane..

@Wielmożny

wdrożeniowe na pewno ale w sumie czemu szerzej tego nie rozwinęli. Szkolenia raczej zachęcają do kandydowania, więc czemu o nich nie napisali? A Ty na które stanowisko uderzasz?

sushi
@Cami

Z tego stanowiska mozna awansowac wyzej w strukturze firmy?

@Wanda

dla mnie szkolenia to akurat kwestia drugorzędna, no ja to mam zamiar dopiero wysłać CV, właśnie na spec. ds. produktu, a ty?

Paulina

Za wykonywaną prace ktorej naprawdę jest groma powinnny być większe wypłaty a nie najniższa krajowa. Co dwa tygodnie zmiana wystroju sklepu oraz manekinów. Codziennie dostawy towaru, czasami kilka wielkich pudeł co zajmuje wiele godzin. W między czasie wymagane jest aby podchodzić do każdego klienta i dosłownie namawianie go do zakupów. Na paragonie nie może być jedna pozycja, przynajmniej dwie. Gdy jest wiele pojedynczych paragonów zarzucane nam było, że nie proponujemy drugiej sztuki odzieży lub że nie interesujemy się klientem. Premia jest niemożliwa do wyrobienia przez zawyżone plany. Codziennie maile, zestawienia pracowników poprzez różne wskaźniki, co bardzo odbija się na psychice. Obrót nie jest zależny o pracowników, a mimo to nam się za to obrywało. Nie polecam, szkoda zdrowia psychicznego, człowiek się stara jak może a i tak zawsze było źle. Omijajcie ta firmę dla własnego dobra.

Ola
@Paulina

Dokladnie, kierownicy nic nie robia a my zapierdzielamy za takie pieniadze płacac zdrowiem fizycznym i psychicznym

Zaba
@Ola

No to chyba u Was kierownik nic nie robi, bo w naszym sklepie zapierdziela razem z nami

Zarka

Ale jaki trener? Pracuje w firmie troche i nikt do nas nie jezdzi. Pozdrawiam

kurcze czytam te wasze wpisy, rozumiem że jest ciężko ale taka jest praca w handlu... masz narzucone rzeczy dostawy, aranżacje wnętrza sklepu, proponowanie zachęcanie.. to nie jest nic dziwnego, ja od lat pracuje w handlu i szczerze mówiąc nie czuje żeby tu była taka tragedia, zarobki zarobkami ale no kurde gdzie w handlu dostaniesz więcej???? Nigdzie. Masz umowę o prace na starcie więc jesteś zabezpieczony, a teraz i tak ciężko złapać jakąś prace bo mamy więcej chętnych do pracy... ja nie wiem gdzie masz pokój socjalny metr na metr bo u nas jest normalny mamy zapewnione miejsce żeby sobie przygotować normalnie posiłki

@pracownik

Pewnie wizja warunków zależna od dnia lub humoru? Czyli jakąś kantynę rozumiem, że macie ale posiłków nie zapewniają? Coś jeszcze jest ciekawego?

Pracownikkkk

Dosyc niedawno zaczęłam swoją prace w obsłudze klienta ale jak obserwuje inne sklepy to na sile nikt nie podchodzi i próbuje wciskać na sile by na paragonie jak najwiecej by było. Jako początkująca osoba w tej branży nie fajne zachowanie nie pokazanie podstawowych rzeczy typu faktura, typu reklamacja itp. Zostawienie na lodzie tak naprawdę. Grafiki nie wiem jak w reszcie sklepów ale są straszne. Człowiek albo nie ma tak naprawdę kiedy zająć się swoimi prywatnym życiem i swoimi sprawami wizytmi u lekarza itp. Dochodzą już teraz problemy zdrowotne które się odbijają i na zdrowiu psychicznym i fizycznym. VM rozumiem musza być ale gdy nas jest więcej i dajemy sobie radę jednocześnie zmieniać i obsługiwać klienta. Brak chociaż małego pomieszczenia metr na metr by moc się przebrać a nie przebieranie się na magazynie pod „okiem kamer” co jak na moje zdanie uważam za bardzo nieodpowiednie jak na taka duża firmę. Stojąc 12 godzin człowiek nie może się oprzeć o nic bo to na kamerach. Premie ciężko wyrabiać ciekawe jak z ich wypłacaniem. Dogadanie się z kierownictwem danego sklepu jest koszmarne. Człowiek się fizycznie wykańcza a szczególnie ludzie mający problemy z kręgosłupem oraz stawami w nogach. Telefony rozumiem rzecz normalna jak praktycznie wszędzie. Za te zarobki i za prace wykonywana powinno być podwyższone jednak mimo wszystko jest bez zmian. Przyznajmy racje jednak ze gdzieniegdzie na produkcji człowiek wyciągnie więcej niż w kaesie. Mam do reszty użytkowników jak wyglada okres wypowiedzenia i czy można je złożyć np w środku tygodnia albo środku miesiąca i l4 na ten okres ? Pozdrawiam serdecznie

@Pracownikkkk

Wypowiedzenie jest regulowane kodeksem pracy,kaes jest ok w tym zakresie.Ale l4to chyba dla chorych,a nie na życzenie,bo się nie chce iść do pracy...

Pat

Jeśli trafisz na mądrego kierownika, który potrafi zbudować zgrany zespół i chociaż w stopniu minimalnym liczy się ze zdaniem pracowników, to praca nie jest zła. W Sędziszowie Młp. niestety ciężko się pracuje. Pani kierownik najmądrzejsza. Nawet skarpetki tylko ona najlepiej układa. Otwarcie sklepu było w grudniu 2021 i do tej pory na pewno zwolniło się 3 dziewczyny. Naprawdę niesamowite, że kierownik regionalny nie interesuje się takimi sprawami. Jest ocena pracownika, powinna być również ocena kierownika. Największe minusy: - zmiany w grafiku z dnia na dzień bez pytania czy komukolwiek pasuje. Nieważne są prywatne plany liczy się tylko KAES - premia, której nie da się wyrobić, (no chyba, że ktoś się zwalnia i nie wbija już na siebie) - pisanie do pracowników w czasie wolnym od pracy na grupie Messenger, co nie daje możliwości odcięcia się od spraw firmy i odpoczynku

Sue

Hejka, szukam właśnie pracy i natrafiłam na ofertę pracy w tej firmie na stanowisku sprzedawca. Pracowałam już trochę w sklepach odzieżowych czy obuwniczych znanych sieciówek, nie będę wymieniać z nazwy, więc doświadczenie mam. Jest tu ktoś, kto pracuje na tym stanowisku i mógłby się wypowiedzieć jaka atmosfera u Was?

Zosia
@Sue

Jak za taka płacę to szkoda twoich nerwów a przede wszystkim czasu :) wymagania pracownika sa conajmniej smieszne, czlowiek nie uslyszy chociazny slowa dziękuję, odnosilam wrazenie ze nie maja w ogole szacunku do sprzedawcy. premia niemozliwa do wyrobienia bo sa to tak śmieszne kwoty ze az szkoda słów. Omijaj ta firme szerokim łukiem. Szkoda zdrowia psychicznego

Sue
@Zosia

W zasadzie pytałam tylko o samą atmosferę, ale dzięki za radę. Myślę, że i tak pójdę się przekonać na własnej skórze, zobaczymy jak to będzie, nie chcę się z góry nastawiać ani w jedną, ani w drugą stronę.

florek

ktoś wie jak wygląda praca kierownika sklepu? jakie są obowiązki? tak standardowo jak w innych sklepach czy coś ponad to?

5789y
@florek

Nie polecam. Słabe zarobki, fura obowiązków. Co nie zrobisz i tak jest źle. Plany sprzedażowe totalnie nierealne do wyrobienia. Jak nawet wyrobisz to w kolejnym miesiącu dostaniesz tak duży do wyrobienia, że nie ma szans na to. Jeśli w regionie 4 czyli małopolska/Śląsk to już w ogóle koszmar bo wspolpraca z (usunięte przez administratora)to koszmar. Racji nie ma nigdy ale wg siebie ma zawsze, wchodzi w zdanie, przerywa i nie słucha ze zrozumieniem. Faworyzowanie co poniektórych kierowników to już norma. Szczerze, odradzam, polecam dać sobie na wstrzymanie i poszukanie czegoś lepszego. O to nie trudno. Lepiej zachować zdrowie psychiczne niż tu pracować.

@florek

Standardowe obowiązki, doświadczenie rozumiem posiadasz, więc nie powinno nic cię zaskoczyć.

@5789y

Ja tam mam raczej opozycyjne zdanie na ten temat.

@5789y

Nie będę się rozpisywać jakoś szczególnie, bo mnie pewnie zjedzą za to, że nie podzielam narracji, ale moim zdaniem najlepiej spróbować własnych sił i zobaczyć samemu. Cyrografu nie podpisujesz, żeby nie mieć odwrotu, w razie gdyby się nie spodobało

pytek
@Ksksks

czyli zamówienia, układanie grafiku, papierowa robota ogólnie, coś jeszcze?

Kamila
@pytek

Doświadczenie jest konieczne żeby zdobyć te stanowisko że tak z góry zakładasz że komentujący je ma czy dają też szanse osobom bez takiej historii w CV? W ogóle można liczyć na jakieś fajne premie?

@Kamila

no zakładam że ma doświadczenie skoro interesuje się tą ofertą, na kierownicze stanowiska raczej nie biorą ludzi z ulicy przypadkowych, tylko jednak jakieś doświadczenie w zawodzie trzeba mieć

były_pracownik

Jako były pracownik magazynu mogę polecić przełożonego, wspaniały szef i człowiek jak również świetna współpraca. Nie polecam natomiast nikomu pracy w dziale finansowym, no chyba, że chcecie być traktowani jak osoby "przynieś ,wynieś ,pozamiataj" , pomijani kiedy są premie i podwyżki. Ogólnie przełożony beznadziejny, ciężko się dogadać. Nie reaguje na zgłaszane problemy a potem zwala winę na pracownika. Dużo by pisać. Nie polecam!!!

oingoboingo
@były_pracownik

w sensie pracowałeś i na magazynie i w finansach? niecodzienne połączenie

pytek
@oingoboingo

człowiek renesansu może jaki

Kandydatka

Witam serdecznie :) zastanawiam się nad podjęciem pracy . Kandyduje na stanowisko kierownika . Czy ktoś z obecnie pracujących kierowników bądź pracowników może wyrazić obiektywną opinie o pracy w firmie? Czy jeśli się jest uczciwym , pracowitym i solidnym pracownikiem można czuć satysfakcję z pracy ? Liczę na Was :)

pracująca
@Kandydatka

Lepiej daj sobie spokój - no chyba że chcesz się nabawić nerwicy!!! Szczerze odradzam

@Kandydatka

obiektywnie to możesz się sama przekonać, każdy będzie miał inne zdanie na ten temat

@Kandydatka

już po samym pójściu na rozmowę rekrutacyjną można conieco wywnioskować o firmie, więc co ci szkodzi się zgłosić

@Kandydatka

no bo wiesz, opinii to można się naczytać ale jak to się u ciebie wszystko sprawdzi to inna sprawa. ja się już tyle opinii na gowork naczytałem o wielu miejscach i większość z nich się nie sprawdziła w rzeczywistości, więc już wszystko co w internecie czytam dzielę przez pół

@Kandydatka

Satysfakcja z pracy w kaesie? Nawet jeżeli Ty sama ją odczujesz po wykonanej pracy to i tak za chwilę ktoś z góry zrówna Cię z ziemią i udowodni Ci, że nie masz z czego być dumna. Takie są niestety realia tej firmy i ludzi nią rządzących.

???

no nie wiem, mi się coś takiego jeszcze nie zdażyło żeby ktoś mnie tak potraktował, ekipę mam fajną

???

znaczy wiesz, nie mówię że to jest jakaś praca marzeń, ale takich akcji jeszcze nie miałem a trochę już tu przepracowałem, więc wydaje mi się że trochę przesadzasz...

@Kandydatka

Nie polecam pracy w tym sklepie, tym bardziej na stanowisku kierownika. Marna pensja najniższa krajowa a jak masz jakaś premie wyrobiona to i tak jej nie dostaniesz bo odejmą ci za nie wiadomo co… Wszystko na twojej głowie, jak masz problem to regionalna ci nie pomoże. Musisz być na telefonie cały czas, nawet w dni wolne.. Szkoda zdrowia naprawdę!!!

oingoboingo

to już chyba nie tobie oceniać, czy ktoś ją posiada czy nie, opinia jest jak...tylna część ciała poniżej pleców, każdy ma swoją

Zostaw merytoryczną opinię o MKRI Sp. z o. o. - Malbork

• Jak się pracuje w MKRI Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MKRI Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKRI Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 5 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MKRI Sp. z o. o.