Opinie o VRG S.A. Luboń i marce Vistula

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VRG S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VRG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRG S.A. w Luboń

Była pracownica Wrocław
Kandydat

Najlepszym co mnie w zyciu spotkało to zmiana pracy. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie za te smieszne pieniądze. Nie chce mi sie wiecej rozpisywać bo by czasu do jutra Nie starczyło.

anonim
Inne
@Marian

W miarę to bieżąca opinia z Twojej strony? Ciekawią mnie te obowiązki, o których wspominasz. Do dziś jest ich znacznie więcej? I o którym stanowisku mowa? Na stronie były oferty na różne działy i ciekawi mnie czy na każdym tak jest?

Roxi
Były pracownik

Praca w tej firmie to koszmar. W sklepie topowym najniższa krajowa to norma. Plany do wyrobienia sa nierealne. System premiowy tak skonstruowany, żeby premi pracownikowi nie wypłacać. W stolicy zarabiasz najniższa krajową ???? RKS, zwany dzbanem północy, to faktycznie (usunięte przez administratora) Typ nie potrafi rozmawiać z ludźmi, ucieka od pytań. Wiele razy miałam okazję oglądać jak przemyka przes sklep unikając spojrzeń pracowników. Firma nie inwestuje w pracowników, bo wie że wszyscy zwolnią się po okresie próbnym, lub wcześniej, widząc najniższa na koncie bankowym. Jakość tych ubrań produkowanych w Chinach i innych krajach środka, dramatyczna. Większość to poliester, lub pseudo bawełna z recyklingu, która zgrzyta sztucznością w ręku. Nowa polityka firmy dotyczaca asortymentu, jak równia pochyla prowadzi do upadku matki, która przez lata ktoś tworzył i poprowadził na szczyt. Grupa ludzi z LPP która nią zarządza, nie ma pojęcia o tej marce i robi z niej pośmiewisko, wystarczy popatrzeć na witryny. Klienci już dawno zadają pytania co się dzieje i rezygnują z zakupów. Warunki pracy fatalne, często robi się rzeczy na próbę, jak nie wypali to wina pracowników, bo nie sprzedają. W kółko dostawy i odsyłki tego towaru za kilka dni. Chora polityka i błędne decyzje doprowadziły do tego że co tydzień pracujesz z nowymi osobami, bo rotacja jest tak duża, że trudno spamiętać imiona osób z którymi pracujesz. Uciekłam stamtąd, bo nie dało się tam pracować.

anonim
Inne
@Anna

Nie widzę już tej oferty o której pani wyżej pisała w kontekście zatowarowania. Wiecie może ile ostatecznie się zarabia i czy dobrze się pracuje? zastanowiła mnie ta przytaczana minimalna, bo chciałam pójść na e-commerce, mam doświadczenie a oferta teraz jest otwarta. Ktoś coś wie na temat pracy?

Refleksja
Pracownik
 Pytanie

Hej, Przeglądając sobie tik toki w tym przedświątecznym czasie, często można natrafić na unboxing prezentów świątecznych podarowanych pracownikom róznych firm (nawet najniższych atopni). Czasem to kartka świąteczna i czekolada, a czasem prezent na wypasie w postaci bonu, jakichś upominków typu: świeca, kawa, notes, skarpetki itd. Pracuje w tej firmie lata i co? (usunięte przez administratora)Nie dostaniesz nawet zwykłego "dziękuję", a co dopiero paczki na święta. Zresztą w tej firmie nie można się spodziewać NICZEGO dobrego. Czuje wewnętrzene zażenowanie i obrzydzenie. Mam nadzieję, że wszystkie lizodupy bawiące się na krakowskiej wigilii dostaną niestrawności:) A sobie życzę szybkiej zmiany pracy na inną!

Refleksja
Pracownik
@Jassula

Ja jestem pod inną jurysdykcją. Chwilowo nie mogę nic złego powiedzieć, bo wspomniany wczesniej dyrektor przebywa na urlopie zwanym L4.

Gabi Nowy wpis
Inne

Cześć. interesuje mnie praca jako młodszy specjalista ds. marketingu. zastanawiam się nad pracą głównie ze względu na to, że mieszczę się w wymogach – minimum roczne doświadczenie i po prostu potrzebuje pracy. czy warto według was poświecić czas na proces rekrutacyjny?

michal rokita Nowy wpis
Pracownik

Ja uważam, że opinia zależy od miejsca pracy i kierownika w niektórych działalnościach jest gorzej

anonim Nowy wpis
Inne
@michal rokita

Idąc tokiem tego stwierdzenia, które lokalizacje są teraz jak najbardziej sprawdzone? Mam ofertę na Zieloną Górę dla Doradcy w salonie. tak poza tym to jeśli jednak występują problemy z kierownictwem to można temu zaradzić?

anonim Nowy wpis
Inne

Interesuje mnie praca w logistyce, na stronie jasno macie wskazany ten dział, lecz ofert do niego coś nie widać. Co może być tego przyczyna? rotacji brak? zastanawiam się jak duży to dział mimo wszystko i czy specjalista ds. logistyki ma szanse na wakat

anonim
Inne

Tak jak ktoś tu nawiązał do centrali to zastanawiam się z jakich stanowisk się ona w praktyce składa czy możecie to określić? W sieci teraz same oferty dla doradców są pododawane. Jakiego doświadczenia trzeba mieć by do centrali wzięli?

Kamajla
Pracownik
@anonim

W centrali masz działy: projektowy, kupiecki, technologów i konstruktorów, VM, zatowarowania, marketingu, analityczny, reklamacyjny, wsparcia (sklepów) itp. Jeśli kogoś szukają to pierwsze co pytają pracowników czy mają kogoś do polecenia. Co do umiejętności to zaleczy od stanowiska. Ale bardzo duża rotacja jest na kupieckich. Co na nich trzeba umieć to nie wiem napewno exela o dobry angielski.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy VRG S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent/Asystentka Kupca. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Górska
Pracownik
 Pytanie

Ja napiszę od strony centrali: (usunięte przez administratora) W-ce prezeska jest z LPP i odkąd jest zatrudnia swoich ludzi na wysokie szczeble i nie tylko. Ponadto wprowadza politykę LPP-powską która kompletnie nie sprawdza się w garniturach. To co ludzie tu piszą jest prawdą: płacą najniższą krajową w centrali też, wiemy jak jest w sklepach bo każdy pracownik z centrali ma przepracować raz na sezon 1 dzień w sklepie. Wszędzie dokładają tylko obowiązków a w zamian nic, premii brak w centrali też. Zatrudniają młode osoby po SAPU którym nie zależy na pieniądzach tylko na zrobieniu doświadczenia, z zresztą do pracy też się nie garną. Ludzie się zwalniają a firma nawet nie zatrzymuje tych z doświadczeniem. Wrócił stary projektant który walczy o starą Vistulę to jest blokowany bo marża musi się zgadzać, a w ogóle to szyjmy rzeczy z dobrej jakości ale tanio. Każdy wie jak tanio może być w Bangladeszu i nawet jak źle uszyją to i tak weźmiemy towar bo inaczej nie będzie czym handlować. Ktoś wspomniał o wigilii- wiesz dlaczego ludzie na nią idą? Bo jest na to budżet a skoro nie mogą dać pieniędzy w formie premii to idą się najeść „tą premią”. (usunięte przez administratora)

3
pytanko!
Kandydat
 Pytanie

Pracownicy Vistula, jak wygląda praca w galerii Mokotów. Czas pracy, obowiązki, zarobki, benefity, premie. Proszę o szczere opinie.

Jim Lahey
Były pracownik
@pytanko!

Jeżeli mieszkając w Warszawie stać Cię na to żeby pracować na cały etat za najniższą krajową(tak jak koleżanki i koledzy tu piszą,nie licz na premię)i chcesz urabiać się po pachy w najbardziej obleganym salonie marki w stolicy to aplikuj,przynajmniej dostaniesz multisporta i pochwalisz się znajomym że pracujesz w najnowszym koncepcie salonu Vistula ;)

anonim
Inne
@Jim Lahey

Wyjaśnisz przy tym proszę czemu nie można nawet liczyć na te premie? co jest powodem? Nawet jeśli ktoś całkiem poważnie się wykaże? W jaki sposób można?

anonim
Inne

Hejka, nie widzę by ktoś ostatnio pisał o stylistce a tak się składa, że szukają jej do siebie. można przy tym prosić o opinie? :) ta umowa o prace z opisu to na jaki okres będzie podpisana? Na rok? Kiedy dadzą na nieokreślony? i w jaki sposób oceniacie atmosferę podczas wypełniania obowiązków?

anonim
Inne

Jakaś wzmianka o bankietach zwróciła moją uwagę z ostatniego czasu ale przeskoczono przy tym na całkiem już inny temat, dlaczego? nie widzę tez informacji dotyczącej jakichś spotkań integracyjnych w tej ofercie dla specjalisty ds. inwestycji. Jest tu może ktoś z tego działu / stanowiska? czy warto na nie aplikować?

Angie
Były pracownik

Ktoś wcześniej pisał że obiecują na rozmowie 4500zł na rękę ha ha , to jest ponad 6000 brutto , większość kierowników tyle tam nie zarabia :-) Pracowałam i wiem. Minimalna była w 2023 2700zł i tyle najczęściej płacili , nic więcej. Kierowniczka mówiła że plany są ustalone na takim poziomie aby nie likwidując premii jej nie wypłacać. Najmniejszy próg od którego sprzedaż ma jakikolwiek sens to 85% i wtedy jest premia około 100-150zł brutto :-) , ale nawet on nie jest do osiągnięcia bo firma zakłada często po kilkadziesiąt tysiecy wzrostu i sklepy kończą miesiąc w okolicach 50% wykonania planu. Z miesiąca na miesiąc sprzedaż i chęć do pracy coraz mniejsza a rotacja pracowników coraz większa. Nikt tam nie chce pracować bo procedur i dodatkowych zajęć coraz więcej i jeszcze miały być cięcia etatów i nie pozwolili zatrudnić pracowników za tych którzy się zwolnili, na dużym sklepie zostawała u nas często jedna osoba na zmianie i miał wykonywać pracę którą normalnie robią dwie osoby . były sytuacje ze nie było komu przyjść sklepu otworzyć. A i ta minimalna też nie jest pewna bo jak inwentaryzacja wyjdzie źle to każą zapłacić ,pracownicy dostawali maile że jak nie zapłacą w terminie za poprzednie inwentaryzacje do sprawa zostanie skierowana do windykacji. produkty w sklepie nie są tanie , jeden sweter ukradziony i 500zł do zapłacenia na spółkę z innymi pracownikami. Vistula, bytom czy w Wólczanka jedne beznadziejne warunki pracy. Podobno kiedyś było lepiej ale ktoś tam z lpp niby przyszedł na górze i robią wszystko na wzór reserved czyli samoobsługa i tylko jeden kasjer bo cięcie kosztów i w sklepie i ma się niby samo sprzedawać. Ktoś chyba nie ma pojęcia że sprzedaż tshirtów w cropie a garniturów w vistuli to dwa różne rodzaje obsługi. Nie trzeba być wybitnym geniuszem aby wiedzieć że to nie działa , w centrali chyba dopiero jak doprowadzą do upadłości tych sklepów to zauważą że samoobsługa nie była dobrym pomysłem. Ktoś wspominał że kiedyś reserved już otwierało jakieś sklepy z garniturami ale marka po roku zniknęła bo robili tez to na wzór reserved i samoobsługa się nie sprawdziła. Czyli I po szkodzie Polak głupi. Niedawno zrezygnowałam z tej pracy i nie żałuje. Szybko znalazłam o wiele lepiej płatną i bez tysiąca dokładanych co miesiąc obowiązków . ogólnie na chwilę obecną nie polecam pracy w tych sklepach – minimalna wypłata z obiecaną na rozmowie premią której nie ma, odpowiedzialność za ukradzione rzeczy, brak ludzi do pracy i co za tym idzie częste zmiany grafiku, brak możliwości zaplanowania urlopu i bycie samemu w dużym sklepie przy braku etatów.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Podczas scrollowania opinia zwraca uwagę, bo jest dość nierozwinięta, przy tym jednak właśnie zastanawiająca… czy możesz wprost napisać czemu stwierdzasz, że to jakiś dramat jest? co na to wskazuje tak w ogóle? chodzi o jakaś kulturę pracy? wynagrodzenie? Zapowiedziane warunki na kolejny już rok?

@starszysprzedawcakrk
Były pracownik

Po prawie 12latach pracy w vrg nie żałuję odejścia. Zmiany które nastapily przez przyjście nowych osób z LPP jedynie pogorszyły sytuacje. Jakość materialu gorsza, plany nie do wyrobienia, liczy się tylko vm, gdzie człowiek się stara, a nawet mebla przestawić bez zgody nie można aby było schludniej. Pytają o zdanie, które całkowicie olewają. Ceny na metkach zmienione na takie malutkie żeby chyba w końcu podczas badań skierowanie do kulisty się pojawiło, i to nie tylko dla personelu, bo klienci nawet nie widzą. Ale jak sie zglasza od roku to dalej cisza. Przedtem prezes czy dyrektor sprzedaży których już niestety się pozbyli, wchodząc do salonu potrafili się jak ludzie przywitać podając dłoń lub się przedstawić. Teraz wchodzą, rozglądną się na wejściu, dziękuję i dowidzenia, udając że nikim nie jest z firmy. Kierownik zarabia tyle co osoba będąca odpowiedzialna z vm, a zastępca 50zl więcej od starszego doradcy, co już o nowym personelu nie spominając, którego TY masz wyszkolić i jeszcze zarobi tyle samo. Mam nadzieje ze powrót starego projektanta obróci wszystko do góry nogami, i żeby firma z tradycjami była jaka była a nie poszło do góry dnem jak Titanic. Bo póki co do tego.

Refleksja
Pracownik
 Pytanie

Hej, Przeglądając sobie tik toki w tym przedświątecznym czasie, często można natrafić na unboxing prezentów świątecznych podarowanych pracownikom róznych firm (nawet najniższych atopni). Czasem to kartka świąteczna i czekolada, a czasem prezent na wypasie w postaci bonu, jakichś upominków typu: świeca, kawa, notes, skarpetki itd. Pracuje w tej firmie lata i co? (usunięte przez administratora)Nie dostaniesz nawet zwykłego "dziękuję", a co dopiero paczki na święta. Zresztą w tej firmie nie można się spodziewać NICZEGO dobrego. Czuje wewnętrzene zażenowanie i obrzydzenie. Mam nadzieję, że wszystkie lizodupy bawiące się na krakowskiej wigilii dostaną niestrawności:) A sobie życzę szybkiej zmiany pracy na inną!

@Jassa
Pracownik

Tradycje w tej firmie skończyły się w momencie gdy Vistula stała się sieciówką zarządzaną przez ludzi z LPP... Do tego ekipa VM która poniża pracowników. Pani VM której brakuje dosłownie wszystkiego od wiedzy, zdolności interpersonalnych, a na urodzie kończąc myśli, że krzykiem i pretensjonalnością cokolwiek osiągnie. Odechciewa się wszystkiego. Premii brak, pracy coraz więcej i do tego ta toksyczna atmosfera.

Jassula
Pracownik
@Refleksja

Przykra prawda , a bankiety totalnie na bogato !!! Jednak zanim przybyła ekipa LPP nie było w geście gospodarności zadbanie o drobne upominki dla pracowników. Osobiście wspomniana osoba z działu VM ze mną we współpracy jest Ok bardziej martwi mnie jakoś merytoryczna Regionalnej Widmo pojawiam Się i znikam z salonów Top

Refleksja
Pracownik
@Jassula

Ja jestem pod inną jurysdykcją. Chwilowo nie mogę nic złego powiedzieć, bo wspomniany wczesniej dyrektor przebywa na urlopie zwanym L4.

Były pracownik i były klient!
Były pracownik

Ta firma nienawidzi swoich pracowników, na każdym kroku ich (usunięte przez administratora) i manipuluje nimi. Od pracownika oczekuje wszystkiego od siebie daje absolutne minimum (gdyby prawo im pozwalało płaciliby mniej niż najniższa krajowa). Kadra kierownicza i dyrektorska to: niekompetentni, leniwi i kłamliwi ludzie, a dział HR, to totalny skandal. Szkolenia to fikcja, masz się sam wyszkolić i nie dyskutować. Firma bezczelnie łamie prawo nie oddając nadgodzin czy rekompensaty (kodeks pracy mówi jasno: wcześniejsze przychodzenie do pracy tj na 9.30 w celu przygotowania salonu przed otwarciem jest świadczeniem pracy i należy się zapłata lub oddanie czasu wolnego. Ubrania niskiej jakości, bardzo często śmierdzące chemikaliami, że aż oczy łzawiły i skóra swędziała. Oczywiście kazali mówić, że ubrania szyte w Polsce... Obecnie karma do nich wróciła i w salonach zostały tylko (usunięte przez administratora) i brak klientów. (usunięte przez administratora)

Nick667
Kandydat
 Pytanie
@Były pracownik i były klient!

Czy u Was także są szkolenia sprzedażowe przed rozpoczęciem okresu próbnego? Jaka jest podstawa wynagrodzenia, nie chcieli powiedzieć nawet na rozmowie.

anonim
Inne

To czekajcie, w którym momencie podawana jest ta ostateczna stawka? Pani wyżej napisała, że nie chcieli zdradzić na rozmowie. to kiedy w ogóle się dowiem na jakie warunki przychodzę podpisać umowę? I czy na prawdę zawsze będzie to minimalna jak teraz wskazujesz czy może od jakichś innych czynników jeszcze to zależy?

123
Były pracownik
@anonim

U mnie podawali 4500 na rękę ale to chyba w ich snach z uwzględnieniem premii którą cieżko wyrobić przez nierealne plany sprzedażowe Ja wyrobiłem go tylko raz chyba w okresie letnim gdy był niższy a w okresie świątecznym plany mało realne do wyrobienia

anonim
Inne
@123

No i wtedy za ten mniejszy plan ile kasy Ci w praktyce wpadło? Wysokość tej całej premii jest sztywna czy jednak zależna od jakiejś sztuki? Jak to liczą gdy pomyślnie wszystko komuś pójdzie?

Zdemotywowana
Pracownik
 Pytanie

I znowu nowy prezes i oczywiście nowe zmiany, i zapowiada się jeszcze więcej obowiązków bo dlaczego by nie. Sklep Vistula to już nie jest, teraz będziemy się mianować magazynem, dlaczego? Ponieważ jest Zalando doszedł sklep internetowy, dostawy, odsyłki, mało tego została jeszcze zmniejszona ilość sprzedawców. Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś z siedziby firmy, z tych co tam zarządzają. Drodzy Państwo jeżeli scedujecie tyle obowiązków na sprzedawców to jak to się ma do sprzedaży, a w grudniu sami wiecie jakie są plany. A do Pana Prezesa powiem tylko tyle bo pewnie nie wie o tym, że filarem firmy są sprzedawcy ,,zmotywowani sprzedawcy”” Więc Panie Prezesie do boju!! Czekam na podwyżkę ???? Pozdrawiam i Wesołych Świąt ????

Roxi
Były pracownik

Praca w tej firmie to koszmar. W sklepie topowym najniższa krajowa to norma. Plany do wyrobienia sa nierealne. System premiowy tak skonstruowany, żeby premi pracownikowi nie wypłacać. W stolicy zarabiasz najniższa krajową ???? RKS, zwany dzbanem północy, to faktycznie (usunięte przez administratora) Typ nie potrafi rozmawiać z ludźmi, ucieka od pytań. Wiele razy miałam okazję oglądać jak przemyka przes sklep unikając spojrzeń pracowników. Firma nie inwestuje w pracowników, bo wie że wszyscy zwolnią się po okresie próbnym, lub wcześniej, widząc najniższa na koncie bankowym. Jakość tych ubrań produkowanych w Chinach i innych krajach środka, dramatyczna. Większość to poliester, lub pseudo bawełna z recyklingu, która zgrzyta sztucznością w ręku. Nowa polityka firmy dotyczaca asortymentu, jak równia pochyla prowadzi do upadku matki, która przez lata ktoś tworzył i poprowadził na szczyt. Grupa ludzi z LPP która nią zarządza, nie ma pojęcia o tej marce i robi z niej pośmiewisko, wystarczy popatrzeć na witryny. Klienci już dawno zadają pytania co się dzieje i rezygnują z zakupów. Warunki pracy fatalne, często robi się rzeczy na próbę, jak nie wypali to wina pracowników, bo nie sprzedają. W kółko dostawy i odsyłki tego towaru za kilka dni. Chora polityka i błędne decyzje doprowadziły do tego że co tydzień pracujesz z nowymi osobami, bo rotacja jest tak duża, że trudno spamiętać imiona osób z którymi pracujesz. Uciekłam stamtąd, bo nie dało się tam pracować.

Poludnik
Pracownik
@Roxi

Gratuluje , odwagi !!! My tez mamy ,,(usunięte przez administratora),, zatrudniony tylko dlatego ze z LPP bez obycia doświadczenia większego na stanowisku KS , dramat w komunikacji !!! Nasze witryny trudno Odróżnić od Reserved to fakt , a VM nie sprzedaje !!! Klienci odchodzą , planów nie realizujemy , idą cięcia etatów będzie , odchodzą fajni RMSi … wielka szkoda , sama planuje zmiany

anonim
Inne
@Poludnik

Czyli na te wspomniane plany jaki w praktyce realny wpływ maja same osoby zatrudnione? Zastanawia mnie także to wspomniane ciecie etatów. Na jakiej podstawie będą wyznaczani potencjalni kandydaci co do niego? Kiedy można się tego spodziewać, jeszcze do końca roku? ile tu wypowiedzenie zazwyczaj trwa?

LejdiDi
Kandydat
@anonim

Zatrudnij się tam, to się dowiesz. Ogólnie nie polecam pracy w vrg. Najniższa krajowa na konto co miesiąc od dłuższego czasu. Plany które trzeba wyrobić są nieosiągalne. Wywindowane tak żeby nie wypłacić premii pracownikom. Jeśli jest dobry miesiąc i są szanse na premie, to nie dosyła się towaru, okazije sie że magazyn nie ma towaru, lepiej nie sprzedać niż wypłacić ludziom premie(usunięte przez administratora) Nie mam dobrych wspomnień związanych z tą firmą. (usunięte przez administratora)

Anna
Pracownik
@Roxi

@Pracodawca Opinia która przedstawia obecnie rzeczywisty obraz pracy w salonach Vistuli i Wolczanki. Z marki Premium stoczyliśmy się na samo dno poprzez zarządzanie przez 2 lata grupy ludzi z LPP ( zarząd , VM , dyrektorzy itp). Szkoda????Ja również odchodzę, ponieważ nie da się w Warszawie utrzymać za najniższa krajowa rodziny.

Elżbieta
Inne
@Anna

Cześć, i to na każdym stanowisku ta najniższa będzie o które piszesz? Chodzi o to, że ja dla przykładu widziałam ofertę dla specjalisty ds. zatowarowania. Ze względu na posiadane doświadczenie może będę reflektować ale nie wiem czy warto? jest cos jeszcze prócz podstawy?

anonim
Inne
@Anna

Nie widzę już tej oferty o której pani wyżej pisała w kontekście zatowarowania. Wiecie może ile ostatecznie się zarabia i czy dobrze się pracuje? zastanowiła mnie ta przytaczana minimalna, bo chciałam pójść na e-commerce, mam doświadczenie a oferta teraz jest otwarta. Ktoś coś wie na temat pracy?

Była pracownica Wrocław
Kandydat

Najlepszym co mnie w zyciu spotkało to zmiana pracy. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie za te smieszne pieniądze. Nie chce mi sie wiecej rozpisywać bo by czasu do jutra Nie starczyło.

Morda
Pracownik
@Była pracownica Wrocław

Bo to prawda

Grażyna
Inne
@Morda

Śmieszne pieniądze czyli nadal macie tam najniższą krajową? Ktoś tak kiedyś tu napisał. No chyba, że w 2022 można liczyć na więcej?

potwierdzam
Pracownik
@Była pracownica Wrocław

Praca za marne grosze , premia 2% ale tylko jeśli wyrobisz plan. Sprzedajesz drogie rzeczy i nie stac cie żeby kupic nawet koszulę na prezent dla bliskiej osoby.

Agnieszka
Inne
@potwierdzam

Ciężko jest wyrobić taki plan?

anonim
Pracownik
@Była pracownica Wrocław

Potwierdzam.

anonim
Pracownik
@Grażyna

Najnizsza , żadnych bonusów , ekwiwalentów ani dopłaty do okularów.

anonim
Pracownik
@potwierdzam

To prawda niestety. Klientom się wydaje że my tam zarabiamy gruby szmal.

Wanda
Inne
@anonim

A jakieś benefity pozapłacowe chociaż? Gadaliście o tym z szefem ze przydałoby się Wam coś więcej? Tylko Wy chyba możecie zacząć te dyskusje? Wiecie jak jest

Marian
Były pracownik
@Była pracownica Wrocław

Potwierdzam. Wymagania ogromne, pieniądze najniższe z możliwych. O premii zapomnij.

anonim
Inne
@Marian

W miarę to bieżąca opinia z Twojej strony? Ciekawią mnie te obowiązki, o których wspominasz. Do dziś jest ich znacznie więcej? I o którym stanowisku mowa? Na stronie były oferty na różne działy i ciekawi mnie czy na każdym tak jest?

Ida
Kandydat
 Pytanie

Od dawna jest ogłoszenie na Doradce . Czy nie ma chętnych czy mają zbyt wysokie wymagania ? Kogo najchętniej zatrudniają Panie z duzym doświadczeniem w handlu czy studentki ?

pracownica
Pracownik
@Ida

Każdego tak naprawdę. Ale nie polecam pracować tam. Po nowych zmianach premiowania dostaje się śmieszne pieniądze, a pracy jest więcej niż rok temu było. Dodatkowo zmieniając ciągle zdanie dotyczące premiowanie. Niby powinieneś dostać więcej, ale jak prezes stwierdzi, że ci się nie należy to utnie ci premię. Nie możesz mieć własnego zdania. Duża część regionalnych jest niekompetentna - zniechęcają ludzi do jakiejkolwiek pracy. Gdyby nie fakt, że mam lepszą pracę zostałabym tam. Jestem na okresie wypowiedzenia.

anonim
Inne
@pracownica

Pociągniesz temat tych wspomnianych zmian w premiowaniu? Z czego one wynikały i dlaczego zostały wprowadzone? Przede wszystkim również na czym polegają? To tylko uznaniowość, skoro o cięciach piszesz? Co z wynikami?

pytanie Warszawa
Kandydat
 Pytanie

Czy w Galerii Mokotów nadal rządzi typek, który sobie dobiera dziewuszki do towarzystwa? Znowu powtarza się historia, że jest ogłoszenie o pracę i CV od poważnych kandydatów z doświadczeniem nie są w ogóle brane pod uwagę. To nie może być przypadek. Jeśli coś wiecie, dajcie znać.

Wanda
Inne
@pytanie Warszawa

Co sugerujesz, bo chyba nie do końca rozumiem? Że dziewczyny tam nie są wybierane do pracy i według kompetencji? Ciekawa jestem, na jakiej podstawie tak sądzisz. Bo cię nie przyjęli?

Katarzyna
Kandydat
@pytanie Warszawa

Możesz mieć rację, mam podobne doświadczenia z tym sklepem Vistula sprzed roku. Przy moich kompetencjach nawet nie zostałam zaproszona na rozmowę. Poszłam tam incognito i to co zobaczyłam dało mi mocno do myślenia. A profesjonalizmu obsługi, czy wiedzy podczas tej wizyty również nie doświadczyłam. Tam jest albo bardzo nieprofesjonalna i nieuczciwa rekrutacja, albo wiadomo, co.

Honorata
Inne
@Katarzyna

Tzn ja aż dopytam, cv wysyła się tam do nich ze zdjęciem skoro macie takie podejrzenia? Czy wy fizycznie składałyście, bo teraz się zastanawiam na jakiej podstawie te domysły

:(
Pracownik
@Honorata

Chyba juz wszyscy wysyłają cv ze zdjęciem. Poza tym może patrzy na datę urodzenia

Honorata
Inne
@:(

kurczę w sumie nigdy o tym nie pomyślałam... na zdjęciu to i tak inaczej niż na żywo się wygląda. Czyli na dzień dzisiejszy jak średnia wiekowa się może tam rozkładać? Atmosfera mnie mimo wszystko ciekawi, ktoś kojarzy?

On
Pracownik
@Honorata

Najwięcej studentek na zlecenia :(

Dora
Kandydat
 Pytanie

Czy oni naprawde szukają ludzi do pracy? Aplikowałam , aplikowały dwie kolezanka. ( jedna chetna na zlecenie) Wszystkie spore doswiadczenie w sprzedaży. I nic zero odpowiedzi . Do żadnej nie zsdzwonili. A ogłoszenie poraz kolejny odswieżone :(

On
Pracownik
@Dora

Szukają ale studentek = po kosztach , doświadczenie nie istotne:(

Dora
Kandydat
 Pytanie

Aniak sie pracuje na umowę zlecenie? Za najniższą stawkę godzinową ? Czy grafik jest bardziej elastyczny niz na umowię o pracę ? Ma ktoś doświadczenie ze zleceniówkami w tej firmie?

Tomasz
Inne
@Dora

Chcesz tu aplikować i dlatego pytasz? Myślę że grafik niewiele się różni jeśli chodzi o rodzaj umowy. Po prostu na zleceniu nie ma okresu wypowiedzenia i można szybciej w razie co odjeść. Jakbyś była na rekrutacji to napisz czy stawka wzrosła z minimalnej.

Honorata
Inne

A to jest jakiś okres próbny dopiero czy oni z automatu biorą kto przyjdzie i nie sprawdzają aż tak? pytam, bo zazwyczaj po takim okresie coś więcej może skapnąć. tu tak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o VRG S.A. - Luboń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w VRG S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy VRG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w VRG S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
VRG S.A.
Przejdź do nowych opinii