DCG S.A. Salon Firmowy Deni Cler

Gdynia

Opinie o DCG S.A. Salon Firmowy Deni Cler

PAN MAciej

Moim skromnym zdaniem,tylko ludzie liczą sie tam na stanowiskach,reszta najnizsza krajowa! nie mowiac o tym ze dyskryminacja osob chorych w pracy jest tragiczna,po miesiacu pracy zwalniaja podajac ze nia pasuje sie do zespołu!!!!!! nie zarzucajac niczego złego!!! Pozdrawiam kieronika dzialu posnani w POznaniu DYSKRYMINACJA TOTALNA!!!

marzena

ktoś jakies swieże info ? Jak wyglądają zarobki i warunki na kierownika sklepu w deni cler ? w 2017 roku :)

Sandra

Ile zarabia sprzedawca w deni cler ?

ola16

Ludzie !! Taka marka a pracownikom płacą grosze(najniższa krajowa)! premia? zapomnijcie bo plan tak wyśrubowany, że nie do zrealizowania w dzisiejszym kryzysie. I non stop jesteś[usunięte przez admina] y i przez kierownictwo i przez klientów!!!

Zostaw opinię o DCG S.A. Salon Firmowy Deni Cler - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DCG S.A. Salon Firmowy Deni Cler