Opinie o Deni Cler (DCG S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DCG S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DCG S.A. o rekrutacji.


Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DCG S.A. w Warszawa

baner wywiady
Galeria Mokotów

Hahaha Galeria mokotów , 12 miesięcy cztery nowe zespoły ,cztery kierowniczki .Brawo .Coś to mówi o Deni Cler. Cała reszta "kierowniczek "w Warszawie mentalnie zatrzymała sie w 2000 roku.

EwaL
@Galeria Mokotów

Niechlujstwo wypowiedzi, niechlujstwo pisowni i pewnie to nie wszystkie miejsca gdzie te niechlujstwo się objawia. Poza tym ta zajadłość i tworzenie sensacji rodem z tabloidów. Godne pożałowania :(

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
 Pytanie

Czego można się spodziewać po procesie rekrutacyjnym w Deni Cler (DCG S.A.) na stanowisku Analityk?

Urszula

Cześć, ktoś był na rozmowie w sprawie tego ogłoszenia na sprzedawcę? Ciekawa jestem, jaki etat i jaka umowa, szukam czegoś w miarę stabilnego. Jak ktoś coś wie, to proszę o komentarz.

Wawa Nowy wpis
Pracownik
@Urszula

Zależy co rozumiesz przez pojęcie w miarę stabilnego, jeśli szukają pracownika to z pewnością jest szansa na etat , chyba że w ogłoszeniu jest info nt proponowanych innych warunkow

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w DCG S.A.?

Wawa Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Zależy co rozumiesz przez to pytanie? Wszystko jest do dookreślenia, jeśli masz na myśli sklep- to w zależności jakie dni i godziny otwarcia, jeśli centrum handlowe to wiadomo że zmiany, bo trzeba przestrzegać KP, jeśli wolnostojacy- może być 12/24 lub mniej w zależności od możliwości : ilości pracowników, konieczności organizacji pracy salonu itp.w handlu zawsze trzeba się liczyć z pracą zmianowa według mnie, a jeśli pytasz o pracę w centrali DCG, to 8:00 do 16:00 jak to w tzw pracy biurowej????

Pytanie
 Pytanie

Czy DCG S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa Zlecenie
@Pytanie

Firma Deni Cler oferuje umowy o pracę, ale pracownik sam woli być zatrudniony na umowę zlecenie, ponieważ: 1.Pracując 168 godzin w miesiącu zarobi więcej niż pracownik na etacie 2.Nie jest związany umową w każdej chwili może odejść 3. Nie ponosi za nic żadnej odpowiedzialności 4.Nie musi płacić za braki wynikające z inwentaryzacji. Itd..........

Wawa Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Nie wszystkim oferuje się umowy o pracę, w zależności od potrzeb i organizacji pracy... jeśli jesteś zatrudniony na zlecenie a nadajesz się do roboty to możesz liczyć na etat , jeśli nie dziś to w przyszłości, DCG jak większość firm woli nawiązać stosunek pracy ze " sprawdzona osoba" niż jechać na ciągłej rotacji,

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora) pani która zatrudnia pracowników w ogóle się nie nadaje do pracy z ludźmi. Dramat. Płaca minimalna, nie ma co liczyć na więcej.

Antoni
@anonim

A dlaczego Twoim zdaniem ta osoba nie nadaje się do pracy z ludźmi i w jaki sposób przeprowadzana jest rekrutacja na krojczego? Szykuję CV do wysyłki na to ogłoszenie co teraz dali. Tylko brakuje mi info o pieniądzach. Jakiego stanowiska tyczy się minimalna krajowa?

Ściema
Kandydat

Firma ma ogromny problem z autentycznością i profesjonalizmem. Wielokrotnie wystawia fikcyjne ogłoszenia rekrutacyjne, co jest karalne, ponieważ podaje fałszywe informacje do opinii publicznej. Prym wiodą rekuterzy typu Michalina P. 511957202 werbujący do firmy Computacenter. Trzymajcie się z daleka od tych (usunięte przez administratora) Im płacą tylko za dzwonienie, że coś się niby dzieje a w rzeczywistości robią partactwo, aby wypełnić czas.

Galeria Mokotów

Hahaha Galeria mokotów , 12 miesięcy cztery nowe zespoły ,cztery kierowniczki .Brawo .Coś to mówi o Deni Cler. Cała reszta "kierowniczek "w Warszawie mentalnie zatrzymała sie w 2000 roku.

EwaL
@Galeria Mokotów

Niechlujstwo wypowiedzi, niechlujstwo pisowni i pewnie to nie wszystkie miejsca gdzie te niechlujstwo się objawia. Poza tym ta zajadłość i tworzenie sensacji rodem z tabloidów. Godne pożałowania :(

były
@Galeria Mokotów

Pracowałam w Galerii Mokotów, był super zespól przez wiele lat, ale w tej firmie pracownik w sklepie nie jest szanowany, tą firme powinni zamknąc i tych co do tego doprowadzili tez

była były było
@były

Nie manipuluj przekazem. Piszesz że pracowałaś (przeszły) a potem że nie jest szanowany (teraźniejszy). Zamknąć firmę no no no... bardzo egoistyczne podejście. Wszyscy na bruk bo ja mam takie a nie inne subiektywne odczucia...?

Jerzy
@była były było

Zastanawia mnie, czy od ostatnich wpisów, które pojawiły się w tym wątku, zmieniło się coś, jeżeli chodzi o pracę w firmie DCG? Mam nadzieję, że zechcecie przedstawić, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Z góry dziękuję za pomoc.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pola
Były pracownik
@Galeria Mokotów

Jestem byłym pracownikiem ,bylo fatalnie ,zarobki najniższa krajowa ,plany nie do zrobienia,s Milano to żart ,chińszczyzna i ubrania szyte w Polsce ,do luksusu to bardzo daleko ,oprócz cen.

Magdalena
@Pola

Plany nie do zrobienia? A napiszesz z ciekawości jakie? Pytam, bo ciekawa jestem jak to w praktyce wygląda

Lin skopiowany
Były pracownik
 Pytanie

Jestem klientem żądam zwrotu pieniędzy za zakup spódnicy zmechaconej w czasie 5 dni. To defekt nie do zaakceptowania. Firma produkuje buble, bez żadnej odpowiedzialności. Konsekwencje ponosi klient. To jest w porządku??? Nie, to nie jest w porządku. Za zaniechanie poinformowania klienta. Obarczam odpowiedzialnością firmę i sklep

Pytanie
 Pytanie

Czy w DCG S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Johny
Kandydat
 Pytanie

Czołem. W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie DCG S.A.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Johny

Marianna
Były pracownik
@Johny

Dzień dobry Johny. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to zwracam uwagę na firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Pozdrawiam serdecznie. Marianna.

Robert
Były pracownik
 Pytanie
@Marianna

Witam Pani Marianno. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Geberit, o której Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Ewa

Hej, jaki jest powód tego, że w ostatnim czasie pracownicy firmy tak mało udzielają się tu na forum? Pytania pozostają bez odpowiedzi i nie można przez to uzyskać nowych informacji na temat pracy w DCG S.A.. Nie zaglądacie już tutaj? Dajcie o sobie znać.

Były praciwnim
Były pracownik
@Ewa

Może firma popularna że swoich zdolności i wszyscy mają dość. Niektórzy po pracy w Deni Cler musieli się leczyć odchorowywali te pracę a raczej ludzi np.w Poznaniu i tu nie chodzi o górę tylko o kierowników i ich znajomych których pozatrudniali w firmie.Gora nawet nie wie kto pracuje w ich firmie.Wszystko pożyczone p.B.Zycie się mści nie teraz to później.Pani kierownik z Poznania dobrze wie jaka jest.

Były pracownim
Pracownik

Oj co poniektórzy aby zdobyć kierownicze stanowisko drepcza po innych tzn po starszych pracownikach nowi którzy chcą awansować ,najwidoczniej starszy pracownik dla takiej osoby jest zagrożeniem. Osoby które mają wartość są bezkonkurencyjne i nie postępują w sposób mobingujacy.Wszystko pożyczone p.B.kiedys to wróci do Pani. Bardzo źle wspominam pracę w ostatnim roku swojej pracy w Deni Cler .

Ona 123
Kandydat
 Pytanie

Witam, proszę o szczerą odpowiedź jak wygląda praca w salonie Deni Cler w Opolu?Jakie są zarobki ?czy 3 tys min to kwota osiągalna?

Grzegorz

Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy stosunki między liderami i pracownikami są w porządku?

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w DCG S.A.?

Cody
@Pytanie

Bluzka z logo DC oraz czarne lub granatowe spodnie. Strój zapewniony od niedawna przez oracodawcę.

Iwo

To jest forum pracownicze a więc jeśli ktoś ma inne tematy do firmy lepiej kierować je na właściwy adres

Michał Pietrzak

Oni wykorzystują naturale futra

Lola
@Michał Pietrzak

Dokładnie, będę odadzać tę firmę gdzie się da.

ANNA TRYCZ

Mordercy zwierząt!!

Paweł Wiśniewski

Kiedy zamierzacie wycofać okrutny proceder jakim jest wykorzystywanie obdartych z futra zwierząt?

Magdalena Panek

Najgorsza opinia- za wykorzystywanie naturalnych futer! wstyd!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o DCG S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w DCG S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy DCG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w DCG S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy DCG S.A.?

  Kandydaci do pracy w DCG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
DCG S.A.
Przejdź do nowych opinii