Opinie o Deni Cler (DCG S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DCG S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DCG S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DCG S.A. w Warszawa

Grzegorz

Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy stosunki między liderami i pracownikami są w porządku?

Jaki dress code obowiązuje w DCG S.A.?

Cody

Bluzka z logo DC oraz czarne lub granatowe spodnie. Strój zapewniony od niedawna przez oracodawcę.

Iwo

To jest forum pracownicze a więc jeśli ktoś ma inne tematy do firmy lepiej kierować je na właściwy adres

Michał Pietrzak

Oni wykorzystują naturale futra

Lola
@Michał Pietrzak

Dokładnie, będę odadzać tę firmę gdzie się da.

logo firmy Serwisant Rowerowy
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
ANNA TRYCZ

Mordercy zwierząt!!

Paweł Wiśniewski

Kiedy zamierzacie wycofać okrutny proceder jakim jest wykorzystywanie obdartych z futra zwierząt?

Magdalena Panek

Najgorsza opinia- za wykorzystywanie naturalnych futer! wstyd!

Ulka

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś nie odpowiada.

Otoja

Nie polecam! Źle wyliczają wypłaty. (usunięte przez administratora). Na różnice wypłaty czekałem prawie 2 tygodnie. Cały czas jakieś problemy. Brak awansów zewnętrznych. Słaba płaca jak na markę premium. Ciągła rotacja pracowników wraz z kierownikami. Nowa Pani Kierownik (usunięte przez administratora) niczego nie umie po kilkudniowym szkoleniu i wymaga aby podwładni ją nauczyli. Jak można zatrudnić taką osobę na stanowisko kierownika? T(usunięte przez administratora)Klienci też nie chętnie zaglądają do sklepu. Jak budować więź z klientem skoro wciąż są zmiany. Zróbcie coś z tym. Pozdrawiam

Niki

Kiepskie zarobki, kiepska atmosfera, brak perspektyw. (usunięte przez administratora)ze strony (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Pojawiające się pozytywne opinie to zaorganizowana akcja menadżera. Łatwo zauważyć kilka ostatnich pozytywnych opini które wystawiają przyciśnięte panie kierowniczki:)

@Niki

Jak łatwo jest teraz anonimowo i beztrosko szkalować w internecie i [..........] we własne gniazdo. Taka odwaga cywilna, że hej.

Honorata

Mi osobiście dobrze pracuje się w DC, a pracowałam w wielu firmach i tam spotkałam się z bardzo złym traktowaniem przez pracodawcę. Tu tego nie odczuwam i nie zamierzam póki co, zmieniać pracy. Mogło by być tylko więcej szkoleń. Tak, tak w świecie powszechnego hejtu spodziewam się że zaraz ktoś mnie nazwie czyimś pupilkiem, albo że pisze pod naciskiem. Nie nie jestem i nie piszę pod czymś naciskiem, oceniam to co sama czuję i mam też odwagę o tym pisać.

Aga

Pracuję w Deni Cler od 13 lat. W Krakowie. Jest to praca z modą na najwyższym poziomie. Zawsze byłam i jestem szanowana przez Pracodawcę. Codziennie spotykam się ze współpracownikami z przyjemnością. Razem tworzymy atmosferę przyjazną dla nas i naszych Klientek. Z całego serca polecam pracę w Deni Cler.

Hej, czytam te wszystkie opinie i jestem bardzo zdziwiona, ponieważ jeśli to prawda, to dużo się zmieniło. Pracuję w firmie od 7 miesięcy i od początku jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze jest to, że atmosfera w pracy jest przyjazna, przez co wszystkim dobrze się pracuje, nie ma rywalizacji, ponieważ wszyscy wspólnie pracujemy na premię. Co do zarobków - oczywiście, że każdy chce zarabiać jak najwięcej, ale wydaje mi się, że są one adekwatne do obowiązków. Pracowałam wcześniej w sieciówkach i zarabialam więcej, ale byłam tak zmęczona fizycznie i psychicznie, że z dwóch opcji wybieram minimalnie mniejsze pieniądze i miłą i spokojną pracę. Polecam wybrać się na rozmowę i sprawdzić samemu :)

Oliwia

Witam Jestem pracownikiem Deni Cler od kilku miesięcy. Moje doświadczenie nie jest 10-letnie, ale mogę stwierdzić, że praca sama w sobie nie jest zła. Kierowniczka i osoby z pracy są przemiłe i bardzo pomocne w każdej sytuacji. Tzw. Góra dba o sprawy firmy jak najlepiej potrafią, starają się o każdy szczegół, ponieważ chcą mieć lepsze wyniki. Przeczytałam wiele opiń negatywnych i wszystkie je rozumiem, z tym że praca jest pracą i w wielu firmach wszystko będzie się zmieniało, nigdzie nie jest idealnie. Bardzo byśmy chcieli lepszych wyników. Stwierdzam, że nie zawsze da się każdego klienta zadowolić oczekiwaniami jakie nam dają. Ceny? Ceny odzieży są na dobrym poziomie, ponieważ wielu klientów wychodzi z uśmiechem na twarzy. Lubię atmosferę w DCG S.A. za: Personel

Aktualny pracownik

"Były pracownik" wypraszam sobie, pracuje z nowymi dziewczynami, tworzymy też fantastyczny zespół i jesteśmy zadowolone.

Wspaniała praca w Deni Cler oczywiście piszę w cudzysłowiu, skoro jest tak super to dlaczego ciagle szukaja do pracy, zmieniło się wszystko, fantastyczne zespoły poodchodziły z Deni , ubrania nawet nie leżały koło włoskich, tylko nazwa została

Piotrkowska

Pracowalam kilka lat,wymagania z kosmosu,przychodziłam przed czasem,wychodziłam długo po zamknięciu salonu.firma nigdy nie zapłaciła mi za nadgodziny.zarobki kilka lat temu-zadowalajace,niestety z każdym rokiem było slabiej,praca z knujacymi nieszczęśliwym kobietami pseudo kierownikami była udręką,Nie wspominając już o kierowniku regionalnym.zdecydowanie nie polecam.

XXO

Bardzo zła atmosfera w salonie powodowana zachowaniem kierownika, brak zewnętrznej kontroli = bezkarność kierownika. Mobbing,zastraszanie,brak szkoleń. Notoryczny brak podstawowych narzędzi pracy.Zabytkowe urządzenia.Zmuszanie pracowników do wykonywania czynności daleko wykraczających poza obowiązki sprzedawcy .Brak szacunku, manipulowanie pracownikami, stwarzanie nieetycznych zachowań. Wynoszenie przez kierownika odzieży do własnego użytku.Oskarżanie o nielojalność.

Halina
@XXO

Piszesz o tym, że pracownicy mają bardzo dużo obowiązków - czy ich zakres jest wyszczególniony w umowie? Jeśli tak, a pracodawca wymaga więcej, to może warto byłoby o tym porozmawiać? Pamiętaj również, że mobbing jest poważnym zarzutem, i jeśli nie jest prawdziwy, firma może skierować sprawę na drogę sądową. Jeśli faktycznie takie praktyki mają miejsce, zachęcam do skorzystania z opcji "Zero tolerancji dla mobbingu".

XXO
@Halina

Na pewno wiesz,że bardzo trudno udowodnić mobbing kiedy jest się pionkiem w starciu z olbrzymią korporacją i jej prawnikami. Dziewczyny boją się być na zmianie z kierowniczką, wolą odejść niż znosić jej zachowanie. W umowie nie ma zakresu obowiązków, tylko stanowisko pracy więc jeśli pracownik musi "zrobić" witrynę narażając własne zdrowie bo nie zatrudniono do tego odpowiedniej osoby,to z pewnością nie należy to do obowiązków sprzedawcy.

Halina

@Pracownik Mógłbyś bardziej szczegółowo opisać stwierdzenie, że obowiązki nie są Twoim zdaniem monotonne? Będzie to na pewno bardzo ważna informacja na temat firmy DCG. Wiele osób na pewno uzna iż Twoja opinia jest cenna.

Mam przyjemność pracować w Deni Cler i bardzo cenię sobie pracę w tej Firmie. Głównym tego powodem jest przede wszystkim profesjonalne podejście do pracownika jak i panująca kultura pracy. Pracownicy to przede wszystkim profesjonaliści w swoi fachu od których zawsze można zaczerpnąć porady oraz doświadczenia zawodowego. Swoje obowiązki wypełniam z przyjemnością ponieważ są one adekwatnie dostosowane do moich predyspozycji i umiejętności. Wykonywana praca pomimo tego iż jest wymagająca, jest również bardzo satysfakcjonująca. Obowiązki nie są monotonne i co ważne pozwalają na rozwój zawodowy. Uroku dodaje również pozytywna koleżeńska atmosfera oraz zdrowe relacje pomiędzy współpracownikami. Serdecznie polecam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o DCG S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DCG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DCG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DCG S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DCG S.A.?

Kandydaci do pracy w DCG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DCG S.A.