Opinie o Deni Cler (DCG S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DCG S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DCG S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DCG S.A. w Warszawa

Halina

@Były pracownik Dziękuję za wyczerpującą opinię. Przypomnę jednak, że na forum nie jest dozwolone stosowanie jakichkolwiek obelg. Zależy nam na tym, aby każda zamieszczana opinia była w pełni zgodna z naszym regulaminem. Może mamy tutaj pracowników firmy, którzy chcieliby dodać coś od siebie w tym temacie?

Halina

@Mała Zarzut mobbingu w stronę firmy Deni Cler jest bardzo poważny, dlatego chciałabym Cię prosić, abyś konkretnie napisała, jak ten mobbing w stosunku do Ciebie przejawiał. Nie zrozum mnie źle, ale są to rzeczy, których nie można od tak sobie napisać bez żadnych argumentów. Podaj je proszę, a sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna. @Też były Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to czy został zgłoszony fakt nękania komuś wyżej w firmie? Jeżeli tak, to napisz proszę jak się to zakończyło.

Byla
@Halina

Pppracujesz to zobaczysz i poczujesz,a co ty z biura ze tak cie to zdziwilo

Hanka

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami byłam ostatnio na rozmowie w centrali Deni Cler i zaproponowano mi dużo większe pieniądze na stanowisko kierownika niż piszecie.

D-ex1234
@Hanka

To tylko "zachętą". Po zatrudnieniu szybko znalazlyby się powody,żeby ta pensja była niższa i zrobiona zgodnie z prawem.

Diana
@D-ex1234

Po czym wznosisz takie przekonanie? Doświadczyłaś tego?

Mała

Jedna wielka parodia...!!! Odradzam każdemu kto chce się połasić na prace w deni cler. Wiecej wydasz na leki przeciwdepresyjne i uspokajajace niż zarobisz. Codziennie idziesz do pracy zamartwiajac sie czy coś dziś sprzedam? bo inaczej szefunio łeb obetnie.ceny ubran z kosmosu..!a jakosc pożal sie boże! Wyscig szczurow za psie pieniadze.!straszenie, mobing, tajemniczy klient , biedna firma bez perspektyw..nie dbajaca o pracownikow,sprzedawczynie łacznie z kierowniczkami stoja w workach służbowych bo firmy nie stać by ubrać pracownikow by wygladali jak ludzie....na tajemniczego klienta i liczniki to maja pieniadze by wykonczyc pracowników ,a na to by zadbac o swoich ludzi to juz nie ma!! zarobki oplakane! Żadnych ludzkich premii,mozliwosci awansu tylko terror. Bazują na tym ze jak wymienia załoge albo kierowniczke to w salonie zwiekszą sie obroty! ogolnie tragedia, praca bez zadnych perspektyw...ODRADZAM!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Jeszcze chwile pracownik

Jak najdalej od tej firmy,najnizsza krajowa,ciagly stres,brak szacunku dla sprzedawcy

Też były

Jako były już pracownik odradzam każdemu pracę w deni cler. Regionalny nęka pracowników, wydzwania i obwinia sprzedawców o brak obrotu. Ubrania w cenach niemałych , często jakość materiału pozostawia wiele do życzenia. Za sukienkę wykonaną z poliestru nie każda z Pań chce zapłacić 1500-1700 zł. Zdaniem Regionalnego wszystkiemu winny sprzedawca. Nerwówka nie warta zachodu. Firma do wynagrodzenia tj 1500 zł netto powinna płacić dodatek za szkodliwe czynniki jakim jest regionalny.

Byla
@Też były

To prawda ten pan przez male p to najwieksze zlo tej firmy,bez zadnej empatii,zreszta tam w biurze nikt nie wie czym jest luksus,sami karierowicze

Oczywiscie juz byly pracownik

Zenada,wstyd w tej firmie pracowac,w Biedronce maja wieksza pensje plus profity.Powinni zmienic nazwe,bo obrazaja dawne Deni z pięknymi wloskimi materiałami,byl sam szyk,a teraz sam szajs za ogromne pieniadze,brak szacunku dla pracownika,ale tych mądrzejszych dawno tu nie ma,najnizsza krajowa a wymagania przynajmniej za 5 tys,jak najdalej od tego towarzystwa.

Olga

Nikomu, kto ma wyższe aspiracje życiowe nie polecam pracy w Deni Cler. Atmosfera, zarobki i chaos jaki panują w tej firmie są patologiczne. Nie wróżę by długo pociągnęli na rynku w niektórych miastach przy tym nastawieniu do pracownika- nacisku i ciągłej rywalizacji. Płacą marne pieniądze, obcinają premie, potrafią zwolnić cały zespół - bo nie radzą sobie na rynku i z konkurencją. Zmieńcie nastawienie do pracownika i dawajcie realne plany miesięczne dla sklepu na dany miesiąc- a będziecie mieć rezultaty- czyli zadowolonych i mniej zestresowanych sprzedawców, wtedy pieniądze w postaci utargów do Was wrócą!!! PRACOWNIKOM odechciewa się pracować w takiej atmosferze nagonki jaką spotkałam po raz pierwszy w życiu! Chwała Bogu już mnie nie ma w tym zespole!

Halina

@Zoja, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w DCG Salon Firmowy Deni Cler? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Pracownik z 10letnim starzem, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat pracy w DCG Salon Firmowy Deni Cler. Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w firmie, aby znów była bardziej atrakcyjna dla swoich pracowników?

Zoja

a dajcie spokój z tą firmą ..żenada

Pracownik z 10letnim starzem

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami. Pracowałam w Deni Cler 10 lat. Pamiętam swoje początki... piękny salon... włoskie rzeczy... wysoka jakość, a przede wszystkim zarobki.... W dobrych czasach można było zarobić jako sprzedawca nawet 3tys z premią kwartalną a bez kwartalnej pensja raczej nie schodzila z kwoty 2300zł. Były również bony na święta oraz fajne zakupy pracownicze tych wtedy pięknych rzeczy... kierownicy zarabiali wtedy nawet 5tyś co niechcący sie wydało stąd wiem bo kierownicy tym sie nie chwalili... człowiekowi chciało się naprawdę wtedy pracować... z każdej stówki utargu cieszył się jak dziecko i chciał więcej... Niestety czar prysł kilka lat temu jak pojawił się obecny regionalny Pan P ... I stało się tak jak w poniższych komentarzach innych byłych pracowników...płaca 2tys dla starych pracowników a 2100 dla nowych... 2tys brutto nie daje najniższej krajowej więc wymyślili że jak zrobisz plan to masz najniższą a jak nie zrobisz to dołożą te 100zł brutto... ponadto za wszystkie zaginione rzeczy płacą pracownicy... nie ma żadnego pułapu... W inwentaryzacji wychodzi że brak 3szt towaru na kilkaset sztuk całego asortymentu to płacisz za te trzy rzeczy... wiadomo że po kosztach ale i tak wychodzi że z biednej pensji 1600zl stówkę manka muszą potrącić...firma żenada... brak słów by opisać co się w tej firmie dzieje i co robi góra... Widzę, że dużo osób w ostatnich dwóch latach zrezygnowalo z tej pracy... gratuluję... Mnie też się udało choć ostatnie dwa lata mojej pracy w Deni to zbijanie przyslowiowych bąków... jaka płaca taka praca... Robią wszystko by pozbyć się najlepszych sprzedawców... Pracować w tej firmie teraz to naprawdę wstyd a dla człowieka upokorzenie... Niech zatrudniają dalej Ukrainki a na pewno będzie w firmie co raz lepiej...

Były kilkuletni pracownik.

Pracowałam w Salonie Deni Cler przez kilka lat. Atmosferę i stosunki koleżeńskie + kierownik salonu oceniam jako wzorowe -nie bez kozery, ponieważ, niejednokrotnie miało to odzwierciedlenie w opiniach Klientek i częstych komplementach w naszą stronę. W klimacie który udało się wspólnie stworzyć Panie czuły się bardzo dobrze, tym samym przyjemnością było doradzanie im. obsługa klienta tej marki była specyficzna (to klient zamożny o którego trzeba się zatroszczyć) - nawiązywałyśmy więc z Paniami długofalowe relacje, znałyśmy ich gusta, zainteresowania a nieraz i życiowe problemy, dzięki czemu Klientki często dokonywały zakupów rzeczy za bajońskie sumy. Czas przeszły. Niestety firma o pracownika (od którego zależy tak wiele) nie dba. Praca za najniższą krajową (jedna sukienka w salonie kosztuje więcej), żadnych szkoleń z zakresu obsługi klienta marki premium, z technik sprzedaży, z trendów, żadnych benefitów typu karta multisport czy opieka medyczna lux med. Żadnych paczek/bonów świątecznych. Nawet życzeń z okazji Dnia Kobiet! (a salony w całej Polsce to 100% kadra płci żeńskiej), brak podwyżek nawet dla kilkuletnich pracowników, brak obuwia/odzieży pracowniczej (poza jedną sukienką wątpliwej urody). Ubierasz się sama, za swoje pieniądze, chociaż wymagany jest dress code i wyglądać trzeba po prostu dobrze, w końcu nie doradza się przeciętnemu klientowi. Wymaga się wiele w zamian nie dając nic. Szkoda, bo firma ma piękne włoskie korzenie niestety "niepodlewane" zaczynają usychać.

Praca w Deni Cler to wyzysk za najniższą krajową, sukienka kosztuje więcej niz pensja sprzedawcy, firma się cofa , oszczędza na pracownikach salonów, brak szkoleń , szacunku przełożonych z biura, ciągły brak pieniędzy na podwyżki(, ale tylko dla sprzedawców), bo są w biurze tacy co dbaja tylko o siebie, kierownik regionalny, marnota, dawno powinno go tu nie być, ale dobrze gra, cała kadra najlepszych pracowników odeszła.To nie jest dawne Deni, słaba jakość nie majaca nic wspólnego z włoską marką, która była kiedyś.Szkoda , ze ludzie tak zmarnowali co było piękne.

Tez byly

Masz racje ta praca to same minusy,brak brak brak szacunku,wyzysk,zadnej motywacji,nie polecam

Maja

Odradzam pracę w tej firmie, totalny brak szacunku dla pracowników w salonach. Gdyby mogli to by orali ludżmi.

krys
@Maja

@Maja, powiesz coś więcej?

Rozczarowana

Nie polecam, straszny wyzysk, płace niskie, a centrala wymaga niestworzonych rzeczy...

Halina

@Toni, dlaczego masz takie zdanie o tym pracodawcy? Czy mógłbyś napisać coś więcej? @Aea, piszesz, że pracowałaś w DCG Salon Firmowy Deni Cler. Jak oceniasz tego pracodawcę? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Aaa, długo już pracujesz w DCG Salon Firmowy Deni Cler? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? @Xyz, co twoim zdaniem powinno zmienić się w firmie, aby była bardziej przyjaznym miejscem pracy?

Xyz
@Halina

Moim zdaniem w firmie powinno się zmienić nie co a kto .Myślę że jeśli zmieniłby się kierownik regionalny pan P K i prezes wszystko inne poszłoby w lepszą stronę.

wolna od złudzeń
@Xyz

Wpadłam tu przypadkowo, ale nie mogłam tego pozostawić bez komentarza. XYZ dlaczego skoro Ci tak nie dobrze jeszcze pracujesz? Przecież na rynku pracy jest tak wiele firm? Może to z Tobą jednak jest coś nie tak...a może poprostu Trollujesz.... Byłam sprzedawcą, byłam kiedyś kierownikiem i takich malkontentami jak ty nigdy nie chciałam i nie chciałbym pracować... Poza tym nie słychane, sprzedawca chce zwolnić prezesa, to już przegięcie...

Xyz
@wolna od złudzeń

A skąd taka myśl że wypowiada się pracownik sklepu?

wolna od złudzeń
@Xyz

To nic trudnego, wystarczy prześledzić Twoje wpisy...

Nowa
@wolna od złudzeń

równie dobrze Xyz mógł już zakończyć prace w tej firmie. Poza tym nikt nie chce zwalniać tylko odpowiada na pytanie co powinno się zmienić. Wydaje mi się, że nie pracowałaś w Deni Cler i nie wiesz jak to wszystko wygląda.

Anka
@Nowa

Myślę że pracuje ale nie w sklepie tylko w centrali na wyższym stanowisku ,dlatego tak broni firmy.Kogo obstawiasz?

Nowa
@Anka

Też mam takie odczucie, że to osoba z centrali... Jak to się mówi "tonący brzytwy się chwyta"

Jola
@wolna od złudzeń

Niestety prawda taka, że w deni cler to można się dorobić ale garba! bardzo słabe zarobki, najniższa krajowa, to absurd do tego co trzeba wykonywać w pracy i co trzeba wiedzieć, za to atmosfera w salonach miła, jedynie to dobre.

Student
@wolna od złudzeń

Jeśli chcesz się nudzić i nie wiesz co zrobić ze swoim potencjalem jako sprzedawca, jeśli chcesz zarabiać marny hajs i czytać durne maile, jeśli nie zależy Ci na rozwoju swoich kompetencji, jeśli chcesz przeczekać okres studiów i pracować za najnizsza krajowa idź do Deni cler.

były
@Student

Wszyscy fantastyczni ludzie odeszli,klientki tez odchodzą nie są głupie, fatalna jakość za olbrzymie pieniądze, jest osoba z biura która powinna wylecieć z hukiem, nie zna się na pracy i nie szanuje sprzedawców

Tośka

Totalny brak szkoleń dla pracownika, w tym dla kadry kierowniczej; spory zapierdziel i na maxa wywindowane oczekiwania estetyczne wobec pracownika (stan włosów, paznokci, wzrost, makijaż etc) i to wszystlo za najniższą krajową.

Gośka

Potwierdzam, firma cofa się zamiast rozwijać, ciekawe kiedy zrozumie że solidni, doświadczeni pracownicy salonów to dla nich podstawa, że nie można traktować ludzi jak śmieci. Kwestią czasu jest jak klientki będą odchodzić do innych sklepów, gdyż już są niezadowolone i zniesmaczone tym co się dzieje... ponieważ drodzy Prezesi klientki nie są głupie i dobrze wyczuwają jaka jest atmosfera i również jak one są traktowane, mam tu na myśli fatalną jakość materiałów, beszczelny wręcz sposób załatwiania reklamacji, ceny odbiegające od jakości i oryginalności produktów.

Mała

Kompletny brak szacunku szefów do podwładnych, brak umiejętności załatwiania spraw na poziomie i "po męsku", a szansa na awans lub podwyżkę znikoma . Na początku wszystko wydaje się cudownie a potem czeka niemiła niespodzianka. Jest to tym bardziej przykre, że pracują w tej firmie w większości wspaniali, zaangażowani ludzie którzy tworzą miłą atmosferę. Tylko co z tego skoro po kolei uciekają odbijając się od ściany.

Słyszałam od koleżanki co się dzieje na forum deni cler i też postanowiłam podzielić się swoją opinią o tej firmie.. Szczerze nie polecam! Chyba, że jesteś bardzo odporna na stres , potrafisz dobrze kłamać i nie masz własnego życia. Bo tego od ciebie wymagają.

Zostaw merytoryczną opinię o DCG S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DCG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DCG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DCG S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DCG S.A.?

Kandydaci do pracy w DCG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DCG S.A.