Opinie o peek-cloppenburg.pl - Fashion ID GmbH & Co. KG

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Peek & Cloppenburg. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Peek & Cloppenburg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peek & Cloppenburg w Warszawa

aaa 11
Kandydat

W Niemczech właśnie ogłosili upadlosc.Lepiej pracownicy zainteresujcie się jak swoim losem...

Wiktoria
Inne
@Nick

Wiadomo co jest przyczyną tej restrukturyzacji? Co z pracownikami w takiej sytuacji? Są jakieś zwolnienia?

Ala
Inne

Znajoma mi powiedziała, że na bieżąco szukają department managerów. Ja właśnie rozglądam się za ambitniejszą pracą i pomyślałam, że spróbuję może, ale najpierw chciałam się trochę rozeznać tutaj. Ktoś pracował na tym stanowisku? Widziałam, że szkolenia trwają 4-6 miesięcy, wtedy obowiązuje normalna stawka?

anonim
Inne
@Eee

I jak, już po rozmowie? Dostałeś pracę czy jak to wyglądało? Napisz jaką kasę Ci zaproponowali. Długo czekałeś zanim się do Ciebie odezwali po wysłaniu przez Ciebie cv?

Marcin Nowy wpis
Inne

Czytam, że praca Pracownika działu sprzedaży i kas jest na umowę o pracę i na niepełny etat. I to mnie właśnie nurtuje. Jak tu jest z dostępnością pełnego etatu, a także umowy o pracę na stałe? Taka opcja bardziej by żonę urządzała.

OLA Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

kiedy otwarcie sklepu w Kielcach?

Wika Nowy wpis
Kandydat
@OLA

chyba w maju bo widziałam ogłoszenie że szukają od maja zastepcy kierownika

Ala
Inne

Znajoma mi powiedziała, że na bieżąco szukają department managerów. Ja właśnie rozglądam się za ambitniejszą pracą i pomyślałam, że spróbuję może, ale najpierw chciałam się trochę rozeznać tutaj. Ktoś pracował na tym stanowisku? Widziałam, że szkolenia trwają 4-6 miesięcy, wtedy obowiązuje normalna stawka?

Anka
Pracownik
@Ala

Cześć ja obecnie pracuję na tym stanowisku. Stanowisko jest wymagające ponieważ zawsze masz ręce pełne roboty, jesteś odpowiedzialna za zrobienie dostawy na swoim dziale, ułożenie towaru, kontakt z centralą odnośnie artykułów, które sprzedajesz a także za pracę podległego zespołu na dziale i wykonywanie planów sprzedażowych. Generalnie jeśli jesteś energiczna, masz dobre tempo pracy i nie boisz się pracy na dziale to dobra praca , ciężka ale dająca satysfakcję. Stawki są wyższe niż w innych sklepach, ale pracy jest na prawdę dużo więc coś za coś. Nie polecam jeśli wyobrażasz sobie,że kierownik siedzi za komputerem, bo w Peeku liczy się bardziej praca z towarem na sali sprzedażowej, motywowanie i coachingowanie zespołu.

Odradzam
Były pracownik
@Ala

Cześć, Miałam przyjemność pracować w jednym ze sklepów. Bardzo krótko. Stawka, którą otrzymałam to 6900 brutto na stanowisku kierownika działu. Odradzam pracy, sprzedawcy z dłuższym stażem traktują Cię w sposób karygodny, 0 uśmiechu, pogodnosci. Jakieś dziwne zasady opuszczania sklepu przez wyjście pracownicze gdzie musisz wołać ochronę żeby Ci otworzyła. Zwracanie się do siebie po numerkach. Codzienne dostawy, rozkładanie ciuchów i klipsowanie. Praca nudna, żmudna niczym na jakiejś produkcji. Strasznie wolno czas leciał.

Eee
Inne
 Pytanie
@Odradzam

A dawno tam pracowałaś? Jestem umówiona na rozmowę i zastanawiam się jaką stawkę zaproponować na rozmowie.

Ala
Inne
@Eee

Od 9 w górę śmiało teraz

Eryk
Inne
@Ala

9 000 zł brutto można wołać na stanowisku kierownika działu? To już z premią by było, czy sama podstawa tyle może wynieść? Pisano także wyżej, że pracy sporo. Napisz proszę, czy nie odbywa się to kosztem przerwy lub nadgodzin?

anonim Nowy wpis
Inne
@Eee

I jak, już po rozmowie? Dostałeś pracę czy jak to wyglądało? Napisz jaką kasę Ci zaproponowali. Długo czekałeś zanim się do Ciebie odezwali po wysłaniu przez Ciebie cv?

anonim
Inne

Witam. Jako, że Święta już tuż tuż, a w ofercie dla Doradcy klienta są słowa o premii indywidualnej od sprzedaży, a także świątecznej, to kto pomoże i określi, jakich kwot się spodziewać w obu przypadkach? Jest też zapis o umowie o pracę na część etatu. Ile zatem dają tu tego etatu, a co za tym idzie - podstawy?

Sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Kiedy dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną odniosłam miłe wrażenie. Pan był bardzo uprzejmy, pytał kiedy mi pasuje i w jakich godzinach moglabym przyjsc na rozmowę, trzeba to podkreślić ponieważ wielu pracodawców z góry zakłada kiedy masz przyjść a jesli Ci nie odpowiada odrazu informują, że zadzwoniaą jesli będą mieć jezszszcze wolne wakaty. W Krakowie w Bonarce rozmowa przebiegła dosyć szybko ale się nie dziwię. Rozmawiałam z samym szefem-świnią. Już na samym początku obejrzał mnie z góry do dołu jakbym miała właściwie tylko wyglądać lub stać w witrynie. Po chwili usiedlismy i rozpoczęliśmy standardowa rozmowę kwalifikacyjną uzupełniona o dodatkowe pytania w ogóle nie związane z pracą a z prywatnym życiem. Facet gapił mi się typowo dekolt jakby zapomniał gdzie są oczy. Zachwycony był moją sukienką i moją filigramową sylwetką.. w czasie rozmowy stwierdził, że konieczne musi mnie przydzielic do działu męskiego. Dało się niestety mocno wyczuć podtekst.. Wiele pytań nie było. Odrazu stwierdził, że mnie zatrudni.

Pytania

1. Co wiem na temat sklepu Peek&Cloppenburg? 2. Czy wychodze za mąż? (na widok pierścionka w ogóle nie na tym palcu który by na to wskazywał).

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Prawdziwy
Inne
 Pytanie

Czy jest planowane otwarcie sklepu w Poznaniu?

hr
Pracownik
@Prawdziwy

Był sklep i został zamknięty więc chyba nie będzie

anonim
Inne

Ocena atmosfery to raczej indywidualna sprawa, przecież ludzie pracują w sklepach więc tak źle sobie tego nie wyobrażam, wystarczy odporność na stres, dodatkowo przecież to praca i trzeba robić swoje po prostu. Na firmowej stronie można aplikować na stanowisko konsultanta do spraw sprzedaży. Firma oczekuje elastyczności co do godzin pracy. Zmiany potrafią ulec zmianie, że trzeba być elastycznym? Z jakim wyprzedzeniem układany jest grafik i czy często się zmienia? Z racji tego, że mam dziecko muszę mieć wszystko zaplanowane...

AlLC222
Były pracownik

Praca w stresującej atmosferze, ludzie którzy pracują trochę dłużej uważają ze osiągneli nie wiadomo co, pomimo tego ze jedyne co robią to układają towar na sklepie i pomiatają nowymi pracownikami

Agnieszka
Inne
@AlLC222

Ale to jakieś zachowania nieprzyjemne Cię spotkały? Zastanawiam się, co w takim przypadku można robić. Czy firma informuje, gdzie można zgłosić takie problemy ze współpracownikami? Co szefostwo na to?

Majkiel
Kandydat
@AlLC222

(usunięte przez administratora)! Kupią sobie jakąś szmate z logo w promocji lub na pracownicza zniżkę i myślą że sa tacy wspaniali ???? w badaniach lekarskich powinien być 3 razy psychiatra!

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Cześć, czytam opinie i się poważnie zastanawiam czy wysłać CV widziałam że prowadzą rekrutację w Warszawie, jestem zainteresowana pracą na sklepie, mam duże doświadczenie w sprzedaży również w odzieżowej, ale zawsze na pierwszym miejscu stawiam na atmosferę pracy. A tu opinie na bardzo nieprzychylne, zdaje sobie sprawę że część to po prostu żale byłych pracowników, ale z drugiej strony zawsze jest ziarno prawdy. Więc liczę na opinie obecnych pracowników. Czy warto zatrudnić się w P&C cz jesteście zadowoleni z atmosfery i wyplaty? Dzięki za wszystkie spostrzeżenia.

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie
@Kandydatka

Ciekawe że nikt z pracowników nie chce odpisać na zadanie przeze mnie pytanie, nie macie nic pozytywnego do powiedzenia na temat atmosfery? Może jednak w negatywach jest więcej niż trochę prawdy, bo nie widzę tu życzliwości. Widać że kolesiostwo to tu powszechnie stosowana praktyka.

Julka
Inne
@Kandydatka

Nikt nam nie płaci za odpisywanie potencjalnym kandydatom, zatrudnij się to uzyskasz wszystkie odpowiedzi. Takie jest prawdziwe życie a nie pytania na chacie.

Amelia
Pracownik
@Kandydatka

Wypłaty są kiepskie

anonim
Inne
@Amelia

Co to znaczy konkretnie? Możesz podać kwoty czy podpisujecie jakieś umowy o tajemnicy? Oprócz podstawy można liczyć na coś jeszcze?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Peek & Cloppenburg?

Rafał
Inne

Chciałem pochwalić pracownicę tego sklepu ( Promenada) p. Marysię. Bardzo miła i pomocna. Pomogła rozwiązać problem z którym pozostali pracownicy nie mogli sobie poradzić. Pani Marysiu - SUPER!!

Zuza
Kandydat
 Pytanie

Jest tu ktoś kto zgłosił się do programu Studiów Dualnych P&C i może powiedzieć na czym on polega? :)

kamil3333
Pracownik
@Zuza

Nie zgłaszałem się jeszcze, ale właśnie to rozważam. P&C w pełni opłaca czesne za studia 'zarządzanie przedsiębiorstwem' na niemieckiej uczelni i daje prace w jednym ze sklepów w Warszawie. Z tego co wiem to nie pracuje się w pełnym wymiarze godzin, ale wynagrodzenie dostajesz normalne. Studiuje się zdalnie, a jak jest konieczność pojawienia się na uczelni to też wszysko jest opłacone. Po skończeniu studiów można dalej pracować w Polsce albo w centrali w Wiedniu. Więcej szczegółów nie znam. Na pewno trzeba dobrze znać angielski.

P&C
Pracownik
@Zuza

Program Studiów Dualnych to możliwość połączenia pracy ze studiami. P&C opłaca uczestnikowi programu czesne za całe studia oraz zapewnia pracę w jednym ze sklepów w Warszawie (wraz z należytą wypłatą). Studiuje się w 100% zdalnie w trybie zaocznym na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Studia kończą się oczywiście tytułem "Licencjata". W pracy natomiast uczestnicy programu mają możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Po ukończeniu studiów firma oferuję absolwentom stanowisko Zastępcy Menadźera Działu Sprzedaży, które jest początkiem rozwoju i awansu na wyższe stanowiska w firmię. Istnieje również możliwość przeniesienia się do Wiednia i pracy w centrali P&C. Po więcej informacji zapraszam na stronę: https://kariera.peek-cloppenburg.pl/studiadualne .

Luiza
Inne
@P&C

I tylko ten kierunek studiów jest opłacany i tryb zaoczny? Jaką pensję mają studenci, zależy to od ilości godzin? No i interesuje nie ile zarabiają wtedy już po studiach, skoro miejsce pracy już czeka?

P&C
Pracownik
@Luiza

Tak jest to konkretnie ten kierunek w trybie zaocznym. Pracuje się 34h / tydz. Wynagrodzenie na pierwszym roku studiów to 3600zł, drugim - 3.950zł i trzecim - 4.300zł. Jeśli chodzi o zarobki po zakończeniu programu, jest to kwestia, która będzie omawiana indywidualnie z absolwentami.

Mała
Inne
@P&C

Te kwoty są brutto czy już na rękę? Rozumiem, że tryb pracy jest tak dostosowany żeby mieć weekend wolny i być na uczelni? Jest opiekun, który zajmuje się studentami?

Marysia
Inne
@P&C

Wow super z tym przeniesieniem do Wiednia. A czy w trakcie pracy w PL są oferowane kursy językowe niemieckiego? Czy pracownik sam musi o to zadabć jeśli chce mieć taki awans za granicę?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Peek & Cloppenburg jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Fi0n4
Pracownik
 Pytanie

A ja jestem w szoku ile jest tu negatywnch opinii. Może to zależy od sklepu, ale żeby pomiędzy jednym a drugim była aż taka przepaść?? Ja osobiście jestem usatysfakcjonowana z pracy w P&C. Naprawdę można liczyć na fajne premie, jeżeli się przykładasz i jesteś nastawiony na wynik. Praca w sprzedaży nie jest dla każdego, ale jeśli to lubisz i jesteś "ogarnięty" to z pracy w peeku będziesz zadowolony.

Wiktoria
Inne
@Fi0n4

Próbuję się zorientować jak tu może wyglądać pensja z jakimiś dobrymi premiami, masz możliwość podać mi jakieś widełki? W ogóle na jakich zasadach naliczają tu premie?

Elva
Były pracownik

Witam wszystkich którzy są zainteresowani pracą w P&C NIE RÓBCIE TEGO!! Ja tam przepracowalam 3 miesiące próbne ( na stanowisko kierownika działu) i to był najgorszy czas w moim życiu. Do tej pory omijam ten sklep szerokim łukiem. Dno totalane, fatalna atmosfera w pracy, nadgodziny i absoltnie nieżyczliwi współpracownicy - traktują Cię jak gówno tylko dlatego, ze dłużej pracują. No i to mówienie sobie na Pan i Pani...dno jakieś. Nie bez przyczyny firmy rekrutacyjne szukają PERMANENTNIE pracowników, bo tam się niekomu normalnemu nie da pracować. (usunięte przez administratora)

Alunia
Pracownik
@Elva

Jestem tego samego zdania

1
Abe
Kandydat
@Elva

wspolczuje wam pracy w galerii, najgorsza robota po sprzataniu

Mania
Pracownik
@Elva

Niektórzy mówią Pan Pani z szacunku do innych. Nie wszyscy życzą sobie walenia na Ty. Jeśli to była Pani największy problem w pracy to współczuje.

aaa 11
Kandydat

W Niemczech właśnie ogłosili upadlosc.Lepiej pracownicy zainteresujcie się jak swoim losem...

Nick
Pracownik
@aaa 11

Czytaj ze zrozumieniem i wypowiadaj się znając pojęcia. Żaden sklep się nie zamyka. Firmę obejmuje restrukturyzacja. Sklepow w Polsce to nie dotyczy.

Wiktoria
Inne
@Nick

Wiadomo co jest przyczyną tej restrukturyzacji? Co z pracownikami w takiej sytuacji? Są jakieś zwolnienia?

Robert
Inne

Dwa zamówienia (wszystko z mojej strony na tak ) dwa anulowane po czasie .Jedno nie widoczne na mojej stronie ani na e-mailu żadnego śladu dobrze ,że rozmowy tel. nagrałem. Zamówiłem 3 raz to samo jako gość na żywo z konsultantką i przez przypadek po tygodniu czekania na zwrot swojej kasy dowiaduję się przez przypadek ,że 3 zmówienie jako gość jest anulowane gdzie jak człowiek czekam na kurtkę a tu taka niespodzianka .Zresztą sama konsultant mówi ,że jestem klientem jak inni z miliona ,którzy czekają czylim jak dobrze rozumieć 1miloin razy 2x709 zł to wszystko jasne robimy jako bank czyli jesteśmy pożyczkobiorcami . Omijać ten sklep i to szeroko .Życzę jak najszybszej upadłości

Qwerty
Były pracownik

Pracowałam w Galerii Mokotów, kierowniczka sklepu (usunięte przez administratora), nie docenia nikogo poza,,kolegami'' tylko oni mogą wybierać dni kiedy pracują, jak masz lekarza, albo ważna sprawa raz na kilka miesięcy to nie licz że da wolne. Wszyscy koledzy na magazynie a szczególnie (usunięte przez administratora)może sie gapić w telefon i robić nic. Inni nie mogą mieć telefonu. Swoją drogą zastanawiam się czy coś się zmieniło czy dalej tylko koleżeństwo (usunięte przez administratora)ma taryfę ulgową, czy ktoś się zabrał za towarzystwo

1
Niczek
Pracownik
@Qwerty

Katarzyna ma sie dobrze i jakos nie widac, zeby wyrozniala kogos. A przy okazji to chyba Ci sie pokrecilo bo grafiki robi kierownik dzialu a nie kierownik sklepu. A ta strona nie jest do uzalania sie nad brakiem docenienia tylko portalem o pracy :-) Moze nie bylas taka perla, skoro Cie nikt nie zauwazyl..

Ziutek
Pracownik
@Qwerty

Ooo.. Też jestem kolesiostwem.. I są nas miliony na każdym dziale ???? I rośniemy w siłę.. Jestem Krzysztofem każdego działu ???????? Co za bzdury znów jakiś cienias wypisuje. Zajmij się robota a nie obrażaniem innych.

Małgorzata
Inne
@Niczek

Grafik grafikiem a mnie ciekawi bardziej to czy rzeczywiście jak pilnie z jakiegoś powodu będzie potrzebne jakieś wolne to czy uda się je uzyskać? Chodzi mi o jakąś wyjątkową sytuację. Jest taka możliwość? I jak tak to czy później się ten dzień odpracowuje?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Czy w pracy wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego? Czy można w ramach firmy awansować do pracy w centrali w RFN?

Nick
Pracownik
@Zainteresowany

Język niemiecki wymagany jest, kiedy chcesz się rozwijać w centrali. Z tym, że grupa polska należy do centrali w Austrii.

Agnieszka
Inne

Hej, jestem po studiach przygotowujących do zarządzania, widziałam że firma na stronie przedstawia stanowisko Assistant Department Manager jako „ciekawe stanowisko menedżerskie dla osób rozpoczynających karierę zawodową”. Czy stawka pomiędzy takim asystentem a kierownikiem działu mocno się różni?

Klient
Inne
 Pytanie

Niezle się tam u was dzieje. Zamówiłem 3pak bielizny ralpha laurena. Po tygodniu dostałem odpowiedz, ze dopiero wysyłają. Jednak dostałem zwrot pieniędzy 100%. A następnego dnia przyszło mi zamówienie. A co najlepsze? Za tydzień przyszło mi dokładnie to samo zamówienie. Czyli dostałem 300zl i 6 par bielizny za free. Ale czytając te komentarze i opinie pracowników to się nie dziwie. Dzięki XDDDD

Zostaw merytoryczną opinię o Peek & Cloppenburg - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Peek & Cloppenburg?

  Zobacz opinie na temat firmy Peek & Cloppenburg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Peek & Cloppenburg?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Peek & Cloppenburg?

  Kandydaci do pracy w Peek & Cloppenburg napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Peek & Cloppenburg
2.1/5 Na podstawie 121 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Marynarska 19A
  02-674 Warszawa
 • NIP: 5252199104 KRS: 0000008019
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Peek & Cloppenburg
Przejdź do nowych opinii