Big Star Limited Sp. z o.o.

Opinie o Big Star Limited Sp. z o.o.

Vespa

Lubię atmosferę w Big Star Limited Sp. z o.o. za: Ludzie z którymi pracuję. Atmosfera jest dla mnie bardzo ważna. Mamy zgrany zespół, nikt nie kopie dołków pod drugą osobą. Cieszę się, że trafiłam na fajnych ludzi.

Gugu

Co sądzicie o dodatkowej premii?? (usunięte przez administratora)

O.n.a
@Gugu 10.10.2018 20:45

Teoretycznie fajnie, sprzedawca 10 razy się zastanowi za nim rzuci UŻ albo L4, ale z drugiej strony czy pracownik za chodzenie do pracy powinien być nagradzany? Przecież to jego obowiązek za który dostaje wynagrodzenie co miesiąc...

@Gugu 10.10.2018 20:45

Może to i fajne ale dla dzieciaków,studenciaków,ale nie dla matki,której nagle zachoruje dziecko i musi wziąć UŹ. Tak coś nie do końca to przemyślane.

Julaiszpula

Z kąd wytrzasnęli nową regionalną ?(usunięte przez administratora)

Pracuje
@Julaiszpula 11.10.2018 10:37

w jakim regionie jest nowy rks?

@Julaiszpula 11.10.2018 10:37

Zanim zadasz pytanie proponuje zapoznać się z poprawną polszczyzną, „z kąd”- skąd. Co to znaczy „wytrzasnęli”?

@Pracownik 12.10.2018 21:39

A co to za wielkie znaczenie skąd czy z kad,o kontekst chodzi? (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@Paulina i promocja będzie trwała do wyczerpania zapasów czy już macie wyznaczoną datę zakończenia promocji w sklepach BIG STAR? @kiero a czy kierownicy pomagają swoim pracownikom w pracy na sklepie czy zajmują się tylko pracą papierkową?

zimna
@Zuzanna 01.02.2018 11:16

Kierownik ma bardzo duzo pracy,zarówno papierkowej ale przede wszystkim ma 1000 roznych niepotrzebnych tabelek do robienia. A jeden komputer na sklepie. Czasowo i fizycznie nie da sie zrobic tego. Same tabelki zajmują kilka godzin,plus inne dokumenty, a przecież sprzedawca tez potrzebuje komputera a gdzie sprzedaż

@Zuzanna 01.02.2018 11:16

Kierownik też ma swój target do wyrobienia - oczywiście niższy ze względu na inne obowiązki. Tak więc oprócz "papierkowej" roboty również normalnie sprzedaje. Jest sporo tabelek, których wymagają regionalni - najgorzej jest w poniedziałki (raporty tygodniowe) i koniec miesiąca (miesięczne, tabele targetów, premie, grafiki do kadr itd). Czasem bywa tak, że przed komputerem stoi się większość dnia, bo wszystko robi się na jednym komputerze i jak jest duży ruch to trzeba dać pracownikom dostęp do kasy. Po takim dniu bywa, że kierownik kończy dzień mając raptem 300zł utargu. (usunięte przez administratora)

ja
@kiero 05.02.2018 23:09

Zgadzam się z Tobą.

PapaBanks
@kiero 05.02.2018 23:09

Jak ktoś jest kumaty to na koniec/ początek miesiąca od 9 do 11 ma wszystko ogarniete. W poniedziałek raporty zrobić 4 min. Także spokojnie jak ktoś jest ogarniety i potrafi dysponować czasem i pracą.

@PapaBanks 09.10.2018 00:18

Rzeczywiście ogarnięty jesteś,ze ho ho. Logiczne,ze zrobienie tabelek to chwila. Tylko na tą chwile trzeba miecz dostęp do komputera.

PapaBanks

Ja pracuje prawie 4 lata. Poczytałem komentarze i jedyne co mogę napisać że współczuje Waszym kierownikom, rks i kolegów i koleżanek z pracy. Jak ktoś przyszedł postać, pogadać zjeść obiad i do domu to powinien zmienić prace na np. H&m tam robisz jak robot i do domu. (usunięte przez administratora)

Aga

Sklep w Arkadi masakra. Uciekajcie z tamtąd. Mobbing, (usunięte przez administratora) i szantaż.

Nat
@Aga 08.09.2018 00:57

Jakieś szczegóły? Co tam się dzieje?

Karola
@Aga 08.09.2018 00:57

Aga (usunięte przez administratora)dziewczyny nie wyglądały jakby były szantażowane :)

Adek
@Nat 19.09.2018 09:04

(usunięte przez administratora) Podczas zakupów obsługiwały mnie dwie wesołe siostry i nie widziałem, żeby im tam źle było.

jagoda

co się dzieje w silesia katowice? cały zespół nowy?

ola

niestety firma nie dba o dobrych doświadczonych pracowników woli nowe osoby

xxx

Jak tam nastroje po zmianie regionalnych? (usunięte przez administratora)

ToJa
@xxx 15.08.2018 11:42

(usunięte przez administratora)Podzielą regiony i dołożą pracy obecnym regionalnym??

P.
@xxx 15.08.2018 11:42

Nasz nowy regionalny (usunięte przez administratora)jeszcze nas nie zaszczycił swoją obecnością- za sierpień zrobił audyt obligatoryjny. Nawet nie wiemy czego się spodziewać . Ci, którzy teraz mają (usunięte przez administratora) maja spoko. Wymaga wskaźników, ale mimo wszystko fajnie się z nim współpracuje. :)

kierownik

Chciałam zapytać,czy dostaliście awanse no i podwyżkę pensji.bede wdzieczna za odpowiedz

Nikj
@kierownik 24.04.2018 06:49

Tak

@Nikj 24.04.2018 23:59

Wszyscy na sklepie dostali bo u mnie wybrani

Nikj
@kierownik 25.04.2018 08:16

Osoby z najdłuższym stażem, teraz jeszcze kierownicy i zastępcy dostaną. No i osoba wybrana na dekoratora, choć tutaj jeszcze nic nie wiemy jak to będzie wyglądać.

An
@Nikj 25.04.2018 11:38

To jaka kwotę netto zarabia kierownik?

Xyz

Hej, czy w sklepach firmowych pracownicy dostają ubrania firmowe/służbowe? Czy jest dowolność stroju do pracy?

@Xyz 22.07.2018 09:31

Dostajesz koszulki a po paru miesiącach dostajesz jeansy. Ale musisz chodzić tak ubrana do pracy

@Pracownik 30.07.2018 11:11

Ok ale rozumiem że dopiero po kilku miesiącach skoro spodnie dają dopiero po takim czasie czy muszę sobie sama kupić?

Doświadczony
@Xyz 03.08.2018 10:04

Dostajesz 2 bluzki na 3 miesiące (okres próbny) po 3 miesiącach jeżeli przedłuża Ci umowę dostajesz górę czyli bluza lub koszula itp I jedna para spodni NA ROK (usunięte przez administratora)

Tom

Czy ta firma produkuje jeansy czy szampon do włosów ?

anna n.

Jak wygląda praca w marketingu? Zastanawiam się nad wysłaniem cv.

tatjana
@anna n. 26.07.2018 12:39

Odradzam. Nie polecam pracy w tej "firmie"

@tatjana 30.07.2018 11:12

Tatjana a dlaczego odradzasz "tą firmę"?

Kasia87

Czy ktoś wie czy firma daje umowy na czas nieokreślony?,nie długo kończy mi się umowa i powinnam dostać na stale i nie wiem czy mam na co liczyć

Alex27
@Kasia87 05.07.2018 15:21

Tak przedłuża, ja dostałam i moja koleżanka z innego sklepu BS rowniez dostała na czas nieokreślony. Jak dobrze pracujesz, realizujesz plany, robisz swoje, masz poparcie Kiero, to bez obaw

Kasia87

Czy ktoś wie czy firma daje umowy na czas nieokreślony ? Powinnam dostać teraz na stałe i nie wiem czy mam na co liczyć

Pracownik sklepu

Uwaga!!! Dyrekcja jeździ i sprawdza funkcjonowanie sklepów.

ANONIM

Co myslicie o przedluzeniu promocji i sprawdzaniu naduzyc i zwrotu za bledy?

Zola

Czy moze mi ktos wytlumaczyc czemu nasza firma nie wprowadza promocji do systemu tylko musimy wszystko za kazdym razem sprawdzac z lista? Jeszcze teraz przedluzenie promocji -50%, nowe rzeczy ktore nie wchodza w promocje, lista basic zmieniona i rozszerzona o inne rzeczy (usunięte przez administratora)Kurde, nie dosc,ze ciezko jest wyrobic premie, pensje sa smieszne, to jeszcze za wszystko nam zabierac.. nie dziwne ze wszedzie jest taka rotacja i nikt nie chce tu pracowac..

Nowa12

Kto decyduje o przedłużeniu umowy kierownik sklepu czy rks?

Stary
@Nowa12 09.06.2018 06:49

Zależy Komu? Kierownikowi przedłuża umowę RKS, a w sklepie o przedłużeniu umowy pracownikowi decyduje Kierownik sklepu

(usunięte przez administratora)firma ma wspaniałych pracowników na sklepach dlatego wykorzystanie ich na wyższe stanowiska pracy POPRZEZ ZAPROPONOWANIE im (konkretnym pracownikom sprawdzonym, rks znają pracowników kto do czego się nadaje) np. stanowiska rks jest wspaniałym rozwiązaniem. (usunięte przez administratora)

Ciekawski

Ktoś się orientuje jaka stawka dla zastępcy i samego kierownika (podstawa + premia)? Idzie 3 tysiące na rękę bez problemu wciągnąć?

@Ciekawski 31.05.2018 15:34

ok 2,500zl z premią jeżeli dobrze pójdzie mówię o kierowniku

Nick

Firma nie dba ani o klienta ani o pracownika. Szczerze odradzam.

poszukująca7

Obecnie na stronie BS wisi ogłoszenie dot. pracy na stanowisku księgowej oraz copywritera w Kaliszu. Polecacie / odradzacie ? ;) jakie wynagrdzenie, i warunki pracy?

Były
@poszukująca7 20.11.2017 19:42

W przypadku Copywritera to będzie prawdopodobnie stanowisko stricte związane ze sklepem internetowym. Na pewno współpraca na linii sklep internetowy-studio fotograficzne-dział produktu. Bardzo fajni ludzie w studio fotograficznym oraz w dziale produktu. W przypadku szefa działu sklepu internetowego - zostawiam bez komentarza :-((, współczuje jeżeli tam sie dostaniesz. Wynagrodzenie pewnie około (usunięte przez administratora) brutto + jakiś target za sprzedaż. Ale w tym przypadku należy negocjować stawkę z działem personalnym i swoim przyszłym przełożonym. Wszystko tez zależy do którego działu cie przypiszą, oraz od twojego wcześniejszego doświadczenia. Fajna praca na zdobycie doświadczenia. Jeżeli masz stabilną prace w innej firmie to raczej jej nie rzucaj dla Big Stara.

nickk
@poszukująca7 20.11.2017 19:42

Podłączam się pod pytanie, mam niezłą pracę ale ciągnie mnie do zmiany, interesuje mnie praca w księgowości. Ktoś, coś? Jechać na rozmowę czy oszczędzić czas?

Bzyk
@Były 30.11.2017 15:47

Mam pytanie jak wygląda call center w sklepie internetowym . Jaki jest kierownik itd ?

kiero

A ja myślę BSowo,ze jestes z centrali. I lejesz wodę. Wiem to.

@kiero 10.05.2018 10:55

Z centrali, bo chwalę sobie pracę w BSie, dziwne podejście ;)

Bzyk
@BSowa 11.05.2018 21:17

Jak wygląda praca w biurze ? Jaka atmosfera .

Pracownik BS

Wystawiam pozytywną opinię o firmie. Jak w każdej firmie , z niektórymi decyzjami firmy się nie zgadzam lub są dla mnie zaskoczeniem . Ale jestem pracownikiem, pracując w firmie mam wykonywać swoje obowiązki dobrze, a nie negować jej zarządzenia . Bardzo podobają mi się ostatnio wprowadzane zmiany, i widać że firma stara dbać się zarówno o klienta jak i pracownika.

Zadowolona
@Pracownik BS 20.05.2018 21:10

Ostatnie zmiany bardzo pozytywne :-)

Lola
@Pracownik BS 20.05.2018 21:10

Jakie u was zmiany, bo u nas nic.

pozytywna 2
@Lola 22.05.2018 18:28

jak jest w biurze jak wyglada obsługa sklepu onnline jaka jest atmosfera itd

@Pracownik BS 20.05.2018 21:10

W końcu "ktoś" normalny. Chociaż i tak zaraz zapewne będą komentarze ze jesteś z centrali. Na tym forum 99% nie lubi pracy w BSie (mowa o sklepie) ale nadal pracują w firmie ???? .

Zadowolona
@Lola 22.05.2018 18:28

Ścieżki kariery, podwyżki, możliwość rozwoju i awansu, dla tych, którym się chce pracować i robić swoje :-) ja zostałam doceniona

Kiero

Jak masz wyrobione wskaźniki, to audyt masz zaliczony. Bez wyników i wyrobionych wskaźników, nie masz co liczyć na premie za audyt, tak jest teraz i tak było wcześniej.

pracownik BS
@Kiero 13.05.2018 18:29

nie do końca mogę się z tym zgodzić , jeśli nie zrobisz wskaźników i nie wykonasz celu, ale wszystko poza tym jest na plus, to szansa na premie audytową jest.

BSowa

A ja...ja uwielbiam pracę w Big Starze, pracuję z cudownymi ludźmi, na których mogę liczyć w życiu zawodowym jak i prywatnym. 3 minione lata w Big Starze to najlepszy czas zawodowy w moim życiu. A centrala...raz jest lepiej raz jest gorzej. Wzrosty są wykazywane w naszym przypadku to u nas spokój, spokój i jeszcze raz spokój. Każdemu życzę tak zgranego zespołu.

Wzburzona
@BSowa 08.05.2018 07:11

To lepiej się nie pucujcie że macie taka zgrana ekipę. Gdy u nas zauważono że stoimy za sobą murem i dobrze się dogadujemy zaraz postanowili rozsypac nasz ekipę ..

Humor
@BSowa 08.05.2018 07:11

Jak zauważają że się dogadujecie to was zmienia..kogos gdzieś będą chcieli przenieść A kogoś zwolnić

@BSowa 08.05.2018 07:11

A od czego jak nie od zgranego zespołu zależą sukcesy sklepu ? Firma nie jest taka zła jak się Wam wydaje. Zmiencie nastawienie :)

@BSowa 09.05.2018 07:39

ja też mam fajną ekipę na którą zawsze można liczyć. Co nie zmienia faktu, że centrala/regionalni liczą tylko cyferki (usunięte przez administratora)

@kiero 09.05.2018 21:06

Ale to chyba normalne że liczą się cyferki. No cóż, pracujemy po to żeby firma zarabiała. Każde przedsiebiorstwo jest na tym skupione :) jeżeli komuś praca nie pasuje to droga do zmiany jest otwarta, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Znajdźcie coś co będzie Wam sprawiało przyjemność, ja nie wyobrażam sobie pracy w miejscu do którego "idę, bo muszę".

kryśka
@BSowa 09.05.2018 07:39

Ogarnij sie, kiedy regionalny będzie chcial zatrudnić swoja osobę,szybko zespołu nie będzie. (usunięte przez administratora)

@BSowa 10.05.2018 07:28

widzisz, a ja uważam że liczą się ludzie którzy te cyferki "robią". Brak szacunku z góry, regionalny, który nie interesuje się tym co się dzieje na sklepie i nigdy nie można na niego liczyć - i potem zdziwienie, że plan nie zrealizowany. Nie dziwię się swoim dziewczynom, że motywacja spada skoro tak nas traktują. Pracę można lubić ale nie każdemu pasuje traktowanie jak powietrze.

Zawiedziona
@BSowa 09.05.2018 07:39

U nas zgrany zespół rozwalił. Więc o czym piszesz chłopie. Jesteś z centrali i tyle w temacie

@Zawiedziona 16.05.2018 07:55

Śmiać mi się chce kiedy widzę komentarze "jesteś z centrali" (usunięte przez administratora)

Hura

W koncu zrobili porzadki(usunięte przez administratora)

Seller
@Hura 15.05.2018 08:43

co masz na myśli?

Zawiedziona
@Hura 15.05.2018 08:43

Chyba nie,my nadal walczymy z regionalnym

Wojtek

Ha,ha,ha. (usunięte przez administratora) napewno jesteś zadowolony.

@Wojtek 12.05.2018 09:32

tak jestem zadowolona i ja i mój zastępca(usunięte przez administratora)

ona

Podwyżki stały się faktem!☺

Bilans 0
@ona 09.05.2018 07:20

(usunięte przez administratora)Podwyzki sa a za audyt zabrali wiec i tak jej nie odczujemy (usunięte przez administratora)

Olga

Do Bsowa a jednak jesteś z centrali,miałam rację. (usunięte przez administratora)

@Olga 12.05.2018 06:50

Jedyne co mogę powiedzieć to, że współczuję ludziom pracującym w firmie którzy nie wierzą że w praca w BSie może sprawiać naprawdę ogromną przyjemność. Praca w sklepie nie za biurkiem w Kaliszu. Pozdrawiam BSowa.

Zostaw opinię o Big Star Limited Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Big Star Limited Sp. z o.o.