counter
2 435 2648 5 1
bułka

Hej, w przyszłym miesiącu kończy mi się umowa i nie zamierzam jej przedłużać. Sadzicie, że za nieodrobione godziny z marca zostanie mi potrącone z wypłaty( mam około 70 h). Pozdrawiam

@bułka

Wydaje mi się, że będzie to potrącone z urlopu który pozostał jescze do wykorzystania .

Ona
@bułka

Nie możesz się zwolnić dopóki tego nie odrobisz. Ja chciałam się zwolnić i firma mnie nie "puściła" dopóki tego nie odrobiłam.

Ona

Zwalniałam się to wiem co mi mówili. Z urlopu oddać możesz owszem ale tylko tyle, reszta do odpracowania. Z wypłaty nie mogaz Ci potrącić.

Yoo
@Ona

U mnie się zwolnił chłopak i bez żadnego problemu także nie rozumiem..

KS.
@Ona

Nie wydaje mi się, żeby zadecydowała o tym Firma, a raczej Twój kierownik nie chce się prosić o co niektóre rzeczy. Przecież na umowie musi być Twój podpis. Masz prawo nie podpisać nowej umowy. Myślcie ;)

Inni Nowy wpis
@KS.

Nad czym mamy myśleć? Najpierw złóż poprawnie zdania a potem się wypowiadaj bo nie da się nic zrozumieć.

Hej Nowy wpis
Klient
@bułka

Jaka jest stawka na zastępcę i czy warto sie zatrudnić w tej firmie?

. Nowy wpis
@Hej

3000-3200 brutto w zależności od sklepu, ale szczerze nie polecam pracy w tej firmie

Ewa

A pisałam wcześniej, że w lipcu nie ma tego dodatku 100 zł. No i co? Dostaliście już pensje na konto? Nie ma tej stówy.

Monia
@Ewa

To fakt. Też nie mam tego dodatku. A ktoś wie czy w sierpniu już będzie czy firma w ogóle z niego zrezygnowała?

Ewa Nowy wpis
@Monia

Ja mam info, że od sierpnia wraca ten dodatek, ale może zapytajcie się swoich KS lub mikro

????????

Wytłumaczycie mi jak to jest? Miałam w lipcu wyrobiona największa premie ze wszystkich pracowników w moim salonie, tabelka wskazywała Mi 499 zł netto premii, a dzisiejsza wypłata pokazała mi sama podstawę + jak się okazało dostałam nawet mniej pieniędzy od dziewczyny, która premii w ogóle nie wyrobiła. Dla mnie to zwykła kradzież ze strony firmy i nie rozumiem tego, nie dostałam wcześniej żadnej informacji na temat zabierania mi pieniędzy oprócz tego, ze co miesiąc z wypłaty ma znikać KILKADZIESIĄT zł na braki w sklepie.(usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Anna
@????????

Za braki mogą wziąć nawet całą premię. Nie mogą ruszyć podstawy. Jeśli masz do spłaty kilkaset złotych to nigdzie nie jest napisane, że będą Ci zabierać po trochę kasy z kilku premii. Tak więc zabrali wszystko.

TakNie

Cześć. Mam pytanie. Byłam ostatnio na inwentaryzacji nocnej, 19-5:00 i jestem ciekawa jak są liczone takie inwentaryzacje w tej firmie? Na internecie czytałam, ze powinnam dostać trochę więcej za godzinę pracy w nocy, wypłata koleżanki która również na niej była w ogóle nie wzrosła. Ktoś coś wie na ten temat?

PRACOWNIK
@Pracownik

Schodzi ci to z godzin pracy w danym miesiącu. Przynajmniej u nas tak było w tym roku. W zeszłym był dodatek za pracę w godzinach nocnych. My mieliśmy po prostu następny dzień wolny.

Pracownikkkk
@PRACOWNIK

A czy to możliwe ze zapłacili mi za godziny nocne i tym samym zabrali pieniadze za te godziny na pokrycie inwentaryzacji?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Violaaa

Nie polecam tej firmy naprawdę najgorszy pracodawca. Cała centrala żenada brak osób profesjonalnych. Firma krzak !

Tak7Nie1
sdfgferg2544325435

Czy jeżeli zwolnie sie w pazdzierniku, i zostaje mi jakies 15h do odpracowania, to w wrzesniu pociagna mi to z wypłaty czy z urlopu?

Katia
@sdfgferg2544325435

Odpracuj je albo rozlicz jako urlop. Do października jeszcze mnóstwo czasu.(usunięte przez administratora) Trzeba zachować klasę do końca. Nie wobec firmy ale ludzi, z którymi się pracuje.

bułka
@Katia

A co mają do tego współpracownicy? :D Jaką klasę hahahah człowieku

Eve
@Katia

Nie rozumiem. Jeżeli poinformuję się wystarczająco wcześnie o zwolnieniu, to na spokojnie mają czas na znalezienie zastępstwa. Jeżeli do tego czasu się nie wyrobią to czemu ma mieć to na sumieniu osoba zwalniająca się? Poza tym urlopów w październikowe nie dają chętnie.

krakra
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Siemanko :D jak tam z umowami przedłużają?

TakNie2
sprzedawca

Cześć, Wiecie może jakie mamy " stałe dodatki" ? Chodzi mi np o frekwencję i inne. Ile wynoszą? :)

KS

100 zł za frekwencje + premia sprzedażowa

@KS

te 100 zł to jest netto czy brutto? :)

Ks
@Pracownik

Tak jak zawsze było brutto.

kasjer
@KS

Czy ten dodatek jest przy umowie na okres próbny ?

Bandyta
@sprzedawca

A gdzie są premie funkcyjne????

Karol
@KS

Nie ma już tego dodatku 100 zł za brak absencji. W maju i czerwcu było 200 zł. A teraz, gdy wróciliśmy na cały etat, dodatek nam nie przysługuje.

...
@Karol

Jak to nie ma? Zawsze przysługiwał a te 200 zł w maju i czerwcu to była " dobra wola firmy". Za 100% frekwencję dalej jest dodatek 100zł brutto :)

Karol
@...

A skąd masz takie info? Ja mam inne. To nie przysługuje z urzędu. Firma już od lipca wycofała się z tego dodatku. Teraz mamy podstawę + premię.

@Karol

Ja też mam taką informację od swojej kierowniczki. Nie ma na chwilę obecną tego dodatku.

kierownik

jest 100 zł nadal

@kierownik

W lipcu nie ma tej stówy. Jeśli ktoś twierdzi inaczej niech napisze skąd ma takie info. To błędna informacja.

Kierownik centralna polska

Jest

Kier
@Ewa

Mi też mój mikro powiedział że jest stówa za frekwencje

@Kier

Dowiemy się 10 sierpnia czy faktycznie jest ten dodatek. Ja mam informację, że za lipiec nie ma tej stówy. Ale jak to w naszej firmie, każdy mówi co innego.

Kiero
@Ewa

Chyba to nie nowosc ze każdy ma inne dodatki i kase

TakNie

Ile już pracujecie w BS ?

ZKS.
@Pracownik

5 lat. Raz jest lepiej, raz gorzej. Trzyma mnie atmosfera, no i lubię to, co robię.

Tak3Nie1
Teo

Firma BSL to (usunięte przez administratora) XXI wieku. Pracowałem tam pół roku jako kierownik. Nie warto było się przemęczać bo i tak zabierali wszystko. Płace to XX wiek. Dlatego moi wszyscy pracownicy łącznie ze mną zwolniliśmy się razem jednego dnia. Omijam ich sklepy z daleka, powiedziałem sobie że już nic nie kupię z tego dziadostwa. Dobra rada, zacznijcie szukać nowej pracy. Tam to strata czasu ale przede wszystkim zdrowia. Im trudniej będzie znaleźć im pracownika tym lepiej dla wszystkich. Osobiście życzę im plajty!!! Firma nic nie warta!!!

Tak16Nie
sprzedawca

Cześć, czy w jakiś sposób musimy spłacać straty które mamy po inwentaryzacji rocznej?

Sprzedawca 2
@sprzedawca

Jeśli przekroczycie dopuszczalny próg, to różnice potrąca z premii zgodnie z procentem odpowiedzialności materialnej i stażem pracy

Sprzedawca
@Sprzedawca 2

Jesli pracowalam na innym sklepie i od lutego zmienilam na sklep ktory w ktorym teraz pracuje a sklep po rocznej inwentaryzacji pokazal duze straty to odpowoadam za straty z calego roku czy od lutego?

Asia

No dobra ale czemu ja mam splacac braki gdy mnie na tym sklepie nie było?

Sprzedawca 2
@Sprzedawca

Powinno być tylko za okres przez który byłaś na tym sklepie. Proporcjonalnie do czasu który w tym sklepie przepracowałaś. Dokładniej od kiedy podpisałaś aneks do umowy o odpowiedzialnosci materialnej

misia
@Sprzedawca 2

wiesz może jaki jest ten próg dopuszczalny?

Bandyta
@misia

A gdzie są premie za pełnioną funkcje??!??

masło

Cześć, jak to jest z tym "rozliczeniem rocznym" dot godzin z marca? Dostałem info o tym że musimy przepracowac minimum 16h w przyszły miesiacu... odpracowujemy na biezaco tyle ile dajemy rade, w końcu mamy na to prawie rok.

@masło

Spokojnie niby tak mówią, ale nie jest to obowiązkowe 10 h w miesiącu więcej też przechodzi jest dozwolone tak nam mówiła mikroregionalna

Nikt

Czy orientujecie się czy za święto które przypada 15 sierpnia (sobota) przysługuje nam dodatkowy dzień wolny? Pozdrawiam

Info
@Nikt

Tak, dlatego do przepracowania mamy 160, a nie 168h.

Sami wiecie kto ;)
Kandydat

Dla wszystkich tych, którzy będą kiedykolwiek chcieli się zatrudnić w tej firmie. Big star jest firmą, która widzi wyłącznie swój czubek nosa, pracowników mają za nic. Jeszcze żaden pracodawca nie potraktował mnie tak jak tutaj!!! To co dzieje się w tej firmie jest po prostu przerażajace, obiecują złote góry ale nie umieją się z tego wywiązać, jeżeli liczysz na awans to się nie łudź fakt powiedzą Ci że dostaniesz w przyszłym miesiącu ale prędzej twoja cierpliwość się skończy niż zobaczysz aneks do umowy, wyrzucają bardzo dobrych pracowników z dnia na dzień bez jakiegokolwiek wytłumaczenia, a w kadrach zatrudniają osoby które nie mają zielonego pojęcia o swoich obowiązkach, jednego dnia siedzisz i wymyślasz sobie zajęcie na siłę a drugiego masz do zrobienie dostawę, przecenę, zmianę wizualizacji całego sklepu, obsługę klienta, sprzątanie, zwrot do magazynu za grosz jakiejkolwiek organizacji. Często zdarzają się sytuacje że sklep dostaje maila w którym jest napisane np. przeceńcie spodnie i wymienione 100 modeli po czym jak już to zrobisz przychodzi jednak mail ze macie tego wcześniejszego zignorować a jeżeli już to zrobiliście to teraz z tych wszystkich 100 modeli odklejcie ceny przecenione i to tak żeby nie było widać że były przecenione ;) firma ta robi z ludzi baranów!!! Kolejna rzeczą są kradzieże w firmie, których jest bardzo dużo i to wy będziecie musieli za to płacić, mimo wielu próśb o zatrudnienie nowego pracownika po to aby zniwelować straty gdyż siedząc przez 12h samemu na dużym sklepie nie da się wszystkiego ogarnąć i w dodatku obserwować potencjalnych złodziei nie ma żadnego odzewu, po czym na inwentaryzacji wychodzi kilka ładnych tysięcy które musicie oddać!!! I tu się w takim razie rodzi pytanie czy mamy obsługiwać klientów i robić pozostałe rzeczy dla firmy czy bawić się w ochroniarza, gdyż na sklepie nie ma nawet żadnych kamer. I ostatnią sprawą jest mikroregionalna z trójmiasta drugiej tak dwulicowej osoby nigdy w życiu nie spotkałam jednego dnia będzie rozmawiać z Tobą o tym co zrobić dla firmy żeby była lepsza sprzedaż gdzie bardzo dobrze wie że następnego dnia zostaniesz zwolniony z dnia na dzień i po co?? Żeby wyjść z twarzą?? Niestety nie wyszło. Tylko obserwuje kogo by się pozbyć bo firma nie uznaje najmniejszych potknięć najlepiej być robotem ;) Jeżeli się szanujesz to dokładnie się zastanów czy chcesz brać udział w ich cyrku

Tak43Nie
waww
@Sami wiecie kto ;)

Też się zgadzam regionalne i koordynatorzy to jakieś nieporozumienie.. Przyjdą drą się na pół sklepu że to i tamto nie zrobione a jak tu robić jak po 1 osobie na zmianie a rzeczy do zrobienia strasznie dużo.. Jeszcze pytanie jak właśnie wyszliście na inwentaryzacjach i w jaki sposób trzeba oddać pieniądze ?

Tak3Nie

A najlepsze w tym wszystkim jest to , że kiedyś były zwykłymi kierownikami na sklepie a teraz czują się jak prezesi firmy . Dobrze , że mam to za sobą i nie żałuję swojej decyzji

Tak7Nie
Zuzza
@Sami wiecie kto ;)

Bardzo dobrze, że informujecie o takich sprawach na forum. Niech widzą osoby które chcą przyjść do tej firmy jak tam ludzi traktują. Dziś zrobiłam tu 3 wpisy nie widzę żadnego. Administracja usuwa specjalnie ! Przykre bo nie potrafią zrobić porządku z Regionalną w Warszawie żeby ją doprowadzić do pionu aaa usuwają prawdę na forum.

Rozbawiona
@Sami wiecie kto ;)

Dokładnie tak!! Cieszę się, że nie mam już nic wspólnego z tą firmą! U ,,przełożonych’’ koordynatora, REGIONALNEJ totalny brak kompetencji! Poza tym wielka Pani regionalna (usunięte przez administratora) traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą... nic ją nie interesuje, że jest mało osób i z niektórymi rzeczami się nie wyrabiasz, ma być zrobione i koniec... odejście z tej firmy to ulga na sercu, a Wy zastanówcie się dwa razy czy chcecie tam pracować!

Tak11Nie
O Regionalnej z Warszawy
@Rozbawiona

Wszystko popieram co napisałaś, dodam że zakłamana strasznie osoba.

Regio
@O Regionalnej z Warszawy

Z jakiego regionu?

Anonim

Praca spoko, pracowałam w BS w zeszłym roku, jeśli chodzi o samą pracę to nie mam nic do zarzucenia. Pani kierownik pozostawia wiele do życzenia, pracownicy z dnia ma dzień zostają bez pracy, ponieważ nikt nie raczy powiedzieć chociażby tydzień wcześniej że umowa nie zostanie przedłużona.

Anonim
@Anonim

Chodzi o pracę na magazynie BS

Pracownik WWaa

Halo halo moi mili. Czy ktoś wie coś już o premiach ? U nas cisza,a może ktoś z Was już dostał jakąś informację ? Bo jak narazie tylko patrzą na wyniki co źle a o premiach cisza.

Kiero
@Pracownik WWaa

Nie ma planów sklepowych i indywidualnych to premii sprzedażowych tez nie będzie.

Olaaaa
@Kiero

Porażka, w takim wypadku nie ma co się starać klient obsłuży się sam. Premia to motywacja do lepszej pracy, czy oni tego nie widzą.

Tak5Nie2
@Pracownik WWaa

Dokładnie zero info a wymagań co do sprzedaży coraz więcej..

Katia
@Pracownik WWaa

Na pewno przez te wakacyjne miesiące nie będzie premii. Może uda się wrócić do nich od września.

Rozbawiona
@Pracownik WWaa

I jak tam nadal zero informacji od firmy?

jaaa
@Rozbawiona

premie wracają od lipca, wg nowego systemu premiowego. Czekamy na wytyczne. :)

@jaaa

Nowego czyli tego który miał być w marcu czy jeszcze innego?

@Sp

Jest nowy sposób naliczania premii. Zapytajcie wszego KS lub mikro.

@Ewa

Nasz nas nie poinformował miał być nowy od marca ale pozamykali sklepy czy to on będzie czy jakiś inny

Kierownik
@Ewa

Napisz coś więcej o premiach nowych. Będę wdzięczna

@Kierownik

Jeśli zrealizujesz swój plan to premia 0,75% lub 1,5% od utargu indywidualnego w zależności czy sklep zrealizował plan. Także trzeba walczyć nie tylko o własny utarg, ale i realizacje planu salonu. Wtedy mamy więcej kasy. Także w zespole siła!

@Ewa

sciezki kariery też nie zostały wyrównane miało to być wyrównane lepszymi premiami ale to co dali to żenada, podstawa najniższą krajowa A premie lepiej nie mówić

@Sp

A Wam zawsze źle. Nie ma premii to fatalnie, jest już premia też niezadowoleni. Mamy całe etaty, premię, może nie jest ona jakaś fantastyczna, ale jest. Dajcie sobie na wstrzymanie. Mnóstwo sklepów się zamyka, wiele sieciowek obniża wynagrodzenia, a tu tylko fala krytyki i zawsze mało i mało.

Tak4Nie3
Haha
@Ewa

Podaj proszę sklepy, gdzie i o ile jest obniżone wynagrodzenie, chętnie posłucham :)

@Haha

Jeśli uważasz, że nigdzie nie obniżyli wynagradzania i wszędzie jest taki dobrobyt, pracownicy pławią się w kasie to zawsze możesz tam aplikować. Nikt Cię w BS nie trzyma na siłę.

Tak2Nie1

O ile się orientuję to nie 1,5 a 1 %

Haha
@Ewa

Już dawno zrezygnowałam z tej firmy, ale jak słucham takie teksty, że wszędzie jest teraz źle, że za każdy grosz każdy powinien być wdzięczny BS to robi mi się niedobrze :)

Tak9Nie
@Ewa

Ewa naprawdę można sobie polepszyć pod każdym względem i to niby w tak trudnych czasach

@Haha

Wiem, że w BS nie ma szału jeśli chodzi o wynagrodzenie. Chodzi mi tylko o to, że jak było 0,8 etatu i brak premii to wszyscy narzekali. Teraz jest premia i pełne etaty i też kazdy narzeka. Zawsze jest źle. Oczywiście, że moglibyśmy mieć wyższe podstawy i godniejsze premie. No, ale nie mamy. Więc jeśli komuś nie odpowiadają warunki to powinien zmienić pracę. Jest tyle sklepów, tyle możliwości. Po co non stop narzekać i siedzieć na (usunięte przez administratora) jak można złożyć wypowiedzenie i podbijać świat!

@Ewa

Jak Ci tak źle to po co czytasz, wolność słowa!!! Ta firma już dawno straciła renomę w Warszawie - bo z taką Regionalna to szlak wszystkie sklepy trafi. Czekamy na podwyżki przynajmniej o 500 zł.

@Zainteresowana

Ja mam normalna regionalną. I może dlatego dobrze mi się pracuje w tej firmie. A podwyżka by się przydała. To fakt.

Sandra

Trafiony zatopiony, czyta prawda. Czy taka osoba powinna zajmować stanowisko RKS oczywiście, że nie. Niech Centrala się zainteresuje panią L. P z Warszawy.

Ewa

Nie zazdroszczę takiej pseudo regionalnej. Jak przełożony jest niekompetentny i jeszcze do tego dwulicowy to katastrofa. Tak nie da się pracować. I do tego, jak piszecie, nie ma na nią mocnych. Istny dramat.

Pitypay
@Pracownik WWaa

Prawda jest taka, jesteśmy najgorzej traktowanym sortem pracownika. Najmniej zarabiamy i jesteśmy najgorzej premiowani, A cała firma polega na naszych dokonaniach. Na naszym wyrobionym indywidualnym i całościowym targecie. Nie ma co dywagować nad traktowaniem nas, lecz wziąć los w swoje ręce. Jesteśmy na tyle rozwojowi, że za te pieniądze wszędzie znajdziemy pracę. Nawet w tym ciężkim okresie. Myślę, że bardziej nas docenią niż BS, który jest najmniej zorganizowaną firmą jaką znam. Który traktuje swoich pracowników jak służbę, która ma za grosze zrobić dla firmy wszystko. Koniec i nara. Nie ma co myśleć, trzeba działać.

Tak14Nie
@Pitypay

Dokładnie tak! Zgadzam się! Pomimo tego, że jest teraz ciężka sytuacja przez koronawirusa, inna praca jest i czeka na Was...

@Pitypay

Czy ktoś liczył ile musi zrobić indywidualnego utargu, żeby mieć godną premię? To są jakieś żarty. Natyrasz się, nawciskasz przecenionych ciuchów, a premia z tego żenująca.

Tak2Nie1
Celinka
@Mela

Żadne żarty masz sprzedawać, po to jesteś zatrudniona aaa nie w koncie stać !!! Zamiast siedzieć na tym forum to do roboty się bierz, albo myśl jak usprawnić sprzedaż na tyle żebyś zrealizowała plan bo inaczej polecisz tak jak Twoje koleżanki i koledzy !!! W Firmie Big Star liczy się tylko realizacja planów zapamiętać.

TakNie2
@Mela

Noooo... ja jak zrobię 100% swojej premii to będę miała jakieś 210 zl brutto .. także nic tylko sprzedawać ???? motywacja taka że szok ???? a ceny wszędzie niższe niż u nas... żenada:(

Asds
@Celinka

Szacunkiem z Twojej wypowiedzi zalatuje na kilometr.... Takimi komentarzami pokazujesz tylko stan faktyczny traktowania pracowników przez przełożonych. Tragedia! Bezosobowo, rozkazy jak w wojsku! Zapamiętać! Wykonać! Bez dyskusji! Żarty sobie stroisz? Pogrążyć kolegów u góry to Ty potrafisz to trzeba Ci przyznać. Nie pierwszy raz komentarze o tym tonie się tu pojawiły. Potwierdzają tylko rzeczywistość o której piszą pracownicy. Zero, ZERO minimalnego szacunku dla pracowników! Pozdrawiam (ozięble)

@Asds

Dziwnym trafem komentarze o RKS z Warszawy znikają, firma chce ukryć na forum kogo zatrudnia. Dziś jest to forum jutro mogą być to media.

@Zainteresowana

Nie tylko komentarze na temat RKS ale też jak wspomni się cokolwiek o firmie

Asds
@Zainteresowana

No cóż, chyba prawda zabolała

@Asds

Osoby które pracują w tej firmie, bardzo się starają żeby prawda nie wyszła na jaw. Uważają, że jak byłym pracownikom zniszczą życie to do nich karma nie wrócić, otóż jesteście w błędzie. Prawda zawsze wychodzi na światło dzienne. Nawet jak Regionalna z Wawy będzie opowiadać bajki, bez pokrycia i dodawać swoje wymyślone scenariusze niczym z horroru. Wstyd dla Centarli kogo przyjmuja na takie stanowisko i oczywiście o nich samych też to dużo świadczy, że takie osoby popierają w działaniu.

Aga
@Były pracownik

Eeeee standardowe działanie pani Regionalnej z Warszawy. Opowiadać bajki to ona potrafi tylko szkoda, że nie widać tego w wynikach sprzedaży. Współczuć tylko tym biednym osobom którym zaszkodziła.

Elwirka
@Były pracownik

Ta kobieta jest okrutna, jak tak można postępować. Warszawa zawsze miała słabych Regionalnych od x czasów.

Pracująca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy tylko mnie to denerwuje że firma zamiast ucinać ceny ( ponieważ wszędzie wokół są wyprzedaże) to każe nam towar metkować drożej? Normalnie żadnej promocji ani nic :/ nie mówiąc o wyprzedaży która jest taka jakby jej wcale nie było:/

Tak8Nie
Kinia

Hej, czy będąc na L4 ciążowym któraś z Was miała kontrolę z ZUSu?

@Kinia

Nie

kiero waw

RKS na Warszawę naprawdę dramat .....Czy ktoś widzi co ona robi? ( albo raczej,że nic nie robi) Głownie szuka sensacji i plotek ..... W jednym sklepie gada na drugi itp! Nie da się tak pracować... @ w stylu " nie dzwońcie do mnie" "nie ma mnie" " jestem zajęta" - po czym jest w galerii w której nawet nie ma sklepu Big Star Brak szacunki do pracownika - nie mówię tu już o zarobkach itp ale szacunku do osoby.

Tak19Nie2
Zainteresowana

Zawsze jak piszą o RKS z Warszawy to pojawiają się zapytania. Odradzam pracy w tej firmie szkoda waszego zdrowia i czasu.

Tak6Nie
Zadowolona
@Zainteresowana

Dokładnie! Ja również odradzam pracy w tej firmie i kontaktu z ludźmi bez jakichkolwiek kompetencji! Nieustanne wymagania z kosmosu, a ludzi do pracy coraz mniej!

Tak10Nie
Mania
@kiero waw

A wszystkie jej obowiązki wykonują 'ulubieni' (czyli ci co ogarniają) koordynatorzy.

Tak8Nie
Marta

Słuchaj jeno pono nasi biją wtarbany.... Ty się ogarnij a nie my. Myślisz, że co jak jesteś jej ulubieńcem i wszystko Ci wolno. Żebyś tak czasem pracy nie stracił jak Ci co ich do tego zmusiła albo przyczyniła się do skutku zwolnienia. RKS Ludmiła dawno powinna zostać zwolniona, bo leniów w tej firmie nie trzeba, plotkara!! Bądź pewny że też jesteś na jej tapecie.

Tak4Nie2
JA
@Marta

Wiecej już nie będę sie tutaj wypowiadać, bo jak to mówią - zaczniesz z (usunięte przez administratora)to sporwadzi Cie do Swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Jedyne co razi mnie bardziej niż Twoj brak szacunku do ludzi i pracy, to brak szacunku do "Mazurka Dąbrowskiego", którego słowa nie zostaly nawet poprawnie napisane... :(

Justysia

Potwierdzam, kto taka zatrudnił, bardzo nie przyjemna. Słyszałam że przyszła z odzieżówki która doprowadziła do zamknięcia. Ciekawe kiedy zaczną zamykać sklepy w Warszawie. Smród zawsze się niesie za właścicielem

Tak7Nie2
Kierka
@Justysia

Już dawno zaczęli, za jej kadencji z Warszawy zniknęły 3 sklepy.

Martyna
@Kierka

Dobre, czekamy na więcej i więcej ... może jak nie będzie już żadnego sklepu w Warszawie to otworzą oczy, że to jednak problem w zarządzaniu przez RKS był.

Jo@nn@
@Kierka

Zamykają akurat sklepy ,które nie przynoszą dochodów. To nie jej zasługa akurat. Ale nie Zambia faktu to ,ze nic ta osoba nie robi najgorszy RKS zreszta cały team na Warszawę jest słaby :(

Tak3Nie1
PięknaModi
@Jo@nn@

Jasne, że kiepski. Zgodzę się z Tobą - najpierw powinni zwolnić RKS leniwą a później resztę a docenić sprzedawców i dać im w końcu premie.

Kasiaaaa

Czy ktoś wie co z umowami ? Przedłużają czy nadal nie ? Kończy mi się umowa początkiem sierpnia i nie wiem na co się szykować. Pozdrawiam serdecznie. :)

@Kasiaaaa

Myślę, że bez problemu przedłużą. Ktoś w końcu musi pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Big Star Limited Sp. z o.o. - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Big Star Limited Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 435 ocen.