CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa

Ociąż

Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa

Jo

(usunięte przez administratora) Ukraińców robić swoje i tyle, nikt całe życie robił nie będzie

Xd

Nigdy związki nie powstaną,bo teraz więcej jest Ukrainy jak nas Polaków,powinni nas docenić to nas zniechęcają

SHE
@jasio 03.12.2017 11:58
no dokladnie z Ukraina tak jest, ze im dluzej pracuje tym ma wyzsza stawke ale tez trzeba dodac ze im dluzej pracuje tym wieksz...

Zdziwiona
@SHE 04.12.2017 22:15
Kobiety z Ukrainy robią na równi z naszymi kobietami . Proszę nie wsadzać wszystkich do jednego worka....

Co ? Ze jak ? Pracują równo z Polkami? Gdzie ty pracujesz bo chyba nie w correct....

aaa

Kiedy wyrównywają wypłatki do 15stego tak ?>

@aaa 13.12.2017 13:31
duzo osób w tym miechu tak ma zgloszone do kadr i wyrównania

o duza kase sie pomylili? na czym Was okroili?

Pusia
@jasio 13.12.2017 18:15
o duza kase sie pomylili? na czym Was okroili?

Ja nie mam w ogole policzonych sobot i dwunastek, brakuje mi 900zl.

Jo

Jeszcze z rok i na pewno będzie więcej Ukraińców niż Polaków, ile tego już jest to masakra

Nowyyyy

Przejście z umowy próbnej na stałą ( roczna ) w połowie miesiąca od kiedy zmiana premi ? Razem z umową czy id nowego miesiąca ? Kto jak miał?

Hans
@Nowyyyy 10.12.2017 21:13

Zmiana premi po mięsiacu a może po pół roku zależy jak będziesz (usunięte przez administratora) ????

@pracownik 11.12.2017 08:09
Stałych umów w tej firmie nie był,nie ma i nigdy pewnie nie będzie i piszę Ci to pracownik który robi już tam 8 lat który po tr...

No i tu się mylisz ,bo moja druga umowa była na stałe. Był taki krótki czas gdzie dawali takie.

Mati

Moja opinia o correkt to taka ze oni sami sobie ją wystawiają 1.czas na paczki na mikołajki dzieci prace wykonały na czas a zakład je olewa mikołajki są 6 grudnia a nie 7.8.9.bądz18 jakiś ten mikołaj albo zwichniety nalewką babuni albo po szkoleniu z zakresu gnebienia najmłodszych bo chyba correkt to potrafi 2. Premia swiateczna a wlasviwie jej brak dla matek na macierzynskim wychowawczym brak dla pracowników co pracują np.od stycznia Ludzie !!!!!!! To nie jest premia od produkcji jakosci czy innych takich tam to ma być premia na swieta by ludzie mogli spokojniej finansowo cieszyc sie swietami Widac że gdyby correkt był panstwem to hitler i jego niemieckie panstwo nazistowski to przy panstwie correkt byłoby potulnym barankiem

@Mati 04.12.2017 19:38

No przyszłym roku podobno mają przyznawać premie wg wzrostu ,minimum to 170 cm.

Krecik

I jak tam panowie i panie zadowoleni jestescie z pracy w zakładzie który jest w 50 -tce najbogatszych firm w polsce a jego własciciel w 10 najbogatszych polaków ?????

Kalwi
@Krecik 30.11.2017 13:44

Oczywiscie aż duma mnie rozpierr tylko zastanowiam sie jak mówie ludziom gdzie pracuje to wszyscy jakoś dziwnie gębe wykszywiają i pytają sie czemu jeatem aż tak zdesperowany by tam pracowac chyba ze jestem tak głupi bo ponoc ludzi myslących tam nie potrzebują a wrecz są tacy eliminowani

MJ23
@Kalwi 30.11.2017 13:59

To się zwolnij głupi desperacie

Lider

A znacie Paulinę D. Która kiedyś pracowałam na klejeniu a później na sprężynach?

Hhhh
@q 05.12.2017 14:39
Tak znamy,a co z Nią?

Porządna dziewczyna?

Hmm
@q 05.12.2017 14:39
Tak znamy,a co z Nią?

Porządna dziewczyna czy lubi te sporty?

Robi

A własnie jak to jest z majniższym zarobkiem krajowym ja mam w umowie 11.5 na godzine co daje wedłóg umowy 160h miesiecznie 1840zł brutto a wedłóg prawa mam miec na umowie 2000 brutto lub na zleceniu 13zł/h Nie wspominajac ze nie wliczam premi bo jak wiadomo one sa uznaniowe czyli tak jak by ich nie było o co tu chodzi ?

@Robi 04.12.2017 19:23

13zł brutto na umowie dotyczy w szczególności umów zleceń.(miało to być zabezpieczenie osób pracujących na "śmieciówkach") A Ty bądź pewien ,że jeśli w któryś miesiąc, łącznie z premiami i wszelkimi innymi dodatkami, nie wyjdziesz na 2000 brutto to pracodawca wyrówna Ci do wynagrodzenia minimalnego .

anonymous

Sorry, ale chyba myślimy o kimś innym. To nie o tą panią pytano.

Wujek dobra rada

Ludzie nie ma się co spinać, i tak nic nie osiągniemy. Ta firma rządzi się swoimi prawami i to już się nie zmieni. Opinia jest na całą okolicę że (usunięte przez administratora) że ciężko i że niszczą ludzi psychicznie i fizycznie. Tu się nic nie zmieni, kto jest twardy to przetrwa a kto nie to będzie musiał szukać czegoś innego proste.

xxx

Otóż , proszę Państwa tak wygląda tegoroczna premia świąteczna w jednym z najbogatszych zakładów w pracy w Polsce, oraz którego właściciel jest na 6 miejscu w rankingu najbogatszych polaków. Po przeczytaniu oceńcie Państwo sami jaki poziom reprezentuje POŻĄDANY PRACODAWCA !!! Dzień Dobry , zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.......... Wysokość premii netto: (usunięte przez administratora) UWAGA !!!! premię otrzymają : Pracownicy których średnie wynagrodzenie miesięczne NIE JEST WYŻSZE niż(usunięte przez administratora) UWAGA !!!! premii nie otrzymają : 1. zatrudnieni z agencji pracy 2. ze stażem pracy poniżej roku 3. których dochód przekracza (usunięte przez administratora) 4. PRZEBYWAJĄCY NA URLOPACH WYCHOWAWCZYCH ,MACIERZYŃSKICH, RODZICIELSKICH, LUB DŁUŻSZYCH ZWOLNIENIACH CHOROBOWYCH , ŚWIADCZENIACH REHABILITACYJNYCH, KTÓRZY NIE PRZEPRACOWALI PONAD POŁOWY LISTOPADA 2017 Nic dodać nic ująć jaki poziom reprezentuje przedsiębiorstwo które nazywa się POŻĄDANYM PRACODAWCĄ !!! ORAZ PRODUCENTEM TOWARÓW DLA JAKŻE WSPANIAŁEJ GLOBALNEJ SIECI SKLEPÓW ikea ))))))) Tak więc Wesołych Świąt Bożego Narodzenia no i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku!!!!! ))))))))))

Łysy z Brazzers
@xxx 03.12.2017 00:31

4 na liście najbogatszych ludzi w kraju

Nygus

Łysy z Brazzers
@Nygus 03.12.2017 17:50
Z karpiowym to zaszaleli wedlug starzu pracy troche to nie sprawiedliwe wszyscy jednakowo pracuja oprocz tych co sie ucza...

Tutaj już nie o pracę chodzi, tylko o to czym Różni się wigilia kogoś z różnym stażem od kogoś ze stażem dziesięciu letnim, niczym, stąd nie powinien mieć wpływu na premie świąteczne, I tak zamiast święta łączyć ludzi tak grupa com40 ich podzieliła jednocześnie masowo dyskryminując.

Xert

Mam pytanie dlaczego kobiety nie dostają premii na swieta które są na macierzyńskim k...... przecież są pracownikami zakladu robicie wszystkich w H....... w tej firmie pracowników w szczegolnosci ludzie otwórzcie oczy5 niema takich przepisow są tylko w correct

nick
@Xert 02.12.2017 15:18

Takie przepisy co są w correct i com nie ma i na pewno nigdy nie będzie ponieważ w tych firmach żadne przepisy nie obowiązują,teraz już wiadome jest to dlaczego właściciel nie zgadza się na utworzenie związków zawodowych bo zapewne by się zainteresowały takimi kobietami które są na macierzyńskim i tym dlaczego firma je olała z dodatkiem na święta,mieli by czym się zajmować.

@Xert 02.12.2017 15:18

A czy w umowie o pracę masz coś wspomniane o premiach?Nie? No właśnie więc wszelkie premie to są premie uznaniowe i pracodawca ma prawo ustalić swoje zasady ich przyznawania.

Dżabar

No i wreszcie coś dla naiwnych liczących na kasę za staż pracy i na świąteczną kasę. 2 w 1 czyli wysokość świątecznego dodatku uzależniona od stażu pracy ( nie dotyczy zatrudnionych poprzez agencję pracy { czyli jakieś 500 osób} i zarabiających ponad 8 tys. brutto { zna ktoś kogoś takiego? }). Jeszcze ktoś liczy na coś ekstra ??

On czyli ja
@Dżabar 02.12.2017 00:03

Nie zapzomnij ze jeszcze kobiety na macierzynskim nie dostana i ktos kto niema calego roku przepracowanego !!!!

ole

@ole 01.12.2017 07:12
Wiadomo cos co z kasa na święta? Tak na marginesie to w tamtym roku w wakacje 500 bylo a w tym nic ......

dzisiaj chodzily plotki ze na swieta bedzie cale 0 zlotych. Nikt nic nie wie, nawet menadzerowie nabieraja wode w usta i nic nie chca powiedziec. 500+ na wakacje nie dali to teraz nawet nie dadza 200 zl. Smiech na sali, taka potezna firma grosiki nie rzuci ludziom. Ciekawe co za paczki beda dla dzieci.

Panie i Panowie jeśli macie żal oto firma dopłaca pracownikom do autobusu to proszę zrobić między sobą ściepę z kasą i wykupić ziemie od gospodarzy,te pola przy parkingu których pewnie Wam nie odsprzedają a następnie wynająć firmę która powiększy ten parking,bo to że nie ma miejsć parkingowych to widać gołym okiem ale to już jest niestety w interesie pracodawcy aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc do aut a że ludzi przybywa to jest jak jest,pracodawca Wam zapewnił linie autobusowe i to Wasz problem czy Wam pasuję to czy nie pasuję ,nikt Wam nie broni złożyć wniosku o autobus jeśli z Waszych stron jeżdzi.

@Mati 30.11.2017 14:03
Ty gamoniu co ty bredzisz ze nad gazociągiem nie moze byc parking zbudowany a myslisz ze w miastach to jak gaz dostarczają to n...

widac ze nie masz zielonego pojecia o czym gadasz. Wiesz jakiej srednicy rury sa w miastach a jakiej srednicy rury sa w dalekobieznych przesylach? Jak nie to poczytaj sobie na Wikipedii.

@Mati 30.11.2017 14:03

Gamoń to z ciebie jest kolega antos ma rację ale widzę że ty nawet nie masz pojęcia co tam przechodzi skąd i dokąd

o czym wy śnicie żadna firma w tym kraju NIE MUSI dać jakiegoś karpiowego !

Kalwi
@pracownik 30.11.2017 12:43
o czym wy śnicie żadna firma w tym kraju NIE MUSI dać jakiegoś karpiowego !

Jasne ze nie ale sa firmy co dają np.halfen w skalmierzycach 500 na św. 300 na wielkanoc. Wczasy pod gruszą doplaty do koloni itd.dla dzieci . I to firma i to firma z tym ze correkt wiele bogatszy

Ee

Jakie 500 wcale ma nie byc

On czyli ja

Ktoś coś o naszym pseudo karpiowym ?

Stefan
@On czyli ja 30.11.2017 05:35
Ktoś coś o naszym pseudo karpiowym ?

zainteresowany

Dobrze ja zapytam w ten sposób. Uruchamiacie kolejna linie autobusowa z naszego socjalu a co z pieniędzmi dodatkowymi na święta?

@zainteresowany 28.11.2017 08:18
Dobrze ja zapytam w ten sposób. Uruchamiacie kolejna linie autobusowa z naszego socjalu a co z pieniędzmi dodatkowymi na święta...

skad teraz bedzie kolejna linia puszczona?

@zainteresowany 28.11.2017 08:18

W jaki spsób linia autobusowa jest z naszego socjalu skoro w naszej firmie nie ma funduszu socjalnego skąd masz taką wiedzę a kolejne linie to z Turku i Konina

Jasmina

A co się dzieje na lini mpi , że tam faktycznie nikt nie chce pracować?

ja

Osiem lat pracy w tej firmie a zarobki zamiast coraz wyższe to są coraz to niższe,jak do wiosny nic się nie zmieni tak kończę przygodę z Nimi,zero szacunku dla starszych pracowników,zero jakichkolwiek dodatków stażowych do wypłaty za lata pracy,młokos przychodzi i po 3 miesiącach ma tą samą kasę co człowiek po 8 latach,śmiech na sali żeby w takiej firmie związków zawodowych nie było,najlepiej to co potrafią to tylko obowiązków człowiekowi dokładać,za chwilę sufity każą czyścić ludziom.

@Jo 23.11.2017 12:46
Karpiowe dostaje się przy wypłacie?

Karpie trzeba sobie samemu w stawie złapać.

@Jo 23.11.2017 12:46
Karpiowe dostaje się przy wypłacie?

dokładnie, same się nie złapią :)

Więc

500zl ale brutto ???? i tak w ogóle jak każdy by ty dostawał to 2500 tys na rękę to ludzi by nigdy nie brakowało

jasio

chodza plotki na miescie ze 500 zl na swieta bedzie. Wreszcie beda swieta ;)

Lider

Ja we własnej osobie będąc liderem zmiany witam podległych pracowników i do pracy zapraszam. Miłego dnia kochani chłopcy i dziewczęta :)

Zgodnie z nowelizacją generalny obowiązek tworzenia Funduszu dotyczy m.in. pracodawców pozabudżetowych zatrudniających na dzień 1 stycznia danego roku co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty. Jednak, jak stanowi art. 4 ust. 1 i 2 ustawy o ZFŚS, pracodawcy o tym stanie zatrudnienia mogą zrezygnować z tworzenia Funduszu lub dowolnie ukształtować wysokość odpisu na Fundusz

Są pewne luki w prawie i pracodawca wcale nie musi nam nic dać na święta także zapomnijcie o jakimś tam socjalu

Hhu

A do kiedy niby jest sezon? Jak ja tu mam cały czas zapierdol

@Hhu 16.11.2017 06:16
A do kiedy niby jest sezon? Jak ja tu mam cały czas zapierdol

styczen luty to marazm...

Trochę ostatnio ludzi przybyło, chyba koniec z problemem brak ludzi

@Jo 15.11.2017 16:23
Trochę ostatnio ludzi przybyło, chyba koniec z problemem brak ludzi

zaraz sie sezon konczy to juz ludzi na gwałt nie potrzbuja

Agata

@... czy to oznacza, że firma z okazji świąt Bożego narodzenia zapewnia dzieciom pracowników paczki ze słodyczami? A może oferuje jeszcze jakieś bony na zakupy? W jaki sposób jeszcze CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa dba o swoich pracowników?

PRAWDZIWY
@Agata 14.11.2017 19:55

Ooo witamy kadry zarządzające;) Widać od razu próba napisania o tej firmie w samych superlatywach. Masakra, ale się poniżanie. Tak to prawda, jeśli dziecko pracownika narysuje obrazek to dostanie potem worek na wf albo piórnik:D Napiszcie lepiej gdzie są nasze wszystkie pieniądze z socjalnego.

@PRAWDZIWY 15.11.2017 09:19

Socjal w correct jak i com40 nie istniał i nigdy istnieć nie będzie,na wszystkim ludzi dymają jak się tylko da,zero podwyżek finansowych od lat,żadnych związków zawodowych nie ma i nie będzie,umowy o pracę porażka skandal ,jeśli myślisz że trzecia umowę dostaniesz na stałe to zapomnij nie w tej firmie,mało tego po pięcioletniej dają ci jeszcze na 2-3 lata bo taki mają kaprys.

...

A czy jest w tym roku jakiś konkurs dla dzieci, żeby otrzymały paczki na święta?

@... 12.11.2017 09:11

dzisiaj oglosili konkurs na prace dla dzieci, szkoda ze dopiero od 2 lat. Takie dziecko poltoraroczne to przeciez juz wszystko spozywa

Pipunia

czy gruby ma duże cycki?

fgbd

Jakie bony na święta?

Ten sam
@fgbd 11.11.2017 10:57
Jakie bony na święta?

Jałmużna 250zl jeszcze pewnie brutto

Obyty

Gdzie się podział nasz socjal? Oto kilka przykładów: 1. Firma dopłaca grube siano firmie transportowej za każdego pracownika który dojeżdża do pracy "firmowymi autobusami". Ok, dobra inicjatywa, ale co z ludźmi którzy z tego nie korzystają? Gdzie są ich pieniądze bo chyba wychodzi na to że połowa pracowników sponsoruje drugiej połowie transport do pracy. 2. Wycieczki "wyższych sfer". My pracownicy zrzucamy się socjalem na wycieczki kierownikow, menagerow, dyrektorów itd. A to do Chin, a to do Stanów, a to do Niemiec, a to na Ukrainę... Itd. Oni sobie latają a my zamiast dostać 1000 zł na święta to dostajemy jałmużnę 250. Czyli znów jesteśmy sponsorami. 3. Materace (buble) które firma "rozdaje za darmo" raz na jakiś czas też są wliczone w nasz socjal. Wpiszą, że każda sztuka warta 1000 i już są pieniążki na wycieczki itd. 4. Pamiętacie"Festyn Rodzinny"? To też było za nasz socjal zrobione. Gruby hajs na to poszedł. Podsumowując dajemy się dymać jak tylko można ale niestety nic nie zrobimy. Ta firma rządzi się swoimi prawami. Wstyd tylko że znajomi w innych firmach dostawają od 500 do 1000 netto na święta, a do tego 1200 na wakacje. Przepaść, ale to się raczej nie zmieni. Nie w tej firmie.

Magazynier
@Obyty 24.10.2017 16:06
Jest taka firma w Ostrowie, sam się zdziwiłem jak mi znajomy pokazał dodatek świąteczny

Taaa 1000zl na swieta a zarobki przez caly rok po 2200 . Wole miec 200zl na swieta a zarabiac przez caly rok 3000 za norme bez nadgodzin

QQrydza
@Obyty 24.10.2017 16:06

jaka firma aż tyle daje bo jestem ciekaw

Ttttt

Jak sobie obliczyć wypłatę?

księgowy
@mariusz 06.11.2017 15:15
28.7 a nie 30 procent gwoli scislosci

Ahh ty mój bohaterze.

ty
@Ttttt 03.11.2017 15:24
Jak sobie obliczyć wypłatę?

w ramach sprostowania nie x premia tylko dodać wskaźnik premii w %

Ole

Kiedy będzie teraz wyplata?

@Ole 07.11.2017 11:45
Kiedy będzie teraz wyplata?

W czwartek

Ggg
@123 07.11.2017 14:55
W czwartek

Raczej w piątek

Ona tęskni

Gdzie się podziewa Pan z zarostem niskiego wzrostu z działu cięcia pianki co na maszynie jest????

Adaś
@Ona tęskni 02.11.2017 18:39

jaki pan?

Ona tęskni
@Adaś 03.11.2017 20:08
jaki pan?

Nie znam imienia taki ok 170 cm czarne włosy i broda robi przy maszynie. Ktoś wie czy wolny? Podoba mi się ????

Ludzie wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma pracuje tam od ponad 4 lat i nie nażekam

Not

Ja lubię pracować za te pieniążki po 12 godzin, a czy można brać sobie nadgodziny. A innych działach?

Artur
@Not 01.11.2017 09:34

można brak 100 200 300 ile chcesz. Im więcej nadgodzin, tym lepiej :)

WIRUS

Brak ludzi w tej firmie niestety ale negatywnie odbija się też na ludziach którzy tam pracuję a co gorsza mają na utrzymaniu dom,dzieci i są w takim wieku gdzie prace ciężko dostać będą mieli,lecz niestety przerzucanie obowiązków dodatkowych na tych ludzi tak aby załatać dziurę po tych którzy poszli po rozum do głowy i powiedzieli tej firmie good bye motywują aby w ten sposób ludzi do tego by się zwolnić ,bo jaki to sens harować za 2-3 zarobić 3 tys a w domu po osmiu godzinach tyrania bo robiąc za 2-3 nie można nazwać tego pracą nie masz siły podnieść kufla z piwem ani spędzić czas z dziećmi.ŻADNE PIENIĄDZE ZDROWIA NIE WRÓCĄ,NIECH TO BĘDZIE PRZESTROGA DLA TYCH KTÓRZY MARZĄ O PRACY W TEJ FIRMIE, CHOCIAŻ WIDZĄC TE BRAKI W LUDZIACH MYŚLĘ ŻE ZA WIELU TYCH MARZYCIELI NIE MA.

Cyc

Ukraina wyjeżdża a cała Polska po 12???? haha. Będą pieniążki.

@Cyc 29.10.2017 23:13
Ukraina wyjeżdża a cała Polska po 12???? haha. Będą pieniążki.

I czego się cieszysz. Jak Ci tak zależy na kasie, to w ogóle nie wychodź z roboty. Pewnie jeszcze w nagrodę soboty i niedziele ? :/

anonymous

Hallloooo Correct ! Czy nocka 31/1 pracuje? Czy popoludniowka idzie normalnie pracowac tego 31.11 ?

Mokra

Czy ktos wie kak ma na imie ten sexowny wozkowy na klejeniu ten hyba u iwony jest

Adaś
@Mokra 29.10.2017 01:31

Tomek :)

Anka

A który taki seksowny?

olel

Kolezanki i koledzy czy wtorek przed wszystkimi swietymi bedzie wolny czy pracujacy ?

Hhhg

Czy w tej firmie jest darmowe wi-fi?

@123 25.10.2017 08:08
Tylko dla gości, dostawają tymczasowe hasło.

Jeżeli firma ma problem że musi dopłacać do transportu pracownikom niech w takim razie do gadają się z gospodarzami w sprawie odkupienia tych ziemi i ekstra parking z tego zrobi bo o ile mi wiadomo już kiedyś firma prowadziła rozmowy na ten temat ale niestety chyba za małą sumkę proponowali albo po prostu ludzie wiedzieli co śię święci nie sprzedając im tej ziemi.

Smerf
@pracownik 27.10.2017 07:14

Następny roszczeniowiec.

Dżabar

Więcej Ukraińców !!! Teraz zaczyna się lament, że 470 pracowników pojedzie na święta do domu ( 60 pojedzie na Białoruś ), stanie kilka linii montażowych i nie będzie miał kto pracować :'( Czas szykować nowe urlopy na postoje :/

A może
@Dżabar 27.10.2017 21:28

Niech wyjeżdżają i nie wracają będzie najlepiej

zaros

Czy wiadomo co za zmiany w DUR się szykują? Ponoć mają być nowi kierownicy bo starzy nie ogarniają?

Fatguy
@zaros 27.10.2017 12:22

Dur w tej firmie to pomykla brak soecjalistow poza kilkoma wyjątkami

Cv sprawa

Witam czy jak pracowalem w correct ok 3mies temu mogę składać ponownie cv ?

To ff
@Cv sprawa 23.10.2017 08:13
Witam czy jak pracowalem w correct ok 3mies temu mogę składać ponownie cv ?

To po co się zwalniales? Jak za 3 miesiące chcesz wrócić do łask

Tak po prostu wyszlo
@To ff 23.10.2017 10:05
To po co się zwalniales? Jak za 3 miesiące chcesz wrócić do łask

Cv

Zostaw opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa - Ociąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa