Adres: Torowa 11, 63-460 Ociąż

NIP: 6222602978 KRS: 0000250397

2 1027 3224 5 1

Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.

Filtruj opinie po kryteriach:

Pionek

Nie ma co płakać na Magazyn MWG zawsze Cię przyjmą , tu się co chwile ktoś zwalnia a nowych osób jakoś nie widać , zaczęła się robota głupiego po 12h bo braki kadrowe hahaha śmiech na sali , jak płaca tak maja. Wymagania tu są jakby co najmniej 5000 zł na miesiąc płacili. Wieczne stękanie ze mało i mało , nie wyrabiasz to ściagają z wózka i dają takie stanowisko ze sam zrezygnujesz i się zwolnisz. A żeby dostać dzień wolnego to już tez graniczy z cudem bo odpowiedzi zawsze są takie same albo brak ludzi albo dużo wysyłki. A mnie to koło d.u.p.y lata ze niema ludzi albo jest wysyłka. Potrzebuje biorę. Nawet nie ważne ze zgłosisz z 2-5 dni wcześniej, możesz zgłosić miesiąc wcześniej i na końcu tak się trzeba prosić żeby dostać. Naszczescie moje dni są tu policzone. Patologia na całego hej

Tak7Nie
superktoś
@Pionek

Ty Pionek - to po co żeś się zatrudniał w firmie produkcyjnej? Przeciez tu zawsze są niski i wysoki sezon. Mam kumpla co pracuje w Brosie (komary i te sprawy) i tam o urlopie między majem a październikiem może zapomnieć. Także tego... jak se chcesz zarządzać SAM swoim urlopem to se własną firmę załóż i bądź Panem swojego losu. Powodzenia.

Jhdrukhg
@superktoś

Dobry gość taki co żyje żeby pracować. Przyjdzie dzień w którym poczujesz gorycz swego oddania firmie. Słuchaj starszych i mądrzejszych bogatszych o doświadczenia. Jeśli myślisz że sumienna praca będzie dawała ci jakiś immunitet poczucie nietykalności to się grubo mylisz. A twoje podejście do pracy czyni cie niczego nie świadomym niewolnikiem. Życzę powodzenia ja w najbliższym czasie planuje rozwód z firma. Wszystkim tez proponuje rozwód zanim papiery rozwodowe same do was zostaną przyniesione przez ludzi od których nie chcieliście nigdy wolnego nie chorowaliscie. Kolejna sprawa hala 15 się zwija ciekawe jak to wpłynie na corect. Usiądź i pomysl. A tak na przyszłość. Nie mówi się o sznurze w domu wisielca.

No name
@Jhdrukhg

Dokładnie.Nic dodać,nic ująć.

Xxxx

Traktują ludzi jak szmaty , robią nowe zmiany na miesiąc dwa i je rozwalaja ludzi ustawiają jak pionki ... Ukraińcy mają stałe miejsca pracy a Polakami rzucają jak szmatami, zamiast zapewnić pracę Polakom najpierw! Karma wraca od nowego roku będą mogli wyjechać do Niemiec i na pewno z tego skorzystają zobaczymy co wtedy zrobi firma , (usunięte przez administratora) polityka tej firmy

Tak5Nie
@Xxxx

Produkcja w ciągu ostatnich 15 miesięcy drastycznie spadła wiedzą że nic na lepsze się już nie zmieni to traktują ludzi jak traktują tak jak napisałeś jak szmaty.kiedys jak ktoś powiedział że się zwalnia to latali za nim w dzień w dzień aby tego nie robił a teraz jest im to na rękę,kierownicy doskonale wiedzą jaki los czeka comforty do końca roku tyle że pary z ust nie puszczą bo zakaz mają pewnie zaraz i oni wypowiedzenie rzucą.firma się kończy i radzę wam nie czekać do ostatniej chwili ze zmianą pracy.

Ramowka
Nazwa działu: Produkcja

Kuzwa smiac mi sie chce jak kuzwa czytam te smieszne opinie. Nie oodoba sie? Tam sa drzwi

Tak2Nie4
Adfghhj
@Ramowka

Śmiech przez łzy tak bym opisał twój nastrój liczysz na powagę błaznów i szczerość kłamców. A co do drzwi jeszcze pewnie nie wiesz ale każdy z nas zmierza w kierunku bramy tylko slalomem żeby wydłużyć to co nie uniknione. Jeśli sugerujesz żeby ludzi zwalniali się to musisz zdać sobie sprawę że ludzie maja kredyty rodziny a nie jakieś widzi mi się. Ludzie którzy wylewają swoje żale są podłamani tym co się teraz dzieje widza i odczytują sytuacje jakiej są naocznymi świadkami. Bo jeśli ktoś zarabiał 3 albo nawet cztery lata temu tyle co teraz robiąc o polowe mniej to niby jak się maja czuć. Dorośniesz zrozumiesz mądrość przychodzi z czasem.

Stasiek Hryćko

Sprzedam ja Ursusa C-360, stan idealny, pali na zaciag, dużo oleju nie bierze, jest on z roku 1978, ma światła i migacze, hamulec działa na jedno koło, wspomaganie założone jakieś inne, chyba od żuka ale nie wiem na pewno, przyczepę wywraca i nawet bije powietrze do hamulców przyczepy, w orce nie ma mocnego na niego, najlepszy w całej wsi. Sprzedaję, bo robię w correkcie, dużo nadgodzin mi dają i nie mam czasu jeździć ursusem. Zainteresowani pisać komentarze, trzymajcie się.

Jasiu
@Stasiek Hryćko

Wiele za niego chcesz?

Stasiek Hryćko
@Jasiu

8 kawałków dasz i będzie git

Poeta

Znów w correkcie zapiał kur, wyszły myszy z wszystkich dziur. Znów grubemu stoi p**a, Znowu ciśnie go śmietana.

Ja

Psychoza strachu w tej firmie sieje ogromne spustoszenie wśród ludzi,jak przyjdzie co do czego to kumpel kumpla sprzeda za złotówę bądź utopi w łyżce wody,takie tu czasy nastały.????????????

Gienek Cebula
@Ja

Nic tylko się napić

On
Nazwa działu: Produkcja

Correct zrownał się zarobkami z okolic Kalisza i Ostrowa kwestia czasu kiedy ludzie się sami pozwalniaja mowa o tych kumatych co zostało niewielu bo Ci co przychodzą to moment ich nie ma A jak już są to można myśleć błędnie że to niepełnosprawni nikt ich nie gna do pracy bo nic nie potrafią gnają tylko tych kumatych nasza cierpliwość się konczy. Podwyżek jak nie było tak nie ma

Ras
@On

Nowi potrafią szybko robic tylko mają to gdzies a nad młodymi latalą żeby nie odszedł bo im nie zależy

@On

Podwyżek nie ma i nie będzie nie licz na to ,prędzej na Białoruś wszystko przeniosą niż dają ci podwyżkę.

Amanda Janda

Szukam chłopaka z okolicy w wieku 21-61. Ja brunetka, 24lata włosy do ramion, 172/62,biust C, zainteresowania: weterynaria, kultura północnego Izraela. Chętni proszę pisać w komentarzu pod postem.

Mieszko Koleszko
@Amanda Janda

Zainteresowany! Proszę o numer telefonu.

Amanda Janda
@Mieszko Koleszko

Opisz się, wiek, wymiary, zainteresowania, wygląd

Gienek Cebula

A golisz te małum?

Rikitiki

Coś blizej

Mieszko Koleszko
@Amanda Janda

Brunet o brązowych oczach, 185/26cm, obwód bicka 37, 27lat, nie lubię żydów, ale uwielbiam sporty ekstremalne .

Zainteresowany
@Amanda Janda

Podaj numer a nie głupoty wypisujesz

Ja.

Brak jakiegokolwiek tutaj komentarza odnośnie wypłat musi świadczyć o tym że w tym miesiącu wszyscy z wypłaty zadowoleni,to chyba super.

Tak2Nie2
Żuberek głęboko w.....
@Ja.

Ja nie narzekam. Zresztą jak co miesiąc. W tym 300 więcej jak w lipcu. Trzeba umieć lizać to i owo

@Żuberek głęboko w.....

To musisz mieć bardzo dluuugi zwinny język i lubić lizać rowa odpowiednim osobą hahaha.załosny bądź żałosna jesteś.

X
@Żuberek głęboko w.....

Z wypłaty wszyscy happy bo raz że lipiec miał 23 dni pracujące to dwa urlop trochę podciągnął ,ale za sierpień już szału nie będzie .

Commmm

Co z piątkiem.

Gość

Robota w correct jest czy jej nie ma?

Crocrodyl
@Gość

Jest coraz więcej

Gość 25
@Gość

Hhh
@Gość 25

Roboty jest ale nadgodzin nadal nie ma, szkoda

Rzeczywistosc
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawe czemu liderom bardziej zależy na tym żeby pracownik zarobił niż pracownikom.O to jest pytanie?zna ktos odpowiedz?

To jest chore
Nazwa działu: Produkcja

Liderzy już tak są zdesperowani zastraszeni że jak linia na chwile się zatrzyma z jakiegos powodu to odrzucają materace na bok żeby na kleju nie było postoju a pózniej wrzucają z powrotem.To normalne nie jest.Prawdziwy ob..z pra.y

Pakowacz
@To jest chore

A Ty wiesz że lider nie ma płacone za twoją wydajność?chore to jest oczernianie dobrego lidera, powinieneś się cieszyć że mu zależy na pracownikach i pomaga przy produkcji abysmy zarobili na dobre wypłaty!!!

Rzeczywistosc
@Pakowacz

Zależy na pracownikach?dobre.Bo są rozliczani z produkcji a nie że im zależy.Tym niby pomaganiem to już normy były nie raz podnoszone czyli zarobki te same tylko roboty więcej to dzięki tej pomocy

Trele

Z innej w ogoel paki jakie jest haslo docsieci wifi com40 guest albo innej ?

Fabryka
@Trele

(usunięte przez administratora) działa nie ma sensu, lepiej na prywatnym jechać

Trreleee
@Fabryka

Ale haslo znasz?

Fabryka
@Trreleee

Znam ale nie dam

Ras

Mają liczyc takty na nowo.Szykuje się podwyżka norm.Brawo.Najwięcej to są winni sami pracownicy bo pokazali że biegając można wyrabiac najwyższe normy i teraz będą biegac jeszcze bardziej bo mysleli że zarobią to niech biegają jesscze bardziej to zarobi więcej ale fir.a

Tak5Nie
@Ras

No rozwalili comforty to teraz pora na correct.

Co tam się dzieje

Podobno z dzialu sprezyn duzo osob odeszło tych na wyzSzych stanowiskach? To prawda?

Pewny

Wszyscy myślą że jest już dobrze, że produkcja się ruszyła... Ale to tylko POZORY dla naiwnych, każdy co pracuje już trochę czasu wie że produkcja latem zawsze była zwiekszona, a jest to poprzedzone z działu planowania o około 4y miesiące do tyłu. Są tylko starsze zlecenia do dokączenia , a potem każdy niech martwi się o siebie. Bo plany wobec CAŁEGO Ociąża już zostały zaakceptowane, a w biurach już wiedzą , że mają sobie szukać innej pracy, bo firma nie będzie płaciła ludziom za przychodzenie do pracy i nie robienie niczego. Skończy się czas urlopowy i zaległe zlecenia zostaną dokończone to znowu będzie około października nędza w pracy i udawanie że pracy na 4y dni to cały tydzień...

Tak8Nie1
Nazwa działu: Handlowy
@Pewny

Ta firma nigdy nie zbankrutuje jak nie pójdą materace to wprowadzą cos innego

Tak5Nie1
@Tak jest

Zawsze coś będzie, ta firma dba o pracownika.

Tak3Nie5
misiek
@Pewny

A dzisiaj w radiu słyszałem, że grupa COM40 poszukuje pracowników na produkcję, magazyn i ... tutaj już nie przypomnę sobie. Więc jak to jest? Pozdrawiam walczących, jak i poległych w boju.

@misiek

Ta firma od ZAWSZE poszukuje pracowników , ale bardziej lubią ich najpierw upokarzać, trochę potrzymać a potem zwalniać, i tak jest tu cały czas na okrągło od 12 lat, a ostatnio więcej zwalniają a przyjmować nie przyjmują bo Polacy z okolicy do 100km już tu nie chcą pracować, a firma nastawiła się tylko na Ukrainę która przyjeżdża tu się bardziej rozerwać i traktować pobyt w Polsce jak i tej firmie jako przygodę.

Tata Pinikia
@Zimny powiew wiatru

Tak tak, jak byłem mały to mnie upokarzali, w przedszkolu kucharki dawały mi gorzką herbatę, w szkole zawsze pani dawała tródne dyktanta, w domu partnerka mnie upokarza bo sobie przy mnie w pępku grzebie, no i jeszcze w pracy mnie upokarzają bo pracować każą i się zwolnić nie pozwolają, a i ten Czernobyl co na Ukrakinie oczywiście wybuchł , jak zrzucić te niewidzialne kajdany upokorzenia,

@Tata Pinikia

Widać że z kadr nie jesteś, tylko z wykształcenia po jakieś nędznej zawodówie, bo w co drugim wyrazie same błędy i byli, jak się czyta Twoją opinie to zrzygać się można , tacy właśnie tępi ludzie tam już tylko zostają co tylko przytakują i nigdzie ze swoim wykształceniem nie znaleźli by pracy, no chyba że przy łopacie...

Ciekawy
Nazwa działu: Produkcja

A co tam ciekawego na sprezynach? Jakieś nowości . Kto tam teraz rzadzi?

Żałosne

Młodzi nic nie robią i lider nic im nie powie a inni muszą za nich robic o ukraincach to nie wspomne.Przyjmują bez znajomosci języka i liderzy nawet za nich robią bo nie umieją się z nimi dogadac.Kto ich przyjmuje co to za selekcja byle była sztuka

Tak6Nie1
Nick
@Żałosne

Nie przejmuj się myślę że od stycznia powoli Ukraińcy zaczną wyjazd na Niemcy kiedy tylko Niemcy otworzą swój rynek pracy a ma to się od 1 stycznia 2020 stać,już na tą chwilę potrzebują masę ludzi do różnych prac,cały czas o tym mówią.

Leszek
@Nick

Mam przez to rozumieć, że w firmie CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy mamy dużą część pracowników, którzy pochodzą z Ukrainy? Jeżeli tak jest, to wiesz może, dlaczego pracodawca preferuje zatrudnianie właśnie osób z zagranicy? Mam nadzieję, że znasz powody takiej decyzji.

on
@Leszek

Nie wiem jak w correct ale w comforty na pewno ich trochę jest,dlaczego pracodawca preferuję zatrudnianie osób z zagranicy? odpowiedzi są dwie albo ma od Państwa Polskiego jakieś dodatki finansowe albo super ulgi w podatkach,odp numer dwa która pewnie jest najbardziej prawdziwa to po prostu Polacy już tam nie chcą robić słysząc na mieście co tam się wyprawia,wypłaty już też nie przypominają tych sprzed 2-3 lat bo 2500 w markecie zarobisz bez nocek

On

A co tam na hali 16 słychać?pracy dużo?

Pan młody

Czy firma daje jakąś kasę na okoliczność ślubu? Pytam, bo żenię sie drugi raz, a jak zenilem się pierwszy raz to pracowałem w innej firmie i dostałem 5 tys zł jako prezent ślubny od firmy.

Wesoły Romek
@Pan młody

Kolego gdzie Ty pracowałeś, że takie prezenty dają ? Tu w prezencie dostaniesz urlop okolicznościowy...a jak w noc poślubną coś zmajstrujesz to po 9 miesiącach otrzymasz wyprawkę dla nowego członka rodziny :)

Ghh
@Wesoły Romek

A co się składa na tą wyprawkę?

Uchachany
@Pan młody

Firma mianuje się porządanym pracodawcą to może wykaże się takim gestem jak twoja poprzednia firma więc smiało smigaj do kadr i zapytaj????

Wojtek
@Pan młody

A Ty co firme się żenisz?

@Wojtek

No tak wyszło :D Kiedy zacząłem pracować w correct to poznałem moją już teraz narzeczoną. Co zrobić, serce nie sługa :) Wszyscy narzekają na tą firmę, a ja jestem wdzięczny, że poznałem tu swoją miłość :)

Wesoły Romek
@Ghh

Szczerze mówiąc nie wiem bo jeszcze nie miałem okazji odbierać takiej wyprawki...ale kolega z działu jak odbierał to mówił, że jest tam jakiś kocyk, grzechotka itp. takie rzeczy dla malucha na start :)

Rozwódka
@Pan młody

Ja na rozwód dostałam 4 tyś.Ale taki warunek: rozwód na przynajmniej 100 osób i z orkiestrą.

Ja

Jaka ogólnie atmosfera panuje w tej firmie ,ludzie ,zarobki?

@Ja

Atmosfera jest taka, że każdy z każdym gada, a za plecami wszyscy się obgaduja. Ludzie w większości bardzo fałszywi, co wynika z tego, że starzy pracownicy zarażają nowych taka postawa i większość osób to łyka. Tutaj jest takie obgadywanie, jak mało gdzie. Pieniadze w większości działów dobre i zawsze na czas.

Ja

Czy po sezonie letnim gdzie wiadomo że pracy jest więcej dalej ta praca będzie czy podzielimy los comforty???gdzie jak wiadomo nie za ciekawie się zapowiada.

Pan sprężyn

Co to się tam wyrabia na sprezynach że każdy każdego posuwa

@Pan sprężyn

Co masz konkretnie na myśli???

Pracownik pianki
@Pan sprężyn

Ponoć na sprężynach to norma

misiek
@Pracownik pianki

Moja propozycja - przerobić palarnie na pokój relaksu i ... no wiecie:) i tak wszyscy palą w WC.

ronuk
@Pan sprężyn

mnie na mieście pytają znajomi co się w tej firmie dzieje, zupełnie niezwiązani z tą firmą ;) a ja nic nie wiem, to prywatna sprawa tych osób po co kogoś obgadywać

@ronuk

A co ma się z firmą dziać po prostu powoli się hala 15 zamyka i pewnie stanie się tak jak to wiele osób tutaj pisało że firma do końca roku się zamknie.

LL
@Pracownik

Podaj nr najbliższego losowania Lotto skoro masz takie wiadomości?

Cfyytf
@LL

Dobre. Idź i zobacz ile lini nie pracuje. Jak wielu liderów w tym miesiącu się zwolniło. To takich oddanych firmie. Zostają tylko trzej „mistrzowie „. Około 12 lini zostaje w co ja nie wierze. Roboty będą zmieniały miejsce pracy. Podejrzewam ze będą pracowały za wschodnia granica. Polowa L15 ma być przerobiona na magazyn. Słyszałem o nowym systemie wynagrodzeń . Wprowadzono go na szwalni na podkockiej i za urlop na rzadanie zabierają 600 zł. Nie wierzyłbym ale widziałem kartki od wypłaty i aż mnie zatkało. Oczywiście w postaci przeróżnych premii. A co do zakazu oddawania krwi to pewnie jakiś fake. Ale jakby okazał się zakaz prawda do chylę czoła dla zakładu.

Pavcio

No to podobno nie pierwszy raz więc i tak ten drugi długo wytrzymal

tt
@Cfyytf

tylko osoba z biura może takie rzeczy pisać, albo masz tam rodzine, ba ja robie i nie mam takich wiadomości, a jak 600 zabierają to chyba ktoś musi 3000 na łapke dostać no to niezła kasa bo u nas takiej dawno nie było, co do oddanych liderów popytaj ludzi czy za nimi płaczą

Vvvvv
@tt

Zobaczysz i się zdziwisz. Będzie boleć. A do twojej wiadomości odejścia takich ludzi powinny dać do myślenia zwykłym pracownikom fizycznym. Tu nie chodzi że nikt za nimi nie płacze tylko o to ze oni w krótkim czasie zrezygnowali z pracy. Wytłumaczę ci to na twój chłopski rozum. Jak ruski stanie z armia na granicy a wszyscy decyzyjni Polacy zaczną uciekać to Ty powiesz ze ruskie nic nie robią tylko wietrzą lufy. Przykład skomplikowany ale usiądź i pomyśl. A ciekawe gdzie pracujesz jak w kadrach to mam nadzieje ze nie liczysz nic i nie polegasz na swoich umiejętnościach. Piszesz jakieś bzdety o 3000 tysiącach. Gość przecież tam pisze ze jest nowy system wynagrodzeń na szwalni a ty że nic nie wiesz. Nie wiesz bo Sam dobie odpowiedz. Szkoda komentować takich ludzi. Klapki na oczach zero myślenia. Tylko na zebraniu mówili i wierzysz. Zawsze wyciągaj wnioski z tego co widzisz i czego jesteś naocznym świadkiem.

Obozowicz

Jeżeli tak dobrze jest w tej firmie to dlaczego tyle ludzi się przewineło przez ostatnie dziesięc lat i dlaczego krąży opinia że to ob.z pracy z niczego się to noe wzieło

Zarobiony
@Obozowicz

Dlaczego nie ma chętnych polaków do pracy samych ukrainców przyjmują jak by nie oni to by firma sobie nie poradzila z resztą firma tego nie ukrywa

Tak5Nie2
Bhujkhj
@Zarobiony

A może poczytaj sobie ile państwo dopłaca do pracowników z upainy. Wystarczy trochę lektury i możesz się zdziwić kto tu kogo utrzymuje w tym kraju. A Polaków nie przyjmują bo zwyczajnie w tym okresie ich nie ma. Oni są na zachodzie i zarabiają na życie.

Renata
@Bhujkhj

Jak by było dobrze w firmie to by byli Polacy

ojojczyzna
@Renata

ba nawet ci z z zagranicy by wrócili i praca w com tylko po znajomości, a teraz ludzie pracują tu bo muszą zapewne, przykuci łańcuchami do maszyn , bo tak mało ofert pracy jest dookoła, ostatnio ulotki były w skrzynkach 4k wypłaty, komunizm się skończył wolny kraj

Tak1Nie

jak skończą się materace to będziemy robić taczki

Zarobiony
@pracownik

Materace do taczek

@pracownik

taczki już robią INNI i to na pewno lepiej wykonane niż by były w tym obozie przez Ukraińców byleby była ilość !!!

Tadeusz

Szkoda słów ,czekam na propozycje pracy w tej firmie 2 lata, mgr.inż .( 5 razy podawana było cv) bo ciągle w kadrach ginęło,I ciągle kłamią że będzie praca na 100% za miesiąc , następne opowiastki za tydzień , ze , za 2 tygodnie ,- i tak to zakłamanie trwa ponad 2 lata. Czy to jest firma którą można nazwać ,,,,WIARYGODNA,,, Na pewno nie .

Tak4Nie5
@Tadeusz

Tadeusz gwarantuje ci że nic nie gineło, problem polega na tym że aby na takie stanowisko tam się dostać na które się starasz to trzeba mieć szerokie znajomości w kadrach i na produkcji a potem trzymać palec głęboko w d...e,i mogę w ciemno się założyć że mam rację.

Tak7Nie1
pracownik administracji
@Były pracownik

ludzie chyba nie rozumieją że rekrutacja to nie koncert zyczen tylko konkurs na najlepszego kandydata. Żadnych znajomości nie trzeba mieć tylko kompetencje.

Tak2Nie2
Miłka
@Tadeusz

Może nie jesteś tak świetny jak Ci się wydaje. 2 lata temu złożyłam CV i już następnego dnia miałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Po około 3 tygodniach zaczęłam pracę jako lider. Nie znając nikogo, bez koneksji.

TakNie4
Qwertyuioppp
@pracownik administracji

Hahaha dobry żart piwka wart

Qwertyuioppp
@Miłka

Znam takich liderów kompetencje kompetencjami a jak przychodzi do przyuczenia nowego pracownika to zrzucasz swoje obowiązki na podwładnych.

Taka prawda
@pracownik administracji

Jak masz znajomosci to nie musisz byc najlepszym kandydatem nawet możesz byc najgorszym????

Com40
@Taka prawda

Przecież mamy przykład kierowniczki zmianowej co przyszła z Com40, pojęcia zero, ale 'zaslugami' stanowisko zdobyła.

Tak11Nie
Abc
@Com40

Pani mówi że ma znajomych w hr... W tej firmie załatwisz tylko po znajomości, nie praca.

Tak6Nie
Hr
@Abc

Ma znajomych bo wszystko przekazuje, kto z kim i dla kogo :) :) :) Na Kierownika swojego z Com40 tak donosila że przy pierwszej okazji go sciagneli mimo że byli inni słabsi. Teraz poszła na CR żeby tutaj skasować tych co są niewygodnie.

@Hr

W correct już wiedzą co to za jedna, cynka już dostali i myślę że za długo tam ona nie pociągnie bo tak wręcz nienawidzą donosicieli, niejeden tego żałował że na końcu się zwolnił ale z racji tego że to jest blondynka to może być na tyle niekumata że pewnie tego jeszcze nie wie, pani Doroto h correct to nie comforty.

iwona
@Pracownik

Aż żal czytać... w czym wam ta kierowniczka zawiniła? Na jakiej podstwie uwazacie że donosiła? Bo poleciał jej przełożony? posluchajcie siebie jak to brzmi. Jakie bzdury wyssane z palca tu piszecie krzywdząc kobiete. ludzie naprawdę nie wiecie, że za szykanowanie grozi odpowiedzialność karna? Jeśli myślicie, że jestescie anonimowi na gowork to sie grubo mylicie.

Tak2Nie1
1.12
@iwona

My tam za, dajcie każdemu szanse, plotek nie słuchajcie, każdy chce pracować. Niech każdy może pracą pokazać ile kto jest wart.

Jaaaacek
@iwona

Iwona masz rację żal czytać...szukają taniej sensacji a sami pewnie nie są lepsi. Może i kiedyś popełniła jakiś błąd ale to nie jest powód do tego, żeby wylewać na Nią wiadro pomyj...każdy taki mądry w sieci ale jak przychodzi co do czego to każdy się chowa jak mysz pod miotłą...Kolego, Koleżanko nie HEJTUJ bo kiedyś też możesz paść ofiarą hejtu !

Zeus

Czy to zaklad pracy chronionej?Bo wszystko na to wskazuje.

Pooo
Nazwa działu: Produkcja

Jest szansa że wrócą nadgodziny?

TakNie5
Uczciwy

Za tych z automatyzacji niech sie wezmą bo tylko bajere cisną na ksm-ach osiem godzin z kolegami z lini bo nie mają co robic a inni zasuwają by pomogli cos chyba można wprowadzic obowiązki że jak nie mają co robic to niech pomagają na produkcji skoro pracodawca szuka oszczędnosci a oni nic nie robią i za to mają płacone i to wyższą stawke od produkcji.Tak to mówią że za stanie nie będą płacic i jak produkcja ma awarie to każą sprzątac pracownikom żeby pracownika wykorzystac do maksa a tamci nic nie robią i jest ok

Tak11Nie2
Włosy z nosa

Trzeba było się uczyć

No
@Włosy z nosa

Oni się uczyli?jak pobrani z produkcji????zastanów się może nawet sredniego wykształcenia nie mają a na produkcji nie jeden sie uczył po studiach i zasuwa

Tak5Nie1
Ogarniety
@No

Co ty wiesz co oni robią i jakie mają wykształcenie jak się nadawali i są ogarnięcia to ich wzieli,.

Ogarniety
@Uczciwy

Haha wyższa stawkę ciekawy żart powiedziales

@Uczciwy

Jestem jednym z tych operatorow. Jeżeli tak bogata jest Twoja wiedza na temat naszych obowiązków i tych lepszych aspektów naszej pracy to zapraszam na dyskusję do mnie w wolnej chwili twarzą w twarz bez anonimow. Każdy mądry jest widząc czubek własnego nosa i oceniając innych będąc zaslepionym tym co ma w swojej głowie poukładane na dany temat lepiej bądź gorzej. Gdzie byłeś/ byłaś jak pracowałem na stanowisku na którym prawie nikt nie chciał mnie na WC nawet wymienić mając wolna chwile?? Gdzie była Twoja opinia na mój temat gdy robilem to czego nikt inny nie potrafił ogarnąć gdzie pot leciał po całym ciele i nie usłyszałem słowa pochwały za to co robię?? Zazdrościsz teraz ze mamy lepiej ale to my doszliśmy do tego co mamy i nic nie wiesz na ten temat więc radzę zachować dla siebie takie dygresie bo mogę się domyślać, że jesteś jedną z tych osób które piszą podobne bzdury wrzucając każdego z naszej 6. Do jednego wora a wiekrzosc z was mijam za każdym razem idąc na fajkę między waszymi przerwami.. My nawet nie wiemy czym jest przerwa podczas której możemy mieć w pompie co dzieje się tutaj gdy nas nie ma.. Mamy lepiej od większości z was ale mamy to z uwagi na to co wykazalismy pracując jeszcze na produkcji, a fakt że wam się nie udało cóż jest mi przykro ale na 6 miejsc może przypaść 6 osób i nie każdy niestety dostanie się tutaj.. Uważaj co mówisz bo słowa bez pokrycia są często oznaką słabości autora.

@No

Zastanawia mnie czym kierował się autor wypowiedzi w temacie naszego wykształcenia ???? zabawne jest to, dla mnie bo obrażasz nie nas a przynajmniej mnie osobiście bo ukończyłem szkole średnia z maturą w zawodzie profilowanym specializacja mająca w dniu dzisiejszym potężny popyt na rynku pracy i wynagradzany jest bardzo dobrymi pieniążkami a był naprawdę ciężki do zaliczenia lecz nie sprawia to, że czuję się nawet odrobinę lepszy od człowieka po szkole zawodowej a nawet samej gimnazjalnej.. Czu wykrztalcenie sprawia że człowiek jest inteligentniejszy? Obrażasz jedynie ludzi moze nawet swojego kolegę czy koleżankę z linii która nie ukończyła szkoły średniej czy studiów.. A gdybyś byl/była rozsądna i właśnie inteligentna wiedziała byś że studia nawet najlepsze nie krztalca nikogo w kierunku operatora automatyzacji czy też innego dobrego stanowiska naszego pokroju. Tutaj liczy się inteligencja, zainteresowanie oraz zwyczajna smykalka do tego co się dzieje a za przeproszeniem wpłacie nas no obowiązków należących w waszym zakresie, które są tak blache i proste, że nie potrafię zrozumieć jak można nie pojąć w dwa lata rozwiązania tego problemu.. Myślę o tym dużo i jedyne co mi przychodzi do głowy to brak zaangażowania i najmniejszego zainteresowania w tym kierunku.. "po co mam to robić skoro zawolam operatora i on to zrobi" haha nie ma sprawy.. Z tym że to właśnie pokazuje jak zasługujesz na inne stanowisko a niżeli te na którym obowiązki ograniczają się do monotonnego naklejania naklejki czy też ciężkiej fizycznie jednak prostej technicznie innej pracy.. Jedyne co potraficie to oceniać kogoś kto zaangażowany zyskał szansę na to co robi a jego zaangażowanie najlepiej nazwać włączeniem w (usunięte przez administratora) kierownikom czy komu tam chcecie haha śmieszne a zarazem żałosne jest to co ludzie tacy jak wy tutaj piszący myślicie i mówicie na nasz temat. Jedno wam powiem róbcie tak dalej i dawajcie z siebie tyle zaangażowania ile do tej pory dajecie a znajdziecie daleko... Niejeden z produkcji wyskoczy tutaj gdy się zwolni jakieś miejsce lub gdzieś na innego operatora a wy dalej będziecie narzekać wtedy już na wiekrze nasze grono...

Tak7Nie1
Walus
@No

Wiesz co ludzie z produkcji byli wzieci bo ogarniał i też zapierdzielal a ciebie ściska że ktoś sobie polepszy nierobie a niewidzicie za ścianą jak wasze buble poprawiamy

Walus
@Uczciwy

Powinni się wziąść za takich nieogarow jak ty my też sprzątamy i mamy swoje obowiązki, nie widzicie tego co robimy żeby zbyt dużo przepakowan nie wracało do was umiecie tylko paplac i narzekać jak szukali chętnych na operatorów to jakoś chętny nie byles, i jakoś do tej pory mamy mniejsza stawkę od produkcji więc wejs się ogarnij a jak chcesz bliżej pogadać to zapraszam za ścianę.

KONDOR
@Uczciwy

Ciekawe kto z nich ciśnie tego bajerka i nic nie robi?

hary
@Uczciwy

Mamy swoje obowiązki A do tego dochodzą nam wasze bo większość z was nie chce lub nie potrafi racjonalnie pomyśleć i rozwiązać błąd , A jak się za coś bierzecie to jeszcze więcej problemów na robicie A nie raz wystarczy jedna prosta rzecz zrobić. I do tego poprawianie po was palet bo nie którzy nawet nie potrafią tego dobrze zrobić. A prace na danym stanowisku zawsze można sobie polepszyć.

Szymcio
@Uczciwy

Ale tu komuś żal (usunięte przez administratora) ściska , było się trzeba uczyć a nie kamieniami w szkole ćpać , zazdrośniki i tyle

Leser
@Operator m1

Szkoła srednia to nie jest jakis wielki wyczyn.Bez większego przykładania sie mozna spokojnie ukonczyc wiem cos po sobie.

Celek
@Leser

Tam nawet ludzi po podstawówce liderami mianują, więc czego się spodziewacie w tym barłogu haha

Co się tu dzieje
@Celek

Albo ludzi z zewnątrz na stanowiska co nie mają pojęcie o produkcji

@Leser

To fajnie ze masz osobie takie zdanie.. Ja bym też nie porównywal dwóch innych szkół ale to bez znaczenia.. Jeżeli zrozumiał byś kontekst mojej wypowiedzi wiedziałbys, że wg mnie bez znaczenia jest to czy ukończona jest szkoła średnia czy też coś wyżej skoro w tym zawodzie praktycznie na nic nie sa przydatne umiejętności jakie tam się uzyskuje.. Owszem pozwalają na rozwinięcie kreatywności czy też myślenia logicznego co ułatwia pewne aspekty ale ktoś bez szkoły nie musi być kimś niekreatywnym czy też mieć problemy z myśleniem logicznym... Teraz mówi się o tym jak biorą ludzi bez matur bla bla.. Pamiętam czasy gdy mówiło się, że biorą po studiach jakby to coś z nich robiło.. Narzekanie jakie było że ludzie z produkcji wiedzą swoje z praktyki a przyszedł taki jeden z zewnątrz po studiach i pan wielki a nic się nie zna.. To pokazuje jedynie, że nigdy nie dogodzi się ludziom bo zawsze będzie ktoś kto woli czarne i ktoś kto woli białe.. Piszcie więc sobie tutaj co uważacie za stosowne, zalcie się sobie nawzajem, zgłaszajcie co chcecie komu chcecie i traccie czas, który może okazać się tym w którym przegapiacie coś dobrego.. Jedyne co mnie dziwi to fakt, że kilku ludzi odmówilo gdy miało w propozycji zostać operatorem jeszcze na początku gdy nie bylo wiadomo jak będzie wyglądała taka praca.. Wielu bo nie wszyscy też odmówili pomocy operatorowi gdy jej potrzebował na samym początku gdy jeszcze nie wszystko się ze sobą zazebialo.. Sam prosiłem o pomoc kogoś komu wcześniej niejednokrotnie pomagałem i założonymi rękami oparty o plotek zaśmiał się w twarz mówiąc nie mam czasu... Nie oceniam Ciebie ani nikogo kto wie wypowiada bo nie wiem kim jesteście i jacy jesteście tutaj w realnym życiu ale wiem kim jestem ja i wiem że wiele można mi zarzucić jak każdemu człowiekowi ale z pewnością nie brak zaangażowania do tego co robię i to że odmówiłbym komuś pomocy w potrzebie.. Wiem jednak teraz, że najwyraźniej nie każdy zasługuje na to by taka pomoc uzyskać i w sumie.. Po co mam się szarpać skoro itak nic nie robię. Pozdrawiam montaż 1. Mimo wszystko sa tam pewne osoby warte uznania i mam nadzieję, że będą one w swoim czasie odpowiednio wynagrodzone.

Na dnie
@Operator m1

Widocznie mało obowiązków że jeden z dwóch na zmianie się nudzi i bajere z każdym cisnie.Widocznie jeden by wystarczył na zmiane skoro drugi się nudzi

@hary

Tyle obowiązków że jeden z dwóch ciągle na bajerze

Zostaw opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

Chcę opublikować: