Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.
counter
2 1096 5034 5 1
Ida

I co z tym koronawirusa czy ktoś coś wie

@Ida

Nie wiem, nie interesuje się polityką.

Były

Koronawirus na correkcie i co kwarantanna . Zakład masakra

Abc
@Ida

No jest koronawirus 4 osoby zakażone na hali 16. Oby nie było podobnie jak w Mikstacie.

Riko
@Abc

Ale produkcja idzie teraz wszyscy z 16 powinni być przebadani i od izolowani od części

Mario
@Riko

Powinno tak być

Badacz
@Abc

Jak przebadają wszystkich to będzie jak w Mikstacie.

UBOT
@Badacz

Nie zdążą już by musieli to zrobić ja swoje wiem nie wiem na co ten zaklad czeka żebyśmy wszyscy zachorował i kosztem zysku a mało ludzi przechodzi przez hale na 16 albo teraz jak jest wykryte to dadzą na zastępstwo człowieka z 16 gdzie tu logika są osoby które nie mają pojęcia o zarządzaniu a są na stanowiskach i dlatego ta firma ma taka opinie i już się otrzasnie gdzie nie gdzie są jeszcze starzy pracownicy ale z czasem odejdą bo ma ja też dość jakiś chorych wymysłów stworzyli chore sztuczne stanowiska jak by były komu one potrzebne dalej komentować nie będę bo by mi czasu brakło po prostu brak słów ręce same opadają i szkoda nawet czasu na ten wpis co się tu wyrabia

No name Nowy wpis
@UBOT

Ale długie zdanie :)

Mario

Jak tam z wypłatami?

Gagagagagagaga

Ja zadowolony . 4 z przodu opłacało się robić 12h

@Mario

Niecałe 200h również 4 z przodu.

Gym

Krótko na temat. Ale czy oni to zrozumieją.

Toldi
@Gym

Juz nie zrozumieja

Wior

Przecież to jest specyfika pracy na produkcji i godzinowej stawki. Więcej pracujesz bo sezon to dostajesz dobrą kasę, ale za chwilę się skończy sprzedaż mebli i pracy będzie mniej = mniej kasy. Jakie to proste i logiczne. A ty człowieku pracując od lat w tej firmie już dawno powinieneś to pojąć a nie oczekiwać że co miesiąc wypłata będzie 4000 na rękę.

Q3

Ja dostanę ochłapy, ale będę miał z czego odłożyć teraz, a Ty w grudniu dostaniesz ochłapy i teraz też i kto lepiej na tym wychodzi? Z pewnością Ty :)

ktoś

na mwg dobre wypłaty dla wybranych ze strefy 101 103

Adam

wypłata bardzo średnia jak za prawie 300 godzin w pracy 6 z przodu

No name
@Adam

Jak pójdziesz do prywaciarza to dostaniesz 4000 za 300 godzin :)

Andrzej Zaucha
@No name

A com40 to nie prywaciarz? Zakład państwowy? No proszę cię......

Marek Nowy wpis
@No name

A ta firma to nie jest prywaciarz ? Moja żona pracuje w firmie 5 osobowej i miała mniej nadgodzin niż ja a wypłata o 800 zł lepsza.

Jaa Nowy wpis
@Marek

To jeszcze się pochwal gdzie ona pracuje. Napisać to ja też sobie mogę że moja zarabia 10 tys/msc

Marek Nowy wpis
@Jaa

w aptece

Orlov

Kto zabrania nosić maseczki?? Boisz się to załóż maseczkę i po sprawie.

Tak4Nie1
@Orlov

Jak nie będziecie mieć założonej maseczki w autobusie to będzie to nagminnie zgłaszane do skutku a jak Ci się nie podoba to na nogach do domu albo na przystanek i autobus podmiejski a tam kierowca od razu Cię wyrzuci więc się nie madruj

@Fazi

A coś mówię o autobusie? Mówiłem o pracy, a autobus też nie muszę nosić maseczki, bo wszyscy kto choruje albo podejrzany nosi maseczkę i ja nie muszę czegoś bać)) . I na temat autobusów - gdzie autobus o 18.00?? Płaciłem 30 zl do koronawirus i byli, teraz nie ma a płacę też 30..

TakNie3
@Fazi

Temat maseczki to w całe jest śmieszne. Niech kazdy sobie przyzna jak często wymienia maseczki.. Czy maseczki wielokrotnego użytku skuteczne gdzie idziesz do pracy, założysz maseczkę a z powrotem z kieszeni ta sama maseczka. Bez jaj, lepiej już milczyć czym komentować aby coś.. Jak mówiłem - nikt nie zabrania nosić maseczki, chcesz załóż i możesz mieć spokój..

@Orlov

To zaczniesz nosić w autobusie i będziesz musiał się dostosować a jak nie to zapłacisz karę albo załatw sobie inny środek transportu a jak Ci nie pasuje że autobusy nie jeżdżą na 18 to przyjdź na nogach

DUR
@Fazi

@Fazi jak ty taki służbista jesteś to może powinieneś do Policji iść bo widzę ze się marnujesz w tym zakładzie

@DUR

Nie służbista tylko ma się dostosować nie wiem może na Ukrainie nie musi się dostosowywać ale jest w polsce i musi no chyba że to stać na mandaty co nie sądzę

@Fazi

Aha.. To dlatego ze jestem z Ukrainy. A ja to myślę o co tu chodzi a tu po prostu rasista siedzi)) nie założył maseczki - Ukrainiec.. Z kim przystajesz takim się stajesz)))

Tak1Nie2
Q
@Orlov

Od razu od rasistow nas wyzywacie masz się dostosować i tyle

Jojo
@Orlov

Nie stety ale macie się dostosować do polskiego prawa które w polsce obowiązuje i nas Polaków tez to dotyczy więc przestań pisać bzdury i się dostosuj a jak nie to znajdź sobie inny środek transportu jak Ci nie pasuje

@Jojo

Nosisz maseczki?? Nie no to nie a jak nosisz to możesz nosić.. Dostosować, transport, musisz. Zrobiłi z tematu co innego oby znaleźć powód. Napisał bym miłego dnia wszystkim a w końcu wyjdzie znowu że musisz dostosować. Najpierw patrzyć trzeba na siebie..

Były biurowy

Tak to sobie możesz z banderowcami za Przemyślem wołać. U nas jesteś -dostosuj się, albo wypad. My nie jesteśmy takimi zwierzętami, żeby Wołyń43 wam robić, więc ciesz się, że tylko wypad.

Były biurowy

Znaj swoje miejsce. Jesteś tu tylko dlatego że potrzebujemy taniej siły roboczej. Czyli żaden Polak nie chciał pracować na twoim stanowisku za twoje pieniądze. Amerykanie importowali takich na plantacje z Afryki. My z Ukrainy czy innego Bangladeszu.

Tak2Nie3
@Były biurowy

Sam wiesz co napisał?? Nie będę odpowiadał nawet takiemu peneru

Były Biurowy

Szacunek działa w obie strony. Jest obowiązek noszenia maseczki. Ale (usunięte przez administratora) Orlov nie będzie się dostosowywał, bo "wolność i chwała Ukrainy zawsze żyje". Ukraińcy nas nie szanują i nigdy nie szanowali. Ci, którzy mordowali Polaków na Wołyniu, są u nich "kombatantami", "bohaterami". Ukraińcy są u nas, bo są dla nas tani. Natomiast Ukrainiec od razu oleje pracodawcę, jeśli gdzieś dostaje złotówkę więcej. Absolutnie nielojalni. Do tego nie spotkałem jeszcze Ukraińca, który w pracy postarał by się pomyśleć. To zadaniowcy. Daj mu łopatę, pokaż którą stroną się wbija w ziemię i pilnuj, bo od razu ma przerwę na papierosa. Dlatego nie cenię sobie Ukraińców. Zdecydowanie zapracowali na taką opinię, jaką mieli Polacy w Niemczech 20 lat temu. Czyli obiboki, kombinatorzy i (usunięte przez administratora) A Wołyń wciąż nie został rozliczony...

Tak10Nie4
Mi
@Były Biurowy

No jestem zdziwiony że ktoś tu wie co to Wołyń. Naprawdę razem ze mną na cały zakład to dwie osoby. Polecam książkę Ewy Siemaszko. Dzieło epokowe o tragedi obywateli polskich na kresach wschodnich. Co do Ukraińców. Są niektórzy porządni . Ale to ze nas nie szanują to prawda i nigdy nie będą.

Swiadomy
@Orlov

Nie wiem czy ktoś słyszał wypowiedź jednej z sędzi kiedy bronili swoich praw cytat najpierw będziemy my potem wy Kowalski ogranicxom nasza wolność i to się dzieje ciemnogród maseczkowy

@Mi

Cześć mojej rodziny pochodzi z Wołynia. Brat pradziadka został wraz z całą rodziną zamordowany siekierami i widłami przez takich Orlovów. Rezać Lachy! Dlaczego teraz tego nie krzyczą? Szacunku ciąg dalszy -odwiedzam często Ukrainę -jednak część rodziny pozostała. I od zawsze mam mówione -nie rozmawiaj po polsku. Najlepiej udawaj Niemca, Szweda czy cokolwiek. Byle nie po polsku. Bo bardzo nie są nam przyjaźni "przyjaciele" Ukraińcy. Dlatego nie szalejmy z tą miłością i tolerancją u nas w stosunku do nich.

Tak5Nie2
Ruski

Orlov to ruskie nazwisko nie podawaj się za Ukraińca

@Orlov

Pener to twój kolega Bandera. Orlov zrozum, że nie jesteś tu ze względu na potęgę umysłu, tylko na tanie łapy. Twoja opinia, czy zdanie nie mają w Polsce żadnego znaczenia. Więc grzecznie dostosuj się i wracaj do łopaty.

Tak5Nie2
Mi
@Były Biurowy

Ludzie nie interesują się historia wiec wiele razy słyszę ze to było 70 lat temu i ludzie są inni. Js patrzę na to inaczej zmieniają się czady śle nie ludzie. Przyjdzie co do czego i odwołania historyczne wezmą dominację. Na (usunięte przez administratora) jest pełno filmików ze świadkami histori wolynskiej mekki. Ha na szczęście znam ten kawałek historii. W mojej rodzinie była starsza kobietka która znała Ukraińców z okresu 2 światowej o opowiadała ze to straszni ludzie. Mówiła to grubo po 80 tce. Jej ojciec opowiadał ze oni to byli odważni jak widzieli kobiety i dzieci. Gdy wiedzieli o wsiach dozbrojonych to je omijali łukiem. Jak chcą niech w Polsce pracują ale bądźmy czujni każdy przejaw bandytyzmu w zarodku tępić. Pozdro.

Tytus
@Mi

Masz racje popieram to co napisales

Tak1Nie

No skoro firma nie potrafi wprowadzić nakazu używania maseczek w pracy na produkcji to pewnie kwestia czasu jak zaraz wszystko zamkną na 2-3 tygodnie,w Ostrowskim mahle nie ma mowy aby ktoś robił bez maseczki nawet kierownik jest zobowiązany do noszenia jej,maseczkę codziennie nową dostajesz na wejściu na teren firmy. Correct widać że ma kompletnie wypukane na to,nie dość że już teraz ludzi brakuje bo się zwalniają tak jak zaraz sanepid tu wpadnie tak od ręki wstrzymają panu Kaczmarku produkcję bo chytry dwa razy traci.Nie stać pana żeby zakupić hurtem ileś tysięcy maseczek ??? pozdrawiam.

Tak2Nie12
Suwak
@Pracownik

Taka wielka firma. Właściciel miliarder a zachowują się jak biedota. Sprawdza się że czym ktoś bogatszy tym bardziej chytry. Propo zamknięcia zakładu to drugi raz nikt do tego nie dopuści chyba że granice zamkną i nie będzie mógł towar schodzić a poza tym każde wykrycie korona wirusa to już załatwią tak że firma będzie produkować sanepidem też się dogadają jak z inspekcją pracy w Ostrowie

Sklejka
@Pracownik

Nie ma maseczek i jakoś dziwnym trafem wszyscy zdrowi to po co się męczyć jak w mahle?

Pracuś
@Pracownik

Maseczki nie muszą być kupowane, w naszej firmie są produkowane maseczki.

Jordan
@Pracownik

Ta maska potrzebna jak kuu gacie, będą mieli zamknąć to i tak zamkną w czym problem, jest lato to niema na co narzekać

Tak4Nie

W tym że możesz nawet o tym nie wiedzieć że jesteś chory i bezobjawowo zarażać innych,ty włączysz myślenie jak zaraz wypierniczą cię na miesięczny postój i nie licz że ci Kaczmarek kokosy zapłaci za to.

Wow
@Pracownik

Pracowales kiedys na produkcji? Inaczej sprobuj (usunięte przez administratora)na akordzie w maseczce zobaczymy po jakim czasie stracisz przytomność.

@Wow

Pracuje na produkcji od 15 lat z czego w correct 7 tak więc nie produkuj się zbytnio,kumpel w mahle całe 8 h robi w maseczce od dobrych dwóch miesięcy i jakoś funkcjonuje,poczekaj jak zarazisz starszą osobę ze swojej rodziny to od razu pójdziesz po rozum do głowy.

Tak2Nie2
Mokry
@Wow

Zwłaszcza że trzeba biegać jak pies. Trzeba nie miec sumienia żeby zmuszać ludzi do biegania.Zdrowie się nie liczy tylko norma

BB
@Pracownik

Masz racje w autobusie trzeba a na hali nie super firma tylko pozazdroscic

ja
@Sklejka

a skąd ty możesz wiedzieć że wszyscy zdrowi,rentgena w oczach masz czy jasnowidzem jesteś,masz prosty przykład zakładów AMI w mikstacie na 780 ludzi 230 zakażonych.

BATON
@ja

Przecież nasz zaklad ma to gdzieś nigdy o pracownika się nie martwil

Kowidyzm
@Pracownik

Wyłącz telewizor i włącz myślenie. Jak chcesz to sobie nos maseczkę przecież nikt ci nie zabrania XXI wiek a ludzie dalej reprezentują sobą ciemnogród rodem ze średniowiecza...

Tak5Nie1
Kusta
@ja

To co to za groźny wirus jak może go ludzie mają a nie wiedzą

Tom
@Pracownik

Tylko imbecyl jest w stanie coś takiego napisać 8 h w masce ty się słyszysz wszystkie zarazki gromadzić na masce i wdychać je z powrotem co to za wirus że maska chroni tak samo jak gacie na twarzy byle tylko mieć zasłoniętą twarz chcesz się truć pod maską to rób to sam a nie zmuszasz do tego innych jaka firma jest każdy wie ale za brak nakazu noszenia masek w pracy akurat daje jej dużego plusa

Tak9Nie
Ktoś
@Pracownik

I jak ty sobie wyobrażasz pracować 8 albo 12 godzin w tym upale w maseczce?

Tom

Pewnie zacznie jesienią chorych przybywać to normalne bo to sezon grypowy nie koronawirusowy ale skoro już ci tak zależy na tej masce to nie myślałeś przenieść się do mahle ?

Pff
@Tom

Albo dla przykladu chodź w pracy w masecsce przez caly dzien. Chron swoich współpracowników

Maska

A u nas maseczka jednorazowa raz na 2 tygodnie. Brawo Marcin

Zack
@Pracownik

Pracuje na h16 i tutaj jest wszystko tuszowane i ukrywane, testy robione w prywatnych klinikach zeby tylko nikt się nie dowiedział a tym bardziej sanepid

Tak6Nie1
X
@Zack

Nic tylko czekać jak staniecie się wylęgarnią koronawirusa,tuszować tylko da się do pewnego momentu,zobacz co w mikstacie się po robiło.

Tak3Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Haha

Na MWG szukajo winnego za komentarze na pana W żal ????

Tak4Nie

Ludzie nie ma testów na koronawirusa i nie da się potwierdzić obecności koronawirusa nie ma testu specyficznego, testuje się testem PCR, który nie jest przeznaczony do diagnostyki, a jedynie do badań, mało tego test wykrywa genom pasujący do wielu różnych wirusów i bakterii powszechnie wystepujących w naszych organizmach i najczęściej nie wywołujących chorób- stąd też wymyślono określenie "chory bezobjawowo". Ot i cała pandemia, sprawdźcie sobie ogólną liczbę zgonów w poszczególnych krajach i porównajcie z latami poprzednimi. Gdyby nie media i rządy nikt nie zauważyłby tej choroby!

Tak9Nie2
Czeniena

Nie jeden może ma korona wirusa jak na ochronie wpuszczają wszystkich czy wyświetli na czerwono termometr czy nie to każdego wpuszczają i jakoś wszyscy robią i żyją

Tak8Nie
Pracuś

Witam. Wiecie coś o koranawirusie w zakładzie?

Vv
@Pracuś

Na 16 podobno

Abc
@Vv

Ile osób? Czy jeździli autobusami?

Tak2Nie2
Mnich
@Abc

Podobno 3 a dalej nie wiadomo czy jeździli autobusami a są tacy co masek nie mają w autobusie bo dzisiaj sytuacja się powtórzyła po 22

Tak3Nie4
Antonii

Co myślicie na temat pracy Pań z HR na Correct ?

Tak3Nie12
F4
@Antonii

Sa nie potrzebne tak jak wiekszosc sztucznych stanowisk w tej firmie

Tak12Nie1
Hr
Klient
@Antonii

Jak były stare kadry to był całkiem inny zakładać pracy. A teraz HRy tylko pod górkę robią i nic nie umieją załatwić. Obiecanki i nic więcej - do wyje..bania wszystkie. Tyle w temacie

Tak16Nie1
xxx
@Hr

a ty co myślisz, ze zmienią decyzje właściciela? nikt nie ma takiej mocy sprawczej....

Arystokrata
@xxx

Podsuwają mu te głupie, niekorzystne dla pracownika pomysły, stare kadry potrafiły wywalczyć coś dla ludzi, a teraz tylko wkładają ręce jak najgłębiej.

pracownikM1
@Hr

juz ze świeca szukac uczciwych w hr. tylko usmieszki z kierownikami na palarni. Jak dawno temu przychodzila na nasz wydzial pani Lałra, to zawsze wysłuchala i poradzila. I przynajmniej nie brala strony lidera jak nie mial racji. A teraz to lepiej sie zwolnic niz do nich isc

Tak21Nie
Antonii
@pracownikM1

Dokładnie. Nawet jak pójdziesz to i tak nic nie zrobią. Jest jedna Pani która poza paleniem papierosów na palarni z kierownikiem nic nie robi .Miałem okazję na rozmowę z ta Panią. Nic tylko głupie uśmiechy. Jestem zdania żeby zrlkwidować dział HR bo to na prawdę nie są potrzebne osoby .

Tak11Nie
hrej
@Antonii

Robią robią. Pośmieją się , obgadają i zanim wrócisz do pracy to kierownik zadzwoni do Ciebie po co tam byłeś!

Tak7Nie
@Antonii

Panie z HR tylko zaszkodzą nie pomogą, pupilki Kierowników i menadżerow..

@Antonii

HR. To są marionetki kierowników menadżerow..

filemon
@Pracownik

a w czym ci zaszkodziły? ciekawe kto by z nami rozmawiał, jak kierownik nie raz nabiera wody w usta i nie potrafi za dużo powiedzieć na spotkaniu.

Stasiu
@Pracownik

Naobiecywały pierdół nowym pracownikom a teraz zdziwieni jak nowi wydzwaniają że nie jest tak jak mówili

Roko
@Stasiu

Klamia w zywe oczy te z hr stary pracownik to się nie nabierze na te ich kłamstwa a wiadomości to kierownikiem przekazuje menadżer który sam nie ma pojęcia co mówi to po co są takie stanowiska w tej firmie nie było menadżerów to wszystko o wiele sprawniej szło także ta funkcja jest w tej firmie nie potrzebna

@Roko

buhahaha masz racje! jeden Prezes i sami pracownicy produkcji pod nim - to dopiero byłby bałagan

Tytus
@Pracownik

Widocznie jestes na stanowisku i sie boisz wystarczy tak jak bylo kiedys kierownik brygadzista i bylo ogarniete wiec nie widze problemu

Kierownik zmianowy
@Tytus

tak jestem na stanowisku kierowniczym i nie wyobrażam sobie pracy w 7tys firmie bez managerów. Kiedyś to firma liczyła tysiac ludzi, wiec wiele rzeczy się dało, teraz jest inaczej i wracanie do tego co kiedyś nie ma sensu. Stare nie wróci, albo akcpetujesz nowe, albo nie i szukasz szczescia gdzies indziej. A ja najlepiej wiem, ile osób skuszonych stówką, czy dwoma po kilku tygodniach do comforty wracało bo okazało się że swiat nie jest w cale taki rózowy. Wielu by chętnie wróciło ale duma im na to nie pozwala (znam kilku osobiście co tak gadają - zaciskają zęby w nowej firmie i płaczą z tesknoty za comforty). Taka jest prawda. Tu tylu odważnych, ale na lidera to trzeba wyciągać bo chętnych brak - skoro macie takie pojecie o zarządzaniu to czemu się nie zgłąszacie w rekrutacji? Mało ta firma szans daje? ciagle jakieś rekrutacje otwarte, a to na brygadziste, a to na kierownika - proszę bardzo startować, wykazać się i potem opinie na forum pisać.

X

Masz racje w stu procentach popieram to co napisales tamten musi jechac na jakis tabletach brawo

Pol

Nie dość że prawdy nie mówisz to jeszcze sam siebie oszukujesz a ludzie wiedzą jaka jest prawda tylko strach ci nie pozwala powiedzieć inaczej

Hehhf
@Pol

Ludzie wiedzą i co gorsza wierzą w to co sami sobie wmówili

@Antonii

Czy ktoś się w końcu weźmie za to że Ukraińcy jadąc autobusem zakładowym co nie którzy byli bez maseczki po 22 bo będzie to zgłoszone do pksu

Tak3Nie3
Adam
@123

Do sanepidu zgłaszajcie takie rzeczy co pks może zrobić

Bandyta

Zobaczymy jakie zmiany na MWG po spotkaniu z prezesem będą. Wycieczki do HR nic nie zmieniają. Może prezes się za nich wkoncu wezmie

on
@Bandyta

oprócz prezesa przyszły 4 osoby, gdzie reszta brygady? wszyscy gadaja za plecami a jak przychodzi do spotkania to nikt się nie pojawi

Wow
@on

Mialo byc spotkanie z prezesem a nie z Panem K i Panen W I Wszystko na ten temat.... to w glownej mierze zniechecilo pracownikow do rozmowy.

Tu tu
@Wow

Prezes nie będzie gadał z takimi zwykłymi robotnikami on ma ludzi od tego ... chyba ze strajk zrobicie i cały zakład stanie ...cały a nie 50 pracuje a 100 strajkują ????

Kostrzka

DUR to jest inna bajka, to już zgniło od góry

TakNie

Podoba się przymusowe wolne w grudniu ?Planujcie sobie w grudniu dwa tygodnie bezpłatnych ferii i tydzien bezpłatnego wolnego w styczniu.

Tak4Nie1
Kredyt
@4321

Trzeba nadgodzin porobić żeby teraz z nich kasę odłożyć na wolne w grudniu

Tak3Nie2
@Kredyt

Nadgodziny nie są płatne....masz płacone tylko zwykła godzinowke, a potem w ramach twoich pseudo nadgodzin możesz sobie wziasc dni wolne w grudniu ALE BEZPŁATNE ! Warto pamiętać że jak sami podpisujecie wiosek o wolne z nadgodzin to przelicznik jest 1 do 1 a jak pracodawca chce cię wysłać na wolne to przelicznik jest 1 do 1,5 .

@4321

A co jeśli mam do wykorzystania jeszcze 25 dni urlopu i wygenerowane już 90 nadgodzin?

@Q3

Nic, a co ma być? na dzień dzisiejszy jak bierzesz urlop to w pierwszej kolejności idzie z nadgodzin. Dostaniesz dłuższy urlop oczywiście bezpłatny gdy nie będzie roboty itp. Dlaczego generujesz tyle nadgodzin...? Szanujmy się.

@Cukier BIAŁY

To tak nie do końca....kierownicy i menedżerowie dostali wolną rękę czy pracownikowi podpisać UW czy "delikatnie" wymusić na pracowniku zrzeczenie się nadgodzin oczywiście w stosunku 1 do 1. Moźna zawsze się postawić okoniem ponieważ w pierwszej kolejności to pracownik decyduje czy wybiera UW czy wolne na nadgodziny. Żaden przełożony nie może wymusić na Was podpisywania jakiś bzdurnych wniosków o wolne za nadgodziny.

Kokosz
@4321

Panie nowak z rozladunku pilnuj pan swojego dzialu a nie w tykaj nosa w nie swoje sprawy bo to dziala w obie strony

miki
@4321

człowieku co roku masz wolne w grudniu - szybko się obudziłeś. Tak to już jest że sezon kończy się w listopadzie i w grudniu wypisywaliśmy urlopy. Żadna nowość....

Korona
@Kokosz

Dokładnie. Proszę zwrócić uwagę na te szwindle. Nikt tego w Waszej firmie nie widzi .Serio.Już wszyscy kierowcy wiedzą co i z kim można załatwić. Zwłaszcza na zmianach nocnych .

hipi
@miki

Ale w tym roku nie będzie za to wolne zapłacone! Kiedyś miałeś postojowe albo urlop a w tym roku NIC.

@hipi

Czasami mam wrażenie że niektórzy są tak tępi i mają siano w głowie ....szkoda gadać i tłumaczyć. Jeszcze raz napiszę....jak pracodawca wyśle was na wolne z nadgodzin w grudniu to dostaniecie za to figę z makiem.

Rokososki
Kandydat

A znasz innego Nowaka z rozładunku tak trudno się domyslic

Padre
@4321

Nie tłumacz. Oni tak myślą ze dostaną pieniądze. Bo nie słuchają i sami nie myślą. To teraz w styczniu jak doczekamy ich myślenie będzie zweryfikowane.

Pytacz
@Rokososki

No nie znam i wiem że z niego niezły kapuś był i pewnie dalej jest ,on i wawrzyniak to gorąca linia na telefonie.

1983
@4321

Wolną rękę to oni tam od lat mają i to dosłownie we wszystkim,pan kaczmarek doskonale wie co tu się dzieje i ma na to wypukane bo kasa na koncie ma się zgadzać a nie to co się dzieje na jego zakładzie.

Pyton
@Pytacz

Masz racje

Jojo
@1983

Sami ten zaklad doprowadzili do takiej sytuacji wiec skladam wypowiedzenie i dowidzenia ide tam gdzie bede mial lepiej z kasa i czlowiek bedzie szanowany a nie tak jak tu w tej firmie

@Pyton

Masz racie popieram..

Nick
@4321

A dlaczego bezpłatne wolne? Jezeli masz nadgodziny lub urlop to według kolejności odbierasz dzien wolny płatny. Jezeli nie masz nadgodzin i urlopu, firma musi zapłacić postojowe. Nie ma takiej opcji żebyś siedział w domu za darmo. Infolinia Inspekcji pracy Poznań jest dostępna dla wszystkich. Można zadzwonić i samemu dopytać.

Xyz
@Nick

To zadzwoń i dopytaj bo wolne za nadgodziny jest bezpłatne... Trochę poczytaj o zrównoważonym czasie pracy i nawet nie będziesz musiał nigdzie dzwonić poczytasz spuscisz głowę i heja na 12 do zakładu

VUgonow
@Nick

To powiedz to przełożonym bo fakty są inne. Nam tłumaczyli na zebraniu że jak nie będzie pracy a ktoś będzie miał nadgodziny to wolne bezpłatne

Olim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam czy dostaliscie nowy formularz PZU ? Jaki wariant jest najlepszy waszym zdaniem ?

Gdhdj

@Kierownik zmiany obsrany po gacie boi się wyrazić swojego zdania żeby stołka nie stracić, miękka parówa. Ci co wyrażali swoje zdanie już dawno polecieli

Kierownik zmianowy
@Gdhdj

Właśnie piszę prawdę, a nie przekazuje te bzdury którymi wy żyjecie. Podaj nazwisko osoby która niby wyleciała. I nie obrażaj tu ludzi bo po IP można do wszystkiego dojść.

S
@Kierownik zmianowy

Zgadzam się z tym co piszesz w 100% najłatwiej zgnoić kogoś w internecie i myśleć,że się to robi bez konsekwencji.Szkoda, że w życiu nikogo nie stać na tyle odwagi, żeby powiedzieć tego wszystkiego w twarz

Bandyta

Zobaczymy co dzisiaj bedzie po spotkaniu z prezesem na MWG, może w końcu jakieś zmiany na korzyść pracownika będą Hhaha, wezmą może się za zarząd bo ludzi niema i wieczne zmuszanie do nadgodzin za psi huhu

Balista

Nawet Ukraińcy się zwalniają. Tak dobrze jest w firmie. Tak miały być tłumnie napływające tanie siły robocze z Ukrainy a tu nie chcą robić za te pieniądze co Polacy.Dlatego zakład zamiast coś poprawić zaczynając od zarobków po przez formę pracy skończywszy na szacunku do pracownika to nie. Teraz postanowili że postawią na kobiety bo tylko one pozostały chętne na pracę w tym zakładzie nie wiedząc na co się piszą. Jak na kobietę to jeszcze nie jest zły zarobek to prężnie przybywają do zakładu bo zaczęli je przyjmować masowo jak nie ma kogo. Tylko co będzie jak zobaczywszy że to raczej dla kobiet nie jest praca i zaczną masowo odchodzić to co wtedy?

Tak13Nie
Giruuu
@Balista

Pracuje na hali 15 i jestem zszokowany. Wszyscy robią po 12 bo chcą a nie bo im karzą. Jestem jednym z nielicznych którzy notorycznie odmawiają pracy po 12 i co ciekawe jestem napiętnowany wśród współpracowników niż przez osoby którym podlegam. Twierdzenie ze mam chodzić na 12 bo wszyscy chodzą mnie poprostu bawi. Ludzie cenią godzinę swojego życia na 16 zł. Odziwo prym w tym bezsensiu wiodą tubylcy. Co do kolegów za wschodniej granicy. Przyjechali zarobić a tu figa. Rypią tyle samo za relatywnie mniejsze pieniądze. Co ciekawe niektórzy to zauważają. Ale większość rypie. Niech robią bo ktoś musi. Każdy ma swój cel. Słyszę jeszcze wiele głosów gdzie ci będzie lepiej. Tez się zastanawiam. Ale gdzieś ci lidzie odchodzą. Nie ma co narzekać. Tylko trzeba się odrobine szanować a nie dawać okradać.

Tak18Nie
Śmiechu
@Giruuu

Jasne że tak chcesz to robisz 12 nie to nie robisz tu potrzebują takich co będą robić po 12 takich nie brakuje i przez takich będą nas traktować jak tania siłę roboczą to nie wina właściciela bo to jego biznes takie A nie inne zarobki to właśnie wina ludzi

Pan

Weeken masz że tak ślicznie piszesz??

Hmm

I co z tego że ludzi zapraszajo jak i tak z tym nic nie zrobiono wolo by się ludzie zwalniani nisz managera zdjąć ze stanowiska

Uprzejmy
Klient
@Hmm

Piszę się niż :) Manager zapewne wie jak poprawnie napisać zdanie dlatego zajmuje właśnie takie stanowisko!!!

@Uprzejmy

Zapewniam Cię, że nie wie :)) Podobnie zresztą jak nasi wspaniali kierownicy. :P

pinokio
@Uprzejmy

menager zajmuje takie stanowisko bo wie jak włączyć automatyczny słownik języka polskiego nic więcej a znam takich co pisali bióro zamiast biuro.

Joker
@Hmm

Usuwają wypowiedzi na które ludzie się konkretnie wypowiadają

Ona

Gratulacje dla pań MWG Kontrolerki załadunku, przyszły na 22 wczoraj do pracy dały 2 wypowiedzenia i już dziś nie przyjdą :) się musiał sopel zdziwić. Swoją drogą tą IZABELL przytuliłbym swoim menagerem załadunku analnego :)

Tak15Nie2
@Ona

Dociera do nich pomału do czego doprowadzili dlatego obiecują podwyżki... nie wiadomo ile, kiedy oraz kto dostanie :PP Niestety są osoby które będą tu robić nawet za darmo wystarczy że przełożony tak powie.

Tak10Nie1
Dur

Gwiazdy z dury menago i kieras tak samo pory pełne b(usunięte przez administratora) tylko w kamerach siedzą. Wiedzy brak umiejętności brak nigdzie by ich nie przyjęli . A ile to pracy nie mają a wszystkie nagrania co Dur robi śledzą większy monitor im dać bo na tych słabo widać

Tak12Nie
@Dur

Praca pod kamerą Monitoring to dziś norma w wielu miejscach pracy. Mimo że może ingerować w prywatność pracowników, przepisy do tej pory milczały na ten temat. Zgodnie z najnowszymi zmianami w prawie pracy, żeby móc zainstalować kamery, pracodawca powinien spełnić szereg warunków. Przede wszystkim muszą być one niezbędne do zrealizowania jednego z czterech wskazanych w przepisach celów: zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia, kontroli produkcji, zachowania tajemnicy pracodawcy.

@Durr

Zgodnie z art. 222 Kodeksu pracy monitoring nie może obejmować: pomieszczeń udostępnianych zakładowej organizacji związkowej, pomieszczeń sanitarnych, szatni, stołówek oraz palarni, chyba że stosowanie monitoringu w tych pomieszczeniach jest niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia lub kontroli produkcji lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę i nie naruszy to godności oraz innych dóbr osobistych pracownika

@Durr

Czyli wystarczy że na stołówce jest czajnik i cyk....monitoring dozwolony :-)

@4321

Monitoring w pracy do innych celów Firmy nie mogą stosować monitoringu do innych celów niż wyżej wymienione – takich jak np. kontrola zachowań pracowników w miejscu pracy, weryfikacja efektywności czy tworzenie ewidencji czasu.

Qwdty
@Durr

Tymi waszymi kodeksami to oni codziennie się podcierają. Pozdrawiam.

Pododdo
@Durr

O kierownik się odezwał i się broni.

@Durr

6. Cele, zakres oraz sposób zastosowania monitoringu ustala się w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w obwieszczeniu, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia regulaminu pracy. § 7. Pracodawca informuje pracowników o wprowadzeniu monitoringu, w sposób przyjęty u danego pracodawcy, nie później niż 2 tygodnie przed jego uruchomieniem. § 8. Pracodawca przed dopuszczeniem pracownika do pracy przekazuje mu na piśmie informacje, o których mowa w § 6. § 9. W przypadku wprowadzenia monitoringu pracodawca oznacza pomieszczenia i teren monitorowany w sposób widoczny i czytelny, za pomocą odpowiednich znaków lub ogłoszeń dźwiękowych, nie później niż jeden dzień przed jego uruchomieniem.

Ja

Człowiek w tej firmie sie nie liczy. Najgorszy pracodawca .Cyrk na kółkach . Rządzący to tylko pionki a pracownicy to tylko tania siła robocza. Smutne ale prawdziwe .

Tak26Nie
Juri

A dlaczego są pousuwane komentarze na temat Pana W. Managera MWG ?? Czyżby się grunt pod nogami już palił ?? Ludzie już na wywiady do HR są zapraszani hahaha

Tak13Nie
Zolwik
@Juri

Już dawno powinni zlikwidować takie stanowisko jak menager na całym zakładzie bo zarządzać to trzeba umieć a nie utrudniać ludzie pracę i wymyślać jakieś chore decyzje

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.