CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa

Ociąż

Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa

Zgodnie z nowelizacją generalny obowiązek tworzenia Funduszu dotyczy m.in. pracodawców pozabudżetowych zatrudniających na dzień 1 stycznia danego roku co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty. Jednak, jak stanowi art. 4 ust. 1 i 2 ustawy o ZFŚS, pracodawcy o tym stanie zatrudnienia mogą zrezygnować z tworzenia Funduszu lub dowolnie ukształtować wysokość odpisu na Fundusz

Są pewne luki w prawie i pracodawca wcale nie musi nam nic dać na święta także zapomnijcie o jakimś tam socjalu

Hhu

A do kiedy niby jest sezon? Jak ja tu mam cały czas zapierdol

antos
@Hhu 16.11.2017 06:16
A do kiedy niby jest sezon? Jak ja tu mam cały czas zapierdol

styczen luty to marazm...

Jo

Trochę ostatnio ludzi przybyło, chyba koniec z problemem brak ludzi

antos
@Jo 15.11.2017 16:23
Trochę ostatnio ludzi przybyło, chyba koniec z problemem brak ludzi

zaraz sie sezon konczy to juz ludzi na gwałt nie potrzbuja

Agata

@... czy to oznacza, że firma z okazji świąt Bożego narodzenia zapewnia dzieciom pracowników paczki ze słodyczami? A może oferuje jeszcze jakieś bony na zakupy? W jaki sposób jeszcze CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa dba o swoich pracowników?

PRAWDZIWY
@Agata 14.11.2017 19:55

Ooo witamy kadry zarządzające;) Widać od razu próba napisania o tej firmie w samych superlatywach. Masakra, ale się poniżanie. Tak to prawda, jeśli dziecko pracownika narysuje obrazek to dostanie potem worek na wf albo piórnik:D Napiszcie lepiej gdzie są nasze wszystkie pieniądze z socjalnego.

@PRAWDZIWY 15.11.2017 09:19

Socjal w correct jak i com40 nie istniał i nigdy istnieć nie będzie,na wszystkim ludzi dymają jak się tylko da,zero podwyżek finansowych od lat,żadnych związków zawodowych nie ma i nie będzie,umowy o pracę porażka skandal ,jeśli myślisz że trzecia umowę dostaniesz na stałe to zapomnij nie w tej firmie,mało tego po pięcioletniej dają ci jeszcze na 2-3 lata bo taki mają kaprys.

...

A czy jest w tym roku jakiś konkurs dla dzieci, żeby otrzymały paczki na święta?

jasio
@... 12.11.2017 09:11

dzisiaj oglosili konkurs na prace dla dzieci, szkoda ze dopiero od 2 lat. Takie dziecko poltoraroczne to przeciez juz wszystko spozywa

Pipunia

czy gruby ma duże cycki?

fgbd

Jakie bony na święta?

Ten sam
@fgbd 11.11.2017 10:57
Jakie bony na święta?

Jałmużna 250zl jeszcze pewnie brutto

Obyty

Gdzie się podział nasz socjal? Oto kilka przykładów: 1. Firma dopłaca grube siano firmie transportowej za każdego pracownika który dojeżdża do pracy "firmowymi autobusami". Ok, dobra inicjatywa, ale co z ludźmi którzy z tego nie korzystają? Gdzie są ich pieniądze bo chyba wychodzi na to że połowa pracowników sponsoruje drugiej połowie transport do pracy. 2. Wycieczki "wyższych sfer". My pracownicy zrzucamy się socjalem na wycieczki kierownikow, menagerow, dyrektorów itd. A to do Chin, a to do Stanów, a to do Niemiec, a to na Ukrainę... Itd. Oni sobie latają a my zamiast dostać 1000 zł na święta to dostajemy jałmużnę 250. Czyli znów jesteśmy sponsorami. 3. Materace (buble) które firma "rozdaje za darmo" raz na jakiś czas też są wliczone w nasz socjal. Wpiszą, że każda sztuka warta 1000 i już są pieniążki na wycieczki itd. 4. Pamiętacie"Festyn Rodzinny"? To też było za nasz socjal zrobione. Gruby hajs na to poszedł. Podsumowując dajemy się dymać jak tylko można ale niestety nic nie zrobimy. Ta firma rządzi się swoimi prawami. Wstyd tylko że znajomi w innych firmach dostawają od 500 do 1000 netto na święta, a do tego 1200 na wakacje. Przepaść, ale to się raczej nie zmieni. Nie w tej firmie.

Magazynier
@Obyty 24.10.2017 16:06
Jest taka firma w Ostrowie, sam się zdziwiłem jak mi znajomy pokazał dodatek świąteczny

Taaa 1000zl na swieta a zarobki przez caly rok po 2200 . Wole miec 200zl na swieta a zarabiac przez caly rok 3000 za norme bez nadgodzin

QQrydza
@Obyty 24.10.2017 16:06

jaka firma aż tyle daje bo jestem ciekaw

Ttttt

Jak sobie obliczyć wypłatę?

księgowy
@mariusz 06.11.2017 15:15
28.7 a nie 30 procent gwoli scislosci

Ahh ty mój bohaterze.

ty
@Ttttt 03.11.2017 15:24
Jak sobie obliczyć wypłatę?

w ramach sprostowania nie x premia tylko dodać wskaźnik premii w %

Ole

Kiedy będzie teraz wyplata?

@Ole 07.11.2017 11:45
Kiedy będzie teraz wyplata?

W czwartek

Ggg
@123 07.11.2017 14:55
W czwartek

Raczej w piątek

Ona tęskni

Gdzie się podziewa Pan z zarostem niskiego wzrostu z działu cięcia pianki co na maszynie jest????

Adaś
@Ona tęskni 02.11.2017 18:39

jaki pan?

Ona tęskni
@Adaś 03.11.2017 20:08
jaki pan?

Nie znam imienia taki ok 170 cm czarne włosy i broda robi przy maszynie. Ktoś wie czy wolny? Podoba mi się ????

Ludzie wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma pracuje tam od ponad 4 lat i nie nażekam

Not

Ja lubię pracować za te pieniążki po 12 godzin, a czy można brać sobie nadgodziny. A innych działach?

Artur
@Not 01.11.2017 09:34

można brak 100 200 300 ile chcesz. Im więcej nadgodzin, tym lepiej :)

WIRUS

Brak ludzi w tej firmie niestety ale negatywnie odbija się też na ludziach którzy tam pracuję a co gorsza mają na utrzymaniu dom,dzieci i są w takim wieku gdzie prace ciężko dostać będą mieli,lecz niestety przerzucanie obowiązków dodatkowych na tych ludzi tak aby załatać dziurę po tych którzy poszli po rozum do głowy i powiedzieli tej firmie good bye motywują aby w ten sposób ludzi do tego by się zwolnić ,bo jaki to sens harować za 2-3 zarobić 3 tys a w domu po osmiu godzinach tyrania bo robiąc za 2-3 nie można nazwać tego pracą nie masz siły podnieść kufla z piwem ani spędzić czas z dziećmi.ŻADNE PIENIĄDZE ZDROWIA NIE WRÓCĄ,NIECH TO BĘDZIE PRZESTROGA DLA TYCH KTÓRZY MARZĄ O PRACY W TEJ FIRMIE, CHOCIAŻ WIDZĄC TE BRAKI W LUDZIACH MYŚLĘ ŻE ZA WIELU TYCH MARZYCIELI NIE MA.

Cyc

Ukraina wyjeżdża a cała Polska po 12???? haha. Będą pieniążki.

Dżabar
@Cyc 29.10.2017 23:13
Ukraina wyjeżdża a cała Polska po 12???? haha. Będą pieniążki.

I czego się cieszysz. Jak Ci tak zależy na kasie, to w ogóle nie wychodź z roboty. Pewnie jeszcze w nagrodę soboty i niedziele ? :/

anonymous

Hallloooo Correct ! Czy nocka 31/1 pracuje? Czy popoludniowka idzie normalnie pracowac tego 31.11 ?

Mokra

Czy ktos wie kak ma na imie ten sexowny wozkowy na klejeniu ten hyba u iwony jest

Adaś
@Mokra 29.10.2017 01:31

Tomek :)

Anka

A który taki seksowny?

olel

Kolezanki i koledzy czy wtorek przed wszystkimi swietymi bedzie wolny czy pracujacy ?

Hhhg

Czy w tej firmie jest darmowe wi-fi?

@123 25.10.2017 08:08
Tylko dla gości, dostawają tymczasowe hasło.

Jeżeli firma ma problem że musi dopłacać do transportu pracownikom niech w takim razie do gadają się z gospodarzami w sprawie odkupienia tych ziemi i ekstra parking z tego zrobi bo o ile mi wiadomo już kiedyś firma prowadziła rozmowy na ten temat ale niestety chyba za małą sumkę proponowali albo po prostu ludzie wiedzieli co śię święci nie sprzedając im tej ziemi.

Smerf
@pracownik 27.10.2017 07:14

Następny roszczeniowiec.

Dżabar

Więcej Ukraińców !!! Teraz zaczyna się lament, że 470 pracowników pojedzie na święta do domu ( 60 pojedzie na Białoruś ), stanie kilka linii montażowych i nie będzie miał kto pracować :'( Czas szykować nowe urlopy na postoje :/

A może
@Dżabar 27.10.2017 21:28

Niech wyjeżdżają i nie wracają będzie najlepiej

zaros

Czy wiadomo co za zmiany w DUR się szykują? Ponoć mają być nowi kierownicy bo starzy nie ogarniają?

Fatguy
@zaros 27.10.2017 12:22

Dur w tej firmie to pomykla brak soecjalistow poza kilkoma wyjątkami

Cv sprawa

Witam czy jak pracowalem w correct ok 3mies temu mogę składać ponownie cv ?

To ff
@Cv sprawa 23.10.2017 08:13
Witam czy jak pracowalem w correct ok 3mies temu mogę składać ponownie cv ?

To po co się zwalniales? Jak za 3 miesiące chcesz wrócić do łask

Tak po prostu wyszlo
@To ff 23.10.2017 10:05
To po co się zwalniales? Jak za 3 miesiące chcesz wrócić do łask

Cv

Zscv

Jak się nazywa ta dziewczyna u guzika na zmianie na 1 linii taka młoda czarna

O.N.A.

A czy ktoś wie na co są wydawane środki z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych na które wszyscy pracownicy się zrzucają? Czy ktoś widział regulamin ich przydzielania, przecież tam grube pieniądze idą.

@O.N.A. 18.10.2017 12:20
Jednak w tym socjalu coś mi śmierdzi, bo w papierach te pieniądze muszą być rozliczone, i w dodatku iść na rzecz pracowników. T...

Są pewne luki w prawie i pracodawca wcale nie musi wypłacać żadnego socjalnego to że dostajemy coś tam na święta jest to tylko jego dobra wola

Wytrwaly
@Lucky 19.10.2017 22:14
Idą np. Na dopłaty do autobusów firmowych

Z ZFŚS jak pamietam z ekonomika nie mozna finansowac dojazdu do pracy moze sie myle albo sie cos zmieniło

Witam map pytanie odnośnie kredytu wziętego w firmie correct czy to jeszcze istnieje jak to wygląda?

@Wytrwaly 22.10.2017 15:57
Kiedysc cos takiego bylo ale jak dobrze pamietam do chyba do 4000 zl to kolego kolezanko można odlozyc sobie juz samemu. Dowiem...

Byłbym wdzięczny pozdrawiam

Pusia
@Pracownik 22.10.2017 20:29
Byłbym wdzięczny pozdrawiam

Hej. Możesz 5000zl na 4% no i 2 poręczylicieli z zakładu.

Ukra

Bo Ukraina się nie znajduje na maszyna

a materace które wynosicie co roku to tez w jakims stopniu jest wasz socjal

Wytrwaly
@pracownik 20.10.2017 12:39
a materace które wynosicie co roku to tez w jakims stopniu jest wasz socjal

Na utylizacje tych materacy firma wiecej by zapłaciła niż za koszt ich wyprodukowania

Iiiiiiii

Jak wam nie pasuje to 5 Ukraińców jest na wasze miejsce

Tomasz
@Iiiiiiii 19.10.2017 19:01
Jak wam nie pasuje to 5 Ukraińców jest na wasze miejsce

To ciekawe, dlaczego tyle osób brakuje i maszyny stoją nieużywane, skoro tyle Ukraińców jest. Bardzo ciekawy temat zaprawdę

Hf

Podobno na sprężynach licho coś z ludźmi prawda to?

Laki
@Hf 12.09.2017 06:51
Podobno na sprężynach licho coś z ludźmi prawda to?

Najdroższy dział, potrzeba ogromną wiedza, mega czynników by obsługiwać takie maszyny a one nie zawsze współpracują, każda inna i operatorzy mają po dwie na głowę. Nie mylić z poketami praca tam to jak spacer po parku.

Olejniczak P.
@Laki 01.10.2017 21:35

Spacer po parku??? Widać że krótko tam pracujesz ... Bo w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłeś i gówno widziałeś....

szok

Przechodzisz testy b.dobrze idziesz na rozmowę z szefową działu która nawet nie potrafi opowiedziec na czym polega praca u nich co należy do twoich obowiązków. i teraz najlepsze przychodzi laska która wygląda ubiorem jakby do nasienniczego wyskoczyła odezwać się nie umie i się okazuje ze to ona dostaje prace brygadzistki. Brak słow żenada. Więc im nie zleży jak opowiadają na pracownikach o odpowiednich kompetencjach tylko kto większe znajomości ten dostaje prace. gratuluje.

Bartek Cyc

I na dodatek ponoc jeździ windom po lesie :/

Staszek Weresniak

Ludzie ludzie a czy to prawda, że gruby zbiera kamienie na szaniec?

Wiesława Worek
@Staszek Weresniak 18.10.2017 00:51
Ludzie ludzie a czy to prawda, że gruby zbiera kamienie na szaniec?

No i podobno do tego gwiżdże w kanikułach ha ha :)

Barbara Czupurek
@Wiesława Worek 18.10.2017 01:22
No i podobno do tego gwiżdże w kanikułach ha ha :)

Gruby jest taki gruby, że jak spada z łóżka to z obydwu stron na raz he he.

Hf

Ukraińców jest sporo więc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polacy

zdzichu

Anonim, szkoda twojego czasu bo i tak Cie nie wybiora chyba ze jestes w rodzinie kogos wyzej postawionego to moze Ci sie poszczesci, a kryteria na rozmowie jakbys byl wlascicielem przynajmniej firmy, a pieniadzy moze i masz troche wiecej ale jak pojdzie gruby to Cie zjebie jak psa za to ze sie krzywo usmiechnoles. pozdro

hasan
@zdzichu 17.10.2017 13:02

dokladnie, ogloszenie musza dac bo taka jest procedura, ale juz przed daniem ogloszenia jest kandydat zaklepany a dalej to juz fikcja.

Anonim

Jeszcze raz bardzo proszę odnośnie pracy na stanowisku Lidera etc... dzięki za info :-)

Anonim

Powiedzcie jak wygląda praca na stanowisku Lidera mam rozmowę wstępną itd... jak się przygotować i czy praca godna uwagi i kasy proszę szczerze :-)

Wiesława Worek

@Wiesława Worek 13.10.2017 18:17

Tak BMW 3

Ds
@Wiesława Worek 13.10.2017 18:17

Podobno zapomniał gdzie zaparkowal

nowy

dyrektor powinien piroznawiac z pracownikami premie biora za byle co za byle co dyscypliny jak by moglibto by stali nad toba i czekali kiedy ci co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozdro

Basia Czapka

Uwaga, wiadomość z ostatniej chwili. Dziś zakład ma nawiedzić właściciel we własnej osobie. Lepiej żeby nie zobaczył jakie wałki i szwindle tu odchodzą. Koleżanki i koledzy łączmy się w bólu i zróbmy wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony.

Dawid Cyk
@Basia Czapka 12.10.2017 05:45

Właściciel? Dziś? ....o matko kochana co to będzie....:(

A mom

Dydolina
@A mom 09.10.2017 16:52
Czy urlop tutaj można wziąć kiedy się chce?

urlop tylko w kwietniu podobno

@A mom 09.10.2017 16:52
Czy urlop tutaj można wziąć kiedy się chce?

Urlop wypoczynkowy dzien mozesz zabrać u przełożonego składasz wniosek kilka dni wczesniej i on jest id tego by znaleźć ci zastępstwo, ale najlepiej dogadac sie na zmianach z zmiennikami samemu i wtedy przekazujesz liderowi etc wyżej zmiennikow. Jeśli chodzi o dłuższy urop sytuacja podobna tydzień. Wszystko idzie sobie ogarnąć. Jak ktoś za Ciebie przychodzi i ty za niego to nie ma chyba problemu. No a firma jak firma od marca do sierpnia daja 2 tygodnie więc albo narty albo woda

Ttt

Urlopy do kiedy trzeba wybrać?

@Ttt 09.10.2017 08:56
Urlopy do kiedy trzeba wybrać?

Urlop może ci zostac na nastepny rok nie musisz go wykorzystac. Jak masz malo to w grudniu miedzy świętami a nowym rokiem i nawet 3 królami moze byc wolne to zostaw jak nie bedziesz mial to bezpłatny

bajer

Co to za praca "referent do spraw zakupów"? Da się zarobić??

Daniel

A podobno w correkcie dużo szczurów jest. Prawda to?

Cycka
@Pracownik CP 09.10.2017 11:28
Tak, podobno jest ich multum i wyżeraja ludziom jedzenie w szafkach. Jedna laska opowiadała że na przerwie zagląda do szafki a...

To nie szczury tylko ponoć ten pies Co biega po zakładzie wyzera jedzenie z szafek

Staszek Weresniak
@Pracownik CP 09.10.2017 11:28

No to jak tutaj szczury już są to dobrze nie jest. Pewnie słabo sprzątane i dlatego. Szczury do brudu ciągną.

PRACOWNIK.

BRAK LUDZI,BRAK ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH,BRAK PODWYŻEK FINANSOWYCH DLA LUDZI NA PRODUKCJI JUŻ OD DOBRYCH 4 LAT,BRAK JAKO TAKIEGO DOBREGO SOCJALU BO JAK NA TAK DUŻĄ FIRMĘ ZATRUDNIAJĄCA TAK DUŻĄ ILOŚĆ LUDZI TO SOCJAL RAZ W ROKU TE 280 ZŁ BRUTTO NA ŚWIĘTA W GRUDNIU TO SŁABO WYGLĄDA W PORÓWNANIU DO INNYCH FIRM GDZIE NAPEWNO NIE KAŻDY WŁAŚCICIEL Z TYCH FIRM WIDNIEJE NA 6 MIEJSCU WŚRÓD POLSKICH KREZUSÓW,ZA TO TEGO CZEGO NIE BRAK TO ROBOTY KTÓREJ CORAZ WIĘCEJ ŻE ZA MOMENT TYDZIEŃ W CORRECT I COM40 BĘDZIE TRWAŁ 7 DNI W TYG 24H NA DOBĘ ZA 11,5 BRUTTO Z CORAZ TO WIĘKSZĄ LICZBĄ OBOWIĄZKÓW TAK BY SZANOWNI LIDERZY NIE MOGLI SIĘ PRZECIĄŻAĆ KTÓRYM 16 ZŁ BRUTTO NA GODZ TO I MAŁO.A TO CO NAJBARDZIEJ ROZWALA TO OBSADZANIE NA STANOWISKACH MISTRZA TAK NIEKOMPETENTNYCH I NIE WYKWALIFIKOWANYCH LUDZI BEZ WIEDZY,DOŚWIADCZENIA ZA TO ZE Z DUŻĄ UMIEJĘTNOŚCIĄ WCHODZENIA W TYŁEK KOLEGO SWOIM NA WYŻSZYM STANOWISKU.

miszcz
@PRACOWNIK. 07.10.2017 13:00

To przestań narzekać i staraj się o awans wchodząc tym wyżej....

Piana

A to 150 zł za sobotę dostaje się niezależnie czy jest się 4 godziny czy 8?

Kiedy się skończą te soboty popołudnia i nocki? Miały być 6 tygodni

No name

Rożnie.Jeden dostaje,inny nie i chodzi jak lump w podartych łachmanach,albo ma dwie koszulki i pierze codziennie albo i nie pierze jak nie zdąży po 12-tkach.

Tomek
@No name 02.10.2017 12:29

A podobno w correkcie Przez tydzień idzie tona papieru toaletowego. Masakra ile kasy na to idzie. Jakby tak każdy z domu sobie przyniósł to ile by firma zaoszczedzila pieniędzy.

Daniel
@Pracownik CP 02.10.2017 20:51
Ja tam nie piere bo po co jak Itak się upi..oli

Ja też nie piere. Już 2 lata pracuje i jeszcze nie pralem, bo to bez sensu.

Yy

@Yy 02.10.2017 11:16
A ciuchy to tylko się dostaje na start i z biegiem czasu więcej się nie dostaje? Bo nie czaję czy co jakiś czas dodają Ci coś?...

Do Bardusza na hale 15 zanosisz zużyte rzeczy to ci wymienia albo prosisz przelozonego ze nie masz np. butów to ci ogarnie. Ogolnie to dawaja ci tyle odziezy do pracy by ci w zupełności starczylo do czasu zwolnienia sie z pracy haha

No name

Rozumiem że ukraińcy mają doświadczenie haha

Zostaw opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa - Ociąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa