Correct

Nowe Skalmierzyce

Correct

Opinie o Correct

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Helena

@Ona, Napisałaś, że "oni na pewno zawsze w pracy są pijani" skąd masz taką pewność? To w jaki sposób pracownicy firmy spędzają czas po pracy w Twoim rozumowaniu ma związek z tym, jak pracują? Rozumiem, że po pracy mogą spożywać alkohol, jednak, dlaczego stwierdziłaś, że w pracy na pewno są pijani? @On, dlaczego uważasz, że reputacja firmy Correct jest zepsuta? Masz jakieś doświadczenia związane z tą firmą, którymi mógłbyś się z nami podzielić? Zachęcam do aktywności.

Ona

Al.Wolności 18 -Hostel dla Ukraińców pracujacych w Com40/Correct ,omijajcie szerokim łukiem pijacka melina /kolejna noc nie przespana .Ze wy nie wstydzicie sie takich smierdzących meliniarzy zatrudniać!!!!! Oni na pewno zawsze w pracy są pijani,bo pijac do 3 w nocy i robiac burdy a potem rano jadac autobusem do pracy raczej wytrzezwiec nie mogą.Drogie władze firmy zajmijcie sie tymi elementami bo psują wam reputacje.

On
@Ona 15.08.2018 17:13

Reputację te firmy już od dawna mają zepsute i już chyba bardziej zepsuć się jej nie da.Chcieli ukrainę bo Polakom żałowali podwyżki no to mają.

Helena

@Mlody, zostałeś przyjęty do pracy? Jeśli tak, dodaj swoja opinię o firmie. Jakie warunki pracy Ci zaproponowali i czy jesteś z nich zadowolony? Jakich kwalifikacji pracodawca oczekiwał na stanowisku, na które aplikowałeś?

Helena

Witam, przeglądając oferty pracy natknęłam się na Correct i chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was był na rozmowie rekrutacyjnej, jak przebiegała, o co pytali? Dodatkowo interesuje mnie zdanie obecnych pracowników na temat atmosfery w firmie, może ktoś się wypowie?

Mlody
@Helena 29.05.2018 14:18

Pytali głównie ile chcemy zarabiać i czego szukamy w zyciu

Michał

Na piance jest świetna lideka co myszkę ciągnie za ogonek, idzie po trupach a nie robi nic faja aby się liczy niezła franca z niej

@Wercia 18.05.2018 23:51

????

Helena

@Anonimowy a kto odpowiada za układanie takiego grafiku pracy? Prawo pracy faktycznie reguluje kwestie przerwy między dwoma kolejnymi zmianami pracownika. Czy próbowałeś może w takim razie zgłosić pracodawcy, że raka sytuacja jest dla Ciebie uciążliwa? Zastanawia mnie, czy żaden z pracowników Correct nie przeciwstawiał się w takim razie takiej praktyce.

Anonimowy

Zakład godny pożałowania . Podejście do pracownika zerowe. Pracownik z 2/5/10letnim stażem ma taką samą umowę jak pracownik który został zatrudniony miesiąc wcześniej . Do tego dochodzi łamanie BHP,kiedy to kończąc pracę o 22 trzeba przyjść na 6rano następnego dnia. W dodatku na linii naturalnej pracownicy dźwigają materace ważące 80 kg , gdzie obiecywanie od pol roku ze zakład zapewni modernizację linii , jakoś nie zostało wdrożone w życie . Śmiech i kpina

Riki

Masz racje i do tego w czasie swiąt majowych

Danka

Urlopy w kwietniu a inne zmiany po dwanascie

Mówi że ludzi pełno za bramą a nie ma kto robic i po 12 kazą robic

anonymous

Teraz mistrz z Montażu1 chodzi i zaczepia ludzi że mają odwijac podwinięte nogawki bo bhp a że na naturalnych dzwigają materace po 80 kg to bhp nie obowiązuje

Jak wygląda praca w Correct? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

nick

Urlopy kwiecień-maj? myślę że ten czas to dobra pora na zmianę pracy i się Panie w kadrach com40 i correct zdziwią bardzo jak im ze 5% osób już nie wróci z urlopu wiosennego bo ciężko go nazwać letnim.

Zainteresowana

Correct do dobra firma i myślę, że ta cisza na forum to efekt dobrej pracy.

serafin

...nic sie nie martw! kolektyw wdroży Cie expresowo, zarówno odnosnie pracy po 12h jak i panującej tam atmosfery.Gwarantuje Ci że po odbyciu takiego "szkolenia" w tej firmie, staniesz sie innym człowiekiem...powodzenia - przyda Ci sie!

Nowa
@serafin 20.05.2013 16:12

Jakie zarobki na dziale cięcia pianki- klejenia?

solid

Jeśli macie wybór, to zaklinam was, nie przychodźcie do tego obozu. Naprawdę lepiej jest pracować za mniejsze pieniądze, a nie dostać nerwicy.

jimm

wozkowi po podwyzce zarabiaja ok2200 czyli szalu nie ma w innych mniejszych zakladach maja wiecej najlepsza kasa jest w dziale utrzymania ruchu z 3000tys a kazdy z firmy wie co to za praca ale ciezko sie dostac .co do awansu to musisz miec znajomosci to nawet po 5 miesiacach mozesz awansowac na mistrza jak to jest w correcie a dobra atmoswera to jest ale miedzy kierownikami i mistrzami jak lacha tna z ludzi zapie...na produkcji.no i juz nawet jesli cos powiesz w kadrach nie tak na przelozonego to szybko sie dowie.

jerzyk

ile zarabiaja wozkowi w Comie w Skalmierzycach?

jimm

zauwazyliscie ze ktos zaczal tutaj pisac i z bior i z hr czyli ktos sie zainteresowal tym forum

pracownik montaż1

podnieśli oe bo ludzie za duzo zarabiali, duże premie były, wiem jest sie w stanie wyciagnac oe 100% ale lider ci nie wpisze bo znowu poniosą... czyli morał jest taki ze im wiecej sie starasz pracując szybciej na lini tym gorzej! nie daja zarobic oni mają norme tyle i koniec mają ci wypłacic.

xxxxxxs

i tu macie racje mam tylko jedno pytanie związanie z montażem 1dlaczeko podniesiono oee z 85% na 88% i z tym się zwracam do właściciela zakładu bo NIK mi na to pytanie mi nie odpowiedział i dlaczego nie można wpisać w raport 100% OEE DLACZEGO PYTAM się DLACZEGO!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

xxxxxxsw

w tym zakładzie jest jedno zdanie o pracownikach maja więcej robić i mniej zarabiać

minio

pracowalem 2 lata i juz nie dalem rady robia wszystko zebys nie zarobil premia zabierana za wszystko zarobki pod wszelka krytyka o urlopie decyduje zaklad nie polecam

ja

Dział pianki znajduje się w Ociążu w firmie correct.

saveth

Mam pytanie, czy dział produkcja pianki znajduję się w Ociążu czy w Nowych Skalmierzycach?

DAMIAN

Nika szansy na to że zadzwonią drugi raz raczej nie ma ponieważ Oni takie cv wówczas bagatelizują,proponuje abyś złożyła ponownie cv i jak zadzwonią to pojechała jeśli bardzo ci na tej pracy zależy.

nika

witam mam pytanko złożyłam jakiś czas temu papiery do correctu, ale nie pojawiłam się na rozmowie wyznaczonym terminie bo mi coś wypadło ? jest szansa że jeszcze zadzwonią, co mam zrobic bo bardzo na tej pracy zależy

pianka

To mowa o wielkiej pani masażystce w pracy mówimy na nią czarna mamba jest taka śmieszna i takie głupoty opowiada nikt nie chciał iść w delegacje a ona pierwsza poleciała pracuje na piance a na fec pisze że w transport logistyka czy to normalne a tak mam wuja w jej miejscowości i tam nikt niema dobrego zdania o tej rodzinie

kiki

a kto taki i jak się pracuje

pianka

co do pracy na piankach robota jest ok tylko jest jedna osoba na którą trzeba uważać bo liże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Correct - Nowe Skalmierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Correct