Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Mona

15 lat temu to była naprawdę fajna firma. Kasa w porządku ludzie też ale potem się zaczęło. Liderzy kierownicy kierownicy kierowników na cholerę tyle ludzi rządzących. Ludzie przychodzili do pracy Z uśmiechem na twarzy co trzeba było było zrobione a teraz?? Strach bo kierownik patrzy ...kurde nie wiem czy mogę teraz pierdnac. Ludzie szanujmy się.

Błażej Rajchel
@Mona

Kurna. Ja przed robotą w domu się spierdze porządnie , by w pracy nie robić sobie wstydu że się wysmyknie na stołówce, a nie daj boże kleks pójdzie... U ciebie widać to normalne.. z kim ja pracuje??

Agata
@Mona

Wow, pracujesz już w firmie 15 lat? :) Przez ten czas, chyba wynagrodzenie powinno zwracać regularnie, a nie... mogą zapytać, co cię trzyma w firmie przez tak długi okres? Jakie ma plusy? Sa jakieś wolne etaty aktualnie tam u was? I nie, nie chodzi mi o stanowisko kierownicze :P

Naruszenie nietykalności hahah

(usunięte przez administratora)s ta firmę. Na start w "normalnej" firmie dają więcej jak w tym (usunięte przez administratora) po 6 latach pracy. Zero szacunku dla człowiek, wiem teraz bo jest porównanie jeżeli chodzi o większe firmy. Tam już nawet ludzie że wschodu nie chcą pracować.

Bombel

Jakie w tej firmie sa faktyczne/praktyczne zarobki netto ?

Były
@Bombel

Nikt ci prawdy nie powie. Każdy będzie zawyżał swój zarobek żeby się dowartościować i przy okazji wytłumaczyć z tego że pracuje tam dla pieniędzy. Ale za to pracownicy między sobą narzekają na małe wypłaty. Prawda jest taka że zarobisz kilka stówek więcej niż najniższa. Nawet jeśli zarobisz więcej to nie są to godnie zarobione pieniądze.

H16

Czy właściciel tej firmy nie widzi co sie w jego firmie dzieje!!!!! Na h16 kupili maszyne aby bylo lżej na ksm 1.13 odbiór właściciel wydal na to potężne pieniądze a maszyna stoi nie działa. Pogratulowac Panu Kruszykowi usprawnienia i Rafalowi Witczakowi to usprawnienie chyba bylo na zasadzie wywalenia wlasciciela pieniedzy w bloto. Mam nadzieje że wlasciciel tej firmy w koncu przejrzy na oczy jak jego pieniadze sa wywalane w bloto i podejmie jakieś kroki z związku z tym. Panu Kruszykowi moze by udalo się postawic jakąś ściankę z GK a Rafalowi Witczakowi jak do tej pory udawanie że nad wszystkim panuje i jest ok. Wykrecanie rolek z stolu i wsadzenie miedzy stół a rolki 2 pracowników nie idzie w parze z BHP. samo wejście i wyjście juz jest nie bezpieczne a gdzie tam przepisy BHP Ale pomysly P. Kruszyka i R. Witczaka dołączyć do tego P. Manczaka nie znają granic brawo Panowie. Zapraszam na 8h ubierania materacy i zobaczymy jak szybko Panowie się pozamiatają. A stac z stoperem i mierzyć czasy to każdy glupi potrafi. Oby sie w koncu wlasciciel wziol za takich wlasnie ludzi bo chyba trzeba zacząć od nich że za darmo daje im grube pieniążki na wypłatę a w większości zero pojecia Panowie maja. Malo tego wydaje im się że nie wiadomo kim są!!!! Także Panie właścicielu chyba czas rozliczyc co nie których za grube marnotractwo Pana pieniędzy bo lepiej by Pan wygladal w oczach pracownikow jak te zmarnowane pieniążki przeznaczyl by Pan na Podwyżkę dla pracownikow a gdyby pan sie przyjrzał sam dokladnie to duzo jest takich rzeczy za ktore Pan płaci a jest to bezużyteczne oczywiscie zapraszamy Pana Wlasciciela aby sam zobaczyl na h16 maszyne i jego zmarnowane pieniążki ciekaw jestem jakie tlumaczenie wymyślił by Pan Kruszyk i R Witczak ale tu spodziewać się można że dobre bo bajki i mydlic oczy to Potrafia!!!!!!

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kg

Jakieś podwyżki na ksmach?

Kamil Bumbul
@Kg

Dostaliśmy 4 zł więcej na godzinę. Czekam na czerwcową wypłatę, może być ładna cyfra . Pozdro szejset. KSM rulez! Zarabiamy najlepiej.

Ala

@bla bla bla to cios poniżej pasa żeby 25 mają zrobić zebranie i oznajmić o podwyższenie wydajności. Mam pytanie liderzy też mają liczone od naszego 100%? Mam nadzieję że tak .bo co niektórzy nie zasługują tą swoją stawkę godzinowa.moze zacznie im teraz też zależeć na wydajności naszej..mam pytanie za co odpowiada lider czy tylko palteki robi?czy u was pomagają .nie można używać telefonów a co nie którzy wiecznie na tel swoich nie służbowych a sapią do nas .

@Ala

Wystarczy awaria i po premii dobrze ktos mysli na górze ale my głupi nie jestesmy

Ccc
@Ala

Hala 16 lider całe 8 godz siedzi przy komputerze Pracownicy nie mówią nic bo jak to zglszac skargi na lidera..Kierownictwo widzi wszystko ...Robi zdjęcia jak maszyna nie posprzątana ..Panie kierowniku R Witczak to pana początek końca ...Spotkamy się wkrótce u pana prezesa ..Serdecznie pozdrawiam..

Ala

Bezimienny super a ty zapieprzasz na niego dobrze że liderzy maja od naszego akordu a teraz jest od 100.01% może w końcu i oni wezmą się do roboty a nie wy zapieprzacie na nich

Gil

Widzę leki komuś puściły. Szybko do lekarza bo się jeszcze pogorszy i benefity zaczniesz widzieć. Pozdrawiam. Firma wspaniały pełna perspektyw i miłych ludzi ;-). Gotowi na maratony 12 stek. Pogoda się robi wiec pora zaczynać.

Zadowolony

Każdy narzeka na firme a firma cały czas się stara i myśli jak polepszyć pracownikowi. Tego że w grudniu ma być wypłacane tak zwane stażowe i można uzyskać ładną sumkę zbierając punkty to nikt nie napisze

Mariusz
@Zadowolony

A ile można zebrać w grudniu? I czy trzeba pracować cały rok? Co z ludźmi, którzy pracują w Correct od niedawna? Dostaną też coś?

Szarik
@Zadowolony

Przelicz ile to wychodzi na dzień to jest śmiech na sali, punkty dali po to bo niema kto robić i żeby chodzili na 12 nie brali L4 itp. Także żadna rewelacja, to jest takie mydlenie ludzia oczu żeby robili a i tak na końcu Cię gdzieś skroją

Al
@Zadowolony

Przypomnijcie sobie jak was w (usunięte przez administratora) zrobili dwa lata temu na lato. Też miała być premia za chodzenie do pracy lipiec-sierpień ale pan prezeso tak zmienil regulamin, że ci którzy wzieli wiecej niz 3 dni bezpłatnego urlopu kasy nie dostaną bo cyt "za duzo osób chodziło do pracy"... Także spodziewajmy sie wszystkiego...

Jest ok
@Szarik

Wychodzi około 5 zł dziennie jeżeli przez cały rok by trzeba punkty zbierać bo tak będzie od nowego roku prawdopodobnie ale policz sobie to razy pięć tysięcy pracowników to wychodzi 25 tysięcy dziennie kosztów dla firmy to jak byś wzioł tyle kredytu co firma kosztów dla pracowników dziennie ponosi to byś spłacał z pięć lat a tu codziennie firma będzie przeznaczać dla pracownika. Nic nie umiecie docenić tylko ciągle źle. Jak nie dadzą źle jak dadzą to też źle to niech nie dawają to będzie wam lepiej. To oddaj jak dostaniesz

Vampor
@Jest ok

Ale ludzie to doceniają tylko że firma niekiedy zmienia reguły gry tuż przed jej zakończeniem. Ludzie którzy tu dłużej pracują widzieli podobne rzeczy.

wojt
@Szarik

Ale te 1500 zl do zdobycia nie jest odebrane z premii, tylko coś extra. nawet jęzeli miesięcznie wychodzi 300 zł to i tak się opłaca. Dobrze też ze firma nie chce nic wiecej ylko podsumuje połroczną pracę pracownika i da premie świateczną. Wreszcie nie 200 zł a jakiś konkret na wyciągnięcie ręki. Dla mnie bomba, postarali sie

Luki
@wojt

Jak ktoś dodatkowo coś robi po pracy to średnio go to mobilizuje, za staż to powinni sami z siebie dac bez żadnych śmiesznych reguł. L4 nie bierz nawet jak będziesz miał 40 stopni gorączki bo ci punktu zabiorą, nie bądźcie śmieszni. A

witamina
@Luki

przeciez mozesz miec l4, chyba źle zapoznałeś sie z zasadami. Ok - firma nie pozwala na chorowanie co miesiąc, czyli na wykorzystywanie L4 dla innych prac, to logiczne. daliby i 3000 zł to bys powiedzial ze nie oplaca ci sie.

muniek
@witamina

znam takich co by powiedzieli że i 10 tys to mało wreszcie sie firma postawiła! brawo!!!!

Luz
@muniek

Najpierw policzz sobie ile tracisz na tym że ta super firma nie płaci nadgodzin które są przymusowe tylko idą w chmurę i jak kończy ssie sezon i wysyłają na wolne dostajesz bezpłatne wolne zamiast postojowego a później pomysł że żeby dostać te pieniądze nie możesz odmówić chodzenia na 12 i zachorować teraz większość chorych będzie chodzić do pracy i zarażać innych żeby punktów nie stracić

muniek
@Luz

co wy macie z tymi nadgodzinami w chmurze? dodatek za nadgodziny nie ejst rozlicozny na bieżąco, ale jak jestes w pracy 12 godzin to za całe 12 godzin masz zapłącone. Nikt tu za darmo nie pracuje, a probujecie zbudować taki obraz - to jest niepoważne. Teraz przez lipiec i sierpen dodatki do nadgopdzin są wypłacane na bieżąco zresztą, wiec o co ci chodzi?

Rozumny chyba
@muniek

Nikt za darmo nie pracuje ale jak cie później wyślą na bezpłatne wolne z nadgodzin to ciekawe czy będziesz mieć kasę odłozoną co wtedy dostałeś za te dwanaście płatne żeby wyrównać do tego jak byś pracował w to wolne. No raczej nie bo już tą kasę co miałeś nadmiar straciłeś wtedy. Do tego na zdrowiu też ci się pewnie odbiją te dwunastki a nic z tego więcej nie dostaniesz. Co co to za dodatek którego nie ma. Więc tracąc dodatek wysyłając na wolne jeżeli cię wyślą można powiedzieć że robisz nie dostając żadnej nagrody za to że pracujesz ponad normę bo firma jest taka dobra ze w ramach nagrody da ci wolne żebyś wypoczoł żebyś miał siły na nowe dwunastki w następnym nowym rozliczeniu. Czy mam rację czy jednak ja jakiś głupi jestem?

ala
@Rozumny chyba

Chyba nie jesteś tak bardzo rozumny jak siebie nazywasz skoro nie rozumiesz że jak zarabisz w jednym miesciącu więcej i nic sobie nie odkładasz.

@ala

Gdybyś ty była rozumną to zrozumiała byś że nadgodziny robimy po to żeby zarobić a nie odkładać kasę żeby iść za te nadgodziny na bezpłatny

qwas
@Zadowolony

Z tej dobroci i polepszania się niedawno zwolniłem. Przez kilkanaście lat we firmie wiele widziałem, a jeszcze więcej słyszałem głównie obietnic...

Kamil Bumbul
@qwas

A masz co tero do gara włożyć?

Ktoś
@Zadowolony

Firma tak się stara że z socjalnego zrobiła sobie narzędzie do zmuszania ludzi do 12 i przychodzenia chorym jak pójdziesz na L4 między lipcem a grudnie albo odmówisz przyjścia na 12 to nie dostaniesz nic na święta

viki
@Ktoś

nie gadaj głupot, nie nic, tylko nie otrzymasz punktów w tej kategorii, ale w innych juz tak. Dostaniesz mniejszą nagrodę. L4 tez moze byc ale 1, anie co chwilę chorobowe. Same bzdury wypisujesz.

Byku
@viki

No chyba ze jesteś Ukraińcem to masz 10 dni dodatkowego bezpłatnego urlopu.

@viki

L4 to moze byc ale tylko do 3 dni

Q3
@pracownik ksm

Dzięki za cynk : )

Ukraińcy mają więcej przywilejów niż Polacy ciekawe jak maja Filipińczycy

Stażowe ???? to komuna wróciła

Prezydent

Nie dość że partacze i nygusy to jeszcze ich chwała a dac ich na takie stanowiska gdzie jest trudniej to zobaczymy jacy oni są lepsi nie dadzą rady gdyby nie my Polacy to by Ikea kazała zamknąć ten zaklad bo by norm nie wyrabiali i spartaczyli by całą robotę do tego to się nadawaja

xyz
@Byku

A Tobie ktoś zabrania wziąć urlop bezpłatny?

Byku
@xyz

To spróbuj go dostać bara nie. A jeśli jakimś cudem go dostaniesz to stracisz swoje bezcenne punktu do wypragnionej premi za jakieś punktu. Ty jesteś ograniczony i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ukraińcy nie tracą premi w postaci tych punktów a ty jako Polak po uzyskaniu tych wolych bezpłatnych dni stracisz. Tak wynika z tej kartki która czytałem.

Błażej Rajchel
@Byku

Częśc . Jestem nowym pracownikiem na dziale tapicerki meblowej. Miałbyś pożyczyć 50 złotych do wypłaty?

Mlody
@Zadowolony

Haha ale mi też prezent wypłacane stażowe jak się nie będzie chorować, chodzić na nadgodziny i lizać tyłek szefowi żeby punkty dobre dał.... W innych firmach dawaja np. Wczasy pod gruszą, prezenty świąteczne i inne dodatki czego tutaj nie ma... Do tego pracownik co robi 4 lata dostać ma max500zl a pracownik co robi Dylan na tej samej linii a pracuje dłużej już więcej... jaka to sprawiedliwość? Jak chcą starych pracowników dowartościować to niech podwyżki dadzą..

Wojażer
@Mlody

Nie pasuje to do ogrodnika... Tam sobie sam ustalisz ile godzin zostajesz ile zarobisz itp. droga wolna

Siwa
@Luz

U nas na ten moment 3 chorych na linii z gorączka ale przychodzą żeby premia nie przepadła... Na ten moment brakuje tyle ludzi do pracy że w miejscach gdzie pracowały 2 osoby musi zrobić to teraz jedna osoba. a tam gdzie było kiedyś 5 osób robią teraz to samo 2 osoby bez przerw...

Nina
@Mlody

To stazowe to jest niewielki procent tego co nam pozabierano przez kilka miesiecy tzn nie przyznawanie premii czy tak zwana chmura, i czy w ogóle wypłaca to stazowe w grudniu to sie okaze, przy okazji dodam ze firma zaczela inwestowac w maszyny bo brakuje rak do pracy, Polakow nie widac zeby przyjmowali bo nie ma chetnych a Azjaci nadaja sie tylko do pracy gdzie nie trzeba myslec, niestety przez brak motywacji wielu dobrych pracownikow sie pozwalnialo.

@Nina

Masz rację i jeszcze dobrzy pracownicy będą sie zwalniac zostaną tylko nie ogarnięci gdzie czym prędzej czy później ta firma się rozpadnie nas ludzi jako Polaków mają za nic gdzie dzięki nam ta firma jeszcze funkcjonuje niech sobie jeszcze ściągną Azjatów i postawia ich na odpowiedzialne stanowiska a nie tak jak teraz to zobaczymy chwilą moment i prezes może ja zamknąć bo nie dość że nie będzie wykonany plan to jeszcze spartaczony a nas jako Polaków się nie docenia jeszcze trochę i zobaczymy kto miał rację bo już po malu wychodzi a poza tym menadżer z piaskowni i materacy odwracalnych nie powinien się znaleźć na tym stanowisku bo jest nie kompetentną osoba i się nie nadaje (usunięte przez administratora)wszyscy wiedzą o kogo chodzi jak mozna dac taka osobe na takie stanowisko

Cukier BIAŁY

Na magazynie MWG nasz szanowny menager tez nie ma pojęcia o funkcjonowaniu magazynu. Tylko teoria... Znajomości są najważniejsze, reszta się nie liczy. Pozdrawiam

@Nina

To prawda a chce utworzyć jeszcze jedne ksm chyba nas zrobią na ksero porażka

Konrad

Tyle lat każdy narzeka że jeszcze chwila i wszystko padnie z kad wezmą ludzi i jakoś cały czas produkcja idzie rozwija się wszystko dodatkowe linie powstają i gdzie to upada?

Cukier BIAŁY
@Konrad

Posiłki z zagranicy... Czegoś jeszcze nie rozumiesz? Od tego przecież jest ta strona, od wyrażania opinii o danej firmie która nie zawsze musi być pozytywna.

Aaa
@Zadowolony

Stażowe proszę cię żeby je dostać cały rok bez chorobowego za każdy błąd który kontrola uzna sama za stosowne też nie ma no i kierownik też może zabrać bez powodu Stażowe jak się patrzy obecnie minomalna krajowa nic wiecej

@Zadowolony

Witam od stycznia 2023 minimalna stawka godzinowa ma być 22.80 a jak będzie w. Correkt wie ktoś coś na ten temat?

Kosiarz
@Zadowolony

To nie pracownik z produkcji tylko popierdułka

@Kosiarz

Kosiarz najniższa krajowa czy nas znów nie obowiązuje bo mamy premie ruchomą?

stawka godzinowa 22,80 przy umowach na zlecenie to trochę różnica

@pracownik ksm

a u nas juz są tak pensje regulowane premią zeby tylko nie przekroczyc najnizszej krajowej

Ola

Tak już są 3 zmiany .jak wam się podoba zebranie na KSM.szkoda że tego nie zrobili za tydzień

Vio

A ty myślisz ze coś dla nich znaczysz. No widzę ze króciutko pracujemy na pokładzie. Jak to mawia stare comfortowe przysłowie cytuje. Jak się nie podoba to na ogórki lub moje ulubione nikt nie każe ci tu pracować.

Barbara

Wszyscy noszą maseczki z filtrami? Jest to sprawdzane przez ludzi z BHP? No i czy jest płacony dodatek za szkodliwe warunki pracy?

super mario

Hala 16 Od kiedy przepisy bhp pozwalają na noszenie przez jednego pracownika materacy o wadze około 40 kg i ponad 40 kg

@super mario

pozwalają gdy nie nosi się ich ciągle przez 8 godzin

Zielone Świątki

Jak można pracować w Com40 w święto w zielone świątki, w dzień wolny ustawowo?

Durowiec
@Zielone Świątki

W handlu nie można pracować jak się jest na umowie o pracę a w naszej branży można- kwestią tego czy pracodawca zaproponuje w ten dzień na tyle wysokie wynagrodzenie by pracownicy chcieli przyjść bo obowiązku takiego nie mają.

Hmmm

Witam, na jaki zarobek można liczyć w firmie? Chodzi o stawkę/h bez wliczania premii. Czy stawka rośnie wraz ze stażem pracownika? Proszę o poważne odpowiedzi.

Uuu
@Hmmm

Stawka rośnie wraz ze stażem pracownika a to dobre. Chłopie pracujesz miesiąc czy 15 lat zarabiasz tyle samo na godzinę. A na godzinę na papierze chyba 17,50 zł. Sam już nie wiem Powiem ci coś jeszcze lepszego. Ludzie do dzisiaj myślą ze stawka godzinowa jest netto. Takie asy tam robią. Ale idz zobacz bo czegoś takiego nie można przegapić w swoim życiu.

Billybilly

To prawda że ksmy dostały podwyżki ? Jak inne działy ?

Maria

Jest świeże ogłoszenie na stanowisko Specjalisty ds. zamówień. Firma oferuje dojazd do pracy autobusem pracowniczym. Czy jest on w pełni za darmo? I do jakich okolic dojeżdża? ;) Poza tym jest coś napisane o konkursach z nagrodami... Może ktoś powiedzieć o co z tym chodzi i jakie nagrody między innymi można wygrać? :D

Bizon
@Maria

To w skrócie. Fałszywa plotka niesie ze za autobus potrącają ci z wynagrodzenia oczywiście za twoja pisemna zgoda. Konkurs to jest jak niesie fałszywa pogłoska twoje usprawnienie dla firmy. Np. Wymyślisz coś co usprawni produkcje. Obniży koszty no o 100 tys zł. Ty możesz dostać kosiarkę albo gratyfikacje finansowa ale co do drugiego nie jestem pewny. ale to tylko fałszywe pogłoski. Ogólnie polecam firmę. Po pierwszym miesiącu dostaniesz na godzinę jak pracownik po 20 latach.

Catering

Zawsze można zjeść na stanowisku pracy. Mamy opakowania które pozwalają na trzymanie temperatury.

;)
@Catering

Nie ma jedzenia na stanowisku pracy.

Karol

Cześć. Zastanawiam się nad pracą w correct. I pytam teraz poważnie. Jakie są stawki na produkcji jako operator maszyn? Ile procent lącznie jest premii? Dzięki za uczciwe i szczere odpowiedzi.

Elo

Co do krwi to uważajcie oni nie zabierają premii tylko jej nie przyznają ... Sama nazwa mówi że chodzi o premie za obecność, a skoro takiej nie było no to jak ja przyznać ... Co do pogrzebów, ślubów, itp. jak masz zaświadczenie państwowe to też premia jest przyznana. A tak prawdę mówiąc ludzie sami sobie to zrobili bo były przypadki że pracownika od kilku miesięcy do dwa tygodnie nie byli w pracy i ze strony pracodawcy jest to zrozumiałe ... Biznes jest biznes ...

Mana
@Elo

to napisz gdzie jeszcze jest podobny biznes gdzie nie przyznaja premii za krew lub monitor bo pytam znajomych z różnych firm i nic takiego nie ma miejsca, słucham?

Ck
@Mana

Ano jak ludzie chodzili na potęgę na ta krew specjalnie przed weekendem albo wolnym , dwa razy w miesiącu na osocze 4 dni i raz na 6-8 tygodni krew to jest 9 dni wolnego na 2 miesiace. Gdzie pracownik jest kluczowy dla produkcji nie taki co pcha korlete i każdy go może zastąpić. Jakby ludzie chodzili tylko na krew tak jak kiedyś to by było normalnie , ale jak się wykorzystuje . Przez lata nikt się nie nauczył jak widać . Kiedyś jak się chodziło całe lato do pracy było 500zl dodatkowo to wszyscy chodzili przyszedł wrzesień masa L4 to myślisz że na następny raz da?

Ck

To może Ty się doinformuj jak działa biznes. Daj palec a będą chcieli całą rękę. Pracownicy uczą tutaj że nie warto nic im dawać bo zaraz obraca się to przeciwko pracodawcy

Jp
@Ck

Wiem jak dziala nie potrzebuje sie doinformować tylko powiedz mi jak co 2 tygodnie ktos chodzi na osocze jak to ujelas czyli 8dni wolnego w dwa miesiace to gdzie w miedzyczasie jeszcze oddać krew hahaha oświeć mnie slucham?

@Elo

A ile dostawaliście tej premii za frekwencję w pracy? I taka premia jest co miesięczna?

Taka jedna

Większość Personalnego / HR to porażka Ich zajęcie polega na pomaganiu / obsłudze pracowników Niestety w wielu sytuacjach to porażka Kryją tylko własne tyłki nawzajem, a z pracowników jakby robili sobie jaja

cojapacze
@Taka jedna

im też (usunięte przez administratora) płaca to im sie nie chce łazić po naszym zakładzie (usunięte przez administratora) hah!!!!!! Dawno temu łazili jeszcze faceci a teraz same babki chodzą z kadr i to jakieś nowe. To nie to samo. Kiedys można było popatrzeć na nogi i porozmawiać z miłymi paniami. Teraz pewno chodzą na wybiegu w innych firmach co im płaca solidne pieniądze

Bolek
@Taka jedna

Hej nie jakby robili sobie jaja z pracowników a robią sobie z nas jaja po co wogule jest ten Hr.jestvjeszcze gdzieś w zakładzie innym tacy ludzie?chodzisz i się spowiadasz albo kabluja na innych poprostu cyrk

Ktoś pracował jako Specjalista ds. Kadr i Płac w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

prawde ci powie

jak ci zycie mile to trzymaj sie od tego dzialu jak najdalej tam jest atmosfera jak na pogrzebie wszyscy wystraszeni jak by ich pradem razili pod biurkami a moja kolezanka z kadr mowila ze bez tabletek uspakajajacych tam nie wyrobisz

to ja nie ty

Wchodzisz na piętro i od razu czujesz spinę. Tam się musi rozgrywać jakiś horror za drzwiami bo te kobietki smutne nawet głowy nie podnoszą a gadają tak cicho jakby się bały. Do HRU to powinno trafić. Nic tam nie idzie załatwić bo nic konkretnego nie można się dowiedzieć więc albo one wszystkie nic nie wiedzą o swojej robocie albo ktoś im zakazał mówić. śmierdzi to z daleka

PJ

Tak (usunięte przez administratora)atmosfery jak jest w tej firmie to już dawno nie widziałem, a H16 to już tragedia śmieszni brygadziści co lepiej traktują obcokrajowców niż Polaków.

mechanik

Narzekacie na swoich przełożonych to popracujcie z przełożonym DUR. Wszyscy siedzą na halach w pomieszczeniach z oknami a ten osobno i jako jedyny z zaklejoną szybą może śpi albo ogląda netflix bo na pewno nie interesuje się firmą. Podejście jak jest źle to wszyscy są winni ale nie ja to norma, ale jak jest dobrze to ja. Jest notorycznym kłamcą i (usunięte przez administratora) Jedyną i najważniejszą rzeczą jest chodzić na spotkania aby mnie widzieli to nic że nie wiem nic jestem i jest ok. On powinien robić w dziale PR a nie DUR.

Latryna

Dział DUR oddawana ma (usunięte przez administratora) na praca, jeżeli nikt ich od dawna nie rozlicza z awarii. Mu czasami czekamy 1g od zgłoszenia aż ktoś przyjdzie do maszyny. Bo szanowne grono mechaników je śniadanko lub pije kawkę. Czy ktoś kiedy kolwiek widział kierownika z duru na hali, aby sprawdzał czy wszystko działa poprawnie. Nie, siedzą w swoich kajutach, no chyba że 15 z KSMami to jeszcze na kawkę się umawiają. Mam nadzieję że w końcu zaczniecie rozliczać dział DUR z awarii tak jak nas rozlicza od z tego że maszyna nie działa nie z naszegpowodu.

Japonki
@Latryna

Bardzo proszę o rozliczenie działu dur z awarii, w jaki sposób były rozliczane do tej pory, wychodzi na to że sami kierownicy podkręcali statystyki.

@PJ

Pj to prawda tak jest nie tylko na hali 16 tak jest wszędzie Ukraina obrosła już w piórka Polacy są przenoszeni. Na inne hale oni zostają zajmując Polaków miejsca jak wyjeżdża się do pracy za granicę to lepiej traktują tam swoich rodaków a nie obcokraistow. Do czego to podobne.

Ukraińcy są traktowani lepiej niż Polacy tu się zgodzę. Panie z Ukrainy to nie biedne kobiety uciekające z swojego kraju przed wojna ...one tutaj się panoszą, są przebiegłe, cwane i nie mają szacunku do Polek. Gwiazdy rozpuszczone włosy,swoje ubrania (gdzie BHP) , hihi haha z facetami,wiecznie telefoniki w rączkach i one tam wcale kontaktu z rodziną z Ukrainy nie nawiązują... skończmy już z tym miłosierdziem... Polaków coraz mniej do pracy... Przychodzą młode Ukrainki które już po pierwszych tygodniach są pewne swego... one moga się spóźnić do pracy,mogą przedłużyć sobie przerwę,mogą za dużo... Sądzę że wiele osób zgodzi się z moją opinią odnośnie tych pań.

Mechanik

To prawda przełożeni drą mordy bez powodu, bo mają przyzwolenie od góry. Ogólnie atmosfera nędzna, jeden na drugiego donosi a kierownictwo dolewa oliwy do ognia.

No
@Mechanik

Daj spokój sobie, pieniądze liche wymagania duże i gdzie się nie obrucisz to (usunięte przez administratora) stoi i donosi (usunięte przez administratora) kierownikowi.

@Mechanik

Niezapłacona praca a raczej wyzysk, oczywiscie harmonogram. H16 ruszyła się praca to odgórnie po 12h a jak nie to straszenie że będzie się liczyło do oceny półrocznej i później do premii rocznej. Plany ułożone z tyłka przez ludzi którzy nigdy nie widzieli produkcji i nie wiedzą że maszyny bardziej nie przyspieszysz. Kamizelki tylko potrafią ze stoperem stać ale podnieść materac i ile to waży to nie ma komu.

Materace KSM

Jedno pytanie kiedy będą jakieś podwyżki , 18 zł na godzinę na materacach plus premia to niewiele więcej niż najniższą krajowa . Na wszystkie pytania odpowiedz jest że jest ciężko , brak pieniędzy w firmie itd. Można sobie poczytać jakie zyski firma generuje a nam wciska się stara historię o ciężkiej sytuacji , ciężkich czasach w firmie. Panie wieli managerze miej odwagę wyjść i powiedzieć dlaczego nie możesz załatwić żadnej podwyżki, Panie Przerwa również zapraszamy a nie wycieraccie się czerwonymi lub czarnymi kamizelkami . Dziwić się nie ma co że tutaj ludzie nie przychodzą do pracy za takie stawki. Kilkadziesiąt ton na odbiorze muszę przerzucić a docenienia żadnego.

Ola
@Materace KSM

Materace ksm będziesz doceniony postawia ci robota. Na odbiorze tyle się nie przerzucasz

@Materace KSM

Na spalarnie i nowe maszyny pieniazki sie znajda, młodzi ludzie a szczególnie faceci rezygnują widząc ledwo 3 tys na wypłacie i to bez pobranego podatku. Spokojnie najniższa krajowa za chwilę pójdzie do góry to i wszystkim będą musieli podnieść hahaha

Gg

No pójdzie w górę. Ale nam znikną premie.

Damian

Najniższa krajowa ma iść w górę dopiero od 1 lipca i to tylko o jakieś 120 zł brutto także za wiele to nie zmieni,za to do lipca to bardzo dużo może się zmienić i to niestety na gorsze już od jakiegoś czasu kryzys się rozkręca na świecie tylko Polak zauważy to dopiero wtedy kiedy i tu on zawita a proszę sobie przypomnieć co było z końcem 2008 roku bo dokładnie teraz to samo się robi.

Marek.

Mahle w Ostrowie wielkopolskim od 1 marca 2023 sypnęło podwyżkę o 520 zł brutto ,informacja potwierdzona jak i już podpisana przez dyrektora zakładu.Dodatek wakacyjny w lipcu z wypłatą za czerwiec 1000 zł brutto.

@Marek.

Marek a u nas jest podwyżka pracy 2 razy w tygodniu po 12h i odrabianie kiedy to się skończy wczoraj. Mieliśmy zebranie i znowu w chmurkę

Lol
@Marek.

U nas jest drogi prąd i inflacja i benefit grudniowy skrojony o połowe. System który został wprowadzony po pandemii dramat pracujesz tracisz , nie pracujesz kasa za free, wykazujesz sie pracujesz za dwóch za tych co nie pracuja i zarabiaja tyle samo

Wow
@Marek.

(usunięte przez administratora)również podwyżki prawie 12% , na święta "karpik" 1000 zł, wczasy pod grusza ok. 2000 zł. Premia kwartalna 5%. Można się wzorować. Za oddawanie krwi nikt nie cierpi finansowo, osobom które minimum 4 razy w roku oddadzą krew przyznawane są nagrody. Raz na kwartał pracownicy otrzymują dodatek do pensji w celu wykorzystania na spotkanie integracyjne, dzieci otrzymują na święta karty przedpłacone. Można? Można.

Elektromechanik
@Mechanik

Na mnie jak tu 10 lat robię nawet głosu nikt nie podniósł a co dopiero żeby mordę darł - tylko że ja bym na coś takiego nigdy nie pozwolił, trzeba znać swoją wartość i się szanować.

Ciekawy
@Wow

w jakiej to firmie?

@Wow

Nam na święta dają wolne ale zabierają nadgodziny..

Mariusz
@Marek.

Jak tak się zachwycasz idź spróbuj Przez agencje pracy - podpisuj umowę co tydzień lub 2 tygodnie. Zamówienia spadną i robisz wypad np. W piątek ci przyjdą że od poniedziałku nie masz roboty. A żeby się dostać do mahle czekaj ok. 18 msc oma jak nie to wypad

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.