COM40 Sp. z o.o. Sp. K.
counter
2 1098 2915 5 1
. Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Kiedy wrócą autobusy? Dotarcie teraz na 16-stkę to chyba spory problem co?

Pracownik Nowy wpis
@.

Mogłyby wrócić jak najszybciej.

Tapicer

Ludzie żeby Kępno było bliżej to tam roboty od zatrzęsienia. Pracodawcy się proszą aby ktoś do pracy przyszedł a com40 łaskę robi ze 10% premii przywróci....o całym etacie nie wspominając

Adam
@Tapicer

A jakie zarobki są w Kępnie ?

Cichy
@Adam

Zarobki na poziomie 5¬7 tys. 10godzin I 3soboty take średnio

Sedesowa
@Cichy

Tylko że 2800 brutto na umowie a resztę pod stołem. I jak idziesz na L4 to (usunięte przez administratora) zbitą. Za taką pracę to ja dziękuję

Zozol
@Sedesowa

Resztę to mogą mi płacić nawet pod taboretem, byle dużo, a nie ochłapy jakieś.

Adam
@Sedesowa

Mi mogą płacić wszystko pod stołem, sam sobie zapewnię emeryturę z innych źródeł i będzie mnie stać na prywatną opiekę medyczną.

Rex
@Sedesowa

Hehe dobre a w tym zakładzie jak idziesz na L4 to niby ile dostaniesz co z tego że masz wykazywane całe wynagrodzenie.Jesteś na L4 to zabierają ci cała premię i na jedno wychodzi

iiii
@Tapicer

Zarobki od 4 do 10 tysięcy, 10 godzin dziennie , jedna zmiana, soboty pracujące (może jedna, dwie wolne). Rozrzut duży gdyż wypłata zależy od twoich umiejętności lub wybierania sobie roboty która bardziej się opłaca. Na tapicerni czysty akord. Większość wypłaty pod stołem.

jaki taki Nowy wpis
@Cichy

jadę do kepna za 7 choć słyszałem że w kożmine płaca już 10 przy zbiorze szparagów

Asdf

Czy kadry będą pracować w najbliższy piątek tj. 29 maj?

Ona Nowy wpis
@Asdf

Nie, też mają wolne

Mina

Widze ze firma wróciła juz do normalnosci.Nie boicie sie ze bedzie jak w Kępnie?

Klockowy
@Mina

Nie, zakażony nieznaczny że chory. Więc nie siej katastroficznych wizji. Jak się boisz o siebie i o rodzinę to siedź w domu. Nie wychodz wyłącz internet.

Tak2Nie3
Bolo
@Klockowy

Zgadzam się żeby nie panikowac ale panowie i panie mierzący temperaturę powinni chyba ludzi z gorączką cofać A jednak wpuszczają widziałem na własne oczy i sam po sobie kiedy pokazało mi 37,7 później na drugim termometrze 38 to pan popukal termometrem o kolano W końcu 36 i co możesz iść. Sanepid jakby wiedział to ktoś by beknął

Tak5Nie1
Mmm
@Bolo

Najtańsze termometry pewnie mają bez atestu i dlatego źle pokazują. Ja miałem przypadek że mi 3 razy mierzyli i za każdym razem nie mógł mi zmierzyć temp wyświetlacz był czerwony a jak później załapal na zielono ł to miałem 34.5 i co o e są dobre?

Marek
@Mmm

Kierowcom nie mierzą temperatury więc nie wiem po co mierzą temperaturę przy bramkach. Albo wszystkim albo wcale.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ciekawy
Nazwa działu: Produkcja

Jak wasze nastroje przed wypłata pensji głodowych?

TakNie6
Nick
@Ciekawy

Pewnie jak w każdym zakładzie produkcyjnym meble w kraju nijakie PS:wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Zaglodzona
@Ciekawy

Starczy Ci na miesiąc? Zależy jak żyjesz.....

Mina
@Ciekawy

Głodowych? Nie przesadzaj Czemu mój komentarz o tej tresci,po raz 3 usunięty???

Zygus

Widząc ceny tych wszystkich mebli na ekstra wyprzedaży mozna stwierdzić że wynagrodzenia w tym com 4 macie nie małe hehe Kępno się chowa :D

@Adam doświadczony tapicer od 25 netto ,pomocnik 19,magazynier 20

Ktos

A czy możecie mi powiedzieć jak to jest z tymi umowami.. Przedłużają czy nie przedłużają? Jedni mówią nie przdluzaja tylko maj czerwiec a inni że do końca roku żadnej umowy!!!

Krystian
@Ktos

To zapytaj swojego przełożonego - nikt Ci tu nie da wiarygodnej informacji.

@Ktos

Przedłużają, już widziałem że te nowe osoby co na początku miesiąca zwolnili bądź też nie przedłużyli im wczoraj chodziły z osobami z kadr bo mają wrócić do pracy, a od czerwca wraca również premia dla pracowników bo coraz więcej osób odchodzi

@X

Oficjalnie wracamy do normalności? Czy to tylko plotki?

Yyyyyy
@Tapicer

Coś zaczyna się ruszać za maj bd 10% premi Praca po 8h w czerwcu odrabianie godzin więc chyba będzie już dobrze z robotą

@Tapicer

Poszedł w tej sprawie oficjalny @

TakNie

No i mamy to dzięki naszemu kochanym rządowi zobaczymy ile jeszcze ludzi straci pracę , chociaż idąc teraz na zasiłek zarobie więcej niż Co niektórzy;) a będę siedzieć i odpoczywać

Tak1Nie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Bartek
@Pytanie

A co w firmie są nadgodziny???? Z tego co wiem to jest odrabianie godz postojowych

Blondi

I dlaczego pracownicy z umowami na stałe zostali wysłani na postój a ludzie z kończącymi się umowami zostali i pracują...???

Blondi

Możecie mi powiedzieć dlaczego na H15 wysyłają ludzi na postój.... Czy te osoby są do zwolnienia?????

KABAT

Ale zeby nie bylo tak kolorowo to pani Iwona jaj niema i nie bedzie miala poprostu nadużywa władzy i tyle i nie robi tego zgodnie z ludzkimi wartościami tylko ze swoim widzi mi się zeby jej mąż miał lepsze warunki pracy ale nie potrafi tyle ile zdegradowane osoby od to caly paradoks.

KABAT
Nazwa działu: Magazyn

Gdyby mąż pani Iwony miał jaja to sam by zrezygnował ze stanowiska po przezimowaniu w fikcyjnym i dal ludziom zasługującym na to pracować i pelnic swoje funkcje którzy i tak zarabiaja duzo mniej niz ich rodzinka.

Nikt
Nazwa działu: Magazyn

W Turku pani Iwona degraduje ludzi zeby wepchnąć swojego męża na stanowisko a prędzej przez pare miesięcy dała mu fikcyjne stanowisko a wszystko to kosztem uczciwie pracujących pracowników.

Monika
Nazwa działu: Administracja
@Nikt

Jaka Pani Iwona ?

Ola
@Nikt

Przecież to było normalne że tak zrobi. Chrzestny właściciel, a mąż bez stanowiska? Przecież czemu Paweł idzie na inny zakład???

Tak1Nie1
Były obozowiec
Nazwa działu: Produkcja

A śmiali się ze mnie z h15 jak półtora roku temu się zwalniałem że wrócę tu szybciej jak myślę . A tu widzę że firma się sypie a ja nadal oddycham pełna piersią w lepszej i spokojnej pracy :)

Tak11Nie
xxx

Nie nie prawda to bzdura bylem i widzielm panie pracuja normalnie.pozdrawiam

Nikt
@xxx

Zdjęli plekse, komentarzy już nie kasują, żeby było(bez skapy), że ktoś pisze tu nieprawdę. Ja nie mogę!!!

Mika

Cenzura trwa w najlepsze.Ktos napisal ze panie w kadrach oddzielone pleksą i tresc usunięta.Zadnych wyzwisk nie bylo w tym komentarzu,no ale trzeba usunąc.Po co inni mają wiedziec ze lepszy sort jest bezpieczny a robole nie.Zaraz moj komentarz usuną pewnie

Tak15Nie
Robolek z trądem
@Mika

No bo to prawda że panie kadrowe są odgrodzone pleksą, jak od trędowatych.

Tak5Nie1
Okoko

Podobno robią dwie zmiany

Dzięki
@Okoko

Mieli taki plan od 2018 roku trzeba utrzymać Białoruś prawda?

Dzięki

Powalona firma wchodzisz i masz wyliczone 7 godzin i 30 min pracy że nawet po (usunięte przez administratora) podrapać się nie można na szczęście mam nową pracę powodzenia w tym ComShwitz Dodając pani z HR obiecała mi że będę mógł wrócić jak się zakończy epidemia Czekam na telefon z niecierpliwością buahaha

Tak8Nie
Ciekawe

Witam mam umowę do końca lipca czy tarcza w którą weszedł zakład uchroni przed zwolnieniem

TakNie4
Nie przedłużony
@Ciekawe

Po prostu nie przedłuża ci umowy i tyle. Nic cie nie chroni, wygaśnie umowa i po wszystkim. Ja już poleciałem,,wlasnie w ten sposób.

@Nie przedłużony

Nie przedłużony a do kiedy miałeś umowę

Nie przedłużony
@Ciekawe

Do połowy maja mam i już jestem poinformowany że zostaje na lodzie

@Nie przedłużony

Przykro może do lipca się coś zmieni i będą dalej przedłużać

Noe
@Ciekawe

Tera to wywalają nawet ludzi co po 15 lat tyrali i są po 50, zero skrupułów, porządny pracodawca... Nie wiem jak te osoby co decydują o tym jak zwolnić mogą spojrzeć sobie w lustro... wiem że to czytacie. Karma wraca. Pozdrawiam

Ja
@Noe

Po 15 latach?to taka osoba ma już chyba umowę na stałe co?

?????????????
@Ja

Mimo że masz na stałe przecież mogą zwolnić chyba że czegoś nie wiem......... a jak firma ogłosi upadłość "załóżmy" to i tak nie dostaniesz odprawy..........

Ja
@?????????????

Mogą cię zwolnić na stałej umowie o pracę ,jedyne dwa plusy tej umowy są takie że obowiązuje ich okres wypowiedzenia umowy od miesiąca do nawet 6 ale to w skrajnych przypadkach i zależy to też od czasu jaki przepracowałeś na umowie na stałe,kolejny plus to taki że osoby z takimi umowami ruszają raczej na szarym samym końcu no chyba że ostro zawalisz z czymś,no ale wiadomo że w tej firmie w znalezienie na kogoś powodu jak będą chcieli to nie będą mieli z tym problemu.

Tak3Nie
Ktoś
@Nie przedłużony

Nie przedłużają nawet dobrym pracownikom

Robol

Zatrudnij się w kadrach, jak zazdrościsz.

Tak1Nie8
Śmieszne to
@Robol

Hehe, nie mogę bo jestem robolem, hehe.....

młody
Nazwa działu: Produkcja

wypłaty są dzisiaj czy w poniedziałek 11 maja? Jak jest w UTC bo zawsze były przed czasem a teraz widze że nic nie ma jeszcze

młody
Nazwa działu: Produkcja

@Konował Dzięki za odpowiedź mi dopiero weszło czyli później wpłacili

Xxx

Naucz się lepiej pisać konowale, a dopiero później się wypowiadaj

Konował
@Xxx

Jósz ó zamknientę

TakNie

Tak jak nasz Polski rząd walczy z tym kryzysem tak chyba żaden inny tego nie robi,ręce po prostu opadają oni najzwyczajniej tego kryzysu nie widzą bądź udają że nie widzą bo przecież pseudo wybory ważniejsze a za 4-5 miesięcy będziemy widzieć efekty tego kryzysu w postaci 30 procentowego bezrobocia w powiecie Ostrów,Kalisz, Pleszew,oj za gotujemy się i to ostro . "BRAWO PIS"

Rydz
@Pracownik

Rząd tak samo nie widzi kryzysu, jak ci co na nich głosują,bo dostawaja 500+ i się modlą żeby pisiory jak najdłużej rządzili. Prości ludzie słuchają disco polo i głosują na PiS. A prawda jest taka,ze za chwilę do gara nie będzie co włożyć.

Tak15Nie
iyyyu
@Pracownik

Zgadzam się w 100%. W wakacje bezrobocie będzie 15%,w styczniu 2021 - 30 %. Jest taka kaszana, że głowa boli.

Nick

Mnie bawi to że menagerowie i kierownicy tej firmy cieszą się że Ikea otwiera sklepy, wy ludzie serio wierzycie w to że jak otworzą Ikee to ludzie przeprowadzą masowy szturm po meble i materace ? Dla osób zwolnionych lub z obciętym etatem co w całej Europie stanowi większość ludzi zakup mebla będzie ostatnią potrzebą, dlatego ten kryzys który mamy obecnie to dopiero początek

Tak14Nie
Kik
@Nick

No ludzie jednak robią szturm na meble.Przed chwilą czytalam artykuł pokazujący gigantyczną kolejkę przed jednym ze sklepów Ikea.Jak widac ludziska potrzebują jak powietrza nowych mebli i gadżetów

Tak1Nie3
Inspektor Gadżet
@Kik

Więcej osób stało po jakieś gadżeciki(wazoniczki-sriczki), lub po prostu żeby połazić.

Rekomendacja

TakNie5
Uki

Znowu sie produkujesz?? Pogódz sie z tym ze jestescie tanią siłą roboczą

Tak3Nie1
lysy

(usunięte przez administratora) by się. I domyślił o co wtym wszystkim chodzi.poco skorzystajom z tarczy a zaś. dopiero po zakoczenniu trzy miesięcy zacznie się. Dziac dopiero przejrzycie. Na oczy poco ta tarcza była jak większość. Firm oglosi upadłość. ,wtedy pracownikowi nic się. ,nie,należy,żadna odprawa,!!!!Powodzenia

Tak6Nie1
@lysy

W Skalmierzych już rozdają wypowiedzenia nawet tym co na stałe są

@lysy

Zanim zaczniesz coś pisać weź proszę słownik do ręki bo aż oczy bolą od tych byków.Ja rozumiem że literówka każdemu może wpaść ale to co Ty napisałeś to już jakaś masakra.

Aaaa
@X

Oj będą zwolnienia za 3 mc oj będą i to bardzo duże we wszystkich Com,Correct Skaltex, United

Damian
@Aaaa

Skąd taka pewność???

Stary pracownik.

Zwalniają ludzi z umowami na stałe?

Krestvv
@Stary pracownik.

Tak zwalniają dostajesz wypowiedzenie z głupimi powodami. Jaki to byłeś zly i niedobry i cześć

Tak7Nie1
Jxjx

Ok

Aaaą

No przez 3mc nie mogą nikogo zwolnic jedynie nie będą niektórym przedłużać będziemy na tarczy.

Zostaw opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.