Com 40 Limited Sp. z o.o.

Kalisz

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Com 40 Limited Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Com 40 Limited Sp. z o.o.

Mika987

ja o tej firmie dowiedziałam się zupełnie przypadkiem, bo szukałam zwyczajnie dobrej tapicerki, a że oni zajmują się meblami tapicerowanymi, to od razu ich znalazłam w sieci. Są od niedawna na rynku, a już mogą się pochwalić współpracą z kilkoma ludźmi, cenionymi w branży jak np Tomasz Augustyniak, Tomek Rygalik, Anderssen&Voll Studio, Philippe Nigro. Chyba ta firma przechodziła jakieś zmiany wizerunkowe ostatnio, bo o tym gdzieś czytałam u nich na stronie, więc rozwijają się jakby nie patrzeć, a to dobrze dla tego typu firmy. Szukanie nowych rozwiązań i nowej bazy klientów jest ważne w dzisiejszym biznesie. Na pewno to co ich wyróżnia na co ja osobiście zwróciłam uwagę, to to, że szukają cały czas czegoś nowego i np. łączą produkty i materiały całkiem niestandardowe jak beton czy Corian. A takich rzeczy chyba nie ma u konkurencji z tego co szperałam, żeby porównać oferty różnych firm i marek

Zostaw opinię o Com 40 Limited Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Com 40 Limited Sp. z o.o.