Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Gabi

Rekrutacja na brygadzistę,czy kierownika popatrz sam na siebie i ma swoich kolegów czerwonych i zielonych wszyscy są tylko i wyłącznie po znajomościach samo kolesiostwo nic więcej a w cale tacy mądrzy nie jesteście bo nawet z pracownikami nie umiecie rozmawiać na poziomie ciekawe jak przeszliście te wszystkie testy.....

Bezrobotna

Ja dostałam na H15… ponoć nie koniec zwolnień. Oczywiście same kobiety, bo facetów się zostawia. Robota lekka nie jest, to fakt, ale szef zawsze chciał więcej i więcej… teraz już tylko silni i młodzi faceci zostaną… do czasu

Sprawiedliwość

Ciekawe kiedy się wezmą za wyższe stanowiska ludzi ubywa a oni cały czas udają zarobionych.

Pracująca

Jak wygląda powrót do Pracy po wychowawczym kobiety ????są jakieś przywilej na dwie zmiany jak jest w kodeksie

Koko

W firmie robi się straszna lipa umow nie przedłużają ludzi przenoszą na skalmierzyce gdzie szwalnia też pracy nie ma a już gadają ze chcą zrobić dwie zmiany. Co to dalej będzie aż szkoda pomyśleć

Ulka
@Koko

Firma chyba jest w poważnym dołku.. Juz krążą plotki ze po nowym roku ma być jeszcze gorzej z pracą z resztą już teraz to widać, wypłaty też, coraz mniejsze będą więc kto pomyśli zwolni się wcześniej niż oni go wyrzuca. Nie wiem tylko po co te sztuczne tłumy wszędzie, ludzie z correctu, nowi na pikiwarkach czy szwalni skoro pracy nie ma

Ginp

Cicho tam, 0nuc0

Tycjan

Ludzie ludzie co tam się dzieje. Opowiadajcie. Wracam do pracy a kubły na śmieci w ilości nieograniczonej. Po wywodzie lidera rozmyślam żeby nie przychodzić ze swoim workiem boje się podejść do kubła. Niedługo będzie za dużo foli w foli. Może niech zrobią rozpiskę z opisem co jest co. Pracy jakoś się mało zrobiło czuje nosem ze zaraz będą czystki. Polacy trzymajcie się pamiętajcie w tym zakładzie jesteście tubylcami. Plotki ploteczki z papierosowej Komnaty mówią ze wyleci 100 drugi mówi 500 trzeci mówi 1000. Myśle ku twa licytacja. Widzę ze menago bierze się za porządki. Czekam na jakieś dobitne zmiany. Jak już są to piszczcie. Sikać jeszcze wolno?.

Zmiana stawek .

To co jaśnie pani menager zrobiła na pikowarkach ze stawkami to przechodzi już ludzkie pojęcia . Operator z Ukrainy który pracuje tam rok ma większa stawkę od tych którzy tam pracują po 15 lat . Nowi operatorzy jak i Ci którzy poza wciśnięciem start / stop nic nie potrafią również wyższe stawki .. u nas pomocy ? Nic innego , dziewczyny które maja najcięższa prace tam maja niższe stawki od tych które lżej pracują. Menager nie potrafi nic zrobić by było lepiej dla pracowników i firmy a później zdziwieni ze ludzie tam patrzeć na nią nie mogą. Stracila resztę szacunku u pracowników . zakład ma opinie jakie ma , a jakie ma mieć , skoro plują w twarz starym pracownikom ?

Zezu
@Zmiana stawek .

Nie ma i nie było nigdy sprawiedliwości w tej firmie. Z biegiem lat jest Coraz gorzej. Ktoś kto się ceni, nie będzie tam pracować. Po hali już słychać kto ma zamiar odejść. Skoro wiecznie faworyzowane są nieudolni pracownicy bo są koleżankami brygadzistki. Nic taka nie umie, stoi na jedej maszynie, wiecznie pretensje i wszystko podstawione pod nos a ty (usunięte przez administratora) dzielaj.

Aaa
@Zezu

Już raz na pikowarkach była taka sytuacja kilku lepszych operatorów uciekło to trochę zaczęli szanować tych lepszych a teraz znów napluli w twarz i będzie to samo co było a później się obudza z ręka w (usunięte przez administratora)

Y
@Zmiana stawek .

Pani Kac to osoba która powinna odejść już kilka lat temu. Zresztą kierownik snajper i Michałek nie mają dużych jaj żeby się przeciwstawić i stając za pracownikiem, każdy patrzy wejść w (usunięte przez administratora)dostać pensję i jak najdłużej ciągnąć. Każde postawienie się po stronie pracowników obniża poziom zaufania p. Kac

Z
@Zezu

Od stycznia minimalna krajowa 3200 na rękę. Będą masowe zwolnienia bo już nikomu z Ostrowa ani Kalisza nie będzie się opłacało przyjeżdżać do (usunięte przez administratora)

Walek
@Aaa

Widocznie nikogo to nic nie nauczyło. (usunięte przez administratora)nadal na maszynach bo koleżanki brygadzistki która ciągle siedzi u kiero i nie sądzę żeby tylko o pracy rozmawiali. Jesteś przyjaciółka brygadzistki toi masz się dobrze, ta sama maszyna, nigdy na 12stki,walki od wybranego operatora. Niech w końcu kierownik zrobi z tym porządek a potem zadają głupie pytanie dlaczego stare operatorki się, zwalniają bo nikt nie chce nepotyzmu!!

Wojny
@Zezu

Najlepsze jest to że zamiar odejśćia mają starzy, bardzo dobrzy operatorzy, nie tacy co są tylko statystami przy maszynach. Nie wiem czemu kierownik tego nie widzi, że ci co wszędzie umieją robić, ogarniają wszystko są poniewierani, źle traktowani. Niech ma maszyny przygarną jeszcze więcej sierot, wtedy ci najlepsi bardzo szybko odejdą bo nikt nie chce nikogo prowadzić za rękę, wyręczać bo każdy kasę ma taką samą!

V
@Wojny

Zapraszam do mahle do Ostrowa na start dostałem tyle co po 5 latach wyzysku w comforty i przynajmniej dają co jakiś czas premie i zdziwiłem się jak biorąc 2 tygodnie urlopu jeszcze kasa na wakacje ???? comforty tonie czas uciekać moi kochani

Mahle

Na chwilę obecną dostaję się umowę wstępna na rok bezpośrednio z mahle. Przy dużym zapotrzebowaniu na pracowników można aplikować bezpośrednio u pracodawcy nie przez agencję Manpower. Pozdrawiam

lilu

Hej. Ile obecnie można zarobić jako operator maszyn? Jaka jest na początku na umowie podstawa brutto i ile można zarobić netto "na rękę"?

V

Firma jest wystawiona na sprzedaż ludzi zwalniają a na olx pełno ogłoszeń

Magazyn

Nikt nie bańczy zapraszamy na magazyn u nas jest dobra Kasa i spokojna praca.

Buba
@Magazyn

To zależy co dla kogo znaczy dobra kasa haha nie od dziś wiadomo że na magazynie są małe wypłaty, chyba że komuś praktycznie średnia krajowa wystarcza. Nie ośmieszaj sie

Oszczędności

Firmie zawsze jest mało a nowy dyrektor patrzy się wykazać więc szykują się cięcia przede wszystkim czasów, osób pewnie produkcyjnych i z nadzoru.

lilu

Na jakich przystankach w Ostrowie Wlkp. zatrzymuje się czy autobus pracowniczy?

Cóż można powiedzieć o tej firmie...Rozmowa kwalifikacyjna jest super piękna ale nie ma nic wspolnego z rzeczywistością w pracy.Firma nie szanuje i nie docenia starszych doświadczonych pracowników. Praca jest bardzo ciężka a za takie pieniądze jak tam płacą nie warto rujnować sobie zdrowia.Po co są premie których tak naprawdę nie ma ponieważ są wliczone w podstawę. A podstawa należy się każdemu jak psu buda.Premia w podstawie to jest jakiś śmieszny żart.Żaden szanujący się człowiek nie będzie tam pracował dłużej niż do pierwszej wypłaty. Bardzo brzydko też zachowują się starsze stażem pracownice do nowych pracowników. Tyle jest mowy o (usunięte przez administratora) w firmie ale teksty i odzywki starszych Pań mogą człowieka doprowadzić do depresji.Za dużo kierowników, liderów i innych funkcyjnych.Dziwne jest to że firma produkującą dla takiego kolosa jak #IKEA tak traktuje swoich pracowników bez których by nie istniała. Dla mnie jest to wykorzystywanie taniej siły roboczej .W każdej firmie powinno się doceniać pracowników produkcyjnych bo to jest filar firmy gdyby wszyscy produkcyjni odeszli to liderzy ,kierownicy mogliby jedynie po nich posprzątać. Dla mnie jest to (usunięte przez administratora) gdzie pracownicy są traktowani jakby robili jakaś łaskę że tam pracują. Wiadomo że za ciężką pracę należy się godziwa zapłata a tam najwięcej dostają osoby przy biurkach które w sumie nic nie robią. To jest niesamowite że w dzisiejszych czasach ludzie sobie pozwalają na takie traktowanie.Do pracy powinno się chodzić z przyjemnością. Jest też niedopuszczalne że firma dysponuje Twoim urlopem praktycznie w całości a kiedy pracownik naprawdę potrzebuje wolnego to urlopu nie ma.Jesli nie ma pracy jest postojowe i tyle .Firma napewno na tym nie straci patrząc na te nędzne wynagrodzenia .Są osoby które tam zarobią ale to są ludzie skupieni tylko na pracy którzy nie mają swojego życia i potrafią ciągnąć 12 stki przez miesiąc. W szatni ogląda się kobiety w pasach na przepuklinach które zamiast się zoperowac zasuwają w robocie żeby nie stracić premi .Jest to straszny widok że tak można poświęcić się pracy.Dla kogoś kto pracował u normalnego pracodawcy gdzie był szanowany i doceniany za swoją pracę jest to normalnie szok.Jesli chcesz stracić zdrowie Idź do Com40 bo tylko tego się tam dorobisz.Wstyd dla właścicieli że dorabiają się kosztem tych wszystkich ludzi . Tyle w temacie....

Misia

Czy to nie jest trochę nielogiczne, że ci, co mniej ogarniają mieliby więcej zarabiać? Serio twierdzisz że firma mogłaby podjąć taką decyzję? A jakie teraz są stawki? Dla tych, co dobrze pracują?

Nie
@Misia

Przecież nie ma lepszych i gorszych. Wszyscy pracują przeważnie w zespole. Mocniejszy pracuje na słabszego lub mądrzejszego od siebie. Tak było jest i będzie. Bardziej mnie ciekawi ci się dziej z tym zakładem. Plotki mówią ze jest lipa z praca wiec wypadało by powiadomić o sytuacji pracowników. Nic nie mówię ale ale z tego co widzę pracują tu całe rodziny.

Mądre słowa.

W 100 % się zgadzam. Szkoda że począwszy od właściciela a skończywszy na prezesie nikt tego nie widzi ,dlaczego bo dla nich cały czas jest mało. Pracownicy robią za wolno,za częstą wychodzą do łazienki itp. Tępo pracy może być szybsze a pracujemy zawsze za krótko. Debilne sygnały dźwiękowe i bieg do czytników jak bydło nie widzą ze nadzoru jest za dużo,po co tyłu Menagerowi ,Kierowników Produkcji a następnie Kierowników Zmianowych, kończywszy na liderach którzy kiedyś sami sobie ze wszystkim radzili a teraz potrzebni są Kierownicy Zmianowi którzy wykonują zadania Kierowników produkcji a Ci z kolei zadania Menagerów. Cały czas oszczędności na produkcji cięcia pracowników a nadzór mniej na głowie ale tego nie widać. Ciekawe czy w HR też są Cięcia bo żeby coś takiego zobaczyć trzeba być inteligentnym człowiekiem.

Jurej
@Misia

Co jest nie logiczne? Chyba jasno napisałem. Oczywiście ze Logiczne byłoby gdyby ci z dużą wiedzą i umiejętnościami zarabiali najwięcej ale tak nie jest! Firma zrobiła teraz "dużo" byś miał jak najniższa pensje. Pracy nie ma, a nowe osoby zatrudniają na stanowiska, gdzie tu logika?! Wystarczy spojrzeć na Piko, plany coraz mniejsze, goliat tnie z kasy jak może, a na maszynach niepotrzebne osoby.

Health

Najgorsze - podejście do kriowodawstwa, płata za pracę na linii produkcyjnej. Za taką prace - najgorsza oplata w calem województwie. 24 zł brutto? Jeszcze i 12 pracować? Z takimi normami 8 ciężko odrocowac. Latasz po całej linii żeby wyrobić, i tak cały zespół. Niema szału w tym zakladie i zarobku te

Marian

Cześć. Czy ktoś wie czy system premiowy po nowym roku zostanie taki sam, gdy minimalna krajowa zwiększy się do 4242 brutto / 3200 netto? Czyli czy wciąż to będzie +50% ?

Witam. Na jakie warunki płacowe mogę liczyć, na produkcji lub jako operator maszyn? Proszę o szczera opinię.

Pracownica
@Adam

Na linii 24 zł + 50% premii (wydajność, brak absencji, zaangażowanie) i bonus za wykonanie planu. Zobaczymy 10.10. Jak to wyglada w rzeczywistości

Ehe
@Adam

Stawki od lat praktycznie stoją w miejscu.. Obowiązków coraz więcej, a kasa średnia. Kiedyś firma pod tym względem była konkurencyjna, już nie jest. Ciągle dokładają roboty, więcej stania przy komputerze a kasa i tak ucieka bo robią tak żeby ludzie jsk najmniej zarobili.

Hmmm
@Ehe

Przeczytaj to forum, co róż ktoś pisze że gdzieś podwyżki, ale za małe więc nie rozumiem tego ze kasa w miejscu ... Poza tym jeszcze taki sue nie urodzil co by byl zadowolony

Ehe
@Hmmm

Podwyżki są bo muszą je dać skoro średnia krajowa wzrasta, jednak nie odczuwasz tych pieniędzy bo co rusz zmieniają system premiowania czy też nowe programy tak żebyś pełnej premii nie wyrobił i miał mniej kasy. Czego nie kumasz?!

@Pracownica

Pytam z ciekawości,też jako były pracownik (pracowałem tam 5 lat). Wcześniej firma była o wiele bardziej konkurencyjna względem innych firm jeżeli chodzi o zarobki, a teraz widzę że raczej średnio. Poprostu zobaczyłem ogłoszenie,w którym jest napisane że proponują nowe wyższe stawki. Tak czy inaczej dziękuję za informację.

@Ehe

Ale takie podwyżki nie związane ze wzrostem najniższej krajowej też się dostaje? Ile można dostać jak komuś uda się wyrobić całą premie, podasz kwotę netto?

Yyyy
@Ehe

Do góry koleżanka napisała 24 brutto plus 50 procent premii. Takie zarobki są na linii. Dolicz sobie jakiś dodatek za nocki to na rękę wychodzi tak mniej więcej 4500 zl

@Yyyy

Zapraszam na wm1 tam sa stawki po 20 i 50% premi ktora ciezko wyrobic

Larysa
@Pracownica

Dzień dobry, już ten 10 października minął, zapytam Ciebie, jak kobieta kobietę, i co? Ile w sumie wyszło Ci za miesiąc? Sprawdziły się przewidywania? I ciekawi mnie jeszcze, jak oni te zaangażowanie mierzą na linii...

Pracownica
@Larysa

5tys za krótki miesiąc. Nie jest źle, aczkolwiek w porównaniu z pozostałymi miesiącami gdzie bonus na poziomie 50% dni, teraz 95%dni to 4800/ szału nie ma. Spodziewaliśmy się więcej. Nie wiem, czy sens jest zachrzaniać poza swoje możliwości jeśli kogoś nie ma, żeby bonusa wyrobić. Nie sądzę, żeby te 200,- było warte tej(usunięte przez administratora)

Ciekawy

Witam Ktoś wie czy 30 31 na h15 wolny jest bo u nas na dziale standardowo nic nie mówią a na palarni i szatni coś tym mówią....

Wuja Robert

Ciekawe czy w tym roku nasz biedny prezesik da coś pracownikom na święta czy znów będą się zasłaniać tym ich benefitem .. wstyd , żeby taka firma nie potrafiła dać 200zl świątecznego .

xxx
@Wuja Robert

Gosciu z kad ty sie urwałes co roku daje na swieta administeracja 500 produkcja do 1500 jak spelnia wszytkie punkty wiec jakie 200 zl a w tym roku kazdu po 800 wiec obudz sie

Smutas
@Wuja Robert

Dokładnie, w małych zakładach dają ci koperty, bony; w dużych vouchery, paczki, bony. Przecież raz w roku chyba by wypadało. Premia roczna nie jest dla wszystkich dostępna a taki świąteczny prezent byłby miłym podziękowaniem dla pracowników.

@Smutas

To kto się załapie na premie roczną? Ktoś inny napisał tu, że mają dawać 800 zł na święta, więc skąd ta różnica zdań?

Strandmon

Premie dostaną ale osoby które siedzą najwyżej trzeba będzie uciekać z podatkami więc zmiany samochodów a dla nas jak już to zostaną ale resztki przy dobrych wiatrach.

Czy śledzenie pracowników przez kamery firmowe jest legalne można to gdzieś zgłosić np.do PIP

Borze

Naprawdę, przecież kamery są wszędzie. W każdej formie są kamery. Na przejściu są kamery. I teraz powiem ci coś jeszcze co cię mocno ukłuje. Google Facebook i tictok mocniej ciebie śledzi niż te kamery w firmie. Sam lub sama sprzedajesz więcej swojej prywatności przez telefon . Weź się poprostu do roboty

Język

Są równi i równiejsi w tej pożal się boże zakładzie . Panna pomoc że zmiany płatka chodzi jak święta, urzadza se dyskusje z kazdym, grzebie w telefonie cały czas na fajki wychodzi i nikt tego nie widzi. Inni do (usunięte przez administratora) dzielania a ona układy. Zaklad schodzi (usunięte przez administratora). Wszyscy na krutkiej smyczy a ci co rękę trzymają haj lajf. Pozdro

Tur

Dlaczego zwolnili najlepszego kierownika Skaltexu (Turek). Pozdrawiam

Comfi
@Tur

Tego nie wie nikt, prędzej czy później się dowiemy, póki co wszędzie ile ludzi tyle jest opinii. Podobno duży spór był, nikt bez powodu nie traci takiego stanowiska z dnia na dzień. Brygadziści i inni z wyższej półki by się coś odezwali, ale lepiej udawać że nic się nie stało

Kkj

Co sie stało z Dyrtektorem Kamilem N?

Strandmon
@Kkj

Siedzi w ciepłym gnieździe na correct i zabrał ze sobą swoich (usunięte przez administratora)..... Pewnie wielki prezes stwierdził że sobie nie radzi i wyznaczył nowych żołnierzy żeby wprowadzili nowy ład i porządek.

Pracownik produkcji

Chodzą słuchy że na correcie najbliższe wolne pokrywane jest z harmonogramu dla pracowników którym pozostało tylko 4 dni urlopu. Urlop ten jest zostawiony w razie nagłej potrzeby. Znacie kogoś kto by to potwierdził bo nasi przełożeni oczywiście o niczym nie wiedzą. A na H 15 każa urlopy wypisywać nawet jak zostały Ci 1 lub 2 dni.

Magazyn

Niech ktoś mi wytłumaczy gdzie firma szuka cały czas oszczędności a u nas teraz nie ma mistrza i zastępuje go menager i wszystko się kręci. Żaden z naszych kandydatów nie odpowiadał może czekają na kogoś żeby jak to u nas po znajomości wkręcić na stanowisko ...... zobaczymy czas .... menager jest tak dobry to po co zatrudniać kolejnego mistrza i można zaoszczędzić pewnie sporą ilość pieniędzy a nie tylko zdzierać z szarych pracowników.

Zuzia
@Magazyn

Czyli menager wykonuje pracę mistrza, ale oficjalnie go nie awansowali i nie zwiększyli płacy? Co masz na myśli pisząc, że "po znajomości"? Zdarzały się już takie zatrudniania w przeszłości, dużo osób tak obsadzono na stanowiskach?

Qqq
@Magazyn

Wkręcić znajomego na kierownika magazynu? To musiał być być bardzo nielubiany znajomy żeby wkopać na taką minę. Każdy widzi ile to kierownik zarobi i że tylko chodzi na kawę, nikt nie widzi @ i telefonów 24 godziny na dobę i zniszczenia życia prywatnego.

Soda
@Qqq

To co nie wiedział na co się pisze. Kasa większa wiec zakresu wymagania względem jego większe. Co się dziwisz. Każdy ma swoją wole pragnienia i aspiracje. Jeśli się mu podoba jego sprawa ale kij ma zawsze dwa końce. Jest nowy menago ( No Jarek teraz zajmie się losem starych pracowników już się boje jak nam ozłoci każda linie. On jest dla nas. (usunięte przez administratora) on już był mistrzem. Miał (usunięte przez administratora) na ludzi. Podpier dała ich gdzie się da a teraz struga pojownika o los zwykłego pracownika. Jaruś mycie znamy), jeśli mistrz niechęć robić menago dzarek zaraz z corektu wystruga jakiegoś nowego władcę magazynu. Co do nowego dyrektora. Nikt go nie zna wiec ma kredyt zaufania ale jak znam życie dokręcić śrubę a później będą płakali gdzie są starzy pracownicy ba nie ma nowych. Żyjemy w ciekawych czasach. Jarku czekamy na zmiany. No napewno nastąpią. Zmiany norm czasów. Czekam niecierpliwie na zebrania z tobą. Jestem ciekaw jak się rozwinąłeś przez te pare lat twej banicji. Mam do ciebie osobisty sentyment bi nikt nie olewał pracowników tajniak ty. Choć byłem pod twymi rządami krótko czuje ze się nie zmieniłeś.

Linia K
@Soda

Na tą chwilę to widać jak chodzi Dyrektor z głową do góry, dziwne decyzję na szybko wdrażane jakąś porażka, zero szacunku odpowiada belkotajac pod nosem i wiecznie a telefonem przy uchu. Do kad to zmierza.

Agula
@Zuzia

Większość osób na stanowiskach jest po znajomości ,a tak w ogóle to na stanowiskach naszymi przełożonymi nie powinni być Ukraińcy bo nie traktują nas Polaków dobrze

Linia .....
@Linia K

Prezes go klepie po plecach to się wozi a co do wiedzy to mało istotne najważniejsze że dobrze wchodzi w ..... i nie patrzy na ludzi. Patrząc na zebrania które ostatnio miały miejsce i puste słowa prezesa ,,najgorętszych kierowników się pozbyłem,, a co zostali najlepsi chyba ci co boją się odezwać i stanąć za pracownikiem bo to jest niepożądane. Zostali najlepsi jak S.T który nic nie wie ale w donoszeniu jest dobry bo nic więcej nie potrafi. Spotkania z jego udziałem to jedno wielkie (usunięte przez administratora)jąkanie się i szukanie słów ale patrząc na spotkanie z prezesem to nie ma się co dziwić mówią tym samym językiem.

Antek

Ale to wszyscy wiedzą że na stanowiskach są osoby po znajomości bez żadnej wiedzy i kompetencji,jest coraz gorzej więcej rządzących niż pracujących pracy mniej a trzy zmiany chcą zrobić panie ze złotej linii cały czas chadza to do toalety to na papierosa i po co to wszystko na dziale obok na nocnej zmianie brygadzista i czterech pracowników ale jest trzecią zmiana bo tych wszystkich ludzi trzeba utrzymać i to za takie duże pieniądze, zrobić dwie zmiany obsadzić ludźmi wszystkie stanowiska wtedy te czerwone łebki będą naprawdę miały co robić

Ulalai

Święte słowa. Dzwonisz, odwiedzasz HR, żeby zmienić stanowisko od wielu miesięcy- niestety nie ma (albo najpierw ktoś musi za ciebie przyjść) a na spotkaniu z prezesem dowiadujesz się od Pani na baaaardzo wysokim stanowisku, że jest cała masa wolnych stanowisk. Od zaraz! Od jutra tylko chcesz to przechodź

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 434.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 387, z czego 35 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.