Opinie o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Big Star Limited Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Big Star Limited Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Jacket

Zadzwoń do osoby od najmu w galerii i się dowiesz do kiedy umowa lub czy jest dane wypowiedzenie.

Karta lunchowa

Czy dostaliście już doładowanie na kartę lunchową?

Milena

Można czekać do 10 każdego miesiąca.

Zamiast prezentu :)

Droga firmo, w tym roku zamiast prezentu na Święta prosimy o dodatek finansowy. Doceniamy miły gest z zeszłego roku, jednak dodatkową premię będziemy mogli spożytkować na to, czego najbardziej nam potrzeba w tym okresie. Pracownicy, zgadzacie się?

@Zamiast prezentu :)

W tym roku prosimy o informację które sklepy będą zamykane? Nikt nie chce się dowiedzieć z dnia na dzień że likwidujemy sklep.

Były już
@Clara

Nigdy nie dowiesz się wcześniej z firmy. Z zewnątrz tak. Z galerii od innych sklepów z prasy itd. Z firmy dopiero jak będą wręczać wypowiedzenie. Ważne sprawdźcie do kiedy macie umowy najmu z galerią.

Ala
@Clara

Od stycznia to dopiero będą zmiany znając życie na nie korzyść dla nas bo jak wiadomo ta firma nie robi nic dobrego dla pracowników zapycha tylko swoje kieszenie naszym kosztem

Lena
@Zamiast prezentu :)

Pytanie czy w ogóle coś będzie w tym roku. Zawsze była informacja w październiku od Marty a teraz cisza. W zeszłym roku było to samo.

Prawda
@Clara

Dokładnie, nikt nie chce z dnia na dzień dowiedzieć się, że traci pracę, jeszcze w takim okresie przedświątecznym..

Smuteczek
@Były już

Też o tym myśleliśmy w ostatnim czasie.. Żeby zainteresować się do kiedy mamy podpisaną umowę z galerią.. Bo tym sklepom, którym kończyła się umowa podziękowali..

Mam pytanie ;)

11 listopada przypada w sobotę, związku z tym dostajemy dodatkowo dzień wolny. Jak dobrze to rozumiem to mamy umniejszoną ilość o 8 h. Pytałam kierownika to mi odpowiedział, że pracujemy tyle samo godzin. Ten dzień zaznaczy w grafiku w obojętnie jaki dzień wolny. To jest bezprawne. Powinniśmy mieć odjęte godziny pracy. Czy mam racje?

Kier
@Mam pytanie ;)

W listopadzie pracujemy 160 godz. Gdyby nie święto wypadające w sobotę byłoby 168 godz.

Uki
@Kier

152 godziny

Kier
@Uki

152 godz w grudniu. W listopadzie 160. Wystarczy sobie policzyć...

Sprzedawca

Rekrutacja na zapleczu. Bardzo fajna pani kierownik, miła, sympatyczna.

Ostatnie stanowisko pracy gdzie się pracowało , jakie były moje obowiązki, pytanie co zrobić jeśli klient chce oddać towar a zwroty tylko na kartę podatkową.

oo

macie jakieś informacje na temat podwyżek ? ( chodzi mi o kierowników i zastępców ) czy nadal cisza i dowiemy się 1 stycznia dopiero

Magda

Jaka jest podstawa wynagrodzenia na stanowisku doradca klienta w salonie firmowym ? Czy wypłata jest na koniec miesiąca czy 10-tego ? Czy pracodawca oferuje kartę lunchową? Zastanawiam się nad złożeniem cv

Były już
@Magda

Nie składaj. Zapytaj lepiej jak firma żegna się z pracownikami. O szczerość hr i rks. Gubin zamknęli i ludzie na lodzie zostali.

@Magda

Podstawa to najniższa krajowa, wypłata 10 dnia miesiąca, karta lunchowa między 100 a 300zł w zależności od długości stażu pracy.

Żaklina

A czy dla doradców klienta przewidziane są jakieś premie za pracę? Żeby sobie dorobić do tej najniższej trochę? Albo może są inne dodatki pienieżne?

@Żaklina

Jeśli zrealizujesz swój indywidualny plan to możesz dostać premie ale u nas nikomu nie chce się biegać cały miesiąc za klientami za 200zł brutto

Katia
@Magda

Wypłata 10-tego. Karta lunchowa po okresie próbnym.

ania

jak to jest z tymi warsztatami doszkalającymi ? każdy to będzie miał z kierowników i zastępców czy nie

Kasia88
@ania

Jakie warsztaty ? Skąd o nich wiesz ?

Kierownicy dostaliście już aneksy na maila nowe ?

Adela

Nie

Melinda

Trzeba pisać o podwyżkę , czy wszyscy kierownicy dostaną ?

Wniosek wysłany był, ale podwyżka delikatnie mówiąc niezadowala. Ciężko stwierdzić od czego zależy.

Melinda

Od ich humoru chyba , Nowi kierownicy dostaja po 5 tys , a Ci którzy pracują w firmie długo maja jakieś marne grosze .

Znak zapytania

Aneks obowiązuje od stycznia czy od lutego? Podwyżka jest równa podwyżce najniższej krajowej?

Linda
@Melinda

I to jest właśnie najgorsze , że wybierając kogoś nowego często nie ma w kim wybierać i wtedy nowy pracownik winduje cenę wynagrodzenia a oni się godzą. I teraz przykład nowy pracownik 5000 brutto kierownik z 8 letnim stażem 3900 . Nie trzeba nic dodawać.

@Linda

To gdzie takie cuda są że kierownik zarobi 5 tysięcy no chyba że zajmuje się dwoma sklepami

Mirka

U nas kiero dostał 4000 brutto a zastepca 3700 to tyle w podwyżkach

????????????????
@Mirka

Dajcie się poniżać za takie grosze Trzeba być chorym na umyśle

kiti
@Mirka

ja jestem kierownikiem i mam na umowie 3600 żadnej podwyżki do tej pory masakra...

kiti
@Melinda

skąd te kwoty... ja pracuje 3lata i mam 3600 żadnej podwyżki w tym roku dramat jest ta firma

@kiti

Nowym pracownikom dają więcej ,bo nikt nie chce pracować za marne grosze .W normalnych firmach pensja rośnie wraz ze stażem , a tu tylko na zachętę dostajesz więcej , a później pracujesz przez kilka lat za ta sama kwotę i nieważne , ze inflacja jest i twoja wypłata jest (usunięte przez administratora) warta

Dorita
@kiti

Chyba żartujesz 3600? Wyślij sobie 4 cv do innych firm i uwierz ,że będziesz zdziwiona ile płacą. 4900-5600 brutto. Tylko tu panuje zacofanie . Ty masz taką kwotę a nowo przjeci zastępcy kierownika 4000 brutto. Zapytasz skąd wiem. Od osoby która tyle dostała. Czasem hak dzwonisz w sprawie przesunięcia dowiesz się czegoś ciekawego.

Caroline

Aneksy są. Do końca czerwca będzie cisza, a od lipca zacznie się znowu ciśnienie na kolejne aneksy. Różnica żadna. Nie wspomnę o nierealnych do wyrobienia planach, premii brak.

@Caroline

Czyli od lipca też aneksy z podwyżkami czy chodzi o coś innego? Jak są ustawione wysokie targety to chyba i premia powinna być za ich zrealizowanie, nie? Nikomu nie płacą dodatkowych pieniędzy?

Jawak
@Mirka

4000 kierownik ? Toż to śmieszne nawet nie jest .

Blanca
@Linda

Ale to właśnie pokazuje. Zamiast docenić obecnych pracowników, bo widocznie ciężko znaleźć kogoś na kierowniczym stanowisku za takie grosze, za które nasi kierownicy pracują, to wolą inwestować w nowych nic nie potrafiących byleby ktoś się zgodził tutaj pracować. Gdzie jest logika?

Wkurzona
@Blanca

Nie ma logiki. Cięcie budżetowe i mają nas w (usunięte przez administratora)

@Michał

Targety ustawione ,żeby była sprzedaż a później znajdą coś zeby zrobić tak,aby obciąć premier. Jakieś nadużycie kart, zła obsługa klienta, niby skarga i tak robisz na nich.

Nela
@kiti

Żałosne.Jeśli wszyscy się na to godzą to nikt nie dostanie podwyżki.A wszyscy się godzą.Firma zacofana w ch..Tragedia.

Dona
@kiti

To pisz do Nich o podwyżkę. Jeżeli siedzisz cicho to oni uważają,że Tobie odpowiada takie wynagrodzenie.

Dotka
@Clara

Na jak długo zabierają premie? Po nadużyciu kart

Zoe
@Dotka

A w ogóle zabierają? Myślałam, że tylko blokują kartę

Dotka
@Zoe

No u nas w sklepie jedna osoba miala nadużycie i włącznie od grudnia nie dostaje premii. A naprawdę bardzo dużo miala wyrobione łącznie kwota nettto to ok 1000 zl

aDELA
@Dotka

Ale chodzi o karte LUNCH czy BSPC?

Józia
@Dotka

A ile kwotowo nabiła na te kartę? I coś za to kupiła czy tylko wiele razy skanowała tę samą kartę?

Józia

Ale klienci też "zużywają", po 20, 30, nawet po 60 punktów się zdarzają u nas

Linda
@Monika

Opolskie, ślaskie,dolnośląskie większe miasta a czasem nawet i małe.

gizelda

Czy nie uwaacie ze kazdy powinien zarabiac tyle samo skoro kierownik nic wiecej niz my nie robi

Milena
@gizelda

Aplikuj na stanowisko kierownika. Non stop są jakieś ogłoszenia. I po sprawie. W żadnej firmie kierownik nie zarabia tyle co podwładny. W (usunięte przez administratora) Wam się przewraca. Idź do dużej sieciówki gdzie masz metraż ponad 1000 M2, po kilka tys. wejść i dziesiątki kartonów z dostawą. Zobaczysz jakie tam obowiązki ma sprzedawca.

Halkanj
@Milena

Może ma takiego kierownika co nic nie robi.. i trochę kultury tutaj. I podwładnych to ty możesz mieć w domu a nie w pracy.

Zast

(usunięte przez administratora) Tak mi jakoś zalatuje... Ja jestem podwładną Kierownika, a on Regionalnego. Normalna drabinka. Nie mam z tym problemu. Każdy ma jakiegoś przełożonego. Po co się tak nadymać?

Madnes

Ja przestrzegam każdego, kto chciałby podjąć pracę w Salonie Agencyjnym Big Star w Nowym Dworze Mazowieckim. Pracodawca jest zwykłym (usunięte przez administratora) który wykorzystuje ludzi obiecując umowy o pracę, a tak naprawdę nigdy takiej umowy nie podpisuje. Wypłaty głodowe!!! Ludzie pracują po kilka dni " na czarno " w oczekiwaniu, że podpiszą umowę. Tymczasem ten "pseudopracodawca" ma tanią siłę roboczą, bo każdy popracuje po kilka dni i miesiąc obłożony. Zero szacunku do pracownika. Najwyraźniej oczekuje pracy za free.....Nie dajcie się nabrać na jego obiecanki, bo nigdy nie dotrzymuje słowa... Nie rozumiem jak taka firma jak Big Star współpracuje z takim nieuczciwym Agentem...

Nadia
@Madnes

Też próbowałam kiedyś podjać tam pracę, ale szybko zorientowałam się o co chodzi i uniknęłam kłopotów z tym "Panem". Mi nie wypłacił zaledwie za 3 dni, ale wiem że dziewczynom był winien większe pieniądze. Jeśli nic się nie zmieniło to jest on ajentem również w Top Secret w Galerri Hit...

O

Ile zarabia kierownik ?

Xyz
@O

Ja mam na rękę 2970 do max 3200. Ze dwa razy kiedy wszystkie wskaźniki byly na 100% i plan sklepu wyrobiony to miałam niecałe 3500zł

@Xyz

Serio? Dlaczego tak mało? Czy nie masz jeszcze np doświadczenia czy od czego to zależy? Znam kierownika który 3500 ma podstawy

Czy dekoratorka Patrycja B. nadal pracuje w firmie? Potrzebuje sie skontaktowac a telefon milczy

Ola

Czy w waszych sklepach też jest taka bieda w ciuchach z nowej kolekcji czym tu handlować ciągle dosyłają tylko bazę a na sklepie wisi po jednej koszuli czy po jednej kurtce z modelu .Natomiast sklep internetowy ma całą rozmiarówke.Nie każdy chce robić zakupu przez internet sklep też musi handlować. Jak tu robić plany i w ogóle czym????

Adela

Hej czy wie ktoś jak wziąć rabat pracowniczy na przecenę?

Ala

Musisz napisać do Darii i jeśli się zgodzi to nabijasz towar na kasie tylko musisz zmienić cenę na kasie ,my tak już robiłyśmy

Aniita

Pytanie do kierowników Kiedy będziecie pisać maila o podwyżkę dla was i zastępców w związku ze zbliżającą się od 1 stycznia podwyżką najniższej krajowej

@Aniita

Hej, na ten moment czekam już 3 miesiac od mojej prośby i cisza...zaczynam sie powoli irytować i rozglądam za inną pracą :) Jesli chciałabyś dostać podwyzke od stycznia to juz jestes spozniona ze swoją prosbą ..

Kiero
@Aniita

Jeśli nie będzie żadnej informacji z centrali to po nowym roku. Wcześniej nie widzę potrzeby

Yhym
@Kiero

Ta firma szanuje kierowników, którzy nie widzą potrzeby wnioskowania o podwyżkę. Jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu ;]

Kiero
@Yhym

Nie rozumiem po co te złośliwości? Skoro w tym roku dostałam podwyżkę po podniesieniu płacy minimalnej to po co miałabym wnioskować wcześniej o podniesienie pensji? Logicznym wnioskiem jest, że w przyszłym roku również podniosą :)

Yhym
@Kiero

To może masz na tyle niską stawkę, że sami wyszli z inicjatywą twojej podwyżki. Niektórzy kierownicy nie dostaną podwyżki dopóki się o nią nie upomną albo dostaną z kilku miesięcznym opóźnieniem względem podwyżek sprzedawców.

Jak to firma się zwija? To potwierdzone info, czy przypuszczenia? Pytam poważnie, bo właśnie chce tu aplikować:P

nick

Do opiekuna hr, potem przekazują to dalej

Amela

Dlaczego? Skoro, pracuje na to, żeby paragon miał konkretną kwotę to dlaczego mam się tym nie chwalić? Od siedzenia takie paragony się nie robią ;)

Martyna- K.S

Nowa pani RKS bardzo męcząca jest tymi mailami ciągłe wytłumaczenia plany, raporty. Mamy mnóstwo rzeczy na sklepie do zrobienia, tymbardziej że stoimy pojedynczo. Powinna wiedzieć jak to jest skoro pracowała na salonie.

Ks
@Martyna- K.S

A czy kierownik, który ma jakiekolwiek doświadczenie na stanowisku, które pełni na serio myśli, że to widzimisię regionalnego? Wy naprawdę uważacie, że taka osoba nie ma co robić tylko sklecać potem te nasze maile w całość i przesyłać wyżej? No błagam. Oczywiście, zgadzam się, że to przegięcie i nie ma na to w ogóle czasu, ale czy wina leży po stronie regionalnego? Nie sądzę...

Hejka
@Ks

Szczegolnie że to "góra" wymaga od RKS żeby przesłali tłumaczenia, wiec pretensje trzeba mieć do tych co siedzą wyżej niż my zwykły pracownicy czy RKS.

@Martyna- K.S

Nowa Pani RKS oczywiście że ma wiedzę jak to jest praca na sklepie ,pracowała na Nim nie tylko jeden miesiąc, ale długi czas . Razem z nowym stanowiskiem ,które jej się należy bo jest bardzo pracowita i odpowiedzialna osoba ,kakretna i na którą można liczyć. Wiążą się też obowiązki związane z pozytywnymi wiadomościami ale także trochę męczącymi e-mailami ,które są od góry narzucone . Każdy, kto przychodzi do pracy ma swoje obowiązki d wykonania ,tak to już jest .Nikt za darmo nikomu nic nie da trzeba wykonać swoją pracę. Nie nakręcajmy się dodatkowo . ???? pozdrawiam

Czy firma planuje redukcję etatów?

Na pewno od przyszłego roku zrobi się gorąco a to wszystko za sprawą najniższej krajowej .Pewnie posypią się zwolnienia zmniejszanie etatów czy zamykanie sklepów. No niestety ta firma tylko to potrafi szukać oszczędności kosztem nas pracowników.

MYRRA

Przecież etaty są już tera na bieżąco ucinane wiec to nie jest ju zadne gdybanie tylko rzeczywistosc

Basia

Firma redukuje ilość salonów co przełoży się na zwolnienia Do końca roku zamkną około 8 salonów Poznać Gdańsk Katowice Kraków

TOMY
@Basia

Katowice Libero czy Galeria katowicka ??

@Melinda

czy ktoś z was dostał odprawę przy redukcji etatów jak zwalniali ?

Ronald

jak masz umowę o prace na czas nieokreślony dostajesz odprawę za 3 miesiące jakby pracy :))

@Ronald

Po przepracowaniu ośmiu lat dostajesz odprawę trzymiesięcznego wynagrodzenia jeżeli pracowałeś od 2-7 lat dwumiesięcznego

@Myrra

W tej firmie przypuszczam że to nie obowiązuje/obowiązywało przy zwolnienia h grupowych kiedys ...zrobią tak żebyś odszedł z niczym

Asia
@@Myrra

Jak zamykali sklep na Piasecznie, to ekipa po kłótniach otrzymała odprawy.

Rabat seniora

Czy możecie mi powiedzieć na czym polega rabat dla seniora? Część sklepów BS ma to już ponoć wprowadzone. Nie było maila w tej sprawie więc pytam tutaj.

Kika
@Rabat seniora

To tylko wybrane sklepy mają ta promocje gdzie są w większości emeryci - 15% przy zakupach od 99.99 zł Niektóre sklepy w których są tzw misteczka studenckie mają to samo dla studentow

Zostaw merytoryczną opinię o Big Star Limited Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Big Star Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 886.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 840, z czego 53 to opinie pozytywne, 265 to opinie negatywne, a 522 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Big Star Limited Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Big Star Limited Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Big Star Limited Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 540 ocen.

Big Star Limited Sp. z o.o.