Opinie o Danuta Kuklińska Studio Mody Dk Fashion w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Danuta Kuklińska Studio Mody Dk Fashion, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Danuta Kuklińska Studio Mody Dk Fashion na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danuta Kuklińska Studio Mody Dk Fashion w Kraków

Magda Nowy wpis

Czyli firma miała sprawę w sądzie tak? Jak to wszystko się zakończyło?

Danuta Kuklińska Nowy wpis

Witam Nazywam się Danuta kuklińska Nie jest mi do śmiechu .Jestem wściekła ,rozgoryczona . Chce mi się płakać i krzyczeć z wźciekłości i bezsilności. Myślałam że hejt mnie nie dotyczy. Dzisiaj wiem ,że jest inaczej Od czterech lat istnieją opinie na môj temat oszczercze,obrażające I trudno jest je powtórzyć Jeśli ktoś jest ciekawy proszę przeczytać i zdać sobie sorawę że bezkarnie ktoś może napisać na wasz temat takie słowa Zwracam uwagę że ja te opinie przeczytałam dzisiaj Zadaję sobie pytanie kto ma nadzór nad wpisami gowork.pl kto je kontroluje Ja rozumiem że ktoś miał ochotę wyżyć się uwolnić ze złych emocji moim kosztem. Ale gdzie był gowork.pl?! Informuję czytelnikôw!i gowork.pl ,że wnioskami i konsekwencjach zaistniałej sytuacji zajmie się adwokat ktôry będzie bronił mojego dobrego imienia danuta kukliñska

Administrator Nowy wpis

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Danuta Kuklińska Studio Mody Dk Fashion na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Kraków oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

5555 Nowy wpis

właścicielka firmy Pani Kuklińska Danuta....... powiem krótko oszustka i naciągaczka,ostrzegam wszystkie firmy!!!!! nie dajcie się tej Pani naciągnąć na wysyłkę bądż odłożoną płatność,nie płaci,kłamie ,nie odbiera telefonów poprostu wyłudza towar!!!!! a do tego straszy wierzycieli policją takie firmy powinno się eliminować z rynku bo wstyd dla wszystkich handlowców jolanta niedzwiecka

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Danuta Kuklińska Studio Mody Dk Fashion się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Danuta Kuklińska

Opinia przedstawiona przez Panią karo123 jest pomówieniem przedstawia nieprawdziwe informacje dotyczące mojej osoby,mojej firmy i usług świadczonych przez nią. W związku z tym ,że ten wpis bezpośrednio naraża mnie na utratę wiarygodności na którą pracuje prawie 30lat prowadząc firmę i oferując na najwyższym poziomie usługi zgłaszam sprawę na policję w celu ujawnienia danych osoby przekazującej oczerniające i nieprawdziwe informacje.W następnej kolejności będę się domagać zadośćuczynienia w sądzie.Za pomówienie i znieważenie można odpowiadać karnie z powództwa cywilnego z art.212k.k.216k.k. Danuta Kuklińska

V
@Danuta Kuklińska

U hoo hoo -30 lat, kawał czasu, a teraz to już smierć u doopy - i co warto się było tak spinać na tę "ekskluzywną markę" ? Tam chyba już nawet tzw choooj nie nocuje w tym pani sklepie, bo jak zobaczy tę ekspozycję wyciagniętą jak z trupiarni, te manekiny ze sztucznymi rzęsami, w falbaniastych kiecach jak w trumiennych ubrankach, to ma tylko ochotę spierdXXXXXlać jak najdalej od tego miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Danuta Kuklińska Studio Mody Dk Fashion - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Danuta Kuklińska Studio Mody Dk Fashion
0/5 Na podstawie 0 ocen.