LPP S.A. Reserved

Opinie o LPP S.A. Reserved

Aneczka

Kolejne pytanie. Czy w mohito jest grafik elastyczny tzn podaje się propozycje dyspozycyjności/niedyspozycyjności na następny miesiąc? Po ciężkiej chorobie jestem pod opieką trzech lekarzy specjalistów oraz lekarza rodzinnego. Do jednego specjalisty MUSZĘ jeździć na kontrolę co 3 miesiące (OBOWIĄZKOWO), do drugiego co 6 miesięcy, do kolejnego raz w miesiącu i do rodzinnego raz na 2 miesiące. Czy pracodawca może się na te wizyty lekarskie zaplanowane z wyprzedzeniem nie zgodzić?

Aneczka

Mam pytanie. Czy naprawdę pracownice reserved czy mohito muszą mieć wymagany ostry makijaż, pomalowane paznokcie i czerwoną szminkę? Ja rzadko się maluję. Jeśli w ogóle to tusz do rzęs i bezbarwna szminka. Po ciężkiej chorobie mam problemy ze skórą. Paznokci nie maluję również ze względu na stan zdrowia. Czytałam o ich lookcodzie. To też było by u mnie ciężko gdyż po 2 operacjach na brzuchu mam dwie duże blizny więc bluzki koszulowe odpadają. No i po operacjach mam już zniekształconą figurę, noszę jedynie spodnie na gumce imitujące dżinsy. Pytanie czy warto składać cv?

qarys

Nikomu nie polecam pracy w reserved i bycia wykorzystywanym. Lepiej szukać zatrudnienia w jakiejś poważnej firmie. Pracodawcy nawet nie śmią powiadomić pracownika o zmianach nocnych. Nikt nawet nie raczył spytać czy nocki wchodzą u mnie w gre. Bez żadnego wcześniejszego ustalania grafik jest zmieniany na szybko. Na samym początku były ustalone godziny pracy i w jakich godzinach pracownik może być dostępny. Jeśli ktoś studiuje i chce pracować to chyba nie tam. Zero zainteresowania o pracownika. Jeśli ktoś chce tam pracować to chyba musi mieć włączoną ich stronę 24/h. Dodatkowo zostawanie po godzinach pracy. Na początek dostaje się umowę śmieciową czyli nic. Kłamstwo jest z tym, że mówią, że okres próbny jest niby przez miesiąc a tak naprawdę na umowie jest dokładnie napisane, że jest na kilka miesięcy. Straszne są komentarze niektórych osób, że musiały płacić za kupony albo dresscode. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, w żadnej pracy nie miałam czegoś takiego. Mam nadzieję, że mnie to nie spotka bo to by chyba była kpina. To pracodawcy mają dbać o pracownika a nie odwrotnie. Polecam chętnym do pracy, młodym ludziom jak ja, szukać zatrudnienia gdzie indziej gdzie będzie szacunek dla pracownika i pamiętanie, że on też jest człowiekiem i nie żyje samą pracą.

Pawel73636e

Widzę dużo narzekań i trochę w tym racji jest. Pracowałem w Re 3 lata ponad i przeszedłem różne stopnie awansu od sprzedawcy do zastępcy kierownika wtedy (teraz już kierownika działu - tak się nazywa stanowisko). Prowadzilem rozmowy kwalifikacyjne, zajmowałem się działem sam, pracowałem jako pomoc deko przez chwilę.... Rozwój jest jeśli ktoś chce. Na poczatku jest ciężko - przymierzalnia albo roznoszenie ale jak to dobrze robisz to i za jakiś czas postawią cię na kasę czy dadzą inne nowe obowiązki. Ja przez pierwsze 3 msc nie stałem na kasie swojej pracy. ;) Padł zarzut że nie zatrudnia się starszych osób np. +30 i trochę w tym prawdy - jednak wszystko zależy od kierownika a jeśli kierownik jest młody to boi się zatrudniac bardziej doświadczonych pracowników od siebie. ;) Płaca? No taka sobie szczególnie dla sprzedawcy - teraz się trochę ruszyło ale to nadal nie jest szal że chce tam isc ponownie i pracować dla pensji. (Przez to się zwolniłem bo po 2 awansach zarabiałem 2.2k do ręki - mało). Sprzedawca po 6 msc zarobi około 1900 i na ogół jest dawana już umowa o pracę. Na wyższych stanowiskach różnie. I zależy od położenia sklepu bo w niektórych jest premia a w innych nie. Fajne jest to że awanse są głównie wewnętrzne. ;) Ktos tam pisał o stroju do pracy - teraz dla pracownika jest za symboliczną 1 chyba ;) na wyższych stanowiskach masz do dyspozycji znacznie więcej hajsu od formy na swój strój prscowy ;) dodatkowo jest jeszcze Multisport i PZU ale nie są to jakoś bardzo atrakcyjne oferty a lux med po 3 MSC przepracowanych dla każdego pracownika. RKS - wpada raz na jakiś czas a czasem i są dni gdzie w sklepie jest codziennie - wszystko zależy od lokalizacji sklepu :) Ogólnie praca nie jest zła - wszystko zależy na co się trafi. I jeśli ktoś będzie się starał to może być pewien że zostanie doceniony. ;)

Jadzia9

W życiu nie spotkałam się jeszcze z takim wyzyskiem, to był dla mnie bardzo trudny czas , zostałam przyjęta w lato 2017 w Warszawie, jako sprzedawca, niestety za kasą nie byłam ani jednego dnia, stałam przez cały miesiąc na przymierzalni na wyprzedażach + sprzątanie ( podłogi, kurze) . Mobbing ze strony osób dłużej pracujących, oraz kierownictwa , gdy poprosiłam o zmianę zadań zostałam poinformowana przez kierowniczkę zmiany że zostałam tylko po to zatrudniona by stać na przymierzalni ( !!!) i jak mi nie pasuje to wiem co mam robić. Zmiany dostawałam tylko te do 21.30 , na rano przychodziły osoby długo pracujące. Ogromna rotacja pracowników, myślę że ktoś powinien się tym wreszcie zainteresować.

Pawel727e7e
@Jadzia9 04.09.2017 09:33

Rano przychodzą głównie dekoratorzy i pomoce. Praca jest głównie na popołudniami. Nie chcę Ci umniejszac ale zastanów się - gdyby mieli skzolic jako pomoc dekoratora to pierdolił by był. Są wyznaczone osoby i tyle. Jak się sprawdzisz to i ty będziesz inaczej traktowana. Z tego co napisałaś to zachowywałam się jak księżniczka.... Jak stałaś na tej przymierzalni to sprawdzałaś rzeczy, które klienci wnosili? Segregowałaś ramę? Sprzątałam na bieżąco przymierzalnie? Podejrzewam że nie - zatem nie wypełniała podstawowych obowiązków dobrze więc czy ktoś tu może mówić o twoim rozwoju Helsinki podstawowych zadań nie robisz? Wykaz się u podstaw ;) szkoda że oczernilas pracodawcę a nie napisałaś jak się zachowywalas ;)

karoo
@Jadzia9 04.09.2017 09:33

Od czegoś trzeba zacząć. Jak masz podejście, że przychodzisz do nowej pracy i będziesz mieć większe przywileje niż osoby z większym stażem to daleko nie zajdziesz. Trzeba trochę cierpliwości. Miesiąc to niedługi okres.

Iza

@Leonia użytkownik @pracownik ma rację. Pewnie mało osób dojrzałych składa aplikację do sklepów z ubraniami. Dlatego nie ma co osądzać, że firma zatrudnia tylko młodych ludzi. Po prostu najwięcej takich osób szuka pracy w odzieżówce. Jest to dobre miejsce na pierwszą pracę tak jak sama napisałaś. A ostatnio ktoś z Was przechodził przez rekrutację i chce się wypowiedzieć jak wygląda LPP S.A. Reserved?

Leonia

Bardzo fajna firma, szkoda że zatrudniają głównie młode osoby. Ja pracuję od kilku lat i widzę, że nie ceca ludzi w moim wieku. Młodzi tylko by się obijali a nie myślą o pracy!!!

@Leonia 03.10.2017 16:51

Nie prawda,chętnie przyjmują osoby dojrzałe ale jest ich malo ponieważ nie aplikują,tak jest np w Poznaniu????

szymi

Popieram. Teraz duża część młodzieży jest bardzo roszczeniowa, myślą że od razu im się wszystko należy, a ciężko i cierpliwie zapracować na sukces mało komu się chce. Reserved jako miejsce na pierwszą pracę nadaje się bardzo dobrze. Nie uczy młodych, że w pracy można się obijać i kasa wpadnie, tak jak w niektórych punktach gdzie jest mało klientów jak np z jakimiś e-papierosami.

NIXK

Praca Reserved Jaworzno? Jakieś opinie?

Iza

@Dyrektor a a chcesz powiedzieć coś więcej o tych złych warunkach zatrudnienia? Każde doświadczenie innego pracownika może coś ciekawego wnieść na forum, dlatego prosiłabym i Twoją szerszą wypowiedź.

Iza

@Sylwia wydaje mi się, że to nie ma reguły. Pewnie jak chcesz mieć umowę o pracę i się strasz to dostaniesz ją prędzej czy później. Ale może niech się wypowiedzą aktualni pracownicy LPP S.A. Reserved, żebyś dokładnie wiedziała na czym stoisz. @Lucyna jest bardzo dobrze, a co na to wpływa? Możesz powiedzieć co Ci się podoba w pracy w tej firmie?

Klemens

LPP S.A. Reserved to według mnie firma dla młodych ludzi. Muszą nauczyć się pracować a nie unikać pracy, nikt nie będzie za kogoś robić. Mam spore doświadczenie!!

Sylwia

A po jakim czasie zazwyczaj przechodzi się na umowę o pracę?

Lucyna

Reserved to firma w której pracuję już długo i jest bardzo dobrze.

Iza

@mgr wątek dotyczy Warszawy, dlatego nie róbmy zamieszania na forum i opisujmy doświadczenia z RESERVED tylko z Warszawy. @Kola myślę, że głównie młodzi ludzie zgłaszają się tam do pracy ze względu na elastyczny grafik. Do tego w okresie wyprzedaży jest dużo pracy i nadgodzin i dlatego też stawiają na młodych. Ale mogą też to pracownicy potwierdzić?

mgr
@Iza 25.08.2017 12:10

Dobra, z innych miast się wypowiadają więc czep sie innych.

Kola

Reserved stawia cały czas na młodych ale niestety nie zawsze dobrze im to wychodzi. Młodzi mają postawę roszczeniową i tyle. Brak serca do wykonywanej pracy.

mgr

Nie składajcie do Re w Gliwice Arena!!! Kierowniczka okropna ( obgaduje i jest niesprawiedliwa, ma swoich pupilków a każdy nowy to popychadło)! Jej zastępca też niczym się nie wykazuje a w szczególności nie inteligencją. Atmosfera żadna, problemy ze wszystkim!!!

Leonid

Jeśli firma chce wypracować sobie markę na rynku to musi bardzo pilnować dyscypliny wśród pracowników. Głównie są to młodzi ludzie lekko podchodzący do swoich obowiązków!

Lena

Jestem pracownikiem LPP Reserved i bardzo chwalę sobie tę pracę!. Nie rozumiem ludzi i zastanawiam się dlaczego szukają jakichś pretekstów żeby tylko napisać źle o firmie. To jest dla mnie straszne.

ktoś
@Lena 13.08.2017 20:30

problem jest z "kierowniczką" w galerii katowickiej reserved a nie z LPP ... czytaj dokładnie :). Ciekawe jak byś tu pisała gdyby taki ktoś był w stosunku do Ciebie złośliwy i mściwy? To raczej jest straszne! Sama praca jest super!

klientka

Janek
@Iza 17.08.2017 11:23
" Katowice Galeria - klimatyzację naprawcie na dziale męskim ... żenada, a taka niby szanująca się firma :) " czy z...

... ale to klientowi na zakupach nie może być słabo,duszno i nieprzyjemnie bo to jest marudzenie (klima nie działa)? Wczoraj byłem, bo lubię ubrania z reserved i nadal nie działa - zemdleć można, a jeszcze weź człowieku przymierzaj. Więc sory ale naprawdę szkoda słów na taką dbałość o klienta i personel.

@Janek 17.08.2017 22:38

Oczywiście, że ma prawo i jeżeli nikt nic z tym nie robi, to faktycznie wychodzi, że ktoś zaniedbuje swoje obowiązki. Ja odniosłam się do komentarza "klientki" z której nie wynika, że klimatyzacja nie działa przez dłuższy okres czasu...

Marcin
@Lubiś 01.08.2017 18:09
Dlaczego Reserved ma tak długą listę ofert pracy? Otwierają kolejne salony? Czy też jest jakiś inny powód?...

Zapewne dlatego, że pracownicy to najczęściej studenci, a oni w sporej liczbie nie przywiązują uwagi do stałego zatrudnienia, dlatego często są roszady, ktoś np. chce popracować kilka miesięcy czy też w okresie wakacyjnym, albo się przeprowadzi i już mu lokalizacja nie pasuje. Inna sprawa, że teraz młodzi ludzie są bardzo roszczeniowi. Przyjdą do takiego salonu i myślą, że cały dzień sobie będą składać ubrania i się nie zmęczą, a ta praca wymaga pełnego zaangażowania. Jak ktoś chce sobie przychodzić do pracy, żeby się pośmiać i poobijać to nie ten kierunek.

Dyrektor
@Lubiś 01.08.2017 18:09

Ciągła rotacja, zwłaszcza w centrali ale i salonach. Wszystkiemu winne słabe warunki zatrudnienia, niestety polityka i podejście pracownika do pracownika.

zaniepokojony

Cóż ... praca w Reserved (Galeria Katowice) ... pracownicy super, świetna atmosfera (bez obecności pewnej osoby). Zarobki marne, ale już nawet nie o to chodzi. Problem jest w wyjątkowo nieogarniętej chyba kierowniczce S..i ... masakra ... grafiki układa chyba pod wpływem, sama najlepiej wie czego :) ludzie pracują po 2-3 dni pod rząd po 10-12 godzin ... ciekawe co na to PIP. Wredna jest do potęgi, uważa, że to jej salon, ludzi ma za nic nie wiadomo dlaczego jest tam trzymana i za co jej płacą - nigdy jej nie ma, a kiedy wpada to robi takie awantury jakby pod jej nieobecność nikt nie pracował . Ona naprawdę źle wpływa na wizerunek firmy ... nikt się ni odzywa, bo ludzie się boją ... no terror jak nic i to w ponoć szanującej się firmie. Pracownicy odchodzą a LPP nie reaguje ... cóż ich kasa.

spokojny
@zaniepokojony 30.07.2017 15:31

Kasiu, może najpierw zapoznaj się z kodeksem pracy bo zgodnie z nim można pracować nawet 10 dni z rzędu :) i następnym razem zastanów się kiedy będziesz kogoś znów oczerniać bo nie chciał zmienić Twojego grafiku:) Pozdrawiamy

zaniepokojony
@spokojny 03.08.2017 21:50

hmmm ... drogi "spokojny" nad Kasią wystarczająco się już poznęcałeś/poznęcałaś i daj jej już spokój bo to też o czymś świadczy (ta ciągła teoria spisku :) ). Mój komentarz przeczytaj jeszcze raz, ale tak ze zrozumieniem. Praca jak wskazujesz nawet 10 dni z rzędu ... ale na pewno po 10-12 godzin? :) Sam/sama pracujesz po 5 godzin i masz przerwy ... to fair? Nie broń się tak bardzo przed krytyką tylko raczej się zastanów nad tym co wyprawiasz - tak po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że to chyba Twoje niezaspokojone ambicje kipią. Również Cię pozdrawiamy.

Mańka

Taka firma jak Reserved to światowa marka i ciągle sie rozwija. To dobrze, że rozszerzają swoje rynki zbytu, zawsze to bezpieczniej. Bardzo się cieszę, że mogę tu pracować. Ogólnie pracują tu bardzo fajni ludzie to i atmosfera jest fajna , aż chce się chodzić do pracy.

Nowa

Witam. Znalazłam tu wasze wypowiedzi i chcialam sie podpytac, bo jeden ze wpisow byl z kwota wynagrodzenia na kierownika zmiany 2800 zl brutto. Mam rozmowe na to stanowisko za 4 dni i chcialam sie spytac, czy ktos ma info jakie sa zarobki i czy ta stawka 2800 jest wiarygodna informacja?

Nowa

Lubiś

Co takiego dzieje się w Gdańsku, że mają cała listę ofert pracy. Może ktoś wie a pytam gdyż bardzo interesuje mnie praca.

milewspominam

Pracowałam przez kilka lat w trakcie studiów i dobrze wspominam ten okres, z racji powierzchni w Reserved pracuje dużo osób, a i tak udało nam się stworzyć fajny klimat, w którym myślę że nikt nie czuł się anonimowy. W takiej pracy zawsze najważniejsi są ludzie obok, wtedy nawet gorące okresy jak wyprzedaże nie są zbyt męczące.

Lubiś

Pracuje w sklepie w Warszawie i mogę powiedzieć jedynie, że na samym początku czułam się izolowana ale teraz jest super. Myślę, że to normalne do czasu aklimatyzacji w zespole. Mamy dobre obroty to i pensje są fajne.

Grażka

Pracuję w firmie i na szczęście mamy super załogę. Po lekturze wpisów widzę, że niestety sami stwarzamy sobie takie warunki pracy, że niejedna osoba rezygnuje z niej. Jak widać to nie wina firmy tylko nas samych. Co się dzieje dlaczego jest tyle złości i zawiści?

Mona

@xyz Myślę, że zupełnie niepotrzebnie bierzesz do siebie fakt sprawdzania przy wyjściu. Niestety przykre są takie sytuacje ale życie pokazuje, że konieczne.

xyz

Miałam "przyjemność" pracowania w salonie Reserved w Galerii Łódzkiej w 2016. Wiadomo, to praca fizyczna, więc nie spodziewałam się, ze będę siedzieć tam na dupce i będzie lekko i w ogóle. Ale jest kilka czynników, które mi tak uniemilały pracę, że stała się nie do zniesienia i pewnego dnia po prostu stamtąd wyszłam bo nie wytrzymałam... Umowy brak - nie podpisujesz nic, mówią ci jaka stawka (9netto/h zlecenie) tylko co miesiąc dają ci karteczkę do podpisania z wypłatą i pieniądze do ręki, nie przelew. Niby dziewczyny zapewniały ', że spoko, dostaniesz pieniądze" ale zawsze ta myśl jest z tyłu głowy, że nie masz tej gwarancji na papierze. Praca, nie ukrywajmy - jest ciężka. Masa ludzi, a za mało pracowników aby ogarnąć cały salon - zostawanie po godzinach i sprzątanie tego z czym się nie wyrobisz ( za darmo oczywiście ) Nie możesz pracowac w komfortowych butach - koniecznie ballerinki ( pracuj sobie w takich butach 12 godzin). Pracowałam w trzech polskich firmach i wniosek jaki z tego wysnułam - nie pracuj u Polaka, bo cwaniak potraktuje cię jak nic nie warte gówno. Masz robić i reszta go nie obchodzi, a zapłata to zaszczyt dla ciebie. Atmosfera 4/10. Dziewczyny mało pomocne, plotkary. Szanujcie się, ludzie. 12 H dziennie takiej pracy, bez możliwości rozwoju (no nie ukrywajmy praca w reserved nie jest zbyt ambitną pracą) Już warto zainwestować trochę w rozwój osobisty i wziąć się za porządną pracę a nie robić na zlecenie dla jakiegos Polaka Cebulaka.

@xyz 03.05.2017 18:57

Masz zupełną rację!!! Tez pracowałam z zawistnymi plotkarami i wiem coś o tym!

Dominik
@xyz 03.05.2017 19:00
jeszcze dodam, że za każdym razem po zakończeniu pracy jesteś traktowany jak potencjalny złodziej - musza ci przy kamerze zajrz...

To raczej standardowe zasady we wszystkich sklepach. Nie wazne w jakiej branzy.

Karol

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW W OBSZARZE ARANŻACJI I WYPOSAŻENIA SALONÓW W GDAŃSKU TO JEST NOWA OFERTA I BARDZO MNIE ZAINTERESOWAŁA. MAM DUŻE DOŚWIADCZENIE W TAKIEJ PRACY ALE PODPOWIEDZCIE JAK SIĘ PRACUJE W FIRMIE?

max
@Karol 09.04.2017 18:40

Wiesz jak to jest firmę tworzą ludzie, z jednymi się dogadujesz z lepiej z innymi mniej, ja u siebie wokół mam fajnych ludzi, z każdym można się dobrze porozumieć, z niektórymi nawet bez słów. Myślę, że mając doświadczenie to niczym nie będziesz zaskoczony bo wiesz jak ta praca wygląda.

Sonia

Pracuje w jednym z salonów Reserved na Śląsku. Jestem na umowie zlecenie, niedługo przechodzimy na umowę o prace.Pracuje w weekendy ale zdarza sie ze nie mogę przyjść bo nauka bo studia dzienne. Kierowniczka robi problem z każdym dniem wolnym i pyta czy na umowie o prace też będę robić takie "ceregiele". Pracownicy się często zwalniają, a nie dziwie się im bo atmosfera jest w pracy nie przyjemna, kierowniczka popędza z roznoszeniem serwisu (ledwo 5 rzeczy na ramie), ja jestem zestresowana jak jestem z nią na zmianie, przy 12 godzinach pracy przysługuje mi 20 min przerwy mogę rozbić na 2 po 10, herbaty nie zdążę zalać.. Na socjalu jest obskórnie, jest syf w ubikacji, jakieś owady po podłodze biegają. Kpiną jest to, że trzeba płacić za dresscode. W ogóle nic precyzyjnie nie mówione co należy zrobić a potem opieprz za każde nawet dobrze wykonane zadanie. Ogólnie marne zarobki, nie ma premii i jest to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Kasia
@Sonia 03.04.2017 13:43

Cześć. Szukam pracy i myślałem o Reserved. Ale nie chcialbym trafić do tego salonu wiec jak mozesz napisz gdzie mam nie skladać cv. Dzieki

@Kasia 03.04.2017 16:04

Nie odpisze bo nie wiem czy rozmawiam z Katarzyną czy z regionalnym lub kierownikiem jakiegoś salonu. Pozdrawiam Pana Kasie. Nikt Ci nie powie jaki to salon

dorota

Nie można oceniać pracy dla całej marki przez pryzmat jednej osoby. To że w jakimś salonie jest kierowniczka trudna w obejściu i nawet nie wiadomo czy dalej tam pracuje nie powinno rzutować na opinie o marce. Jeśli jej przełożeni nie mają jasnych sygnałów, że coś jest nie tak to niby jak mają wpłynąć na taka kierowniczkę? Zamiast narzekać można poinformować odpowiednie osoby o złej sytuacji, a tak nic się nie zmieni

Bartek

MASAKRA NAJGORSZA CHYBA Z MOZLIWYCH... Pracowałem na ochronie w Reserved we Wroclawiu 2 lata temu Mialem straszną nieprzyjemność pracować pod tzw kierownictwem Reserved. Choć nie byla moją bezp.przełożoną to musiałem wykonywać jej polecenia wiadomo jak w każdej pracy. Ale tyle co się z nią natrulem to jeszcze z nikim...generalnie na każdym kroku dawała mi odczuć ze jestem zerem w tej firmie i traktowała mnie jak przykrą konieczność. Az się dziwię ze tyle tam wytrzymałem. Ok.roku to trwało. Jak bym spotkal te ZMORĘ to bym się policzył. Strasznie zimna wyrachowana pogardliwa i robotyczna zołza. Generalnie to kazda tam na podobnym stanowisku byla taka choć przyznaje w mniejszym stopniu. Chetnie bym sie dowiedział jak sie ona nazywa... Nie polecam bardzo tego miejsca. Chodzi o magnolia park we Wr. Chyba ze nastąpiła rotacja i jest ktos inny. Ale w tych markach większych to chyba to regula ze takie sa te osoby. Reszta personelu calkiem w porzo nie moge nic złego powiedzieć . Pozdrawiam

Basienia

Praca niewdzieczna. Traktują Cie jak popychadlo. Zero rozwoju i brak prawa głosu. Kierownictwo jest ograniczone i niedoswiadczone. Brak charakteru i uleglosc daje drogę do sukcesu. Najłatwiej kierować kms głupim. StNowczo nie polecam. Zmarnowane prawie 3 lata

Natalia

Czy LPP S.A. Reserved mają jakieś oferty pracy w Warszawie? Myślę o stanowisku dla krawcowej lub pomocy krawcowej. Słyszałam , że u nich omeg mieć fajną pracę.

Iza

@milena w wielu firmach przez okres próby jest się zatrudnionym na umowie zlecenie, to znana praktyka wielu pracodawców, a powiedz nam więcej o samej pracy i atmosferze ?

Angie
@Iza 07.03.2017 18:59

NIe moze byc smieciowej umowy jesli ma sie wyznaczone godziny i miejsce pracy polecam smialo zglaszac sie z takimi smieciowkami do PIP

Anetta

Jakie umowy tam daja na stanowisko sprzedawcy normalna o prace czy jakies smiec wynalazki?

Anna

Witam pracowałam w lpp 5 lat w różnych markach i to był najgorszy okres w moim życiu. Przeszłam wszystkie etapy awansu od sprzedawcy do kierownika. W tej firmie człowiek czuje się jak w sekcie. Bardzo mało płacą oraz ciągły nacisk ze strony regionalnego praktycznie nie ma mowy o życiu prywatnym. Ale najgorszy jest mobing wszyscy pracownicy są zastraszeń, którego doznałam w sklepie na sadybie. Dodawałam smsy od kierowniczki że nie mogę nawet wejść do jej sklepu i jeszcze różne treści. Nie radze tam pracować.

Lena

Widziałam ofertę prac dla krawcowej czy jest aktualna, bardzo by mi pasowała ta praca? Proszę o kilka informacji jakie wymagania ma firma? Jakie zarobki mogę dostać ? Dobrze by było wiedzieć coś przed ewentualną rozmową. Może są jakieś specjalne warunki?

Sympatyk

Reserved to naprawdę fajna firma, kto pracował lub pracuje doskonale wie!

Zniesmaczona

Ostatnio byłam na zakupach w Reserved w manufakturze łódzkiej, jestem handlowcem od wielu lat, i to się tam wyprawia to mi się w głowie nie mieściło, ja rozumiem że może być luźna atmosfera w pracy, i takie podejście do klienta bo to zależy od profilu firmy, ale pracownicy zasmiewajacy się do łez, glosni, ale przede wszystkim przeklinajacy tak, że szewc by się nie powstydzil, mnie zszokowany.

mała

Pracuję w Croppie od trzech lat. Na początku zostałam przyjęta na stanowisko asystenta kierownika po dwóch latach awansowałam na kierownika zmiany. Na poczatku tego roku zwolniła się moja kierowniczka i zaproponowano mi stanowisko kierownika salonu. Od tego roku byly spore podwyżki. Pracuje w salonie gdzie nie robimy zbyt duże kasy w regionie zawsze jestesmy przy końcu. Mimo to od tego roku jako kierownik zmiany mogę liczyc na stawke 2800 zl brutto gdzie w ubiegłym miałam 2480brutto. Wiem ze sklepy topowe maja jeszcze dużo lepszą kasę. Jeśli chodzi o wymagania to są OGROMNE ale gdzie w dzisiejszych czasach ichnie ma???? Praca jest ciężka raczej fizyczna mimo że zajmuję wysokie stanowisko to pracuje tak samo jak sprzedawca czy pracownik techniczny.minusem jest to ze zatrudniają studentów którzy co chwilę się zwalniają przez co nie ma stabilizacji. Co chwile trzeba szkolic nowa osobę a wiadomo że kiedy nie ma stałych pracowników to salon górze funkcjonuje.... Są lesze i gorsze dni ale z firm w których pracowałam ta jest najlepsza i najsolidniejsza...

mała

milena
@Aksak 25.01.2017 23:09
Dziekuje za odpowiedzi ... No to chyba spróbuję zobaczymy jak będzie a jak z zarobkami ? Najniższa krajowa ?...

Nie :) zarobki są większe, zależy od salonu czy ma status sprzedaży top czy zwykły oraz od lokalizacji @Anetta zaczyna się od umowy zlecenie, po kilku miesiącach zwykle można przejść na umowę o pracę.

Anetta
@milena 28.02.2017 22:40

a to podziekuję zenada te smieciowki...

Karolina

Mam dobre skojarzenia z okresu pracy w Reserved, miło ten czas wspominam. Jakość pracy zależy od pracowników.

Aksak

Hej jutro mam rozmowę w piasecznie jakieś komentarze Jest odpowiedzialność finansowa i jak sie to ma w kwestii wypłat czy premii

liszka
@Aksak 25.01.2017 19:32

Rozmowy w Reserved zwykle bywają przyjemnie, zero stresu, wykaż się komunikatywnością i będzie dobrze. Tak, jest odpowiedzialność finansowa jak pracujesz przy kasie, wiadomo że firma nie będzie pokrywać błędów popełnianych przez sprzedawcę, ale takie błędy się rzadko trafiają czasem są to groszowe sprawy, więc nie ma czym się przejmować :) Ogólnie pracę polecam, już 7 miesięcy pracuje i dobrze mi tu

@liszka 25.01.2017 20:55

A odpowiedzialność finansowa od kradzieży ?

Mentor

Fajna firma, można dostać dobra robotę. Czasami są wyjątki i może gdzieś pracuje osoba nieodpowiednia, cóż tak bywa. Generalnie jest ok zarobki też są w porządku płacą na czas. Ale narzekanie jest niepotrzebne, nikomu nie służy. Jak jest źle zgłoś do szefów.

Klientka

Jeżeli jest tak źle to dlaczego tam pracujesz przecież nikt na siłę Cię nie trzyma . A może Ci wygodnie tak . Wszystko za Ciebie trzeba robić , mówić i jeszcze po główce głaskać duży dzieciak z Ciebie. Więc bierz się do życia chłopaku.

Zostaw opinię o LPP S.A. Reserved - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP S.A. Reserved