Opinie o ALBIONE w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ALBIONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBIONE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBIONE w Gdańsk

Anna. Nowy wpis

Czy wypłata jest na koniec miesiąca czy 10 tego? Jaka jest podstawa wynagrodzenia ?

Czy w ALBIONE zatrudniani są obcokrajowcy?

Jak jest z pakietem medycznym w ALBIONE? Można dołączyć rodzinę?

Iza Nowy wpis

nie ma pakietu rodzinnego

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ALBIONE? Chętnie zatrudniają?

Iwona

w salonach Albione pracuję się również w soboty i niedziele handlowe.Jeżeli jesteś studentem zaocznym to jak najbardziej możesz aplikować.

Maja
@Iwona

Ale przecież zaoczni studiują właśnie w weekendy. No chyba że da się tak grafik ustawić żeby weekendy były rzadko?

Iza
@Maja

Jeden lub dwa weekendy wolne w miesiącu

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ALBIONE? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w ALBIONE pracuje się na open space?

Asia

W Albione jesteśmy Doradcami klienta. Sprzedajemy produkty męskie Nie jest to praca biurowa

Dominika

Z czym ten dramat jest związany? Pracujesz tutaj? Weź coś więcej opowiedz

Gosia

A mi się świetnie pracowało - bardzo rodzinna atmosfera, nie doświadczyłam rywalizacji, no i zarobki najlepsze jak do tej pory. Kwestia nastawienia, jak ktoś przychodzi do pracy z motywacją i zapałem to bez problemu sobie poradzi.

Ola
@Gosia

Dużym atutem jest brak targetów. Dodatkową premia jest zawsze i często przewyższa podstawę. Dodatkowo konkursy co tydzień.

Krystyna
@Ola

Targety czasami jednak niektórym pracownikom się nie przydają? A ten konkurs to na czym polega i co można wygrać? ;)

Kinga
@Krystyna

Targety ustala pracodawca , czyli tzw próg miesięczny od sprzedaży. w Albione nie ma takiego progu zatem każdy pracownik otrzymuje co miesiąc premie. Obecnie już nie pracuję w Albione ale dwa lata temu konkursy dotyczyły sprzedaży największej ilości określonych przez pracodawcę produktów i na tej podstawie oprócz standardowej premii za sprzedaż otrzymywałam dodatkową premię

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ALBIONE?

W Albione liczy się komunikatywność oraz chęci do pracy. Nie musisz posiadać doświadczenia pod warunkiem ,że jesteś otwarta na przyuczenie się

Franciszek
@Kasia

A czy jest tu też możliwość pracy dla studentów na pół etatu powiedzmy?

jola

Chciałabym spróbować ale nie miałam styczności ze sprzedażą. Czy przyjmowane są tylko osoby z doświadczeniem?

@jola

Jeżeli nie miałaś styczności ze sprzedażą a chciałabyś spróbować , to nie ma żadnych przeciwwskazań. Masz miesiąc czasu na przyuczenie się .Przez 1 miesiąc zapoznajesz się z asortymentem,rozmiarami oraz obserwujesz i pomagasz w sprzedaży pozostałym pracownikom.Przez m-c czasu masz podstawę z premią 3500 zł netto.

Premia zawsze jest bez względu na target. Wynagrodzenie zawsze na koncie na czas. Produkty bardzo dobrej jakości, zatem nie ma problemu ze sprzedażą. W każdej firmie są plusy i minusy.Jest to praca dla osób , które chcą zarobić więcej niż 3 tys. zł. Proszę mieć na uwadze to ,że tam gdzie są możliwości dobrego zarobku , to zawsze będą większe wymagania ze strony szefa.

iza
@Anna

czy te 3000 to jest netto?

anna
@iza

3 tys. netto ale mówimy tu o minimum

iza

Czy jest jakieś szkolenie?

Alicja

Mi się bardzo dobrze pracuje. Dziwią mnie trochę opinie odnośnie rywalizacji, czego ja nie doświadczyłam. Wszyscy są fair wobec siebie. Na atmosferę nie mogę narzekać. Główną zaletą jest jednak wynagrodzenie, naprawdę można dobrze zarobić, a praca jest przyjemna.

@Alicja

Zawsze patrzymy na negatywne wpisy ,pomimo ich zaryzykowałam.Jestem mile zaskoczona, gdyż są bardzo jasne warunki pracy i płacy. Bardzo wysokie wynagrodzenie.Przez pierwszy miesiąc byłam szkolona . Odnalazłam się w tej pracy, zatem otrzymałam umowę o pracę po 1,5 miesiącu.Polecam próbować .

Luiza

Z czystym sumieniem mogę polecić. Prawdą jest, że oczywiście walka jest zacięta, bo w którym z salonów odzieżowych (czy z odzieżą męska) można zarobić 8000 netto. Mimo to każdy szanuje drugiego człowieka i jego pracę.

Wojciech

Rzeczywiście, praca pod taką presją musi być naprawdę stresująca. Czy od tych wyników sprzedaży, na które jest tak duże parcie, jest uzależniona premia?

kamil

Czy to nie jest tak ,że tam gdzie jest sprzedaż indywidualna to jest nacisk na sprzedaż?Pracowałem w różnych firmach , sporych korporacjach i sprzedaż zawsze była na pierwszym miejscu .

Kaja

kuszą mnie wpisy o dobrym wynagrodzeniu. Czy mogę coś więcej się dowiedzieć?

Ewela
@Kaja

Witam. Pieniążki zarabia się bardzo dobre jak na te czasy. Fakt nie robisz sprzedaży nie zarabiasz. W czerwcu mnóstwo wynagrodzeń w okolicach 8-10 tys na rękę. Ale faktycznie trzeba się napracować. Klient garniturowy jest trudny. Ale w większości sklepów są pracownicy, którzy pracują kilka lat w firmie i wiedza jak się sprzedaje. Nie sprzedajemy nie mamy kasy-proste.

Iza

Szef jak każdy inny, jak jest utarg to jest zadowolony .Wynagrodzenie super: podstawa i wysoka premia.Pracowałam w różnych firmach i takich warunków nigdzie nie było.Warunek jest taki,że jeżeli chcesz więcej zarobić to więcej od Ciebie wymagają.Każdy pracownik ma swoj login i pracuje na siebie . Jest to świetny układ.Tyle ile dasz od siebie tyle zarobisz.W moim odczuciu te osoby , które umieściły negatywne wpisy , są to osoby, którym nie wyszło , nie z powodu Szefa ale z własnego lenistwa.

Kalina_Z

Miałam przyjemność pracować w Albione dwa lata temu, zanim zmieniłam miejsce zamieszkania. Nie rozumiem trochę opinii niektórych, odnoszę wrażenie, że pracowali w innym miejscu. Ja spotkałam się z cudowną atmosferą, pozytywnym i zgranym zespołem. Bardzo miło pracowało się w miejscu, gdzie zarówno pracownik, jak i klient jest szanowany. Wynagrodzenie niesamowicie wysokie jak na taką posadę, a w dodatku jeszcze premie. Odchodziłam z wielkim bólem serca:(

Ola

Po pracy w kilku sklepach, w których warunki były naprawdę słabe, nie wspominając o wynagrodzeniu. Praca w Albione to naprawdę pozytywne doświadczenie i bardzo przyjazna atmosfera. Jest co robić, ale nikt nikogo nie strofuje. Jestem zadowolona, że dołączyłam do zespołu. Dużym plusem są zarobki, nie trafiłam jeszcze na podobne oferty z tak wysokim wynagrodzeniem.

Oprócz dobrych zarobków nic dobrego mnie w tym salonie nie spotkało. Jak to w handlu zdarzają się dni lepsze jak i te gorsze,mimo codziennych starań aby wyniki były jak najlepsze są i takie których się nie przeskoczy, wtedy szef wysyła conajmniej dziwne i nieco zastraszające maile które spokojnie można podpiąć pod mobing. Każdy dzień to obawa przed utratą pracy kiedy nie zarobisz tyle ile szef by chciał. Klimat między personelem i ciągłe chęci wyrywania Tobie klienta też zostawiają wiele do życzenia,system to tzn „kolejka”.Klient typu oglądacz który wychodzi szybciej niż wszedł przepada bo przecież „była twoja kolej”. Wiem, że zarobki w Albione kuszą ale nie polecam nikomu, szef jak i zarówno personel potrafią z każdego dnia zrobić piekło.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ALBIONE? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ada

Praca w salonie Albione to praca stacjonarna. Zatem firma nie wyposaża pracownika w auto. Polecam pracę w Albione gdyż premie od sprzedaży są bardzo wysokie. Pracowałam w różnych salonach z odzieżą a tu się świetnie odnajduję i do tego otrzymuję świetne wynagrodzenie

Magda1315

Bardzo polecam ta prace. Naprawdę da się zarobić. Na stanowisku sprzedawcy zazwyczaj zarabia się lekko ponad najniższa krajowa, a na tej posadzie można wyciągnąć 10 razy tyle. Trzeba poprostu znać się na fachu. Jeżeli ktoś jest w tym dobry to szef nie będzie chciał zwolnić. Po prostu praca dla osób z aspiracjami i chęciami a nie dla zwykłych sprzedawczyń

Paulina
@Magda1315

@Magda1315 Aby dobrze zarobić w ALBIONE trzeba posiadać doświadczenie, czy jakieś inne umiejętności? W jaki sposób ten pracodawca zachęca do pracy?

Robert
@Magda1315

To chyba, jak się skończy tzw pandemia strachu, zatrudnię się tam, by zgodnie z tym, co powyżej napisałaś, zarobię miesięcznie 26 000 zł brutto (10 x 2600 zł brutto). Ja jako HR Manager zarabiam 12 000 zł brutto. Rozumiesz mój sarkazm?

Zostaw merytoryczną opinię o ALBIONE - Gdańsk

• Jak się pracuje w ALBIONE?

Zobacz opinie na temat firmy ALBIONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBIONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBIONE
2.1/5 Na podstawie 73 ocen.

ALBIONE