Opinie o Multitablica Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Multitablica Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multitablica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multitablica Sp. z o.o. w Warszawa

Karol Nowy wpis

To prawda ze firma nie istnieje?

Administrator Nowy wpis

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Multitablica Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

oszukany klient Nowy wpis

firma przestała istnieć, oszukali mnóstwo ludzi i się zawinęli ... a teraz robią to ponownie pod innymi nazwami. Uwaga na Panią Iwonę L. - zła kobieta...

oszukany klient Nowy wpis

czy są jakieś firmy , które na koniec roku 2017 zakupiły coś w tej firmie i nie dostały towaru??? piszcie, może jest nas więcej

Kolega

Chciałem napisać opinię na temat tej firmy. Miałem okazje pracować tutaj, niezbyt długo, dlatego że długo tu raczej nie da rady pracować. Rozmowa kwalifikacyjna wyglądała porządnie, biorąc pod uwagę wielkość firmy, padały rożne standardowe pytania. A teraz o samej pracy. Oszukują pracowników. W czasie pracy u nich zdałem sobie sprawę, że firma jest winna pieniądze sporej liczbie osób. Jeśli podczas rozmowy powiecie, że chcecie zarabiać X złotych, mogą odpowiedzieć, że X to za dużo, mogą dać X - N złotych, ale po okresie próbnym, a podczas okresu próbnego X - M złotych (chyba że na pytanie: Ile chcesz zarabiać? podacie jakąś niewielką kwotę). A potem tak na prawdę nie wiadomo, czy dostaniecie tę kwotę X - N czy nie. W firmie panuje chaos, ale nie dziwię się, gdyż firma istnieje właściwie na koszt innych osób, a pieniądze wpadają nie wiadomo skąd. Można nie pilnować ich i wydawać na głupoty albo pracować nieoptymalnie. W każdym razie wiem na pewno, że firma nie oddała pieniądze sporej liczbie osób, które tam pracowały albo były ich klientami i zostały przez tę firmę oszukane. Naprawdę absolutnie nie polecam, jak to czytasz - zastanów się nad tym, czy warto tam iść!  Mam nadzieje, że tym komentarzem uratuję komuś życie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Anonimus

Nie wypłacalni, ludzie uciekają. Zatrudniają na chwilę, później zwalniają i nie płacą. Podchodzą strasznie emocjonalnie (porywczo), a prezes kradnie zarobione peniądze. Dziw, że US czy Prokuratura nie ściga tego gnojka. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Multitablica Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multitablica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multitablica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multitablica Sp. z o.o.
  • Wyczółki 44