Kaskada Kinga Roth

Poznań

Opinie o Kaskada Kinga Roth

wwk

Trudno napisać cokolwiek pozytywnego na temat tej firmy. Szczerze odradzam rozpoczęcie tam pracy.

anna
użytkownik zarejestrowany

spotkałam ogłoszenie o pracy w Kaskada Kinga Roth i potrzebuje kilku informacji @ jogo zaglądasz tu jeszcze, jeżeli tak to dodaj coś do swojej opinii

jogo

firma nie zasługująca uwagi wszystko na nie

cbheiwhvcs dk

pracowałam przez chwile na krojowni i... na szczęscie uciekłam

życzliwa

niestety muszę się z tym zgodzić. Atmosfera pracy tylko pozornie fajna. Szefostwo traktuje pracowników jak powietrze obgadując ich z dwiema pupilkami(pozdrawiam). jedyny plus pracy to terminowa wypłata. Najlepiej mają na produkcji bo prawie nie widują przełożonych i nie mają z nimi kontaktu.

mmm

Z początku robią dobre wrażenie, a w trakcie pracy im dalej w las tym gorzej. System komunikacji - jakiejkolwiek - nie istnieje. Wykorzystują na maxa, a później najzwyczajniej w świecie ci dziękują, usprawiedliwiając się, że to ich wina, że cię zatrudnili bo tak naprawdę nie było niby takiej potrzeby. W tej firmie nie motywuje sie do pracy - wręcz przeciwnie - podcina się skrzydła. Ogólnie odradzam.

anonim - 2011-09-16 15:31:19 Bardzo ci dziękuję za rzetelną wypowiedż .Fajnie ,że ludzie nie boją się pisać na forum co myślą.Byłabym kolejną naiwną ,która chciała w tej firmie pracować. Moja zasada jest jedna - że po co uczyć się na własnych błędach skoro można ich uniknąć dzięki porażce innych... Ja jestem mądra po szkodzie zresztą jak nie ja tutaj na forum to Twoi potencjalni Klienci "otworzyli by Ci oczy-znają moją i moich poprzedników historię - pierwszy krok w ich butikach dowiedziałabyś się tego wszyskiego z ich ust. Trzymam kciuki za dalsze poszukiwania normalnej pracy w normalnej firmie:O)

Zostaw opinię o Kaskada Kinga Roth - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaskada Kinga Roth