MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK

Poznań

Opinie o MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK

Lidia

MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK Deklaruje, że stawia na długoterminowe relacje z klientem, natomiast czy podobna polityka jest stosowana wobec pracowników? Na polskim rynku pracy nadal jest wiele osób, którzy poszukują zatrudnienia „na lata”. To będzie dla nich dość ważna informacja.

Lidia

@tell czy wiesz może - te 3 tysiące złotych to kwota podawana netto? Takiej wysokości wypłaty może oczekiwać również nowy pracownik Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce? Każda informacja o aktualnych warunkach pracy w firmie jest ważna dla osób, które chcą odpowiedzieć na oferty pracy.

tell

O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.

maciusia

@$onia właśnie widać, że dużo nie rozumiesz. Skoro ilość pracowników, nie ma dla Ciebie znaczenia, to gratuluję ilorazu i zarazem pasujesz mi do pewnego portretu osoby. Załóżmy pewna sytuację, firma idzie równią pochyłą w dół, liczba pracowników maleje, lub istnieje coś takiego jak ( uwaga trudne słowo) rotacja. Ty i tak przyjmujesz tą pracę, bo ilość pracowników nie ma dla Ciebie znaczenia, takim podejściem będziesz pupilkiem panów M. i pogłaszczą cię po głowie lub główką :) @trtrtr czy można aplikować ? A czy ktoś Ci broni ? @maaj @xoox jedyny pakiet medyczny jaki otrzymasz to skierowanie ba badania wstępne :) Zamki elektroniczne no cóż sama słodycz, ciche, bez awaryjne, nie trzeba z bara otwierać drzwi. Sam sobie takie chyba zamontuję :)

maciusia

Nie wiem co mnie skusiło, ale kliknąłem tu. Anno „były pracownik” już Ci pewnie nie odpowie. Prawdopodobnie znalazł jakąś metodę lub podał się jakiejś operacji, aby zapomnieć stracony czas. Absurd MCM poznałem już po tygodniu pracy, jak się dowiedziałem że okłamano mnie, na rozmowie kwalifikacyjnej, co do ilości pracowników. Pan M., prawdopodobnie był zamyślony i powiedział to przez przypadek :) Nie raz te „przypadki” musiałem wyjaśniać przed klientem. Generalnie, jakie sandały szefa taka praca.

oirpo

Anno skoro pracujesz jaszcze w tej firmie to ten post nie ma sensu. a jezeli nadal pracujesz tu juz euemky kim jestes :P

qazxsw

dokladnie firma [usunięte przez administratora] nie polecam

były pracownik

NIE NIE NIE POLECAM !!!! z daleka od tej firmy !!!

anna
@były pracownik 16.12.2012 11:59
NIE NIE NIE POLECAM !!!! z daleka od tej firmy !!!

dlaczego nie poleca Pan tej firmy, jako pracownik?

Zostaw opinię o MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCM COMPUTER MARCIN WALKOWIAK