Grzegorz Młynikowski Probus GM

Poznań

Grzegorz Młynikowski Probus GM

Opinie o Grzegorz Młynikowski Probus GM

Bery

POTWIERDZAM , szukam osób poszkodowanych przez firmę PROBUS pragnę założyć fan klub pana GRZESIA . Pan M jest wirtuozem sprzedaży bo jak nazwać kogoś kto z takim urokiem prowadzi działalność gospodarczą . Pan M pojęcie czasu oczekiwania sprowadza do baśniowego świata opowieści gdzie panują wyjątkowo niesprzyjające okoliczności mające bezpośrednio wpływać na realizacje zamówienia . POZDROWIENIA I DO ZOBACZENIA W SĄDZIE .

Probus GM
@Bery 09.11.2018 00:14

Szanowna Pani / Szanowny Panie Trudno mi odnieść się do Pani/Pana wpisu - anonimowego i bardzo enigmatycznego. Prowadzę działalność gospodarczą 18 lat. I jeszcze żaden z klientów do sądu mnie nie zaprosił. Tym bardzie dziwi mnie ostatnie zdanie wpisu. Jeżeli mamy publicznie dyskutować na tym forum na temat realizacji Pani/Pana zamówienia to proszę przedstawić się lub skontaktować ze mną. Wówczas będę mógł ustosunkować się do tego wpisu. Grzegorz Młynikowski Probus GM

Oszukani klienci

Firma Probus to jedna wielka porażka i oszustwo. Podpisują umowy, po czym zaliczki przeznaczają na zamawianie innego towaru, w rezultacie czego klient czeka 5 miesięcy na swoje okna, które nawet nie zostały zamówione. Przy tym broniąc swojego dobrego imienia każdego okłamują w ten sam sposób opowiadając bajki o tym, że podwykonawcy nie dostarczają okien bądź uszkodziły się w transporcie. Otóż drodzy Państwo to tylko kłamstwa wyssane z palca... po 23 tyg oczekiwania na okna, drzwi i rolety okazało się, ze większość z towaru nie została nawet zamówiona. Nie dajcie się oszukać i omijajcie Niedziałkowskiego i firmę Probus szerokim łukiem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać oszukiwać ludzi i zacząć wywiązywać się z umów

Wiele osób marzy o zdobyciu pracy w przedsiębiorstwie Grzegorz Młynikowski Probus GM w mieście Poznań. Napisz dla nich komentarz, jak naprawdę pracuje się w tej firmie i czy warto starać się u nich o etat. Twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Grzegorz Młynikowski Probus GM - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Młynikowski Probus GM