Grzegorz Młynikowski Probus GM

NIP: 7831449858 REGON: 639786550

Grzegorz Młynikowski Probus GM

Opinie o Grzegorz Młynikowski Probus GM

Jacek

Również polecam firmę Probus. Zostałem w pełni profesjonalnie i terminowo obsłużony. Nie mam jakichkolwiek, najmniejszych uwag. Polecam

Jan Kowalczyk

U mnie wszystko OK. Fachowo i terminowo

probusporażka

Wirtualna firma z salonem na Niedziałkowskiego, tak można by było skomentować tą firmę. Obracają nie swoimi pieniędzmi , na zamówiony towar trzeba czekać minimum 6 miesięcy. Ciągłe przekładanie terminów montażu. Co ciekawe również monterzy potrafią od siebie powiedzieć coś o firmie Probus GM.

Jan Matczak

Gorąco polecam firmę Probus. Fachowa obsługa od momentu pierwszej wizyty w salonie do samego montażu. Wiedza i zaangażowanie (usunięte przez administratora) robi wrażenie. Tak samo ekipa montażowa. Nawet nasz kierownik rzucił kilka ciepłych słów oglądając ich pracę - a zdarza mu się to bardzo rzadko :)

Oszukani klienci

Firma Probus to jedna wielka porażka i (usunięte przez administratora). Podpisują umowy, po czym zaliczki przeznaczają na zamawianie innego towaru, w rezultacie czego klient czeka 5 miesięcy na swoje okna, które nawet nie zostały zamówione. Przy tym broniąc swojego dobrego imienia każdego (usunięte przez administratora) w ten sam sposób opowiadając bajki o tym, że podwykonawcy nie dostarczają okien bądź uszkodziły się w transporcie. Otóż drodzy Państwo to tylko (usunięte przez administratora) wyssane z palca... po 23 tyg oczekiwania na okna, drzwi i rolety okazało się, ze większość z towaru nie została nawet zamówiona. Nie dajcie się (usunięte przez administratora)i omijajcie (usunięte przez administratora)i firmę Probus szerokim łukiem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) i zacząć wywiązywać się z umów

Wiele osób marzy o zdobyciu pracy w przedsiębiorstwie Grzegorz Młynikowski Probus GM w mieście Poznań. Napisz dla nich komentarz, jak naprawdę pracuje się w tej firmie i czy warto starać się u nich o etat. Twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Grzegorz Młynikowski Probus GM - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Młynikowski Probus GM