Hermes Polska Sp. z o.o.

Gądki

Opinie o Hermes Polska Sp. z o.o.

Julita

@oddany pracownik od tak długiego czasu w firmie pracownicy zostają w pracy na nadgodziny? Czy są one obowiązkowe? Istotna będzie też informacja odnośnie działów, których ta sytuacja dotyczy.

oddany pracownik
@Julita 30.08.2017 10:46
@Oddany pracownikdobrze rozumiem, że obecnie w firmie jest okres zwiększonej intensywności pracy? Długo już on trwa?...

Długo ??????????????????? od pazdziernika zeszlego roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oddany pracownik

Panie Dyrektorze litosci!!!jesteśmy już zmęczeni nadgodzinami!!!padamy że zmęczenia!!!!jesteśmy mało "wydajni" po ósmej godzinie pracy!!!!uciekną Panu pracownicy!dobra atmosfera w firmie jeszcze nas trzyma tutaj,ale jak długo??????????

Julita

@animzdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w biurze. Przydatne będą również dodatkowe informacje o tym jak wygląda proces rekrutacji do Hermes Polska.

anim

Wiele opinii o pracy na produkcji, a jak wygląda praca w biurze? Duża rotacja, jak "wygląda" wynagrodzenie?

Mąż

Ta firma to jest jakiś skandal. Ostatnio prawie każde popołudniówki to 10-tki, prawie każde soboty pracujące a tera się dowiaduję że kolejne 2 soboty też. I oczywiście wszystko "dobrowolnie" tylko spróbuj nie przyjść. Jeśli nic się nie zmieni to napiszę donos do Państwowej Inspekcji Pracy i może wtedy się niektórym otworzą oczy.

Suseł
@Mąż 25.04.2017 20:50

Ja kiedyś w Hermesie chodziłem we wszystkie soboty jakie były i codziennie zajadałem świeżutki chleb ze smolcem - a później coś mi odje*ało i przestałem chodzić przez co na smolec już mnie nie było stać - a że chleb sam z siebie zbyt smaczny nie jest , to kiedy skończyły się zaskórniaki zdobyte na sprzedaży dóbr luksusowych takich jak mydło w płynie i ręczniki papierowe ( które to w pocie czoła szmuglowałem w termosie i pojemniku na kanapki ) to w te pędy wracałem na soboty bo z podstawowej pensji w Hermesie po odliczeniu hajsu na dojazdy itp -za dużo na przepie*dolenie nie zostaje - ale może to i lepiej przynajmniej człowiek nie wydaje na głupoty ... tym bardziej że przez popołudniowe 10 nie ma kiedy xD

Piotr Samoćko dla niektorych Słoneczko xd

A tu nadal zgrzyty :D Niby tomjuz grubo oonad rok od mojego odejscia a mic sie nie zmienia. Pozdro Hermesiatka.

Byly pracownik

Sam majster mi powiedzial (Krzychu) ze w tej firmie staż pracy sie nie liczy tylko ile kto choruje.choroba nie wybiera takze poronione stwierdzenie.wiadomo konfidenci po pól roku juz dostają umowe

Ciekawy

a co znowu zrobił ten gwóźdź pizgaś ?

kama

No tak wielką przysługę nam robią, że za to płacą @fghyjn przecież to jest ich święty obowiązek, żeby płacić za godziny przepracowane! A powiedziecie czy można liczyć na jakieś premie dla całego zespołu w zależności od obrotu?

Name

Mizgaś nie podskakuj tak bo znów michał przyjdzie i cię skarci.

...

no ale płatne chociaz a nie za odrobek

ble

ach te nadgodziny

xmen

Do tej firmy tyle samo przychodzi ludzi co odchodzi 10 odejdzie 10 przyjdzie.

blee

best of the best! Proponuje samemu pozyc za takie pieniadze:) i "jakoś zyc":) Po 3 misiacach stwierdzic ze "dajcie spokoj kasa dobra":) Az sie przelewa i na co tu wydac po oplaceniu rachunków:) a moze zaczne oszczedac:))))))))

gdfghg

na produkcji maja 14.60 brutto z tego co wiem po podwyżce przez agencje pracy

No name

Hej mizgas jeszcze z ciebie leja ze jestes lepszym biegaczem niz majstrem?

nk

Hej ludzie ja pracuje od 10 lat u Furmanka w Daleszycach ,wy to macie raj ja w delegacji zarobiłem 1800 zl,a na zakładzie pęsja wacha sie od 1300 do 1500, a o 100 na swięta to nikt nie marzy i pracujemy na 3 zmiany.Wiedz jesli narzekacie to zspraszam do nas .Ludzie odchodza z dnia na dzien bo nawet sprzataczka ma wieksza pęsje.Pozdrawiam

Luzik
@nk 10.03.2016 20:04

A widzisz Wy robicie u Furmanka a w tutaj to Furmanek robi dla Hermesa :D Tylko te PĘSJE nieszczęsne :)

XL

kawa konfidencie nie pisz głupot - na wakacje dają minimum 700 zł więc skończ siać zamęt tutaj.

Bronks
@XL 14.02.2016 21:45

To zależy od zarobków na członka rodziny najgorzej mają samotne osoby bez dzieci i zarabiające powyżej 2000 zł - wtedy za wakacje (co jest najgłupsze że kasę NA wakacje dostajesz PO wakacjach ) zgarniesz około 600 zł a na święta chyba 100 lub 200 to już nie zależy chyba od zarobków tylko od stażu ... choć pewny nie jestem

Beka

Dobre benefity socjalne? Ktoś Ci chyba głupot nagadał. Na gwiazdkę dostaniesz 100 zł a na wakacje 500 zł i to oczywiście po 3 latach jak przestaniesz pracować przez agencję :)

aha...

W Polsce tej renomy to raczej nie mają!!! Pracownicy to strasznie narzekają na tą firmę... to chyba za dobrze tam nie jest: są donosiciele, włażenie w tył..., niska pensja, szkalowanie za relacje damsko-męskie, hałas, zapylenie... Może coś jeszcze o czymś tu nie napisaliście.... NIE DLA TAKIEGO PRACODAWCY PRACOWAĆ NIE BĘDĘ!!!!

aha...

Co ma piernik do wiatraka?!!! Co to za bzdury!!! Weź się doucz najpierw, a potem pouczaj innych!!! To nie ma nic wspólnego ze sobą!!!

żal...

Jak to zwykle bywa "racja" jest względna... Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia...albo stania:) Można zgłupieć kto jest kim:)

Luzik

Z tego samego powodu dla którego ludzie oddają samochody lub mieszkania do komisów/agencji nieruchomości - nie chcą tracić czasu na rozmowy kwalifikacyjne , wysyłanie na badania lekarskie itp itd a że pracownik mniej zarabia ? To już ich nie obchodzi niestety - poza tym jeśli pracownik się nie sprawdza z końcem tygodnia zrywasz umowę i do widzenia - szybko sprawnie i bez zbędnego kłopotu

****

Na L4

Bandzior

Chyba pomyliłeś firmy albo coś. W Hermesie nigdy nie zarobisz 2500 zł. Jak się zatrudnisz to przez 3 lata będziesz pracować przez agencje, dostając miesięczną umowę i zarobisz tyle ile pisałem wyżej. Jak zostaniesz zatrudniony (po 3 latach) przez Hermes zarobisz około 1800 zł. Jeśli ktoś Ci powiedział inaczej to Cię okłamał albo pomyliły Ci się firmy. Hermes to jest typowa firma na przetrwanie. Pracujesz chwilę, szukasz innej firmy i uciekasz. Niestety taka jest prawda.

Bandzior

Lepiej nie zmieniaj pracy. Atmosfera jest fatalna, przełożeni też. Zarobki są niskie, około 1600-1700 zł. Często są soboty za dzień wolny. Do tego ogromny hałas (85 decybeli) oraz wielkie zapylenie. Także nie polecam pracy w Hermesie.

xmen

Praca czyni wolnym

,,,

...ach chyba jakiś gorszy dzień:(niefortunny zbieg okoliczności)

,,,

@..."Ogółem"- trudno to określić tak jednoznacznie. Ilu ludzi tyle charakterów i każdy inny. Przekrój z pewnością szeroki jak to w firmach. Bywa różnie zależy gdzie się trafi i na kogo. Na pewno można znaleźć osobę z którą można wyskoczyć na Piwo:):):)...

nick:

jęczycie jak stare baby; jak wam tak źle a jesteście choć w połowie tak wybitni jak wam się wydaje to torba w rękę i na wolny rynek - przecież takich wybitnych specjalistów zatrudnią z miejsca za sześć tysięcy na łapę i z elastycznym czasem pracy ... NIEEEE???? no to ryj w kubeł i zasuwać swołocz leniwa

Ober von Trąbka

Ja Was bardzo przepraszać, że ja wczoraj nie być na Heiligabend i nie grać na trąbka :). Wszystkie Panie zwłaszcza Pani El... ;) z całego sera ja wysyłać fajna piosenka. (usunięte przez administratora)

aaaaaaaa

Ta firma to jakaś kpina!!!!!!!!! Przełożony Krzysztow grozi pracownikom aby wszyscy przyjechali godzine wczesniej do pracy na wigilie a druga zmiana zaraz po 14 ucieka do domu !!!! Gdzie tu sprawiediliwosc ??? Zreszta co sie dziwic skoro ich przelozony tez uciekl zaraz po 14 do domu. Jesli w przyszlym roku bedzie podobna sytuacja to strajkujemy i przyjezdzamy rowno na godzine 14 !!!!!!!! nie damy sie tak oszukiwac !!!!

Pedi
@aaaaaaaa 17.12.2015 09:11

Stasiu to uciekł opiekować się brzydką żoneczką bo ją paluszek boli i już ponad miesiąc oszukuje pracodawcę będąc na zwolnieniu lekarskim. Ale to dobrze, przynajmniej nie musimy jej krzywej mordy oglądać.

bbbbbbbb
@aaaaaaaa 17.12.2015 09:11

a propos "ucieczki" o 14 do domu: jak Ty leżałeś dupą do dołu o 23 tydzień temu to my zasuwaliśmy. Teraz my chodzimy o 14 do domu. To właśnie jest sprawiedliwość. Nie chce się robić to wypad z firmy

ktoś

Witam. To co napisałeś to czysta prawda. Pozdrawiam

drrrr....

Zapisywać to się można do harcerzy - do Hermesa składa się aplikacje

pracownik X

Panie Oleks! Zapisać się możesz do harcerzy a tutaj składa się aplikację.

....

daja umowe kapusiom i wazeliniarza brak slow poprostu

żal...

Taka jest tworzona atmosfera.....:( ale to pewnie przez te zraszacze:)

żal...

123 No i jest "szacunek" a wręcz "mistrzostwo" zamontujcie jeszcze bramki z wykrywaczami metalu:(

Błażej Andrzejewski

Tak wogóle to kogo interesuje nasze zycie! Nie mam zamiaru sie tu nikomu tłumaczyc ale co bylo miedzy nami to nikomu nic do tego, wyszlo jak wyszlo i koniec kropka. To przykre ze tak bardzo interesujace jest nasze zycie.... Zacznijcie sie wkoncu interesowac zyciem firmy a nie zyciem osobistym pracowników. Nie ma sensu... To lekka przesada, naprawde ja nie mam nic nikomu do zarzucenia, roznie w zyciu bywa, komus sie udaje komus nie, jedni do siebie pasuje inni nie i tyle w temacie. To sprawy prywatne podkreslam

Błażej Andrzejewski

Po pierwsze to kolego czy kolezanko która wystawia komuś taką opinie zastanów sie co robisz bo być moze w ramach zemsty popsujesz komus zycie. Po drugie jezeli niekoniecznie chcesz okrywac sie imieniem i nazwiskiem bo boisz sie konsekwencji prawnych to chociaz miej jaja napisac to w taki sposob aby osoby trzecie domyslily sie kim jestes, bo takie bzdury jako anonim mozna napisac bezpodstawnie o kazdym! Po trzecie jak juz tak bardzo interesujesz sie czyims zyciem bo widocznie nie masz ciekawego swojego to pokrywaj takie informacje konkretnymi argumentami i ewentualnie dowodami. Po czwarte jak juz ktos widzi kobiete z facetem dobrze sie dogadujacych to odrazu przyklejane mu sa absurdy typu sex, nikt chyba nie wie ze kolezenstwo i przyjazn damsko meska instnieje i nie sprowadza sie do jednego. Sam wpisalem jeden post o ktorym kazdy wie ze to bylem ja ale po czasie stwierdzilem ze to bylo i madre i glupie, przeprosilem... sa nerwy itp ale z czasem czlowiek widzi swoje bledy i prawda jes taka ze w kazdej pracy wymagaja i kazdy walczy o swoje. Koniec Jak to ktoś powiedział trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów ;) Pozdrawiam brygade Hermesa

żal...

Jak mozna pisac takie rzeczy na firmowym forum. Patologia rodzi patologie.

Elwira Korcz

hmmm .... drogówka bardzo interesujący komentarz, lecz nie sztuką jest napisać coś anonimowo. Masz na to jakieś dowody? Myślałam, że każdy może żyć po swojemu i to jego indywidualna sprawa, ale jak widać nie każdy to rozumie. Tym bardziej , że to strona poświęcona firmie kierowana dla potencjalnych pracowników. Proponowałabym zająć się własnym życiem, a nie wcinać się w innych. Fajna firma szkoda tylko, że niektórzy tacy mściwi.

daro

Jagodzianka w swoim żywiole ze lize dupe mizgusiowi . Jaki można mieć tupet żeby to robić jak z każdą praca załatwia wielkim płaczem . I chce żeby każdy zwracal na grubaska uwagę . Żal jak i jej szwagier śmieszny przyda pas .rodzina w komplecie

caro

BrygadziscI nie doceniają swoich pracowników wogóle. Łukasz ty wogóle nie docenisz na swoim dziale pracowników tylko toleruje tych co ci wszystko donoszą. Dobrych zwalnia albo się sami zwalniaja. Docen wkacu ile każdy się stara. Pan Krzysztof nie jest calkowicie sprawiedliwy bo zwalnia takich którzy gada otwarcie co myślą. Myśli ze jaja mu przynoszą to czymś błyszczą. Nie prawda. Nie dziwota ze nikt nowy nie chce się przyjąć do tej firmy jak wiecznie brygadzisty jest w dupe źle . I ciągłe zmiany jakieś wprowadzane besensowne.

Koala

Grupy to że tak powiem "stopnie wtajemniczenia" grupy zarobkowe w firmie wyższa grupa = wyższa kasa i tyle ot i całe grupy legendami owiane

Yo

Uwaga ! Jajeczko obserwuje i Wąs będzie wiedział. Obserwator2 bo jest ich dwóch

Yayeczko

Obserwator nie czytał bo czyta mało ...

obserwator2

Takich bzdur na temat innych pracowników jeszcze nie czytałem. Pewnie żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska tym co pracują dłużej i nie dostali umowy. Teraz jak małe dzieci wypisuje bzdury na temat innych.

Bystry strumień

Na dodatek to pewnie lewacka prowokacja żydokomuny, oraz głęboki spisek ukrytej opcji murzyńskiej z oddziału NWO w kolaboracji z masońskimi homoseksualistami.

Zawistnik

Chcesz być w Hermesie na 5 grupie ? Szukaj bakalii u Wonsa w *upie ...

Zostaw opinię o Hermes Polska Sp. z o.o. - Gądki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hermes Polska Sp. z o.o.