Opinie o HT Laser Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie HT Laser Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HT Laser Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HT Laser Sp. z o.o. w Poznań

Dj

Należy zmienić przedstawiciela załogi. Kompletnie nie interesuje się dobrem pracownika. Ukraińcy są lepiej traktowani , niż Polak ! Było spotkanie podsumowujące rok 5% podwyżki. Przedstawiciel załogi nie potrafi zebrać pracowników , i porozmawiać o problemach które nas dotyczą. Może byłoby trzeba zrobić,tak jak w pobliskiej Fabryce autobusów "strajk włoski" . Może związki założyć... Generalnie zmienić przedstawiciela ! . Wesołych świąt.

Bożena Nowy wpis

hej, chłopak znalazł ofertę dla spawacza stali czarnej. Warunki spełnia, wymagane uprawnienia posiada. Ciekawi jesteśmy ile teraz by zarobił, bo nie jest napisane. Jest szansa na negocjacje?

Macie jakieś kontemplacje względem ten ostatniej w zasadzie świątecznej opinii? Faktycznie może dojść do jakichś strajków lub założenia związków? Chyba, że jednak podwyżki poszły pomyślnie? Jest już po fakcie? Warto zgłaszać się na montaż?

RBH Nowy wpis

Zgłaszać się, czemu nie. Tylko zadbaj o to żeby mieć na umowie tyle co oczekujesz i nie daj się nabić w butelkę na bajerę o nagrodzie. Wszystkie warunki na piśmie nic na gębę.

Dj Nowy wpis

Mirka

Z tego co widzę po wpisach to jeszcze w listopadzie zeszłego roku ktoś pytał o netto dla spawacza lecz pozostało to bez odzewu… a co z montażem? Parę miesięcy temu szukali kogoś na to stanowisko, nie podano przy tym jednak żadnych widełek placowych. Była jednak wzmianka o opcji na wyrobienie uprawnień, jakich?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HT Laser Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Kontroler Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jony

Ile można, arobic jako utrzymanie ruchu 5 tys do ręki da radę?

Pracuj, pracuj, pracuj, na 3 zmiany najlepiej a do garnka włóż uśmiech prezesa i dyrektora. Jeśli ktoś pragnie poznać szczegóły pracy w firmie zachęcam do prywatnego kontaktu.

Morlok
@Marcin

Nikt na siłę Ciebie nie trzyma w firmie. Jesli, nie pasują Tobie 2 lub 3 zmiany, to zmień prace szybciutko.

@Morlok

Tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. Do 2-3 zmian nic nie miałem, ale żeby to zrozumieć, trzeba potrafić czytać ze zrozumieniem :-) Wyraziłem swoją opinię, żeby komuś pomóc, jeśli będzie miał do wyboru pracę w Laserze, albo na podobnym stanowisku w innej firmie.

Morlok
@Marcin

Was zwolnili. Ciebie i twojego ojca. Tata za Ciebie wszystko robił, przy maszynie.Nieudacznik jesteś...

@Morlok

No zwolnili, bo głośno domagaliśmy się należnych nam pieniędzy za naszą pracę ty burku jeden. Jak lubisz gdy plują ci na łeb bo to tylko deszcz pada to twoja sprawa. Co do swoich umiejętności to nie będę dyskutował z jakimś anonimowym frustratem.

@Marcin

Aplikowałem na jedno ze stanowisk, ale nie dogadalismy sie co do wynagrodzenia. Finansowo to chyba jedna z gorzej platnych firm w swojej branzy. Ciekawe czy w Finlandii tez robia za drobne. Kolejny minus to to, ze jak przykladowo nie ma dla ciebie pracy na twoim stanowisku to jestes przenoszony na inne, choc nie wiem jak to w praktyce wyglada. Nie wyobrazam sobie, ze slusarza przeniosa na spawanie na przyklad ;-) ale moze do zamiatania hali juz tak ;-) To akurat uslyszalem od znajomego, ktory tam pracuje. No nic, nie dogadalim sie i w sumie dobrze, bo mam prace znacznie ciekawsza i lepsza pod wzgledem finansowym.

Bartas
@Tomek

Że masz pracę lepsza finansowo to nie dziwoe się. Ciężko o gorzej płatna. Najlepsze, że oni podobno od 2 miesięcy nikogo nie znaleźli na cnc, bo nikt nie chce widocznie pracować za darmo. Śmieszna firma.

@Bartas

Nie wiem jak to wygląda dziś na CNC, ale wiem, że jeden z nas został i robi na 3 etaty po 12h (usunięte przez administratora) i uśmiech renifera ;-) a dyro miał takie wielkie plany.... ściągać chciał z kooperacji z całego świata, zatrudnić 14 nowych osób i wprowadzić 35 zmian. No cóż, Sławula się przejechał lekko... co osobiście mnie bardzo cieszy, bo tak antypatycznej osoby jeszcze nie spotkałem w swoim życiu. Nie mówię, że złej, ale takiej... hmmmm nieodgadnionej, do której nie docierają nawet najprostsze argumenty. No ale nic. Mają B. i on im podobno ogarnia wszystkie maszyny a i halę pozamiata jak Rumcajs poprosi :-) Ja znalazłem pracę z 30% awansem finansowym, także możesz mieć rację, że HT laser to dzisiaj przy innych firmach, jakaś melina, która oferuje frytki smażone na starym oleju, zrobione ze zgniłych pyr.

@Marcin

Tym postem obnażyłeś swoje prawdziwe oblicze, choć jeszcze nie do końca. Może powinieneś zacząć od początku, że pracowałeś tu ledwo cztery miesiące, że przyjęty zostałeś dzięki ojcu, który robił dosłownie wszystko za Ciebie. Przyszedłeś z zerową wiedzą i z taką Cię wyrzucono, bo domagałeś się ogromnej podwyżki, choć nie pokazałeś nic, by sobie na nią zasłużyć. Ludzie płacą grube pieniądze by zostać operatorem CNC, a tu miałeś okazję nim się stać i jeszcze mieć za to płacone. Prośby o przywrócenie do pracy nie poskutkowały, to pozostało wystawienie negatywnej oceny firmie. Pytanie się Ciebie przez przyszłych kandydatów, o jakieś opinie, jest bezcelowe, bo widzisz winnych dookoła, a nie odnajdujesz winy w samym sobie. Pogódź się z porażką w końcu, bo minęły już 2 miesiące, a Ty w sobotę o 22 myślisz tylko o laserze.

No i od miesiąca jestem operatorem CNC, i to za takie pieniądze, których w Laserze nikt nie zarabia i zarabiać nie będzie, bo tam się robi za uśmiech Sławka i tego gościa z kraju Gwiazdora. Prośby o przywrócenie do pracy? HaHaHaHa. Za żadne pieniądze. Nie z tymi ludźmi, nie w tej atmosferze, nie za takie pieniądze. (usunięte przez administratora) Nie stać jej na mnie.

Marcin ostatni operator CNC

"Ludzie płacą grube pieniądze by zostać operatorem CNC, a tu miałeś okazję nim się stać i jeszcze mieć za to płacone." Myślałem, że to firmy płacą grube pieniądze za dobrze wykonaną pracę a nie pracownik, by mógł dla nich pracować. Standardy Lasera to nieznany poziom abstrakcji. AHA, nawet jak ja nie zasłużyłem na podwyżkę, to na pewno ojciec. Który przynosił własne narzędzia, robił pracę waszych technologów, których wiedza, jest wątpliwa oraz co chwilę projektował nowe przyrządy. Taka to firma ten wasz laser. Na szczęście za jałmużną w Laserze trochę się nauczyłem i mogłem podjąć pracę w prawdziwej firmie, gdzie człowieka się szanuje a nie wykorzystuje, godnie płaci za jego pracę i gdzie najważniejszy jest Polak.... Nie wiem czy ten rzekomy @pracownik co tutaj piszesz, to ty Sławek czy inny ktoś, ale jak to ty Sławko, to dzięki, że nas zwolniłeś. Oboje skorzystaliśmy i to bardzo a wy zostaliście z niczym. Moje serce się raduje, jak widzę, że ciągle nikogo nie znaleźliście na nasze miejsce. A myśleliście, że będzie tak łatwo. A takie mieliście plany. Żegnaj Sławku, Tomku (mniemam, że być może któryś z was udaje tutaj poetę pracownika) i cała reszta tej wesołej ferajny. Macie bardzo wysokie mniemanie o sobie. P.S. Panie Sławek tak długo pan szukałeś aż musiałeś mnie, łebka bez doświadczenia zatrudnić a teraz sam nie potrafisz nawet portiera znaleźć, nie mówiąc o operatorach CNC, których ciągle szukasz zuchu. To było moje ostatnie słowo.

@pracownik nie wiem kim ty jestes, ale tym wpisem to sie totalnie osmieszyles i nie wnikam w wasza relacje z marcinem, ale od poczatkiu: "Może powinieneś zacząć od początku, że pracowałeś tu ledwo cztery miesiące, że przyjęty zostałeś dzięki ojcu, który robił dosłownie wszystko za Ciebie. Przyszedłeś z zerową wiedzą i z taką Cię wyrzucono, bo domagałeś się ogromnej podwyżki, choć nie pokazałeś nic, by sobie na nią zasłużyć. " - mowiac o tej firmie i podwyzce to juz spore naduzycie, ale oki, moze znajomi dyrektora faktycznier dostaja podwyzke, ja znam tylko jedna osobe, ktora dostala podwyzke.... po kilku latach pracy wyklocila sie ze slawkiem i dostala 150 zl. zapomogi ---- - ten pan marcin tak slaby jak tutaj piszesz (skoro masz taka wiedze, to moze faktycznie to ty panie s?) i az 4 miesiace go trzymaliscie, taka memeje, takiego nieudacznika, typa, za ktorego ojciec robil cala robote a on sam, mial pewnie wywalone na roboty? pelen szacun a moze baliscie sie go zwolnic, bo odejdzie tez jego ojciec bo jak piszesz, dzieki niemu zostal zatrudniony? no ale to nie pasuje, bo jak czytam, polecieli obaj, no ale ty slawko (przepraszam, ze tak bezposrednio sie zwracam do ciebie, ale mam coraz wieksze przekonanie, ze to ty piszesz, albo ktos z twoich pomagierow) --- - domagal sie rzekomo wysokiej podwyzki, czyli coraz utwierdzam sie w przekonaniu, ze to piszesz ty slawek!!!!!! marcin choc ma honor i podpisuje sie z imienia a ty sie kryjesz za jakims tam pracownik, nieladnie panie z. oj nieladnie. ---- -- "Ludzie płacą grube pieniądze by zostać operatorem CNC, a tu miałeś okazję nim się stać i jeszcze mieć za to płacone.|" - no i to jest hit nad hitami, facet ma byc dumny, ze umozliwiliscie mu prace - jak sam on pisze za drobne. spojrz panie kieronwiki slawomirze prawdzie w oczy... zwolniles ich w listopadzie ,dzisiaj mamy luty a ty nikogo nie znalazles, jestes wiec nieudacznikiem, ale badz usmiechniety, masz tkaie nazwisko, ze sam staniesz przy maszynie :-D :-D :-D :D

spawacz i ślusarz

Czemu obrażasz młodego? Nic nie potrafił a ty go trztymałeś 4 miesiące? Darek po miesiącu poszedł na 2 tyg poszedł urlop i świetnie sobie z Bartkiem radzili. Marcin pracował wtedy jakiś miesiąc a Bartek może tydzień. Także nie kłam, że nic nie potrafił i ojciec robił za niego całą robotę. Jesteś żałosny w tym momencie, jeśli to ty Sławek jesteś a myślę, że to ty albo jakiś twój piesek. Miałem problem z drzwiami w domu, Marcin wziął ode mnie felerny element i w domu mi wyciął na CNC nowy, bo ma taką maszynę i od lat na niej pracuje. Drzwi chodzą pięknie. Bartek też świetny chłopak, zawsze fajne nam się rozmawia. W Mojżesza wierzyłeś a on miał na firmę wywalone, przychodził kiedy chciał i wychodził. Miałeś świetnych pracowników; mistrza i ucznia, który sztbko się uczył i potraktowaliście ich razem z Finem jak (usunięte przez administratora) zwalniając z pracy. Szczególnie Darka, który robił tam robotę, swoją i twich pożal się boże technologów. Trzymam mocno kciuki, żebyś nikogo nie znalazł jeszcze długo. Chciałeś brać z kooperacja a sam musisz wysyłać geniuszu.

Dorota
@Bartas

To ile Wy tutaj zarabiacie, że tak narzekacie na zarobki? Najniższa krajowa?

Bartas
@Dorota

Bez przesady, najniższą krajową to nie, jeśli ktoś chce dziusiaj uchodzić za poważną firmę, to nie proponuje tak śmiesznych pieniędzy. Powiem na swoim przykładzie,że zmieniłem pracę z prawie 15% zwyżką zarobków i 2 zmianową (w laserze miałem 3 zmiany). Gdy gadam z byłymi pracownikami, z którymi mam tam jeszcze jakiś kotantkt, to wszyscy zmienili pracę na lepiej płatną. W zasadzie, po to się pracę zmienia. Nie zmienia się na gorszą ;-)

Dorota
@Marcin

A to co, nie wypłacają pieniędzy skoro mówisz, że domagaliście się z ojcem pieniędzy?

spawacz i ślusarz

Nie do mnie to pytanie, ale Marcin chyba nie odpisze bo zakończył dyskusje. Tam chodziło po prostu o to, że chłopaki robili pracę, operatorów, technologów, ślusarzy (gradowanie) a dyrektor chciał im dodatkowo wcisnąć prace na drugiej maszynie. Oni stwierdziliśmy, że za pracę na drugiej maszynie chcieliby dostawać też jakies dodatkowe wynagrodzenie. W końcu, która bierze odpowiedzialność za pracę na drugiej maszynie. Wszystkie firmy poza naszą płaci za pracę na drugiej maszynie. W Laserze chcą żebyś do emerytury pracował za to co sobie wynegocjowałeś 30 lat wcześniej. Tak to wyglądała pani podstawiona Doroto.

@Marcin

Czyli co? Nie płacą dobrze jak ie masz co włożyć do garnka? Ile wyciągniesz bo z takiego narzekania ciężko ocenić jak zarabiasz.

@spawacz i ślusarz

To słabo, za dodatkową prace powinny być ekstra pieniądze. Za friko to nikt nie chce robić. Nadal są takie praktyki w firmie że wciska się darmowa robotę?

@Jakub

Niektórych przenosi się do innych prac jak akurat nie ma dla nich pracy na ich stanowisku. to jednak małą firma i niektórzy są przerzucani. Co do pensji, są niestety niewielkie 2 stosunku do konkurencji, także wkrótce także zmieniam pracodawcę bo przy dzisiejszych cenach prawie cała moja wypłata szła na opłaty.

Elżbieta
@Marcin

A dlaczego do prywatnego kontaktu? Nie możesz tutaj napisać czego można po firmie się spodziewać ?

Szopipi
@były pracownik

Marcinka u nas trzymali ponad pół roku (i tak długo). Za takie nieróbstwo na chorobowym, podejście i pyskówki osobiście zrobiłbym to po miesiącu. Tym bardziej niezrozumiałe jest dla mnie, że ktoś może być tak roszczeniowy nie oferując nic w zamian poza sporadyczną obecnością w pracy, która też pozostawiała sporo do życzenia.

@Szopipi

Za długo? Czyli tak naprawdę wtedy to była w pierwszy raz tak tego typu sytuacja? Czy potem zaczęli nieco inaczej traktować np. ludzi na l4? I ogólnie czy zwiększono w jakikolwiek sposób nadzór?

Huk

Jakie zarobki netto na spawacza ?

Jakub

Wiara, jak wygląda praca na frezarce lub tokarce (lepiej tokarce) CNC? Jest tutaj dużo niepochlebnych opinii o pracy w tej firmie, ale stawkę, za jaką mogę podjac pracę mam w glowie i nie zejdę z niej nawet o złotówkę. Czy to praca na 3 zmiany? Spokojna, czy "miszczowie" co chwilę przychodza i się przypierdalaja. Mam już ponad 50 lat i spore doświadczenie w pracy na takich maszynach, ale nie chce mi sie wysyłać CV i umawiac na spotkanie bo na takich spotkaniach, to zawsze jest tak samo. Kraina mlekiem i miodem płynąca, najlepiej płatna i najlepsza pod słoncem. Po tygodniu masz juz jednak dość. Takze fajnie gydby ktoś streścił jak to wygląda w rzeczywistości. Pozrawiam. Kuba.

@Jakub

Ha, ha. Jak ci się nie chce wysyłać CV i umawiać się na rekrutacje to jak chcesz się dostać do pracy? To samo ze stawką. Nie zawsze firma jest tak elastyczna żeby zgadzać się z wymaganiami finansowymi kandydata. Bierzesz to pod uwagę?

@Jakub

Wyślę cv ale niech ktoś najpierw stresci jak wygląda tam praca. Z ust szefa zawsze wygląda cudownie a juz potyg. widać jak nas oszukał i że jego opowieści można między bajki włożyć.

Robert
@Jakub

Skoro od grudnia a mamy połowę maja, ciagle nie znalezli operatorow cnc, to juz masz odpowiedz jaka to praca i za jakie pieniadze. Fachowcow na rynku jest mnostwo, ale nikt nie bedzie robil 'za darmo' i to jeszcze na 3 zmiany.

@Robert

To jak tutaj niby prace idą, skoro tych operatorów podobno nie ma?

Kamil
@Lidia

jak po grudzie :-D

@Kamil

Czyli słabo?Xd Ale widzę, że pracujesz tutaj. ;p Może dodasz coś od siebie?

Kamil
@Lidia

Nie no, co ty. Szanujmy się. Dzisiaj prawie każda firma płaci lepiej od lasera. Od dawna mnie tam niema. Nie będę na .... co nie szanują ludzi zapie...lał. Oczywiście to jest moja opinia, jak komuś odpowiada to sboie pracuje. p.s. Teraz widzę, że jak się pisze to z automatu jest jako pracownik. Nie no.... były pracownik. Nigdty więcej w laserze. NEVER!

@Kamil

Ano, to uważaj jak się przedstawiasz na przyszłość. ;p Swoją drogą ile osób tutaj pracowało za Twoich czasów? Bo się zastanawiam czemu nikt niczego tu nie pisze

Na jakie zarobki może liczyć spawacz w tej firmie? Są w stanie zapłacić powyżej 25 ja rękę na godzinę?

Spawacz

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, firma nie jest idealna, ale płaci nie najgorzej. Wszystko zawsze w terminie i na papierze. W pracy nikt nad tobą z batem nie stoi, ale wiadomo że swoje trzeba zrobić. Jeśli masz coś w głowie to jesteś w stanie mieć na prawdę dobrze. Co do zarobków to każdy indywidualnie, i owszem rozmowa z kierownikiem nie należy do najprostszych, ale można dostać podwyżkę. Jeśli chodzi o Ukraińców to owszem stawkę mają wyższa niż Polacy, jednak kosztem umowy przez pośrednika, a co za tym idzie brakiem płatnego urlopu, chorobowego itd. Liderzy są ok jeśli umiesz rozmawiać z ludźmi, ci którzy w tej kwestii narzekają nie mieli do czynienia z złymi liderami.

Zofia
@Spawacz

Cześć @Spawacz. Czyli mówisz, że warto negocjować podczas rozmowy kwalifikacyjnej w HT Laser? Dobrze wiedzieć, uważam, że indywidualne stawki dla poszczególnych pracowników to dobre rozwiązanie i bardzo innowacyjne podejście. Ktoś jeszcze mógłby wypowiedzieć się na temat możliwości zarobkowych w firmie?

@Spawacz

Tomasz jest najlepszym liderem. Arcymistrz gradowania a tak poza tym to wiedza zerowa :-D

HT Laser Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Poznań. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

To co sobie wynegocjujesz to dostaniesz, na podwyżkę raczej nie licz. Także na inflacyjną, chyba, że jesteś pracownikiem dłużej niż rok zatrudnionym w firmie. Umowa, którą zawierasz z firmą jest dość nieprecyzyjna. Pracowałem na maszynach CNC i nagle przyszedł dyrektor i powiedział, że każdy z nas ma pracować na 2 maszynach a on wprowadza dwie zmiany a niedługo potem trzy. Nie mam nic przeciwko zmianom, choć praca na dwóch i więcej maszynach absolutnie nie jest zapisana w umowie. Wszystkie inne firmy płacą za pracę na drugiej maszynie. Tutaj nie dostaniesz nic i masz być dumny, że pracujesz w fińskiej firmie. Ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy. Właściwie nic nie muszą, a jedynie mogą, a lider na hali, prawie zawsze stanie po stronie Ukraińców. Nie chcę pisać za dużo tutaj, ale chętnie odpowiem na PW.

Papa

Podobno taki dobry rok. Tacy jesteśmy super jakościowo, chwalą HT polska za granicami... A świątecznego nic nie podnieśli... No wstyd trochę.

Santa santa
@Papa

W Finlandii pewnie premie, wyglądały zupełnie inaczej.

Zofia

Jakie warunki w biurowe w siedzibie HT Laser? Szukam pracodawcy, który dba nie tylko o zadowolenie pracowników pod względem wynagrodzeń, ale i o ich codzienne samopoczucie- przecież w biurach spędzamy 8 godzin dziennie. Ktoś mi opowie?

brelok
@Zofia

W firmie jest żłobek dla maluchów i przedszkole, w czasie przerwy można skorzystać z bilardu albo sali relaksu jak to w biurze;) Jest też bar na trudne chwile i psycholog w razie potrzeby gdy nie radzisz sobie ze stresem w biurze. Częste szkolenia w Polsce np. w górach na ochłonięcie od pracy. W firmie panuje atmosfera spełnienia i relaksu. Czysta atmosfera i cisza na hali(jak w fabryce Porsche), w biurze ład organizacja i porządek i podwyżki co miesiąc... nie ma takiej drugiej firmy. Tu jest cudownie ;D

Gabriela
@brelok

No dobra, widać, że drwisz. Tylko teraz - co jest prawdą z tego, co wymieniłeś, a co nie :D Żłobek i przedszkole to nie są jakieś wymysły, są firmy, co je mają :)

Marian
@brelok

I oczywiście relaksujący masaż w razie potrzeby ????

Papa

Ciekawe czy będą podwyżki?.

xxx

Firma masakra

Agnieszka
@xxx

To znaczy? Może podałbyś/podałabyś jakieś szczegóły? Na jakim stanowisku pracujesz w HT Laserze i jak długo? Które warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadają, że masz takie zdanie na temat firmy?

@xxx

Gdzie masakra?

Bono

Witam, na jakie zarobki może liczyc programista operator :)?

onoB
@Bono

czego programista operator ??

Jarosław
@onoB

Być może osoba ta pytała o jakieś stanowisko pracy, na które aktualnie jest zapotrzebowanie w firmie HT Laser. Tak mi się wydaje chociaż mogę nieco nieprawdziwie to interpretować. Tak korzystając z okazji, że dodałeś tu swój wpis możesz mi napisać, co wiesz o tej firmie? Chętnie posłucham tego, co na ich temat usłyszałeś bądź po prostu się dowiedziałeś.

Ukrainiec
@Bono

Jeśli jesteś Ukraincem to możesz liczyć na więcej niż polak :D, pan kierownik bardziej ich docenia pracę niż Polaków, gdzie on nie widzi że tak naprawdę to oni lecą w kulki jak tylko mogą, Praca liderzy ok kierownik na minus nic z nim nie załatwisz ani się nie dogadasz. Ogólnie nie polecam ale jak, jeśli nie masz gdzie iść do pracy to zapraszam ????

Smokus

Jestem zadowolony.Jest wszystko co potrzeba, Na kierownictwo też nie można narzekać. Pozdrawiam

The first

(usunięte przez administratora). Tak jak pisalem, 3 liderów. Tylko jeden potrafi pomoc. Drugi wiecznie zmeczony, trzeci mistrz robienia zdjec i pisania maili.

Erdogan
@The first

Przecież liderów jest dwóch (fotoreporter i zmęczony), ten od noszenia herbaty podobno na drektora ma awansować...;D

zadowolony

Niestety nawet najlepsza firma nie zadowoli wszystkich. Dobra firma oby więcej takich było, ja polecam pracę.

@zadowolony

Ja również jestem zadowolony.

Edyta

Witam. Czy w firmie HTLaser przyjmują do pracy również kobiety. Jestem zainteresowana, j. Fiński w mowie i piśmie, jestem z okolic Poznania Pozdrawiam edyta_331@wp.pl

@Edyta

Dobre pytanie - sama chciałabym znać na nie odpowiedź. W HT Laser szukają właśnie: Magazyniera, Spawacza, Ślusarza i Operatora Prasy Krawędziowej - bez wątpienia są to typowo "męskie" stanowiska. Ale Ty pewnie jesteś zainteresowana inną posadą. Możesz mi powiedzieć, jaką?

Zostaw merytoryczną opinię o HT Laser Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w HT Laser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HT Laser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HT Laser Sp. z o.o.?

HT Laser Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Mogileńska 50
    61-044 Poznań