Cece-Polska Firma Konsultingowa

Poznań

Opinie o Cece-Polska Firma Konsultingowa

Adrzej Tamowicz

Pracowałem tam 5 lat i wyniosłem się do Wawy do konkurencji (do światowego koncernu) i bo był największy błąd. W CECE-Polska w porównaniu do Wawy miałem gorsze stanowisko i lepszą wypłatę, elastyczny czas pracy, badałem wyroby na prawdę a nie na niby. CECE-Polska jak odchodziłem zatrudniało ze 150 osób i nie miało atmosfery korpo. Zarząd znał większość pracowników i wiedział co się działo w firmie.

Monika Zbierska

Wymagający ale uczciwy pracodawca. Zarządzający / właściciele to pozytywni uśmiechnięci ludzie z dużą dozą dystansu do siebie i świata, stworzyli idealne miejsce do pracy, pod warunkiem, że chcesz pracować.

Andrzej Tamowicz
@Monika Zbierska 05.03.2017 17:03

Potwierdzam. TAm naprawdę się fajnie pracowało :)

h23

Pracowałam tam przez 7 lat. Teraz jestem na macierzyńskim i chciałabym tam wrócić. Większość dziewczyn miała możliwość powrotu po urlopie, mam nadzieję że mi też się uda. Jedyny minus pracy to dojazd do Wrześni

Natalia Sowińska

Polecam świetna firma, żeby związać się z nią na długi czas !

Jacek

W CE-Polska pracuję dwa lata, jestem po 16 miesięcznym szkoleniu, i podejmuje pierwsze zupełnie samodzielne działania. Zainwestowali we mnie sporo pieniędzy, i są naprawdę dobrym i uczciwym pracodawcą. NIe zamierzam szukać innej pracy i wiąże z nimi kilka kolejnych lat współpracy. Od kiedy zorganizowali transport Poznań - Września dojazd nie jest tak taki uciążliwy. Jedyny minus to mocne sugestie do planowania urlopu z dużym wyprzedzeniem, oraz strasznie rygorystyczne rozliczanie z terminowości wykonywania prac. Dopiero po 16 miesiącach można spodziewać godziwych zarobków. W umowie zapisy o zakazie konkurecji, jednak po kilku dniach i poznaniu metod pracy i wielkości firmy, trzeba jasno stwierdzić, że robienie konkurencji nie ma sensu, raczej trzeba liczyć na rozwój w tej firmie.

Adrian P.

Pracowałem tam 4 lata, i wyjechałem za miłością do Hiszpanii... Świetna firma, świetni ludzie, fajne zarobki :) Jeden z Prezesów zostawił mi otwarte drzwi na powrót, otrzymałem premie za świetną współpracę .... Polecam :) :)

Zostaw opinię o Cece-Polska Firma Konsultingowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cece-Polska Firma Konsultingowa