counter
2 190 199 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Wiecie, czy Vivexpol udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Vivexpol są regularne szkolenia pracownicze?

Klara Nowy wpis
@Pytanie

Jakie szkolenia np?

Karol Nowy wpis
@Klara

Chodziło o szkolenia branżowe, które podnoszą kwalifikacje zawodowe pracowników lub kursy dające nowe uprawnienia. Pracodawca oferuje takie możliwości swoim pracownikom?

Konrad

Podpowiedzcie czy potrzebują kogoś do pracy? Jaka atmosfera?

@Konrad

Atmosfera fatalna , nie polecam.

@Klara

@Klara Świetnie, że jesteś. Mam nadzieję, że odpowiesz mi na moje pytanie. Na jaką umowę zatrudnia Vivexpol? Jest to umowa o pracę, czy zlecenie? Bardzo mnie to ciekawi, gdyż na forum nie ma nic na ten temat. Z góry dziękuję.

@Marzena

Ja dostałam na początku zlecenie , pozniej umowę o pracę jednak nie na rok jak mi obiecywano tylko do konca roku , wytlumaczeniem bylo , ze nazwa firmy się zmienia :-) Nie wiem dlaczego firmie tak nie zależy na pracownikach , tyle się mowi , że szukaja dobrych pracowników , kierowników a potem nie pozwalają się rozwinąć w żaden sposób, trzeba być cicho i nie mieć własnego zdania , nigdy nie widziałam takiego rygoru jak w Kętach , starsze Panie pracownice , współczuję Wam i bardzo mi Was szkoda , jesteście kochane i miłe a traktowane jak uczennice w podstawówce , gdzie ta kadra się szkoliła kierownicza i jaki przykład daje dla młodych okazując brak szacunku

Klara

(usunięte przez administratora) , nie mozna sie zapytac kolezanki jak co się robi , kiedy jestes nowy za pytania od razu nagana ,, ze za plotki nie jedna osoba juz wyleciała " a to przeciez normalne pytania są na początku jak ktoś zaczyna nie wszystko wie , na pytanie gdzie zaniesc towar pani kierownik odpowiada , ze jak nie masz gdzie polozyc to ,, rzuć na podłogę " wiecznie ochrzan , zakaz pytania , wszystko z nerwami , strach coś zrobić bo wiadomo , ze i tak będzie zle.Tak się zwierząt nie traktuje a co dopiero ludzi ....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prawdomowny

Nie polecam. Pracowałam. Fatalna atmosfera. Praca nie jest lekka. Umowa zlecenie. Przedłużania co miesiąc. Nigdy nie wiadomo czy na koniec miesiąca dostaniesz umowę. Czyli nie jestes pewna jutra. Kierownictwo zmijowate. Nie wspomnę o Pani prezes. Zła kobieta syczaca Przez zacisniete zeby. Tanie ciu hy a zachowują się jak w markowym salonie mody. Nie wspomnę o cenach. Reasumując żenada

Karol
@Prawdomowny

Rozwiniesz swoją myśl dlaczego atmosfera Vivexpol jest fatalna? Dzięki za pomoc.

Nova

Witam. Czytam ostatnie opinie o firmie w Ketach i nie są dobre ale od dawna brak wpisów czyli się poprawia chyba bo chce się zatrudnić. Czy może zmieniło się kierownictwo ktoś coś wie?

@Nova

Na jakie stanowisko chciałabyś zatrudnić się w firmie Vivexpol? Przypominam również, że wątek ten dotyczy oddziału w Oświęcimiu. Być może sytuacja w Kętach prezentuje się inaczej, niż w tym wątku na temat Oświęcimia. Myślałaś może, by swoje pytania skierować bezpośrednio do firmy? Zawsze dobrze szukać informacji u źródła - tam są najbardziej aktualne.

@Nova

Nie poprawilo sie

Marzena

@Gutek, ciekawa jestem, czy masz jakieś osobiste doświadczenia z firmą Vivexpol? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to oczywiście mile widziana jest Twoja opinia na jej temat. Jak myślisz, czy Vivexpol jest dobrym miejscem do podjęcia pracy? Czy można z tą firmą wiązać swoje zawodowe nadzieje? Natomiast, jeśli znasz tę firmę tylko pośrednio tzn. z czyjegoś przekazu, to jak ona wygląda w oczach tej osoby?

Gutek

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!

Rita

Od lat opinie podobne , inspekcja pracy nie zaintersowalaby się ? Są niezniszczalni na swoich wymyślonych ,,zasadach " czy jak?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Vivexpol jest takim przedsiębiorstwem?

Dawid

Co słychać w firmie?

Detektyw

Hahaha śmiech na sali żeby klienci wam uwierzyli musicie dawać zdjęcia pustych regałów nie osmieszajcie się jak się nie mylę to genialny pomysł szanownej Kingi taka dobra rada niech pani się już nie kompromituje i tak jesteście oszustami stare żeczy które się w zeszłym roku nie sprzedały to teraz wracają w obieg ale mi nowy towar Hahaha A jak tam Merkury pani kierownik dalej donosi i obrabiajac innym tyłki ze swoim pupilem

Hardjob34t

Po co chwile sa nowe osoby przyjmowane a pracownicy nie pracuja .... Skandal !!!!!!!!!! Jak tak można pani Prezes ?

inter

No i jak tam praca w Ketach na sklepie? Ważna Pani kierownik dalej taka ważna i nieomylna? A kobiety pracujące? Jak się tyra? Lizodupy są? A Agusia z Kinia dalej żądza ? W takim razie cienko dalej.

Gowork3476

Praca przy wykładce czasem ciężka ,za marne pieniądze ... Ciągłe poganianie przez "kierowniczke" Kinge co sprawia ze atmosfera jest napięta Pozostałe kierowniczki są bardziej wyrozumiałe i szanują drugiego człowieka Pozatym praca w miarę fajna Bez stresu do czasu gdy pojawia sie P.Kinga,która ma wiecznie jakieś pretensje Bez tej pani dużo milej się pracowało :) Praca dobra dla młodych osób które jeszcze się kształcą...umowa podpisywana co miesiąc na zlecenie

życzliwa

sklep kicz i to taki że większego kiczu nie widziałam od 15 lat a lubie ciucholandy.Jestem pewna że gdybym stanęła obok tego sklepu z ubraniami z własnej szafy a 70% mam je zakupione w ciucholandach to sprzedałabym je wszystkie w ciągu godziny łącznie z butami. Natomiast obsługa z kierownictwem poniżej krytyki..skandal.....!!!! Ale przysłowie mówi,,oj biada biada jak sie pan zrobi z dziada" i drugie przysłowie ,, po latach tłustych lata chude" czego życze właścielce z całego serca!!!!! Dotyczy to sklapu w Ketach jak i w Oświęcimiu. SZmaty brud smród ..a ceny jak z salonu D&G lub Diora

Podstawy

Problem z ludźmi to osobna sprawa. Po 1 funkcjonowanie sklepu zależy od systematycznego dostarczania jego zaopatrzenia. Na sklepie ciągłe braki wieszaków. Zepsute są odsyłane, a nie przychodzą nowe. Braki zaopatrzenia typu flamastry, zszywacze, które są niezbędne w pracy na magazynie i sklepie. Po 2 funkcjonowanie kadry - stałymi pracownikami są kierowniczki, które są sprzedawczyniami, pracownikami biurowymi i magazynu w ciągu jednej dniówki. Pracownice, które są na etacie( a jest ich niewiele) po pracy ponad pół roku nie dostają umowy o pracę. Pracują często nie tylko na sklepie, ale też na magazynie i hali( tam gdzie sortują,pakują i wyceniają towar). Umowę podpisują co miesiąc. A więc, nie ma możliwości podjęcia wieloletniej pracy dla osób młodych, posiadających dzieci.Większości nie ma co zatrzymać. A stałe osoby są pewne, bo nie trzeba tracić czasu na szkolenie nowego pracownika. Od stałej osoby można wyegzekwować więcej zaangażowania niż od osoby nowej, która nie wie na jak długo się zatrzyma w tej pracy.

,,,,

to wszystko by inaczej wygladalo jakby pani prezes zaszdzila kopa koni krolinie i agnieszce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O sklepie "Merkury" w Kętach

Witam, Pracowałam w tym sklepie miesiąc.Tylko miesiąc,bo tylko miesiąc byłam w stanie tam wytrzymać. Niestety większość rzeczy pisanych tutaj to prawda.Pani kierownik bardzo nieprofesjonalna i chamska. Dobrze w tym sklepie mają się tylko "pupilki" , które donoszą kierowniczce (przekonałam się o tym na własnej skórze). Praca ciężka,ale nie aż tak bardzo,żeby się nie dało wytrzymać,choć moim zdaniem za taką pracę 9,70zł na godzinę to trochę mało. Praca na sklepie jeszcze jest do zniesienia,ale na magazynie i przy wykładce jest wykańczająca i bardzo ciężka. Oczywiście, jeśli nie ma się wyjścia to jest się wdzięcznym za jakąkolwiek pracę,ale ja osobiście wolę nie pracować i nie mieć pieniędzy,niż być wiecznie poniżaną i wykończoną fizycznie i psychicznie za marne 1500 zł Jeżeli ktokolwiek interesuje się przyjęciem do tego sklepu (mówię konkretnie o sklepie w Kętach) to stanowczo odradzam i radzę się kilka razy zastanowić,czy jest się w stanie znieść duże poniżanie ze strony kierownictwa.

Wow

Problem z praca to problel m z ludzmi ,ktorzy zarzadzaja przedewszystkim ii niektorymi ludzmi ,ktorzy uwielbiaja byc zli. dowartosciowac sie wlasnie w taki sposob.Definicja jest taka Jesli ktos zyjac tak zyje by innym bylo zle sam sie zmienia na bestie i nie widzi juz tych dobrych cech tylko te zle i to wszedzie bo staje sie jeszcze bardziej zly.Natomiast ktos ,kto zyje w dobrem nawet wtedy kiedy jest mu ciezko , bedzie mu to oddane w swoim czasie i o danej godzinie w sposob taki by nie ponioslo go zbytnio by nie zamienial.tego cennego daru w sobie na karykature dobra.Wiec tak czy inaczej ilosc dobrego serca powraca ,a ilosc czynionego zla.sie msci na osobie wydalajacej to zlo.Powraca z jeszcze wieksza sila.Bo 2×2 to zawsze jest 4.Co do Kingi zaszla juz tak faleko z lodnoszeniem sie na te tak zwane piedestaly ze widac po niej ze wyzej juz nie wejdzie,brak myslenia logicznego,zysk,brak racjonalbej empati to sa rzeczy ,ktore pozwalaja tylko na upadek w dol.Brak pozytywnej relacji z nawt z osobami obcymi czyli pracownikami osobami tak zwanymi podwladnymi ma problem i jest przedlozone w grobie najblizszych.Los potrafi byc tak msciwy ze zemsci sie w odpowiednim czasie i tak jak to czlowiek zazwyczaj czynil wokol siebie i innych .W naturze nic nie ginie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vivexpol - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vivexpol
2/5 Na podstawie 190 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Stanisławy Leszczyńskiej 7