Vivexpol
2 190 197 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Vivexpol są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Jakie szkolenia np?

Konrad

Podpowiedzcie czy potrzebują kogoś do pracy? Jaka atmosfera?

Klara
@Konrad

Atmosfera fatalna , nie polecam.

@Klara

@Klara Świetnie, że jesteś. Mam nadzieję, że odpowiesz mi na moje pytanie. Na jaką umowę zatrudnia Vivexpol? Jest to umowa o pracę, czy zlecenie? Bardzo mnie to ciekawi, gdyż na forum nie ma nic na ten temat. Z góry dziękuję.

@Marzena

Ja dostałam na początku zlecenie , pozniej umowę o pracę jednak nie na rok jak mi obiecywano tylko do konca roku , wytlumaczeniem bylo , ze nazwa firmy się zmienia :-) Nie wiem dlaczego firmie tak nie zależy na pracownikach , tyle się mowi , że szukaja dobrych pracowników , kierowników a potem nie pozwalają się rozwinąć w żaden sposób, trzeba być cicho i nie mieć własnego zdania , nigdy nie widziałam takiego rygoru jak w Kętach , starsze Panie pracownice , współczuję Wam i bardzo mi Was szkoda , jesteście kochane i miłe a traktowane jak uczennice w podstawówce , gdzie ta kadra się szkoliła kierownicza i jaki przykład daje dla młodych okazując brak szacunku

Klara Nowy wpis

(usunięte przez administratora) , nie mozna sie zapytac kolezanki jak co się robi , kiedy jestes nowy za pytania od razu nagana ,, ze za plotki nie jedna osoba juz wyleciała " a to przeciez normalne pytania są na początku jak ktoś zaczyna nie wszystko wie , na pytanie gdzie zaniesc towar pani kierownik odpowiada , ze jak nie masz gdzie polozyc to ,, rzuć na podłogę " wiecznie ochrzan , zakaz pytania , wszystko z nerwami , strach coś zrobić bo wiadomo , ze i tak będzie zle.Tak się zwierząt nie traktuje a co dopiero ludzi ....

Prawdomowny

Nie polecam. Pracowałam. Fatalna atmosfera. Praca nie jest lekka. Umowa zlecenie. Przedłużania co miesiąc. Nigdy nie wiadomo czy na koniec miesiąca dostaniesz umowę. Czyli nie jestes pewna jutra. Kierownictwo zmijowate. Nie wspomnę o Pani prezes. Zła kobieta syczaca Przez zacisniete zeby. Tanie ciu hy a zachowują się jak w markowym salonie mody. Nie wspomnę o cenach. Reasumując żenada

Karol
@Prawdomowny

Rozwiniesz swoją myśl dlaczego atmosfera Vivexpol jest fatalna? Dzięki za pomoc.

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
Nova

Witam. Czytam ostatnie opinie o firmie w Ketach i nie są dobre ale od dawna brak wpisów czyli się poprawia chyba bo chce się zatrudnić. Czy może zmieniło się kierownictwo ktoś coś wie?

@Nova

Na jakie stanowisko chciałabyś zatrudnić się w firmie Vivexpol? Przypominam również, że wątek ten dotyczy oddziału w Oświęcimiu. Być może sytuacja w Kętach prezentuje się inaczej, niż w tym wątku na temat Oświęcimia. Myślałaś może, by swoje pytania skierować bezpośrednio do firmy? Zawsze dobrze szukać informacji u źródła - tam są najbardziej aktualne.

Klara
@Nova

Nie poprawilo sie

Marzena

@Gutek, ciekawa jestem, czy masz jakieś osobiste doświadczenia z firmą Vivexpol? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to oczywiście mile widziana jest Twoja opinia na jej temat. Jak myślisz, czy Vivexpol jest dobrym miejscem do podjęcia pracy? Czy można z tą firmą wiązać swoje zawodowe nadzieje? Natomiast, jeśli znasz tę firmę tylko pośrednio tzn. z czyjegoś przekazu, to jak ona wygląda w oczach tej osoby?

Gutek

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!

Rita

Od lat opinie podobne , inspekcja pracy nie zaintersowalaby się ? Są niezniszczalni na swoich wymyślonych ,,zasadach " czy jak?

TakNie

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Vivexpol jest takim przedsiębiorstwem?

Dawid

Co słychać w firmie?

Detektyw

Hahaha śmiech na sali żeby klienci wam uwierzyli musicie dawać zdjęcia pustych regałów nie osmieszajcie się jak się nie mylę to genialny pomysł szanownej Kingi taka dobra rada niech pani się już nie kompromituje i tak jesteście oszustami stare żeczy które się w zeszłym roku nie sprzedały to teraz wracają w obieg ale mi nowy towar Hahaha A jak tam Merkury pani kierownik dalej donosi i obrabiajac innym tyłki ze swoim pupilem

Hardjob34t

Po co chwile sa nowe osoby przyjmowane a pracownicy nie pracuja .... Skandal !!!!!!!!!! Jak tak można pani Prezes ?

Tak18Nie

inter

No i jak tam praca w Ketach na sklepie? Ważna Pani kierownik dalej taka ważna i nieomylna? A kobiety pracujące? Jak się tyra? Lizodupy są? A Agusia z Kinia dalej żądza ? W takim razie cienko dalej.

Tak14Nie

Gowork3476

Praca przy wykładce czasem ciężka ,za marne pieniądze ... Ciągłe poganianie przez "kierowniczke" Kinge co sprawia ze atmosfera jest napięta Pozostałe kierowniczki są bardziej wyrozumiałe i szanują drugiego człowieka Pozatym praca w miarę fajna Bez stresu do czasu gdy pojawia sie P.Kinga,która ma wiecznie jakieś pretensje Bez tej pani dużo milej się pracowało :) Praca dobra dla młodych osób które jeszcze się kształcą...umowa podpisywana co miesiąc na zlecenie

Tak17Nie

życzliwa

sklep kicz i to taki że większego kiczu nie widziałam od 15 lat a lubie ciucholandy.Jestem pewna że gdybym stanęła obok tego sklepu z ubraniami z własnej szafy a 70% mam je zakupione w ciucholandach to sprzedałabym je wszystkie w ciągu godziny łącznie z butami. Natomiast obsługa z kierownictwem poniżej krytyki..skandal.....!!!! Ale przysłowie mówi,,oj biada biada jak sie pan zrobi z dziada" i drugie przysłowie ,, po latach tłustych lata chude" czego życze właścielce z całego serca!!!!! Dotyczy to sklapu w Ketach jak i w Oświęcimiu. SZmaty brud smród ..a ceny jak z salonu D&G lub Diora

Podstawy

Problem z ludźmi to osobna sprawa. Po 1 funkcjonowanie sklepu zależy od systematycznego dostarczania jego zaopatrzenia. Na sklepie ciągłe braki wieszaków. Zepsute są odsyłane, a nie przychodzą nowe. Braki zaopatrzenia typu flamastry, zszywacze, które są niezbędne w pracy na magazynie i sklepie. Po 2 funkcjonowanie kadry - stałymi pracownikami są kierowniczki, które są sprzedawczyniami, pracownikami biurowymi i magazynu w ciągu jednej dniówki. Pracownice, które są na etacie( a jest ich niewiele) po pracy ponad pół roku nie dostają umowy o pracę. Pracują często nie tylko na sklepie, ale też na magazynie i hali( tam gdzie sortują,pakują i wyceniają towar). Umowę podpisują co miesiąc. A więc, nie ma możliwości podjęcia wieloletniej pracy dla osób młodych, posiadających dzieci.Większości nie ma co zatrzymać. A stałe osoby są pewne, bo nie trzeba tracić czasu na szkolenie nowego pracownika. Od stałej osoby można wyegzekwować więcej zaangażowania niż od osoby nowej, która nie wie na jak długo się zatrzyma w tej pracy.

Tak5Nie

,,,,

to wszystko by inaczej wygladalo jakby pani prezes zaszdzila kopa koni krolinie i agnieszce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O sklepie "Merkury" w Kętach

Witam, Pracowałam w tym sklepie miesiąc.Tylko miesiąc,bo tylko miesiąc byłam w stanie tam wytrzymać. Niestety większość rzeczy pisanych tutaj to prawda.Pani kierownik bardzo nieprofesjonalna i chamska. Dobrze w tym sklepie mają się tylko "pupilki" , które donoszą kierowniczce (przekonałam się o tym na własnej skórze). Praca ciężka,ale nie aż tak bardzo,żeby się nie dało wytrzymać,choć moim zdaniem za taką pracę 9,70zł na godzinę to trochę mało. Praca na sklepie jeszcze jest do zniesienia,ale na magazynie i przy wykładce jest wykańczająca i bardzo ciężka. Oczywiście, jeśli nie ma się wyjścia to jest się wdzięcznym za jakąkolwiek pracę,ale ja osobiście wolę nie pracować i nie mieć pieniędzy,niż być wiecznie poniżaną i wykończoną fizycznie i psychicznie za marne 1500 zł Jeżeli ktokolwiek interesuje się przyjęciem do tego sklepu (mówię konkretnie o sklepie w Kętach) to stanowczo odradzam i radzę się kilka razy zastanowić,czy jest się w stanie znieść duże poniżanie ze strony kierownictwa.

Tak7Nie

Wow

Problem z praca to problel m z ludzmi ,ktorzy zarzadzaja przedewszystkim ii niektorymi ludzmi ,ktorzy uwielbiaja byc zli. dowartosciowac sie wlasnie w taki sposob.Definicja jest taka Jesli ktos zyjac tak zyje by innym bylo zle sam sie zmienia na bestie i nie widzi juz tych dobrych cech tylko te zle i to wszedzie bo staje sie jeszcze bardziej zly.Natomiast ktos ,kto zyje w dobrem nawet wtedy kiedy jest mu ciezko , bedzie mu to oddane w swoim czasie i o danej godzinie w sposob taki by nie ponioslo go zbytnio by nie zamienial.tego cennego daru w sobie na karykature dobra.Wiec tak czy inaczej ilosc dobrego serca powraca ,a ilosc czynionego zla.sie msci na osobie wydalajacej to zlo.Powraca z jeszcze wieksza sila.Bo 2×2 to zawsze jest 4.Co do Kingi zaszla juz tak faleko z lodnoszeniem sie na te tak zwane piedestaly ze widac po niej ze wyzej juz nie wejdzie,brak myslenia logicznego,zysk,brak racjonalbej empati to sa rzeczy ,ktore pozwalaja tylko na upadek w dol.Brak pozytywnej relacji z nawt z osobami obcymi czyli pracownikami osobami tak zwanymi podwladnymi ma problem i jest przedlozone w grobie najblizszych.Los potrafi byc tak msciwy ze zemsci sie w odpowiednim czasie i tak jak to czlowiek zazwyczaj czynil wokol siebie i innych .W naturze nic nie ginie.

Ona

Praca okropna, na kazdym kroku kontrola..dziewczyny z,ktorymi mialam "przyjemnosc" pracowac, narzekaja jak moga, ale kiedy trzeba sie odezwac milcza jak grobowa deska. Wieczna umowa na zlecenie i praca z wekendami za 1500zl, naprawde smieszne. Falszywosc osob z ktorymi sie pracuje siega zenitu, a wydawaloby sie, ze jest zupelnie inaczej. Okropne humorki pani kierownik, ktore wplywaly na prace pracownikow, o pani Kindze niewspomne..byle by ponizyc i zrownac z ziemia. Jedyn slowem nie polecam! Szkoda czasu,nerwow, bo chocby jak bylo i tak nigdy nie bedziesz traktowana i szanowana :)

xdd

Też tak piszecie, jak by nie było czasem lepszych dni i jak by z tymi trudniejszymi osobami zupełnie nie dało się czasem dogadać, a się da .Ludzie są bardzo podobni i mają podobne problemy. Poczujcie się jak byście byli na tym samym stanowisku jak ta osoba. Pewnie nie szanowali byście siebie. W ogóle dużo fajnych i normalnych osób tam pracuje. Z niektórymi osobami nawet dobrze się pracuje. A że praca momentami bardzo ciężka. To prawda.Norma na wieszakowanie też nie bardzo. Ale ktoś to trochę wyolbrzymił.

....

Pracuje w jednej z filii. Wiadomo nie zawsze jest ekstra, ale też nie nazwę tej pracy koszmarem . Zależy gdzie się wcześniej pracowało. Ile się ma lat i jakie doświadczenia. Jak ktoś miał gorzej to możliwe, ale nie mnie to oceniać.

...

Jeżeli kiedyś miało się cięższą pracę, albo nie miało się w ogóle to jest się w stanie zauważyć pozytywy.

...

Ja pracuję w tym sklepie rok. Bywały trudniejsze momenty, ale mam też dobre wspomnienia. Rok temu pracowałam w sklepie spożywczym i była to trudniejsza praca. Także póki co, doceniam to co mam.

mmmmmm

witam,ja niestety jeszcze pracuje,za chwile zas trzeba zapieprzac na wykladce,bo kiniusia tylko chodzi i pogania.karolina od jakiegos czasu pracuje na etacie fotografa,pracowac sie nie chce,ale ju nie dlugo ,bo ma zamiar odejsc wiecej pracownic bo nikt dlugo tu nie wytrzyma

Queen

Najpierw jako klientka, później jako pracownica, a teraz już jako była.... niestety muszę potwierdzić, umowy śmieciowe, traktowanie pracowników poniżej krytyki, a te ich szmaty też coraz gorsze. W sumie szkoda, bo lubiłam ten sklep, jako klientka jeszcze, teraz nie bardzo jest po co iść, może jedynie na nowym towarze, ale te ceny kosmiczne odstraszają, lepiej iść do galerii po nowe ciuchy. Szefostwo jeśli nie zmieni podejścia i oczywiście swojej prawicy, to pewnie niebawem cała zabawa się skończy. Trzymam kciuki za otwarcie oczu.

martuti30

W tych wpisach jest bardzo dużo prawdy (niestety) , z tymi rozmowami tak jest nawet jesli zrobisz swoje nie masz prawa stanąć nawet na chwile i porozmawiać ze współpracownicą. Tu liczy się tylko gnębienie i poniżanie pracowników na śmieciowej umowie ( bez urlopu , bez chorobowego i bez opieki na dziecko!!! jeśli masz dziecko chore to sobie z nim siedź w domu ale nie licz na to że ktoś Ci za to zapłaci ) i za śmieciowe pieniądze. Panna Agnieszka która przyjeżdża i się panoszy po sklepie jakby wszystkie rozumy pozjadała jest taka spostrzegawcza że potrafi podejść i powiedzieć że dotykamy tych samych wieszaków lub że źle obchodzimy się z tymi szmatami ale co się dziwić jak to życia nie zna i nigdy nie poznała co to prawdziwa praca bo tak naprawdę to stanowisko ma dzięki Kindze która wyszkoliła sobie ją jak psa który ma gnębić ludzi!!! Obstawiła sobie w firmie rodzinę żeby miał jej kto donosić i ona lepsza nie jest ta to dopiero poniża ludzi jest wredna na każdym kroku. Rozmawiać to ona potrafi tylko jak ma chyba dyktafon w torebce bo wtedy to jest normalna bo bez tego to nie ma żadnych zahamowań miesza człowieka z błotem , próbuję wymuszać żeby dziewczyny na siebie donosiły , wmawia coś czego nie miało miejsca . Sama przez to donoszenie na innych zyskała stanowisko i teraz robi z siebie ekspertkę od starych szmat i wciąga w to rodzinę bo wie że nikt normalny by na to nie przystał. A te dwie gówniary cieszą się że dostały od razu stanowisko i myślą że są nietykalne ale pomału pomału. KARMA wraca!!! Można by tu dużo jeszcze napisać ale szkoda nerwów. Nie polecam tej firmy!!!

Tak8Nie

aaa

w jakiej wy epoce zyjecie zeby wam zabraniano rozmawiac z bylymi pracownicami,przeciez to uwlaczajace godnosci czlowieka.

Tak3Nie

Byla pracownica
@aaa

Tylko to jest cała prawda,taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

zzz

dziewczyny co wy tam jeszcze robicie,w tym syfie.jest tyle pracy na rynku ze nie musicie tam byc i dawac sie ponozac, z kingusia to tylko mozna nerwy stracic,nic wiecej.kierowniczki boja sie wlasnego cinia,tylko pewne siebie aga i karolina chodza dunme jak pawie bo maja plecy,bo cioteczka kingusia wszystkim rzadzi,odchodzcie z tamtad niech zostana z tym same moze zaczna doceniac czyjas prace,

Pracownica

Pracownica Zmiany ,zmiany , zmiany. Na naszym sklepie dołożyli pracy i obcięli godziny przez co nie zarobimy płacy minimalnej więc nie mamy stażu pracy. Panie pomocowe odeszły, towar masakra, nie możemy rozmawiać z byłymi pracownicami po prostu" dobra zmiana" w wykonaniu P. Kingi.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Vivexpol - Oświęcim

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie