Drog-Stan Jarosław Stankiewicz

Oświęcim

Opinie o Drog-Stan Jarosław Stankiewicz

do edka

Edek, widocznie byleś nieudolny ze dalej tam nie pracujesz. Do takiej pracy trzeba mieć jaja, a nie być ... Pomówienia łatwo obalić. Pracuję tam juz dlugo i jestem zadowolony. Ogarnij się gościu. Widocznie walileś wóde i temu poleciałeś ha ha. Ogólnie jestem za pracą w tej Firmie. Pozdrawiam całą firmę i pracowników. A edek..., jak to edek

edek

jasne jasne pracowałem tam zero kultury poniżanie pracowników itp. bardo małe zarobki zero nadgodzin o wodę,rękawiczki trzeba się prosić całymi tygodniami.totalne dno i tyle nie polecam

Zostaw opinię o Drog-Stan Jarosław Stankiewicz - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drog-Stan Jarosław Stankiewicz