Opinie o Thermal Energy Daniel Ulman Eco-Thermal Hurt Daniel Ulman w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Thermal Energy Daniel Ulman Eco-Thermal Hurt Daniel Ulman. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thermal Energy Daniel Ulman Eco-Thermal Hurt Daniel Ulman o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermal Energy Daniel Ulman Eco-Thermal Hurt Daniel Ulman w Bieruń

BOGDAN Nowy wpis

Czlowiek o niesamowitej wiedzy w instalacjach ,poprawil dom po czterech firmach i jest wszystko OK ,Jestem zadowolony z uslugi ,a jestem wymagajacy .TO CO PISZECIE ,to pewnie o wspolniku ktory go wykiwal ,a o pracownikow tez dbal .

BOGDAN Nowy wpis

Wiedza niesamowita w instalacjach ,poprawil instalacje po czterech fachowcach i wszystko jest OK .szkoda ze zaufal wspulnikowi ktory go wykiwal i wszyscy o tym pisza .JA JESTEM ZADOWOLONY Z USLUGI

Agnieszka Nowy wpis
@BOGDAN

Wierzysz w to, że faktycznie go wykiwał tylko dlatego, że ludzie o tym piszą? Nie jest to zbyt ufne podejście? Co do usług to miło, że wszystko u Ciebie ogarnął a ile to kosztowało?

Julia Nowy wpis

Przeczytałam wszystkie komentarze i chyba się rozwiązało dlaczego takie ogólnikowe wpisy tutaj same były, chyba każdy pracownik jest zajęty problemami z wypłatą, bo widze że tutaj pisaliście że zalegają, dobrze rozumiem? Czyli należy odpuścić?

Czy przez pandemie podniosła się rotacja ?

Egon
@Michał

w jakim sensie ? chcesz sie zatrudnić u tego pana?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Thermal Energy Daniel Ulman Eco-Thermal Hurt Daniel Ulman? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Mateusz

Jak duża rotacja pracowników jest w tej firmie?

Kamil

Tak jakoś tajemniczo piszecie. Interesuje mnie praca wiecie coś o tym?

Sabrin
@Kamil

Nie tajemniczo . Komu jest winien kasę zgłaszajcie się do komornika w Bieruniu. Bedzie licytacja nieruchomości także jest szansa na odzyskanie należności

@Kamil

Uwaga (usunięte przez administratora)

@Sabrin

Gdzie znajdę tego komornika

B

Instal Therm na tą firmę idą faktury za wykonane prace Daniel Ulman człowiek działający poza prawem

Sabrin
@B

Firma jest na siostrę

Oszukany

Instal Therm

B

Czy wiecie że ten Pan ma nową firmę i dalej oszukujej innych ludzi

Hick
@B

Jaka nazwa firmy ?

Oszukany
@Hick

Instal Therm

B

Totalny oszust człowiek bez honoru pożycza pieniądze po czym zapomina o osobie która mu je pożyczyła posiada dar przekonywania do swojej osoby manipulator fachowiec żaden nie dotrzymuje terminów człowiek bez skrupułów szkoda że wcześniej nie zaglądałem na tą stronę może bym teraz miał spokój

kris

UWAGA OSZUST!!!

Ben

(usunięte przez administratora) oszust omijać z daleka gnoja

jan

Odradzam! Oszust i krętacz, nie płaci terminowo, obiecuje i nie dotrzymuje danego słowa, bierze zaliczki od inwestorów po czym albo opóźnia w nieskończoność podjęcie prac albo ich w ogóle nie zacznie. Ubrana robocze po kilka lat o stanie narzędzi nie wspominam. Żenada :/

Zostaw merytoryczną opinię o Thermal Energy Daniel Ulman Eco-Thermal Hurt Daniel Ulman - Bieruń

Thermal Energy Daniel Ulman Eco-Thermal Hurt Daniel Ulman