Opinie o Reserved (Lpp S.A.) w Warszawa Ostrobramska 75c

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LPP S.A. Reserved. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LPP S.A. Reserved na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Reserved w Warszawa Ostrobramska 75c

Czy nowo zatrudnione osoby w LPP S.A. Reserved otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Baska

Umowa zlecenie przez 1 msc

@Baska

A potem jest już na czas określony czy jedzie się cały czas na zleceniu? Bo jednak zależy mi na płatnym urlopie i chorobowym a na zleceniu tego nie ma.

Aśka
@Baska

Chyba, że masz znajomości wśród osób decyzyjnych to jest szansa, ze dostaniesz umowę o pracę od razu.

@Aśka

Sama znajomość bez sprawdzania czy ktoś w ogóle się nadaje? Tu chodzi o zaufanie po prostu?

Aśka
@Baska

Chyba, ze jest się np. znajomą kierownictwa, wtedy umowa od razu o pracę.

@Aśka

Ponownie to podkreślasz... Dużo takich osób po prostu tu jest i dlatego? Nikomu innemu to nie przeszkadza?

róża

Witam, mam pytanie ile wynosi stawka kasjera w tym sklepie?

@róża

Zależy od etatu ale jest najniższa krajowa za największy (usunięte przez administratora) zarówno fizyczny jak i psychiczny

Firma i praca to żart i tragedia. Brak zdziwienia, że ciągła rotacja. Plotki i obgadywanie, a do tego ciśnięcie na jakąś aplikację, z której klient i tak nie ma pożytku oprócz śmiesznego rabatu. Grafik zmieniany z dnia na dzień bez ustalenia i w środku nocy można się dowiedzieć, że przychodzisz na 10:00 zamiast na 14:00... W żaden sposób nie można przez to zaplanować czasu wolnego. To tylko udowadnia stopień szacunku do pracownika. A najgorsze w tym wszystkim to, ze wspolpracownicy wcale nie lepsi i miłego człowieka tam ze świecą szukać.

Kamila

No za fajnie to akurat nie zabrzmiało, to fakt... A o którym sklepie konkretnie piszesz? Jest tam stała ekipa, bo piszesz o ich potencjalnym charakterze i się zastanawiam. Ile osób zazwyczaj rotuje?

apracownica

Zgodzę się w 100 %. Co prawda pracowałam na najniższym stanowisku, ale nie trzeba być kierownikiem, żeby widzieć co się dzieje. Styczeń/luty sie zaczęło psuć i jest coraz gorzej. Zadań coraz to więcej, a ludzi i godzin coraz mniej. Pensja stoi w miejscu, ale premia to śmiech na sali. Powiem tak - więcej wydacie na zakupy spożywcze niż dostaniecie premii... Non stop sa rekrutację bo w ciągu miesiąca odchodzą min 2 osoby jak nie więcej. Regionalna wieczne waty że (usunięte przez administratora) itd. Produktywność ze niska bo przecież wymagają 500 % a nie 100 %... A to wszystko przy 5 - 6 osobach na zmianę. Firma wymaga dużo za dużo, ale godzin i więcej osób nie chce dać....

Sprzedawca

Rozmowa trwająca kilka minut na kanapie w galerii. Kilka godzin po rozmowie zadzwonili do mnie, że zapraszają na dzień próbny. Nie miałam żadnego doświadczenia. Potrzebowali ludzi i brali dosłownie każdego, można powiedzieć, że "z ulicy"

Czy jestem dyspozycyjna, czy odpowiada mi praca w późnych godzinach. Żadnych pytań modowych.

Prosze 9 informacje w jakich godzinach (zmianach) pracuja osoby w galeriach? Od 9.00? Czy przychodzicie wczesniej?

aaa
@Ania

u nas w dni dostaw dziewczyny przychodziły na 5, 6 lub 7 - zależnie jak duża była dostawa. w normalne dni 8 lub 9. wieczorem wychodziłyśmy 21.15 ale to myślę też zależy od sklepu.

@aaa

I tu na luzie za każdą godzinę jest liczone jak należy?

ktos
@Ania

zależy od dnia, co trzeba zrobić na sklepie. dekroatorzy przychodzą zazwyczaj na 7 wraz z 2-3 sprzedawcami.

@Ania

Pani dyrektor przeważnie zawsze rano dekoratorzy rano rodzinka Pani dyrektor czyli siostry dopasowanie według ich pozostałych zajetosci a sprzedawcy zawsze rypią II zmianę i sprzątanie sklepu . A przy przyjęciu praca II zmianowa .

@Tolka

Aha no tak. Ale nie definiowali tej dwuzmianowości? Bo może w ich rozumieniu niestety to znaczy, że na drugą i po temacie? :/ Co nie zmienia faktu, że fajnie byłoby mieć wolne popołudnie czasem

@Kamila

Przy przyjęciu na rozmowie kwali. Praca dwuzmianowa pierwszy miesiąc tak wyglądał a później tylko cały czas druga .a każdemu zależy żeby były 2 zmiany a nie non st(usunięte przez administratora) zmiana...a pierwsza tylko dla pani dyrektor i jej konfidentów

nie polecam pracy w Reserved w Jarosławiu na Podkarpaciu w Galerii Stara Ujeżdżalnia to co tam się dzieję to nawet trudno opisać i nie chodzi tu o samą fizyczną pracę bo wiadomo jest ciężko bo salon jest duży. (usunięte przez administratora)zwalniają kogo chcą i nie dlatego że muszą ale dlatego że chcą ( słowa pani(usunięte przez administratora) uprawiają wręcz książkowo - zakaz odzywania się do niektórych pracowników, izolowanie pracownika od reszty zespołu, skłócanie pracowników miedzy sobą. RKS nic nie zrobi bo jak to powiedziała pani (usunięte przez administratora), że RKS wybroni ją ze wszystkiego więc ta robi co chce, rotacja jest tam ogromna dziewczyny przychodzą i za chwilę ich nie ma bo mają dość takiej atmosfery i ciągłego obserwowania ich na kamerach, (usunięte przez administratora).Także tak się pracuję w reserved w Jarosławiu. Zapraszam odważnych do spróbowania.

?

Proszę mi podać firmę w której taka sytuacja nie kończy się np dyscyplinarką. Idąc dalej jeżeli takie sytuacje rzeczywiście mają miejsce - mamy instytucje państwowe .. działają raz lepiej raz gorzej ale no to już nie mi oceniać. Czy osoba "chcąca pracować" - została zwolniona dyscyplinarnie czy nie została przedłużona umowa?

@?

Za mówienie prawdy nie powinno być dyscyplinarki, tylko kierownictwo ma swoją prawdę a reszta ma swoją. Osoba nadal pracuje i ma się świetnie, gdyby juz tam nie pracowała to guzik by ją obchodziło co tam się dzieje. Wszystkich nie da się kontrolować.

@?

Mam prośbę na tej stronie na samym dole jest artykuł o (usunięte przez administratora), przeczytaj go a sama zobaczysz że w tym sklepie jest robione tak samo, może ciebie to nie dotyczy bo jesteś osobą funkcyjną bo żaden sprzedawca by tak nie bronił osób kierujących tym sklepem. Życzę miłej lektury.

Idealnie opisane. Brakuje tylko wzmianki o przerwach. Kazdy z pracowników bez względu na długość pracy miał tylko 15min przerwy i dla każdego były rozpisane w planie dnia- jeżeli pracownik przegapił godzinę swojej przerwy to przerwa przepadała. Co do sióstr- ich nie obowiązywały żadne godziny- ani przerw, ani pracy. Główna kierowniczka zmieniała grafik kiedy jej się podobało nie informując pracowników o zmianie. (usunięte przez administratora)

Dokładnie

Kejti

Pracuję w Inditeksie jako manager sklepu. Jak wyglądaja wynagrodzenia managerskie? Warto przechodzić?

Nie polecam, startuje sie na stanowisko sprzedawca a nawet nie stoi się na kasie. Praca polega tylko na roznoszeniu rzeczy z przymierzalni. 0 szkolenia, od raxu masz wszystko wiedzieć, jak coś zle robisz to kierownictwo cie obgaduje a nie powiedzą co zle robisz. Oczekiwanie ze po 3 dniach pracy masz wiedzieć gdzie konkretną sukienka leży, spodnie itd. WIECZNE SKRACANIE GODZIN! z 150 godzin zrobiło mi się 90! Ciągle puszczanie do domu wczezniej, może gdybym była studentka to bym sie tam nadala. Porażka

Kamila

Jak się nie stoi na kasie? To chyba niemożliwe? Może po okresie próbnym jakimś dopiero wrzucają, żeby ktoś zdążył ogarnąć co i jak?

@Kamila

Normalnie, pierwszego dnia mi powiedzieli ze unowa na zlevenie nie stoi na kasie a na rozmowie nie bylo o tym slowa. Mozna przejść na umowe oi pracę dopiero jak ci zaproponują po 3 miesiącach zazwyczaj

Magda

Jeśli chcesz to możesz przejść wcześniej na umowę o pracę. Masz w umowie napisane, że będziesz obsługiwać kasę? Jeśli tak to porozmawiaj o tym z przełożonym.

Łucja
@Magda

Jak wcześniej przejść na umowę o pracę? Chyba musi odbyć najpierw jakiś okres próbny, no nie?

Kamila

Aha i dopiero wtedy zaczyna się już normalna praca tutaj? I mówili wtedy jakie warunki finansowe?

Reserved

Pracuje w GD we wro. Dramat. Został mi miesiąc więc nie chce się zwalniać tym bardziej że to praca na wakacje. Osoby pracujące na stanowiskach funkcyjnych to jakiś dramat. Nic nie robią to po pierwsze, po drugie ciągle plotkowanie, obgadywanie za plecami i dramy. Ja usłyszałam że rozważają zwolnienie mnie bo się nie uśmiecham do dyrektorki:). Jestem też na umowie zlecenie co oznacza że nie mogą mi narzucić godzin i dni pracy. Zawsze podajemy preferencje na dany miesiąc i co? I też już usłyszałam że będę zwolniona bo nie mogę pracować (nie ze to jakieś moje widzimisię - mam rzeczy zaplanowane od ponad pół roku których nie przełożę lub wizyty u lekarza) wtedy kiedy jaśnie pani akurat chce żebym pracowała. Ciągle fochy o nic, zero szacunku do pracownika. Pani kierownik operacyjna (magazyn) to nawet nie próbuje się kryć z tym że cię absolutnie nie szanuje i nie lubi. Pracujesz jako sprzedawca a robisz wszystko, łącznie ze sprzątaniem salonu (normalnie latamy z mopem i oczywiście są waty że nie robimy w tym czasie też innych rzeczy).

Nie polecam pracy w sklepie Reserved Zielona Góra !! Ludzie którzy tam pracują „funkcyjne” to jedna wielka porażka. Nie wiem kto je sprawdza z zadań które należą do nich bo chyba nie należy do nich siedzenie z (usunięte przez administratora) tylko przy biurku picie kawki i plotkowanie!!! Regionalni powinni podpytać pracowników co tam się wyprawia… Nie dziwie się ze tam jest taka selekcja pracowników. Co chwile ktoś odchodzi bo ma dość tych ludzi tam!!! Sama praca nie jest zła ale atmosfera porażka !!!! Mam nadzieje ze Karol regionalny w końcu stanie na oczy bo ludzi do pracy nie długo nie będziecie mieć :). Polecam aby więcej ludzi mało swoje zadania robota sprawniejsza by była !!!

Łucja
@Kasia

Ludzie odchodzą bo inni piją kawkę i siedzą? :D No chyba że jeszcze coś innego się dzieje?

@Kasia

W punkt. To co się dzieje w punkcie w Zielonej Górze to w jednym słowie: katastrofa Jeden wielki kataklizm.

abc

NIE POLECAM kierownictwo zupełnie nie liczy się z potrzebami pracowników i tylko wywraca oczami. Jest wieczny brak pracowników, więc wykonuje się dwadzieścia rzeczy na raz a jeszcze będą chcieli żeby robić szybciej i więcej chociaż jednoczesnie stoisz na kasie, rozkładasz przymierzalnie, układasz stoły i obsługujesz klientów... Może jak ktoś ma 3 pary rąk do da radę przy takich śmiesznych zarobkach.

Jjj

Jaki jest e-mail do księgowej i kadr?

kiero

Czy ktoś z Was pracuje jako kierownik departamentu/ po kierownika departamentu? Jak tak to jak wyglądają zarobki w waszych miastach natym stanowisku?

ile zarabia dyrektor salonu Reserved? Zapewne duzo zalezy od lokalizacji i targetow sklepu ale tak mniej więcej na co można liczyć na tym stanowisku

KS

Min. Tyle ile max może dostać kierownik działu

@KS

A ile może dostać maksymalnie kierownik działu? XD

deko

Siemka, przeczytałam tutaj dużo opinii na temat Reserved i postanowiłam że podzielę się z Wami moją opinią. Pracuję w firmie od ponad 4 lat. Na początku byłam sprzedawcą a po roku awansowałam na dekoratora. Powiem tak, dużo zależy od nastawienia człowieka do tej pracy. Wiadomka, na stanowisku sprzedawcy nie można wymagać dobrej wypłaty. Najniższa krajowa + premie(od obrotu). Będąc sprzedawcą musicie pilnować porządku na przymce, kasie i na salonie, roznoszenie przymierzalni, obsługa klienta oraz obsługa kasy. Dużo poświęca się energii i zmęczenie po całym dniu pracy można odczuć następnego dnia. Dużo opinii, szczególnie tych negatywnych, kierowanych było do kierowników i dekoratorów. Stanę w ich obronie bo wiem, jako dekorator, jak to wygląda 'od kuchni'. Jeżeli pracujesz w salonie, który podlega ciągłym wizytacjom dyrektorów z centrali jesteś pod ciągłą presją. Wszystko musi być dobrze zrobione (VM), porządek na salonie i co najważniejsze dobre wyniki, o które każdy kierownik czy dekorator musi się starać. Szanuję bardzo sprzedawców ale muszą zrozumieć że to nie na nich 'wisi' wizerunek salonu. W trudnych chwilach trzeba zacisnąć zęby i dać z siebie wszystko, pokazać się z jak najlepszej strony od początku waszej pracy. Pozdrawiam cieplutko, Warszawa RE

Kinia

Zgodzę sie z tobą. Praca tam to była jedna wielka pomyłka na szczęście szybko zobaczyłam co tam się dzieje i uciekłam. Zero dokładnego szkolenia a jak masz jakies pytania to z wielką łaska ci odpowiedzą. Do tego obgadywanie przez inne dziewczyny, uwagi że nie robisz tego i tamtego a i tak latasz po salonie jak nienormalna bo masz pełne rece roboty (roznoszenie prazynki, ogarnianie sklepu, dostawy) Szkoda swoich nerwów i czasu

Użytkownik anonimowy

Cześć. Czy to prawda że za polecenie osoby do pracy dostanę 200zl miesięcznie do wynagrodzenia?

jessi
@Użytkownik anonimowy

Nie

handkie

Telefon od pani kierownik dostałem dwa dni po złożeniu CV. Wtedy też zacząłem śledzić opinie na temat pracy w Reserved i zacząłem się zastanawiać czy podjąłem dobrą decyzję (nie spotkałem się z ani jedną pozytywną oceną) składając CV i umawiając się na rozmowę kwalifikacyjną. W piątek odbyło się spotkanie. W trakcie rozmowy kierowniczka prezentowała klasę, jej sposób mówienia wręcz uspokajał i poczułem, że może być dobrze. Na koniec dostałem informację, żebym poczekał do poniedziałku bo kierowniczka musi złożyć papiery do jakiegoś dyrektora regionalnego (miała to zrobić tego samego dnia). Cóż, odpowiedzi nie otrzymałem i w ten oto sposób poczułem się źle, bo naprawdę liczyłem na to, że dostanę chociaż telefon z odmową, żebym nie musiał czekać i liczyć na cud. Szczerze? Już ze względu na brak odpowiedzi odradzam pracy w tym miejscu.

wkurzona

Brak jakiegokolwiek kontaktu z Reserved. Na infolinie można dzwonić godzinami, nikt nie odbiera, na maile nie odpisuje, czat na stronie to robot, który poza podstawowymi pytaniami nie odpowie. Nie kupujcie z tego sklepu!!! Zamówiłam online i NIE otrzymałam faktury, przez co nie mogę zwrócić towarów. Nie ma tego zamowienia w panelu klienta, ani na mailu, a pieniądze z konta zeszły. Dodatkowo wysłali mi mniej ubrań niż zamówiłam. Doświadczenie dramatyczne, nie polecam

basia
@wkurzona

moze pani zwrócić wystarczy numer zamówienia pozdrawiam

WorkLifeBalance

W tej firmie niestety nic się nie zmieni… pracowałam w różnych sklepach (awansowałam). Zero organizacji, wszystko na hura… zrobiła tak konkurencja „Z” to i my tak zrobimy tylko że 3 razy taniej a wiec 3 razy gorzej… żeby tylko zaoszczędzić … (usunięte przez administratora)? Zapomnij… zero wsparcia, zero pomocy… Myślą że motywacja pracownika to rozmowa okresowa raz na 3 miesiące na która i tak nigdy nie ma czasu bo nie ma godzin, nie ma osób do pracy albo znowu robimy coś na hura… Te rozmowy moglyby się odbywać nawet raz w miesiącu ale to i tak nic nie pomoże jeśli nie zainwestujesz w pracownika szkoleniem (na które rowniez nie masz czasu w tej firmie). Po rozmowie z HR na wyższe stanowisko dostajesz odpowiedz że nie jesteś gotowa i na tym się kończy… nikt więcej nie skontaktuje się z Tobą aby popracować nad tym co robić lepiej, wesprzeć, edukować. Tak jak nasze państwo kumoterstwo, (usunięte przez administratora), znajomosci… To samo przekłada się na tą firmę… (usunięte przez administratora) Każdy dział z centrali myśli chyba że poza jego działem nic więcej nie istnieje - dosłownie klapki na oczach… Cóż… firma nie wyciąga wniosków nie uczy się i nie szanuje swoich pracowników wiec i opinie są takie a nie inne.

Cała prawda!
@WorkLifeBalance

Zgodzę się z Tobą w 100%. HR? Jaki HR koleś przyjeżdża na wizyty obgaduje inne sklepy pracowników i Dyrektorów innych sklepów w regionie. Założy mogę na nogę i sprawdza wg schematu, przepytuje pracowników ludzie się boja to mówią co im każe kierownictwo. Ale nie stanie nie zapyta się czy pomoc w czymś na salonie czy może jest za dużo procesów … ludzie się zwalniają po kilku godzinach jak zobaczą ile jest rzeczy do zrobienia i w d… maja te startup. Po rozmowie rekrutacyjnej dziwnia tylko ze się nie nadajesz, ale zero informacji czy ktoś przyjedzie porozmawia z Tobą co zrobić żeby następnym razem się udało… zostajesz sama ze sobą…

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Reserved - Warszawa

• Jak się pracuje w LPP S.A. Reserved?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Reserved tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A. Reserved?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A. Reserved?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. Reserved napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A. Reserved
2.4/5 Na podstawie 259 ocen.

LPP S.A. Reserved