LPP S.A.

Gdańsk

Opinie o LPP S.A.

Bawół

Centrala: Multisport (doplacasz ok 100zl) prywatna opieka (tez doplacasz zalezy co wybierzesz) i talony na tansze zakupy - BRAK MIESIECZNYCH PREMII

marta23

Pracowałam w kilku siecówkach odzieżowych i w Reserved przez cały okres pracy grafik był najlepiej dopasowany do moich potrzeb, a trochę zajęć w tygodniu mam i nie musiałam z niczego rezygnować.

Sławo

Pracowałem w centrali LPP na ulicy Łąkowej. NIE POLECAM! cały czas rotacja, wymagania nie na miarę zarobków i cały czas pretensje o wszystko. Dowodem na powyzsze świadczy fakt, że z Reserved odchodzi samodzielnie lub tak samo w dużej mierze zwalniana jest duża część kadry, którzy są świetni. Nie tak dawno ja odszedłem by cieszyć się pracą w normalnej i wartościowej firmie. NIGDY WIĘCEJ LPP !

m. o.

U mnie w Reserved początki pracy wyglądały tak, że chyba dzieliło się to na 3 fazy w każdej uczyłam się nowych rzeczy. Nie przez szkolenia tylko podczas wykonywania tych zadań i gdy już wszystko wiedziałam z danej fazy to dochodziły mi nowe informacje z kolejnej. Też na koniec każdej kierowniczka pytała czy wszystko już wiem, z resztą jakieś braki wiedzy jeśli się pojawiały to wychodziły w takcie pracy i bez problemu wtedy ktoś mi pomagał. Pracownicy są początkowo zatrudnianiu w oparciu o umowę zlecenie, później można mieć umowę o pracę, ale też nie wszyscy chcą, niektórzy wolą pozostać na umowie zlecenie.

domka

Ja od siebie mogę dodać, że w reserved jest bardzo dobry system wdrożenia do pracy, łatwo się potem we wszystkim odnaleźć, elastyczny grafik nie jest fikcją tylko faktycznie można go połączyć z innymi obowiązkami, ogólna organizacja pracy jest na wysokim poziomie.

bielu

Jeśli chodzi o pracę w siecówce jako sprzedawca to ma ona swoje plusy i minusy, a najważniejsi są ludzie, z którymi się pracuje. Niemniej jednak w swoim życiu pracowałem dla wielu marek, a w tych LPP zawsze panowała dobra atmosfera, a pracowałem w 3 różnych lokalizacjach.

NICK

Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć o salonie Sinsay w Jaworznie ? jak wyglada tam praca, jaka atmosfera i zarobki ? :)

Amanda

W środę mam rozmowę kwalifikacyjna na stanowiska kierownika sklepu, słyszałam ze bedzie jakis test matematyczni logiczny . Czy ktoś juz miał taki test? Jakie były pytania? Pomocy proszę

ex-planer

dość regularnie widuje ogłoszenia dot. specjalisty ds. planowania może ktoś nakreślić w kilku słowach jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? wiem, ze firma ma problem bo nie trafiła z kolekcja i nie wiem czy częste ogłoszenia wynikają z decyzji personalnych czy może z charakteru pracy - znam sytuacje sprzed mniej więcej 5 lat kiedy bo pracowało tam kilku znajomych ale już nie pracują ....... jak atmosfera, zarobki?

anna winna

Czy ktoś wie ile zarabia grafik? Opłaca się do nich startować?

kacper
@anna winna 29.05.2017 10:24
Czy ktoś wie ile zarabia grafik? Opłaca się do nich startować?

A za ile się Tobie opłaca pracować? To dość indywidualna kwestia. Taka firma to pewnie grafiką mało nie płaci, ale konkurencja pewnie duża, jak szukali projektantów to była masa zgłoszeń.

patsiiii

Ktoś coś o stażu w dziale księgowości LPP? Jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej przed stazem?

tomas

Jeśli ktoś szuka zatrudnienia w dobrze prosperującej, stale rozwijającej się, globalnej firmie to dobrze trafił. Niewiele jest Polskich firm o takim zasięgu na skalę światową

guzik

Polecam, praca w lpp była moją pierwszą pracą, wcześniej głównie się leniłem. Myślałem na początku, że praca z ciuchami to nudnawa i spokojna praca. Okazało się, że pracy jest sporo, ciągle coś się dzieje, wokół sami sympatyczni ludzie. Bardzo mi się to spodobało, nakręcało mnie do działania, w dni wolne miałem więcej energii. Zdecydowanie dzięki tej pracy wyrobiłem sobie pracowitość i sumienność, jako miejsce pierwszej pracy sprawdza się idealnie.

hania

W centrali jest bardzo dużo działów, więc można tam trafić mając przeróżne wykształcenie, jak ktoś wspomniał każdy znajdzie coś dla siebie. Dobra atmosfera, dzięki czemu przyjemnie się pracuje.

hehe

Znajomość rosyjskiego nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, bo przecież jak się pojawiają akieś premie to nic dziwnego, że są teraz tak popularni.

marta

czy był ktoś może na stażu w centrali? podobno bardzo warto się dostać, mam zamiar aplikować jak pojawi się oferta, chętnie poznam inne opinie

justyna
@marta 29.09.2016 22:19

Jasne, że tak. Staże i praktyki zawsze warto odbywać, a ten w lpp pomaga się rozwinąć nie tak jak w niektórych firmach. Brałam udział, bardzo mile wspominam.

filip
@marta 29.09.2016 22:19

Staż bardzo dobrze przygotowuje do późniejszego zatrudnienia w firmie, więc warto go odbyć zwłaszcza, że stażyści mają możliwość wykazania się, pracują samodzielnie. Myślę, że staż jest na tyle wartościowy, że będzie on owocował w przyszłości, nawet jeśli nie uda się dostać pracy w lpp. Na pewno będzie to godna pozycja w cv

przemek

Ofert pracy jest naprawdę dużo, każdy coś znajdzie dla siebie. Od sklepów sprzedażowych po centrale, w której znajdziemy wiele działów. Firma najczęściej stawia na swoich, dzięki czemu osoby na stanowiskach kierowniczych, managerskich itp. wiedzą dokładnie na czym polega praca na danym stanowisku, bo same kiedyś na nim były. Taki system premiuje pracowników, łatwiej o awans bez większej konkurencji z zewnątrz. Ścieżki kariery są dla każdego jasno określone.

jack

Sporym plusem jest możliwość awansu, u mnie nie było z tym problemu. W związku z tym byłem odpowiedzialny za coraz to więcej zadań, a co za tym idzie rozwijałem się zdobywając kolejne doświadczenie. Myślę, że głownie dzięki temu zdobyłem swoją obecną pracę, więc mogę być tylko wdzięczny za takie przygotowanie zawodowe

pączek

Cenrala - bierzesz udział w wyścigu szczurów, w jednym z działów, żeby awansować musisz brać udział w konkursie, podczas gdy w innych nie ma takich wymogów. Robią ci test psychologiczny, żeby sprawdzić czy masz cechy lidera. Jeśli nie to niestety pomyliłeś firmy. Pojęcie płatnych nadgodzin nie istnieje. Możesz je sobie odebrać w przyszłości, ale i tak tego nie robisz, bo wiesz, że będziesz zawalony pracą. Duża rotacja. Plusy: ludzie (chociaż też bywa różnie), zniżki, premia jak się uda, kasa na czas

alan

Wiadomo, że głównie dla studentów, też firma najchętniej zatrudnia takie osoby. Wszystko musi do siebie pasować, więc dziwnym by było, żeby w sieciówce dla młodzieży pracowali ludzi +30. Chyba, że ktoś celuje w stanowisko kierownika salonu, wtedy doświadczenie przede najważniejsze. W każdym razie jako opcja dorobku na studiach to praca w LPP bardzo fajnie się sprawdza

pracownik LPP Reserved

Pracuję w LPP już od jakiegoś czasu jako sprzedawca. Pracowałem w różnych salonach LPP. Generalnie ze standardami traktowania pracownika jest słabo, ale za to sklepy z ubraniami spod LPP oferują dość elastyczne godz. pracy nawet dla studentów dziennych, czego nie ma w dużej większości sieci nazwijmy to ,,ogólnie uznawanych w Polsce za lepsze" np. w Inditix-ie . Atmosfera zależy od wielkości salonu, jeżeli salon jest mniejszy to atmosfera jest bardziej kameralna, bo dłużej obcujesz z tymi osobami, a jeżeli duży tak jak np. podzielony na piętra, lub sektory Reserved to jesteś bardziej jednostką w masie pracowników działu damskiego, męskiego i dziecięcego.. Mogą być osoby, które się ze mną nie zgodzą, ale ja mam porównanie z innymi spod LPP , w których pracowałem..

krool
@pracownik LPP Reserved 16.02.2016 11:17

pracowałem kiedyś w croopie i mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że rotacje są spowodowane głównie tym, że większość pracowników to studenci, którzy po prostu odchodzą w momencie znalezienia pracy lub stażu w branży związanej z ich kierunkiem. Dla wielu praca w sklepie odzieżowym to przystanek na drodze kariery, można fajnie pogodzić to z nauką i nie najgorzej dorobić. Takie rotacje są na początku dzienny w każdej firmie w galeriach handlowych gdzie obsługą są młodzi ludzie

MH
@pracownik LPP Reserved 16.02.2016 11:17

Dla mnie to NIEWOLNICTWO!

daga

w większych firmach częste rotacje to normalka, w warszawie większość osób pracuje w firmie 2-4 lata i szuka nowych wyzwań, to dobrze bo ludzie ciągle się rozwijają, dla mnie lepiej, czekam na kolejny wysyp ofert pracy z lpp

zk25WF

W Dziale Inwestycji dzieją się dziwne rzeczy. Ogólnie nie ma sensu dla nich pracować. Wszystko ustala się tam po cichu z podwykonawcami za drzwiami.

Leopard

Jaka rotacja, taki wysyp. W LPP to normalne.

Karol-inna

jak wygląda praca asystenta projektanta Reserved czekam na opinie odnośnie płacy oraz traktowania pracowników, dziekuje za opinie

cobbing

To prawda. Tam nie potrzebują ludzi, którzy mogliby wnieść energię i zapał do firmy. Tacy są raczej niemile widziani. A dodatkowo, kiedy pytają i wiedzą za wiele, to są śmiertelnym zagrożeniem dla układów i interesów swoich przełożonych którzy przy okazji pracy maja pewne benefity.

pracownik LPP Reserved

Nauczysz się tam bardzo dużo, jeżeli chodzi o naukę to są to jedne z lepszych miejsc gdzie można trafić na początek. Bo jak tu zaczniesz to wszędzie indziej w sieciach sobie poradzisz, uwierz i ciężko powiedzieć, czy można to zapisać jako plus dla LPP xD

Kus

Skoro sie wybierasz do Działu inwestycji, to znaczy, ze nie powinieneś za głęboko wchodzić w to, co tam sie tam dzieje, chociaż pewnie będziesz musiał. Firma, w ktorej pracuję, współpracuje z nimi i o pewnych rzeczach wiem.

rydwan

wybieram się na rozmowę do dziąłu inwestycji czy możesz Kus napisać cos więcej?

Elena

Pracowałam kiedyś 2msce w Lublinie (Reserved - Olimp) w salonie franczyzowym, nie polecam ;) byłam jedną z najbardziej ogarniętych osób z zespołu, w małym paluszku miałam cały asortyment salonu i magazyn... obsługa klienta, ceny, przeceny, visual.... nikt tego nie chciał docenić bo liczyłoby się to z większą kasą. Słyszałam że do dziś niewiele się zmieniło. Może sieciowe salony oferują lepsze warunki ;) pzdr

klk
@Elena 12.07.2013 16:49

a gdzie nie ma nacisku na realizację planu sprzedażowego? pytanie absurdalne

red sonia

chociaż pracuję w LPP od niedawna to pracuje mi sie dobrze, generalnie polecam i to bez względu na to czy ktoś chce popracować tylko parę m-cy żeby "złapać" doświadczenie czy raczej myśli o pracy dłuuugoletniej . Opinii można znaleźć dużo ale oczywiście sporą różnicą jest praca w salonie (np. w jakimś centrum handlowym) a praca w centrali. W tym pierwszym zawsze jest trochę ciężej ale nieprawdziwą opinią jest to iż praca tam to tylko same minusy.

MR

A czy mogłabyś przybliżyć zarobki grafikow? Od dawna chciałabym pracować dla tej firmy, póki co jestem na etapie budowania portfolio- chiałabym wiedzieć czy warto. Z góry dzięki :)

młoda

pracowałam w lpp 10 miesięcy. praca tam miała sporo plusów i minusów, w każdej tak dużej firmie bywają spinki między działami i to jest generalnie przykre, ale to, że nie szanują ludzi, to się nie zgodzę. chociaż to podobno zależy od działu. ja pracowałam z bardzo fajnymi Panami, którzy zawsze brali moją stronę w każdej sprawie bo "my" to "zespół", a ewentualnie potem był pogadanka co było źle, dlaczego i jak działać w przyszłości by to się nie powtórzyło. pracowałam tam krótko, bo chciałam spróbować sił w branży, w której się kształciłam, ale bywają dni, że żałuję tej zmiany.

Zostaw opinię o LPP S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP S.A.