Opinie o Glencore Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Glencore Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glencore Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glencore Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Ostatnio szukali specjalisty ds. HR. Nadal można się dostać do tego działu bo akurat szukam takiej pracy. Widziałem komentarze o testach analitycznych przy rekrutacji. Mam nadzieje że dotyczą innego działu czy każdy kandydat musi przejść taki test żeby dostać się na następny etap? Trudno się tu dostać?

zainteresowany

Pisałem ostatnio test analityczny w Glencore. Muszę przyznać, że jest hardcorowy. Ciekawe czy etatowi pracownicy w Glencore potrafią go wypełnić w całości?

lola
@zainteresowany

wlasnie dzisiaj idę na ten test i juz sie poddalam,nigdy nie udaje mi sie napisac dobrze takich testow.Pojde,postrzelam i zero odzewu :)

Marzena Nowy wpis
@zainteresowany

Na jaki temat był test ?

Zofia

Długo czekałeś na zapłatę? I z czego wynikało opóźnienie, firma podała jakiś konkretny powód?

kaamil
@Zofia

zofiu, jakies dwa miesiace potem ruszylem sprawe prawnie po jakos 3 miesiach przyszla splata 90%

Kamila Nowy wpis
@kaamil

90%? To super, a gdzie reszta? A możesz liczyć na zwrot poniesionych kosztów prawnych?

Kamil Jęda Nowy wpis

Widzę że usuwają moje wpisy więc powtórzę jeszcze raz - zadarsliście nei z tym co trzeba, ja mam swoje zasady. Nie chcieli zaplacic w terminie mojej faktury za pszenicę. Zostawiam namiar do prawnika ktory prowadzil moją sprawę i wygrał, trzeba ich zglaszac boinaczej to nawet nie splunei na ciebie.

Pracownik Biurowy

Były testy w języku angielskim i na testach się skończyło

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Katarzyna

Widzę że firma ma bardzo rozbudowany ten system rekrutacyjny :D Jestem ciekawa w takim razie jakich pracowników szukają skoro sporo z was pracy nie dostało pomimo informacji zwrotnej że zadanie dobrze poszło?:) Trzeba mieć jakieś kursy?

Weronika

Od dawna się w sumie nie wypowiadaliście tu na forum a ja zajrzałam by dowiedzieć się czegoś odnośnie aktualnych warunków zatrudnienia w Glencore. Czy coś się zmieniło w firmie na przestrzeni ostatniego roku? Zaszły jakieś zmiany np. w wynagrodzeniu lub benefitach? Jest lepiej/gorzej? :)

Tiruriru

Tak, standardowy Multisport, Luxmed, świadczenie urlopowe, wysoka dopłata do okularów korekcyjnych. Socjal jest bardzo OK.

Konrad

Firma to dobry pracodawca więc zachowuje wszelkie działania wynikające z szacunku dla pracowników i kandydatów!!

kacz

Aplikowałam na Młodszego Specjalistę do zespołu Fakturowania w Gdańsku. Pierwszy etap to rozmowa rekrutacyjna przez telefon, pytania typu czy wiem czym firma się zajmuje, dlaczego do nich aplikuję, z jakimi ludźmi lubię pracować, a z jakimi nie lubię, jaka jestem dla innych. Następnie zaproszono mnie do udziału w II etapie, czyli rozwiązanie testu numerycznego. III etap to rozmowa w biurze w której oprócz Pań które rozmawiały ze mną przez telefon była obecna koordynator zespołu do którego aplikowałam. Spotkanie trwało dwie godziny, pierwsza godzina była przeznaczona na rozwiązanie testu w Excelu, następnie dostałam dwie faktury, fakturę zakupową oraz korygującą oraz pytania do nich na które musiałam już odpowiedzieć przy komisji. Dodatkowo pojawiły się pytania, które były już na rozmowie telefonicznej. W ciągu tygodnia miałam otrzymać informację zwrotną, otrzymałam i pracy nie dostałam pomimo tego iż usłyszałam, że rozmowa poszła mi dobrze. Ogólnie proces rekrutacji jest trochę długi i męczący. Pomimo tego uważam jednak, że Panie z którymi rozmawiałam były bardzo miłe oraz rozmowa również przebiegła w bardzo dobrej i luźnej atmosferze. Trzeba mieć cierpliwość do procesu rekrutacji w korporacji ;)

Daniel

A ja uważam, że jak ktoś chce pracować to pracuje i może być zadowolony bo firma jest dobra.

persep

W filii korporacji w Bodaczowie(zamojskie),kierownictwo w dużej mierze przyjęte jest po protekcji pana dyletanta dyrektora.Dyrektor przychodząc ,nie zapomniał zabrać ze sobą swoich znajomych.Pracownik wykwalifikowany z 30 letnim stażem zarabia 2400 na rękę.To jest korporacja?To jest kpina.Czy toś tę stajnię augiasza uprzątnie?

Iza

@Pat, próbowałaś kontaktować się z firmą w tej sprawie? Posiadają dział zajmujący się rekrutacją pracowników więc najlepiej będzie jak tam skierujesz swoje zapytanie, wtedy szybko otrzymasz odpowiedź. Być może firma odpowiada tylko do kandydatów na których są zdecydowani?

Pat

Brak profesjonalizmu! Byłam na rozmowie o pracę, w ciągu dwóch tygodni miałam otrzymać telefon z informacją czy dostałam staż, czy też nie. Minął miesiąc i nie dostałam nawet sms'a z odpowiedzią...

Kontrhent

Przezszczegam przed podpisaniem umowy sprzedaży punkt VII towar mogą odbierać nawet po termninie przez 90 dni . Bardzo nie przyjazna firma czują się bogami nie polecam tej firmy a ni PH

Kontrhent

trabi

ta oferta już nie wygląda na aktualną @Kaśka, teraz szukają głównie stażystów i młodszego księgowego. Oferują umowę o pracę i szkolenia, a także bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych m.in.: opieka medyczna, karta MultiSport, nauka języków obcych

Kaśka

Witam proszę o informację jak wygląda rekrutacja na stanowisku handlowca w firmie Glencore ?? Też są testy ?? Ile jest etapów rozmów i gdzie się odbywają w głównej siedzibie firmy tj w Gdańsku ?

Lisa

Zarobki są bdb jak na dzisiejszy rynek pracy. Testy trudne ale chodzi w nich o myślenie. Ludzie są ok ale tak jak wszędzie nie każdego się lubi. Praca ok.Polecam

noname
@Lisa

A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Pytam, bo przeszłam już test pisemny i ustny z języka obcego, z testem analitycznym też sobie poradziłam, teraz czeka mnie rozmowa i nie wiem czego mogę się spodziewać...

mer

Przeszłam test z niemieckiego (nie był najłatwiejszy - dużo zadań na podzielność uwagi i mało czasu) + rozmowa z lektorem a potem zaproszenie na ten test analityczny w jęz. angielskim... choć używam codziennie tego języka i mam za sobą raczej ścisły kierunek studiów, nie znałam całego słownictwa, więc nie udało mi się tego testu rozwiązać na oczekiwanym poziomie...W mojej ocenie test jest nieco przesadzony. osobiście mam duże doświadczenie zawodowe i nie spotkałam się, żeby ktoś analizował na czas w taki sposób wykresy w dziale księgowości czy rozliczeń... Ale cóż - zadania raczej dla pasjonatów łamigłówek ;-) Powodzenia!

mer

Zostaw merytoryczną opinię o Glencore Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Glencore Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Glencore Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Glencore Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.

Glencore Polska Sp. z o.o.