Opinie o OCEANIC S.A.

Weronika

@Traktor generalnie tak. Nie jestem zatrudniona w firmie, ale niektóre komentarze na forum są po prostu niekonkretne. Tylko takie pełne informacje pozwalają zrozumieć pewne punkty widzenia. W tym również Twój - więc dziękuję za doprecyzowanie.

@Weronika 04.10.2017 15:53

Pani Weroniko. Jestem świadomy, że na GoWorku większość opinii jest negatywnych i ciężko jest o tą dobrą. Ale w tych firmach, w których ja pracowałem opinie się pokrywają. Pracuje w Oceanicu i dlatego nie polecam tej firmy. Może jak nie będą mogli zrekrutować dobrych ludzi to ktoś tam na górze zmądrzeje :)

Traktor

Pani Weroniko, choć imię to pewno ściema. Jest wiele powodów dlaczego nie polecam. Głównym to brak szacunku dla pracowników, koszmarna atmosfera w pracy, słabe zarobki, premia nie do zrobienia. Rozumiem, że Pani pytanie to czysta ciekawość :) Proszę poczytać innych opinii a może nadejdzie czas na refleksję.

Weronika

Jak widać - ile pracowników, tyle opinii. Te same aspekty zatrudnienia jednym wydają się być normalne, innym - niedopuszczalne. @traktor a możesz napisać, dlaczego dokładniej nie polecasz pracy w OCEANIC S.A.?

Traktor

Ludzie, omijajcie tego pracodawcę z daleka.

Traktor

Ludzie, omijajcie tego pracodawcę z daleka.

Dany

@Maciej, wydaje mi się że przesadzasz. Próbuję zrozumieć twoje rozgoryczenie, ale jak to mówią klasycy, jak " para idzie w gwizdek" a samymi dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane ", to widać twoje podejście do tematu a nie do pracy. Wystarczy się ogarnąć i nikogo i niczego nie " lizać " tylko uczciwie popracować.

Maciej
@Dany 08.09.2017 08:05

Bzdura pracowałem w różnych firmach korporacja zagraniczna nie była wobec pracownika tak podła jak oceanic .Oczekiwania i prześladowanie nawet w godz prywatnych to dla nich norma .

Maciej

Praca niewolnicza w żadnej pracy nie ma tak chorej struktury. LUDZIE za 2500 tys tyracie od rana do wieczora w merivie z GPS . Nie myślcie ze wieczór dla siebie chłopaka czy męża nieee bo zerka na cienie tablet a w nim maile tabelki raporty które muszą być na juz zrobione .wymagania kosmiczne targety wysokie wymagają odp lizania panią manager w sklepach niestety one też już mają dość oceanica. Ogólnie towarzystwo wzajemnej adoracji

Weronika

@BB a znasz przypadki takich sytuacji, w których ktoś próbował rozmawiać z przełożonym o pewnych niedogodnościach, czy przedstawiał własne uwagi i potem właśnie dlatego został z OCEANIC zwolniony?

BB

w tej firmie, rozmowa z przełożonym lub z działem personalnym, nawet jak jest prośba, by była poufna, kończy się tak, że wszyscy wszystko wiedzą. większość kierowników i dyrektorów pracuje tu od zawsze i jeśli ktoś im się nie podoba to po niedługim czasie już nie pracuje.

Weronika

@sprawiedliwy właśnie dlatego, że jest rynek pracownika to ma on prawo do wyrażenia swojej opinii i domagania się odpowiedniego wynagrodzenia za swoją pracę. To, że w OCEANIC S.A. coś się komuś nie podoba powinno być wyjaśnione i zweryfikowane, oczywiście bo nie wszystkie posty, tak jak napisałeś muszą być prawdziwe, ale inne powinny dotrzeć do pracodawcy, który powinien się do nich odnieść.

@Weronika 29.08.2017 10:52

Pracownik w tej i w każdej innej firmie może porozmawiać bezpośrednio z przełożonym lub z działem personalnym. Założę się, że większość osób, która pisze tutaj negatywne opinie nie podjęła takiej próby, a zamiast tego z przyjemnością wypowiada się tutaj. Dopiero anonimowość daje ludziom trochę odwagi. Nie ma znaczenia czy jest rynek pracownika czy nie.

Sprawiedliwy

Tak sobie czytam te powyższe posty i mam trochę namieszane w głowie. Kto nie chce pracować ten odchodzi. Przecież mamy rynek pracownika.Po co te żale? Niestety w naszej ludzkiej naturze leży chęć poznawcza, więc drążymy i szukamy nie wiadomo czego, żeby tylko mieć wrażenie, że nasze decyzje są słuszne ..., bo ponosimy ich konsekwencje. Net, o taaaaak, daje niektórym pole do popisu przede wszystkim dzięki anonimowości. Nie mogę się oprzeć, więc zacytuję na koniec pewnego skandalistę: "...opinia jest jak d**a - każdy ją ma..." W każdym razie, może warto przestać narzekać tylko coś ze sobą zrobić. Np. co? Przekonać się na własnej skórze ile prawdy jest w postach powyżej. Pozdrawiam.

zadowolony

Ja też jestem pracownikiem i nie mam takich doświadczeń jak powyższa grupa niezadowolonych osób. Większość tych komentarzy jest negatywna bo, jak powszechnie wiadomo łatwiej o kimś napisać źle niż dobrze. Osobiście uważam, że jeżeli komuś nie odpowiada rzeczywistość, w której się znajduje to może warto zastanowić się nad zmianą pracy zamiast wylewać tutaj żale.

Leck
@zadowolony 22.08.2017 10:49

Po to jest forum żeby innych ostrzec przed taką firmę i napisać realnie jak wygląda sytuacja w pracy właśnie po to jest to forum czy to tak trudno ci zrozumiec

Weronika

@DorotAA każde publiczne forum jest dobrym miejscem do wymiany informacji - również na linii pracownik - pracodawca. Warto zgłaszać swoje sugestię, bo bez nich nie można się spodziewać, że coś się w danym temacie zmieni.

Karin

Mam zamiar napisać na instagramie pani właścicielki co się dzieje w rej firmie może ona nie wie jaki mobbing jest stosowany przez przełożonych może wtedy się Pani zdziwi a nie tylko lansuje się na sciankach

DorotAA
@Karin 09.08.2017 16:20

Myślisz, że właścicieli obchodzi co masz do powiedzenia? Dla nich jesteś tylko darmozjadem który powinien być im wdzięczny za przygarnięcie. Zgodziłe(a)ś się na warunki, podpisałe(a)ś umowę więc tyraj, "na twoje miejsce jest kolejka ludzi" - taki mają obraz. Tyle ode mnie.

Karin
@DorotAA 19.08.2017 01:08

My pracownicy mamy być wdzięczni ????hello chyba kogoś pogielo w główce .połowa ludzi która tutaj się wypowiada na temat tej firmy gdyby tylko złożyć grupowe zażalenie na firmę podejrzewam za każdy by wygrał sprawę .a ty nie bądź taka do przodu bo jeszxze się przeliczysz karma wraca

Człowiek

Jak widać dla was każda osoba, która ciężko pracowała na miejsce w którym aktualnie się znajduje jest oszustem...A i drogi Rozczarowany człowieku jakie posiadasz argumenty przemawiające za twoją tezą dotyczącej, czarowania pracodawcy przez Dyrektora Marketingu.. Z miłą chęcią poczytam!!!

kris

jesli chcesz pracowac caly czas poswiecic swoja rodzine zdrowie znajomych i oddac swoja osobe tej firmie to aplikuj.

Weronika

@Nick zastanawiasz się nad tym, jak wygląda praca na stanowisku księgowej. Myślisz o aplikowaniu? Jakie konkretnie informacje Cię interesują? Czego chciałbyś się dowiedzieć?

Nick

Witam!! A jak jwyglada praca na stanowisku księgowej??

kufi

Hej. Zglosiala sie do mnie firma oceanic na kanal tradycyjny cale województwo . Moze ktoś z was napisać jak jest w kanale tt z zarobkami i odsprzedażą produktów? Czy plany sa do ogarnięcia?jakiś bagażnik?

Weronika

Jakiś czas temu pojawiły się kolejne oferty pracy Oceanic S.A. Zamieszczone są na portalach ogłoszeniowych ;) Myślicie o aplikowaniu?

Deres

Wszystkie negatywnie opisane opinie są prawda nigdy nie spotkałem w żadnej pracy z tak podłym traktowaniem pracownika praca tylko dla ludzi samotnych dosłownie nawet bez znajomych bo po całym dniu pracy człowiek marzy tylko o śnie niestety spać spokojnie się nie da bo stres jaki wywołany jest i presja nie pozwalają na sen Kontrola tabelki raporty GPS w aucie w prezencie po roku wrzody. Nie dajcie się nabrać na piękne opowieści jak cudownie jest w oceanic

AA
@KubSon 26.02.2017 20:33
Witam, w którym kanale sprzedaży jesteś handlowcem? Na popularnym portalu pojawiło się masę ogłoszeń w sprawie pracy w tej fir...

Zapewniam Cię kolego, że nie jest to na pewno związane z rozwojem firmy, ani ze zwalnianiem starych pracowników. To jest związane z tym, że ludzie sami odchodzą, bo atmosfera jest nie do wytrzymania, dotyczy to przed wszystkim działu farmaceutycznego.

Lopi
@AA 28.02.2017 14:32

Każdego działu to dotyczy

Z zewnątrz

A propo tego co pisalem wczesniej macie popis kierownictwa w wiadomościach ponizej . Tojatenzly i Rayman czyzby to była 1 osoba . Wpis w odstepie 10min w bardzo podobnym tonie . Ocene pozostawiam juz wam.

RayMan

Ludzie, jak czytam Wasze opinie to śmiać mi się chce. Każda firma, która jest opisywana na tym portalu to totalny syf. Jak wierzycie w te bzdury to Wam współczuję, że kierownicy źli, bez doświadczenia a chyba każdy kierownik kiedyś był bez doświadczenia, są wymagający bo od nich ktoś wymaga. Powodzenia maruderzy........

@RayMan 03.02.2017 21:11

@RayMan Nie wiem jaką inne firmy mają opinię bo zaglądam tylko w ten wątek. Żaden inny pracodawca nie sponiewierał mnie wcześniej tak jak ten po prostu.. Zachęcam Cię - zatrudnij się i po 3 latach ciekaw będę Twojej opinii.

Porter
@LK 14.02.2017 00:23

Co się działo opisz sytuacje może to pomoże niektórym podjac decyzję

lolek

witam. Jestem po pierwszym etapie rozmów na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny. Mam fajną pracę ale myslę o zmianie. Czy może ktoś ,coś napisać o pracy na w/w stanowisku?

Tw Bolek
@lolek 27.01.2017 17:42

Na jaki teren aplikujesz?

Z zewnątrz

Długo zastanawiałem się czy coś napisać...trzeba jasno powiedzieć ,że kiedyś praca w tej firmie była prestiżem teraz niestety tak nie jest...właściciele mają aspiracje, żeby podbijać rynek farmaceutyczny, ale tylko na aspiracjach się kończy....zaufali ludziom, którzy mydla im niestety oczy i pokazują w tabelach to, co oni chcą widzieć ...pani, która opętała swoją osobą nie tylko ich, ale i prezesa doskonale manipuluje, jak również świetnie ich oszukuje...pracowała w farmacji niby w koncernach, a tak naprawdę do firmy przyszła robić sobie tylko papiery i uzupełnic cv, żeby znaleźć coś innego na rynku...przyszła zrobiła zamieszanie i spowodowała, że w aptekach marka Oillan przestaje istnieć i za chwilę jej nie będzie...praca ludzi, która była wykonywana przez ostatnie lata poszła po prostu do kosza, bo panienka nie wie, że produkt dermokosmetyczny to zupełnie inny niż lek Otc i musi być inaczej podany dla pacjenta...wprowadziła sobie do firmy znajomych, którzy zostali obsadzeni na stanowiskach kierowniczych i którzy oprócz kontroli ludzi nic więcej nie potrafią...totalny brak umiejętności zarządzania zespołem widać na każdym kroku, ale czego można oczekiwać jeśli ściąga się do firmy ludzi, którzy nigdy do tej pory nie pracowali na stanowiskach kierowniczych, a byli przedstawicielami, którzy nie otrzymali nawet potrzebnych szkoleń menadżerskich...stworzyła sobie po prostu kółko konfidentow po za, które nic nie wypłynie...moge nawet śmiało powiedzieć, że to co dzieje się obecnie w farmacji można nazwać mobbingiem ze strony tzw kadry kierowniczej, warto żeby dział personalny się tym zajął...farmacji nie polecam, kosmetyke tak chodź nie wiadomo jak długo ten dział będzie jeszcze istniał..

@tojatenzły 03.02.2017 20:56
o czym Ty piszesz, nie masz pojęcia co to jest mobbing, to poważne zarzuty podaj jakieś dowody a nie wylewasz swoje lenistwo. C...

Zatrudni się, po pracuj w tym dziale jako przedstawiciele farmaceutyczny, a potem wyrażaj swoja opinie. Jeśli nie byłeś pracownikiem to proponuje nie zajmować stanowiska. Doskonale wiem co znaczy mobbing i naprawde żałuje, że przyszły do firmy osoby, które spowodowały swoim działaniem tylko konflikty we wnątrz organizacji, w której każdy kiedys chciał pracować, ale to dawne czasy i z tymi ludźmi nie wrócą. Oillan spadł z piedestału i trudno będzie mu się podnieś, a na pewno nie z ludźmi którym się dużo tylko wydaje i którzy tylko ładnie mówią, ale nie mają pojęcia o czym.

Piotrek
@Z zewnątrz 18.01.2017 21:22

Czy chcesz ich podac do sądu pytam bo ja zamierzam to zrobić daj znać może w dwójkę będzie łatwiej wywalczyć sprawiedliwośc

Git

Czy ktoś może napisać jak się pracuje jako ph interesują mnie tylko odp osób z działu handlowego .

add
@Git 04.01.2017 17:07

teraz jest oferta też chciałabym coś wiedzieć o realnej stronie warunków?

qwerty

podbijam pytanie:) jaką stawkę można powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej żeby nie strzelić sobie w kolano?

lolek

witam. dzisiaj pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny. Czy wiecie jakie są warunki, bo w ogłoszeniu tak pięknie napisali,że dają prawie wszystko :-)

kasnadra

Jak w każdej firmie @Tosiek czasem się zdarzają jak czegoś na czas nie zrobisz ale dziwi mnie to, że piszecie o tym, że kasa to minimalna krajowa bo widziałam teraz ogłoszenia na specjalistę marketingu i skoro wymagają osoby z wyższym wykształceniem no to powinni płacić więcej

tosiek

minimalna? to ja uwazam ze to nie jest az tak źle..wiaodmo ze sa stanowiska na ktorych da rade wiecej po prostu zarobić przeciez ale to trzeba odpowiednio trafic..a powiedzicie czy zdażają sie moze nadgodziny?

Mariusz

Pracowalem w firmie Oceanic na stanowisku PD ponad 3 lata, uwazam ze firma jest godna polecenia (moim przelozonym byl Zbigniew Cz.) atmosfera bardzo fajna, kierownik krajowy i Pani dyrektor rewelacyjni. Jezeli chodzi o zarobki to kazdy ma inne wymagania - przy realizacji planow w miare wzglednie. Teraz nastapily zmiany w firmie wiec nie wiem jak bedzie dalej. Podsumowujac Polecam

edi
@Mariusz 02.10.2016 22:08

To czemu już nie pracujesz?

Amo

Z tego co wiem to jest tutaj sporo ofert płatnych staży i już to powinno Wam więcej powiedzieć o firmie, zwłaszcza że wiadomo od dłuższego czasu jak wygląda rynek pracy i że tego typu staże to zwykle sa bezpłatne, a tutaj szanuje się nawet stażystów.

z zewnątrz wygląda znacznie lepiej

Jako była pracownica działu marketingu mam następujące spostrzeżenia: - brak jakichkolwiek inicjatyw pro pracowniczych, pracownik dostaje pensje i to wszystko. Nic ponadto. - Premie w marketingu to 2000 brutto - Na rozmowie kwalifikacyjnej jest to sprzedawane jako stała część wynagrodzenia, co jest nieprawdą. - wdrażanie nowych produktów, to droga przez mękę, z zerowym wsparciem przełożonej - W firmie jest masa skrajnie niekompetentnych osób, które dostały prace po znajomościach. - W firmie jest grupa ludzi, którzy trzymają władze i eliminują każdego, kto może choć niewielkim stopniu zaburzyć ten porządek. - właścicielom sprzedawana jest zupełnie inna rzeczywistość, - Atmosfera jest tragiczna, ludzie zestresowani, praca po godzinach w domu to normalka, brak nadgodzin. - Ludzie na siebie donoszą, - Przełożeni kradną pomysły i sprzedają jako swoje, - Nie istnieje system motywacyjny, brak chociażby miłego słowa. - ilość pracy jest po prostu przytłaczająca, przez co większość pracy wykonywana jest byle jak. Firma ma ogromny potencjał, wszystkie wartościowe pomysły są jednak ubijane na poziomie dyrektora marketingu. Jako pierwsza praca na rok - ok. Nie jest to jednak miejsce, dla którego warto zmieniać miejsce zamieszkania - wiem po sobie... Ogółem 2/10

ekonom
@z zewnątrz wygląda znacznie lepiej 30.09.2016 11:19

A JA POWIEM JEDNO - Ryba psuje się od głowy jacy właściciele, taki Zarząd, jaki zarząd, tacy kierownicy.... Impuls zawsze idzie od góry. Właściciele mają już taką pozycję w Polsce, w Europie, może nawet na świecie, może zamiast gonić za zwiększeniem sprzedaży, popatrzyli jak żyją ludzie, którzy dla nich pracują. Na zachodzie już jakiś czas temu to zauważono.

operator sekretarka magazynier
@ekonom 11.12.2016 23:02

tak przyjacielu-tak ich obchodza ludzie ktorzy wypracowali dla nich tę pozycje, ze nawet wigilii w tym roku nie zoranizowano tylko po mandarynce i ciastka z lidla... naprawde trzeba miec noz na gardle zeby pracowac w tej firmie, najorsze jest to ,ze jedni nie dostana ani zlotowki premii a inni premii wiecej niz inni zarabiaja...ale to chyba trzeba zaczac sypac wprost nazwiskami, do jakiejs azety napisac jak to naprawde w firmie wyglada a nie tylko wyciagaja wlascicieli i marke na piedestał... za to jak traktuja ludzi powinni dostac po uszach bo jak ktos osiagnal jakis prestiz to powinien potrafic pokazac klase...nie tylko w zarzadzie ale i na niskim poziomie szeregowego pracownika

tosiek

Praca w drukarni rzeczywiście nie należy do najprostszych zwłaszcza, że taki falcerz musi się przygotować do pracy 3-zmianowej. Pewnie i tak zarobki są wtedy adekwatne do stopnia zaangażowania w firmie.

tosiek

Raczej wypłata jest terminowa, ale wiesz czy atmosfera opiera się na dość przyjacielskich relacjach, bo raczej każdy dba o to, żeby stosunki między pracownikami były wciąz dobre. Z góry dzięki za odpowiedź

suv

zależy w jakim dziale pracujesz

także

Kris
@także 01.08.2016 14:20
Może wiecie czy oprócz podstawy doliczane są jakieś premie do zarobków, wiecie? Dziękuję za odpowiedź....

Premie maja tylko handlowcy, obsluga klienta i marketing. Reszta sie nie liczy.

Piis

Wystarczy dać z siebie wszystko, więc chyba w porządku

@Piis 01.08.2016 13:03
Wystarczy dać z siebie wszystko, więc chyba w porządku

No właśnie tak to działa. Dajesz z siebie wszystko i nie dostajesz nic w zamian :-) Czasem może dobre słowo... Tyle.

LK

Pracowałem jakiś czas. Pomimo tego co napiszę to nie potrafię dać tylko negatywnej oceny... Jest "grupa trzymająca władzę" oszukująca właścicieli, sprawozdania są pisane pod kątem ich zadowolenia - nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Mimo wszystko - dzięki kilku naprawdę ciekawym produktom jakoś to się kręci, ale mogło by być zdecydowanie lepiej. Osoba która powinna odpowiadać za strategię i rozwój okazuje się być głównym hamulcowym Tej Firmy. Ma on swoich zaufanych ludzi, którzy tańczą tak jak on zagra - dzięki temu znośnie zarabiają. Poza "elitą" zarobki raczej marne. Praca i osiągnięcia bywają kradzione przez przełożonych i przedstawiane jako pomysły i realizacje własne. Sposób rozwiązywania umowy o pracę również trąca rynsztokiem. Poza tym wszystkim - często świetni, niedocenieni ludzie. Firma o ogromnym potencjale - zarówno tym rynkowym jak i tym służącym rozwojowi pracownika (gdyby tylko nie to co powyżej). Mogę polecić dla osób dopiero zaczynających karierę. Dość szerokie możliwości rozwoju (na tyle na ile smycz pozwoli). Podłość niestety też tutaj znajdziecie - ale przynajmniej każdą inną pracę będziecie bardziej doceniać :-)

rozczarowani
@LK 01.08.2016 11:57

niestety te wszystkie negatywne informacje na temat marketingu i sprzedaży farmaceutycznej to prawda. osoby które fuksem są na stanowisku dyrektora, bo czarują właścicieli i prezesa, uwsteczniają tą firmę. Mają więcej szczęścia niż w przypadku wygranej w lotto - pracują dla nich ludzie, którzy tylko dlatego, że nie znaleźli jeszcze innej pracy, nadal tam siedzą.

hah

Ja to chętnie bym się załapał na staż w dziale logistyki, ale nie wiem czy takie ogłoszenie jest jeszcze aktualne, wiecie może? Doświadczenie musi być dość cenne.

rozczarowana

firma ma ambicję bycia firmą farmaceutyczna, niestety na ambicji się kończy. kadra zarządzająca sprzedażą jest zabetonowana, nie patrzy innowacyjnie, w firmie zapierdzielają tylko przedstawiciele, na dwóch rynkach farmaceutycznym i drogeryjnym, kierownicy nie pomagają, kontrolują każdy krok. Nie ma żadnej komunikacji między sprzedażą a marketingiem, każdy sobie i byleby dowalić drugiemu. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.

4rt

@jola wiadomo ze lakzdy moze miec przeciez swoje zdanie na dany temat to sa tyczy sie firm i pracodawcow co to szkolen a nie wiecie na jakie wynagrodzenie mozna liczyc w firmie jak sie ma dosiwadczenie?

susana

i właśnie o ty chodzi, skoro masz wiedzę, to nie dasz sobie w kaszę dmuchać i powiesz swoje zdanie, jeśli każe robić ci absurdalne rzeczy, a wtedy stajesz sie "niedobra", bo sie odezwałaś i won.

jola

Przecież nikt nie jest robotem i raczej skoro atrudniają ludzi na okreslone stanwoiska to chyba licza sie z tym ,że ludzie są doświadczeni i mają dużo wiedze skoro ich zatrudniają

susana

Źle jest i w siedzibie i w terenie , bo jeśli chodzi o euro fr.to gość źle traktuje pracowników ,sam fakt ze jednych zwalnia bez powodu-wystarczy ,że powiesz co ci na sercu leży, inni sami odchodzą, bo kto to zniesie?

n

@susana jest aż atk źle? A możesz podac jakieś konkretne przykłady sytuacji gdzie było tak źle?????

susana

tym kieruje gosciu,z którym współpracy nie polecam.ryzyko ogromne, popracujesz, wydoja, odezwiesz się, wywalą.

lola

a na jakim stanowisku bylas susana? mozna cos wiecej o przedstawicielach na rynek gabinetow kosmetycznych - payot,bioline? ma ktos jakies opinie?

jogomajo

Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych, zniżka pracownicza na wszystkie produkty oferowane przez Grupę Oceanic :) ale mają się czym szczycić :D to co oferuja i czym sie chwala to inne firmy nawet nie wspominają bo to jest ze tak powiem Z AUTOMATU :)

lelek

W sumie ostatnio pojawiły się jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, ciekawe tylko jakich zarobków można się teraz spodziewać.

Zostaw opinię o OCEANIC S.A. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OCEANIC S.A.