Opinie o Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków

Marta

@Kasia, długo pracowałaś? Czy oprócz atmosfery o której piszesz, że psuja ją pracownicy możesz wymienić jakieś plusy w zatrudnieniu w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków ? Wynagrodzenie na czas? Często prowadzą rekrutację?

Kasia

Pracowałam we wielu miejsach, to było najgorsze i jak przedmówca, nie poleciłabym najgorszemu wrogowi. Strasznie zniszczyli mi psychikę, do tego stopnia, że jak do tej pory jadę obok zakładu to mam mdłości. Przede wszystkim niszczą wszystko ludzie... wredni, samolubni, nie posiadający jakiejkolwiek empatii do osób nowych uczących się. Są zdania, że pierwszego dnia pracownik już będzie wiedział wszystko i ogarniał całość. Kończąc moją opinię dodałabym tylko, że firma dużo by zyskała, gdyby zauważyła co się dzieje między pracownikami. To już nie chodzi o kase, tylko o samą atmosferę w pracy, którą psują pracownicy.

metro

możliwość podjęcia stażu może być ciekawa, zwłaszcza, że pewnie później łatwo o stałe zatrudnienie u nich

ronno

Na produkcji nie trzeba dużo umieć @seweryn. No a benefity jednak zachęcają. Przy czym trzeba pamiętać, że na produkcji zarobki nie są zbyt wysokie, do 2000 netto na początek.

seweryn

@sinus, dodatkowo widziałem, ze szukają ludzi na produkcję, więc firma sie rozwija i zwiększa zatrudnienie. Jak napisali sa gotowi zatrudnić osoby bez doświadczenia zawodowego i przyuczyć do zawodu, a oferują umowy o pracę, czy pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego, świadczenia pieniężne na święta. Brzmi super.

Magda

dokładnie, konkurencja nie śpi, jak to się mawia... :) dlatego ja do nich chciałabym zaaplikować na stanowisko trenera sprzedaży (oczywiście na rynek apteczny) na woj. pomorskie

miśka

Używam ich - Oceanicy kosmetyków i powiem wam szczerze że jestem naprawdę mega zadowolona. Mam niestety AZS czyli atopowe zapalenia skóry i jestem mega alergiczką, a ich produkty mnie w ogóle nie uczuliły. Tylko niestey serie kosmetyków nie są za bardzo rozbudowane, wie może ktoś, najbardziej liczę na pracowników, czy planuje oceanic wprowadzić coś nowego do swojej gamy?

shuttle

OCEANIC S.A. jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego, od 30 lat specjalizuje się w produkcji światowej jakości kosmetyków antyalergicznych AA. Celem firmy jest pomoc osobom, które mają skórę wrażliwą i skłonną do alergii, poprzez tworzenie bezpiecznych, skutecznych i nowoczesnych kosmetyków, które pozwolą im prowadzić normalne życie, bez dolegliwości alergicznych.

Zgadzam się z tobą. Pracuję w firmie ponad 10 lat, jest coraz gorzej od 5 lat nie było podwyżki o premii zapomnij. Ludzi traktuje się jak zwierzęta. Specjaliści i ludzie kompetentni nie mają tu czego szukać.

Ioana

specjalista ds zaopatrzenia w dziale logistyki - czy warto tam aplikować? proszę napiszcie co sie obecnie dzieje w firmie...,dziękuje

konrad - 2010-02-26 17:07:34 Odradzam pracę w tej firmie-zdecydowanie, jesteś traktowany jak i to się tyczy ogólnie oceanica - bez podziału na siedziby

konrad

Odradzam pracę w tej firmie-zdecydowanie, jesteś traktowany jak "idiota" i odsyłany "od drzwi do drzwi"-gdy chcesz cokolwiek załatwić i się dowiedzieć. Problemy z umowami,problemy z wypłatą pieniędzy,problemy ze wszystkim i z niczym. Brak przepływu informacji z czymkolwiek-kwestie kadrowe- pożal się boże... [usunięte przez administratora]

bystry

Napiszcie jak tam się pracuje,kasa,atmosfera i jakie są reguły ?:) Jak firma postrzegana na rynku aptecznym i u lekarz ? Tylko szczerze :))) pozdrawiam

Marcin

czy to oznacza że w farmacji jest kiepsko, bo zamierzam składać papiery

z...

pewnie pracujecie w farmacji?! ja również jestem pracownikiem Oceanica juz od roku jestem bardzo zadowolony, na chwilę obecną nie zamieniłbym tej firmy na żadną inną.

Pracuję obecnie w firmie Oceanic i niestety zgadzam się z przedmówcą- beznadzieja... Właśnie szukam innej pracy.

Pracujesz góra 3 m-ce i to tyle, beznadziejna atmosfera i kasa byle jaka.

Zostaw opinię o Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków - Trąbki Małe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków