Opinie o Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków w Trąbki Małe ul. Gdańska 5

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków w Trąbki Małe ul. Gdańska 5

Arek

Niestety nie zawsze chcemy przyjąć krytykę naszej pracy. Normalna spoko firma więc zmieńmy podejście do pracy

@Arek

Arek, czy zechciałbyś napisać parę zdań więcej na temat pracy w Fabryce Kosmetyków i Farmaceutyków z Trąbek Małych? Z Twojej opinii wynika, że cenisz sobie tam pracę, co na to ma konkretny wpływ? Jak traktowani są tam pracownicy? O odpowiedzi proszę również i inne osoby.

Chętny do pracy
@Arek

Czy firma posiada specjalistę ds usprawnień produkcji? Widać po komentarzach, że firma opiera się na tradycyjnym modelu zarządzania - nieskutecznym w dzisiejszych czasach. Czy firma oferuje pakiet szkoleń wdrożeniowych dla nowego pracownika? Posiada wypracowane dokument JPL, SOP? Jak wygląda ścieżka rozwoju na stanowisku operatora? Czy istnieje plan wdrożenia takiej ścieżki. Jeżeli dobrze czytam i rozumiem opinię - zarządza wszystkim kierownik produkcji z wieloletnim stażem, bez doświadczenia w zarządzaniu produkcją w oparciu o jakikolwiek model nowoczesnego podejścia do rozwoju. Brak szkoleń, wizji od strony zarządu?

Mała

Tragedia jednym słowem nie przedłuzyli mi umowy bo niby ktos nagadał głupot na mnie jednym słowem ludzi nigdy nie bedą miec

@Zdenerwowana12, odbyłaś rozmowę kwalifikacyjną w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków. Czy mogłabyś w związku z tym przedstawić treści pozostałych pytań jakie zostały Ci zadane? W jakiej atmosferze się odbywała? Jak najlepiej się do niej przygotować? Wiem, że nie jesteś zadowolona z jej przebiegu, jednak może masz kilka wskazówek przydatnych dla innych użytkowników.

Szczera prawda

Oceanic Trąbki Małe to jest totalna MASAKRA! Ludzie odradzam Wam z całego serca podejmować tam prace! Pracownice , które pracują tam , to są tylko te , które są tam od 10, 15, 20 lat , jeśli przychodzi ktoś nowy jest traktowany jak śmieć ! Pracownice pomiatają , obgadują i wyśmiewają . Praca dla nowych kobiet jest bardzo ciężka - musisz dzwigać i biegać wszędzie za inne pracownice , bo one wiedzą jak wykorzystywąć nowych , ponadto uważają, że powinieneś robić wszystko 2 dnia tak szybko jak one po 10 latach :) pracownice wykończyły już dziesiątki nowych kobiet , a kierownik stoi po stronie starych pracownic i nic z tym nie zrobi, jeśli pojdziecie do niego z problemem jeszcze zgarniesz opierdziel , że on nie ma do tego głowy i nie powinnaś mu przeszkadzać . Podsumowując odradzam wszystkim tej " firmy" jeśli liczy się dla Was zdrowie i fizyczne i psychiczne.

Zdenerwowana12
@Szczera prawda

Dokładnie zgadzam się z Pana/ Pani komentarzem nie polecam tam pracować piszą że zatrudnia bez doświadczenia a jak przychodzi do rozmowy to kierownik jest zdziwiony że doświadczenia nie ma więc jaki to jest sens ?? Nie polecam .

Aplikowałeś do firmy Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
wieloryb

T ak czytam i sie zastanawiam gdzie praca jest lekka chyba nigdzie takiej nie ma

myszka

kazdy narzeka ze oceanic a wszczegolnosci ludzie zle traktuja drugich to jest nie prawda a kaska ktora tak napisała to co moze powiedziec jak pracowala trzy mieciace i robic jej sie nie chciało tylko plotami sie zajmowała pracowac wszedzie trzeba nawet jak ludzie sa wredni po co znizac sie do ich poziomu robic swoje i czesc ja tam pracowałam kilkanascie lat i wcale nie jest tak zle jak ktos chce to bedzie pracowal nawet jak ludzie sa porabani

xxx

A komentarze negatywne są regularnie usuwane :)

@Kasia, długo pracowałaś? Czy oprócz atmosfery o której piszesz, że psuja ją pracownicy możesz wymienić jakieś plusy w zatrudnieniu w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków ? Wynagrodzenie na czas? Często prowadzą rekrutację?

Pracowałam we wielu miejsach, to było najgorsze i jak przedmówca, nie poleciłabym najgorszemu wrogowi. Strasznie zniszczyli mi psychikę, do tego stopnia, że jak do tej pory jadę obok zakładu to mam mdłości. Przede wszystkim niszczą wszystko ludzie... wredni, samolubni, nie posiadający jakiejkolwiek empatii do osób nowych uczących się. Są zdania, że pierwszego dnia pracownik już będzie wiedział wszystko i ogarniał całość. Kończąc moją opinię dodałabym tylko, że firma dużo by zyskała, gdyby zauważyła co się dzieje między pracownikami. To już nie chodzi o kase, tylko o samą atmosferę w pracy, którą psują pracownicy.

metro

możliwość podjęcia stażu może być ciekawa, zwłaszcza, że pewnie później łatwo o stałe zatrudnienie u nich

ronno

Na produkcji nie trzeba dużo umieć @seweryn. No a benefity jednak zachęcają. Przy czym trzeba pamiętać, że na produkcji zarobki nie są zbyt wysokie, do 2000 netto na początek.

seweryn

@sinus, dodatkowo widziałem, ze szukają ludzi na produkcję, więc firma sie rozwija i zwiększa zatrudnienie. Jak napisali sa gotowi zatrudnić osoby bez doświadczenia zawodowego i przyuczyć do zawodu, a oferują umowy o pracę, czy pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego, świadczenia pieniężne na święta. Brzmi super.

Magda

dokładnie, konkurencja nie śpi, jak to się mawia... :) dlatego ja do nich chciałabym zaaplikować na stanowisko trenera sprzedaży (oczywiście na rynek apteczny) na woj. pomorskie

miśka

Używam ich - Oceanicy kosmetyków i powiem wam szczerze że jestem naprawdę mega zadowolona. Mam niestety AZS czyli atopowe zapalenia skóry i jestem mega alergiczką, a ich produkty mnie w ogóle nie uczuliły. Tylko niestey serie kosmetyków nie są za bardzo rozbudowane, wie może ktoś, najbardziej liczę na pracowników, czy planuje oceanic wprowadzić coś nowego do swojej gamy?

shuttle

OCEANIC S.A. jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego, od 30 lat specjalizuje się w produkcji światowej jakości kosmetyków antyalergicznych AA. Celem firmy jest pomoc osobom, które mają skórę wrażliwą i skłonną do alergii, poprzez tworzenie bezpiecznych, skutecznych i nowoczesnych kosmetyków, które pozwolą im prowadzić normalne życie, bez dolegliwości alergicznych.

Zgadzam się z tobą. Pracuję w firmie ponad 10 lat, jest coraz gorzej od 5 lat nie było podwyżki o premii zapomnij. Ludzi traktuje się jak zwierzęta. Specjaliści i ludzie kompetentni nie mają tu czego szukać.

Ioana

specjalista ds zaopatrzenia w dziale logistyki - czy warto tam aplikować? proszę napiszcie co sie obecnie dzieje w firmie...,dziękuje

konrad - 2010-02-26 17:07:34 Odradzam pracę w tej firmie-zdecydowanie, jesteś traktowany jak i to się tyczy ogólnie oceanica - bez podziału na siedziby

konrad

Odradzam pracę w tej firmie-zdecydowanie, jesteś traktowany jak "idiota" i odsyłany "od drzwi do drzwi"-gdy chcesz cokolwiek załatwić i się dowiedzieć. Problemy z umowami,problemy z wypłatą pieniędzy,problemy ze wszystkim i z niczym. Brak przepływu informacji z czymkolwiek-kwestie kadrowe- pożal się boże... [usunięte przez administratora]

bystry

Napiszcie jak tam się pracuje,kasa,atmosfera i jakie są reguły ?:) Jak firma postrzegana na rynku aptecznym i u lekarz ? Tylko szczerze :))) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków - Trąbki Małe

• Jak się pracuje w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków?

Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków

Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków