Opinie o Wellu Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wellu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wellu Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wellu Sp. z o.o. w Gdynia

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Wellu Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Rocky

A w którym to było roku? Bo w pandemii nie organizowano eventów a twoja opinia jest z 2021. Ponadto przygotowania do eventu były w godzinach pracy a opłata dodatkowa była za sobotę i niedziele oraz pracownicy mieli dni wolne do odebrania za event. Dodatkowo pracownicy brali udział w evencie, wieczornej kolacji z alkoholem i tańcami i jakoś nikt nigdy nie narzekał ani nie uciekał przed dwunastą jak Kopciuszek. Także ciekawa jest ta opinia. Chyba ci szkoda, że już nie jeździsz.

Peszek Nowy wpis

Od kiedy w firmie pojawił się coach, zbawienie firmy, zrobiło się bardzo nieciekawie. Nękanie ludzi, udowadnianie im jacy są beznadziejni , mimo swojej własnej zerowej wiedzy. Najważniejszy jest on i udaje jaki to jest groźny. Pojawiły się masowe zwolnienia. 30% firmy uciekło bo nie mogło znieść złej atmosfery. A firma zamiast zająć się osoba która to powoduje, to dalej daje coachowi (dyrektorowi operacyjnemu), więcej władzy, a on ja wykorzystuje do jeszcze większego znęcania się psychicznie nad ludźmi i gadkami o zwolnieniu bez powodu. (usunięte przez administratora) jest codziennością. Jedynym wyjściem była niestety tylko zmiana pracy... A szkoda bo było naprawdę dobrze i stabilnie. Firma się rozpada od środka, biznes partnerzy to widzą, nikt z tym nic nie robi...

Kobieta Nowy wpis

Co ma oznaczać „odejście od pracy zdalnej”? tej wykonywanej w 100% czy jednak hybrydowej tak samo”? ktoś napisał, że firma ma zamiar ją znieść i nie mam pojęcia jak teraz to rozumieć, zwłaszcza ze w ofercie dla specjalisty ds. kadr i płac piszą właśnie o trybie hybrydowym, na którym by mi zależało

Pracownik Nowy wpis

Warto dodać dla wszystkich którzy chcą lub będą chcieli aplikować, że firma odchodzi od pracy zdalnej.

No cześć, nie widzę w miarę aktualnych opinii a tak się składa, że udało mi się natrafić na ofertę dla specjalisty ds. Social Media. Piszą, że opcjonalne jest podjęcie się pracy na część etatu, co obecnie na próbę byłoby dla mnie jak najbardziej wygodne gdyż w moim aktualnym miejscu pracy grafiki są elastyczne. Tutaj także?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wellu Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Sonia

Była poruszana liczba zatrudnionych w siedzibie ale nie określono przy tym poszczególnych stanowisk, jaka występuje tam wiec obecna struktura? Najpierw pisano o rotacjach ale potem ktoś przytaczał nawet siedmioletni staż pracy, to jak w końcu z tym jest? i czy występują przy tym jakieś ewentualne podwyżki stażowe?

@Sonia

O co konkretnie pytasz? Rotacja jest tam gdzie albo pracownik rezygnuje albo pracodawca zwalnia. Czy zwalnia się tu pracowników? Tak, kiedy notorycznie popełniają błędy lub ściemniają, że pracują. Czy pracownicy sami się zwalniają? Tak. Kiedy chcą innej pracy, innego szefa, innej kasy itd. Przecież to wszystko zależy od człowieka i jego sytuacji oraz jego własnych oczekiwań, które nie każdy pracodawca może spełnić. Czy wraz ze stażem pracy wzrasta wynagrodzenie? Tak.

Rocky

Nadgodziny ani nie są dodatkowo płatne ani nie można ich odebrać w adekwatnej ilości. Przykładowo za 5 dni pracy po 12 godzin na wyjazdowym evencie dostajesz 300 zl. Żart

Damian
@Rocky

To bardzo mało. Jak to jest liczone i co z zakwaterowaniem jak to wyjazd? Firma opłaca, czy każdy musi sam?

Magda
@Rocky

A żeby ktoś w tej firmie wymagał od pracowników zostawania po godzinach...! Nic takiego się nie wydarza. Sami pracują po godzinach, nigdzie i nikomu tego nie zgłaszają, zwłaszcza przełożonym, a później mają pretensje, że nikt nie nagradza niepotrzebnej nadgorliwości.

Majka

Firma jak każda ma swoje mocne i słabe strony, jednak z przewagą mocnych. Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków i dodatkowo jest pakiet medyczny w prywatnej firmie. Firma w zeszłym roku zabrała nas do Barcelony na wyjazd integracyjny, wszystko było opłacone i zapewnione, zwiedzanie i fajna atmosfera. W tym roku przechodzi reorganizacje, pracujemy z coachem i mentorem, co jest Ok, bo to jak dzięki temu się rozwinę, już ze mną zostanie. Niektórzy jednak nagle widzą, że to jednak nie ta praca i nie ta firma, że chcą robić coś innego. I to też jest Ok, więc odchodzą. Czasami zatrudniane są młode osoby bez doświadczenia, bo fajnie rokują a nie było chętnych specjalistów. Takie osoby też czasami szybko odchodzą. Ogólnie polecam.

gosc

duza rotacja, ta sama ogloszenia 12 tygodnie temu.....

@gosc

Firma się rozwija i wciąż potrzebuje nowych pracowników, to nie rotacja.... Grupa ludzi, która tu pracuje (z małymi wyjątkami) nie zmienia się od 7-10 lat.

Barbara
@Trex

A ile osób tam pracuje? Ile jest osób w zespole?

@Barbara

Pracujących w siedzibie firmy to ok 20.

Grażyna
@Trex

wszystkie te osoby pracują na jedną zmianę, stałe godziny pracy ?

Dorota
@Trex

to znaczy że tyle ludzi jest na jednym stanowisku?

@Grażyna

Cześć! W siedzibie spółki pracuje się od 8 do 16:00, jednak jest możliwość dostosowania czasu pracy w obrębie dwóch godzin (7-15:00, 9-17:00).

T-Rex
@Trex

Zapomniałeś napisać, że 7-10 lat wciąż na tych samych stanowiskach.

Weronika
@T-Rex

A jest ktoś komu by przez tyle lat pasowało tylko jedno stanowisko? No ja to bym się zanudziła pewnie, ale ludzie są różni

Gość 666
@Weronika

A dajcie spokój, te rozmowy są bez sensu. W pracy liczy się, czy dostajesz to, na co się umówiłeś i co masz w umowie. Nie widać, żeby z tych rozważań wynikało, że ktoś tu został oszukany, powiedziano mu nieprawdę, sytuacja różniła się od tego co ma w umowie. Więc na plus.

Nina22

Pracuję z firmą WellU kilka lat . Miałam w tej firmie swoje wzloty i upadki . Jak w życiu . Pracuje tu zespół młodych , prężnych osób z pomysłami .Jedni odchodzą, inni przychodzą , jeszcze inni pracują tu od lat . Atmosfera w firmie jest dobra , chodź bywają dni nerwowe i ciężkie . Ludzie wspierają się w trudnych chwilach i to nie tylko w pracy, ale również prywatnie . Jest to firma , która prężnie weszła na rynek i ciągle walczy o zasłużoną ,dobrą pozycję na nim . Szefowie – czterech Panów o bardzo różnych temperamentach i usposobieniach. Wykazują się dużą stanowczością w organizacji pracy zespołu . Są wymagający, ale też wymagają dużo od siebie . Potrafią pochylić się nad problemami pracowników. Wykazują empatię w trudnych, życiowych chwilach .Potrafią również wyrazić swoją krytykę , czasem dość ostro, ale to ”przywilej bycia szefem”. Nigdy! Żaden z nich nie złamał , danego mi słowa . Wszystkie rozmowy, negocjacje( często trudne- np.; podwyżki, nowe projekty ), zawsze prowadziły do sensownego kompromisu i zadowolenia stron. Praca w firmie łączy się z organizacją eventów , targów a co za tym idzie, wyjazdów na kilka dni , mieszkaniu w hotelach i pracy ponad normatywny czas . Firma zapewnia nam wtedy noclegi w dobrych hotelach , całodzienne wyżywienie i transport. Osoby biorące udział w takich wydarzeniach otrzymują zawsze premie. Ich wysokość jest zależna od długości tych wyjazdów . Firma nigdy nie spóźnia się z wypłatą wynagrodzeń .I jeszcze jedno jeśli potrzebujesz dnia wolnego , urlopu to na pewno go dostaniesz .

Kat

Jest OK, chociaż atmosfera zależy od działu. Ludzie są ze sobą bardzo zżyci. Warunki są dokładnie takie, na jakie umawia się z przełożonym, zgodnie z umową.

Damian
@Kat

To super ze dotrzymują warunków bo czasem z tym różnie bywa. Napiszesz ile ci zaproponowali na początek, bo chce wysłać CV ale zawsze warto zrobić wcześniej research żeby się nie rozczarować co do kasy.

Jola

Pracowalam w dziale dystrybucji, której szefem jest człowiek o usposobieniu socjopatycznym. Jego hasło przewodnie to "krew, pot i łzy". Początkowo myślałam, że to kiepski żart. Potem zobaczyłam, że regułą jest doprowadzanie dziewczyn z działu do łez i zachęcanie do donoszenia na siebie nazwajem. W firmie panują absurdalne relacje. Wiele decyzji podejmują żony, które wtrącają się w sprawy firmy. Jest olbrzymia rotacja. Ludzi zwalnia się za domniemanie braku lojalności czy np. odwage poproszenia o podwyżkę. Po kilku miesiącach pracy tam czuję, że wyciśnięto mnie jak cytrynę obiecując złote góry, a potem zwolniono w trakcie zachorowania na (usunięte przez administratora) Należy unikać tego miejsca i tych ludzi.

ala

oj slabo, jeden z pieciu panow- szefow jest niezrownowazony psychiczie i jak jemu podpadniesz to spadasz z firmy, niezaleznie od wynikow... nawet jak jestes chory na L4 i nie jestes w stanie pracowac to i tak cie zwolni z jakims idiotycznym powodem, ze nie zagralo pomiedzy wami a firma....zart.... nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Wellu Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Wellu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wellu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wellu Sp. z o.o.?

Wellu Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wielkopolska 280
    81-531 Gdynia