Opinie o Gdański Uniwersytet Medyczny w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gdański Uniwersytet Medyczny, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gdański Uniwersytet Medyczny o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdański Uniwersytet Medyczny w Gdańsk

Mirek

Hej wszystkim, Kazdemy, kto będzie chciał kandydować do roboty w GUM-ed stanowczo odradzam, od miesięcy niewiele się zmieniło (poza pracą zdalną, choć ponoć nie każdy może, przez właśnie tego jednokomórkowca umysłowego - Kwestora). Tak, w trakcie epidemii, szanowny jegomość stwierdził mimo możliwości pracy zdalnej - aby przychodzić. Dlaczego? Nikt nie wie, ma to pewnie sporą korelacje z jego IQ, profesjonalizmem oraz zdolnościami percepcji świata jak i zrozumieniem swojej pracy. Dalej - takiego kolesiostwa jak w GUM-ed to ze świecą szukać, góra kryta od góry na dół, najzwyczajniej dla ludzi szkoda nerwów, połowa kadry zarządzającej to odpadki korporacyjne, które nauczyły się gnić a nie robić. Więc jest sobie taka kadra zarządzająca, która nie potrafi zarządzać oraz nie są specjalistami w swojej dziedzinie. Czasem jest zastanawiające jakim cudem są na tych stanowiskach więc największym ich osiągnięciem było zapewne awansowanie w korpo po znajomościach, by potem z CV uderzyć w budżet i nikt się nie połapie. Jeszcze pal licho jakby wzięli kompetentnego managera z korpo ale nie, rekrutują się nawzajem te ameby które są w korpo do odstrzału bo nawet HR-y się połapały z kim mają do czynienia. Kwestor jest zasadniczo odrzutem Hestii. Ale spokojnie! To nie tak, że odszedł za lepszą posadą, nie, kwestora na zbite cztery litery (tylko te przednie, zaczynające się na "P") go (usunięte przez administratora). Aby dodać do tej parodii stanu rzeczy, nikt mu nic nie zrobi? Dlaczego? - Bo to koledzy. Głównym księgowym uczelni jest więc (usunięte przez administratora) który nie rozróżni strony Aktywów od Pasywów... Brawo GUMED. Dział finansowy jest zasadniczo dziwnym lustrzanym odbiciem świata kompetencji, im ktoś niżej tym zapewne ma jej więcej. Wiec jeśli jesteś bezmyślnym karierowiczem, straciłeś własnie prace jako manager ze względu na własne braki w wiedzy czy kompetencji, to polecam GUMED - Finanse. Jeśli natomiast nie chcesz mieć doczynienia z szefem którego poziom inteligencji zaprzestał się rozrastać po wyrównaniu z butem, to nie polecam.

Obecny pracownik

A mi się dobrze pracuje. Szefowie są w porządku , firma uczciwa, można się rozwijać, regularnie są podwyzki. Zatrudniono sporo nowych osób, z nowoczesnym podejściem i dużo się zmienia na lepsze na uczelni.

Henry

@Obecny pracownik regularne podwyżki, czyli co ile ?

@Henry

Raz do roku, 7 %. Były w 2019, 2020 i są zapowiedziane przez ministra także w 2021.

Izabela Nowy wpis
@Obecny pracownik

A czy pracownik sam może ubiegać się o podwyżkę wynagrodzenia w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym? Jest taka możliwość, że można sobie ją w jakiś sposób wypracować? Jeśli tak, to jak?

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gdański Uniwersytet Medyczny?

Mirek Nowy wpis
@Pytanie

"czy jesteś gotowa wykonywać pracę kwestora za 1/5 jego pensji" "czy przemilczysz fakt, że jego robota ląduje nawet w innych budynkach" "czy ma Pani doświadczenie w redagowaniu dokumentów dla osób bez większej wiedzy finansowej, będących głównym księgowym uczelni medycznej?" Nie rób sobie tego...

k.
Kandydat

A jaki dział?

W dziale finansowym? :D

Ilona Nowy wpis
@Mirek

Hej @Mirek, nie wiesz czy szykują się jakieś zatrudnienia w dziale finansowym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym? Jako osoba z wewnątrz, możesz mieć lepsze informacje:)

Ilona

Czy rozpoczynając pracę w GUM możemy liczyć na jakąś możliwą do zrealizowania ścieżkę kariery? Znacie może osobiście kogoś, komu udało się z niej skorzystać?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gdański Uniwersytet Medyczny na stanowisko Samodzielny Referent - Specjalista ds. zamówień publicznych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

N.
Kandydat

Czy coś się zmieniło?

@N.

Nie.

@Mirek

Przepraszam, zmieniło się. Teraz jestem już pewien, że ten młotek cofa się w rozwoju...

xxx
@Mirek

czy ty wiesz co to korpo?! Mylisz organizację, porządek i kompetencje z trójmiejskim januszowem! tu nie ma firm na poziomie zachodnim tylko odpadki s stylu call center firm, których inne miasta nie chcą, a śmieszne lokalne firmy to żadne korpo...Ludzie, czasem wyjedzie poza to dziwne i chaotyczne trójmiasto

@xxx

XXX - przeczytaj ze zrozumieniem co napisalem. Bo na pewno nie dalem tam informacji o tym, ze ktos ma w Gumed kompetencje. Jeśli chodzi o ich brak w korpo owszem poziom znikomy, jednak to przemawia tylko gorzej o Gumed. W ktorym poziom jest zdecydowanie mniejszy, jesli mowa o zarzadzaniu.

Czy w Gdański Uniwersytet Medyczny panuje luźna atmosfera?

***

Wspaniali ludzie w Biurze ds. Studenckich

Dawid

Pewnie nie każdy może pracować zdalnie chociaż wydaje się nam inaczej!

Mar.

Żenujące podejście do kandydatów... Sami z siebie, niepytani deklarują informację zwrotną o wyniku rekrutacji, niezależnie od decyzji, a później zero kontaktu. Spoko, wiadomo nie ma czasu, ale po co sami z tymi wyjeżdżają? Zapewne, że zrobić wrażenie profesjonalnych i w porządku. No cóż, efekt jest odwrotny... Nigdy nie zostawiam opinii w takim temacie, ale taki fałsz i perfidia mnie irytują i należy to piętnować. Rynek pracy na szczęście się zmienia i naprawdę trzeba szanować ludzi i ich czas. Na początek może warto prostu nie rzucać słów na wiatr? Taki mam pomysł :)

Mirek

w GUMed źle się dzieje ostatnio. Rektor ignoruje sygnały o tym, że działem finansowym zarządzają ignoranci. Kanclerz ignoruje sygnały o tym, że Kwestor jest niekompetentny (razem ze swoja pomocnica w podeszłym wieku). Kwestor ignoruje wszystko bo nic nie rozumie + wszystko w tej jego niekompetencji opóźnione. Pracy NIE POLECAM NIKOMU!

M.
@Mirek

O matko, a właśnie jestem zainteresowana pracą w dziale finansów... Pan Kwestor wydaje się bardzo kompetentną osobą. Widziałam też, że w tym dziale prowadzonych jest wiele rekrutacji. Na czym polega problem? Proszę o więcej informacji.

@M.

Zwala swoją pracę niżej, broń boże nie patrz na wrażenie, on praktycznie nic nie robi oraz nie wie, najgorsze ze kanclerz zdaje sobie z tego sprawę i nic z tym nie robi.

iHr

GUMed był może i okejaśny ale po zmianie Kwestora, pani z-ca jest spuszczona ze smyczy. W korporacji by takie zachowanie skutkowało zwolnieniem dyscyplinarnym w obawie o pozwy mobbingowe.

latara

Cześć wam. GUMed jest okejaśny i tyle w temaci :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gdański Uniwersytet Medyczny - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gdański Uniwersytet Medyczny
3/5 Na podstawie 3 ocen.