Motorola Solutions

3 Dodaj opinię
Motorola Solutions
3 164 671 5 1
Rosa

Supply Chain - szczerze odradzam. Ciagla zmiana zadan, obszarow, brak back upa podczas urlopu, ciagle nadgodziny, praca nawet w weekendy, niedocenianie pracownikow, dziwne tajemnicze 'awanse' w dziale i jeszcze dziwniejsze zwolnienia. Do tego management coraz bardziej zapatrzony w korpometody tresury ludzi, team lederzy i leadzi o watpliwym podejsciu do pracy i drugiego czlowieka. Pieniadze - srednie patrzac na inne firmy w miescie, podwyzki - o ile 'zasluzysz' to raz na 2 lata moze 5% dostaniesz, bonusy - tez srednie. Do tego powoli wchodzi w zycie megawygodny desk sharing. Dzial ciagle sie powieksza, a z kazda kolejna osoba robi sie tu coraz bardziej korporacyjnie i po prostu niekomfortowo.

Kandydat
Nazwa działu: Finanse
 Pytanie

Order management coordinator druga zmiana 15-23 ktoś podzieli się opinią ?

Mateusz
Nazwa działu: Finanse

Czy pracuje ktoś na stanowisku order management coordinator night shift ? Chyba nowy projekt dla Kanady. Z góry dzięki za każde opinie plusy i minusy ?

Zobacz wszystkie opinie (671)

Frontend developer 2019-08-30 08:14 przez dev

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja rozpoczyna się od rozmowy telefonicznej, później otrzymanie testu z 3 zadaniami (głównie algorytmika). Następnie zaproszenie na rozmowę, która trwa około 2h. Część HR-owa wydawała mi się trudniejsza niż techniczna. Cały proces oceniam bardzo pozytywnie - stały kontakt, szybki czas odpowiedzi, mili i uprzejmi ludzie. Zaoferowane wynagrodzenie też atrakcyjne

Pytania

Podstawowe pytania z html/css i js. Jedno zadanie na kartce i jedno na tablicy. Pytania z angulara, testy jednostkowe, ngrx. Z części HR: standardowe pytania o doświadczenie, przyszłość albo jak poradzisz sobie w danej sytuacji. Na rozmowie były 3 osoby.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Motorola Solutions