Motorola Solutions

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Motorola Solutions

Miki Nowy wpis
Pracownik

Fantastyczna praca i fantastyczni ludzie - atmosfera jest zdecydowanie jednym z największych plusów Motoroli.

Ja
Kandydat

Jedna z gorszych firm jeśli chodzi o rekrutacje. I oczywiście pytania też są zadawane zależnie od płci

Barbara
@Ja

Co? Jak to? Jakie pytania padły podczas rozmowy i skąd wiedza, że druga płeć by takich nie usłyszała? Dokładnie prosze.

ja Nowy wpis
Kandydat
@Barbara

Rekrutowała się ze mną koleżanka dostała bardzo proste pytania takie jak: co to jest obiekt, klasa. Pan kazał jej napisać klasę, metodę i tablicę. Natomiast ja dostałem pytania o wzorce projektowe, testy każdego rodzaju, potem dopytywanie się o bardziej szczegółowe rzeczy związane z testami, dostałem też pytania o dokładne wielkości danych w pamięci. Moja rozmowa rekrutacyjna trwała 3,5h a koleżanki jedynie 1,5h. Rekrutowałem się na interna

Motorolanin 2 :) Nowy wpis
Pracownik
@ja

Niezła zanęta, ale warto pamiętać ze rozmowa rekrutacyjna trwa maks 2h. jesli Twoja trwała to więcej to podaj datę i godzinę

Motorolanin Nowy wpis
Pracownik
@Motorolanin 2 :)

He he, zapomnij, zbyt slaba byla ta prowokacja. 3,5 godzinne interview...dobre, dobre. mocne i dlugo trzyma! Kto to wymysla na tym swiecie i mysli ze sa jeszcze tacy co w to uwierza :-)

Koczkodan
Kandydat
 Pytanie

Takie pytanie do ludzi którzy pracowali lub pracują w moto: jak z zarobkami? Dostałam właśnie okres próbny do Maja, 5k na stanowisko juniora w finansach. Czy po okresie próbnym dostaje się więcej? Jeśli okres próbny kończy się tuż przed podwyżkami to czy jako nowy pracownik z nową umowa kwalifikuje się do podwyżki?

Ja
Pracownik
@Koczkodan

W finansach po okresie próbnym nie ma podwyżek. To nie IT.

Motorolanin 2 :)
Pracownik
@Ja

w IT tez nie ma podwyzek po okresie probnym w standardzie

presiu
Kandydat
 Pytanie
@Koczkodan

Hej, 5k na reke czy brutto?

tester
Pracownik
@presiu

mogłaś wynegocjować więcej, akurat stawki na juniora w Moto wzrosły :)

Koczkodan
Kandydat
@presiu

5k brutto usłyszałam że 5k to maks

Karol
Kandydat
 Pytanie
@tester

Da radę 6k?

Koczkodan
Kandydat
@Karol

Na juniorze nie. Próbowałam :/

tester
Pracownik
@Karol

6k na juniora nie, ale blisko, powodzenia :)

Zatrudniony
Pracownik
@tester

Jakby ktos dalej chcial info - nie ma podwyzek po okresie probnym, ale sa pod koniec roku - zalezne od tego jak cie Team Lead oceni, da sie od kilku do nawet 15-20% w wyjatkowych sytuacjach plus do tego premia roczna

Jolanta
@Zatrudniony

i to tak na każdym stanowisku jest, że po okresie próbnym ma się wciąż taki sam zarobek?

Administrator

Szukam pracy w mieście Kraków. Zainteresowała mnie oferta firmy Motorola Solutions. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4500 ?

Zatrudniony
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

Stanowisko/dzial? na juniorze 4500 pewnie spoko, na wyzszym raczej wiecej bym na twoim mcu oczekiwal...

zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Hej, Jak z językiem angielskim w finansach w dziale AP? Czy praca jest głównie w języku? Ktoś orientuje się jakie widełki na stanowisku Accounts Payable Specialist?

pracownik
Pracownik
@zainteresowana

Wymagania co do języka nie sa jakieś wysokie, ale zależy gdzie trafisz. Jeśli chodzi o widełki to nikt Ci jawnie ich nie przedstawi. Starzy pracownicy są zawsze gorzej traktowani od nowych i nierówności są duże. Zastanów się dwa razy czy na pewno chcesz iść do tej firmy.

Bogdan
@pracownik

Czemu nikt nie poda widełek? Przecież jeśli to nawet firmowa tajemnica to nikt nie chce konkretnej wypłaty tylko orientacyjną. Czemu starsi pracownicy z doświadczeniem są gorzej traktowani to znaczy finansowo. Nie powinno być odwrotnie?

Zatrudniony
Pracownik
@Bogdan

widelki sa, ale bardzo szerokie wiec ci duzo to nie pomoze - czesc zalezy od tych dodatkowych rzeczy jak certyfikaty/studia plus ile sam powiesz. w AP nie pracowalem ale na zwyklego specjaliste (pomiedzy juniorem a seniorem) - mysle ze pomiedzy 5-6k brutto - ale ja mam doswiadczenie w finansach, nie dokladnie w ap wiec moze sie troche roznic

Borys- Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzien dobry, Jak wygląda u Was akademia ? Czy podstawy podstaw javy / c++ wystarcza by aplikowac?

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Motorola Solutions?

Motorolanin
Pracownik
@Pytanie

Umowa na czas nieokreslony. Pozdrawiam

Pytanie2
Kandydat
 Pytanie
@Motorolanin

Oferowana jest umowa na czas nieokreślony od pierwszego dnia zatrudnienia?

Motorolanin
Pracownik
@Pytanie2

Wpierw umowa na 3 miesiace na okres probny a potem na czas nieokreslony. Pozdrawiam

Zuzanna
@Motorolanin

A jest szansa na zlecenie? Bo mi się nie chce wiązać pierwszego dnia umową, kiedy nawet nie wiem czy praca mi się spodoba...

Motorolanin
Pracownik
@Zuzanna

Nie, nie stosujemy umow zlecen tym bardziej na „probe”. Po to dla obydwu stron jest okres probny. Pozdrawiam

Zuzanna
@Motorolanin

No ale przecież 3 miesiące to strasznie długo!! Jak mi się nie spodoba to co? Ręce związane...

Ja
Pracownik
@Pytanie

UOP

Motorolanin
Pracownik
 Pytanie
@Zuzanna

Chcialbym Ci zwrocic uwage ze to rowniez Ty mozesz nam sie nie spodobac i co wtedy? Rece zwiazane…

Motorolanin 2 :)
Pracownik
@Ja

Mozesz rozwiazac umowe z zachowaniem okresu wypowiedzenia 2 tygodnie

Z_Motki
Pracownik
@Zuzanna

@Zuzanna - przez pierwsze 6 miesięcy okres wypowiedzenia wynosi 2 tygodnie więc znów aż tak bardzo te ręce nie są związane ;)

chryste
Kandydat
 Pytanie
@Zuzanna

wyznaje polityke Mentzena " XD " chcesz zlecenie i pewnie z dyszke netto ? :)

Administrator

Motorola Solutions poszukuje osoby na stanowisko Developer w miejscowości Kraków. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Lukas_90
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
Kandydat
 Pytanie

Siema, Ile można zarobić na start w Motoroli na stanowisku junior validation?

Administrator

W Kraków Motorola Solutions prowadzi rekrutację na stanowisko Accountant. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Kandydat Nauk Technicznych
Kandydat
 Pytanie

Dziwne zwyczaje przy rekrutacji. Zawracają głowę 3 etapami (2 lata temu na staż). Przechodzisz pierwszy,drugi,trzeci i co? I nic. Nie odzywają się. Po kanonadzie e-mailami nie było osoby odpowiedzialnej za rekrutację :) Tak troszkę słabiutko....

Anon anoncio
Kandydat
@Kandydat Nauk Technicznych

U mnie to samo. Jeszcze po ponad roku dostałem e-maila z wiadomością typu "och jak nam przykro, jesteś super, ale nie możemy ci zaproponować STAŻu ". Byłoby to może zwykłym faux paus, ale zważając na to że miałem już pracę to było to conajmniej śmieszne. Gdybym to ja był prezesem to wyrzuciłbym cały HR na zbity pysk ;)

Kandydat
Kandydat
@Kandydat Nauk Technicznych

Potwierdzam, ale jak sobie wymyślili etapy niech tak mają. Ja natomiast zwrócę uwagę na nieprofesjonalne podejście do kandydatów. HR Motoroli mógłby spokojnie konkurować o 1 miejsce firmy Top Janusz. W teorii "pracodawca roku" :D. Rekruter z rozmowy pięknie mruczy, że na odpowiedź czeka się 2 tygodnie a w rzeczywistości dostajesz ją 8 tygodni później i uwaga, dostajesz po takim czasie tekst złożony z 50 słów :DDD. Co więcej zgadałem się z równoległymi kandydatami i okazało się, że jest to mniej lub bardziej przerobiona copy pasta, która ma się nijak do tego jak przebiegała rozmowa. Polecam nagrywać te 120minutowe spotkania, żeby się potem pośmiać z ich niekompetencji :)

Pradawny kandydat
Kandydat
@Kandydat

Jak (usunięte przez administratora) lat temu próbowałem aplikować. Jestem spod Szczecina. No więc pojechałem na pierwsze spotkanie gdzieś tam może w centrum Krakowa. Trochę pogadliśmy po angielsku po czym dostałem do rozwiązania jakieś testy z Javay albo z C/C++ albo ze wszystkiego na raz już nie pamiętam. Po czym pojechałem do domu. Za jakiś dość krótki jednakże czas, zaprosili mnie na rozmowę z jakimiś kierownictwem już w drugiej siedzibie gdzieś już na peryferiach Krakowa (przynajmniej tak to odebrałem), rozmowa po angielsku o (usunięte przez administratora) Maryny. Po czym dostałem podobne info do ciebie na maila. I wtedy zastanawiałem się czy test wypadł słabo, czy też ta późniejsza rozmowa nie przekonała szefostwa co do mojej osoby. A to dość istotne, bo jeśli test wypadł słabo to kiego grzyba wzywali mnie na rozmowę i ponowne przybycie do Krakowa na z drugiego końca Polski :). W każdym razie dwa razy w życiu byłem w Krakowie i dwa razy na rozmowie w Moto.

Mika
Kandydat
@Kandydat Nauk Technicznych

Smutne, że nic się pod tym względem nie zmieniło od czasu Twojego posta. Przechodzi się przez wszystkie etapy, informują, że odezwą się z feedbackiem po 2 tygodniach, a potem cisza nawet po wielu tygodniach.

Były pracownik
Były pracownik

Z perspektywy byłego pracownika na stanowisku seniorskim zdecydowanie nie polecam tej firmy. Wynagrodzenie bardzo średnio rynkowe. Kadra zarządzająca nie posiadająca umiejętności zarządzania o kulturze komunikacji już nie wspomnę. Byłem zatrudniony na stanowisku seniorskim, wykonywałem swoje obowiązki zgodnie z zakresem, niemniej jednak to było nie wystarczające zgodnie z niepisaną zasada osoby na wyższym levelu że tak to ujmę powinny jeszcze angażować się w zadania, pracę nie że swojej dziedziny czyli wykonywać pracę na rzecz działu i całej organizacji w Krakowie. Jak to przedstawił mój szef potrzebne jest większe "visibility" że nasz dział ma większy potencjał niż wszyscy zakładają ;) jednym słowem płacimy ci za jeden etat ale pracuj na dwa lub najlepiej na trzy etaty. Jakież było moje zdziwienie kiedy odmówiłem i usłyszałem że taki potencjał nie może się zmarnować :D manipulacja najwyższych lotów. Anyway skończyło się tak, że odmowa po roku skończyła się brakiem podwyżki oraz marną przeminą roczna bo jak wspomniałem wcześniej osoby na wyższych levelach mają obowiązek pracować więcej ale gratyfikacji za to nie dostają w postaci większej pensji. Koniec,końców skończyłem współpracę przed wybucham covida i cieszę się z nowej pracy która gratyfikacje mnie za zakres moich obowiązków i nie przymusza do pracy innej niż w umowie :)

1
Incognito

Problem z zatrudnieniem w Centrum Finansowym stał się widoczny juz od 2 lat , a jego skutki pracownicy doświadczają w życiu codziennym. Pracownika z kilkuletnim doświadczeniem, zastępuje się starzystą na niepełnym etacie. Wieloletni pracownicy są bardzo mocno dociążani obowiązkami, aby wypełnić ów luki. Przy tym wszystkim, prośby o możliwość pracy na nadgodzinach są istnym żebraniem od pewnego czasu. Dostajesz całą listę nowych rzeczy, a managment myśli, że Twoje 8 godzin dziennie magicznie się rozciągnie, jeszcze znajdziesz czas by co chwila szkolić nowych pracowników (bo przecież wyszkolenie kogoś kto ma 0 doświadczenia zajmuje 2 godziny...). Atmosfera w finansach jest bardzo napięta. Widać oszczędności na każdym kroku. System premiowy z roku na rok wygląda coraz gorzej : Twoja dobra (wysoka) premia kosztem tego, że komuś trzeba będzie ją zmnieszyć lub zabrać. A i tak jej wysokość będzie zależeć od tego jak dobrze żyjesz ze swoimi przełożonymi, nie od Twojego zaangażowania bądź efektów Twojej pracy. Wprowadza to ogromne napięcia w zespołach. Są bardzo duże dyspropocje w pensjach, doświadczeni pracownicy firmy zarabiają tyle co ludzie dopiero co zatrudnieni. Podwyżki? Musisz sam iść i żebrać przez pół roku, albo postawić sprawę na ostrzu noża (podwyżka albo wypowiedzenie). W ten sam sposób dostaje się tutaj awanse. Jest przydział na każdy zespół – ile może być specjalistów, a ile seniorów, choćbyś mocno się starał, jeśli pozycje są już obsadzone, nie masz szans na awans. Ale jest światełko w tunelu - dla cierpliwych- możesz czekać rok, dwa, pięć, dziesięć lat w końcu ktoś z zespołu się wykruszy i wtedy dostaniesz awans, za który będziesz płacił przez kolejne 5 lat i będzie Ci to wypominane przynajmniej raz w miesiącu. Starzyści wykonują pracę doświadczonych ludzi, są rzucani na głęboką wodę, nikt nie ma czasu im pomóc albo poprowadzić, bo każdy jest bardzo mocno dociążony codziennymi obowiązkami. Motywacja? Managment uważa, że sam powinieś czuć się zmotywowany do pracy, Twoja marna pensja powinna Cię motywować i oczywiście dobro firmy, o którym masz myśleć każdego dnia. Praca na zwolnieniu lekarskim czy odpowiadanie na maile podczas urlopu jest w Centrum Finansowym czymś naturalnym. Team Leaderowie są grupą ludzi najgorzej ocenianych, ich umiejętności zarządcze są poniżej wszelkich dopuszczalnych norm, są na swoich stanowiskach od 10ciu lat i nie planują tego zmieniać. Znudzeni swoją pracą, kompletnie nie znający definicji słowa „leader”- są ich przeciwieństwem, nieudolni na swoich stanowiskach. Prawdą jest też, że pracuje się tam na bardzo starych technologiach, managment zdaje się nie widzieć irytacji ludzi, gdy co rusz system wiesza się bez przyczyny. Chaos panujący już od 2017, a nikt nie potrafi nad nim zapanować. Projekty/nowe zespoły to rozwiązania mające magicznie uleczyć coś co wali się już od kilku lat, są bardzo krótkoterminowe – marnostrastwo czasu i pieniędzy. System nagrodowy całkiem niezły jeszcze w 2016, w tym momencie już praktycznie nie istnieje. Jeszcze w 2015, czy 2016 poleciłbym z czystym sumieniem tą firmę, teraz - aplikowanie to bezsens, strata czasu. Absurdalność decyzji i przedsięwzięć firmy sprawi, że poziom Twojej irytacji sięgnie zenitu każdego dnia. Jeśli chcesz wypalić się w wieku 2kilku lat i stać się typowym „no-lifem” - Moto rola będzie firmą idealną. Nerwica gratis. Plusy: - home office (po uprzednim uzgodnieniu z przełożonym, nie ma z tym problemu) - możliwość wyjścia w czasie pracy załatwić swoje prywatne sprawy (jak wyżej) - 30 min przerwa w czasie 8h pracy - kursy językowe (English, German, Italian, Spanish, French, Russian, Polish) – 2 w tygodniu – 60 min do odrobienia Minusy: - chaos - brak motywacji pracowników - niskie płace - małe możliwości na podwyżkę (awans) - stare technologie (ciągłe problemy z systemami) - odpowiedzialność spychana na pracowników niższych szczeblów - napięta atmosfera - mało wykwalifikowanych ludzi ( Ci najlepsi już dawno odeszli i zostali zastąpieni starzystami i juniorami) - kolesiostwo - duża rotacja pracowników - perspektywy ( a raczej ich brak) - silna presja - słaba oferta szkoleniowa (nic z tego co faktycznie mógłbyś wykorzystać w swojej pracy – brak szkoleń podnoszących Twoje umiejętności z zakresu finansów, większość to co roku te same szkolenia miękkie) - work life balance nie istnieje - great place to die

org
@Incognito

100000% racji, podpisuje się pod

Motorolek
@Incognito

Niestety....to co się dzieje w finansach to jedna wielka hucpa. Nieuczciwość w przyznawaniu awansów jest w wielu miejscach, ale tutaj przekracza wszelkie granice dobrego smaku i przyzwoitości.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
FOC
@Incognito

Zgadzam się z każdym zdaniem w 100%, wszystko to prawda, a kiedyś w finansach pracowało się naprawdę fajnie. Od ponad 2 lat seniorzy są wykorzystywani do granic wytrzymałości, skoro dostali awans na seniora to powinni spłacić ten "zaszczytny" dług. Team leaderowie zajmują się tylko plotami i ich rozsiewaniem, zero pomocy merytorycznej, zero wsparcia i motywacji. Awansów nie ma, podwyżek nie ma, perspektyw nie ma. Praca rozdzielana jest bez logicznego wyjaśnienia, jedne osoby nie widzą w co ręce włożyć, a w tym samym czasie inne wysiadują na zalando albo w kuchni. Ludzi z doświadczeniem coraz mniej, bo nikt nie chce pracować w takiej atmosferze, gdzie pracownika traktuje się jak powietrze.

Pionieer500
Kandydat
 Pytanie
@FOC

Aplikuje do finansów, czy coś się poprawiło w międzyczasie?

Blak
Pracownik
@Pionieer500

Tak, znowu nastala moda na zatrudnianie. Myślę, ze wiele pracowników ocenia to na plus. Niestety szalu z zarobkami nie ma. Spora presja na osobach z doświadczeniem.

Java projekt TNCT
Były pracownik

Generalnie to nie polecam. A właściwie to odradzam. Brak podstaw aby to coś nazwać projektem. Kolesiostwo i leśne dziadki to standardt w tej firmie ale TNCT to przegięcie pały. Tak brudnego i ulepionego czegoś nigdy wcześniej nie widziałem. To nawet nie jest poziom pierwszego roku studiów. To jest papaka pomielonego wszystkiego ze wszystkim bez solid bez sensownej struktury klas. Jedno okno.(usunięte przez administratora) UWAGA na to coś. Obrzydliwe. To jest po prostu obrzydliwe.

Motorolanin 2 :)
Pracownik
@Java projekt TNCT

Mozesz sie wkurzac na ten projekt ale w skali kilkuset to jest poprostu wyjatek potwierdzajacy regule.

Były
Pracownik
 Pytanie
@Motorolanin 2 :)

Tak ? Wy nawet nie wiecie po co jest spring w java. Chańba to jest najlepsze określenie na TNCT. ZERO wstydu ? Serio?

Były
Pracownik
 Pytanie
@Motorolanin 2 :)

A kto się wkurza ? KORUPCJA. Tyle w temacie. Borsuk rządzi.

Były
Były pracownik
@Java projekt TNCT

Ja to widziałem, zlepek kodu Javy. Niesamowite że takie coś może istnieć. To nie ma prawa istnieć ale istnieje. Menu to 200 ifów naprzykład. Potwornie to wygląda. Brak solid, spring, niczego sensownego. To nawet nie jest źle. To spontaniczny kod doklejany setki razy w sposób kompletnie bezmyślny.

Nowy kwiatek
Kandydat
 Pytanie

Czy jakieś opinie na temat zespołu audytowego? Nigdzie nie ma nic na forach.

Karol
Kandydat
 Pytanie

Czy w Motoroli używa się SAP? Czy jest szansa na 6k brutto na juniorze?

Administrator

Firma Motorola Solutions dodała ofertę pracy na stanowisko Senior Analyst. Warto składać swoje CV?

Administrator

Czy zarobki oferowane przez Motorola Solutions są adekwatne do zakresu obowiązków?

Hh
Pracownik
@Administrator

Niestety w finansach nie są

Pasjonat
Kandydat
 Pytanie

Pytanie do Inzynierow, Software Developerow: czy technologia w firmie jest faktycznie przestarzala tak jak pisza w niektorych watkach?

Były
Były pracownik
@Pasjonat

Tak. W moim projekcie był brudny kod, brak dokumentacji, zespół nie rozumiał po co istnieje spring na platformie java. Dziadostwo i do tego mobbing.

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie
@Były

Hej, ten (usunięte przez administratora) stosowany jest przez członków zespołu czy management? To robi jednak różnicę, wolałabym pracować z normalnymi ludźmi a nie z tymi co mają dość wysokie ego i uważają się za Boga

PracownikUmyslowy
Pracownik
@Pasjonat

I tak, i nie. Jest projekt relatywnie nowy, tzn. zaczęty w 2016, mikrousługi, Docker, Spring, Kafka, (Java chyba 8 więc nie taka nowa, nie wiem, czy robiona była jakaś migracja do nowszej wersji). Tam się o kod w miarę dba, ale jest też ponad 20-letnia kobyła, gdzie większość rzeczy została napisana 15-20 lat temu, niekiedy niestety niedbale. Rozwijanie tego około 20-letniego kodu nie jest zawsze łatwe, czasem wręcz frustrujące. Uważam, że przez chwilę nawet można popracować w takim starym, żeby zobaczyć jak to jest, ale nie zostawać tam na dłuższą metę, szczególnie jak dopiero zaczynasz karierę (jak trafisz na dobrego menadżera, to może Ci pomóc w przenosinach do innego zespołu, miałem szczęście spotykać głównie takich)

Motorolanin 2 :)
Pracownik
@PracownikUmyslowy

Jest tez cala grupa produktow budowanych od startu w cloudzie wiec jest Java 11/najnowszy .Net Core + wszystkie przyleglosci lacznie z programowaniem reaktywnym, sporo zespolow uzywa wsplolnych komponentow do frontendu a tam jest najnowszy Angular - moim zdaniem w tak duzej firmie nie mozna mowic o jednym i tym samym podejsciu i stacku, to nie startup gdzie cala firma pracuje nad jedym produktem, jest i historia (i tu sie zgadzam ze mozna sie duzo nauczyc) oraz nowoczesnosc (i tutaj tez mozna sie nauczyc ale i tez frustrowac ze nie dziala najnowsza wersja najnowszej biblioteki :) Poprostu warto rozmawiac z rekruterem oraz podczas rozmowy o prace.

Motorolanin 3 :)
Pracownik
@Motorolanin 2 :)

mozna miec i najnowsza jave / .net core'a, a pisac jak w c - drutowac na ifach i robic wrzutki z this.finalize(), System.gc()... miec dockera, kubernetesa i "mikroserwisy", ktorych nie da rady wdrozyc niezaleznie. roznie bywa ;) to fakt - w moto jest roznie

bbbb
Kandydat
 Pytanie

Jaki poziom języka angielskiego jest wymagany do pracy w finansach? Wystarczy B1/B2?

Bulabula
Pracownik
@bbbb

Moim zdaniem b2 lub c1. Musisz być w stanie płynnie kreować zdania.

Ja
Pracownik
@bbbb

B2/C1

Zostaw merytoryczną opinię o Motorola Solutions - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Motorola Solutions?

  Zobacz opinie na temat firmy Motorola Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Motorola Solutions?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Motorola Solutions?

  Liczba opinii klientów firmy Motorola Solutions, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Motorola Solutions?

  Kandydaci do pracy w Motorola Solutions napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Motorola Solutions