3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 166 716 5 1

Opinie o Motorola Solutions

Kuf Drahrepus Nowy wpis

Leci czwarty albo piąty rok pracy w MOTO. Na plus: miejsce pracy i współpracownicy. Dostępne narzędzia pracy powyżej średniej. Na minus: przełożeni i polityka płacowa. Podwyżek brak, a teraz z okazji koronawirusa tym bardziej jest powód, by ciągle mówić o cięciu kosztów, np. można się pożegnać z premiami w tym roku. Opinia neutralna.

Nie kandydat Nowy wpis
@Kuf Drahrepus

Czekawie, bo moja firma faktycznie ma trudną sytuację w zwiazku z covid (wystarczylo popatrec na sprawozdanie q1), bylem/am ciekawy/a jak w moto- za q1 macie dobry wyniki, na poziomie q1/19. Dlaczego nie będzie u was premii w tym roku, ciekawie ...

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Cześć, Czy Motorola robi test codility dla programistów przed spotkaniem F2F?

Nowy wpis

@Kandydat

Drogi Kandydacie, Test na platformie Codility jest jednym z etapów procesu rekrutacji na większość stanowisk zlokalizowanych w departamencie Research&Development. Pozdrawiamy,

Moto

Dokładnie, jesli myslicie ze wyjazd integracyjny to nagroda to jestescie w błędzie. Jesli chcecie ludzi nagradzac dajcie im dodatkowe pieniadze to będą efektywniej pracowac. Takie wyjazdy tylko irytują. Zdala od rodziny wśród obcych. Zupełnie bez sensu

Tak2Nie4

@Moto

Dzień Dobry, Dziękujemy za opinie! Wyjazdy integracyjne nie są dla naszych pracowników w żaden sposób obowiązkowe, natomiast cieszą się dużą popularnością. Motorola Solutions organizuje również wydarzenia dedykowane pracownikom oraz ich rodzinom jak na przykład piknik rodzinny czy dni otwarte. Pozdrawiamy serdecznie

Tak4Nie1
kandydat2
@Motorola Solutions

CZy w tym roku bedzie wyjazd integracyjny?

Były Kandydat

Rozczarowujący proces rekrutacji: 1. na każdym etapie kontakt z innym rekruterem, 2. wprowadzenie w błąd co składu zespołu rekrutującego 3.rekruter techniczny zadajacy pytania w taki sposób, że trudno zrozumieć o co mu chodzi, niereagujacy na próby wyjaśnienia 4. zero feedbacku po dwóch rozmowach pomimo obietnicy, a w Workdayu nadal status "Under consideration". Stanowisko obsadzone wewnetrznie - ok, rozumiem, ale nie przyzwoitością byłoby powiadomienie pozostałych kandydatów. Ghosting jest naprawdę nieprofesjonalny.

Tak4Nie1

@Były Kandydat

Drogi Kandydacie, Bardzo nam przykro, że proces rekrutacji nie spełnił Pana oczekiwań. Cały czas pracujemy nad jego ulepszeniem, dlatego każda opinia jest dla nas cenna. Zależy nam na rozwiązaniu sprawy, dlatego uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z rekruterem lub na adres aplikuj@motorolasolutions.com Pozdrawiamy serdecznie,

Tak2Nie

Skończcie z wyjazdami integracyjnymi ludzie nie maja na nie ochoty, spedzac czas wola z rodzina a nie z obcymi ludźmi

Tak1Nie4
Programista

Czy aktualnie w Motoroli ze względu na covid można pracować całkowicie zdalnie czy wszyscy wrócili już do biura?

Poinformowany
@Programista

Tak mozna pracowac 100% z domu

Tak1Nie

@Poinformowany

Szanowni Państwo, Obecnie pracujemy zdalnie. Jeżeli jednak charakter pracy wymaga pracy z biura, dajemy taką możliwość. Oczywiście z zachowaniem wszelkiego reżimu sanitarnego. Na bieżąco monitorujemy stan i dbamy aby nie więcej niż ⅕ załogi pracowała z biura, Pozdrawiamy serdecznie

Tak3Nie
kandydat

Czy Motorola wstrzymała procesy rekrutacyjne czy jednak przyjmuje nowych pracowników?

Emka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Czy w Workdayu istnieje inny status niż Under Consideration? W ogóle czy są one uaktualniane?

TakNie

Dziewczyny jaki styl panuje w Motorola Solutions?

PawełSajnaj
@Pytanie

Ty się (usunięte przez administratora) weź w końcu do roboty w Motoroli. (usunięte przez administratora). Nie nagaduj w dziale na szefa, firme organizacje tylko zacznij pracowac bo Cie co poniektorzy maja dość.

kandydat

Motorola do rekrutacji wykorzystuje system Workday, w tym systemie aplikacjom nadawane są statusy, np. Under Consideration, jakie inne statusy są możliwe, czy coś się tam zmienia czy obserwowanie tego nie ma sensu.

Kandydat_
@kandydat

W moim przypadku status Under Consideration nie zmienil sie od momentu złożenia aplikacji. Jestem po wszystkich etapach rekrutacji, od ostatniego minęło już ponad 2 tygodnie i status nadal ten sam.

Kandydat_

Niestety ze strony Motoroli zupełny brak kontaktu, zakładam więc że nie...

TakNie1
Kandydatka
@Kandydat_

Czyli Motorola nie daje feedbacku, w przypadku odrzucenia kandydata po rozmowie? Brałam udział w rekrutacji i obiecywali odpowiedź (zarówno tak, jak i nie) do dwóch tygodni...

Tak1Nie1
kandydat

Cześć,jestem po teście kwalifikacyjnym na staże letnie w platformie codility (Java) , po zakończonym teście nie zobaczyłem wyniku jaki uzyskałem tak jak to mieli niektórzy rozwiązując testy w Pythonie czy c++ .W związku z czym pytanie - można jakoś zobaczyć swój wynik ?Czy feedback dla testów w Javie jest zablokowany bo wiem ze jest taka możliwość.

Zespół Rekrutacji
@kandydat

Dzień dobry, Prosimy o bezpośredni kontakt z osobą, która wysłała Panu/Pani test. Informacja o wyniku testu z pewnością zostanie przekazana drogą mailową. pozdrawiamy Zespół Rekrutacji

ktos
@kandydat

kliknij sobie jeszcze raz w ten link co dostałeś do rozwiązania to ci się wyświetlą wyniki

ktos
Użytkownicy czekają na odpowiedź 111 dni.

Motorola używa systemu workday to przeprowadzania rekrutacji, każde zgłoszenie ma status, w moim wypadku jest to Under Consideration, jakie inne statusy są możliwe, czy jeśli zostanę odrzucony to status się zmieni i na jaki :)

kandydatka

Cześć, bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak mam postąpić :( Zaproszono mnie na ostatni etap rekrutacji Motoroli na program stażowy. Jednak dostałam już dwie oferty pracy (nie stażu) w innych firmach i muszę pilnie powiedzieć czy się zgadzam. Wiem że po rozmowie w Motoroli trzeba czekać jeszcze 2 tygodnie na feedback. Czy ktoś, kto jest/był na stażu w Motoroli mógłby podzielić się swoją opinią czy warto zrezygnować z innej pracy i spróbować swoich sił w Motoroli? (interesuje mnie też płaca).

...
@kandydatka

Mając wybór pracy a stażu, zawsze wybierajcie pracę.

rekrutacja na staż

Witajcie. Post dla osób które planują zgłoszenie się na program stażowy i zastanawiają się co i jak, opowiem z własnego doświadczenia jak to wyglądało Zgłosiłem się na jesienny program stażowy w 2019 (Javascript). Po kilku dniach zaproszenie na testy wstępne, które polegają na napisaniu 2 programów w codylity, ma się na to godzinę. Inne języki mają więcej zadań i czasu. Po kilku dniach zaproszenie na assesment center, gdzie w grupie 8 osobowej rozwiązywaliśmy problem zaplanowania wycieczki (takiej kosmicznej). Na to 40 minut plus 10 minut na prezentacje w języku angielskim. (usunięte przez administratora) Start początkiem stycznia pakietem obowiązkowych szkoleń. Ludzie świetni, miejsce świetne, team też jest super. Na chwilę obecną mogę zdecydowanie polecić

Tak4Nie2
Maciej
@rekrutacja na staż

Witam. Czy orientujesz się może czy wynagrodzenie na stażu jest zawsze takie samo? Czy jeśli ma się doświadczenie finansowe w innych korpo ale teraz chce się zmienić branżę na IT to jest jakaś możliwość negocjowania stawki?

rekrutacja na staż
@Maciej

Wydaje mi się, że stażyści zawsze mają z góry ustalone wynagrodzenie. Jeżeli masz doświadczenie, warto aplikować na juniora albo mida (mid wstępnie zarabia 2x tyle co junior)

Kandydat

Ile czasu po rozmowie telefonicznej czeka się na feedback? Czy nawet jeśli nie przejdę do drugiego etapu rekrutacji to ktoś się ze mną skontaktuje?

Nick
@Kandydat

Ja już czekam ponad 2 tygodnie i zero odzewu..

Kandydat

W jakim czasie od ostatniego etapu rekrutacji (rozmowa z Mgmt w USA) można się spodziewać odpowiedzi?

Kandydat2
@Kandydat

Ja już czekam ponad 2 tygodnie więc możesz też się nie doczekać..

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 121 dni.

Ktoś może się podzielić jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku Junior Accountant w dziale Księgi Głównej?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Chcemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie się Państwo kontaktować z nami pod adresem aplikuj@motorolasolutions.com
Tak5Nie4
Ja2020

Odpisalem uzytkownikowi "Kandydatka" zeby nie czekaja na odpowiedz z Motoroli bo i tak jej nie dostanie. Ide o zaklad, ze wlasnie tak bylo. Skoro macie gdzies swoich kandydatow i marnujecie komus czas to po co usuwacie komentarze bo tego nie rozumiem? Trzeba bylo oddzwonic do kandytata, korporacja idealna. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie3
Szukający

Hej, czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda teraz rekrutacja do Motoroli? Bo rozmowa chyba nie może się odbyć w biurze?

Motorolanin
@Szukający

Calosc rekrutacji jest prowadzon online. Zapraszamy :-)

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Motorola Solutions - Kraków