Motorola Solutions

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Motorola Solutions

Helmut z Bermud Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat
 Pytanie

Customer Service Representative (German and English speaker), czy warto aplikować? Atmosfera, warunki finansowe ( 9-10 tyś brutto z doświadczeniem)

OkresPróbny
Kandydat
 Pytanie

Czy jest możliwa podwyżka po okresie próbnym na stanowisku Senior Software Developer?

Andrzej
Pracownik
 Pytanie
@OkresPróbny

a jaki mialby byc powod podwyzki po 3 miesiach? kazda zmiana pensji musi miec swoj powod

Werka
Inne
@Andrzej

Czyli jakie są ustalane docelowo stawki na okresie próbnym? Nie ma jednolitej dla każdego stanowiska tylko od razu można ją wynegocjować? W innych miejscach pracy zdarzało mi się negocjować ją dopiero po zakończeniu tego okresu. jakie więc są tu zasady?

Andrzej Nowy wpis
Pracownik
@Werka

to w Moto dziala inaczej, zmiana pensji po wynikach pracy

XYZ
Kandydat
 Pytanie

Jest możliwość opcji pracy 100% zdalnie?

Andrzej
Pracownik
@XYZ

Tak jest taka mozliwosc, zalezy od projektu i lidera.

anonim
Inne
@Andrzej

A liderem jak się warunki układają zazwyczaj? Czy można mieć szanse na zmianę projektu jeśli jednak nie dotrzecie do siebie wzajemnie? ludzie migrują po projektach?

Andrzej Nowy wpis
Pracownik
@anonim

lider liderowi nierowny ale z mojego doswiadczenia wynika managerowie maja poziom jest procedura zmiany projektu, dobrze opisana i ogolnie stosowana

Jürgen Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
Kandydat
 Pytanie

Customer Service Representative German and English speacker - warto spróbować, mając doświadczenie?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Najpierw zadzwoniła do mnie pani z HR, zadawała typowe pytania, część po angielsku. Bardzo sympatyczna rozmowa i zaproszenie na drugi etap. Około 20 minut. Rozmowa w Google Meet z managerką i jedną osobą z zespołu. Cała po angielsku. Bardzo pozytywne nastawienie do kandydata, zero spóźnienia, profesjonalizm, ale też miła atmosfera. Luźna rozmowa jak z kolegami, podpowiedzi podczas zadań technicznych. Były też zadania z excela i rachunkowości do rozwiązania, w miarę proste. Nie miałam przyjemniejszej rozmowy rekrutacyjnej niż ta w Motoroli.

Pytania

Dlaczego to stanowisko mnie zainteresowało, moje motywacje, dlaczego Motorola, największe wyzwanie, opowiedzieć o swojej edukacji, doświadczeniu zawodowym, jak pracuję w grupie, co bym zrobiła, gdyby ktoś popełnił błąd, pytania techniczne. Żadnych dziwnych, podchwytliwych pytań.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Oncall
Inne

Zgadza się. Przerwanie wypoczynku w Moto liczy się tylko jeśli faktycznie jest jakiś incydent na który trzeba zareagować

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Andrzej
Pracownik

Oj zgaduje ze kolega Brokul jakis zegustowany jest, firma ma ponad 2600 pracownikow w Krakowie i zapewniam ze nie kazdy projekt jest taki sam, czyli budzetowka odpada, a jesli chodzi o cene to wszystko jest sprawa czasu i miejsca, jak wolisz pracowac za wiecej i gdzies indziej to droga wolna, dzialaj z fartem

Pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Czy firmę po 3 latach współpracy mogę polecić? Odpowiedź brzmi - to zależy. Jeśli chodzi o rozwój technologiczny - jest na średnim poziomie niestety. Podczas swojej współpracy z motorolą niestety częściej spotkałem się z ignorancją seniorów jeśli chodzi o doszkalanie juniorów lub regularów. Także technologicznie można się po prostu zacofać. Jeśli chodzi o współpracę w zespołach - to też zależy - jeśli trafi się fajny team to można bezstresowo wykonywać pracę. Jeśli nie to niestety przełożeni mają tendencję do ignorowania problemów pojawiających się w zespołach i ludzie wolą się po prostu zwolnić niż na te zmiany czekać - zwłaszcza jeśli problem dotyczy członków zespołu którzy mają swego rodzaju „immunitet” ze względu na swoją wysoką wiedzę produktową, więc mogą wykonać więcej negatywnych akcji w stosunku do innych współpracowników, włącznie z mobbingiem. Myślę że to największy minus tego miejsca pracy. Ostatecznie czy polecam? Nie jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem, ale na duży minus jest brak konkretnych reakcji w stosunku do (usunięte przez administratora) i czasem trzeba się po prostu z nimi „użerać”.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Motorola Solutions możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Designer?

Motorolo
Inne
@Pytanie

Z tego co kojarzę, to pierwsza umowa jest zawsze na 3 miesiące, dopiero później na czas nieokreślony.

Księgowy
Kandydat
 Pytanie

Witam, Czy na stanowisko Senior Financial Accountant można liczyć na kwotę 17k brutto? Niestety praca hybrydowa zniechęca stąd mam nadzieję, że chociaż wynagrodzeniem nadrabiają.

Zeile?
Pracownik
@Księgowy

Nieee. Raczej 10

anonim
Kandydat
@Zeile?

Z czego wynika az 7 tys różnicy miedzy kwotami, które podajecie? Pytanie także odnośnie charakteru pracy, ktoś ma doświadczenie w tym przypadku by się odnieść? wszystko przebiega standardowo czy występuje może jakaś inna kultura, do której trzeba się dostosować?

ja
Były pracownik
@anonim

on sie pytal o 17k , ~10k jest rzeczywiscie w firmie. kultura jest dobra, tryb pracy pewnie w niektorych dniach wiecej, w niektorych tyle co 0

anonim
Inne
@ja

Kultura jest dobra – co to oznacza? Nie wiem nigdy czy to nawiązanie do zachowania czy jakichś przyzwyczajeń / reguł? W tym drugim przypadku jakie występują?

Jane Doe
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku senior contract management specialist?

Marek
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca hybrydowa w motoroli? Widzę, że jest sporo ofert. Ile dni w biurze i czy jest opcja na całkowicie zdalną pracę? Pozdrawiam

Kasia
Pracownik
@Marek

Ogólnie przyjęte jest, aby pojawić się w biurze 1 dzień w tygodniu. A czy praca całkowicie zdalna, to zależy od rozmowy i ustaleń, są osoby które pracują całkowicie zdalnie i takie które pracują hybrydowo. Ogólnie polecam

Pytanie
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Motorola Solutions. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 8 września.

1
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Hej, jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna do działu finansów? Czy są jakieś pytania z wiedzy czy tylko stricte behawioralne?

Kamyk
Pracownik
@Kandydat

Swoją rekrytacje w Motoroli wspominam bardzo dobrze. Rekrutacja składała się z 3 etapów. Po każdym bardzo szybko miałam odpowiedź zwrotną. Pytania na pierwszej rozmowie, częściowo po pl częściowo po ang, byla to krótka rozmowa z rekruterem. Kolejna rozmowa była po polsku z managerem, bardzo merytoryczna, bardziej luźna, nie stresująca rozmowa niż pytania z kosmosu. Ostatnia rozmowa była z menagerem i tl. Rozmowa w dobrej atmosferze, częściowo po pl częściowo po ang. Pytania z wiedzy księgowej plus ogólne o sobie. Rekrutację oceniam jako szybką, merytoryczna i dobrze przeprowadzona.

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Hej, powie ktoś jakie są obecnie widełki płacowe na "juniorskich" stanowiskach w finansach ? Oraz jak wygląda proces rekrutacji?

4
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Motorola Solutions?

Barbara
Inne

a da rade to jakoś szerzej opisać? najlepiej merytorycznie, żeby każdy potencjalny kandydat zaznajomił się z tematem? nie wiem za bardzo co konkretnie oznacza lans i tym podobne, wolę mieć jasność.

Motosroto
Pracownik

więcej zarządzania niż pracy ;)

Barbara
Inne
@Motosroto

co to konkretnie miało oznaczać? jest sporo przedstawianych planów lecz nie dochodzi ostatecznie do ich realizacji? kto ostatnie jest odpowiedzialny za wyznaczanie celów w firmie i jak sami pracownicy na nie reagują?

Aabbcc
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki na juniora w finansach/księgowości z bardzo dobrym angielskim ??

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Barbara

Skoro o kasie mowa to jak tu w firmie można jakaś fajną zarobić? Pytam o konkrety odnośnie ewentualnego stanowiska oraz nakładu pracy. Jakie tu są obecnie na to perspektywy?

W715263
Kandydat
 Pytanie

Po jakim czasie jest umowa na czas nieokreślony

aplikuje
Kandydat
 Pytanie

Cześć! Możecie coś powiedzieć na temat pracy w Finance Center? Jaka atmosfera, jakie zarobki na juniora?

ByłemWidziałem
Były pracownik
 Pytanie

Nadają na TNCT ? I mają racje ! To jest jak budżetówka, coś jak ZUS, albo poczta, nikt tego nie weryfikuje, tego barachła, tego gie. Jak coś takiego może istnieć ?!

Okna
Pracownik
@ByłemWidziałem

Jedno okno. LOL

Barbara
Inne
@Okna

O co chodzi z tym jednym oknem?

TakTamJest
Były pracownik
@Okna

TNCT to (usunięte przez administratora) i każdy to wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Motorola Solutions - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Motorola Solutions
Przejdź do nowych opinii