Opinie o Infogain Technologies Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Infogain Technologies Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infogain Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infogain Technologies Sp. z o.o. w Kraków

Honorata Nowy wpis

Dzień dobry. pokazała mi się dostępna oferta dla młodszego specjalisty ds. administracji. Nie ma w niej niestety zawartych widełek płacowych. Ile mogą wynieść jeśli z opisu wiadomo, że doświadczenie jest jednak wymagane?

powodzenia Nowy wpis

Profilaktyczne zbieranie CV na zapas i niedotrzymywanie terminów.

Witam, jest teraz dostępna oferta dla php developera i zastanawiam się czy wykształcenie w jaki sposób przeważa za wyborem kandydata. z treści wynika, że wystarczający będzie licencjat ale również magister z informatyki takie byłby mile widziany. Czy to zwiększa moje szanse?

Możecie uzasadnić tamto wcześniejsze stwierdzenie o obietnicy kariery bez pokrycia? Jakie jej ścieżki są oferowane? I co wpływa na to, że jednak nie udaje się rozwinąć? Czy opiszecie mi aktualny styl pracy nad projektami? Jaki podział zadań?

wolę anonimowo

Tak, prawda jest taka, że zatrudnili kilka osób do projektu, naobiecywali złotych gór, ludzie zrezygnowali z pracy żeby u nich się zatrudnić a oni zrobili im prezent świąteczny informując ich że po okresie próbnym wszystkim nie przedłużają umów bo sami zostali na przysłowiowym lodzie - klient im wypowiedział umowę. Widać że firma bogata, jest w niej na wszystko, ale nie [przemyśleli tego posunięcia i skrzywdzili kilku pracowników. Warto przemyśeć przed zatrudnieniem czy warto wogóle do procesu przystępować. moim zdaniem zbyt duże ryzyko

@wolę anonimowo

I co dalej w takiej sytuacji? stwierdzasz bezpośrednio, że firma stacje się bierna na wszystko? Nie starają się odszukać alternatywy dla pozostałych wziętych pod swoje skrzydła osób? To w którym momencie można mieć w ogóle pewność? klient zawsze może zrezygnować?

wolę anonimowo

zawsze trzeba brać ryzyko pod uwagę, ale przede wszystkim okres próbny to czas na wykazanie się i sprawdzenie pracownika. Z mojego punktu widzenia to źle skalkulowany kontrakt i nieprzemyślane do końca decyzje o zatrudnieniu takiej ilości osób

@wolę anonimowo

Potwierdzam, również zostałem tak potraktowany w tym roku, ale nie po okresie próbnym a dłuższej współpracy

Firma Infogain Technologies Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Senior Java Developer. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Widzę, że odradzacie tak wstępnie podpisanie kontraktu z firma? a przynajmniej niektórzy wątpliwości przejawiają. fakt faktem widziałem, że na frontend deva od reacta poszukiwali parę miesięcy temu. pisząc wprost chce się dowiedzieć jakie mogą w praktyce wychodzić zarobki, czy wiecie? chce sobie zestawić oferty

Hej, na takim portalu widoczna była oferta na inżyniera wsparcia L1, to akurat nie moja broszka ale to ogłoszenie pozwoliło mi natrafić na firmę. Jakie występuje tutaj aktualne zapatrywanie się na przyjmowanie osób bez doświadczenia komercyjnego? Najlepiej staż po dłuższej przerwie od programowania? Pojawiła się wzmianka o devopsie, jakie jeszcze inne pozycje juniorskie mogłyby być oferowane?

Wolę anonimowo

Firma może i spoko ale stabilizacji raczej nie oferuja.atmosfera jak w Amwayu (usunięte przez administratora). I obietnice kariery ale bez pokrycia.zenada.nie polecam

Chcę zapytać o waszą ocenę w kwestii specyfiki współpracy. Czy pracodawca oferuje umowe B2B na czas nieokreślony? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest kilkuetapowa? Czy atmosfera w pracy jest odpowiednia ? Dzięki za odpowiedź.

Recruiter

Odpowiemy po otrzymaniu Pana CV telefonicznie :)

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na DevOps Engineer. Infogain Technologies Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Recruiter

Dzień dobry, Cyklicznie poszukujemy Devops Engineer :) Serdecznie zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: TagPoland@infogain.com. Przedstawimy szczegóły projektów :)

Opinia

Polecam prace, miła atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Infogain Technologies Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infogain Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infogain Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Infogain Technologies Sp. z o.o.
  • Wadowicka 3B
    30-347 Kraków
  • NIP: 6793190486 REGON: 384482174 KRS: 0000800929

Infogain Technologies Sp. z o.o.