Poczta Polska S.A.

2 Dodaj opinię
Poczta Polska S.A.
2 642 1591 5 1

Czym się zajmujemy?

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidulanych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

  No stress

  To coś zwane poczta polską powinni już dawno zamknąć. Ciągłe wkładanie awizo do skrzynki pomimo że domownicy są w domu, paczki nie dostarczane do odbiorcy leżą tygodniami na poczcie rachunki dostarczane są gdy mija termin zapłaty ŻENADA!!!

  Klient

  Nie polecam czekam 4dni na paczkę która została przepakowana 8 razy, do tego nie mam na czym pracować przez tą o to firme. Dzwoniąc na infolinie gdzie chłop nadaje przez 4min żeby tylko zjeść jak najwięcej pieniędzy z konta do tego kolejki 20 osobowe o 7 rano. Wygląda na to jak by za telefonem siedziały tylko 2 osoby. No nie oszukujmy się zero profesjonalizmu.

  Klient

  Skandal, żeby w dobie pandemii poczta nie zagwarantowała pracownikom na okienkach odpowiednich środków ochrony! Bez rękawiczek, bez maseczek.. bez szyby ochronnej... Narażacie nie tylko pracowników ale i klientów... brak wyobraźni, i odpowiedzialności. Wstyd!

  Zobacz wszystkie opinie (1591)

  Ds. zaplecza pocztowego 2020-01-03 07:32 przez naczelnik tragedia czy komedia

  Przebieg rekrutacji

  Naczelnik poczty całodobowej w Poznaniu na głogowskiej od samego początku traktował mnie jak głupka. Rozmowa dotyczyć miała pracy na stanowisku ds. zaplecza. Pan naczelnik, starszy pan z bródką, stwierdził jednak już na samym początku, że może mnie wziąć co najwyżej na okienko. Przez całą rozmowę był bardzo bezczelny i się wywyższał. Żadnych konkretów, tylko zadawanie przez niego idiotycznych pytań na jego poziomie

  Pytania

  W którym roku była bitwa pod Kircholmem? W którym roku była bitwa pod Chocimiem? Masz dzieci

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
  Poczta Polska S.A.