Adres: ul. Żaryna 2B bud. C, 02-593 Warszawa

NIP: 9512069301 KRS: 0000149644

3 18 29 5 1

Opinie o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Rafalska

Czytam niektóre wpisy i mam mieszane uczucia, bo nijak się mają do rzeczywistości, którą znam. Jestem konsultantką od 2 lat, zaczynałam od 2 klientek, dziś jest to fajna grupa pań, które cenią sobie produkty Mary Kay i chętnie po nie wracają. To jest praca przyjemna, ale też wymaga wiele wytrwałości i cierpliwości. Wiele tych negatywnych wpisów świadczy o tym, że... chyba tych cech trochę zabrakło. Ja jestem zadowolona ze swojej pracy i tym bardziej przykro widzieć takie negatywne emocje we wpisach innych.

Zoja
Nazwa działu: Marketing

Beznadzieja... Totalna. Ceny kosmiczne, nagabywanie klientów na siłę,spotkania kosmetyczne poziom 0

Tak1Nie
Rafalska
@Zoja

@Zoja, a Ty w ogóle na jakimś byłaś? Bo mam wrażenie, że chyba nie. Nie przypominam sobie, abym musiała klientki ciągnąć na siłę na spotkanie. Każda przychodzi z własnej woli. :) Może byłaś po prostu zbyt gorliwa i stąd takie dziwne wrażenia?

Lia2004

Jedna z dyrektor sprzedaży - może i kosmetyki sprzedaje OK, ale jako człowiek moralnie PORAŻKA. Pani K.D na ta informację nie zareagowała , czyli nie jest dla nie j ważne kto reprezentuje MK, chyba ważne by się sprzedawalo- A TO ZA MAŁO JAK DLA MNIE BY ZAUFAĆ

Tak3Nie1
Cindy
@Lia2004

Lio, osobiście uważam, że bardziej marce szkodzi takie pisanie anonimów w internecie. Zupełnie nie interesuje mnie, jakie sensacje mogłabyś przekazać na temat tej osoby. Jako klientkę interesuje mnie, żebym mogła kupić w przyjemnej atmosferze ulubione kosmetyki, a jako konsultantkę, żeby moje klientki były zadowolone z obsługi. Co kto sobie robi prywatnie, jest jego prywatną sprawą i moim zdaniem takie plotkowanie świadczy po prostu o zawiści. Nie lepiej skupić się na biznesie?

igor

daria, teraz poszukiwany jest jedynie pomocnik w magazynie. Nie wymagaja doświadczenia, ani wykształcenia, za to oferuja stawke 15,00 zł / godzinę (Brutto). Całkiem sporo jak dla mnie. Szukają osoby dokładnej, dynamicznej i o wysokiej kulturze osobistej.

@igor

ja osobiście znam taką konsultantkę upsss dyrektor srzedaży MK- MORALNIE to porażka . informowałam po tym waszą K. D - bez odzewu - czyli wniosek jeden.............. aż nie chce go wyglaszać. jesli jakość kosmetyków jet taka jak ich przedstawicielki, to ODRADZAM

OLGA
Nazwa działu: Handlowy

Uważam, że jest to świetne źródło dochodów pod kilkoma warunkami. 1. Myśl, poprostu używaj mózgu. 2.Nie oczekuj że ktoś zrobi za Ciebie cała robotę (jak w piramidach) to jest marketing liniowy i charakteryzuje się całkiem inna struktura 3. Potraktuj ten biznes jako franczyze. Tak jak możesz sprzedawać okna, biorąc od producenta taniej a sprzedajac drożej tak tu kupujesz kosmetyki. Tu nie ma nic prostszego. 4. Skupia się jedynie na potrzebach drugiej osoby, nie wciskaj! Jak Pani nie chce produktu to nie namawiaj 5. Mary Kay zawsze mówiła :WIARA RODZINA KARIERA. Nigdy nie przekładaj kariery nad rodzinę bo wtedy zniszczysz swój biznes. 6. Rozwijaj się. Osoby które książka parzy w dłonie lub nie będą czestniczyc w szkoleniach nic nie osiągną. Trzeba być profesjonalistka, a nie dziewczynka która lata z kremem i tylko krzyczy kup kup kup. Ja nie muszę nagabywac klientek ponieważ same do mnie dzwonią. 7. Potraktuje ten biznes poważnie. Nie osiągniesz niewyobrażalnego sukcesu pracując we wtorek po południu robiąc jedno spotkanie w tygodniu. To tak jakbyś miał restauracje i ja otwierał tylko w piątek od 18 do 22. 8. Ta praca nie jest dla leniuszkow, tu nie zarobisz pisząc posty przez internet. I to jest uczciwe. 9. Firma jest na rynku 55 lat a w tym roku dostała nagrodę najlepszej firmy sprzedaży bezpośredniej. To o czymś świadczy. 10. Tak my jesteśmy zwariowane, Ty to nazywasz sekta a ja przynależnościa do grupy cieszących się z życia kobiet. Tu nikt nie narzeka. I ja nadal będę szczęśliwa a Ty?

Tak4Nie3
@OLGA

aż sie uśmiałam czytając to... niezłe pranie mózgu przeszłas kobieto- sory KONSULTANKO

Tak3Nie
Ala12

Jestem konsultantką od roku, zachęciła mnie koleżanka, która u nich jest już kilka lat. Na początku kosmetyki głównie po rodzinie rozprowadzałam, a potem rodzina przekazywała info dalej i teraz mam już spore grono dziewczyn, które regularnie kupują. Jak straciłam pracę to dzięki MK udało mi się zarobić praktycznie tyle samo co w mojej poprzedniej pracy i na teraz to już dla mnie zajęcie na pełen etat.

TakNie3

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak1Nie1

Karolina
@Administrator

To jest sekta ta MK. Dałam się zmanipulować pani dyrektor i wstąpiłam w szeregi tego shitu.

Tak7Nie1
Emilka
@Karolina

Karolina, ja rozumiem, że można być rozczarowanym jak się nie ma wyników, ale to całe gadanie o sekcie to chyba trochę przesada. Nikt tu nikogo nie manipuluje, jesteś dorosła, podejmujesz dorosłą decyzję i w każdej chwili możesz się wycofać. Może warto zamiast wyładowania złości w sieci, porozmawiać z innymi konsultantkami o problemach czy wątpliwościach z jakimi spotykasz się w pracy. Wspieramy się często i na przykład mnie dziewczyny bardzo na początku pomogły. :)

Tak1Nie4
x

(usunięte przez administratora)namawiają na kupowanie kosmetyków przy czym budują fałszywe poczucie hierarchii i głębszego sensu w zwykłej piramidzie(usunięte przez administratora) Żerują na osobach które mają niską samoocenę i próbują wcisnąć nowy "styl życia". Fałsz i żenada.

Tak6Nie5
Karina
@x

Droga @x, coś mi się wydaje, że zabrakło Ci cierpliwości do biznesu i frustrację wyładowujesz w sieci... Byłam bardzo długo klientką Mary Kay zanim zdecydowałam się na to, by zostać konsultantką. Zapewniam Cię, że nie miałam problemów z samooceną i nikt na mnie nie żerował, podobnie jak ja nie żeruję na nikim, bo moje klientki są świadome po jaką jakość kosmetyku sięgają i czego od niego wymagają. Takie anonimowe wpisy jak Twój nie są w stanie zrazić klientek, ale też i nie powinny pozostawać bez słowa komentarza, bo... są zwyczajnie dalekie od prawdy o tym jak pracujemy.

Tak2Nie3
Marysia
Nazwa działu: Handlowy

Jestem konsultantką od roku i bardzo chwalę sobie tę współpracę. Pracuję dokładnie w takim wymiarze, na jaki sobie mogę pozwolić, a zarabiam dobrze. Miałam okazję też uczestniczyć w szkoleniu, zdobyłam nowe koleżanki, a dla świeżo upieczonej mamy to równie ważne co dodatkowe pieniądze w domowym budżecie ;)

Tak3Nie3
Emilia
@Marysia

To znaczy, że pracodawca organizuje szkolenia dla swoich pracowników? Czy było to szkolenie na początku współpracy czy już w trakcie jej trwania? Mogłabyś opisać jak dokładnie wyglądało?

leiuya

Od paru miesięcy zarabiam sobie tak na studiach, parę złotych do mojego studenckiego portfela wpadnie, nikt nic na siłę mi nie wciska. Za to zawsze mogę liczyć na wsparcie innych, bardziej doświadczonych konsultantek. To świetne dziewczyny i prywatnie też się polubiłyśmy. :)

Tak5Nie1
Klara
@leiuya

I ja dołączyłam do Mary Kay. Poszłam na spotkanie kosmetyczne i dzięki fajnej atmosferze i możliwości przetestowaniu kosmetyków, przekonałam się. Póki co dopiero trzeci miesiąc, więc dopiero buduję swoją bazę klientek, ale te które już mam, są bardzo zadowolone i zaskoczone jakością kosmetyków. Ja jestem zadowolona z samej współpracy, z każdym miesiącem mam trochę więcej pieniędzy do domowego budżetu.

Tak4Nie3
miłka

Jakieś niestworzone teorie piszecie. Nie odpowiada komuś praca w dobrej firmie to może zmienić tylko czy trafi na dobrą?

Irma
@miłka

Jestem konsultantką Mary Kay i nie narzekam. Ok., nie jest to moje główne źródło dochodu i bywają miesiące, że zarabiam całkiem fajnie, bywają takie, że pieniędzy jest mniej, ale to wynika z mojego mniejszego zaangażowania. I na tym mi zależało, na swobodzie. Mamy spotkania kosmetyczne, na których można poznać nowości kosmetyczne, ale dla mnie ważne jest też to, że po prostu spotykam tam świetne dziewczyny, z którymi mogę pogadać jak z przyjaciółkami i spędzić naprawdę miły czas. :)

Tak2Nie

Tartara

Mery Key zniszczyła moją rodzinę. Jeśli wasze szkolenie polega na tym że rubcie karierę po trupach to jesteście mistrzami.

Tak10Nie1

Realista
@Tartara

Jak jesteś nieudacznikiem życiowym to zniszczyła. Co w tym dziwnego? Pewnie żona/mąż chciał/chciała Cię w domu przy dziecku a praca przeszkadzała. Co za tragedia.

Tak1Nie3
Gabrysia
@Tartara

Z całym szacunkiem Tartaro... Jesteś dorosła, sama za siebie odpowiadasz i sama też odpowiadasz za relacje ze swoją rodziną. Jeżeli coś się nie układa, to winy powinniście szukać pomiędzy sobą i pracować nad rozwiązaniem sytuacji... Co to ma do Mary Kay? Znam wiele dziewczyn, które dołączyły i jakoś ich rodziny mają się dobrze, relacje z przyjaciółmi też. We wszystkim trzeba umieć znaleźć równowagę, a pracoholizm jeszcze nikomu nie wyszedł na dobre - niezależnie od branży. Pozdrawiam Cię. :)

Tak3Nie2

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tartara
@Administrator

Dziewczyny które pracują dla firmy Mery Key stają się osobami nachalnymi, potrafią zniszczyć najlepsze przyjaźnie. Nękają telefonami i esemesami wręcz zmuszają do kupowania kosmetyków. Radzę wszystkim zdała od tej firmy.

Tak7Nie1

marzenka

Wiadomo jak dostać pracę w tej firmie?

marta

Nie wiedziałam, że firmy tego typu rekrutują konsultantki przez urzędy pracy. Z Leszczyńskiego urzędu pracy zostalam skierowana do pani [usunięte przez administratora] która kazała mi wpłacić pieniadze i podpisać umowę z tą firmą, gdy powiedziałam, że nie wpłacę żadnych pieniedzy, wielce oburzona pani[usunięte przez administratora] bardzo nie miło mnie potraktowała. Jestem zniesmaczona !!!

Tak7Nie

Alusia

Mary Kay sp.z o.o. w Warszawie to rewelacyjna firma, świetni fachowcy i miła obsługa zarówno przez telefon jak i na miejscu.

Zostaw opinię o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować: