Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Opinie o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

igor

daria, teraz poszukiwany jest jedynie pomocnik w magazynie. Nie wymagaja doświadczenia, ani wykształcenia, za to oferuja stawke 15,00 zł / godzinę (Brutto). Całkiem sporo jak dla mnie. Szukają osoby dokładnej, dynamicznej i o wysokiej kulturze osobistej.

marzenka

Wiadomo jak dostać pracę w tej firmie?

marta

Nie wiedziałam, że firmy tego typu rekrutują konsultantki przez urzędy pracy. Z Leszczyńskiego urzędu pracy zostalam skierowana do pani [usunięte przez administratora] która kazała mi wpłacić pieniadze i podpisać umowę z tą firmą, gdy powiedziałam, że nie wpłacę żadnych pieniedzy, wielce oburzona pani[usunięte przez administratora] bardzo nie miło mnie potraktowała. Jestem zniesmaczona !!!

Alusia

Mary Kay sp.z o.o. w Warszawie to rewelacyjna firma, świetni fachowcy i miła obsługa zarówno przez telefon jak i na miejscu.

Zostaw opinię o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.