Opinie o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Wyjątkowa historia sukcesu firmy rozpoczęła się niemal 50 lat temu, kiedy to Mary Kay Ash założyła firmę Mary Kay Cosmetics. Dziś firma Mary Kay korzysta z dziedzictwa Mary Kay Ash - inspirowania, wzbogacania i zachęcania kobiet do osiągania wielkich rzeczy. Wartość sprzedaży hurtowej na całym świecie wynosi 3 miliardy dolarów, produkty Mary Kay® są sprzedawane na ponad 35 rynkach na całym świecie, a liczba członkiń globalnej niezależnej kadry handlowej przekracza 2.5 miliona osób.​ Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Something Just Like This

Mary Kay to cudowny raj dla prostytutki ktorej życie jest jak poplamiony materac. Materac pod którym trzyma swoje "cieżko zarobione pieniadze". Pani domu gospodyni domowa chce być naczelna dyrektor Mary Kay. Nad biurkiem są cytaty o Jezusie a w tle są ptaszki. Pani Kinga Dudzińska wie o tym całym procederze od dnia 19.042013. Zapytajcie jej kim jest ta niezależna dyrektor Mary Kay. Pozdrawiam rodzina.

OLGA

Uważam, że jest to świetne źródło dochodów pod kilkoma warunkami. 1. Myśl, poprostu używaj mózgu. 2.Nie oczekuj że ktoś zrobi za Ciebie cała robotę (jak w piramidach) to jest marketing liniowy i charakteryzuje się całkiem inna struktura 3. Potraktuj ten biznes jako franczyze. Tak jak możesz sprzedawać okna, biorąc od producenta taniej a sprzedajac drożej tak tu kupujesz kosmetyki. Tu nie ma nic prostszego. 4. Skupia się jedynie na potrzebach drugiej osoby, nie wciskaj! Jak Pani nie chce produktu to nie namawiaj 5. Mary Kay zawsze mówiła :WIARA RODZINA KARIERA. Nigdy nie przekładaj kariery nad rodzinę bo wtedy zniszczysz swój biznes. 6. Rozwijaj się. Osoby które książka parzy w dłonie lub nie będą czestniczyc w szkoleniach nic nie osiągną. Trzeba być profesjonalistka, a nie dziewczynka która lata z kremem i tylko krzyczy kup kup kup. Ja nie muszę nagabywac klientek ponieważ same do mnie dzwonią. 7. Potraktuje ten biznes poważnie. Nie osiągniesz niewyobrażalnego sukcesu pracując we wtorek po południu robiąc jedno spotkanie w tygodniu. To tak jakbyś miał restauracje i ja otwierał tylko w piątek od 18 do 22. 8. Ta praca nie jest dla leniuszkow, tu nie zarobisz pisząc posty przez internet. I to jest uczciwe. 9. Firma jest na rynku 55 lat a w tym roku dostała nagrodę najlepszej firmy sprzedaży bezpośredniej. To o czymś świadczy. 10. Tak my jesteśmy zwariowane, Ty to nazywasz sekta a ja przynależnościa do grupy cieszących się z życia kobiet. Tu nikt nie narzeka. I ja nadal będę szczęśliwa a Ty?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Disney Vacation Club

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Pozdrowień i Życzliwości. Z tego tytułu życzę wszystkim : Szczęścia, Zdrowia, Powodzenia w interesach a przede wszystkim Miłości. Przemek.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.

Jak w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Ada Nowy wpis
Klient

Powiem szczerze. Kosmetyki tej firmy są bardzo bardzo drogie a w swoim składzie znajdziemy odpowiedniki z typowego np rossmana. Ten sam skład a kosmetyki za grosze. Marka moim zdaniem grubo przereklamowana. W dodatku panie konsultantki są bardzo natrętne. Wciskają za wszelka cenę kosmetyki bo wiemy ze chcą zarobić . To jest niczym Avon czy oriflame ….

Misia Nowy wpis

Absolutnie nie ma tu mowy o wsparciu!!!!Każdy sobie rzepkę skrobie....a tyle jest na szkoleniach o wsparciu....te które trzymają sobie palca bo czerpią korzyści uważają się za super koleżanki....A w rzeczywistości to fałszywa obłuda....nie radzę !!!!....jeśli szukasz wsparcia...to napewno nie tu!!!!...tutaj liczy się tylko ile kasy złożysz co miesiąc w zamówienia

Czy w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Graloz
Kandydat
@Pytanie

Jeśli chodzi o pracowników magazynu to tak, ale kierownik ma swoje humorki i pod byle pretekstem można się nie załapać.

Ola
@Pytanie

M.k to zwyczajni naciągacze tych niby konsultantek ,które muszą kupować kosmetyki .zarobek żaden a kłopoty rodzą się później .czyli kłamstwa oszukiwanie własnej rodziny wydając z budżetu ciężko zarobione pieniądze prawie straciłam męża przez głupotę i oślepienie jaka jestem cudna .

Kp
@Ola

Co Ty kobieto piszesz, nie chcesz to nie zamawiasz i nikt Cię do tego nie zmusza. Możesz być tylko na swoje potrzeby i zamówić 1 mleczko w ciągu roku, a możesz zacząć działać i budować swój biznes, korzystać ze szkoleń. Jeśli przez rok nic nie zamówisz to umowa wygasa i nie ma z tego tytułu żadnych problemów. A to, że ktoś okłamuje najbliższe osoby to chyba świadczy o tym kimś nienajlepiej. Pozdrawiam

Ala, Nowy wpis
@Ola

Konsultantki nic nie muszą, tak się dzieje jak nie trafisz na dobrego lidera, oszukiwanie rodziny to przykre że musiałaś się do tego posunąć. Robiąc rzeczy zgodne ze sobą, nikogo nie naciągasz nie oszukujesz siebie a tym bardziej rodziny..

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Magazynier powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dziennikarz Śledczy

Mamy finał

Tygrysek

Bo narobili w gacie już dawno dlatego twoja mama wylodowala w szpitalu????

Miami Deje Vu

Something Just Like This pszczółki od Wodeckiego.Na kasę do Biedronki.Bedzie Cudnie .

Przemysław Jarząb

Marta Kałuża to zwykła prostytutka.Skoro Mery Kay jest taka amerykańska i taka cool ???? to dlaczego nikt nie zrobił Z Tym Porządku .Drogie panie (cudne)u nas w Polsce to się nazywa SKANDAL OBYCZAJOWY????.

@Przemysław Jarząb

W USA jeśli ktoś zostanie złapany na korzystaniu z nierządu prostytutki która stoji na ulicy zostaje aresztowany zamknięty do aresztu i trzeba zapłacić za niego kałcje aby mógł wyjść mało tego jego zdiecie wisi miesiąc na stronie Chicagowskiej Policji kałuża.

@Przemysław Jarząb

Powiem jeszcze o jej zdjęciach na fb większość jest przerobiona w rzeczywistości jest okrągła a jej (usunięte przez administratora) to ponad 10 lat.

Dziennikarz Śledczy

Zaprasza was do mieszkania mówi wam że jest jej a to przecież agencja towarzyska .W salonie czerwone sofy i ściany też czerwone dla nocnych kochanków którzy płacą za spotkania z wielorybem .Zapytaj jej czy może ściągnąć prześcieradło w sypialni i pokazać ci materac.

Agata
Klient

Chcę uświadomić każdego kto chce byc częścią tej firmy jako tzw. "Konsultant/ka od piękna MK" aby wziąc pod uwagę nie tylko caly ten różowy, piękny sen, marzenia które prezentuje Ci Twoja rekruterka ale też jesli zaczniesz szukać, wiele paradoksalnych wręcz faktów. Wszystkich tych informacji można dowiedzieć się min. Z YT wpisując "mary kay spam" lub stron takich "marykayvictims.com". Tysiace osób juz podzielilo się swoja historia. Informacji jest mnóstwo od samego źródła - kobiet które byly na samym szczycie struktury MK, przez wiele lat. MK bardzo promuje pomoc i wsparcie kobietom z rakiem piersi. Ciekawe jest że defacto pełnoetatowa konsultanta która zachorowała na raka piersi została zwolniona - Claudine Woolf. Jak glosi motto MK "wzbogacanie życia kobiet" - stwierdzenie pozostawia sobie wiele do życzenia. Produkty MK sa wyslawiane jako "najlepsze na świecie". Proszę być świadomym że firma nie działa jakos super bio, vegan itd. W wielu środowiskach, nawet jezeli już tego nie robi nadal ma slawe jako firma która testowala na zwierzętach. W 2021, w świecie gdzie marek kosmetyków jest naprawdę tysiace, gdzie wielu znacznie tańszych konkurentow w swoich skladach potrafia udowodnić że sa vegan, bio itd... Na składzie produktów MK zobaczy się tylko bardzo skromny spis w którym wymienia się tak banalne składniki jak woda i gliceryna. Stosowalam szerokie spektrum kosmetyków, min. mialam kuracje kilkumiesiaczna z zestawem przeciwtradzikowym, więc czas sobie dałam, slucham sie tak jak mi polecono odnośnie stosowania ale finalnie nigdy nie zobaczyłam spektakularnych efektow. Kolejny temat, w MK tak wiele kobiet Ci "radzi" do takiego stopnia wręcz że nie wiadomo już kogo się słuchać bo kazda kosultantka ma inną wizje na ile, jakiego kosmetyku używać. Wiele tzw. Konsultantek nie ma żadnych licencjonowanych uprawnień aby doradzać w sprawach tak niejednoznacznych jak tradzik. Najśmieszniejsze jest to że moja grupa zawsze odradzala mi pójście do kosmetyczki na zabieg oczyszczania manualnego mowiac jaka to strata pieniędzy i robiąc z kosmetyczki z 25 letnim stażem straszna babe. Ciekawe że stosując specjalnie dobrane kosmetyki MK przez 5 miesięcy moj tradzik nie zmienił sie, wręcz nawet pogorszyl. A po zaledwie 2 oczyszczaniach manualnych zobaczylam efekty jakich nigdy nie widziałam od 5 lat, wreszcie twarz zaczęła się oczyszczać. Finansowo, na MK przez 5 miesiący wydalam 3,000zl, a przez 3 miesiące u "strasznej" kosmetyczki wydalam co najwyżej 800zl gdzie procz oczyszczania manualnego, mialam 5 sesji kwasem migdalowym. Wszystko jest poparte zdjęciami z tych okresów + moj obecny stan cery mówi sam za siebie. Finalnie, proszę wziąć pod uwagę ze MK to MLM, system w którym wiecej niż 99% ludzi traci pieniądze. Mowi to sama federalna komisja w USA (FTC). Program dyrektorski MK to najzwyklej w swiecie forma zasilenia kont bankowych najwyzszych dyrektor! Caly rozwoj osobisty ktory jest tu wtlaczany jest tak toksyczny że aż razi od samego patrzenia, proszę sobie wygooglowac hasła takie jak "toxic positivity", "gaslighting", "Black & White thinking" - firmy MLM takie jak MK specjalizuja się w tym. Oczywiście sa kobiety które osiągnęły spektakularny sukces, na sam szczyt struktury, zarabiajac potężne pieniądze. Tylko znowu jesli bliżej się przyjrzec sa tu kolejne ciekawostki będące faktami. Sa tu kobiety które oplacily swoj sukces nieustającą choroba która bardziej niż prawdopodobne jest skutkiem permanentnego stresu. Dodatkowo Krajowe Dyrektor które wydawaloby się sa ustatkowane w kontekscie silnej grupy pod sobą, wciąż muszą zajmować się tak elementarnymi rzeczami jak rekrutacja obcych osób. Dlaczego? Bo ten domek z kart się rozpada, więc śmieje się w tym momencie jeśli ktoś chce mi powiedzieć ze to możliwość, "stalego dochodu " - takie cos nie istnieje w MLM. Czy warto? Mogę podziekowac firmie MK za ekstremalne wyczulenie na MLM/piramidowe schematy i wszystkie zagwostki z tych tematów. Cieszę się zrozumiałam jak zbędne mi sa falszywe MK-kobiety, nie warte swej ceny kosmetyki i marketingowy sen.

Aga
@Agata

Droga @Agato tak czytam i sobie myślę 3tyś. w pół roku? To musiałaś całą pielęgnację z katalogu kupić. Tylko po co? Patrząc na cenę zestawu do cery problematycznej która wystarcza na dobre ponad 3 miesiące to nie wiem na co ty pieniądze wydałaś lub po prostu zawyżasz kwotę. Pytanie po co? Bądzmy szczerzy w pisaniu opini.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.?

Aga
@Pytanie

Umowa jest podpisywana on line. Zapraszam pomogę

Ania

Na mnie ta firma działa, jak płachta na byka. Zdecydowałam się na zakup całego zestawu i zaznaczyłam od razu, ze nie chcę być konsultantką, nie chcę sprzedawać, mam pracę i nie będę się w to bawić. Niestety nikt tego nie respektował, jakieś dyrektorki i konsultantka, które ze mną prowadziła spotkanie (bardzo słabe merytorycznie) ciągle wydzwaniały i pisały smsy i maile. A ja ciągle twardo, że kupiłam to dla siebie i nie chcę sprzedawać. A te ciągle, że jestem super i wartościowa i, że się im przydam (no na pewno, bo one dostają kasę za to, co ja sprzedałabym). Irytowało mnie to coraz bardziej, bo każde złe słowo o kosmetykach zaraz je rozsierdzało. Niby z uśmiechem mówiły, że mogę mieć swoje zdanie ale rzucały piorunami. Kosmetyki niestety na rynku chińskim, więc testy na zwierzętach do woli. Jakość i skład dosyć słaby. Trochę się interesuję tym i niestety te kosmetyki są warte jakieś 10% swojej ceny, co najwyżej. Dziewczyny, skoro konsultantka zarabia 40% na każdym produkcie, firma MK zarabia drugie tyle o ile nie więcej plus import, podatki itp. To ile kosmetyk jest tak naprawdę warty? Ja po stosowaniu tych kosmetyków pielęgnacyjnych nie widziałam ŻADNEJ różnicy w jakości cery, nie było ani gorzej ani lepiej. Dlatego rodzi się pytanie, czy warto? To samo mogę mieć za duuuużo mniejsze pieniądze i nikt nie wydzwania wieczorami do mnie...

Lili
@Ania

Aniu, jak to ładnie napisane jest na reklamie tego portalu - hejt to nie opinia. Mówisz, że nie widzisz żadnej różnicy... może kosmetyki były źle dobrane, bo ja mam akurat zupełnie inne odczucia. Podobnie inaczej odbieram wsparcie ze strony bardziej doświadczonych koleżanek. Te nigdy nie były w stosunku do mnie nachalne.

czarna
Kandydat
@Ania

Mnie najbardziej zawsze rozwala przy recenzjach jakiś firm z konsultantkami argument o zarabianiu tak jakby sephora czy Rossman prowadziły działalność charytatywną... Próbowała pani policzyć ile są warte kosmetyki za 20zł z rosmana? Tam ma pani prowizję dla sprzedawcy pensję wszystkich pracowników w tym ochroniarza (i to nie jakiś procencik tylko minimum najniższa krajowa) jeszcze wynajem lokalu + wszystkie media, ubezpieczenia, podatki wszelkiej maści i reklamy w tv za grube miliony i to wszystko płacimy my klienci nosz to przecież skandal i rozbój w biały dzień. A co do konsultantek to jak ktoś jest zbyt namolny to chyba zawsze można mu to powiedzieć ja jak mnie kiedyś jakaś z avonu tak atakowała to po prostu jej to powiedziałam cud... przestała, dzwoniłam ja jak coś potrzebowałam. Naprawdę ludzie jak już się wypowiadacie się o jakiejś firmie to piszcie coś merytorycznego bo kurde człowiek wchodzi i prócz jakiś plotek o kimś tam i rozpaczy bo ktoś zarabia (no jak śmie) to nic sensownego tu nie ma

Ina
@Ania

Cierpliwości, na efekty trzeba poczekać. Jak kupujesz krem w drogerii to od razu widzisz efekty? Jak postanawiasz zrzucić 10 kg to od razu je gubisz?

OLGA

Lia2004
@OLGA

aż sie uśmiałam czytając to... niezłe pranie mózgu przeszłas kobieto- sory KONSULTANKO

Manuela
@Lia2004

Lia, widzę, że chyba nie do końca sprawdziłaś się jako konsultantka i dlatego tyle jadu. Byłam długo klientką, zanim dołączyłam do Mary Kay i moim zdaniem jest to kwestia dobrania sobie odpowiednich kosmetyków, choćby do rodzaju skóry. Do samej jakości zastrzeżeń nie miałam i nie mam. Nie wiem po co siejesz takie plotki - gdyby nie jakość właśnie, nie robiłybyśmy takich sprzedaży jakie mamy. Nie sądzisz?

Gabriela
@Manuela

A na jakiej zasadzie jest nawiązywana współpraca z Mary Kay? W bardziej "standardowej" pracy są umowy. A tutaj?

konsultantki24@o2.pl
@OLGA

Kobietki konsultantki zapisujcie się do bazy konsultantek aby być widoczną w wyszukiwarce google w swoim mieście. Klienci szukają was poprzez moją bazę. W każdym mieście tylko jedno wolne miejsce!!! https://konsultantki24.pl/

konsultantki24@o2.pl
@Manuela

Nati
@OLGA

Ale (usunięte przez administratora) kobieto . Jesteś już tak wkrecona w to ze brak słów , czemu waszej marki nie ma w douglasie sephora ?? Kto ma ochotę idzie do sklepu i kupuje . Po jaka cholera zmuszacie ludzi i organizujecie ,, (usunięte przez administratora) spotkania ,,? To się nazywa rzetelna sprzedaż ??? To jest wciskanie kitu i nachalne namawianie

Ewelina 80
@Lia2004

Jest P.Dyrektor z Nowej Dęby chyba jeszcze na własnej działalności ,która tonie w długach od lat .Komornicy już dali sobie spokój ,ponieważ długi są nieściągalne.Pani nie wykazuje dochodów ,nie odprowadza podatków ,nie płaci Zusu .Samochód ,którym jeździ jest nieprzerejestrowany na nią . .Mieszkania ,które wynajmuje nie opłaca czynszu i rachunków - mieszka pare miesięcy i wyprowadza się po angielsku .Wynajmujący nie mogą jej wyeksmitować ponieważ mieszka z synem 14 letnim .Oprócz makijaży pani zajmuje się prostytucja wieczorową i nocna porą.Nie polecam tej pani jako makijażystki i sprzedawcy . Chyba nie o takie wartości chodzi Mery Key ,gdzie tyle wspaniałych kobiet i uczciwych , a między nimi kobieta niczym Szatan opętana .

Gosia
@Nati

@Nati, jest wiele marek, których nie kupisz w Sephora, więc dla mnie to żaden argument. Spotkania są po to, aby zapoznać się z kosmetykami, porozmawiać, miło spędzić czas. Spotkanie nie zobowiązuje Cię do zakupu, więc nie wiem dlaczego wymyśliłaś sobie, że to jest nachalne namawianie. Nie jest, zapewniam Cię. A sprzedaż jest oczywiście rzetelna. :)

Zyta
@Ewelina 80

@Ewelina80 nie nam oceniać sytuację tej pani i przyczyny, które za nią stoją. Ja akurat działam w Trójmieście i zajmuję się swoimi klientkami i sobą. Tak jest najbezpieczniej, a plotki... cóż, bywają bardzo naciągane i niesprawiedliwe. Niezależnie od lokalizacji. :)

Ewelina 80
@Zyta

Zyta nikt tu nie mówi o plotkach to są fakty .Fakty w ,które trudno uwierzyć ,a jednak prawdziwe . Serdecznie pozdrawiam

Diana
@Gosia

W Sephora nie masz pewnosci ze nie wcisna vi kitu ktory nie bedziesz mogla zwrocic ani wymienic ???? A w mary kay masz 100% satysfakcji mozesz oddac produkt w przeciagu miesiaca jesli ci sie nie sprawdzi lub bedziesz uczulona n atores z składników lub wymienic. I otrzymac pueniadze. A w ktorej sephorze bedziesz mogla zwrocic po kupieniu i tym bardziej otwarciu? :)

Melisa
@Diana

To prawda, jak nie odpowiada nam produkt, to można go zwrócić. W większości drogerii odpakowanego nie można.

MikiM
@Gosia

Pracuje w Beauty branzy od ponad 15 lat.... Firma MK to totalny przecietniak.... szkoda pieniedzy i czasu. przeceniaja sie w 100%

Liza2004
@Ewelina 80

BRAWO!!! mam podobne doświadczenia z DYREKTOR SPRZEDAŻY MARY KAY ( sprawa w sądzie) KINGA D. o problemie wie i co..? milczy

Liza2004
@Ewelina 80

MAM PODOBNY PROBLEM Z DYR. SPRZEDAŻY Z POZNAN/...... KINGA D ma ode mnie info o jej DYREKTOR nieuczciwości. SZEFOWA MILCZY choc obiercała w e-mailu ,że da znać..PORAŻKA

Mała
@Liza2004

@Ewekina 80 Mary kay to jedna wielka porażka. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i robienie ludziom pranie mózgu.

sonia
 Rekomendacja
@Lia2004

Hmmm....powiem tylko tyle: mi pasują. Zostałam konsultantką by kupować dla siebie taniej. Oprócz pielęgnacji używam kosmetyków kolorowych. I są bardzo dobrej jakości. Mam w tym rozeznanie.Poza tym Kto co lubi - jedni robią na tym biznes, inni kupują dla siebie i rodziny, koleżanek. Dużo też zależy od osób sprzedających. Jak nie bierze udziału w szkoleniach to nie będzie miała pojęcia o czym mówi.kosmetyki trzeba znać, ale też nauczyć się rozpoznawania potrzeb klientki (koleżanki, ciotki czy sąsiadki) I tyle. Trzeba znać się trochę na skórze, na pielęgnacji. ja w mądry sposób poprawiłam sobie stan skóry, a kolorowe produkty trzymają się znakomicie. Nigdy nikogo nie namawiałam, bo to nie ma sensu. Zgłosi się na pewno osoba co zauważy zmiany na twarzy. To moje podejście do Mary Kay. Pozdrawiam.

Ala
@OLGA

Kolejny mam, piramida, itd. Najbardziej irytujący jest ten prostacki język coachingowy, mający ci wmówić, że skoro ci nie idzie, to nie dlatego, że mało ludzi nacina się na takie buble, tylko dlatego, że jesteś (usunięte przez administratora) i leniwa- 1-sze dwa punkty. Konsultantki to zawsze kurki domowe bez zawodu, które nigdy nie były w normalnej pracy lub pracują byle gdzie. Jezeli jakas moja znajoma probowala mnie w to wkręcić, to zawsze była opisanym wyżej typem dziewczyny. Raz się dałam uprosić na pokaz, sama pracuje w handlu i widzę te tanie techniki pozyskania klienta. Sama jakość produktów, no przeciętna nie są to kosmetyki Dior, Shiseido, czy nawet Vianek, bardziej Yves Rocher, Avon. Ogólnie kojarzy mi się, jako kolejne misjce naciągające pracowników i klientki, agresywny marketing.

Miłka

Brawo ????????????????

czarna
@Diana

Nie wiem czemu się stawia Sephore czy Duglasa za jakąś wyrocznie jakości. Tam też są konsultantki które naskakują na biednego człowieka, który wszedł, żeby nie moknąć na deszczu jakby musiały mu sprzedać od razu pół sklepu. A już jak sie nie daj boże o coś zapytasz to zaraz ci wciśnie byle droższe. Konsultantkę czy to Avonu czy Mary Kay i innego Ori to raczej trzeba samemu zagadać albo przynajmniej zgodzić się na to by na spotkanie pójść przecież to nie jacyś domokrążcy co jak uchylisz drzwi to wejdą a jak nie to oknem. Sephora nie jest też jakąś wyrocznią jakości czytała pani kiedyś ich składy??? nie raz lepsze w biedronce widziałam. Takie głupie sianie jadem bo się komuś w życiu nie udało to będę na wszystkich pluć. Strasznie mnie wkurza takie podejście

Karolina
@Administrator

To jest sekta ta MK. Dałam się zmanipulować pani dyrektor i wstąpiłam w szeregi tego shitu.

Emilka
@Karolina

Karolina, ja rozumiem, że można być rozczarowanym jak się nie ma wyników, ale to całe gadanie o sekcie to chyba trochę przesada. Nikt tu nikogo nie manipuluje, jesteś dorosła, podejmujesz dorosłą decyzję i w każdej chwili możesz się wycofać. Może warto zamiast wyładowania złości w sieci, porozmawiać z innymi konsultantkami o problemach czy wątpliwościach z jakimi spotykasz się w pracy. Wspieramy się często i na przykład mnie dziewczyny bardzo na początku pomogły. :)

A
@Karolina

Ale nie musiała Pani wsypywać jest Pani dorosła więc chyba myśląca.

Anis
@Karolina

Przecież możesz w każdej chwili zrezygnować nikt Cię tu siła nie trzyma...nie piszcie bzdur na temat firmy

Mała
@Emilka

Porażka! Jedno wielkie kłamstwo. Liczy się tylko i wyłącznie sprzedaż. Jest duży nacisk na nabijanie jednostek sprzedażowych.... Tylko po to żeby PANI DYREKTOR MIAŁA Z NAS DUŻY ZYSK.

Wibu
@Administrator

Tak pracuje w MK od dwóch lat i nie popadłam w dlugi.MK Organizuje świetne szkolenia, darmowe!!! Teraz w czasach pandemi sa to szkolenia online, nie żaluje ze tu jestem, a wręcz przeciwnie, dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy i spodobała mi sie ścieżka rozwoju osobistego ,polecam każdemu nie tylko kobietom!!!

Klientka
Klient

Jestem raczej sceptycznie nastawiona do firm, których produktów nie można kupić nigdzie indziej niż u konsultantek ,ale postanowiłam spróbować, aby obiektywnie ocenić. Zaczęłam obserwować kilka konsultantek i czytać o produktach, a następnie testować. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy - każda z konsultantek stosuje taką samą pielęgnację. Kolejna sprawa to posty/filmy/konkursy - kopiuj, wklej. Na każdej stronie to samo, identyczne opisy i tematy postów "pielęgnacyjnych". Każda z Pań nazywa się konsultantką kosmetyczną, więc moje pytanie - jakie mają wykształcenie w tym kierunku? Mają co najwyżej taką wiedzę jak ekspedientka z Rossmana. Wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy filmik i od razu widać, że profesjonalnej wiedzy tam nie ma. Nawet jakość przekazu wiele pozostawia do życzenia. Ceny kosmetyków nie są małe, składu na opakowaniach brak. Mimo wszystko stwierdziłam, że spróbuję. Po miesiącu używania mogę stwierdzić, że niestety nie warto. Kosmetyki bardzo przeciętne, nie robią nic specjalnego. Po jednorazowym zakupie byłam męczona przez konsultantkę telefonami i wiadomościami, aby kupić ponownie lub również zostać konsultantką, bo wtedy jest taniej i czeka mnie wspaniała kariera. Konsultantki sztucznie zachwalają każdy produkt i zachwycają się jaka to wspaniała firma, a zainteresowanym "słodzą" na każdym kroku - oczywiście dopóki jest szansa, że kupią. Optymizm, uśmiech i pozytywne nastawienie są wartościowe tylko jeśli nie są sztuczne i przesadzone. Niestety tutaj brakuje autentyczności i profesjonalizmu. Panie, które nie mają dostępu do większych drogerii lub nie mają wiedzy, nie korzystają z porad/wizyt u WYKWALIFIKOWANEGO kosmetologa być może będą się nabierać. Niestety jest to strata pieniędzy.

Katarzyna T.
Klient

Wspaniałe kosmetyki. Absolutnie warte sowjej ceny. Po raz pierwszy spotkałam siez sytuacją, gdy Konsultantka dzwoni do mnie z pytaniem czy jestem zadowolona z produktu i jczy może mi pomóc w czymś? Np. jak stosować kosmetyk, z czym łączyć, z czym nie, itp. Uzyskuję pełną informację, Panie są mocno wykształcone, taktowne i bardzo profesjonalne. Produkty zaś najlepsze z tych, które używałam. Zagadzam się z Przedmówczynią: pieniądze zostawione w innych firmach były - jak teraz porównuję - niezbyt szczęśliwie ulokowane. Zachęcam wszystkie Panie, by poczuły różnicę. Ja ją widzę,a mam naprawdę wymagajacą cerę i skórę.

Katarzyna
Klient

Od prawie dwóch lat jestem klientką Mary Kay. Najpierw byłam na spotkaniu "metamorfozy", na którym udzielano praktycznych rad w sprawie makijażu na różne okazje i nikt nic nie wciskał na siłę ( chociaż tego się obawiałam, ale niepotrzebnie ).Na tym spotkaniu nic nie kupiłam, ale po jakimś czasie spróbowałam zestawu do pielęgnacji dłoni, do twarzy i kilka innych no i chętnie korzystam, bo jestem zadowolana z jakości i wydajności oraz z obsługi. Nie lubię, gdy ktoś naciska na mnie, jest nachalny, ale lubię gdy profesjonalnie wspiera. I, wbrew moim obawom, otrzymuję wsparcie, a nie nagabywanie. Moja konsultantka rozkwitła w tej firmie, w zakresie rozwoju osobistego i biznesowego, w tym w mediach społecznościowych, zrobiła niesamowity progres, a przedsiębiorcą była od ponad 20 lat . Myślę, że to nie jest łatwa praca, ale należy pamiętać, że to jest działałność gospodarcza, a tymczasem konsultantki dostają nieprzeciętne wsparcie biznesowe, szkoleniowe. To nie jest norma w biznesie, a nawet na etacie. Chcąc być profesjonalistą trzeba poświęcić pracy czas, dokształcać się, interesować klientami, rozwijać się. Moja konsultantka ma już chyba większą wiedzę o skórze niż kosmetolożka po studiach, do której wcześniej chodziłam, ale tej pierwszej się chce - i rozwijać, i pracować, a tej drugiej wydaje się, że dyplom i certyfikat na ścianie wystarczą. Dziewczyny, samo nic się zrobi i to w żadnym biznesie. W każdym biznesie znajdziecie jakiegoś dyrektora, u którego był lub jest komornik i takiego, który jest niekompetentny, nie wspiera. I co z tego wynika? To świadczy o danym człowieku, a nie o firmie/marce.

@Katarzyna

Ludzie obudźcie się !!!Nie pożyczyłem pieniędzy na program dyrektorski Anny Marii Kucharskiej,z tego tytułu moja mama i ja byliśmy szantażowani ciąża przez Martę Kałuże .Ja nie miałem wrócić z Francji a moja mama została w nie wyjaśnionych okolicznościach zabrana do szpitala ucierpiał też mój starszy syn .Więc ja się pytam gdzie wiara i rodzina .Kim jest naprawdę Kałuża w Dębicy nie trzeba długo szukać żeby znaleźć odpowiedź...Pewnie znów mnie zabija ale to standard.

@Klimat13

Ps.Zrobiła dziewczyną Sylwestra Latem bo oglądnęła ze mną film Lejdis a jej ulubione majtki to z napisem LOVE:)

@Katarzyna

Nie dobrze mi jest jak do tego wracam.

Danuta

Czytam tu różne opinie i ilu ludzi tyle będziemy mieli opinii. Każdy ma wolną wolę i może dokonywać wyboru. Pracuję z firmą już 2 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa. Produkty osobiście uważam za rewelacyjne, a cena? Skoro mleczko które kosztuje 88zł (myje, złuszcza i tonizuje skórę czyli już 3produkty w 1) i starcza na minimum 4 miesiące to nie jest wygórowana cena. Idąc do drogerii za samo mleczko zapłacimy ok 20zł i wystarczy na miesiąc czy 2, a ten produkt ma potrójne działanie. Skład jest też bardzo ważny i naprawdę na etapie mycia już działa i pielęgnuje skórę. Do tego w drogerii nie zwrócimy delikatnie zużytego produktu, a w Mary Kay każda, KAŻDA klientka ma prawo wymiany bądź zwrotu w ciągu 14dni. Szanująca się konsultantka informuje zawsze na spotkaniu pielęgnacyjnym o tym swoje klientki. Będąc na początku swojej drogi myślałam tylko o tym by dorobić do pensji bo wiem co to jest bieda i liczenie każdego grosza. Mary Kay bardzo zmieniło moje życie i tu nie chodzi o koloryzowanie historii... Zmienił się mój wygląd zewnętrzny jak i wnętrze. Słucham ludzi, nie oceniam, staram się pomóc i pracuję na wartości firmy WIARA, RODZINA, PRACA. Stałam się innym człowiekiem i dotąd dopóki nie robię nikomu krzywdy nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonać, że firma szkodzi ludziom. Każdy pracuje na siebie i zgodnie ze swoimi potrzebami. To jest biznes osobisty, a nie etat. Tu nikt nic nie będzie Ci nakazywał jedynie motywował. Mając swój biznes musisz o niego dbać. Nie oczekuj pensji za siedzenie w domu i nie licz na to, że klientki przyjdą do Ciebie jak do drogerii. Sama pracujesz na siebie i na to jak postrzegają Cię ludzie. Czy prowadząc piekarnie ktoś się dowie o tym, że masz fantastyczny chleb jeśli nie pojeździsz po sklepach i nie zaczniesz go wstawiać? Rolnik jedzie na targ by sprzedawać swoje produkty! Jeśli masz zdolności manualne to wystawiasz na różnych stronach swoje prace! Każdy biznes rozwija się inaczej i tu wystarczy tylko przeanalizować dokładnie wszystko. Jeśli nie sprawdzisz się w tej pracy to nikt Ci nie będzie miał tego za złe. Nie dowiesz się póki nie spróbujesz, a jeśli nawet nie wyjdzie to nie oczerniaj nikogo bo to może bardzo krzywdzić inne osoby, które wkładają serce w swoją pracę.

Remi
@Danuta

Wspaniały cytat, który duzo mi powiedział; "...i pracuję na wartości firmy WIARA, RODZINA, PRACA." Podkreślam "PRACUJĘ NA WARTOŚC FIRMY" Nic nie piszesz o swoich wartościach.

Ola
Klient

Jestem klientką Mary Kay od dwóch lat. Wcześniej metodą prób i błędów próbowałam różnych kosmetyków, także z wyższej półki cenowej, głównie w Douglasie. Mam skórę suchą, określaną jako dojrzała. Nigdy wcześniej nie trafiłam na kosmetyki lepsze niż w Mary Kay. Nie żałuję żadnej wydanej u mojej konsultantki złotówki. Uważam, że ta firma to nie tylko biznes ale przede wszystkim misja, praca z kobietami - dla kobiet. Moja konsultantka to nie sprzedawczyni ale powierniczka, oddany doradca, przyjaciółka od piękna. Wcześniej zostawiałam sporo kasy w Douglasie, czasem trafiałam na dobre kosmetyki, czasem żałowałam wydanych pieniędzy (w pewnym stopniu to wina konsultacji u pań sprzedających, które nie znając mnie zupełnie, próbowały pomóc w moich problemach skórnych). Nie planuję rozpoczynać pracy w Mary Kay (mam własny "biznes"), pozostanę wyłącznie klientką, ale cieszę się, że mogę wydać pieniądze na produkty i doradztwo najwyższej jakości. Od półtora roku nie kupuję żadnych kosmetyków poza Mary Kay. Moja skóra wygląda na 15 lat mniej. Wielki szacunek dla pracy konsultantek, które mają też ogromne szczęście, że mogą pracować na produktach tej jakości.

Dream Team

Życzę wszystkim na Mikołaja Satynowych Dłoni.

Grażyna.
@Dream Team

Imię to jest pochodzenia Litewskiego wymyślił je Adam Mickiewicz w Powieści Pan Tadeusz.

Disney Vacation Club

Dancing with the Stars

Stare Polskie przysłowie mówi. Z kałuży nie wyjdziesz na sucho.

Something Just Like This

Zostaw merytoryczną opinię o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.