Mary Kay

London

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Mary Kay
3 3 6 1

Opinie o Mary Kay

Administrator

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Mary Kay?

jasia

firma Mary Kay poszukuje księgowej @hello, Wymagane jest wykształcenie: co najmniej średnie ekonomiczne, 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych .Niestety nie podają warunków zatrudnienia , może coś napiszecie??

Wcale nie tak różowo

Tak jak w każdej sprzedaży bezpośredniej- im więcej pracujesz- tym więcej masz. Dla osób, które ponad wszystko cenią dom i rodzinę- stanowczo odradzam. Niby sami ustalają czas pracy i świergoczą jak Mary Kay wzbogaca ich życie- to dla mnie realistki to tylko zwykłe ( usunięte przez administratora ) Dla mnie zalatuje ( usunięte przez administratora )br /> Liczysz się dopóki sprzedajeszi rekrutujesz nowych. A tak ogólnie to wcale nie jest tak różowo.

anonim

Słowa kojarzące się z Mary Kay praca rozwojowa,w dobrym gronie,praca z kosmetykami. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra,wiele mnie nauczyla ta praca ktora mile wspominam.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są tacy jak w kazdym innym kraju :jaki Ty jestes dla kogos taki ktos bedzie dla Ciebie.Dla mnie pozytywni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Mary Kay:przyjecia okolicznosciowe;-) Najbardziej nie podobało mi się w Mary Kay:czasami bylo zimno

Zostaw opinię o Mary Kay - London

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mary Kay