Opinie o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Wyjątkowa historia sukcesu firmy rozpoczęła się niemal 50 lat temu, kiedy to Mary Kay Ash założyła firmę Mary Kay Cosmetics. Dziś firma Mary Kay korzysta z dziedzictwa Mary Kay Ash - inspirowania, wzbogacania i zachęcania kobiet do osiągania wielkich rzeczy. Wartość sprzedaży hurtowej na całym świecie wynosi 3 miliardy dolarów, produkty Mary Kay® są sprzedawane na ponad 35 rynkach na całym świecie, a liczba członkiń globalnej niezależnej kadry handlowej przekracza 2.5 miliona osób.​

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

YYYYY

w sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko doradcy ds. obsługi konsultantek. zainteresowała mnie bardzo. czytam, że jest to umowa na zastępstwo. na jak długo zostaje się zatrudnionym? czy po tym zastępstwie jest szansa na normalne przyjęcie do pracy? choćby na podobnym stanowisku, nie musi być to samo... dajcie znać, bo chcę wiedzieć, na jak długo mogłabym mieć tutaj pracę. :)

rahma

po spotkaniu z konultantką z rejonu drawsko-pomorskiego 3x krotnym jetsem bardzo usatysfakcjonowana z polepszenia wygladu skory oczyszczenia nawilzenia i odmlodzenia wyglądu,zakupilam kilka produktow...z przekonaniem ,bo sa skuteczne..z powazaniem pacjentka ze szpitala MSWiA w Kansku

Zuzia

Szukam pracy i widziałam, że teraz trwa tu rekrutacja na posadę Młodszy Analityk Finansowy Wysłac cv? Opłaca się? Fajnie, że jest tryb hybrydowy. Ale mnie bardziej interesują benefit. Bo tam np. są bony żywieniowe dla pracowników? Czy to są bony do jakiejś konkretnej restauracji, sklepu?? Jest też program rekomendacji pracowników, czyli ile można dostać za polecenie nowego pracownika?

Anita

Skład tych kosmetyków jest naprawdę średni - za dużo mniej można kupić dużo lepsze kosmetyki. Poza tym można interpretować to za pewnego rodzaju sekę - jak każdą tego typu firmę.

@Anita

Anito, jeśli każdą firmę kosmetyczną traktujesz od razu jak sektę, to wszyscy jesteśmy sekciarzami nawet używając zwykłego mydła. ;) Każda z nas stawia jakieś oczekiwania kosmetykom i wybiera takie, które jej służą. Mnie akurat Mary Kay służą bardzo dobrze, więc nie mogę się z Tobą zgodzić. Najfajniejsze jest dla mnie to, że każda z nas ma wybór. ;)

Jan
@Lara

Oj tam, oj tam. Napisała, że można interpretować, a nie że trzeba. I odniosła to do tej konkretnej firmy, a nie do każdej ;) Zamiast nietrafionych analogii, poprosiłbym od Ciebie o parę słów wyjaśnienia na temat ogłoszenia, które firma niedawno wystawiła. Szukają młodszej księgowej. To mogłaby by być ciekawa propozycja pracy dla mojej siostry, tym bardziej, że formą zatrudnienia jest umowa o pracę. Tym bardziej, że ma więcej, niż 2 lata doświadczenia. Warto jednak się upewnić, czy pracuje się tu na UoP na czas nieokreślony, ile początkowo mogą płacić i czy pracują tu osoby, które lubią oraz potrafią dzielić się swoją wiedzą, by było od kogo się uczyć?

@Anita

Cena przesadzona, składy bardzo średnie. Chyba największymi klientkami są same zainteresowane czyli konsultantki. Distalam kilka produktów w prezencie- wysypka, plamy itp..a nie jestem alergikiem itp.za to od wielu lat używam mało i dobrych kosmetyków bez dużej chemii. Jak widać, być miżew tym cały szkopuł

Mycha
@Anna

Mnie nie uczulają, używam od paru lat i jestem zadowolona. I nie, nie jestem konsultantką. Wiadomo, że to co jednemu pasuje, drugiemu nie zawsze, ale na szczęście w dzisiejszej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. :)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Szkoleń Produktowych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Gabrysia

Nie do końca zgadzam się z opiniami, a właściwie to wcale. Do Mary Kay trafiłam kilka miesięcy temu, żeby sobie dorobić do studiów i mieć taniej kosmetyki dla siebie. Nikt mnie nie ciągnął na siłę, ani nie nagabywał, bo już dawno o tym myślałam. Podoba mi się taka praca i uważam, że dla kogoś kto chce mieć niezależność czasową jest to bardzo dobre zajęcie dodatkowe.

Irena

Szukam informacji o pracy tutaj. To jest na zasadzie własnej działalności? Czy można jednak liczyć na jakąś umowę? Jak z zarobkami na początku kiedy jeszcze nie ma się swoich stałych klientów? Da ktoś uczciwie znać?

@Irena

Dzien dobry. Jestem niezależną konsultantka Mary Kay. Jeśli chce się Pani dowiedzieć czegoś więcej na temat biznesu Mary Kay to serdecznie zapraszam do kontaktu asiazak1@interia.pl

Liza2004
@Irena

jaka umowa? - chyba żart. Z tego co się orientuję- zarabiasz na siebie i oczywiście prowizją wspomagasz dochody innych, lub nie sprzedajesz i ... nie zarabiasz nic

@Liza2004

Liza2004 zachęcam Cię do nie przekazywania informacji niepotwierdzonych, a nie opartych na Twoich doświadczeniu, bo potem przyczynia się to do spirali nieporozumień i uprzedzeń - NIE, żadna konsultantka nie płaci i "nie wspomaga dochodów" innych. To firma dzieli się swoim zarobkiem i swoją prowizją z konsultantką, która zaprosiła inne do korzystania z kosmetyków i możliwości MK, wynagradzając jej zaangażowanie i opiekę nad jej konsultantkami. To tak jak w tradycyjnej firmie kierownik dostaje premie za prowadzenie zespołu. - TAK, korzystanie z możliwości budowania swojego własnego biznesu w oparciu o MK jest bardzo proste: pracujesz - zarabiasz i możesz rozwinąć stabilny (bardzo) dochodowy kobiecy biznes, nie pracujesz - nie zarabiasz. Myślę, że to bardzo uczciwe.

@Irena

Witaj Ireno. Nie wiem czy pytasz o pracę bezpośrednio w biurze czy magazynie Mary Kay Polska czy jako konsultantka. To kluczowe pytanie. Jeśli pytasz o konsultantki - Współpraca z MK jest oparta o wykorzystanie produktu, wsparcia i możliwości rozwoju zawodowego w budowaniu własnego biznesu zmierzającej do własnej działalności gospodarczej. Jako konsultantka jesteś niezależna, nie związana umowami zatrudnienia z firmą, związana jednak umową wzajemnej współpracy. To od Ciebie zależy jak wykorzystując możliwości MK będzie wyglądał i będzie rósł Twój osobisty biznes.

@Irena

Ireno, nie musisz zakładać działalności. Zarobki zależą tylko i wyłącznie od tego, ile czasu poświęcisz na szukanie klientek i na zapoznanie ich z naszą ofertą. :) Fajne jest to, że Mary Kay nie stawia nam żadnych wysokich oczekiwań i nie wiąże zobowiązaniami ilościowymi. To idealnie zajęcie dodatkowe, które z czasem może stać się nawet tym głównym. :)

Liza2004
@Agnieszka

o czym kobieto do mnie piszesz? Dla mnie konsultant - to fachowiec tzn. wie o czym mówi. Ja byłam konsultantem po zakupie pakietu startowego. a Pani, która mi go sprzedala ZWYCZAJNIE ZBIERAŁA PUNKTY BY BYĆ DYREKTOR SPRZEDAŻY

Na jakie benefity można liczyć w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.?

Karo

Wiecie, że właśnie otwarta jest rekrutacja na posadę Młodszy Analityk Finansowy. I mam pytanie o tę pracę. Tam napisali o pracy hybrydowej. Czyli ile dni można pracować z domu?? A ile dni trzeba w biurze być? Czy jest taka regularna liczba dni do pracy w domu?

anabell

Używam kosmetyków Mary Kay®, kupuję tylko na własny użytek i jestem bardzo zadowolona, bo pozbyłam się wielu niedoskonałości na mojej twarzy, nie mam żadnych uczuleń, podrażnień, zaczerwienień, a podkreślam jestem alergiczką, mam bardzo dobrze dobraną pielęgnacje, która jest najważniejsza dla mnie. Jestem zadowolona koniec kropka !

Elizabeth
@anabell

Skoro kupujesz kosmetyki na własny użytek to nie jesteś konsultantką tak? Czy można zostać konsultantką tylko na własny użytek, ewentualnie bliskich/rodziny, czy jednak zostanie konsultantką wiąże się z wymaganiami co do ilości sprzedaży np?

@Elizabeth

Witaj ❤️ Nie, rejestrując się jako Konsultantka nie musisz sprzedawać, jeśli nie chcesz. To przywilej konsultantki, nie przymus. Nie musisz spełniać żadnych norm. Możesz korzystać z kosmetyków na własny użytek, a wtedy gdy do tego dojrzejesz, zakochasz się w zmianach na sobie pokazać je innym i stworzyć możliwości posiadania przez nich :) Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej - zapraszam do kontaktu: (usunięte przez administratora) Chętnie odpowiem na Twoje pytania, a jeśli masz ochotę na korzystanie z takich możliwości MK to zapraszam do mojego zespołu i opieki z mojej strony. Jestem Niezależną Dyrektor Sprzedaży MK.

@Elizabeth

Elizabeth, jak najbardziej możesz działać kupując dla siebie i bliskich znajomych czy rodziny. Z czasem grono powiększy się i z pewnością grono klientek Ci się rozszerzy. :)

Tosia

Zaintrygowało mnie ogłoszenie o pracę dla młodszej księgowej. Sporo benefitów zostało ujętych w ogłoszeniu. Może ktoś wytłumaczyć na czym polega "świętowanie urodzin" nigdy się z tym nie spotkałam. Wtedy firma oferuje prezent dla pracownika? Pracodawca faktycznie dofinansowuje np kursy językowe?

Kacha

Kupiłam mleczko 4 w 1 i krem na dzień. Używałam 4 dni dostałam podrażnienia skóry. Twarz mnie zaczęła szczypać i jest zaczerwieniona. U mnie kosmetyki się nie sprawdziły. Szkoda, bo są drogie, wywalona kasa ????.

Paulina
@Kacha

Niekoniecznie, tam jest dużo składników aktywnych więc może być początkowo taki efekt bo skóra musi się przyzwyczaić , miałam tak u niektórych klientek i przeszło stosują dalej i są bardzo zadowolona

Rolka
@Kacha

Kacha, każda marka może powodować reakcję, jeśli kosmetyk nie jest dobrze dobrany. Może następnym razem spróbuj najpierw z próbkami?

Najlepsze sa te gwiazdy jak sie malują przed kamerka i mowia jakie te kosmetyki sa cudowne. Co jedna to lepsza. Skoro tak dobrze zarabiacie to po co wiecznie gadacie ze bycie konsultantka to taka super sprawa a po to zeby miec słupa na którym bedziecie zarabiać. Spotkania ktore organizuja to głównie starsze kobiety ktore latwo jest omamić i zakręcić ze po tych kosmetykach beda o 10 lat młodsze. Śmiać mi sie chce bo one zyja jak w jakiejś sekcie każda gada to samo i maluja sie tak tandetnie ze wygladaja jak kolorowanki. Skład kosmetyków to jakas masakra mary key to sekta !!!

Bubulka
@Gość

Oj niestety ale ma Pani rację. Mam w bliskim otoczeniu konsultantke i dosłownie zachowuje się jakby była omamiona przez (usunięte przez administratora). Te ich hasła, motywy przewodnie i szkolenia to jest jak jakaś hipnoza. Pieniądze z tego to też żadne kokosy, trzeba być naprawdę na wysokim dyrektorskim stanowisku żeby mieć jakiekolwiek pieniądze bo wcześniej tylko dodatkowy rabat na kosmetyki od nich

@Bubulka

Bubulka, zdecyduj się, bo opinię dodałaś jako pracownik, a piszesz że po prostu znasz jakąś konsultantkę. ;) Gdybyś faktycznie była jedną z nas to wiedziałabyś, że nikt na nas nie stosuje hipnozy. Po prostu ze sobą rozmawiamy i lubimy to, co robimy. Może wpadnij na jedno z takich spotkań, aby się przekonać? Dzięki temu nie będziesz mogła wyrobić sobie prawdziwą opinię. :)

Daga
@Gość

Nie chcesz nie oglądaj! Uważam że należy pokazywać kobietą jak dbać o siebie. Zachęcać żeby zrobiły makijaż. We właściwy sposób używały kosmetyków.

Teresa

Poszukałam trochę i udało mi się znaleźć ogłoszenie do Mary Kay, ciekawe czy warto. Żeby się dowiedzieć zajrzałam tutaj. Chodzi o pracę jako magazynier, wymagają umiejętności obsługi skanera. To jest to praca na picku? Jeśli tak, to czy powierzchnia jest duża, ile km się robi orientacyjnie?

@Teresa

Tak, to jest praca na picku i powierzchnia do chodzenia nie jest wcale duża. Spokojnie się przyzwyczaisz. :)

Pytako do Pań jakim cudem one mogą dobierać pielęgnację bez papierka. Jak mozna wciskać takie kity. Jestem ze Słupska i byłam na jednym z takich spotkań u P M. I byłam zdumiona tym jak ta kobieta byla omamiona nakrecona. Nie wyobrażam sobie nakładać czego kolwiek na twarz z tej firmy w składzie sama chemia a PAni M.nawija o tym jakie to zdrowe i cudowne sa kosmetyki. Kogo Wy chcecie oszukać ?? Naiwnych nie brakuje i one właśnie żerują na takich kobietach. ale kto mądry to zagłębi sie w temat tych cudownych składów i odrazu zrozumie ze firma mary key to dno i wodorosty. Tam ktos dobrze napisał ze one jak sie umaluja to wygladaja jak kolorowanki. Robia z siebie (usunięte przez administratora)przed kamerkami i myślą ze to nakimś zrobi wrażenie. A te Panie ktore muszą juz chodzić do specjalisty z certyfikatem bo Panie z mary kay (usunięte przez administratora)komuś twarz moge tylko współczuć uczcie sie na błedach. Pozdrawiam

@Gość

Ależ tu hejtu! Jeżeli kosmetyki Ci nie odpowiadają, to przecież nie musisz ich używać. :) Korzystam z nich od paru lat i jakoś nie latam po lekarzach, nie wyglądam też jak kolorowanka. Może to kwestia tego jak ktoś lubi i chce się umalować? Nie pomyślałaś o tym? ;)

Olga

Na internecie jest ogłoszenie na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego. Jest możliwość pracy zdalnej, wiec zachęca mnie to do aplikowania. W ogłoszeniu jest mowa na temat znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym. Czy na rozmowie o pracę znajomość języka jest w jakiś sposób sprawdzana? Czy jeżeli język angielski jest tak ważny w firmie, to czy jest on dofinansowywany? Czy jego nauka jest przez firmę opłacana?

Ewka

Witam, obecnie jest konsultantka. Ale zapisalam sie tylko po to,by miec tansze kosmetyki. jednak,jak czesc osob pisze nie dzialaja takich cudow jakie sa obiecywane przez "wyższy szczebel" . Osoba "nade mna" ich używa............ale buzia jej nie pokazuje tego,co obiecuja wszystkie te kosmetyki. Zamawiam tylko wybrane produkty i tylko dla siebie:)

@Ewka

Witam mam pytanie czy chcąc kupić kosmetyki mary kay i mieć duże rabaty musiała pani podpisywać umowę na ich stronie? Przez internet?

Paulina
@Ania

Tak żeby kupować i mieć różne rabaty na kosmetyki musi pani zapisać się jako konsultantka i podpisać umowę,gdyby pani miała jeszcze jakieś pytania zapraszam na priv lub do zapisania się u mnie

Gabrysia
@Ewka

Ewka, jak sama napisałaś - zamawiasz produkty, które służą Tobie. Ta pani pewnie kieruje się tą samą zasadą i nie ma w tym niczego dziwnego. Nigdzie nie jest napisane, że każda z Was musi używać tych samych produktów i tak samo na każdą z Was podziałają, więc te drobne złośliwości są chyba niepotrzebne. Tym bardziej, że obie jesteście konsultantkami. ;)

Patrycja

Hej dziewczyny, jestem z okolic miasta Słupsk, czy jest tu jakaś konsultantka lub Pani dyrektor aby zaprosić do domu na prezentację produktów? Słyszałam, że są mega. Pozdrawiam

@Patrycja

Ja mieszkam na "drugim końcu" Polski ale jakby co to mogę się przejechać. Lubię podróżować. W Mk od 12 lat a od 10 na pozycji Dyrektor Kontakt 600 226 289

@Patrycja

I co ? Znalazłaś kogoś bliżej?

@Patrycja

Hej,mogę zrobić zestaw próbek i wysłać Ci,przymierzysz sobie we własnej łazience. Wszystko opiszę. Pozdrawiam

torsi
@Kasia

Ja chętnie wypróbuję, można prosić o próbki?

Julia B.
@torsi

@torsi, możliwość przetestowania będziesz miała spotykając się z konsultantką, możesz ją również poprosić o próbki :)

Jagna

Zastanawiam się na kupnem kosmetyków tej firmy. Dostałam od konsultantki zdjęcie ze składem, ponieważ nie jestem specem (szczerze to jestem totalnym.laikiem) zdjęcia przesłałam do mojej koleżanki kosmetolożki, czynnie pracującej od 30 lat na kosmetykach różnych firm. Wiem, że koleżanka cały czas się dokształca, jeździ na konferencję,jest to jej pasja i zawód. Ogólnie zjechała skład jako słaby.Dała mi wykład co jest nie tak,oczywiście połowy nie pamiętam, ale to co mi zostało to bardzo chemiczny, nienaturalny. Gliceryna której sporo w tych kremach, owszem zrobi efekt wow, ale działa bardzo niekorzystnie na skórę, np.bolokuje działanie składników aktywnych w kremie, zatyka pory, tworzy maskę. Nie zostawia się jej na dłużej na skórze więc nie powinna być użyta w kremach do pielęgnacji. Jeszcze inne składniki ją zaniepokoiły ale nie umiem powtórzyć jej wykładu. Stwierdziła,.że kilka razy do roku jeździ na konferencję, gdzie spotykają się pasjonatci kosmetyków. Firma MK nie jest wogóle tam brana pod uwagę jako wartościowa. Nie mówię o przedstawicielach firm kosmetycznych, tylko osobach prowadzących salony, robiących zabiegi itp.które muszą dbać o jakość produktów. W takich salonach często właściele korzystają z produktów certyfikowanych, koleżanka stwierdziła, że MK raczej takiej certyfikacji by nie przeszła(nie jest to to samo co dopuszczenie)

Jagna
@Jagna

chodziło parafinę nie glicerynę(no właśnie widać jaka jestem biegła )

Julia B.
@Jagna

Jagna, ile osób, tyle i opinii. Oczywiście szanuję te wyrażane przez innych, jednak nie widzę powodu do rezygnacji z kosmetyków, które dobrze mi służą i z których jestem zadowolona tylko dlatego, że na jakiejś konferencji bierze się pod uwagę tylko inne marki. Niech każdy wybiera to co lubi, a jeszcze lepiej byłoby, gdyby opinie opierały się o faktyczne doświadczenia z kosmetykiem, a nie o "wydaje mi się, bo ktoś komuś coś powiedział". Te własne są zdecydowanie bardziej wiarygodne. ;)

Ziena48@wp.pl

Czy i w jaki sposób mogę odstąpić od umowy

JuliaJazz

Witam, zgadzam się z Tobą @Magdalena. Nie rozumie skąd tyle jadu na MK ja niczego nie sprzedaje. Dostałam te kosmetyki jako prezent i szczerze powiem ze po 3mc byłam w szoku! Efekty wręcz spektakularne po Retinolu! wcześniej kupowałam bardzo drogie typu sisley i proszę wierzyc ze efekty podobne tylko zamiast 3000 na krem pod oczy sisley wydałam 300zl w MK. To moja opinia. Ja się zakochałam w tej marce, nikt do mnie nie dzwoni, nagabuje itp. Masz wybór i nikt Cię nie zmusi do zakupu jeśli nie chcesz. Oglądałam ostatnio chyba w TVN wypowiadał się lekarz od medycyny estetycznej, bardzo chwalił Retonizacje z MK więc może warto posłuchać ekspertów, autorytetow niż pluc jadę na lewo i prawo. Z jedyna opinia negatywna jaka się zgadzam to ze nie które konsultantki powinny lepiej się znać na potrzebach skory to jeden minus reszta mnie nie obchodni jak kto zarabia i jaki ma z tego procent. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.