Forever Living Products Poland Sp. z o.o.

Opinie o Forever Living Products Poland Sp. z o.o.

Marzena Tuszyńska

Współpracuję razem z mężem od 4 lat z Forever, dodatkowo, po godzinach. Najpierw przez kilka miesięcy podhodziliśmy do tematu jak kot do jeża. Poznawaliśmy temat, przekonywaliśmy się do produktów. Prowadzimy swoją firmę od 18 lat i dlatego tylko 2-3 godziny dziennie możemy aktualnie pracować. Ostatni nasz przelew na konto za taką dodatkową pracę to 5121,98 netto. Chętnie nauczymi konkretne osoby, które są gotowe pracować i działać tego, co sami robimy. Może to nie dla ciebie ale kto wie? Jeśli chcesz porozmawiać napisz na marzena@tuszynscy.com albo zadzwoń. http://tuszynscy.com/o-nas/

iwona

Kasia
@iwona 29.05.2017 07:53
https://forever-polska.com/dolacz-do-nas/ - czy mam wiedzieć coś więcej niż zaznaczono w tych zasadach współpracy?...

Ja rejestrowałem sie tutaj https://forever-polska.pl/a17-jak-dolaczyc

ch

@www.forever-polska.pl czy mam rozumieć, że oferujecie jakąś ciekawą pracę? Na czym ma polegać ???

www.forever-polska.pl

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Forever Living Products- . Skontaktuj sie i napisz do nas kontakt@forever-polska.pl

siłaaloesu

Jeśli jesteś zainteresowana/ny współpracą -z firmą Forever Products skontaktuj się z nami biuro@conceptproject.eu Gwarantujemy szkolenia i wsparcie mające na celu osiągnięcie dobrej pozycji finansowej w niedługim okresie czasu.

Manager Forever

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Forever... Skontaktuj sie i napisz do nas kontakt@forever-polska.pl

milka250

Witam . nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora) tyle na koniec wypłacili mi 5 zł...(usunięte przez administratora)

Solidna firma, która wypłaca pieniądze na czas - tyle ile pracujesz, tyle zarabiasz :) nie ma typowego szefa, który może nawrzucać i zrobić człowieka maleńkim :)

Zostaw opinię o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o.