Opinie o Aloe Forever (Forever Living Products Poland Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Katy Perry

Straszna firma, wciągająca ludzi jak (usunięte przez administratora). Obserwuję koleżankę, która od roku zmieniła się nie do poznania. Miala świetną i dobrą pracę w liniach lotniczych, grono znajomych. Od roku, niemal codziennie spamuje wszystkich produktami tej firmy, nagrywa liv'y, jakieś belkoty mentorskie, nie ma dnia, by nie spamowała. Przestała dobrze pracować, bo w liniach byla tak natarczywa, ze pasazerom wciskała te produkty. Z normalnej osoby przerodziła się w (usunięte przez administratora), w obiekt smiechu i drwin. Nie ma już znajomych, chyba, ze tych z (usunięte przez administratora). Jej mentorka codziennie pokazuje niby przelewy na (usunięte przez administratora)zl, a ona po roku pracy chwali się, że zarobila 2 tys. Stracila pracę w której lekką ręką zarobila 3-4 razy tyle i znajomych, którzy się boją jej (usunięte przez administratora). Od Nowego Roku idzie na bezrobocie. Jest bezwzględna i szacuje ludzi tylko pod względem tego, ile mogą od niej kupić. Odradzam tych ludzi(usunięte przez administratora)

re
@Katy Perry

Niestety ale to prawda. Moi znajomi to samo. Co dziennie spam... o niczym innym nie można z nimi rozmawiać. Sekta. A jak się coś powie, to wojna ..., dziura w mózgu. Słaby MLM

Paula
@Katy Perry

Widać ciekawi Cię jednak co robi koleżanka skoro pofatygowałaś się żeby pisać o tym na forum. To jej decyzja gdzie chcę pracować i ile zarabiać nie sądzisz? Skoro nie chcesz widzieć tego co robi to zwyczajnie przestań obserwować. I nazywać kogoś koleżanką, a później obsmarować w internecie nie jest w porządku. Koleżanka tak nie robi. Pozdrawiam.

Katy Perry
@Paula

Masz rację. Pracę juz stracila i koleżanką nie jest. Obłęd postępuje, nie ma już żadnych koleżanek. A ty Paula, nadal polecasz tę pracę?

Edyta
@Katy Perry

Pytanie, czy to jest praca? Może wiesz? Bo o ile ja wiem, rozprowadzanie produktów wśród znajomych to nie jest stała praca na umowę.

@Edyta

Edyta, masz rację, to nie jest stała praca na umowę. To praca na własny rachunek. Możesz z tego opłacać ZUS i prowadzić działalność gospodarczą, ale tylko część Osób tak robi ze względu na koszty. Takie rozwiązanie opłaca się u osób, które zarabiają systematycznie większe pieniądze. Wcześniej rozliczasz się na podstawie PIT Swoją drogą szkoda, że managerowie nie zakładają działalności pod tym kątem, bo byliby bardziej zainteresowani tym, by pomagać swoim FBO, by i oni osiągali sukcesy...

Czy w Forever Living Products Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Anita

Dla Dystrybutorów nie. Być może dla pracowników zatrudnionych w centrali, ale to trzeba by zapytać, czy są wolne miejsca w pracy na etat. Chyba, że potrzeba stworzyć bony dla Państwa Pracowników z możliwością zakupu w Forever... Jeśli tak, to mogę pomóc.

Helena
@Anita

A ktoś poruszał temat z szefostwem, że może warto by takie bony i paczki świąteczne zrobić? Jaka była reakcja?

Tomasz

@karolina1523, po brzmieniu Twojego komentarza wnoszę, że współpracujesz z Forever Living Products Poland. Rozumiem, że taka współpraca odbywa się zdalnie, tak? Czy jest podpisywana jakaś umowa? A może jakieś osoby pracują w centrali firmy Forever Living Products Poland w Warszawie i napiszą, jak wygląda praca w tym miejscu?

karolina1523
@Tomasz

@Tomasz Współpracuje z Forever Living Products i jestem partnerem, który buduje zespół. Do współpracy zaprosił mnie mój sponsor. Zakupiłam pakiet startowy i teraz buduje swój zespół. Aktualnie szukam dwóch osób do współpracy do mojego zespołu :) Nie podpisujemy żadnych umów. Najważniejsze jest, że produkty są najwyższej jakości.

@karolina1523

Witam, jestem zainteresowany pracą w zespole. Proszę o więcej informacji na email: pawel89ukf@interia.pl Pozdrawiam

Krzychu
@karolina1523

A ile ten pakiet startowy kosztuje?

Justa
@Krzychu

Pakiet kosztuje 2 tys. Nie musisz go wykupić aby podjąć współpracę z Forever :)

Otojoasia
@Paweł

Paweł A Ty już się zapisałeś do Forever czy jeszcze się wahasz?

@Krzychu

Możesz wejść za kwotę 250 zl netto kupując za tyle towaru i podpisać aplikacje czlonkowska. Masz od razu rabat za wejscie. Nie musisz wykupić pakietu za 2tys.

iw74
@karolina1523

Jak nie podpisujemy umów?! Co za bzdura!

Senior Manager
@Tomasz

Przeczytaj wyżej...Znam firmę od kuchni...Byłam pracownikiem i za dużo widziałam i wiedzialam.na niektóre ruchy nie mogłam się zgodzic.Wiec rozwiązałam umowę i wzięłam się za "wydobywanie pieniędzy z tej firmy" od tyłka strony i to bez skrupolow.Firma swoimi zasadami działalności łamie prawo.Chcesz zarabiać porzadne pieniądze bez brania udziału w "szopkach" dosłownie korzystając z pracy innych? to napisz do mnie

Obeznany
@karolina1523

Nie jest ci głupio pisać mój sponsor?! Tak wam te głowy w tej sekcie wyparli? Hahahhah

Zainteresowana
@Senior Manager

Jeśli jest Pani senior menagerem to w jaki sposób pani rozwiązała umowę i robi to jak to pani nazwała korzysta z pracy innych?

Proszę o szczegóły. Pozdrawiam katjankowska@wp.pl

Thorn.
@karolina1523

A podatek odprowadzacie do US? ZUS? Zarejestrowałaś mini firmę? Nie? To zapraszam do ZUS. US.

Asa
@Senior Manager

Senior Manager, szukam pracy, ale nie chce być członkiem sekty, a tym firma dla mnie pachnie. Będę wdzięczna za odpowiedz, czy ostatnie zdanie z posta jest aktualne. Mój e-mail to asia_asa@wp.pl.

ghfjdfks
@Asa

Nie jest to ani sekta, ani praca. Jest to zajecie polegajace na kupowaniu i sprzedawaniu drogich i srednio potrzebnych produktow i odsprzedwaniu ich oraz werbowania do tej dzialalnosci innych. Od tego otrzymuje sie prowizje. Statystycznie rzecz biorac szansa na dobre zarobki jest minimalna. Wiekszosc nie zyskuje niczego a nawet traci. Ale sa ludzie, ktorzy osiagneli duze zyski prowadzac tego typu dzialalnosc. Jest ich jednak niewielu. Polecam zajpierw napoznac sie z produktem. Czy warto je stosowac, polecac i sprzedawac. Moim zdaniem nie. Po drugie przeczytac i przeanalizowac dokladnie pelny regulamin firmy. Zrobic odbliczenia, symulacje. I podjac decyzje w oparciu o to. A nie w oparciu o piekne bajki opowiadane przez tych, ktorzy juz w tym siedza. Jest rowniez przynajmniej jeden artykul oparty o liczby i statystyki. W jezyku angielskim. Warto pogrzebac. Poczytac sklady produktow, porownac z konkurencja. Ale zrobic to samemu, a nie na postawie opini, ktore wystawiaja glownie osoby rozprowadzajace te produkty.

@Senior Manager

Czyli sprzedajesz produkty na Allegro? I w ten sposób zarabiasz? Niestety to droga dla niewielu, bo managerowie mocno zaniżyli ceny i zwykły AS nie jest w stanie sprzedawać na allegro, bo musiałby dopłacać do każdej sprzedaży. To nie jest duplikowalne. A mlm polega na tym, by codziennie wykonywać proste działania, takie, które mogą powielać kolejne osoby. A nie na "wydobywaniu pieniędzy od innej strony"

ch

@www.forever-polska.pl czy mam rozumieć, że oferujecie jakąś ciekawą pracę? Na czym ma polegać ???

Senior Manager
@ch

Forever-polska.pl to nie Forever Living Products Poland Sp. z o.o. to tylko dystrybutor...

Mamusia
@ch

Tak - współpraca z Marką Forever jest bardzo stabilnym dochodem - można tu dorobić lub zarobić Obecnie Współpracuję z różnymi ludźmi, zawsze możesz się dowiedzieć więcej szczegółów dla siebie. 2x w miesiącu są spotkania biznesowe lub umówić się indywidualnie ze mną na spotkanie Pozdrawiam

Odporny na manipulacje
@Mamusia

A dalej wskakujecie do przerębli z lodowata woda i krzyczycie ze czujecie ze żyjecie? Czy dalej oglądacie typka na harleyu co mówi ze cuda osiągnął i kobitke z Gdańska co studium kosmetyczne skończyła i nagrywa filmiki z kolega z drugiego pokoju ze już farmacje opanowała, ze diagnostykę lekarska etc. Ta firma jest dla drobnych cwaniaczków co normalnie pracować nie potrafią i szukają łosi bo sami odwagi nie maja tego bezpośrednio sprzedawać. A może te asy managerki sami by wzięli kilka kartonów swojego produktu i poszli od drzwi do drzwi popukać i zaproponowali by klient kupił aloesik którego cena produkcji zapakowania i wysyłki ze słonecznej Arizony wynosi 4.5 dolara a tu się łosiom wciska za 100 czyli 30 dolcow hahahahha. Do normalniej pracy się weźcie a nie baranów szukacie. To ze swoich spotkaniach beczycie jak kozy w zagajniku nie znaczy ze na tym świecie są same asy takie jak wy... hahahha

Marcyska
@Odporny na manipulacje

Bardzo mi się podoba jak ktoś umie wyrażać swoją opinie bez skrupułów...Ale najbardziej lubię jak ktoś wyraża opinie o czymś co zna i czego jest świadom...Rozumiem wiec ze świadomość sprzedawcy jest tu na wygórowanym poziomie... Jednak przykro mi za taki jest Pana/Pani stosunek do świata i innych ludzi...Bo świadome obrażanie ludzi za to ze chcą pracować jest chyba nie na miejscu...Bo ktoś kto chce pracować zasługuje na najwyższy szacunek.Ja takich ludzi SZANUJE i to jest cała idea pracy w tej firmie...Nie oceniaj a szanuj :)

Odporny na manipulacje
@Marcyska

Słowo klucz pracować a nie jak małpa w zoo wskakiwać do przerębli klepać się po plecach i kadzić nawzajem jacy to dudni jesteście i pracować nie oznacza naciągać nieświadomych na cienki produkt który aby się sprzedawał trzeba kolejnych do piramidy wciągać ???? Znam kilka osób z tej firmy „pracujących” jako manager i uwierz z uczciwością to oni maja tyle wspólnego co ja ze skokami narciarskimi

Ola Jarczak
@ch

Na facebook zapraszam na priv w piątek o 19 możesz dowiedzieć się jak to wygląda wylosowania produkty .. pisz dam ci link to prezentacji chętnie pomogę

@ch

To nie jest orginalna strona Forever Living Products to po pierwsze. Ale fakt w Forever można zarabiać świetne pieniądze. Jeśli jeszcze nie dołączyłaś to zapraszam do mnie. Chętnie pokażę o co w tym chodzi(usunięte przez administratora)

Biała
@ch

Spotkajmy się i wszystko ci pokażę ????

neo
@ch

na namawianiu swoich znajomych na zakup kosmetyków i suplementów, w których cenach jest ukryta bardzo wysoka prowizja dla ich domokrążców. Sekta MLM

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
mmm

Chciałabym zapytać o to w jaki sposób można zrezygnować z subskrypcji szczoteczek? Niestety! Emaile i telefony nie dają rady!! :(

Dana
@mmm

Forever ma szczoteczki? To chyba nie ta firma ;)

@mmm

Forever nie ma szczoteczek ! To porządna firma, nie gnębi nikogo telefonami. Każdemu polecam współpracę :-)

Wioletta

Ja nie rozumie jak ludzi wsadzaja mnóstwo pieniedzy w produkty . Ja na przyklad bardzo lubie produkty forever i pracuje z firma ponad 5 lat . Nigdy nie nie kupujemy zapas prodoktow tylko te kupuje co potrebuje . PozTym tez nie sprzedaje prodoktow tylko pomaga ludziom zalozyc Konta ze zniszka i oni sobie Sami kupuja . Mam tylko Jednego klienta co Ja mu kupuje produkty ale on mi. Najlepierw przelewa pieniądze na pay pal czy venmo . Nigdy niema tak ze nakupie prodoktow i one leżą ze niemam co z Nimi zrobić dlamnie to głupota . Tak robią ludzie co nie rozumianego biznesu lub myślą ze jak nakupia produkty to zaraz sprzedasz i się kończy tak ze nie sprzedadzą i nie maja co z tymi produktami robić czytają w szafie muwia ze kuszą kasę ładować ciagle coś kupować a to nie jest prawda . Nie rozumieja tego systemu pracy a później mówią ze ten biznes nie działa . Nigdy ale nigdy nie kupuj prodoktow na zapas z myślą o tym ze sprzedasz . Tylko kupuj co używasz . Pisz domnie po więcej infor .

Iw
@Wioletta

Czy możesz do mnie napisać na priv iwona24051976@interia.pl.? Mam kilka pytań odnośnie współpracy.

Joanna
@Iw

Wysłałam Ci wiadomość na maila.Pozdrawiam

Jacek
@Wioletta

Trochę się gubisz w tym co piszesz. Bo piszesz, że zamawiasz tylko to, co klient potrzebuje, a nie ma takiej możliwości, by każdy klient zawsze kupował za 250 zł. Więc bzdura... musisz coś dobrać i z tego robi się zapas. Nawet jeśli sama to zużyjesz, to pojawia się problem u innych klientów, bo nie każdy chce kupować takie ilości. Forever to skostniała struktura, która nawet nie ma swojego sklepu internetowego z możliwością zakupu pojedynczych produktów. Dlatego ludzie uciekają na zakupy na olx, allegro... Ty się napracujesz, a kasę zgarnia ktoś inny

ALEXA

Zgadzam się

Right
@Wioletta

Ooo... widzę że podstawowe wykształcenie jest u Ciebie. Może zawodówka korespondencyjnie. ... expert od marketingu i sprzedaży. Nie chcę obrażać, czy czepiać się. Ale weź się człowieku za uczciwą pracę, szczerze radzę.

M. P.

Jeśli macie wpływ na znajomych czy rodzinę natychmiast zareagujcie. Ta firma to jedna wielka sekta. Wciąga ludzi, mami ich wysokimi zarobkami i awansami. Moja siostra przez kilka dobrych lat była oszukiwana! Wizja zostania menagerem jest nierealna! Nikt dla kogo zarabiacie pieniądze nie pozwoli wam awansować!

panna Migotka

W ciągu ostatnich kilku miesięcy napisały do mnie 3 osoby (stare znajome z czasów studiów) z propozycją rozpoczęcia "biznesu". Każdej grzecznie podziękowałam za propozycję, jak i za produkty, których składy mnie nie przekonują. Jednak bardziej uparta znajoma mocno nachalnie nadal próbuje mnie przekonać argumentacją typu nieograniczone, wręcz kosmiczne zarobki oraz wymieniając wiele wad pracy na etacie i kusząc wielką szansą zmian. Sama na etacie zarabiam dobrze, do tego jestem usatysfakcjonowana zajmowaną pozycją jak i tym co robię. Po znajomych widzę, że w czasach pandemii dużo osób poszło w MLM (piszą do mnie także znajome z propozycjami innych MLM). Ciekawe się czy osoby decydujące się na to myślą o tym jak działa rynek czy po prostu bezrefleksyjnie wierzą w to, co inni im sprzedają... dla mnie MLM to nie produkt, a sprzedaż marzeń i złudzeń...

Klocek
@panna Migotka

Ci ludzie jakby nie rozumieli, że popyt na takie produkty jest ograniczony, tym bardziej teraz gdy ludzie bardziej muszą zwracać uwagę na to ile wydają. Na grupach na fb ciągle "dadzą pracę" jakieś mamy. Szukają naiwnych...

pik
@panna Migotka

trafne uwagi

Mina

A jak to jest z tymi cenami? U "konsultanta" Cena np kremu aloesowo-propolosowego to ponad 100zl a na allegro to koszt ok 70zl... Skąd taka różnica?

@Mina

Ta różnica wynika z tego, że wielu managerów, by "zrobić" program samochodowy nie prowadzi biznesu tak jak trzeba, poprzez sponsorowanie, tylko sprzedaje na allegro. Z racji tego, że mają 48% rabat i dużo towaru do opchnięcia, to jedyny wyjściem jest zaniżyć ceny i pozbyć się towaru. Temat był wałkowany, była pisana nawet petycja do USA, ale nikt z tym nie zrobi porządku, bo po co? Obrót jest, managerowie otrzymują nagrody, więc dla osób z zewnątrz wygląda to tak, że wszystko super funkcjonuje. Swoją drogą firma nie może zabronić sprzedaży na takich portalach, bo nawet jeśli ma w regulaminie taki zakaz, to nijak się ma on do obowiązującego prawa.

qqq

Suplement diety jest środkiem spożywczym,którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będącym skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, pojedynczych lub złożonych, wprowadzanym do obrotu w formie umożliwiającej dawkowanie. to za środek spożywczy to cena jest podniesiona o 500 %. Ale jak ktoś lub : ) wolny kraj

A ja się wypowiem, ze swojego doświadczenia. Koleżanka pracuję dla Forever, zachwalała produkty, jednak ja nie byłam przekonana, bo po pierwsze taka jest polityka firmy, żeby naganiać klientów, a po drugie produkty dość drogie. Dostałam próbkę galaretki aloesowej i MSM, które rzuciłam w kąt. Minął chyba miesiąc, a moja córka dostała paskudnej i bardzo swędzącej pokrzywki, jak wiadomo tonący brzutwy się chwyta, więc nasmarowalam jej nogi próbką od koleżanki i...fakt, pokrzywka n zniknęła, ale swędzenie zniknęło. Nadal nie jestem przekonana co do innych produktów, ale te które wypróbowałam zadziałały, więc zamówiłam aby mieć je na wszelki wypadek w domu.

@Anna

I zupełnie nie jest Pani przekonana do polityki firmy, czy pozostałych drogich produktów i dziwnym trafem wypowiada się Pani w tym wątku ;)

Ola

Osoby z tej firmy maja jakies przeprane mozgi. Myślą ze sprzedają zdrowe produkty bez zadnej chemii i naturalne Lecz czytajac składy niestety Ale nie sa to naturalne produkty. Na klamstwie niczego nie zbudują ani zaufania ani szacunku. (usunięte przez administratora) Kupulam paste i zdziwilam się Czytajac sklad. Na stronce nie ma skladu a nie mozna napisac prawdy ani zadnej zlej opinii. Znam lepsze pasty z lepszym skladem i efektami

Ola
@Ola

Na stronce jest skład tylko trzeba sprawdzić niestety jak się tego niechce robić to później nie trzeba się skarżyć .

@Ola

Nie będę polemizowała jeżeli chodzi o skład, nie jestem chemikiem i nie znam się na tym. Widzę jakie efekty daje stosowanie produktów, dlatego wiem ze są dobre. Odkąd pije aloes schudłam 8 kg, nie mam ochoty podjadać, u mojej mamy zakończył się problem zaparć. Tata od 20 lat ma problemu z układem moczowym, odkąd pije aloes z żurawiną ma dużo lepsze wyniki. Koleżanka z problemem przebarwień na twarzy używała różnych kosmetyków, dopiero nasze kremy jej pomogły. Druga cierpiąca na insulino odporność po raptem 3 dniach pisała mi z podziękowaniami, bo aloes sprawił, że koleżanki z pracy zwróciły jej uwagę co takiego robi że jej brzuch jest wyraźnie mniejszy. Inna koleżanka z trądzikiem różowatym od 5 lat pod opieką dermatologa, żadne kremy jej nie pomagały a wydawała na nie kupę kasy, pomogły kremy na bazie aloesu. U mnie odwieczny problem z łupieżem i przetestowanych milion szamponów, żaden nie dawał rady, aloesowy się sprawdził, nie muszę szukać innego. Pasta do zębów super wybiela zęby a testowałam też wiele różnych. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o pracę, w pierwszym miesiącu zarobiłam 200 zł. Mało ? Mało nie mało... Dodatkowe 200 czy 500 zł zawsze się przyda...Tym bardzie że było to przy minimalnym wysiłku z mojej strony i jestem mega zadowolona.

@Ola

Witaj ,chętnie wyjaśnię ci kazdy skład , zadam pytanie ktpre prostuje twoją opinię na temat pasty. Czy w jakie ustnej masz szkliwo czy warstwę lipidów skóry??? Skład pasty wyraźnie mowinonkonserwancie który w stycznością że skóra może powodować podrażnienia A w jamie ustnej wplywa na to że nie gromadzą się bakterie i szkliwo jest oczyszczone w sposób nie wpływający na uszczodzenia. Naprawdę warto się w zagłębić zamiast z góry zakładać swoją tezę. Chętnie podeślę ci każdy składnik i ich naturalne pochodzenie które występuje naszym otoczeniu na codzień A które jest używane w Forever. Po drugie skoro jest panin mądrzejsza od specjalistów z dziedziny Toxykologi i biotechnologii to gratuluję bo to naprawdę wysoki poziom wiedzy.

anna
@Mama

Seria sonya, sa tam mikroplastiki. Silikony, parabeny, sustancje zapachowe. Sur wychwalany krem propolisowy. Na probe wzielam dla mojej corki, ktora ma egzeme. Jest raczej sredni (mam przynajmniej 3 lepsze produkty). I co najgorsze, to juz pal licho te parabeny, ale on pachnie, pachnie sztucznie. Krem na takie problemy powinien byc bezzapachowy lub walic natura. Wiem, co pisze, bo lecze egzeme u corki od 6lat. Jak narazie wystarczajaco efektywnie bez farmakologii. Te opisy, polecenia produktow na podstawie wlasnych doswiadczen bo mozna o kant tylka rozbic. Kazdy ma inna skora. W moim odczuciu dobra rekomendacja, to analiza skladu i oopis dzialania kazdego skladnika. Nikt tego nie robi w Forever. Jest kilka firm, ktore chwala sie pelnym skladem. Co do suplementow, rowniez przypuszacam, ze witaminy sa sztuczne. A wyciagi z roslin nie sa bio Gdyby bylo inaczej, Forever by sie tym pochwalil. A rynek jest duzy i mozna wybrac produkty leksze jakosciowo.

@anna

Żenada - jeśli chodzi o wiedzę składów . Z kąd lidzie macie te swoje pojęcia jak nawet sie w sklady nie zagłębiłaś?? Nie wiem stałaś obok maszyny co wklada je w plastik ? Nie wiem jak ty ale ja mam inną wiedzę w tej tematyce ??

nhgfdsa
@Mama33

Ok, to prosze wytlumacz mi, ze crosspolymery i copolimery to nie mikroplastiki. Co do silikonow to chyba nikt nie ma watpliwosci, ze sa w produktach forever. Nie sa moze toksyczne, ale zle wsplywaja na stan skory na dluzsza mete. No i konserwanty jak parabeny i diazolidinyl urea (rakotworczy), parfum (czyli nie wiadomo co na dobra sprawe). Serio? Cudowne sklady? Nie sadze. Poza tym, ze maja duzo dobrych skladnikow, to pare "perelek" dyskwalifikuje kosmetyk. Jest duzo lepszych na rynku w podobnych lub nizszych cenach. Oczywiscie nie w drogerii.

bhbhf
@Mama33

Aloe vere gelly: carbomer (5 miejsce a skladzie, jest to miroplastik), disodium edta, methylparaben, diazolidinyl urea. Prosze o komentarz. Dla mnie wapliwosci nie ma. Nie stosowalabym tego.

@bhbhf

Jak ktoś szuka dziury w całym to zawsze się będzie czepiał do wszystkiego. Ciekawe czy marketowe rzeczy też tak skrupulatnie sprawdzasz?

bhbhf
@Agnieszka

Oczywiscie, ze tak. 'Markowe' produkty, co kolwiek masz na mysli, miewaja okropne sklady. Wiele kosmetykow sprowadzam zza oceanu. Wszystkie kupuje online.

Toja
@Ania

Owszem, ale to zasługa aloesu, nie firmy. Produkty są ok, system to sekta, ceny zwariowane.

Bardzo dobre produkty, ok lat kupuje

@Ewa

A kupujesz na swoje nazwisko czy od kogoś?

Harry Potter

Witam mam znajomosci w wielu branżach sporcie, show-biznesie myśle ze tam by się sporo dało wcisnąć tego produktu, proszę o podanie jak działa piramida i ilu trzeba wciągnąć by oni pracowali na mnie.

Asss
@Harry Potter

To się nie wciska tylko sprzedaje ???? jeśli się zarejestrujesz i zakupisz pakiet za około 1700 zł wskakujesz na zniżkę 30% i możesz dołączać do biznesu inne osoby. Oczywiście im więcej zacznie współpracę z Tobą tym lepiej wiadomo większy obrót większą premia ale już przy 4 osobach aktywnie dzialajacych są mega efekty jeśli chcesz więcej się dowiedzieć to zostaw wiadomość :)

Paulina
@Asss

Ja chciałabym uzyskać więcej informacji

@Paulina

Hej Paulina! Zapraszam do kontaktu ewa.kosnik85@gmail.com. Napisz w wiadomosci swoj numer telefonu i oddzwonie do Ciebie. Pozdrawiam

Asss

Proszę odezwij się jcze@onet.pl

@Paulina

Jeśli mogę Ci dobrze doradzić, to zanim dołączysz, porozmawiaj z kilkoma osobami. Sprawdź, z kim jesteś w stanie nawiązać dobre relacje i będzie Ci się dobrze pracowało. Dopytaj czy dana Osoba ma jakieś narzędzia, bo w Forever mało kto posiada narzędzia pracy i wiele osób wchodzi do firmy i nie wie co ma robić dalej. Jeśli będziesz chciała porozmawiać o możliwości współpracy z inną firmą i porównać plan marketingowy, to odezwij się do mnie. Pokażę Ci plusy i minusy firmy Forever, na tle innych firm Pozdrawiam anita.kowalczyk@vp.pl

@Harry Potter

W piramidzie nie ma obrotu produktem !!!! Boże czasem czytam i włosy stają dęba , w razie pytań odnośnie siłowni ,sportu i polecania w Branży Wellnes proszę o kontakt (usunięte przez administratora) +447739392858

@Harry Potter

Tu się nikogo nie wciąga i to nie piramida . Wiesz w ogóle co to piramida ?

Aloes.is

Ja mam taki problem ze mieszkajac zagranica nie moge sprzedawac w Polsce. Owszem jest to mozliwie ale FLP wysyla do klienta rachunek z moja znizka!! Taka bzdura spowodowala ze klientki sa bardzo zawiedzone a wrecz oszukane. W zwiazku z tym poszukuje osobe chetna do wspolpracy w mojej grupie z Islandii!! Osobe ktora mieszka w Polsce i chce budowac z nami biznes! W mojej grupie pracujemy etycznie nie lamiac prawa FLP jak to czyni wiele osob w Polsce. Niestety tak kochani! W Polsce wyscig szczurow aby po lebkach dojsc do celow tworzy zupelnie nowe historie a tak sie nie buduje biznesu Forever. Firme znam od 1995 roku a weszlam dopiero w 2015 roku. Czy nie mam juz szansy na bycie Diamentem?? Otoz ten plan marketingowy jest tak skonstruowany ze kazdy w kazdym momencie ma szanse sie "oszlifowac" i wejsc na szczyt. To niejest tylko dla starych "wyg" jak wczesniej przeczytalam ale kazdy moze osiagnac sukces! ZAPRASZAM ZATEM CHETNE OSOBY KTORE CHCA TWORZYC BIZNES do mnie!!! www.aloes.is tam jest messenger i czekam na Ciebie! Razem mozemy wiecej!

Zła

Czy konto na forever można jakoś odsprzedać ?? Pieniądze wsadzone w konto uważam za stracone ale ze względu na uzbierane procenty chce komuś odsprzedać ....

Barb
@Zła

Czesc z tego co sie orientuje to nie ma czegos takiego jak odsprzedanie konta. Mozesz sprzedac produkty ktore kupilas komus innemu , O jakich procentach mowisz? Osoba ktora cie zapisala powinna dac ci odpowiedzi na wszystkie pytania i watpliwosci.

Frank

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków lub długu, Pożyczki na rozpoczęcie działalności, Pilnej pożyczki z oprocentowaniem 2%, skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej moorefrank832@gmail.com Wypełnij poniższy formularz i od razu odeślij do nas w porządku .. wtedy możemy przejść dalej Imię i nazwisko: ______________________________ Wymagana kwota pożyczki: ______________________________ ADRES: _____________________________________ Okres pożyczki: _______________________________ MIASTO: _________________________ STAN: _________________ Kraj: ________________________________ AUTENTYCZNE :: ______________________ komórki PŁEĆ: _______________ WIEK: __________________ Stan: _________________ ZAWÓD: ________________________ Adres e-mail: _____________________ Miesięczny przychód: _____________________ Telefon: _____________________ Numer (usunięte przez administratora) _____________________

gtfo
@Frank

Zapraszam (usunięte przez administratora)

Rambo

Śmieszne jest to że na fb osobom które handlują ta marką przyklaskują przychylnymi komentarzami koleżanki też tym handlujące.Swoiste wypowiedzi w tych komentażach są tak górnolotne że człowiek myśli że ten wasz forever miesza wam w głowach.Nie wspomnę o wypowiedziach na tematy medyczne opierające sie na swoich własnych odczuciach.Jak tak przeglądam te wasze oferty to reklamujecie się w taki sposób jak by suplementy te były lekarstwem na wszystkie bolączki a każdy z nich wspaniały,prawie jak w telezakupach mango.To pieprzenie o awansach by pomoc w walce to jak błaganie - proszę kup to bo bede miec bide. Jak tak popatrzec na to co reklamujecie i w jaki sposob wychodzi na to ze czlowiek wspolczesny musi to wszystkonod forever kupic bo inaczej umrze bo sie niczym nie wspomaga a przeciez to tak ważne dla zdrowia????

Mamusia
@Rambo

Bardzo negatywne nastawienie. Pokaż mi prosze firmę na rynku ktora da ci cos za darmo??? Myslenie tego pokroju jest troche pustym ocenianiem beczki z piwem . Czy bedzie smakowalo czy nie !!!! Forever saje możliwości tym ktorzy chca posluchac jqk w swoecoe lidzkuej głupoty mozna odbic sie od dna. Po drugie mowisz o lekarzach - ciekawe ze masz orawo sie za nich wypowiadqc skoro nimi nie jesteś ,nie analizujesz składów miazszu aloesu a tym bardziwj nie tworzysz składów zdanuch ktore firma wyprodukowała 42 lata temu i ani razu nie zmieniła składu produktów!!!!!! Masz tupet podwarzac autorytet lekarzy z dziedzin ktorzy nq wlqsnych potrsebach i ludzkich chorobach UWAGA ..... STWORZYLIŚMY PRODUKTY WSPOMAGAJĄCE NASZE POTRSEBY ORGANIZMU I ODŻYWIANIE HO NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM ( jesli wogole wiesz co to - polecam poczytać) brak twojej wiedzy w twpim poczuciu wzrastq naskakujac na pozadna firmę. TYLKO UWAZAJ TERAZ - LUDZIE KTÓRZY PRACUJĄ W FOREVER CZĘSTO ZLE PROWADZĄ TAKA DZIAŁALNOŚĆ Z TA WLASNIE TWOJE UPRSEDZENIE. polecam usiąść nq (usunięte przez administratora) i poczytac o Firmie z wlasnego zroxumienia ,o wlaściwosciach aloesu i korzysciach dla xdrowia. A pqni życzę zeby nigdy nie muskal pan korzystać z uslug FARMAKOLOGI. skoro Forever jest BLEE..... TO FARMAKOLOGIA POZWALA NAM ŻYC????? JESZCZE MI PAN POWIE ZE SZCZEPIONKI SA POMOVNE TO PADNE TU Z WRQZENIA. POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY DBQJQ O SIENIE INWLQSNE ZDROWIE.

@Rambo

Bardzo trafna ocena. Nastepne paskudztwo dla naiwnych.

tylko konkrety
@Mamusia

TO FARMAKOLOGIA POZWALA NAM ŻYC????? JESZCZE MI PAN POWIE ZE SZCZEPIONKI SA POMOVNE TO PADNE TU Z WRQZENIA. weź się nie kompromituj kobieto, dzieckiem się zajmij,

Ann
@Mamusia

Serio. Analizuje sklad kazdego suplementu i kosmetyku forever na podstawie skladu z opakowania. No i mamy kwas foliowy (syntetyczna wersje wit B9, who mowi super, ale sa publikacje mowiace o zagrozeniach, warto poszukac), mamy cyanocobalamine - kolejna chemiczna wersja witaminy. Mamy soje, zapewne gmo, fruktoze, rozne kontrowersyjne wypelniacze a nawet konserwanty. Na rynku jest cala masa lepszych i nawet czesto tanszych zamiennikow. Kosmetyki to juz kompletne dno. Konserwowane parabenami i pochodnymi formaldehydu, carbomer i inne mikroplastiki, silikony i masa innej szkodliwej, drazniacej chemii. Wystarczy wziac opakowanie i przeanalizowac sklad. Ponadto zapakowane w plastik z oznaczeniem 7, czyli mozliwe ze mamy bpa...... Zastanawiam sie czy ci sprzedawcy maja sprane mozgi ladnymi slowkami, nie potrafia sami sie zastanowic nad tym, co sprzedaja czy wiedza ale maja to w dupie.

jaroo
@Mamusia

nie analizujesz miaszu aloesu???? hmm hyba wszystko jasne.:)))

shjf
@jaroo

Akurat ten aloes do picia besmakowy jest ok, nie idzie sie doczepic. Ale nie jest jedyny dobry i najlepszy na rynku. Np. fushi jest podobnej jakosci, lub nawet lepszy. Ale galaretka forever to juz kiepsko wypada. Galaretka Eclat bije Forever na glowe i jeszcze jest prawie polowe tansza. Warto czytac sklady kosmetykow. Czytam, analizuje i dokonuje wyborow od roku. A moja skora nigdy nie byla taka jak teraz. Juz nie musze sie malowac.

Witam chciałabym się dowiedzieć czy Picie aloesu i suplementy typu Immublend mogą zasilić arytmie serca?

@Monika

Przy Arytmi występuje osłabienie i niewydolność mięśnia sercowego. Poleciłabym koenzym Q10,Arctic Sea.Przy zaburzeniach rytmu serca konieczne są minerały i witaminy z grupy B.Aloes zawsze pomaga,jest biozgodny,działa w obrębie możliwości organizmu.Produkty Forever mogą być świetnym wsparciem ale nie zastąpią terapii medycznej w całości. Odnośnie Immublend proszę o kontakt wyjaśnię bliżej na czym warto się skupić przy arytmi ale tez dokładnie przeanalizować wyniki badań tak by odpowiednio dostosować dane produkty bo nie wszystkie będą wskazane Jeśli mogę Ci doradzić proszę o kontakt email lub (usunięte przez administratora) +447739392858 agnieszkamalich32@gmail.com

qweerty
@Mama

A Pani to się nie boi podejmować analizy wyników czyichś badań i zalecać suplementacji pod to? Jest Pani lekarzem?

DoctorHeart
@Mama

Szanowna Pani, Od 12 lat zajmuję się zaburzeniami rytmu serca i większej głupoty nie czytałem. Koenzym i vit B- serio? Jeśli już, rozsądnym w arytmii (i to zależy jakiej) jest stosowanie magnezu i potasu (np.dodatkowe skurcze komorowe- i zapewniam, magne b6 z apteki lub kalipoz działa). W przypadku częstoskurczów nadkomorowych (uwaga! zazwyczaj będących wynikiem drobnej wrodzonej anomalii i niemających nic wspólnego z niewydolnością mięśnia sercowego), należy wykonać pogłębioną diagnostykę- EKG 24h metodą Holtera, echo serca- aby dobrać leki lub przeprowadzić zabiegowe leczenie (ablację). Jest jeszcze pula zaburzeń rytmu u pacjentów po zawale, lub na skutek nabytych wad serca (np.arytmogenna dysplazja prawej komory- ale tu pomagają tylko specjalne stymulatory serca). Co do aloesu- to roślina, którą każdy może hodować w doniczce. Można dodać do kremu, można zjeść. Kosmetyki o Forever zawierają parabeny i PEG- popularne czynniki kancerogenne. Proszę nie udzielać porad w temacie o którym nie ma Pani pojęcia. Bo to nie świadczy dobrze ani o Pani, ani o produktach, które Pani reklamuje. O gramatyce nie wspomnę. Dobrze, że Pani podaje swoje dane- potencjalni poszkodowani, chętnie wykorzystają je do wysłania stosownego pozwu za rady niepoparte wiedzą medyczną.

Maja
@qweerty

W moim mniemaniu Pani owa poleca suplementy a nie leki więc nie musi być lekarzem :),

@Maja

Polecać każdy może to, na co ma ochotę. Ale będąc przedstawicielem Forever zobowiązaliśmy się do tego, że nie będziemy leczyć naszymi produktami. Z jednej strony dlatego, że to suplementy - czyli środki spożywcze - jak żywność, czyli nie ma mowy o leczeniu. Po drugie, że jest coś takiego jak roszczenia medyczne. @Mama przeraża mnie to, że w naszym gronie jest tak wielu "lekarzy", bo przecież wydaje mi się... i ważne, bo kolejny produkt się sprzedał. Pamiętajcie, że polecanie produktów, to nie jest polecenie koloru cukierków, tylko bierzecie odpowiedzialność za ludzkie zdrowie, a może i życie.

@DoctorHeart

Proszę o zapoznanie się dokladnie ze składem aloesu Forever. Jasno mówi się na eykladach Dr biohemi i Toxykologi ze tylko czysty miąższ moze być podawany i trzeba uważać przy jego stosowaniu przy lekach na stałe oraz nie ktlrych chorobach autoagresji. Proszę tu bardziej sprecyzować te tematy bo ludzie serio szukają tu wiedzy nie głupot - FOREVER nie leczy - wspomagamy nasze organizmy . Można pisać ,bede wdzięczna za chec wyjaśnienia nie których Pytań.

@Monika

Na arytmię warto zagłębić się szerzej. Napisze pani na (usunięte przez administratora) poinformuję panią o tym co można a czego nie +447739392858

Joseph Eric

Świadectwo dotyczące tego, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę w wysokości 2% (Frank Loans Services) k.frankloans@gmail.com Bez zastrzeżeń polecam współpracę z firmą Frank Loan Services, jeśli jesteś na rynku kredytu hipotecznego na dom. Rozmawiałem z wieloma brokerami podczas kupowania mojej pożyczki hipotecznej przez Internet, Od pierwszego kontaktu mogłem powiedzieć, że jest typem osoby, której mógłbym zaufać, aby pomóc mi podjąć najlepszą decyzję dla mnie i mojej rodziny, Oferują zarówno krótkie, jak i długie terminy pożyczka na okres 1-30 lat, z zabezpieczeniem lub bez, ale bez sprawdzania zdolności kredytowej, a ich usługi są szybkie, niezawodne i godne zaufania, ponieważ zostały przetestowane i zaufane przeze mnie w przeciwieństwie do innych firm. E-mail: k.frankloans@gmail.com Ich usługi obejmują pożyczki refinansowe, pożyczki na pojazdy ciężarowe, pożyczki na edukację, pożyczki studenckie, pożyczki osobiste, pożyczki samochodowe, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki biznesowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki hipoteczne, pożyczki mieszkaniowe. : k.frankloans@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forever Living Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Forever Living Products Poland Sp. z o.o.