Opinie o Aloe Forever (Forever Living Products Poland Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Jowita

Dziwn dobry. W lutym kupilam 12 aloesów,propolis tab.,probiotyk za ok.1000zl Wypiłam i zjadłam wszystko. Po czym non stop choruje.Nigdy tak nie chorowałam. Tydzień zdrowa jestem ,2-3 tyg chora.Zn9wu mam chore zatoki I gardło i zaraz stracę glos.Bol szczęki od zatok wybudzał mnie ze snum.Masakra.Chce złożyć reklamację. Teraz wydaje pół pensji na leki z apteki żeby wyleczyć się po tych suplementach z forever.Nie polecam tej firmy.

@Jowita

12 aloesów probiotyk propolis ok 1000 zł ...to duży upust.... Chyba to zbieg okoliczności że chorujesz. Jeśli chodzi o reklamacje to nie wiedzę tu sensu .... Ale powodzenia. Życzę zdrowia

Smieszne
@Jowita

Nikt na zatoki nie choruje od suplementów, proszę się porządnie zbadać, zrobić prześwietlenie, a nie głupoty opowiadać.

Babcia
@Jowita

Suplementacja to nie objadanie się tylko odpowiednie dozowanie. W takich ilościach to i konia by obalił . Jeśli dopiero zaczynałas korzystać z tych produktów. Ja rozpoczelam picie aloesu o duze lyzki rano na czczo i wieczorem przed snem. Kazda porcje popijalam szklanka wody. Po miesiacu zwiekszylam porche bo wiedzialam że czuje się dobrze. To są wspaniałe suplementy tylko trzeba z rozwagą z nich korzystać. Od 20 lat z nich korzystam i czuje się wspaniałe.

Venus
@Jowita

Szkoda ze nie pokazano i opowiedziano Pani jak używać i korzystac z Forever. Czy Pani naprawdę myśli ze jeden litr miąższu Panią naprawi? To jest produkt naturalny i najpierw trzeba zrozumieć jego działanie. Najwidoczniej osoba która Pani sprzedała produkty sama nic jie wiedziała.

Ileż_tu_hejtu

Wskoczyłam tu dlatego, że jedna z osób która zastanawiała się na biznesem zrezygnowała po przeczytaniu tych wszystkich opinii. W sumie się nie dziwię, mało kto dobre rzeczy tu pisze. Ja wspólpracuje z firmą kilka lat. Utrzymuje się z tego,mam oprócz wypłat dodatkowe profity. ..... Napisze kilka faktów,które powinna wiedzieć każda nowa osoba,która nad tym biznesem się zastanawia. 1. Statystyki są takie, że sukcesy odnosi mniejszość 2. Jest to praca polegająca na pozyskaniu klienta 3. Nie jest to praca łatwa 4. Jest legalna, z wynagrodzeń się rozliczamy 5. Produkty są jakościowo bardzo dobre, zwłaszcza suplementy. Jestem farmaceutka z wyksztalcenia wiec wiem o czym pisze. Większość historii ludzi którzy wyszli z poważnych chorób jest prawdziwa. Sama znam kilka takich przypadków. 6. Nie jest to szybki zarobek 7. Plan marketingowy jest sprawiedliwy, osoby pod nami mogą zarabiać więcej ... Ja będąc kilka lat w firmie popełniłam pewnie wszystkie możliwe błędy łącznie z przekonywaniem ludzi na siłę że warto firmę poznać. ... I teraz wiem że 1. Nie jest to praca dla każdego i nie jest to produkt dla każdego (nie każdy zapłaci 100 zł za suplement) 2. Nagabywanie, przekonywanie, jakiś szantaż emocjonalny w stylu "jak nie kupisz aloesu nie wyjdziesz z alergii" jest najgorsza forma reklamy a najlepszym odstraszaczem dla innych (sama bym uciekała jakby ktoś mnie przekonywał sila) 3. Są przedstawiciele firmy,którzy psują jej wizerunek bo nie działają etycznie i to rzutuje na wszystkich 4. Można ta prace wykonywać z radością,ciesząc się że mozna pomoc innym. 5. Ważne jest do jakiej struktury się trafią. .... Ktoś napisze..."gdyby to było takie proste każdy by tak pracowal" a ja na to..."każdy wie jak można zrobić kaloryfer na brzuchu ale czy każdy go ma?" Nie każdy ma piękny, umięśniony brzuch! Bo wymaga to wysiłku,wyrzeczeń,pracy itp. Tu w tym systemie zarabiania jest podobnie. Cierpliwość, wytrwałość i systematyczność sa tu ważne. A i taki spokoj w sercu też mile widziany ???? .... Do tej pracy należy podejść na zasadzie: pomogły mi produkty więc mówię o nich innym. Jeśli ta osoba nie chce, ma do tego święte prawo. Ale "mówię " czyli przekazuje informacje a nie "namawiam". Ja jestem wdzięczna firmie bo dala mi zdrowie (4 lata nie byłam z dzieckiem u lekarza) wolność (pracuje tak jak marzyłam gdzie chce i z kim chce) pieniądze (zarabiam 3 razy więcej niż na etacie przy mniejszym nakładzie godzin) rozwój. Kilka lat zajęło mi dojście tu gdzie jestem teraz. Nie każdy by wytrzymał. .... Jeśli masz inny pomysł na siebie..Super idz za głosem serca,rozwijaj się w tym!powodzenia. A jeśli nie masz a potrzebujesz jakichś zmian w życiu przyjrzyj się Forever. Ja przyglądałam się ponad rok. Dobrze że te opinie w Internecie mnie nie zniechęciły. .... Kto doczytał do końca, miło mi???? Pozdrawiam !

@Ileż_tu_hejtu

Masz rację - to biznes jak każdy inny. Nie każdy poprowadzi swoją piekarnię, czy salon fryzjerski. Tak samo nie każdy odpowiedzialnie zajmie się mlm, czy sprzedażą bezpośrednią i nie każdy osiągnie tu sukces. Ale warto rozważyć również inne firmy, bo niestety managerowie Forever bardzo mocno psują rynek odsprzedając swoje produkty na allegro :( Szkoda, że centrala nic z tym nie robi, bo tym samym zadbała by o interes dystrybutorów, a nie tylko managerów i wyniku finansowego (obrót jest, nieważne, kto go robi). To bardzo niszczy wizerunek firmy.

Sylwia
@Anita

Ale czemu wy się dziwicie, firmie nie zależy na indwywidualnym obrocie? JAKO przeważający PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI FOREVER LIVING PRODUCTS POLAND SP Z O. O. w KRS widnieje wpis: 46, 45, Z, SPRZEDAŻ HURTOWA PERFUM I KOSMETYKÓW, dopiero później inne działalności. A według sprawozdania finansowego za rok 2021 (za 2022 będzie po 31.03.2023 r.) sam dochód za sprzedaż kosmnetyków wynosi ponad 9 milionów złotych. Czyli wniosek taki, że firma w nosie ma dystrybutorów detalicznych, bo managerowie Forever sprzedając taniej generują zyski dla firmy. A reszta robiąc filmy na instagramie, jakie to życie jest piękne z Forever robią darmową reklamę. Bo mądry klient raz kupi od dystryburora, a później szuka tam gdzie taniej. Takie prawo rynku.

Jaka
@Anita

Dokładnie! Ja właśnie zaczęłam współpracę, ale dziś się wkurzyłam, bo zobaczyłam te produkty na allegro za zdecydowanie niższą cenę i to nie jest już Ok. Chyba się z tego wycofam.

Mag
@Anita

zapisałam się do forever z myślą ,że będę się rozwijać itd .druga noga finansowa i bardzo dobre produkty , to mnie przekonało, ale ..... Jak zobaczyłam różnice pomiędzy moim sklepem a allegro za to samo to szczerze, sama kupiłam produkty z allegro..różnica ogromna..

Zuzia
@Jaka

Niestety ceny na Allegro są niższe ale… Sprzedaż na Allegro jest niezgodna z zasadami działalności firmy. Firma „ściga” takie osoby ale to jak walka z wiatrakami. Niższe ceny wynikają z tego, ze ktoś się zapewne zatowarowal robiąc awans lub chcąc wyrobić założona sobie aktywność, a teraz próbuje je sprzedać. Na stanowisku managera produkty dla siebie kupuje się już z 48% zniżka wiec stad taka niższa cena. Jednak trzy ważne kwestie: pierwsza- kupując na Allegro nie ma się 30 dniowej gwarancji satysfakcji a taka daje firma i każdemu się ona należy. Druga: kupując u osób związanych z Forever dostaje się wsparcie przy wyborze i zastosowaniu produktu. A to jest naprawdę ważne bo produktów jest naprawdę sporo i każde potrzeby są inne. I trzecia: kogo chcemy wspierać: tych co działają nielegalnie czy tych, którzy swoją praca oferują pomoc i wsparcie. Jeśli widzisz potencjał w firmie i chcesz dzialac to idź za tym. Poproś o wsparcie swojego lidera. Skorzystaj z całego systemu szkolenia i grup produktowych. Tam jest bardzo dużo odpowiedzi i doświadczeń wielu osób, które mierzyły się z tym samym. Ja weszłam do współpracy z firma z założeniem, ze spróbuje i razie czego mam rok na oddanie pakietu. Ale po pół roku jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pomogłam mężowi w naprawdę ciężkim stadium AZS, mam już swoje osoby w zespole i wsparcie wspaniałych liderów. Małymi krokami idzie do przodu a wiem, ze najlepsze jeszcze przede mną. Ten biznes jest zupełnie inny niż praca na etacie i choć jest prosty to nie czawsze jest łatwy. Ale warto wytrwać. Jeśli chcesz pogadać to napisz. Trzymaj się i powodzenia!

@Zuzia

I co z tego, że niezgodne z zasadami. Od lat Ci sami managerowie sprzedają. Dyrektor wie kto to, bo sami się z tym nie kryją :( Wiedzą to także ludzie w strukturze. Jaki jest sens zdobywać klientów i uświadamiać ich w produktach, skoro i tak oni będą kupować na allegro? Przecież to praca bez sensu :(

@Jaka

Niestety Forever nic z tym nie robi. Ciekawe że inne firmy potrafią sobie poradzić z takimi dystrybutorami...

@Ileż_tu_hejtu

Dziękuje za rzetelną informacje:) przyglądam się od paru tygodni, kupiłam C9 jutro zaczynam stosować :) jak efekt będzie OK zacznę współprace

Aneta
@Anna

Efekt będzie, bo na tak niskiej podaży kalorii - zawsze jest. Zrobiliśmy z mężem eksperyment: pol roku temu on był na C9, a ja zamiast aloesu piłam sok z kiszonej kapusty, jedliśmy tylko wege + łosoś/dorsz/zębacz, nic smażonego… 9 dni temu zrobiliśmy odwrotnie: ja C9, on na soku z kiszonej kapusty itd… Za każdym razem te same efekty: oboje schudliśmy, oboje świetnie się czujemy, oboje nie widzimy różnicy. Cudów nie ma.

Beti
@Ileż_tu_hejtu

Jest konstruktywna i przekonująca. Nie czuję nagabywania i osoba daje mi wybór

Aloe vera
@Ileż_tu_hejtu

Produkty nie mają powalających składów niestety. Zatem pani farmaceutka, nie przesadzaj...

Xhcuensiw
@Aloe vera

Tak wlasnie. Jest zdecydowanie duzo zbednych wypelniaczy, a niektore witaminy sa syntetyczne. Jakosc zdecydowanie nie idzie z cena w parze. Kosmetyki tez takie sobie. Nie sa to produkty tragiczne. Sa nawet ok. Ale nie warte tych pieniedzy. Co wiecej, to wyleczenie sie suplementami to slabe jest. Nawet najlepsze suplementy cie nie wylecza jesli prowadzisz kiepski styl zycia. A jesli choroba wynika z niedoborow, to tansze na pewno tez pomoga. Mlm moze i sie sprawdza u niektorych jako forma zarobku. Ale produkty forever raczej nie sa warte uwagi. Mamy taki bogaty rynek dzis. I latwosc zakupow.

Iwona
@Ileż_tu_hejtu

Zgadzam się i uwazam, że pani opinia jest mądra. Ja od kilku miesięcy jestem w Forever i dzięki suplementom stąd moja skóra , włosy i paznokcie odżyły . Zaczęły rosnąć, a były łamliwe i jakby brak im było czegoś, by rosły. Polecam, nie namawiam ????

Ania.
@Ileż_tu_hejtu

Te kosmetyki nie mają dobrego składu. I jestem w szoku ,ze pisze to farmaceuta. Zainteresowałam sie tematem ,bo jechałam ostatnio blablacarem z kobieta która z totalna odklejką opowiadała o cudownym życiu i odmianie po tym jak zaczęła współpracować z tą firmą.

@Ania.

Co to znaczy nie mają dobrego składu? Może jakieś konkrety?

Hej! Mam pytanie odnośnie awansów w FLP :) Rozumiem, że raz wypracowanego stanowiska nie można stracić, a awans ludzi "pod nami" jest również naszym awansem, ale co się dzieje w momencie, kiedy tracimy ludzi w strukturze? Można być np managerem nie robiąc obrotu punktowego? Pozdrawiam!

Zuzanna
@Monika

Co masz na myśli mówiąc o traceniu ludzi w strukturze? Jeśli osiągniesz awans jako manager to ten tytuł zostaje Ci już na zawsze. Jeśli wtedy przestajesz być aktywna to nie otrzymujesz prowizji od aktywności. Twoja struktura przynosi Ci wówczas dochody ale nie będą one maksymalnym wykorzystaniem Twoich możliwości na tym stanowisku. No i dochodząc do stanowiska managera raczej się nie odpuszcza dalej z działaniem bo to tak jakbyś poczuła wiatr we włosach i nagle miała wrócić do punktu wyjścia. Ale oczywiście można zawsze przestać działać.

@Monika

Żeby mieć jakiekolwiek wypłaty musisz co miesiąc robić Ty lub Twoi ludzie z 5% łącznie obrót 4CC. Wtedy otrzymasz wszelkie premie i wypłaty. Co do pozycji menadżera - możesz być dożywotnio menadżerem - ale jeżeli twój zespół nic nie robi to jesteś tzw. menadżerem nieuznanym - czyli takim, który nie zarabia, bo pod nim nikt nie kupuje. Na logikę Twój % od obrotu "0" = 0

Gdgd
@Zuzanna

Tytul, stanowisko, hehehe dobre. 'Jestem menadzerem i zarabiam 100zl miesiecznie na tym stanowisku'. Nie no, niezle jaja.

Zuzanna
@Gdgd

A jak wyglada Twoja obecna aktywność? Ile lat jesteś w firmie?

Gdgd
@Zuzanna

Of 7 lat jestem wspolwlascicielem i dyrektorem warsztatu samochodow osobowych i dostawczych. Pracuje 5dni w tyg. Zarobki bardzo dobre. Z forever spotkalam sie jakos klient. Produkty takie sobie w stosunku do ceny. Nie zostalam stala klientka. Ale chciano mnie wciagnac w ta strukture. Strata czasu i energii. Dla mnie oczywiscie.

@Gdgd

Powiem szczerze - zastanawiasz mnie - piszesz, że jesteś menadżerem i zarabiasz 100zł miesięcznie. Jakim cudem skoro mówisz, że CHCIANO CIĘ WCIĄGNĄĆ W TĄ STRUKTURĘ ... to jakim cudem jesteś menadżerem ?? !!! skoro nie dałaś się wciągnąć ??? !!! Przykro mi, ale na zakupach dla własnych potrzeb nie zostaniesz menadżerem ... ... osoba, która to pisze nie ma zielonego pojęcia o planie marketingowym - czyli to jakiś "specjalny wpis który ma działać demotywując" :) ... a zarobki wszędzie zależne są od pracy jaką wkładamy. Czynnie działający menadżer to około 5tys. miesięcznie. Jeżeli nic nie robisz (tylko czekasz aż kasa sama przyjdzie) to stówka extra to i tak niezły zysk ... bo gwarantuję, że jeślibym poleciła Twoją firmę innej osobie to nie dałabyś mi tej "nędznej stówki" za to, że Was poleciłam ... :)

@eve

hahaha. Cudzyslow oznacza, ze nie jestem zadnym pseudo menadzerem z forever. To taki przyklad, ze ktos twierdzi, ze jest menadzerem, skoro 'tytul' na dozywotnio, ale nie zarabia albo zarabia bardzo malo. Jest to dla mnie smieszne. Nabijam sie po prostu.

@eve

Jakbym mogla, to kupilabym czas. I czesto odpuszczam prace, dla czasu. Stowka to jest nic w porownaniu z czasem, jaki trzeba zainwestowac, Jesli bede potrzebowac ekstra kase, ogarne ja w swojej firmie. Nie mam juz 20 lat, zeby sie bawic w sprzedaz bezposrednia i wciaganie ludzi w jakis niby biznes.

@gdgd

... i potwierdzasz, że jako współwłaściel i dyrektor warsztatu samochodów nie musiałaś wcale się zaangażować czasowo i finansowo, żeby wypracować to, że w tej chwili masz taką super wypłatę :) ... za ile godzin pracy w te 5 dni? godzinka dziennie? :) ... ludzie myślą, że zostaną menadżerem Forever z wypłatą 5tys. nie robiąc nic - że kasa będzie płynąć za samo "zapisanie się" ... nie ma płacy za nic. Ty też nie dostajesz kasy za nic. Nawet jeżeli masz teraz luz musiałaś wcześniej się zaangażować, żeby wszystko ogarnąć, zorganizować, przygotować - żeby teraz pracowało na Ciebie. Tak samo jest w Forever i w każdej innej firmie ... każdego typu firmie. Jeżeli ktoś twierdzi, że jest inaczej - kłamie. Jeżeli poświęcasz pół godziny na pracę nie możesz liczyć, że zostaniesz menadżerem i że będziesz mieć duuużą kasę. I ta praca nie polega na "wciąganiu" i prowadzeniu sprzedaży bezpośredniej ... jeżeli ktoś ci tak tak przedstawił, to miałaś pecha :) ... i życzę, żeby warsztat miał zawsze pracę :) a nasi politycy (obojętnie jakiej nacji) nie doprowadzili do załamania gospodarki i żebyśmy nie musieli "naszych lokalnych biznesów" zamykać i uciekać do innego kraju ... bo tych warsztatów, biur i innych biznesów nie zabierzemy niestety ze sobą

@eve

Dziekuje, od kilkunastu lat jestem juz za granica. Wlozylam kupe kasy i energii. Ale w ciagu kilku lat splacilam kredyt, zarobilam na wklad wlasny na dom i fajne auto za gotowke. Wychowujac dzieci w miedzy czasie. Plus roznie ulokowane oszczednosci. bo w niedalekiej przyszlosci planuje sie przebranzowic. Nie mogna stac w miejscu. Takie zarobki w forever osiaga moze 3% ludzi. A menadzer to co drugi. Wlasnie z tego sie smieje, z tej nazwy menadzer. A i tez zycze, aby sie wam wiodlo, bo mamy amazon, ebay czy to allegro. A tam kupic mozna taniej i latwiej. Plus ogromna konkurencja i mozliwosc zakupow na calym swiecie. Zle czasy na takie 'biznes'. Kupowalam kiedys aloes z forever. Ale sie nie oplacilo, bo porownywalnej jakosci jest dostepny ponad 2 razy taniej.

@Monika

żeby otrzymywać premie z zespołu musisz robić 4cc juz od pozycji superwizora potem asystenta menagera.Tych wymienionych pozycji nie stracisz. Natomiast jak jesteś managerem musisz robić 12cc razem ze swoim zespołem. Jesli przez 3 miesiace pod rząd nie zrobisz to spadasz z menagera. Tak więc jeśli nagle zespół sie rozsypie to menagera na nowo trzeba robić. Stabilny zespół to podstawa tego biznesu, nie rozumiem wykupowania przez siebie punktow zeby wbić się na menagera. Jak robisz biznes z zespołem, a nie na siłę to 12cc jest spokojnie do robienia co miesiąc.Cierpliwosci, a sukces sam przyjdzie.

@tomek

Brednie piszesz. Z żadnego awansu nie spadasz, a 12 cc nie musisz robić będąc Managerem, chyba że Managera masz pod sobą.

tomek

to przeczytaj sobie zasady działalności. Chyba że twój sponsor Ci o tym nie mówił, a Ty żenisz towar na allegro po menagera.

tomek

Wiesz co dopytam się bo może jednak się myliłem. Ale po co drążyć temat wklejam zasady działalnosci odnosnie menagera i premi lidera: 6.01 Kiedy FBO zostanie Uznanym Managerem, może uzyskać kwalifikację do Premii Lidera, kreując i wspierając Managerów w strukturze, a jednocześnie wciąż sponsorując i szkoląc FBO. 6.02 (a) Uznany Manager, który jest Aktywny oraz ma 12 cc osobistych i niemanagerskich w jednej Firmie Operacyjnej (lub ma Waiver Aktywności i Premii Lidera) w bieżącym miesiącu, kwalifikuje się do Premii Lidera wygenerowanej w tej samej Firmie Operacyjnej w tym miesiącu. (b) wymóg osobistych i nie managerskich cc zostaje obniżony do 8 cc, jeżeli Manager ma dwóch Uznanych Managerów w strukturze, każdy w osobnej linii sponsorowania, z których każdy osiągnął sumę co najmniej 25 case credits w poprzednim miesiącu. Wymóg ten zostaje dodatkowo zredukowany do 4 Case Credits Aktywności, kiedy Manager ma 3 Uznanych Managerów w strukturze, 14 Zasady działalności i kodeks etyki każdy w osobnej linii sponsorowania, z których każdy osiągnął sumę co najmniej 25 case credits w poprzednim miesiącu. 6.03 Premia Lidera będzie wypłacana, na podstawie wartości detalicznej netto zakupów osobistych i niemanagerskich w miesiącu kwalifikacji, Managerom w górę linii sponsorowania kwalifikującym się do Premii Lidera według następujących stawek: (a) 6% jest wypłacane pierwszemu kwalifikującemu się do Premii Lidera Managerowi w górę linii sponsorowania (b) 3% jest wypłacane drugiemu kwalifikującemu się do Premii Lidera Managerowi w górę linii sponsorowania (c) 2% jest wypłacane trzeciemu kwalifikującemu się do Premii Lidera Managerowi w górę linii sponsorowania 6.04 (a) Manager, który nie był Aktywny przez trzy kolejne miesiące, traci prawo kwalifikacji do Premii Lidera. (b) Prawo kwalifikacji do Premii Lidera może odzyskać spełniając następujące wymogi w ramach jednej Firmy Operacyjnej: (1) generując sumę 12 osobistych i niemanagerskich case credits w każdym miesiącu w okresie trzech kolejnych miesięcy (nawet jeśli nie ma w swojej strukturze Managerów). (2) będąc Aktywnym w każdym miesiącu w tym samym okresie czasu. (c) Po odzyskaniu prawa do kwalifikacji, Premia Lidera zacznie być kumulowana każdego następnego miesiąca, w którym Manager kwalifikuje się do Premii Lidera, poczynając od czwartego miesiąca i zostanie wypłacona w piątym miesiącu. 6.05 (a) Manager, który nie był uprawniony do Premii Lidera co najmniej raz w ciągu ostatnich dwunastu kolejnych miesięcy i który nie jest w trakcie odzyskiwania prawa do Premii Lidera, trwale utraci wszystkie linie managerskie w strukturze. (b) Utracony Manager wraz ze swoją linią stanie się Managerem Wstępującym dla pierwszego uprawnionego do Premii Lidera Managera w górę linii sponsorowania pierwotnego Sponsora

@Monika

No i tutaj właśnie chodzi o zorganizowanie sobie takiej grupy gdzie każdy będzie się starał. Jeśli grupa będzie naprawdę zgrana i będzie współpracować wtedy można osiągnąć niebanalne sukcesy w bardzo szybkim czasie przy minimalnym wysiłku. To co pani sobie wypracuje, to pani to ma nikt pani tego nie zabierze. Trzeba tak organizować grupę i pracę ludzi żeby wszystkich pod sobą prowadzić co najmniej do menedżera wtedy są zarobki rzędu 6-8000 zł a myślę że z takiego zarobku nikt nie zrezygnuje więc każdy będzie się starał i struktura będzie nabierać obrotu.

@Monika

Czy Pani tyle zarabia ? Jak to zrobić skoro na allegro można kupić produkty taniej niż w hurtowni .. ?

@gdgd

Ma Pani rację pisząc o tym, że sprzedaż bezpośrednią trzeba się mocno zaangażować, by były z tego dobre pieniądze (zresztą tak samo jak i w każdy inny biznes, czy przedsięwzięcie). W przypadku sprzedaży bezpośredniej jest minus - cały czas musisz pracować = sprzedawać, by mieć obrót i oczywiście pozyskiwać kolejne Osoby, by obrót struktury się zwiększał. Na dodatek Forever wcale tego nie ułatwia. I nic nie robi ze sprzedażą na allegro (ale to dlatego, że tam sprzedają managerowie, którzy głośno chwalą się tym w swoich kręgach). Ciekawe, że inne firmy np DuoLife potrafiły sobie z tym poradzić i poznikała już większość aukcji (zwłaszcza tych w zaniżonych cenach). Dodatkowo są firmy, gdzie Twoja aktywność jest na niższym poziomie - takim, że wystarczy by kupować produkty na własny użytek (tak - przeszłam do takiej firmy, więc wiem o czym piszę), a obrót bierze się z tego, że zapraszasz inne osoby do kupowania produktów na własny użytek i w ten sposób robi się obrót. Szybciej i bez takiego zaangażowania czasowego. Co więcej - w przeciwieństwie do Forever - nowi Klubowicze podpinani są w głąb (a nie tylko nie bezpośrednio pod rekomendującego), czyli więcej Osób ma korzyść i szybciej rosną struktury. Zapraszam do zadawania pytań anita.kowalczyk@vp.pl

@Gdgd

Ciekawe, jak te Panie udowodnią w CV, że były na stanowisku manager? Pokażą potencjalnemu pracodawcy filmik na FB? Ciągle słyszę, że to byłby mój biznes. Jaki mój? Nie byłabym przecież właścicielem firmy. Tylko zwykłym akwizytorem, który reklamuje produkty na FB i innych portalach.

@Aga

... a jak "masz swój biznes" i prowadzisz "swój sklep" to niby masz ten swój biznes czy jednak reklamujesz produkty, które sprzedajesz w sklepie - cokolwiek to jest

@eve

Mając swój sklep rejestruje się działalność gospodarczą. Po drugie nie robi się (usunięte przez administratora)filmików na FB i innych kontach, i nie (usunięte przez administratora) znajomych, rodziny na zakup produktów. Poza tym są profesjonalne agencje reklamowe, które w razie "w" mogą za odpowiednią opłatą rozreklamować biznes. (usunięte przez administratora)

@Aga

To prawda jak patrzę na te osoby, nie poznaje ich...wyprany mózg. Komentowane przez klan foreverowcow ' Jak można mówić że to moja firma ???

Sabina
@Monika

Jeśli osiągnie się pozycje menagera jest się nim cały czas beż względu na wszystko, natomiast jeśli nie zrobi się własnej aktywności nie otrzymuje się prowizji. Jest to fair wobec osób z którymi współpracujemy ????

Sylwia Roszko
@Monika

Można , masz wypracowana zniżkę na własne produkty 48% , nie tracisz awansu , to masz do końca życia . Możesz działać nie musisz. Jesteś sam sobie klientem , jak się angażujesz i jesteś aktywny , otrzymujesz premie grupową za obroty zespołu plus z bezpośredniej współpracy .

@Sylwia Roszko

Pisali cos wcześniej o jakiejś piramidzie i nie mam pojęcia teraz co w praktyce sądzić. Nie mam jeszcze doświadczenia w takiej pracy, jest sens w ogóle się za to brać? Te premie grupowe ciekawią, co konkretnie masz na myśli pisząc o tym byciu aktywnym? Jakieś porady?

@Sylwia Roszko

Jaki ma się przy tym realny wpływ na wyniki wspomnianego zespołu? Mam na myśli jego mobilizacje i jakość współpracy. czy wszystko zależy od tego jak po prostu trafisz? Porady? Mnie także te premie zaciekawiły jak osobę powyżej. Ta zniżka to zawsze 48%? Od kiedy to weszło?

MG

@WM w FOREVER Rabat zdobywasz raz i masz go na zawsze. Natomiast praca zespołu ma bardzo duży wpływ ponieważ punkty zespołu sumują się na Twoim koncie a dodatkowo masz wypłacaną prowizję od pracy Twojego zespołu.

Roksana
@MG

Ok a czy będąc menadżerem mam jakąś umowę z firmą? Czy muszę np założyć własną działalność czy jeszcze coś innego?

Tel604881341
@Roksana

Po rejestracji w firmie, nie jest wymagane mieć działalności ani na początku ani później. Sama decydujesz czy tą działalność chcesz założyć czy nie

Jakie są mocne strony pracodawcy Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

MG

Pytasz o pracę w marketingu sieciowym czy w biurze FLP?

Wysokie zarobki, fajny produkt

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Klocek

Typowa piramida finansowa na ktora pracuja tysiace a elita sa ci ktorzy byli na poczatku. Prodokty 300% marza producenta. Teraz nasila sie szukanie baranow na pakiet startowy bo Polacy zaczynaja zaciskac pasa. Smietanka chwali sie samochodami i wycieczkam zeby mobilizowac naiwniakow do szukania kolejnych baranow . Oczywiscie czasem sie udaje komus wybic kto znajdzoe cale stado ale moze jest to jeden na tysiąc.

Jeszcze parę miesięcy temu był wątek, w którym jedna Pani zadeklarowana jako pracownica zapraszała do siebie wspominając przy tym o programie szkoleń. A możecie mi opisać ten bieżący? Czy on jakkolwiek się rozwija w czasie? Dużo tu opinii od klientów, trudno mi się przez nie przedrzeć, a ciekawa byłam pracy. od nowego roku co się może zmieniać?

Emilia

Zastanawiam się, jaka jest struktura firmy, skoro na pytanie o kontakt do osoby na stanowisku liderskim pojawia się w komentarzach tyle maili do różnych osób... To jest tradycyjna praca, która zatrudnia ludzi na umowę o pracę, czy na jakiej zasadzie to się opiera, jeśli nie?

Agravka
@Emilia

Dzień dobry, umowę jaką mamy to umowa o plan marketingowy. W której firma deklaruje się do wypłaty naszych prowizji natomiast my nie deklarujemy się do niczego bo możemy działać ale nie musimy. To w dużym uproszczeniu. Łatwiej wszystko wytłumaczyć w bezpośredniej rozmowie, może stąd tyle propozycji kontaktu. Ja wolę ten kontakt bezpośredni dlatego, że z jednej odpowiedź rodzą się kolejne pytania, na które od razu moge odpowiedziec. W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam serdecznie!

@Emilia

Zarobki są legalne. Jako rozliczenie roku dostajesz za osiągnięty zysk dostajesz odpowiedni PIT. Najlepszy jest kontakt - rozmowa, bo pisząc trudno wyjaśnić różne kwestie :) Zapraszam - pytaj :)

Urszula

Można prosić o rozwinięcie tej opinii? w kontekście tego co zostało napisane powyżej zdaje się być ona trochę niejasna... czy tutaj padła sugestia odnośnie piramidy finansowej? z czego wynika tego typu spostrzeżenie?

@Emilia

Emilia są różne zespoły, dlatego też jest wielu liderów. Mój zespół pracuje etycznie, wiarygodnie, odezwij się. Powiem Ci wszystko jak to wygląda krok po kroku omówię Ci plan marketingowy.

@Urszula

MLM a piramida finansowa to praktycznie to samo. Z tym, że MLM może działać legalnie, bo został stworzony produkt na potrzeby ogłupiania kolejnych naiwnych liczących na łatwy zysk :)

@Marcin

Czyli oceniasz to z perspektywy klienta? Nie wiesz jak pracuje się tu bezpośrednio pod firmą? Nigdy jeszcze w tym nie robiłam i po prostu zaciekawił mnie ten temat. Pytanie tylko czy faktycznie miałabym szansę zarobić około 10 tys tak jak ludzie sugerowali na forum? Warto dla takich kwot trochę popracować?

yeo
@Urszula

Wg. statystyk takie zarobki osiaga ulamek procenta wszystkich 'pracujacych' w tej firmie. Domyslam sie ponaddo, ze ten ulamek zaczynal dawno temu, kiedy rynek nie byl jeszcze nasycony.

@yeo

I nie było Allegro. Dziś specjalne programy sortują ceny i pokazują najmniejsze. Zdarza się, że niektórzy, przeważnie starsi kupią droższy, bo nie wiedzą, że mozna kupić taniej. Mając jeszcze Smart na Allegro jest taniej niż fbo

johny
@yeo

Mysle ze masz trochę racje, ale warto się zastanowić co znacza dobre zarobki. Jest niewiele osób które zarabiają ponad 100tys zl miesięcznie, troche wiecej tych do zarabiają miedzy 50 a 100tys . Ja znam osobiście tych co zarabiają po 20-30 tyś. Zapewne jest bardzo dużo osób które zarabiają miedzy 3-5tys. Na te wszystkie kwoty trzeba cieżko zapracować. Zerwij weekendy w tygodniu. Ile miesięcznie wiecej dorobisz? Mając nawet 100 zl na godzine po 8h pracujac w sob i niedziele. 1600 zl razy 4 weekendy = 6400 . Super tylko jak długo tak pociagniesz i gdzie czas dla rodziny?

@yeo

i to tylko jedyny powód? Dłuższy staż na rynku według Ciebie czy raczej chodzi o doświadczenie po prostu? Jakie decyzje będą kluczowe i dlaczego?

@Kasia

"Twój Zespół działa etycznie" - ale jakie to ma przełożenie na rzeczywistość i niższe ceny na (usunięte przez administratora)?

yeo
@Urszula

Mam na mysli moment wejscia w strukture, kiedy jeszcze jest kogo werbowac i komu sprzedawac. To jak zalozyc zalozyc sklep i byc jedynym w okolicy dystrybutorem danej marki. Jak jest zapotrzebowanie, mozesz zatrudnic wiecej osob, otworzyc kolejny oddzial. Rozwinac sie i miec stalych klintow. A jesli wejdziesz na ulice gdzie juz masz 5 sklepow z tymi produktami, jak osiagniesz sukces? Pewnie sie da, ale jakie sa twoje szanse w porownaniu z pierwsza sytuacja? Gdy wchodzisz w nienasycony rynek i jest popyt, masz duza szanse na sukces. Jesli rynek jest nasycony lub nie ma popytu, twoje szanse sa male. Podstawy ekonomii, ktorych ucza dzieci w szkole.

@Anita

zależy też co rozumiecie ostatecznie przez tę całą etykę. tu chyba też wszystko opiera się o plan marketingowy skoro o nim jest wzmianka? każdy zespół może opracować swój własny czy opiera się to na procesach wynikających z firmy?

Xyz
@Emilia

Na takiej kto Cie pierwszy urobi! Nie brnij w to. Strata pieniędzy, bo rynek się zmienia. Kiedyś ludzie w forever dużo zarobili bo nikt nie znal produktów i byly tańsze. Teraz forever wyskakuje z lodówki i dobrze ze ludzie juz się nie nabierają. Prawda jest taka że dużych pieniędzy już tam nie zarobisz, a do sekty zostaniesz wciągnięta. Wtedy mogą tobą manipulować. Gadają głupio że produkty z allegro to podroby coś tam coś tam. Wcale nie, normalne produkty. Tylko zamiast z ich strony zaplacić za aloes 160zl to lepiej z allegro od menagera ktory zarabia na sprzedaży za choćby 120. NIE polecam forever z całego serca. A dobrych produktów jest naprawdę kilka. Reszta to strata pieniędzy.

Asia
@Emilia

Nie jest to praca na etacie. Ale co rok otrzymujesz pit do rozliczenia się. Zapraszam jeśli chcesz wszystko wytłumaczę

Weronika
@Xyz

Nie wiem czy wiesz, ale taki manager który sprzedaje na Allegro łamie stanowczo zasady firmy. Forever od niedawna stanowczo walczy z osobami które łamią ich zasady i po prostu zamyka konta

@Emilia

Dzień dobry Emilio, działam w Forever od 3 lat. Widzę, że masz dużo pytań dotyczących tej formy biznesu. Jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszam do kontaktu ze mną (grzelewski.michal@gmail.com). Chętnie wytłumaczę i odpowiem na Twoje pytania.

Hej

Dla mnie to co widzę jest zwykła piramida finansowa, nagabywanie ludzi. Skoro te produkty są tak fantastyczne i zarabia się na sprzedaży to dał czego rekrutuje się intensywnie swoją konkurencje? A No dla tego ze zbiera się kolejne naiwne osoby by wciągały kolejne i tym samym kasa płynie na konto nie ze sprzedaży tylko z tych super partnerów biznesowych. Dziewczyny otwórzcie oczy, to jest nakręcania samotnych dusz które chcą znaleźć przyjaźń w tym świecie, bo tak to jest przedstawiane ze łaski super spędzają czas wspólnie. To samo tyczy się pasywnego dochodu do końca życia. A co jak ktoś się dobierze im w końcu do tylka i firma będzie zmuszona zamknąć się na rynku polskim? Czy wówczas dochód pasywny nadal będzie wypłacany? Widziałam wyżej ktoś słusznie zauważył ze jedna z gwiazd wyleczyła alergie …. Po czym po 2 msc alergia cudownie wróciła ale biedaczka zapomniała ze wcześniej wciskała kity swoim obserwującym. Pisze to bo wiem ze niektóre dziewczyny naiwnie inwestują ostatnie pieniądze w to naciągactwo.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Agata

Ludzie przeczytajcie składy tych produktów. Wit C. Za 65 zł. I zero informacji jakie są proporcje. Kto wam to będzie kupował. W innych suplach cukier na pierwszym miejscu. Zwykle sprzedawanie (usunięte przez administratora) i udawanie renomowanej marki.

Vasqes

Witam. Obserwuję tą firmą od dwunastego roku życia jako córka osoby która w tym jest część dokładnie 31 lat. Część produktów znam jak własną kieszeń. Miłosz Aloes Sowy bardzo mi pomógł i jest to naprawdę dobry produkt którego wierzą. Ale zmiany które dzieją się w tej firmie kompetencja i szacunek do klienta to jest śmiech na sali. Dwa tygodnie temu byłam na zakupach u nich z mamą, mama chciała zmienić dane odnośnie swoich dokumentów a ja zrobić zakupy. Pani sprzedająca w najpierw pomyliłaś się w wydawaniu produktów a później jeszcze okazało się że jednego produktu nam nie wydała co oznacza że ja muszę wracać z powrotem na miejsce bo mi nie przy Ślą żeby odebrać jeden produkt. Mało tego mama która zmieniała dokumenty okazało się że musi z powrotem (usunięte przez administratora) z Gorzowa do Warszawy bo nie zmienili jej tych dokumentów tak jak należy. Jakiś czas temu wycofali świetne produkty kolorystyczne bo im się nigdy nie sprzedawały a do tego jeśli chodzi o pielęgnację to moi drodzy ona już nie jest naturalna. Jestem trochę logiem i czytałam składy ostatnio ich kremów i jestem w totalnym szoku. Chwaląc się naturalnością i biorąc takie pieniądze za produkty to jest wstyd żeby tak były nafaszerowane te produkty chemią. przez wiele lat byłam pozytywnie nastawiona do produktów tej firmy ale sam proces działania tej firmy i ich rzekoma pomocność bardzo mnie do siebie zraziły zastanawiałam się jakiś czas nad współpracą z tą firmą ale po ostatniej wizycie nie mam najmniejszej ochoty. Rewelacyjny pomysł opakowania miąższu Aloesu wego to jest najgłupsza rzecz jaką mogli zrobić bo on się rozwala po dwóch tygodniach.

Podzielę się opinią która jest moją opinią , bazującą na doświadczenia z życia wziętego. Zafascynowani możliwością zarobkową , super pomysłem na zarabianie po godzinach pracy , zakupiliśmy pakiet startowy za 1900 zł . Żele aloesowe , "klin ce 9" i inne produkty początkowo wydawały się super pomysłem , używaliśmy wszędzie , żeby sprawdzić na rodzimym podwórku jak ta cudowna suplementacja działa. Miesiąc miodowy trwał tydzień , nim połapaliśmy się o co chodzi. Forma w której prowadzona jest ta firma , ukierunkowana jest w ogromnej mierze zdobywanie nowych "partnerów(frajerów) biznesowych" którzy będą budować nasze struktury. Przez ponad 2 tygodnie pieprzenie na temat rozwijaniu własnego biznesu - ani słowa o produktach , suplementacji czy wiedzy produktowej . Przekazywanie pustych informacji , mielenie w głowie informacji o własnym biznesie w sposób "tęczowo - fiołkowy" prowadzi w pewnym momencie do odruchu wymiotnego. "Słuchajcie dziewczyny mam dla was super informację , bliską spotkania różowego jednorożca , że jest tak super że nie może być supersiejsza ..." aaaaaaaaaaaaaa " ... to super ekstra mega informacja , dla nas że możesz nam liderować o nasza cudowna boginii , przebiznesowa afrodyto ty nasza ... " . K.... dziewczyny serioo ? Na prawde jesteście tak naiwne ? Na prawdę wciskacie się znajomym do lodówek żeby sprzedać aloes ? Odzywaj się do 10 osób które masz na FB żeby zapytać czy nie chcą kupić aloesu . " Cześć Krysia pamiętasz jak szarpałam cię za włosy w szkole podstawowej a ty mnie poplułaś hahaha , masz chore dziecko ? chcesz kupić Aloes ? JPRDLE . Rzygać mi się chce jak czytam co piszecie i w jakiej formie na waszych grupach . Serioooo ? Dziewczyny pobudka !!! To nie jest atrakcyjna firma ! Nie tak i nie w taki sposób !!!

Anty mormon
@Zainteresowany

Wszystko co powyżej napisane prawda! Zanim omamieni hasłami:” liczy się tylko teraźniejszość, zdecyduj już dziś” klikniecie przycisk „ kupuje” pakiet startowy, sprawdźcie dokładnie firmę Na szczęście, że to zrobiłam w porę i nie dałam się złapać w sidła tej podłej sieci. Kto jà założył? Mormon( czyli sekta).Sprawdźcie ten ich certyfikat aloesu,którego to nie ma żaden inny nędzny producent aloesu- to ich wewnętrzna firma wystawia ten certyfikat. Sprawdźcie składy NICI kosmetyków- parabeny i inne syfy. Zobaczcie, ze każdy kolejny live ich ma te sama strukturę. Bazują na umęczonych kobietach aby prac och mózgi.

Sławomir
@Anty mormon

Skoro nie próbowałaś kosmetyków to skąd wiesz ze są słabe? Tylko z przeczytanego składu? Z tego co zrozumiałem to firma sprzedaje je przez akwizycje. Ten pakiet startowy jest dla ciebie czy musiałabyś go sprzedać po znajomych?

Gosia
@Zainteresowany

Trafiłeś chyba na nieodpowiedni zespół ludzi. Są cotygodniowe szkolenia produktowe online-live- bezpłatne. Omawiamy każdy produkt po kolei. Poza tym jest szereg szkoleń online i spotkań live również bezpłatnych Naprawdę trafiłeś na jskąś sekte. Ja nie weszłam pakietem startowym- to nie wymóg lecz propozycja, aby uzyskać od razu rabat 30%. Pozdrawiam

keti
@Gosia

A kto powinien mi dać paragon fiskalny za zakupiny towar.? bo nie dostałam jako klient!!!!

@keti

Tu wiele osób sprzedaje bez działalności, więc paragonu nie będzie :( Pytanie w jaki sposób był przechowywany produkt?

@Gosia

Z całym szacunkiem, niedpowiednia grupa ? A która jest odpowiednia ? Jak widzę wszystkie filmy na YT , FB czy w innych mediach to jest mi nie dobrze. Ci ludzie jak dla mnie są kompletnie nieprzygotowani do takiej formy prowadzenia "biznesu", pojedyncze osobniki odnoszą "sukcesy" dzięki "frajerom" biznesowym. Garstka ludzi odnosi faktycznie sukces wciskając ściemę większości mydląc oczy o super zarobkach i wciąga NIEŚWIADOMYCH w swoje struktury. Prawda jest taka że mając nawet 30% zniżki , nie da się konkurować z tym co biega po sklepach w sieci ! Tłumaczenie, że nie sprzedajemy tylko produktu tylko produkt wraz z wiedzą jest jest od czapy. Kolejna rzecz to wzorowanie się na pewnym OSOBNIKU który jest swoistego rodzaju guru MLM. Opowiada o rzeczach w taki sposób że każdy interpretuje to inaczej a kolejne poziomy struktur maja coraz śmieszniejsze interpretacje. To trochę jak sformułowanie "co znowu chcesz ? ". Wstawiając znak interpunkcyjny w różnym miejscu można się fajnie pobawić :) W jakim celu robi się tak zwane "zloty czarownic" w którym w sposób oficjalny wręcza się nagrody ? Tylko i wyłącznie po to żeby pokazać ciemnej gawiedzi , że odnosi się sukcesy nakręcając tym samym spiralę . To jest najlepiej wydanie 1900 zł które w życiu popełniłem. Najlepsza nauczka. Nigdy więcej. Kończąc nie zapominam o jednorożcu , motylku , kwiatuszku , (usunięte przez administratora) tęczą oraz o superaśnym zachwycie. Amen.

Ilona
@Zainteresowany

rozumiem ze z tego pakietu nic nie sprzedales i nic nie zarobiles?

@Ilona

Sprzedałem. Częściowo aby być wiarygodnym przed sobą i przed potencjalnymi kupującymi wykorzystaliśmy pakiet użytkując go na sobie .

Były
@Sławomir

Trzeba sprzedawać.

Niezadowolona
@Zainteresowany

Dokładnie, również w to weszłam ale jak zobaczyłam na czym dokładnie ma to polegać to niestety nie moja bajka. Mam pisać do ludzi czy chcą kupić ode mnie produkty które mają cudotwórcze działanie bo chce im pomóc gdzie nie odzywałam się do nich przez kilka lat? Skoro tak bardzo zależało by mi na samopoczuciu i zdrowiu takiej osoby to napisałabym do niej że warto przyjmować witaminę C i (usunięte przez administratora) Kosmetyki i suplementy firma ma ok ale ceny i cały biznes jest przesadą.

@Niezadowolona

Dlatego tak wiele Osób odchodzi do innych firm, tam gdzie jest edukacja zdrowotna. Koleżanka zaprosiła mnie na taką konferencję, gdzie Specjalista opowiada o jakimś wyzwaniu zdrowotnym i pokazuje przyczyny i sposoby jak sobie z nimi poradzić. Pokazuje rozwiązania, m. in. dietę, zioła, mówi, co i jak, a potem pokazuje, że dla tych, którzy nie chcą parzyć ziół, są również suplementy. Wtedy to ten znajomy decyduje. Super, bo nikt nie czuje się, że (usunięte przez administratora) innych - pokazuje jak zadbać o zdrowie. Każdy wybiera drogę. Niestety w Forever mało jest takiej edukacji zdrowotnej, tylko ciśnięcie na zakupy

@Zainteresowany

I ta dozgonna wdzięczność za te rewelacyjne produkty i specjalistów, którzy je stworzyli... Jak można dać się tak omamić??

Aga

Jedna z moich "koleżanek" pracuje w tym biznesie. Chciała mnie do niego wciągnąć. Gdy odmówiłam (najpierw sprawdziłam skład produktów), ponieważ nie będę reklamować produktów, gdzie występują parabeny, konserwanty, alkohol i ogólnie, że produkty rewelacyjnego składu nie mają, to mnie usunęła ze wszystkich grup społecznościowych ze znajomych. Wszelkie słowa krytyki Panie natychmiast usuwają z kont. Bez komentarza...

Asia

Dzięki produktom forever wyleczyłam wiele problemów, znajomi również zadowoleni. To sprawiło że MIMO OPORU dołączyłam do forever i jeszcze na tym zarabiam. W Polsce większość to ciemnogród i ludzie nie rozumieją. NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM ????‍♀️ przekonałam się na własnej skórze i warto otwierać się na nowe ????

@Asia

Wyleczyła Pani wiele problemów produktami Forever? A wie Pani co to roszczenia medyczne? Warto przemyśleć słownictwo, bo suplementy nie leczą. Suplementami możemy dożywić organizm, który sam się regeneruje... Zresztą nawet Forever o tym mówi ;) A obrażanie innych i nazywanie ciemnogrodem... :( Przykre, ale dlaczego tak wiele Osób z Forever potrafi tylko obrażać tych, którzy mają inne zdanie na ten temat? Przecież to normalne, że nie wszystkim będzie pasował taki sposób zarabiania. Wystarczy wziąć na luz i poszukać zainteresowanych, a nie niszczyć swoją markę osobistą ;)

Ciekawy
@Asia

A co firma Forever na to że GIS wpisał aloes na listę substancji które powodują raka?

Asia t
@Ciekawy

Aloes z Forever to zupełnie inny produkt niż te oferowane w aptekach czy sklepach zielarskich. Jest pozbawiony aloiny i emodyny- substancji w skrócie mówiąc bardzo szkodliwych. Jest dopuszczony dlatego do obrotu zarówno w Unii Europejskiej , jak też na całym świecie. Firma z taką pozycją na rynku nie przetrwałaby w 160 krajach na globalnym rynku( 43 lata) gdyby na ten rynek wypuściła (usunięte przez administratora)bubel, który by szkodził a nie pomagał. Miliony zadowolonych klientów dawno by się połapali w (usunięte przez administratora), dawno by upadła (zbankrutowała).

Barbara Stachura
@Ciekawy

No właśnie to że firma forever ma czysty miąższ z aloe vera, ręcznie wyfiletowany nie maszynowo. Ludzie myślą że każdy aloes to jest to samo kupują tanio i myślą że ma takie same właściwości zdrowotne. Kupuję tylko oryginalny od producenta a jak nie to wcale. Bardzo dobrze, że ten artykuł został napisany

Defal

Szukam kontaktu do osoby z Forever. Interesuje mnie współpraca. Chcę wybrać sobie lidera ale nie może to być nikt z linii J.K. Defal3@op.pl

Znajdź sobie normalną pracę - unikniesz rozczarowania , szkoda czasu

@Defal

Mogę dać Ci namiary na naprawdę świetnego lidera! Napisz do mnie tkarolina907@gmail.com

Młoda

Marzena

Zapraszam do współpracy a na razie do kontaktu marzenka3006@interia.pl

Ania Dudzik
@Defal

Cześć :) zapraszam do kontaktu FB Anna Dudzik IG ania_dudzik_88 :) możesz też napisać do mnie maila annadudzik88@wp.pl z chęcią wprowadzę Cię do firmy :)

Sylwią
@Defal

Zapraszam do kontaktu jestem w FOREVER

Joasia
@Defal

zapraszam do rozmowy, jestem liderem

Lider
@Defal

Witam zapraszam do kontaktu na email przyla@gmail.com

BB
@Defal

Witam, zapraszam do kontaktu.

Kamila

mozesz sprobowac ze mna :) zapraszam bardzo serdecznie. Diuna7@vp.pl

@Kamila

A co oferujesz, jako Lider?

@BB

A co oferujesz jako Lider?

Kamila

Priv prosze. diuna7@vp.pl

Asia T
@Anita

Ja oferuję pomoc na każdym etapie , krok po kroku, poświęcę swój czas dla nowe osoby

BB
@Anita

Zależy od tego na czym tobie zależy. Chce by mija grupa była dla siebie nawzajem wsparciem,by służyła pomocą i dzieliła się wiedzą tak ,by każdy mógł osiągnąć sukces ,by był zadowolony.Pragnę, by to była naprawdę świetnie zgrana i solidna grupa Zainteresowanych proszę o kontakt na mail:bbaradziej@gmail.com

Iwana48

Pisz na Messengera Iwona Józefowicz

Gosia
@Defal

Zapraszam do siebie. 004917677608462, gosia.md73@web.de lub podaj nr do siebie to się odezwę. Pozdrawiam

@Defal

Zapraszam! monikan83@o2.pl. Jestem w bardzo dobrej strukturze, gdzie mamy narzędzia do szkolenia itd.....

Ona

Cześć chciałabym was zapytać o współpracę z Forever. Koleżanka mnie namawia a ja się zastanawiam. Jednak widząc opinie chyba jednak się nie zdecyduję....

@Ona

Nie patrz na zle opinie tutaj, one nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Wspolpraca z forever nie ma prawa sie nie udac, jezeli oczywiscie bedziesz pracowac. I wiem po sobie, ze im wiecej dam od siebie, tym coraz wiecej zarabiam. A ci ludzie co wystawiaja zle opinie, to albo mysleli, ze trafili na naiwna firme, ktora placi pieniadze za nic, albo nie mieli z ta firma nic wspolnego. Kolezanka napewno nie chcialaby dla ciebie zle, a wrecz przeciwnie. Jezeli widzi w tobie potencjal, to warto jej zaufac

Asss
@Ona

Dla mnie współpraca z Forever jest najlepsza decyzja jaka podjęłam, dla mnie te negatywne opinie nie mają znaczenia, odnoszę wrażenie że wystawiają je ludzie którzy by chcieli kasę za darmo, nie rozumieją co to networkmarketing, ja nie namawiam nikogo do niczego ale jestem zdania że na tym biznesie się nic nie traci :) Oczywiście myślę że Ty podejmiesz dobra decyzję :)

@Asss

Dokladni, tak jak mowisz. I teraz @ona powinna sie zastanowic, jaki my mamy interes, zeby tak pisac, bo przeciez do nas nie dolaczy. Po prostu piszemy uczciwie, tak jak jest. Ale znam mnostwo osob, ktore dolaczyly i nawet nie wysilily sie, zeby przyjsc na jakiekolwiek szkolenie. I takim faktycznie sie nie udaje. Tylko ze ludzie, ktorzy nic od siebie nie dali, nie powinni wystawiac opinii, bo nie sa zgodne z prawda. Moze niech zatrudnia sie w biedronce na kasie i niech udaja, ze obsluguja klientow. Ciekawe czy za to im zaplaca????

Asss
@Ewa

Dla mnie to ludzie którzy nie mają pojęcia o mlm i jak funkcjonuje marketing sieciowy to nie jest naciąganie czy namawianie to szansa na własny biznes ☺️ tylko wiadomo żeby zrobić biznes trzeba chęci determinacji i zaangażowania w to co się robi :) A produkty Forever są bardzo dobrej jakości :)

@Ona

Praca jak każda wymaga wysiłku ...nic za darmo. MLM dla mnie jak na razie to uderzenie w ścianę, ale niektórzy są odporni ..najgorzej, że produkty można kupić w super cenie na alegro i wówczas musisz tłumaczyć ....dlaczego itd

@Ona

To wszystko zależy od osoby która cię wprowadza do firmy. I moja rada nie kieruj się że to koleżanka. Poszukaj fachowca. Wiem coś o tym :)

Marcjanna Żakowska
@Ona

Jak chcesz się rozwijać to żaden inny interes nie jest fajniejszy... Jeśli chcesz się przekonać napisz do mnie a wszystko Ci wytłumaczę :) Nie ma co myśleć, tylko działaj ???? My mamy super zespół ,który będzie Cię wspierał od początku.Zależy nam by każdy uzyskał jak największa pozycję. Znajdziesz mnie na FB lub wyślij maila talaska10@wp.pl

Beata
@Ona

Zawsze będziesz spotykać się z różnymi opiniami pytanie czy ty tego chcesz. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy jestem w jednym z najlepszych zespołów w Polsce. Wszystko zależy od Lidera który przekaże swoją wiedzę. Produkt jest znakomity i plan również. Ja pracuję na etacie w bankowości i lubię to, ale również współpracuje z Forever. Nikt mnie nie namawiał i nikt nie obiecywał złotych gór zeby dołączyć do zespołu. Podjełam sama decyzje świadomie, ze wszystko zależy od mojego zaangazowania. Jestem zadowolona

Wolny człowiek
@Marcjanna Żakowska

Brzmi jak typowe zaproszenie do sekty.

Ojciec w Forever
@Ona

Dlaczego zamiast odrazu zaczynać współpracę nie skorzystasz z jakiś produktów aby sie przekonać do firmy?ja osobiscie polecam sam zacząłem od stosowania produktów i teraz naprawde moge je polecać i zaprosić do Wspolpracy,jest tyle korzysci płynących z pracy z Forever ze ludzie nawet sobie nie zdają z tego sprawy.....Pewnie nikt z tych Mądrze i negatywnie wypowiadajacych sie tutaj osob nie wie ze dla mnie najważniejszą rzeczą którą oferuje firma jest zabezpieczenie finansowe naszych dzieci w przyszłości...TAK!!!!poczytajcie na czym to polega i pokażcie mi prosze firme którą również cos takiego oferuje!?!?!? Plusów jest znacznie więcej. Pozdrawiam

Justyna
@Ojciec w Forever

Jest wiele takich firm, które dają zabezpieczenie dla dzieci na przyszłość (wiele firm w MLM), a jeśli chodzi o Forever, to dużo więcej plusów niż Forever, ma np. polska firma z naturalnymi (w przeciwieństwie do Forever) kosmetykami i suplementami.

Tata w Forever
@Kasia

Na szczęście juz nie dlugo!!!!ostatnio dowiedzieliśmy sie ze zabrano sie za osoby ktore wlasnie w taki sposob sorzedawaly nasze produkty????????????

Mama33
@Ona

Ty musisz być pewna co do współpracy, nikt nie może cię siła namawiać na podjęcie decyzji. Ja sama od 3 lat jestem przedsiembiorca i zakładam że każdy kto widzi w tym sens startu by samemu się przekonać powinien podjąć właściwą decyzje. Może źle tłumaczy ci na czym to polega skoro to do ciebie nie przemawia ,a może chcesz się dowiedzieć czegoś z innego źródła i wtedy porównać? W razie potrzeby napisz na (usunięte przez administratora) +447739392858

Justyna
@Tata w Forever

Skąd masz takie newsy?? Jestem w grupie na FB, gdzie była pisana petycja do Dyrektora, do USA i do Pani Bogusi. Nikt z tym nic nie zrobi. Każdy ma prawo sprzedawać w cenach, w jakich chce (takie jest prawo). A skoro managerowie robią na siłę cc, by zrobić awans, skorzystać z programów, to potem muszą odzyskać pieniądze. I nie zależy im na marży, tylko pozbyciu się produktów. Dodatkowo nikt przecież nie będzie podcinał nóg Managerom...

jaroo
@Marcjanna Żakowska

powaznie zaden inny interes? znajde pania za 5 lat na liscie najbogatszych ? odpowiem-nie, nie znajde booo jest taka stara zasada ktorej pani nie zna ,ja powiem ja pani za darmo -,,zeby ktos byl bogaty ,ktos musi byc biedny,, i nie sadze zeby pani zwierzchnicy chcieli by byc biedni na rzecz pani .

Anita

Negatywne opinie piszą także ludzie, którzy porównują plan marketingowy Forever z planami innych firm. Przypadek? Czytałam ciekawe opracowanie, w którym widać różnice. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam po link anita.kowalczyk@vp.pl (bo nie wiem, czy mogę tu wstawić link)

Agnieszka
@Anita

@Anita w każdej jednej firmie networkowej pieniądze biorą się z pracy. W Forever tą pracą jest robienie 4cc miesięcznie ( nie sama ) . I jeśli się to robi to wtedy się zarabia a jeśli inne osoby to zduplikują to wtedy biznes pięknie się rozwija . Ja traktuję 4cc jak zadanie do wykonania, bo jestem zadaniowcem . I przede wszystkim używam produkty, które są fenomenalne. Kiedyś przeczytałam opinię w necie jednej dziewczyny " Forever mnie (usunięte przez administratora) na 2 tys, kupiłam pakiet i produkty leżą w szafce " ????‍♀️????‍♀️????‍♀️ jeśli ktoś w ten sposób do tego podchodzi no to sory. Przecież można te produkty zużyć samemu . Dla mnie inwestycja w pakiet jest zerowa, bo jeśli nie kupiłabym w Forever to wydałabym w Rossmanie czy innym markecie.

@Agnieszka

To nie jest zerowa inwestycja, tylko o wartości ok 1800zł. Ja akurat nie wydaję miesięcznie takiej kwoty miesięcznie na suplementy, czy kosmetyki, więc ciężko się zużywa (zwłaszcza, że w kolejnym miesiącu znów trzeba zrobić aktywność i to najlepiej na 4cc). Są firmy, gdzie można wejść za 300zł i w tej kwocie zaczyna się budować biznes. I choć otrzymujesz za pierwszy zakup takiej Osoby mniejszą premię, niż w Forever (gdy ktoś wchodzi na 2cc), to jednak dużo łatwiej pozyskuje się do współpracy Osoby i w sumie zarabia się nawet większe pieniądze. Pieniądze biorą się z obrotu produktami, to nie jest tożsame z pracą... ;) W marketingu sieciowym praca polega głównie na budowaniu sieci odbiorców, a nie na sprzedaży (sprzedaż bezpośrednia jest czymś innym). Celem jest wypracowanie obrotu produktowego w grupie Osób, w której każdy kupuje dla siebie, ewentualnie sprzedaje (a nie sprzedaje, by wyrobić 4cc) i z tego biorą się pieniądze i dochód pasywny. Zwróć uwagę, że przy co miesięcznej sprzedaży (by zrobić 4cc) masz ryzyko, że gdyby coś Ci się stało i nie dasz rady sprzedać produktów, to co? W Forever nie dostaniesz premii... :( Jeśli w innej firmie musisz zrobić zakup za 300zł, czy za 500zł, to jesteś w stanie zainwestować takie pieniądze, by otrzymać premię... A praca - zgadzam się z Tobą, trzeba pracować, ale lepiej pozyskiwać nowych odbiorców / dystrybutorów, niż zajmować się sprzedażą produktów o wartości kilku tysięcy złotych co miesiąc.

@Anita

Co oznacza ten skrót 4cc, 2cc?

Eheh
@Agnieszka

Te produkty nie sa fenomenalne. Czesc z nich jest lepsza od tych z drogerii czy apteki. Ale cena tez nie niska. Czesc z nich nie nadaje sie do uzytku. Mozna kupic o wiele lepsze kosmetyki i suplementy, w dodatku taniej. Trzeba tylko poszukac. I zainterwsowac sie glebiej tematem.

@Kasia

To ilość punktów (case credit), które musisz zrobić w ciągu miesiąca. Możesz sama kupić, albo wprowadzać nowych ludzi. Np, by nowa Osoba weszła do współpracy kupuje zestaw o wartości 2cc (ok 1800zł)

Paula
@Ona

Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości to zapytaj koleżankę, z pewnością odpowie i będziesz sama mogła podjąć najlepszą decyzje dla siebie. Szukanie odpowiedzi na forum to nienajlepszy pomysł, skąd wiesz kto jest po drugiej stronie? Koleżankę jednak znasz.

NAPOLEON
@jaroo

Żeby ktoś był bogaty ,to ktoś musi być bogatszy. ale ty tego nie zrozumiesz

Robert Kyo bez saki
@NAPOLEON

Polecam wszystkim tutaj obecnym, (usunięte przez administratora)i uwazających sie za nie (usunięte przez administratora), przeczytanie książki Bogaty ojciec Biedny ojciec na dobry poczatek, i wszystkim zycze zadbania o wlasny interes a nie czyjś. Bo z tego co widze i tak przesracie wiekszosc tutaj zarobionych pieniedzy na pierdoły.

frackj

Przedstawiciel Forever Living Product zaoferował mojej żonie zabieg pielęgnacyjny wart 360zł za darmo ma tylko przyjść tylko na spotkanie. nie ma nic za darmo - szukam potwierdzenia pań, które taki zabieg miały pozdrawiam Janusz

@frackj

Forever nie ma żadnych zabiegów. ! Osoba która oferuje usługi jedynie może poprostu używać kosmetyków firmy Forever. Pani która oferuje taki zabieg, wycenila go na 360 zł. Równie dobrze mogła .wycenić na 2000 zł lub 30 zł ????. Jest to forma promocji kosmetyków i zachęcenia do kupna i współpracy. Pozdrawiam

volko

Sprzedawanie soczku aloes 1000 ml za stówę to zwykłe naciąganie jeleni. Wraz z soczkiem sprzedawane jest marzenie o zdrowiu. I za to ludzie płacą - za marzenie. No, ale jak ktoś nie ma skrupułów, to rzeźbi naiwnych ile się da. Mnie na to sumienie nie pozwala.

Do volko
@volko

Sprzedawanie hamburgerów i syfiastego jedzenia , dziadowskich suplementow w aptekach, ciuchów i kosmetykow w sklepach z marżą kilkuset % to jest dopiero naciąganie jeleni którym sam jesteś człowieku więc stuknij się w łeb.

axa

bardzo dobrze i TRAFNIE napisane

axa
@Do volko

widać jaki poziom reprezentujesz....

@Do volko

Ale sporadyczne spożywanie syfiastego jedzenia nie zaszkodzi nikomu aż tak bardzo jak syfiaste i drogie gówno,które chcecie wciskać ludziom do codziennego użytku,karmiąc ich po prostu bajkami i dając nadzieję... Tak,tak! - nie sprzedajecie wcale mniej dziadowskich produktów i suplementów niż apteki - tyle,że z dużo większą marżą! Więc po co przepłacać skoro to i tak żaden cudowny środek nie jest?? Ciuchy też możesz sobie kupić tańsze - dobrej jakości tylko bez markowego znaczka :-D Jedyna różnica jest taka,że wybór syfiastego jedzenia czy też wyboru markowego/niemarkowego ciucha to dobrowolna decyzja człowieka, która nie zagraża jego życiu aż tak, jak żerowania na ludzkiej naiwności jeśli chodzi o zdrowie..

Senior Manager
@volko

Ależ jak najbardziej...masz rację.a cena detaliczna to teraz 138,39zl Mozna to sp zedawac taniej i też zarabiać.Ale ponoć firma osoby o takim zdaniu wyrzuca z bazy...i robi to niezgodnie z prawem.Ha.

Forever Aloes
@volko

Sumienie schowaj do szafy jak chcesz dobrze zarabiać, najlepiej schowaj je tam za pakietem startowym. ???? Jak chcesz stracić połowę znajomych z życia i z Facebooka to najlepsza firma. Moja córka jak chce się pośmiać to ogląda filmiki jednej przedstawicielki tej firmy na Tic Toku.

red

racja

@Do volko

Jedna mała różnica - nikt podczas sprzedaży hamburgera nie wciska ci ściemy , nikt nie włazi ci do lodówki żeby ci go tam wcisnąć , nikt nie nagrywa lajwów z (usunięte przez administratora) żeby ci tego hamburgera sprzedać ! Porównanie fest ...

Niezadowolona

Czy dołączył ktoś kiedyś do współpracy z tą firmą i kupił pakiet ale jednak stwierdził że to nie dla niego i zwrócił nieużywane produkty z pakietu? Firma zapewnia podobno 12 miesięczna ochronę satysfakcji ze nieużyte rzeczy z pakietu można oddać i firma oddaje 90 % ich wartości. Jest ktoś kto miał taką sytuację i wie jak to zrobić? Niestety moja "liderka" nie wie jak mi na to odpowiedzieć co jest moim zdaniem śmieszne a do biura nie mogę się dodzwonić.

@Niezadowolona

Najlepiej napisz mail na flpp@flpp.com.pl tam Cię pokierują, jak to zrobić krok po kroku.

Karolka
@Niezadowolona

Witam, Czy udało się Pani dokonać zwrotu? Jestem w podobnej sytuacji, a nigdzie na stronie FLP nie ma podane jak to zrobić. Pozdrawiam.

Asia flp
@Karolka

Jak dokonać zwrotu to powinien sponsor udzielić informacji , nie jest to trudne

@Niezadowolona

Niemożliwe, że nie możesz się dodzwonić - dzwonię prawie codziennie i nie ma problemu. Zwrot jest oczywiście możliwy.

@Karolka

Przecież razem z zamówieniem dostałaś dokumenty do zwrotu

Karolka
@eve

Formularz reklamacji, a nie zwrotu ! Znalazłam na stronie FLP formularz zwrotu.

siemanko
@Niezadowolona

Witam, z tego co mi wiadomo to gwarancja satysfakcji trwa 30 dni od dnia zakupu nie 12 miesięcy, nr do biura jest podany na stronie oficjalnej w zakładce "o nas" https://foreverliving.com/ pn-pt 7-15 bodajże mają otwarte biuro wtedy dzwonić ;) , chcesz więcej info lub pomocy w budowaniu biznesu zapraszam do kontaktu krzysztof.4e@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie :)

Ktos

Napisałem to jako odpowiedź do jednej z opinii, ale trzeba się do niej dokopać, a chcę, żeby jednak była bardziej widoczna, ku przestrodze: Cały wic polega na tym, że klientami tej firmy są jej „partnerzy biznesowi”. To, co stanie się później z tymi produktami ma dla firmy średnie znaczenie, może kupi je jakiś znajomy, albo „partner” zostanie z całym asortymentem, wsio rawno, firma już swoje zarobiła. To tak, jakbym przyszedł do sklepu i sprzedawca obiecał mi, że jak kupię całą paletę za 2 tys. zł to będzie o mnie wszem i wobec mówił per partner, ale żeby nazywać mnie swoim zaufanym partnerem, muszę jeszcze co miesiąc kupić dwie takie palety. Jeżeli ktoś chce prowadzić sklep, jest mnóstwo produktów, które może nabyć w hurtowni i robić na tym biznes, ale tam nikt nie mydli ludziom oczu mówiąc o zatrudnieniu, jasnym jest kto jest klientem a kto sprzedawcą, tu ta granica jest oszukańczo zatarta.

@Ktos

Co za bzdura. Nikt nikomu nie każe kupować pakietów startowych. Poza tym kupuję produkty których używam ja i moja rodzina. Nie trzeba mieć żadnego magazynu w domu. Jeśli któraś moja klienta chce coś kupić ode mnie zamawiam i nastego dnia mam produkt w domu...

@Ania

Ja kiedyś chciałam kupić coś to podobno się nie dało bez rejestracji ... bo znizka bo to, bo tamto. I też cena była tajemnicą. Tylko masz link i zapisz się.

Danuta
@Ania

Tak, można zamówić dla swoich klientów, problem dla wielu Osób tkwi w tym (i zgadzam się z nimi), że jeśli przychodzi do Ciebie klient i chce 1 dezodorant i Ty chcesz go zamówić w centrali, to tak się nie da. Trzeba zamówić coś jeszcze, by spełnić minimum logistyczne 250zł. Coś się dobrało, dostawa przyszła. Dwa dni później pojawia kolejna koleżanka, która chce pomadkę aloesową, ale jej też nie masz, więc znów trzeba coś domówić i tak niektórym osobom zaczynają się robić magazyny. Oczywiście, można umówić się, że robisz zamówienie 2 razy w miesiącu i zbierasz zamówienia, ale to wtedy nie ma nic wspólnego z tworzeniem dochodu pasywnego, to tylko sprzedaż.

Danuta

Oczywiście, że da się kupić bez rejestracji. Płaci się wtedy cenę bez żadnych rabatów. Kiedyś warto było założyć konto (bo nie ma obowiązku kolejnych zakupów), ponieważ dostawało się rabat 15%. Teraz dla 5% nie opłaca się zakładać konta. Zdecydowanie taniej wychodzi sprzedaż na allegro, gdzie managerowie upłynniają swoje magazyny...

Agnieszka

Jeśli ktoś robi sztuczną tajemnicę to go olej, proste. W każdym jednym biznesie są ludzie i ludziska. Na etatach też. A firma Forever jest super, nigdy się nie zawiodłam. Czasem psują opinie ludzie , którzy nie zrozumieli o co chodzi a bzdury piszą. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko kawa na ławę i poznać szansę jaką daje Forever zapraszam do kontaktu 607 051 954

@Danuta

Jeśli koleżanka chce zamówić dezodorant to wysyłasz jej link do sklepu i sama sobie to zamawia. Nie obowiązuje wówczas żadne minimum logistyczne.

@Ania

Zobacz, że odpowiadasz na stary wpis. Jej wpis, był, gdy jeszcze nie było sklepu internetowego. Ale to ciekawe, jak tłumaczysz Osobom, którym wysyłasz link, że warto zamówić z Twojego linka? Bo przecież na allegro mają dużo taniej (nawet jak dasz 15% rabatu)...

@Anita

Są sklepy internetowe oraz aukcje na Allegro, gdzie produkty są dużo tańsze nawet jeżeli masz zniżkę 30% jako FBO.

Zostaw merytoryczną opinię o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forever Living Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Forever Living Products Poland Sp. z o.o.