Opinie o Aloe Forever (Forever Living Products Poland Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Patrycja

Ja swoją przygodę z Forever zaczęłam stosunkowo niedawno. Dziwią mnie te niepochlebne komentarze, bo pracowałam już w MLM i tylko ta firma dała mi takie możliwości rozwoju i zarobku. Osoby, o których mówicie,że zarabiają tyle tysięcy to tylko jakas klika... Znam osobiście te osoby, które robią tam dużą kasę i ci ludzie byli kiedyś w tym samym miejscu , w którym jestem ja . Mam wrażenie,że te komentarze są od osob, które nie dostały wynagrodzenia za nic nierobienie i mają z tym ogromny problem.. ale w pracy stacjonarnej przecież też nikt Wam nie zapłaci za nic nie robienie. W Forever jest kwestia tego czy człowiek jest ambitny, chce się rozwijać i pracować na swój sukces czy siedzi z założonymi rękami i czeka aż pieniądze spadną mu z nieba. Po za tym Forever daje ogrom możliwości na rezygnację, więc nikt nic na tym nie traci czy to dołączając czy kupując produkty. Ja polecam z całego serca.

Kornelia

Hej! Ja szczerze polecam Forever jeśli ktoś szuka drugiej nogi finansowej, a nawet pierwszej :) rozpoczęłam swoją działalność w lutym tego roku będąc na etacie. Teraz wyrównałam moje wynagrodzenie z pracy na etat z forever. Czyli mam podwojona wypłatę. Spokojnie godzę to z praca na etat. Moje znajome działają przy dzieciach, na etatach i prowadząc dom - zarabiają super pieniądze. Wiadomo, ze to nie jest praca dla każdego, ale jeśli ktoś chociaż trochę zna się na produktach, social mediach to stoi na wybranej pozycji. Sprawdzajcie koniecznie do jakiego lidera dołączacie, to bardzo ważne, żeby lider wprowadził Was w biznes, był przy was o wspierał :) ja na takiego trafiłam :) i niedługo rzucam etat

Zdegustowana

Mam kilka znajomych, które codziennie spamują mi tablicę na fb aloesowymi cudami. Dziś natomiast natknęłam się na post, w którym panie z forever twierdzą , że zarabiają 120 tys rocznie tylko na samej pracy dodatkowej, wciskając ten aloes, robiąc posty na fb i oczywiście samodoskonaląc się i rozwijając się dzięki tej cudownej firmie XD

@Zdegustowana

Moja menagerka zarabia dużo więcej ;) Ma świetnie zbudowany zespół i nic nikomu nie wciska

Tata w Forever
@Zdegustowana

Proszę zerknąć na tego roczne Global rally jest to coroczna celebracja naszej pracy ktora obdywa sie w Sydney z uwagi na Covid odbylo sie to online.....I tam Proszę zobaczyć jakie kwoty sa przeznaczone na kraje jakie ludzie otrzymują czeki!!a dopiero później sie prosze wypowiadać na temat pracy i wynagrodzenia.pozdrawiam

fff
@Tata w Forever

Fragment regulaminu Forever Living: Jeden case credit przyznawany jest za zakup od Firmy produktów Forever o wartości 1081,00 PLN w cenie detalicznej netto. 11.01 (a) Podstawowe wymagania dla wszystkich poziomów. FBO, po uzyskaniu pozycji Uznanego Managera, musi spełnić WSZYSTKIE poniższe wymagania albo w kraju zamieszkania, albo w kraju kwalifikacji. Nie można łączyć ich realizacji w różnych krajach. (1) Spełniać wymóg Aktywności (2) Kwalifikować się do Premii Lidera (nawet jeśli w strukturze nie ma Managerów). Case credits wygenerowane w miesiącach bez kwalifikacji do Premii Lidera NIE będą zaliczane do programu. (3) Poniższe wymagania mogą zostać spełnione w dowolnym kraju uczestniczącym. a. Mieć kwalifikację do Programu Motywacyjnego Forever2Drive. b. Kupować produkty po zużyciu 75% ich uprzednich zapasów, jak to jest wymagane. c. Budować biznes Forever zgodnie z normami etycznymi MLM oraz Procedurami i Zasadami Działalności oraz Kodeksem Etyki. d. Brać udział w firmowych wydarzeniach i wspierać je. (4) Ostateczną decyzję o akceptacji do Programu Chairman’s Bonus podejmuje Zarząd Firmy. Zarząd Firmy weźmie pod uwagę wszystkie zapisy zawarte w Procedurach i Zasadach Działalności oraz Kodeksie Etyki. (5) FBO może uzyskać kwalifikację wyłącznie w jednym kraju. Jeśli spełnia wymogi w różnych krajach, kraj, w którym ma najwyższe case credits osobiste i niemanagerskie zostanie uznany za Kraj Kwalifikacji. (b) Chairman’s Bonus Manager (CBM) Poziom 1. Dodatkowo do podstawowych wymogów, następujące wymagania muszą zostać spełnione w kraju kwalifikacji (chyba że podano inaczej): (1) Osiągnąć 700 osobistych i niemanagerskich case credits podczas trwania okresu kwalifikacyjnego po uzyskaniu awansu na pozycję Uznanego Managera, w tym co najmniej 150 22 Zasady działalności i kodeks etyki NOWYCH Case Credits. Te 150 NOWYCH Case Credits może być wygenerowane i łączone w dowolnym kraju. Z poza kraju kwalifikacji zaliczone może zostać maksymalnie 150 NOWYCH Case Credits. Jednak NOWE Case Credits wygenerowane poza krajem kwalifikacji nie będą wliczone do udziału w puli zysków. (2) Poza dopuszczalnymi NOWYMI case credits, pozostałe osobiste i niemanagerskie case credits muszą zostać wygenerowane w kraju kwalifikacji. (3) Wykreować jednego z następujących, w dowolnej generacji: a. Uznanego Managera w strukturze, który zgromadzi co najmniej sumę 600 case credits w kraju kwalifikacji, podczas okresu kwalifikacyjnego po awansie na Uznanego Managera. Manager ten może być już istniejącym Managerem lub wykreowanym podczas trwania programu lub b. CBM w strukturze, w dowolnym kraju uczestniczącym. (4) Case credits Managera o obrotach 600 cc nie będą zaliczone przy naliczaniu udziału w puli zysków. (5) Do tego wymogu będą liczone case credits Managera o obrotach 600 cc tylko z tych miesięcy, w których spełnił on wymóg aktywności. (6) Responsorowany FBO liczy się do wszystkich wymogów Poziomu 1. (7) Jeżeli FBO osiągnie awans na pozycję Managera w trakcie okresu kwalifikacyjnego, wymogi programu Chairman’s Bonus NIE są proporcjonalnie zmniejszone; FBO musi osiągnąć 700 osobistych i nie managerskich/150 NOWYCH Case Credits w pozostałym czasie okresu kwalifikacyjnego, po uzyskaniu pozycji Managera. Czyli cala ta impreza to zwykle mydlenie oczu. By zdobyc taki bonus, to trzeba sie bylo zapisac do firmy, jak wchodzila na rynek danego kraju i byc bardzo wysoko w strukturze. Za te piekne czeki pieknych pan placicie wy, co zaczynacie i bombardujecie swoich znajomych na fejsie postami o wielkich mozliwosciach.

Zdegustowana
@Ania

Hahahaha nie bez powodu w sieci jest pełno artykułów jaka jest prawda o zarobkach w mlm. Zarabia zaledwie 1%, nie tak jak głoszą wasze plakaty i ściemy z czekami w dolarach XDDDD

MR
@Tata w Forever

@tatawforever Pracuje dla FL w UK, ale zarejestrowałam znajoma by została FBO w Polsce. Tutaj w Uk od razu dostałam linka ze swoim sklepem. Jednak na polskiej stronie nie umiem znaleźć. Jaka ma ona poradę? Dziękuje

@MR

W Polce nie ma sklepu internetowego. W niektórych krajach jest.

Ewcia
@MR

Link do hurtowni (sklepu) w Polsce: (usunięte przez administratora)

Olka
@Ewcia

To nie jest sklep internetowy, to link do logowania dla Dystrybutorów. Oczywiście w systemie mamy możliwość zrobienia zakupów, ale żeby zrobić zakupy, trzeba być FBO. A nie każdy klient chce. Dodatkowo jest minimum logistyczne, jak to w hurtowni. A to nie zachęca do zakupów :( Dużo lepiej jest zrobić zakup na allegro.

heh
@Tata w Forever

Bardzo interesujacy artykul na temat forever na talentedladiesclub po angielsku. Cala prawda ile mozna zarobic. 0.3% robi swietne pieniadze, niewiele ponad 3% zarabia okolo 1500dolarow miesiecznie. Jak mieszkasz w UK, to wiesz, ze mozna zarobic 2 razy tyle w normalnej pracy. 7% zarabia jakies grosze. A reszta cale g. Jak dojsc na tym etapie, kiedy rynek sie bardzo nasycil reprezentatami, do bycia w tych 0.3%? GOOD LUCK!

Danusia
@heh

Dlatego tylu FBO przechodzi do innych firm. Ja także zostałam w Forever dla kilku produktów, ale żeby zarabiać, związałam się z inną firmą. I polecam rozejrzeć się na rynku, zwłaszcza tym Osobom, które nie są do końca zadowolone ze współpracy z Forever. Obecnie weszłam ze strukturą również na rynek amerykański, gdzie nasza firma ma stosunkowo niewielki udział w rynku i śmiało można się rozwijać. Piękne jest to, że Zespół budujemy nie tylko na szerokość, ale również w głąb, co daje wielką motywację i wzrost nie tylko dla mnie, ale również dla całego Zespołu. Zapraszam z pytaniami na dan.usia@wp.pl

Aga

Słuchajcie Forever daje narzędzia do pracy. Produkty i plan marketingowy. To jak ktoś te narzędzia wykorzysta jest jego jakością usług. Można to robić dobrze i pokazywać ludziom możliwości, wielu ludziom i nie prosic się o zakupy wśród znajomych a można też wykonać mała pracę i czekać na kokosy. Tu nie zarabia się od razu i trzeba inwestować. Ktoś kto mówi inaczej, kłamie. Może wyjsc na zero na początku, bo zarabiamy i kupujemy produkty dla siebie, żeby je poznać i wyrobić sobie o nich zdanie. Co do sekty...nie czuje tu nacisku, prania mózgu. Co do ludzi, sprawdza się tu odporni na krytykę i zdeterminowani. Ciężko się tu pracuje, bo ludzie ogólnie sobie nie ufają. Pytanie czy warto.

@Aga

Produkty i plan marketingowy to nie są narzędzia. To za mało, by można było dobrze pracować. Z tego powodu wiele Osób odchodzi z Forever do innych firm. Narzędzia pracy - to system, który pomaga pracować, a tego w Forever nie mamy (chyba, że Manager sobie stworzył). Obserwuję kilka osób, które odeszły z Forever i nagle okazuje się, że awanse robią (i zarabiają pieniądze) nawet Ci, którzy przez wiele lat nie osiągnęli niczego więcej niż AS...

Mamusia
@Aga

Kestem teho samego zdania.Forever daje mnóstwo powodów any sie temu biznesowi przyjrzec dokladniej. Pieniqdze tu mozemy zarabiqc ogromne ,nie wkładając w to czasu i wlasnych chęci biznes nigdy nie bedzie wzrastał.

Bożena
@Aga

A sumienie jakie? Kiedy sprzedaje się (usunięte przez administratora) Kiedy ciężko chorzy ludzie wierzą w te wasze bzdety? Kiedy oplatacie jak pajęczyna naiwniakow. Po prostu rzygać sie chce.

Karola
@Anita

Do Anita - czy można prosić o doprecyzowanie jakie to firmy albo produkty stwarzają lepsze warunki do pracy i osiągnięcia sukcesu? Byłam zainteresowana forever ale.... Proszę o odp może być formą priv

@Karola

Jest kilka firm. Lepsze warunki, to chociażby wysokość wejścia w biznes. Można wejść w Forever za prawie 1800zł, a można za 300zł lub za 600zł O ile Ty jesteś zdeterminowana i zorganizujesz sobie 1800zł, to o wiele trudniej jest pozyskać Partnerów, którzy wyłożą takie pieniądze na start. Kolejna rzecz, to ceny dla Dystrybutorów / Klientów. Forever zmieniło zasady. Klient dostaje 5% (kiedyś było 15%) na start. Coraz więcej jest głosów (choćby na profilu Forever FB), że Dystrybutorzy się skarżą, że pracują, robią prezentacje produktów, a Klienci uciekają na Olx, czy Allegro :( Są firmy, gdzie z zarobionych pieniędzy możesz obniżać koszt swoich produktów - nawet do 10% - taki klient Ci nie ucieknie na Allegro. Co więcej w Forever musisz każdorazowo wydać min. 250zł - pomyśl, jeśli Twój klient potrzebuje dezodorantu, to będzie domawiał inne produkty za ponad 200zł, czy pójdzie na Allegro...? Napisz do mnie anita.kowalczyk@vp.pl i będzie Ci łatwiej podjąć decyzję (utwierdzić w Forever lub wybrać inną firmę).

@Karola

* a można za 300zł lub za 600zł w innych firmach (przepraszam nie doprecyzowałam w poprzednim komentarzu)

@Anita

Jeśli chcesz mieć zniżkę 30 % to albo 1800 zł jednorazowo albo 2 razy po 900 zł pakiety Zapraszam do kontaktu 518961000. Odpowiem na Pytania. Pokażę plan marketingowy. ML to budowanie swojego biznesu krok po kroku. To co wypracujesz jest Twoje nie pracodawcy 518961000

@Kasia

Kasiu, już jestem w Forever. Znam zasady i plan. Dla mnie ważne jest to, by pozyskiwać Partnerów Biznesowych i tak budować sieć dystrybucji, a nie biegać z produktami i sprzedawać pojedyncze sztuki (to kiepski sposób na zarobienie większych pieniędzy). Dlatego ważna jest kwota wejścia biznesowego - im niższa, tym więcej chętnych pozyskujemy. Mam zniżkę 30%, ale obecnie te same produkty mogę kupić taniej na Olx lub na Allegro...

@Anita

To fakt :( że że na alegro można taniej i pojedyncze art.Firma nic z tym nie robi. To bardzo zniechęca ( choć tumacxebje, że kupując w hurtowni mamy gwarancję, nie zachęca klienta. To jest demotywujace.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o..
Kate

Witam, powiem krotko. Forever jak inne MLM to taki Twoj biznes. Sprzedajesz produkty badz znajdujesz osoby chetne do biznesu. Produkty sa dobre jakosciowo. Inwestujesz w nie tak jak w jakiekolwiek inny SWOJ biznes bys inwestowala i szukasz klientow. Im wiecej sprzedajesz tym wiecej zarabisz. Ot taka filozofia ????

Nowa

Co do forever jast nic innego jak marketing sieciowy? Praca jak kazda inna.. (Idziesz do sklepu spozywczego robisz zakupy- sklep zarabia na tobie bo kupiłeś produkt) tak samo jest tu Teraz w czasie pandemi praca online to zvawienie i dodatkowy zastrzyk gotowki Jesli chcesz znać wiecej szczegółw napisz z chęcią Ci opowiem jak to wszystko wyglada???????? Sylwiachojnowska95@gmail.com

Mistrzyni Markwtingu

Uwielbiam Forever i możliwości jakie daje ! Międzynarodowy rynek pracy , wpływy z wielu krajów ! zdrowie i doskonała jakość życia ! Praca dla mądrych ludzi! Nie frustratów , którzy liczą ze kupią pakiet schowaj w szafie , , nic nie będą robić , a pieniądze same spłyną ???? To praca wymagająca zaangażowania ! Zapraszsm

axa

niestety nie zgadzam .

@axa

Masz rację!

Odporny na manipulacje
@Mistrzyni Markwtingu

Zapomniałaś dodać ze dla inteligentnych inaczej co normalnie nie potrafią pracować wiec pchają się w piramidy. Poznałem 2 osoby z samej góry tej „firmy” oprócz paplania bzdur jak zejdziesz na tematy gdzie się trzeba wykazać inteligencja okazuje się ze niestety ale nie pogadasz... Tam sobie nawet zerówki na nosie noszą by być bardziej ynteligentnyhahaha

Kuku
@Odporny na manipulacje

A ty braki w zarządzaniu i dopilnowaniu jak ma być... chodź będzie się pisała/posłał ko wy może pozapistają co dalej !!!!

Odporny na manipulacje
@Kuku

A tak po polsku można? Czy po odmrożeniu i piciu wina do fotek szare komórki zamarzły?

@Mistrzyni Markwtingu

To nie jest pracs. To naciaganie naiwnych.

Bożena

MLM praca jak każda inna. Wymaga zaangażowania. Dziś każdy coś sprzedaje. W MLM prócz sprzedaży produktów i usług-sprzedajemy innym nieograniczone możliwości ! www.facebook.com/bozena.bronka.50

Aleksander

Ogólnie rzecz biorąc to Network Marketing jest skierowany do każdego bez względu na umiejetności czy poziom IQ... Trzeba sobie uświadomić (no i tu wystarczą dosłownie dwie szare komórki w głowie), że w każdej firmie MLM zarabia ten kto pracuje a nie ten co marudzi, że nie dostaje nic za darmo (a przecież kupił już pakiet za 2 tys...). Biznes jak każdy inny tzn czy jest tu ktoś kto przedstawi mi firmę (jakąkolwiek) gdzie nie ma szczebli i w której ten który jest na wyższym stanowisku zarabia mniej niż ten ze stanowiska niżej? (mimo, że akurat w Forever jest możliwe że osoba niżej zarabia więcej niż ktoś "nad nią". Jeśli ma się checi i przekłada sie je na działanie to każda firma daje możliwosci zarobku (od korpo po Network Marketing) - problem z tymi wszystkimi maruderami w opiniach jest taki, że z reguły nie rozumieją, że w życiu trzeba najpierw "zapłacić za wszystko z góry i w całości" żeby mieć efekty. Pozdrawiam wszystkich działających i zmotywowanych, ale tych myślących, że przecież im sie należy też ;) W życiu zawsze jest tak że albo masz wymówki albo wyniki! ;) Pozdro ;)

Daria

Ci z forever to maja coś nie tak z głowa. Ile mozna klepac to samo i tworzyć kółeczko wzajemnej adoracji Mają gotowe formulki na każdy dzień. Wszystko jest tam ustawione nawet komentarze do zdjęć . To jest przerost formy nad treścią. Widziałam to od kuchni. Ja apeluje do ludzi z forever WEZCIE SIĘ OGARNIJCIE!! ośmieszacie się i to tylko po to by sprzedać produkt. Serio beznadziejny marketing. I to prawda że na start musisz wyłożyć 1.5 tys By cokolwiek zarobić musisz sprzedac tego naprawdę dużo. Oni mowia tu o zarobkach z sumami z kosmosu hala . Co do produktów są względnie ok ale za tę cenę? Za tę cenę możecie z 10 razy tyle tego samego produktu innej firmy kupic z lepszym składem haha

Tomasz

@karolina1523, rozumiem. Czy większość osób obecnych tu na forum tak współpracuje z firmą Forever Living Products Poland? Jestem ciekawa, czy są wśród nas także jacyś pracownicy z centrali firmy, związani z nią w nieco bardziej formalny sposób. Zechcecie się wypowiedzieć?

Joanna

Tak ja współpracuje :)

@Tomasz

Tak.A co chcesz wiedzieć???

@Tomasz

Znam firmę od kuchni.pracowalam w biurze glownym

Witam, Współpracuje z tą firmą dopiero od kilku miesięcy, dopiero formuje swoją grupę- jeśli chcesz przyłączyć to zapraszam do kontaktu; mycompany4you@yahoo.com, mój nr id : 480900051214 Mój opiekun to Global Leader - co daje mi i mojej grupie nieskończone możliwości; rabaty, gratisy (!), Udział w imprezach.. Polecam gorąco, nic nie kosztuje spróbować, a na pewno wyjdzie to na zdrowie!! Samej firmy chyba nie muszę reklamować; ale parę słów powiem; FLP to firma z której możemy być dumni ; - produkty bez Żadnych Szkodliwych Dodatków - tylko naturalne składniki, np suszone owoce i warzywa - wysoka kontrola jakości produktów (stąd najlepsza jakość i takie pozytywne opinie!) - inwestowanie pieniędzy w produkty, pracowników i premie dla nich (a nie drogie reklamy w tv / bilbordy) poza tym najlepsze marki na świecie nie reklamują się bo na e muszą :-) - itd ... plusów jest dużo więcej - polecam lekturę. Jeśli chcesz wypróbować jakiś produkt to zapraszam do kontaktu, Jeśli myślisz o zarobku - koniecznie napisz do mnie lub użyj mojego Id - pełne wsparcie zapewniam , Anna

@Anna

Ha ha ha.wrzuc tu choć jedną etykietę KOSMETYKU

P

Byłam na spotkaniu w tej firmie z menagerem. Spotkanie było długie ale ilekroc pytalam o konkrety to słyszałam owijanie w bawełnę i zero konkretnych informacji. Dlatego może ktoś mi wyjaśni czym się zajmuje menager liderów w owej firmie?

Otoja
@P

Ja Ci wyjaśnię. Albo sprzedajesz produkty bezpośrednio, albo jesteś naganiaczem (czytaj: liderem, kierownikiem, managerem) tych co będą te produkty sprzedawać. Dostaniesz plan do wykonania i sama zaczniesz zamieszczać ogłoszenia, jakie to bajońskie kwoty można zarobić na sprzedaży, żeby stworzyć sobie "zespół". Do Twoich zadań będzie należeć werbowanie, szkolenie i osiąganie wyniku dlatego w ogłoszeniu napisana jest prawda: praca nie polega na sprzedaży :) Taka klasyczna piramida. Pewnie da się coś na tym zarobić, pewnie nie jest to lekko, łatwo i przyjemnie. Mam koleżankę w Avon, zaczęła w wieku 15 lat, teraz jest powyżej 40-stki, jest na jakimś tam kolejnym poziomie wtajemniczenia i dodatkowo (w okolicach Świąt) wpada jej 4 tys, ale nie jest to jej podstawowe zajęcie i nigdy nie było (bardziej zabawa). Też jest tamtejszym "menadżerem".

Nazja
@Otoja

Sporo minęłaś się z prawdą: Po pierwsze lider to nie naganiacz tylko osoba pomagająca Ci i motywująca, w tej branży trzeba słuchać rad osób, które już tą drogę przeszły żeby odnieść sukces. Liderom zależy na tym aby Ci się udało bo to też ich sukces ( jeśli nie pieniężny- ponieważ pieniądze dostaje się chyba tylko od 3 linij w dół poniżej już nie to i tak liczą się punkty które TY sobie wypracujesz na podstawie których się awansuje). To prawda że jest to sprzedaż bezpośrednia ale co tu niezwykłego skoro to jest marketing tylko ze sieciowy to tak jakby dziwić się że projektant projektuje :). Budowanie zespołu - tak - pozyskujesz klientów lub dodatkowo jeszcze nowych dystrybutorów jak ty sama aby siec klientów była jeszcze większa ponieważ sama nie dasz rady osiągnąć takie wynik, na tym to polega , za to firma płaci - za pozyskiwanie dla niej klientów. ( trochę jak przedstawiciel handlowy z tym ze sam jest sobie szefem) Po drugie - każda firma ma swój system wynagrodzeń i gratyfikacji więc firma firmie nie jest równa. W tym przypadku porównywanie w tej kwestii Avonu do Forever jest wynikiem nieznajomości tematu. W forever jeśli buduje się zespół to na 2 poziomie biznesowym zarobki to ok 3000 ( ale wiadomo że mogą się różnić w zależności od czyjejś pracy- czyli ile wypracujesz tyle masz) Praca nie jest łatwa i wymaga dużo wytrwałości i edukacji ale jeśli ktoś ma chęci i motywację to jak najbardziej może tam zarabiać fajne pieniądze. Niestety nie jest to tak że osiągniesz to w 2 miesiące. Tu na sukces trzeba solidnie pracować. Na szczęście tylko początki są trudne później czerpiesz zarobek z tego co wcześniej wypracowałaś. Jeśli jeszcze nurtują jakieś pytania to piszcie, chętnie odpowiem, mam już dość czytania wypowiedzi ludzi którzy nie znają się na temacie a udzielają rad. Pozdrawiam

BK

Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 503440000 pozdrawiam Basia

@P

Ha ha ha...Chyba Leader Managerów...ustala plan kto ilu ma pozyskać i ilu wyprodukować kierowników i managerów żeby ich Leader dostał co roku nowa furę lub program mieszkaniowy...przy okazji managerowie mają też kasę.

Tomasz

@Ewa, a może koleżanka zechciałaby sama wypowiedzieć się na temat pracy w Forever Living Products Poland? Gdybyś podrzuciła jej info o naszym forum - byłoby super! Wypowiedzi pisane przez pracowników firm są bardzo cenne z punktu widzenia osób zainteresowanych podjęciem pracy.

@Tomasz

Forever nie zatrudnia w biurze i magazynie.tylko rodziny "pierwszych" zatrudniają.wrecz robią czystki żeby rodzinę zatrudniać.

Tomasz

@FBO Niemcy, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat pracy w Forever Living Products Poland na forum. Czy piszesz o pracy w Warszawie? Właśnie tej lokalizacji dotyczy ten wątek. Co jeszcze moglibyście dodać na temat pracy w Forever Living Products Poland? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to dlaczego? Wszelkie argumenty mile widziane!

@Tomasz

Nie zatrudnia cię tam.tam się zatrudnia tylko rodzinę "pierwszych"

Bartłomiej

Łącznie 2 lata już w firmie... Pieniążki zawsze na czas, premie wypłacane co do grosza! Jak na tak przyjemną pracę , dobry zarobek. Świetna atmosfera w biurze, szefostwo miłe... Polecam jako pracodawce :)

@Bartłomiej

@Bartłomiej, trochę już czasu spędziłeś w Forever Living Products Poland. Twoja opinia jest bardzo cenna, bo piszesz z pozycji osoby zatrudnionej w centrali firmy. Mógłbyś napisać jeszcze coś o kwestiach formalnych - jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca, jakie są godziny pracy, czy są jakieś świadczenia socjalne dla pracowników?

@Bartłomiej

O no proszę...za moich czasów Bartek nie pracowałeś...to nie wiesz jeszcze co cię czeka!Na dziale zamówień siedzisz???

Koleżanka pracuje w tej firmie. Jest zadowolona z produktów. Z " clean 9" zrzuciła przez rok 20 kg. Również jestem zainteresowana tymi produktami ale niestety nie stać mnie. Ceny to chyba z kosmosu......

karolina1523
@Ewa

@Ewa zawsze masz szansę podjąć pracę jako dodatkową w firmie Forever Living Products- zarejestrować się i sprzedawać produkty, budować swój zespół. Ze swoim sponsorem można robić "biznes" na odległość. W dzisiejszych czasach mamy Facebook i Messegera i inne komunikatory. Mojej Manager tak się udało i fajne spore pieniądze zarabia w ciągu roku pracy w Forever Living. Ceny może i z komosu, ale jakość produktów bardzo wysoka i produkty są bardzo wydajne. Też było mi ciężko zainwestować w zestaw startowy bo nie miałam tyle pieniędzy i pożyczyłam- ale teraz uważam, że to był mój najlepszy wybór :) Jakbyś była zainteresowana zapraszam do współpracy :)

@karolina1523

Witam, proszę o więcej szczegółów na temat współpracy na email, pawel89ukf@interia.pl

@Paweł

I jak, odezwał się ktoś do Ciebie z propozycją współpracy z Forever Living Products Poland? Jeśli tak, to daj znać, czy zdecydujesz się na podjęcie takiej współpracy. Fajnie byłoby, gdyby ktoś napisał także, na jakich warunkach ona przebiega!

@Ewa

Pracuje w firmie?jako księgowa???czy jest tylko dealerem FBO?

Wanda

Dużo na forum pojawia się opinii pochodzących niejako od konsultantów i promotorów produktów Forever Living Products Poland. Może znajdą się też chętne osoby do wypowiedzenia się na temat pracy w centrali firmy? Zapewne taka istnieje, więc dobrze byłoby wiedzieć, jak wygląda praca w niej. Czy ktoś z Was wie może także, w jaki sposób można podjąć pracę w tym miejscu? Na stronie internetowej firmy znajduje się zakładka "Dołącz", ale wygląda na to, że dotyczy to takiej formy współpracy, o której piszecie poniżej.

Justa
@Wanda

Wando jeśli jesteś zainteresowana. Napisz a podam ci adres mail :)

@Wanda

Już wcześniej się wypowiedziałam.Do tego napiszę,że nie dostaniesz tam pracy.Tam się zatrudnia rodziny najważniejszych pracowników w firmie.nawet dochodzi do tego że jednego kierownika wywalają z dnia na dzień,by brata/męża innej biurowe następnego dnia zatrudnić.

Tomasz

@Otoja, rozumiem, że miałaś styczność z firmą Forever Living Products Poland, tak? Długo byłaś związana z tą firmą? Zastanawiam się, czy pracowałaś w niej, czy piszesz po prostu to, co zaobserwowałaś z innych źródeł. @Nazja, ciekawa, rzeczowa wypowiedź, dziękuję za zamieszczenie jej! Rozumiem, że tę pracę każdy może wykonywać po prostu z domu, tak?

Otojoasia
@Tomasz

Dokładnie tak. Możesz wciagac ludzi w ten biznes na całym świecie. Super sprawa

@Tomasz

Kurka wodna...czy ludziska nie rozumiecie że ta firma NIE DAJE PRACY??możesz z nią tylko współpracować,tzn wykonywać pracę bez umowy,by jej klientem i szukać dla nie nowych klientów,za których pozyskanie i zakupy będziesz otrzymywał procencik w sam sobie od niego zapłacisz podatek.Ubezpieczenia też nie dostaniesz.A jak się nie spodobasz(np ogłoszenia sprzedaż nap na Olx to C e usuną na zawsze.Powodzenia

iwona

https://forever-polska.com/dolacz-do-nas/ - czy mam wiedzieć coś więcej niż zaznaczono w tych zasadach współpracy?

Ja rejestrowałem sie tutaj https://forever-polska.pl/a17-jak-dolaczyc

Nazja
@iwona

Po pierwsze dobrze żebyś była pod kimś konkrertnym bo ta osoba musi Ci pomagać w tym biznesie a jeśli dołączysz bez linka polecającego sponsor zostanie przypisany Ci losowo. Chyba że źle Cię zrozumiałam i już masz osobę która Cie wprowadza. Jeśli nie masz to zapraszam do mojego zespołu 480900033796.fbo.foreverliving.com Możesz też napisać do mnie 508 246 770. Pozdrawiam

Otojoasia
@Kasia

A ja zapraszam do mnie na priv. Mesanger (usunięte przez administratora)lub mail joasiakulifer@gmail.com Wyjasniebwszyatko co potrzeba

@iwona

Tak...musisz wiedzieć że Zasady Dzielalnosci tej firmy są niezgodne z prawem handlowym w Polsce...pracowałam w Biurz głównym..więc wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forever Living Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Forever Living Products Poland Sp. z o.o.