Opinie o Aloe Forever (Forever Living Products Poland Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Mgorska

Genialna firma, zrobiłam tu Managera w 8 miesięcy i już zarabiam godnie, jak coś to się odzywajcie - pomogę. mgorska_forever@wp.pl

Wikcia
@Mgorska

Witam mam problem ze zgaga i cofaniem żółci bólem nadbrzusza zdaza się że rano wymiotuje tą żółcią.czy to refluks co mogę stosować

Renatam9
@Wikcia

Aloes! I oczyszczenie organizmu z toksyn- program c9. Tez mam problem z refluksem I jelitami - odkad pije aloes (6 miesiecy) czuje sie o niebo lepiej. Chetnie opowiem wiecej , jesli poda Pani kontakt do siebie...

Zgagol
@Renatam9

Ja również miałem zgagę, refluks i cofanie żółci. Poszedłem do lekarza, skierowanie na gastroskopię, przepisane leki, zalecenie zmiany diety a konkretniej częstotliwość i ilość spożywanych posiłków. Po tygodniu zmiana na lepsze a po dwóch tygodniach niemal żadnych nieprzyjemności. Po 6 latach, na palcach jednej ręki policzyłbym ile razy miałem nawroty. Jeśli występowały, to delikatne i znikały po kilku godzinach. Kosztowało mnie to mniej niż 50zł.

Senior Manager
@Renatam9

Nie wciskaj kitu! Jak ma refluks ,czyli nadkwasotę to aloes polecasz?A może by pierw poszła się zbadać czy nie ma kamieni na woreczku żółciowym i nerkach?!Ja zacznie na to aloes po C to może ruszyć kamienie,które jeśli będą za duże ,mogą utknąć w kanałach i jeśli kobiety na stół chór.nie wrzuca migiem to umrz.Co za durnota...dla kasy wszystko wciśnie.

Czy pracownicy Forever Living Products Poland Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Mini

Tak. Chętnie. Są organizowane różnego rodzaju szkolenia i eventy. Dodatkowo trzy razy w roku jest spotkanie ogólnopolskie, chociaż nie tylko. Jeśli chodzi o więcej zjazdów czy szkoleń, to są już na poziomie międzynarodowym.

Senior Manager
@Mini

Dlaczego nie piszesz prawdy???Pracownicy?- niechętnie,bo są do tych eventów zmuszani i nie mają za to płacone.Chyba że piszesz o FBO???

KamilaM

Witam Wszystkich, Współpracę z Forever zaczęłam od niedawna, natomiast ich produktów, czy to do pielęgnacji ciała czy twarzy, suplementów używamy całą rodziną od bardzo dawna. Pomogły nam w wielu trudnych sytuacjach. Na współpracę z Firmą zdecydowałam się od niedawna, ponieważ jestem mamą 2 dzieci, trzecie w drodze, ciężko bedzie mi wrocić na rynek pracy z trójką dzieci. Moja praca nie polega bezpośrednio na srzedaży, tylko na robieniu marketingu, polecaniu produktów. Jeżeli chcecie nawiązać współpracę z tą Firmą, należy w pierwszej kolejności zacząć je używać na sobie, bo jak można polecać coś komuś czytająć tylko opinie w internecie? Ja zaczęłam od polecania znajomym, przyjaciołom, rodzinie,bo to od nich mogę liczyć no obiektywną opinię. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu ka_milan@wp.pl Po bliższym zapoznaniu zapraszam na mojego fb, abyś zobaczył/ła, ze jestem zwykłą osobą,taką jak Ty.

Dana

Firma nie płaci za umieszczanie wpisów, ale za skuteczne polecenia produktów. Jeśli zainteresujesz kogoś danym produktem, to pokazujesz mu w jaki sposób może go zakupić. Premie otrzymujemy z zakupów, które dokonane są za naszym pośrednictwem. Jeśli chcesz, bym Ci wytłumaczyła na dokładnych przykładach i cyfrach, to zapraszam do kontaktu danniec@onet.pl

Lukasz
@KamilaM

Uciekaj czym prendzej od tej firmy

Kate

Cześć ,stosowałam C9 waga nie spadła może 2 kg ale to woda cm bez szału .za to moja skóra nie wyglada dobrze przesuszona bardzo ,natomiast włosy to dramat wypadają garściami teraz stosuje biotynę i biorę witaminy bo organizm wypłukany .Spytalam lekarza o c9 to nawet nie wiedział co to .Wiec to kolejne naciąganie ludzi ,niestety tez uległam ????

@Kate

na każdego inaczej działa ten program ja znam osoby które robiły ten program 3 razy i są zachwycone. Ja robiłam raz i wiem że dla mnie nie jest bo za bardzo schudłam 15 kg nie od razu ale co miesiąc schodziła mi po tym programie waga po 3 kg. ale teraz już ok czuję sięza to dużo lepiej przestałam chorować. pewnie za mało piłaś skoro skóra przesuszona przecież jest tam cały dzienniczek ile trzeba pić i ile jeść na tej diecie się nie głodzimy

@Kate

Niestety nie została pani odpowoednio poprowadzona z programem. Lazdy kloent dostaje odpowiednią opieke przez 9 dni jest pani prowadzona tak aby miała pani osobe ktora odpowoednio pokieruje całym programem. Ja prseszłam C9 4x i zaczeło sie od 2 kg w dòł ,przy ostatnim 6.5 kg lecz właczylam woeksza aktywnosc sportową. Natomiast program nie jest oczyszczajacy tylko Detoxykujący cały organizm wiec wiadomo ze elementy pierwiastkòw bedą wypłukane wiec powinna byc pani poinformowana o krokach ktore ida w parze z Odpowoednim przejsciem C9. Lekarze biebwiedza co to za program bo coraz cześciej dowiaduja sie od nas klientow ze jest taki program lecz samaswiadonosc iz zawiera Miazsz aloesu juz daje im swiadomosc tego. Zawsze warto zapytac szczegoly zanim sie na taki program zdecydujemy. Kolejnym efektem jest skora zwlosy itp. Miazsz aloesowy zawiera naturalne salicylany ,penetruja one caly organizm i normalnym efektem jest ze skora dostaje np wiecej wypryskòw lub jest szorstka gdyz ubywa z organizmu tzw Toxyny ktore latami soe gromadza. Wypadanie włosòw moze miec inne podłoze ibwatro zrobic badania w kierunku cukrzycyblub tarczycy. Nie mozna kupic czegoś nie woedzac co sie kupuje. Na przyszłość prosze dopytywać lub znaleś taka osobe ktora profesionalnie podcgodzi do potrzeb klienta

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Zapraszam do kontaktu shop.mmyshoes@gmail.com wszystko wyjaśnię ;)

Mama

Bardzo chętnie przedstawię każdy etap w jakim możesz podjąć współpracę. Proszę o kontakt na emaila agnieszkamalich32@gmail.com

Mama

Bardzo chętnie zapoznam cie ze szczegółami

Renata

Z firmą Forever współpracuję od 2007 roku. To dzięki tej współpracy założyłam własną działalność i prowadzę firmę, jestem niezależnym przedsiębiorcom z dobrymi zarobkami ale bez obciążeń lokalowych , pracowniczych czy towarowych. Jestem niezależna finansowo. Firma sprawdza się od 40 lat w świecie biznesu w 160 krajach świata, tak ze swoją organizacją, wypłacalnością , rzetelnością jak i jakością produktów. Gorąco polecam każdemu i zapraszam do kontaktu. renatabak.pl@gmail.com

@Renata

A ile osób doprowadziła Pani na stanowisko managera? W ciągu tylu lat, to jest już Pani zapewne diamentem?

@Irena

Dlaczego taki rodzaj pytań , ty atakujesz i po co ? Chcesz porozmawiać , proszę bardzo, ale bez osobistych wycieczek .

@Renata

jestem niezaleznym przedsiebiorcą.

@Irena

Jestem od niedawna w forever. Czy można zmienić swojego nadsponsora?

@Ania

Zależy od stanowiska, które obecnie się zajmuje i ile czasu jest się nieaktywnym. Warto porozmawiać z kilkoma Menadżerami, by zobaczyć z kim faktycznie się będzie dobrze pracowało. Jakie materiały i narzędzia dostarczy do pracy.

Aniu można - jeśli chcesz poinformuje Cię w jaki sposób

Hej, ja zanim zaczęłam współpracę z firmą Forever wypróbowałam produkty na sobie. Miąższ aloesowy jest rewelacyjny, reguluje pracę organizmu. Bardzo dobrze się po nim czuję i mam masę energii. Firma nie zmusza do współpracy, można wyrobić sobie jedynie zniżki i nie "pracować". Nikt nikomu nic nie narzuca. Jestem obecnie na etapie budowania zespołu, jeśli jesteś zainteresowany odezwij się ania3hell@wp.pl. Pozdrawiam

Michu
@Ania

Dla mnie w biznesie liczy się tylko czas i jego pochodna kasa. Pytanie mam jedno do osób, którzy pracują z firmą od jakiegoś czasu. I to pytanie, na które odpowiedzcie sobie sami. Czy więcej na tym zarobiliście czy straciliście? Nie mówię o zdrowiu, psychice czy świadomości. Mówię o kasie. Bo jeżeli właśnie teraz kapnęłaś/kapnąłeś sie, że wydałeś 5 tys. z nadzieją, że to inwestycja, a zwrot nie przychodzi to chyba coś jest nie tak. Pozdro.

@Michu

Ja niedawno zaczęłam, kupiłam produkty które są dobre bo sama ich używam. Nie liczę na zwrot. Dzięki samemu piciu aloesu dużo lepiej się czuję, mam więcej sił i energii oraz schudłam już 6 kg. Nie była to inwestycja bo sama używam produktów, kilka pokazałam znajomym, którzy również są zachwyceni

Kati
@Ania

Produkty tylko na bazie Aloesu, słabo

@Kati

No faktycznie, brak chemii i konserwantów. Kremy na bazie aloesu nie wody, to faktycznie straszne ... ;P

dgasdga
@Ania

Pierwszy z brzegu, krem aloes-propolis, skład: "Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized Aloe Vera Gel), Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Lanolin, Sorbitol, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Diethylexyl Adipate, Allantoin, Propolis Extract, Lanolin Alcohol, Dimethicone, Tocopherol (Vitamin E Natural), Beta Carotene (Provitamin A), Zea Mays (Com) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Triethanolamine, Ascorbic Acid, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance (Parfum)." No czysty aloes, bez żadnych konserwantów! Tylko silikon, glikol propylenowy (pochodna ropy naftowej), peg, parabeny i inne kontrowersyjne składniki xD

Iza
@dgasdga

Właśnie ... a tak się chwalą ze wszystko zdrowe . A pasta zawiera SLS a kosmetyki dimetocon Ciekawe jak przechowywane są te produkty suplementy soki itp Jeśli w hurtowniach farmaceutycznych , zielarskich i aptekach trzeba przechowywać wszystko do 25 stopni i wilgotność jest badana. Ciekawe ze ja mam w domu często 27-30 stopni w lecie A kurier nie ma obowiązku przewozić Produktów w warunkach aptecznych By oleje omega 3 lub aloesy nie zjełczałym oraz straciły na jakości. Aby wydawać suplementy trzeba Być pewnym ze będą wydaje w stanie niezmienionym a lecą podobno z Ameryki do Polski z punktu do domu konsultantki a z domu są pakowane i wysyłane klientowi. Tak samo nie popieram suplementów i leków wydawanych w żabce lub innych sklepach Gdzie restrykcyjne warunki przechowywania leków nie są Jeśli w hurtowni jest temperatura powyżej 25 stroni to sanepid ma prawo wszystko poddać utylizacji ! A nie ze dowiaduje się , iż koleżanka przechowywała produkty na ciepłym parapecie - szok. Niedouczenie

Alicja
@Ania

Nikt nikomu nie narzuca, a jedna Laska jak sobie mnie uje*** to nie idzie się odgonić, ja nie mam czasu na pseudo biznes za 2 tysiaki ...

Snajper

A mnie zastanawia, na jakiej zasadzie jestem zatrudniona, przecież nie dostaje żadnej umowy o dzieło czy umowę o pracę, a podatki jak są odciagane? Czy to na czarno? Przecież jak idziesz pracować do np. Biedronki dostajesz umowę tak? A tu co?

Dana
@Snajper

Nawiązując współpracę z Forever Living, nie stajesz się Pracownikiem. Nasze stanowiska to FBO - Niezależny Dystrybutor Forever. Mamy wypłacaną premię za usługi marketingowe i jeśli ktoś posiada firmę, to otrzymuje co miesiąc faktury, które księguje w firmie. Jeśli ktoś nie posiada firmy, to na koniec roku otrzymuje PIT, który rozlicza w zeznaniu rocznym.

Katarzyna Kurnyta
@Snajper

Rozliczany jestes na podstawie PIT-11. Mozesz zalozyc firmę osiagnawszy awans managerski, co sie kalkuluje bardzo gdyz wtedy zarabiasz ok 5-7tys w gore przy dobrze zbudowanym zespole. To naprawde uczciwa firma, mowie Ci tosie ja sceptyczka MLMow :)

Monika Sz.
@Snajper

Forever Living Products to firma działająca w systemie MLM. Nie zatrudnia zatem konsultantów/pracowników, w rozumieniu "pracy etatowej". Zostaje się w niej partnerem. Co do legalności i formy rozliczenia się z osiąganych dochodów, to wystawia PIT. Fakt, iż istnieje od 41 lata na rynku też o czymś świadczy.

@dycha
@Monika Sz.

Zastanawia mnie to rozliczenie PIT... Gdzieś czytałam że na początek jest to umowa cywilnoprawna? Umowa o dzieło? Bo tylko tu nie płaci się składek ZUS..Podatek rozlicza uczestnik w momencie przelewu na konto?

Mini
@@dycha

Rozliczamy się pit-11. Firma z początkiem roku przesyła każdemu taki pit więc rozliczamy go łącznie z innymi Pitami raz w roku. Nie ma umowy. Jest to program motywacyjny. Podpisujemy odpowiednie oświadczenie. Wypłata jest w formie prowizji. Od pozycji managera warto już założyć działalność gdyż dochody są od 5-7 tys. w górę

DobraRada

Rozliczenie przez PIT-11

@Katarzyna Kurnyta

Uczciwa firma do pewnego momentu!! Jak sie go przekroczy /moment/ jest mniej uczciwa/

Aga
@froncek

A jaki to moment konkretnie? Bo jestem tu 3 lata ale może jeszcze nie doszłam... Ale chciałabym wiedzieć kiedy mam być czujna...

Renia
@froncek

Który moment , napisz proszę . Nie chciałabym się pakować jakieś straszne historie ????

Anita
@Renia

Firma jest uczciwa, zasady również, warto jednak dowiedzieć się jak pracują managerowie w strukturze do której się wchodzi. Znane są historie, gdy managerowie aby zrobić programy motywacyjne naciskają osoby, by brały kredyty i robiły zakupy, by oni dostali premie. Potem sprzedają produkty na allegro. Oczywiście firma do tego nie zmusza. To są decyzje i praca korporacyjna niektórych osób.

madzia
@Snajper

Wypełniasz aplikacje i program motywacyjny na podstawie którego dostajesz pieniądze od firmy za świadczona im usługę marketingowa. Później otrzymujesz normalnie PIT11 i odprowadzasz podatek.

MgM
@froncek

Wyjaśnic możesz co dokładnie masz na myśli?, tzn od kiedy przekroczy? I co wtedy?

Katia

Ja uwielbiam produkty , nie mam zadnej wspilpracy czy zarobku na tym a stosuje z dobrego doswiadczenia

Judu
@Katia

To moze chcesz zdobyc, staly rabat na produkty? odezwij sie dudjustyna@gmail.com

Grzegorz

Faktem jest to, że firma jest dobrym pracodawca ale jednocześnie wymagającym i myślę, że z tego względu pewne osoby narzekają.

ZUZANNA

Witam, chciałbym bardzo podziękować panu Theodore za uratowanie życia mojej córki, nie mogłem sobie pozwolić na rachunek, ale dzięki pożyczce, którą otrzymałem od pana Theodore, byłem w stanie opłacić rachunki. Jeszcze raz dziękuję, jego e-mail to theodorejamesonfinance@gmail.com

Natalia

Przez jakiś czas było w miarę dobrze.. ale zmieniło się i firma ukróciła Bam ostatnio zarobek mocno Dlatego zrezygnowałam Ciezko tutaj zarobić cokolwiek A dużo czasu się spędza

Roksana

Flavia koleżanka najzwyczajniej w świecie zrobiła Cię w bambuko i wykorzystywała do swoich celów. Lawirowanie cenami nie zależy od ilości kupowanych produktów, tylko od tego, na jakim poziomie aktualnie się znajdujesz. Zwykły klient, płaci pełna kwotę za produkt, klient zarejestrowany w sklepie dostaje automatycznie 15%, przy zakupie pakietu za ponad 1600zl lub wejściem zakupami dostaje się zniżkę 35%.nasyeone zniżki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie i od tego, czy będziesz chciała dalej rozwijać swój biznes jest to kolejno 38%, 43% I na pozycji managera 48% i tyle.

froncek

Nie moge musialbym napisac troche.gorzkich slow.A firma sama w sobie nie zasluguje na to.Podejrzewam ze pogon za kasa powoduje wypaczenia.Zmiany jakie zaszly skrzywdzily wielu ludzi.Zmiany produktow/rowniez zmiana opakowan/ zniechecily wielu ludzi do zakupow.A poza tym jest dobrze.A ze pojedyncze osoby pokrzywdzono,trudno taki jest swiat....

Mnie osobiście namówiła znajoma do współpracy. Na początku nie byłam optymistycznie nastawiona, zaczęłam od wypróbowania aloesu - sam aloes nie ma zbyt przekonującego smaku. Jednak po jakimś miesiącu zaczęłam odczuwać pozytywne efekty stosowania - reguluje poziom cukru we krwi, chęć na słodycze odeszła w niepamięć, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Ponadto zastosowałam program detoksykujący C9 i to dopiero okazało się petardą (-6 kg i waga z końca kuracji trzyma sie do dnia dzisiejszego). Serdecznie polecam i zapraszam do współpracy, jestem w trakcie budowania zespołu. Sama wypróbowałam na sobie wiele produktów i mogę powiedziec, ze sa one najwyższej jakości. Co do firmy - jasne zasady działania, ile pracy włożysz, tyle zyskujesz. Zapraszam do współpracy - Monika - aloeoboe@gmail.com Serdecznie polecam!!!!

MLM

Typowy MLM. Produkty w drastycznie zawyżonych cenach. Struktury sprzedanych wielopoziomowe. Podobna zasada działania jak Amway itp.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Forever Living Products Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

nika

jesli jest taka potrzeba to tak. mamy szanse na biznes online po angielsku;-)

Mama :)

Od prawie 5 lat pracuję w Forever...produkty najwyższej jakości, bardzo skuteczne, niezwykle wydajne. Używam codziennie i polecam innym dokładnie to, co mi służy. Firma uczciwa, plan marketingowy niezmienny od wielu lat. Współpraca daje ogrom satysfakcji jeśli człowiek cgcdxsie nauczyć, rozwijać i rzetelnie wykonywać swoją pracę z szacunkiem do innych, również do konkurencji. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto...niech odpowie sobie na pytanie, czy jest gotowy nauczyć się nowych rzeczy, zdobyć nowe kompetencje, poszerzać horyzonty i zaangażować siebie...Naprawdę warto, polecam :)

Miłosz

Wiecie czy firma poszukuje pracowników? Warto aplikować?

Do Miłosz
@Miłosz

Warto , ale to firma wyłącznie dla mądrych ludzi .

Iwona
@Miłosz

Tak .Firma na tej zasadzie działa właśnie na kontakcie z ludźmi .I to jest fajne że nie zamykamy się w swoich 4 ścianach tylko czerpiemy od życia .Nic się tutaj nie traci a można tylko zyskać :-)

Iwona

Mylisz się ,Też tak myślałam zanim poznałam produkty .teraz mam świadomość certyfikatów i ilości składu aby taki certyfikat był nadany . Przestudiowałam informację i na ten dzień zmieniłam właśnie takie myślenie .

Zostaw merytoryczną opinię o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forever Living Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Forever Living Products Poland Sp. z o.o.