Opinie o Aloe Forever (Forever Living Products Poland Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda sytuacja z dress-codem w Aloe Forever (Forever Living Products Poland Sp. Z O.O.)?

eve

Dowolność - możesz wyrazić sama siebie tak jak lubisz. Wiadomo jednak, że niechlujność w ubiorze nie zachęca nikogo do rozmowy

Anita

Jeśli chodzi o pracę w Biurze, to trzeba byłoby dopytać o dress code. Jeśli chodzi o Przedstawicieli - FBO to warto się dobrze czuć, ale i wyglądać ok. Nie ma wymaganego stroju.

Marysia N.

Czy jeżeli zacznę współpracę z firmą Forever to prawda, że muszę co miesiąc zamówić produkty za 250 zł od nich?

Zuzanna P.
@Marysia N.

Nie, ciekawi mnie skąd masz taka opinie? Zapraszam jeśli chcesz posłuchać o tym jak działa firma. Może chodzić o to, ze do utrzymania aktywności konta raz na 2 lata trzeba zrobić zamówienie na min 250zl?

Marysia N.
@Zuzanna P.

Dziekuję za udzieloną informację, widocznie został wprowadzona w błąd przez lidera zespołu.

@Marysia N.

Nie trzeba robić co miesiąc, tylko raz na 2 lata by nie wygasło konto. Ale! Trzeba składać zamówienia na 4cc (w tym może być rejestracja nowej Osoby), by otrzymywać prowizję z Zespołu. To taki ważny "szczegół".

Beata

Sekta działająca na zasadzie piramidy finansowej. Ofiarami są osoby niedowartościowane, które od początku pseudo biznesu są motywowane karierą i zarobkami. Nie wierzysz w siebie? Idź do forevera, oni Ci powiedzą jaki jesteś WAŻNY i jaką masz moc, żeby zmieniać świat. Chcesz kariery zawodowej? Idź do forevera, kilka postów na fejsie, "konferencja" i jesteś supervisorem, menagerem i kim tylko sobie zażyczysz. Stanowiska pracy pisane na kolanie, ale brzmią dumnie. Przyjaciel powie Ci coś niezgodnego z polityką forevera? Olej go! Masz teraz nowych przyjaciół, oni Ci powiedzą "prawdę" taką, jaką chcesz usłyszeć. I tym sposobem zarabiają te genialne aloeszychy, które kilka lat temu wymyśliły genialny plan - jak zarobić, żeby się nie narobić. Znajdź bandę zalompleksionych ludzi, daj im broszurkę, poklep po plecach i jesteś człowieku ustawiony. Ludzka naiwność nie ma granic.

@Beata

Piramidy finansowe sa zakazane, wiec nie rozumiem tego posta, a pracujac w fabryce majac nad soba kierownika,jego zastepce,dyrektora,jego zastepce a ty jestes na samym dole to nie pyramida? Pracujac w Forever nikt ci nie broni byc kierownikiem, dyrektorem sama sobie na to zapracowujesz. Wiec prosze nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz bladego pojecia

Asia
@Beata

Z twojego postu wyłażą właśnie kompleksy, zarzucasz innym to, co masz w sobie. Puki co przystąpienie do FLP jest DOBROWOLNE , jak też zakup produktów. Nikt nikogo nie zmusza do pracowania w organizacji, nie przystawia też pistoletu do głowy aby kupił produkt. Każdy ma wolność pracować gdzie chce, jak też używania produktów jakich chce. Wiece osób jest zadowolonych z używania produktów i polecania go innym. I to jest dobre. Są też tacy, którzy nie są zadowoleni i to również jest ok. Ile ludzi , tyle opinni. Pozdrawiam !

@Beata

Na pierwszy rzut oka zdecydowanie tak to wygląda. Ale z doświadczenia napiszę, że rzeczywistość jest inna... Nie wystarczy tylko dać broszurkę i poklepać po plecach, czy pokazać lepsze życie, bo .... w taki sposób każda zrekrutowana osoba odejdzie, bo po kilku m-cach zabraknie jej motywacji. Aby osiągnąć sukces, trzeba nauczyć się bycia liderem, nauczyć się uczenia innych (tu akurat Forever jest słabe, ale są firmy zewnętrzne), trzeba mieć system pracy, który będzie łatwo powielany, a nie będzie spamowaniem (bo tu też osoby szybko będą rezygnować)... Aby samemu zarabiać w długim okresie czasu, trzeba nauczyć się - uczenia innych pracy systemem, który działa.

@Asia

Asiu, z tą dobrowolnością, to niezupełnie tak jest - wiele osób wchodzi dla świętego spokoju, bo FBO potrafią być niezwykle namolni :(

Jagna
@Anita

Nie odejdzie po kilku miesiącach bo w ciągu kilku tygodni pokaże swoje słabe strony, kompleksy dzięki czemu cała ta sekta utrzyma osobę przy sobie sztucznie dowartościowując ją tam gdzie trzeba. To jest przerażające jak oni "zarażają" chęciami bycia dobrymi ludźmi i nie wiem czy świadomie ale piorą mózgi kolejnym, tak samo jak wyprano je im. To jest wręcz sprawa dla uwagi, sekta XXI wieku.

@Jagna

Działania manipulujące stosowane są wszędzie ????. Jednak masz dużo racji...słabi ludzie którzy są niedowartościowani ....

Kama
@Kamila

nie są zakazane, więc nie rozumiem tego posta :D OK! Ja kompletnie nie rozumiem Twojej odpowiedzi, masło maślane. Widać aloes wszedł za mocno. Piramida finansowa – struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze. FYI. Porównujesz strukturę zespołu do piramidy finansowej?

@Beata

Wiec chcesz poprzez swojego posta powiedzieć, ze ze zwykłego zakompleksionego słabego psychicznie robola, przeniosłam się do sekty poklepali mnie po plecach, powiedzieli uwierz w siebie i pstryk stałam się senior managerem, no to masz niezłe pojęcie o tym. Wiec ci napisze ciężko (usunięte przez administratora) na ta pozycje i nikt nie klepał mnie po plecach ani nie dawałam ulotek i żadna z bzdur, które napisałaś nie miała miejsca, po prostu zazdrościsz ludziom sukcesów i tyle na temat. Serdecznie pozdrawiam

@Kamila

Jak długo pracujesz w tej firmie ?

Czes Kasia. Pracuje 4 lata

Edyta
@Kamila

Można wiedzieć jakie wyniki można osiągać siedząc tutaj 4 lata? Podasz jakieś poglądowe widełki? Bo tak się zastanawiam czy to dobra opcja dla mnie będzie

MałaMi

Dzisiaj dostałam propozycję pracy w tej firmie.I jak dla mnie to mało konkretów o produktach a dużo liczb, procentów,procentów z procentów itd. Coś typu Avon kiedyś.Pracuję w handlu już ponad 20 lat ,na moje pytanie gdzie firma ma próbki żeby potencjalny klient mógł wypróbować i ewentualnie później kupić ,nic zero.Musisz kupić pakiet startowy za 2000zł.I co? Rozdajesz rodzinie ,znajomym żeby wypróbowali i potem kupili? Czy wciskasz żeby kupili na twoje słowo że to super produkt. Super produktów jest duuuużo i to z aloesem 99.8% np.Equiulbra- na rynku 35 lat ,Ecomedica .I to dużo tańszych . Sprawdzony aloes,specjalnie otrzymywany. A co do suplementów ,to skąd mam wiedzieć co jest w tabletce ? Firma z USA,może jest to co na opakowaniu a może nie .Tak jak pisałam wyżej ,dla mnie to Avon ,Amway itp. A zdrowie pochodzi od jelit, zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania.Dobre jakościowo suplementy to ma firma HealthLabs , Solgar,Olimp.

Joasia
@MałaMi

Ależ firma ma próbki ! jeśli dołączysz do mnie dostaniesz próbki ode mnie :-)

@MałaMi

MałaMi, pierwsze najważniejsze pytanie, czy Ty w ogóle jesteś zainteresowana systemem MLM, albo sprzedażą bezpośrednią? Bo wysokiej jakości produktów jest bardzo dużo na rynku (również w biznesie tradycyjnym). I zadbać o zdrowie można nie tylko wchodząc w system MLM. Jeśli jesteś i chcesz konkretnej rozmowy o Forever, to daj znać - umówię Cię z moją Liderką. Jeśli zastanawiasz się nad współpracą, ale tak jak piszesz - nie masz jeszcze przekonania do produktu, to tym bardziej zapraszam do kontaktu. Jest wiele firm, również polskie, gdzie skład jest znany, a wejście biznesowe jest od 355zł a nie 2000zł... Zapraszam anita.kowalczyk@vp.pl

red

racja

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Forever Living Products Poland Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Har

Sok z aloesu w aptece kosztuje 30zł w Forever 120zł, skąd ta różnica? 90zl to prowizje dla sprzedawców, managerów i liderów? A propos pani doktor Olejnik to nie jest lekarzem. To tytuł naukowy, bodajże chemii, sluchalam jej wykladu, brak podstaw wiedzy odnośnie infekcji wirusowych i zaleca kilkanaście produktów Forever dziennie na budowanie odporności. Żenujące. Laicy to kupują.

@Har

Z tego co firma mówi, to różnica jest taka ; miąższ jest oddzielamy ręcznie co jest b.ważne, pozatym jest 99% soku, poprzez opatentowany sposób pasteryzacji jest jakby wyciśnięty prosto z liścia i nie traci wartości. Podpisują się pod firmą jeszcze jedna dr.chemii i poleca ,( dr. Która jest nauczycielem akademickim i bada chemiczny skład produktów forever. Aloes ma certyfikatu światowej rady ds aloesu

@Har

Akurat w Forever wiele osób nadużywa mianowania się "doktorami" - wiele osób śmieje się z jednej managerek, która przy każdej okazji podpisuje się Dr Renata... przy czym doktorat ma z polonistyki, historii lub czegoś tam innego...

Otoja
@Kasia

Jestem w stanie nawet w to uwierzyc. Maz to pil i widzi roznice w porownaniu z tanszym aloesem. Tylko, po pierwsze, czy faktycznie aloes tak zmienia nasze zdrowie? Z tego, co mi wiadomo, wplywa na uklad pokarmowy i to wszystko. Cala reszta nie zostala udowodniona. Czyli, czy zdrowi ludzie w ogole potrzebuja go spozywac? Po drugie, to chyba jedyny swietny produkt w forever. Kosmetyki i inne suplemenry maja kiepskie sklady i opakowania z najgorszego plastiku.

Alex
@Kasia

A cóż to takiego światowa rada ds aloesu? Większej głupoty w życiu nie słyszałem.

@Alex

Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu (International Aloe Science Council - w skrócie IASC) to organizacja dbająca o czystość i jakość aloesu zawartego w produktach dostępnych na rynku. Celem Rady jest zarówno prowadzenie badań nad aloesem, jak i wyróżnienie produktów naprawdę aloesowych spośród wyrobów sprzedawanych pod takim hasłem, nie zawsze zgodnym z rzeczywistością.

Anita

Przeczytaj raz jeszcze moją wypowiedź... osoby nie śmieją się z niej, bo zarabia ileś tam, tylko z tego, że robi z siebie autorytet, którym nie jest. Wstawianie "dr" przed nazwiskiem z dziedziny, która nie ma nic wspólnego z Forever, czy branżą, czy zdrowiem, to zwyczajne wprowadzanie w błąd, albo leczenie kompleksów.

Kamila

wszystkie szkolenia bezplatne, onlline mozna dzialac, masz link do swojego sklepu i mozesz go kazdemu podac, fak niektorzy przeginaja pale sprzedajac na allegro z budzetu managera, az chcialoby sie ich dopasc.Jak bedziesz wytrwaly i pracowity to na 100% osiagniesz sukces, trzeba tylko chciec i wlozyc troche wysilku.

Alex
@Kamila

Ale jesteś naiwny, żebyś się tylko nie zdziwił z tym sukcesem. Jak wyliczyłeś te 100%?

behappyforever

Produkty Forever stosuje ponad 6 lat, nigdy mnie nie zawiodły. Osoby, którym poleciła je są bardzo zadowolę i nie jedna osobę wyciągnęły z problemów. Sama zdecydowałam się, ponieważ lekarze rozkładali ręce na moje problemy zdrowotne. Mam się dobrze i stosuje produkty cały czas. Jeśli chodzi o współpracę firma jest bardzo rzetelna i bezproblemowa. Naprawdę można osiągnąć wiele i na spokojnie sobie żyć. Polecam najpierw sprawdzić samemu produkty a później myśleć o pracy. :) polecam książkę Pani Doktor Elżbiety Olejnik Aloes Na codzień. Pani Doktor na podstawie badań aloesu z FLP opisuje jak pomocna jest ta roslina. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej proszę pytać. :)

Mika
@behappyforever

Ale sok za 124 zł to chyba przesada..

@Mika

Tak, 124zł to przesada! W cenniku najwyższa cena (bez żadnych rabatów to 114,70zł, więc ktoś dodatkowo doliczył marżę). Praktycznie bez żadnego wysiłku na start można dostać rabat 15% i automatycznie cena zmniejsza się do 97,50zł, a ja pomagam każdemu, kto chce dojść do ceny 59,66zł. Różnica robi wrażenie i to spore. Za tak wysokiej jakości aloes, to bardzo dobra cena. To tak samo jak możesz mieć skodę (np. aloes z marketu), albo volvo (aloes z certyfikatem potwierdzającym jakość i czystość produktu). A to, że do ceny końcowej Producent dolicza marżę? Pokaż mi który producent tego nie robi? W Forever jest taka prosta różnica, że tą marżę, jako premię dostajemy my, którzy promujemy produkty (a nie cała sieć pośredników, hurtowników i właścicieli stacji telewizyjnych za reklamę)... Mi się podoba :)

Flp
@Mika

Ten sok wystarcza na miesiąc albo ponad miesiąc stosowania, nie pije się go jak zwykłego napoju :)

Senior Manager
@Dana

Niestety ceny się zmienili ,i VAT się zmienił, i plan marketingowy też powoli zmieniają, a i raz uzyskany upust od ceny hurtowej dla Assistant Supervisor nie jest już na zawsze....VAT na aloes z 5%na 23% zmienił się w lipcu 2020.Cena Detaliczna Aloesu to 138,39zl, dla nowo wpisanego nie ma już 15%upustu tylko 5%(od października 2020) więc cena 131,49zl,A Assistant Supervisor już nie ma 35% gwarantowanych upustu ,tylko 30%(czysty hurt),a jeśli chce mieć dodatkowe 5%,musi robić w każdym pop zednim miesiącu aktywność na 4cc i budować nową strukturę....i kończy się epoka sprzedaży bezpośredniej...mamy covidową epokę,czyli zakaz zgromadzeń,więc i koniec prezentacji(produktowych i marketingowych),do tego Forever nieugięcie walczy ze sprzedażą w internecie.wiec sprzedaż zaraz klęknie.stad zabierane są już kolejno upusty.do tego przyjmują zamówienia w centrali by nabijać punkty,a towar łaskawie po 5-7dniach wysyłają.(..braki w towarze???)Polski Forever zlikwidowal już prawie wszystkie oddziały,biuro główne zmienia pracowników obsługujących sprzedaż i księgowe częściej niż Szybki Koper prezerwatywy, zaraz biuro główne przeniesie się spowrotem do piwnicy a magazyn zamkną i towar będzie jeździł z Centralnego w Holandii,pewnie z jeszcze dłuższymi terminami...nie mówiąc już o wysokich kosztach wysyłek.Forever w Polsce wyginie...jak dinozaur..Kropka!

Mechanik
@Dana

Dobrze napisane, wy pracownicy, którzy promujecie firmę i siebie.. A na marginesie.. Wolę mieć skodę z niemieckim silnikiem którą jeżdżę niż volvo robione w chinach które więcej stoi w serwisie niż jeździ na dodatek jest trzykrotnie droższe. Jak już masz do czego porównać to też trzeba na tym się znać..

@Mechanik

Jeździłam skodą i miałam okazję jeździć volvo (również jako kierowca). Więc porównanie zdecydowanie potwierdzam ;) To zupełnie inny komfort jazdy. Jeśli kupisz 20 letnie volvo to pewnie będzie stało co chwilę w warsztacie... a do skody z niemieckim silnikiem w warsztatach często dokładają zamienniki ;) Ja jednak wolę jakość. A jeśli chodzi o promocję. Tak, masz rację... To ja buduję moją markę osobistą i promuję firmę, czy produkty. Jestem za to wynagradzana. I lubię tą pracę. Cieszę się, że w tym rodzaju biznesu firma wynagradza za promocję osoby współpracujące, a nie media. Jeśli to porównanie Cię nie satysfakcjonuje, a chciałbyś lepiej zrozumieć ten sposób dystrybucji - to dopytaj producenta tarczy hamulcowej, ile kosztuje go wyprodukowanie, za ile sprzedaje dystrybutorom / hurtowniom, a potem sprawdź u nich, za ile kupuje klient z ulicy, a za ile kupujesz Ty. Przypomnij sobie także, czy gdy taką tarczę montujesz klientowi, to czy cena jest identyczna, jak na Twojej fakturze zakupowej, czy jednak doliczasz marżę oraz koszt usługi montażu itp... Zarabiasz na sprzedaży montażu tarczy hamulcowej? To przecież skandal! ;) Budujesz markę warsztatu? Skandal - bo przecież promujesz firmę i siebie... ;) * nawiązuję do warsztatów - bo Twój Nick tam mnie ukierunkował. Dobrego dnia dla Ciebie!

Szefowa machanikow
@Mechanik

A ja wole moje subaru wrx sti z 2016 kupione bez kredytu, za gotowke. Takie mozliwosci daje tradycyjny biznes.

Mary
@Mechanik

Ja mam volvo, które ani razu nie bylo w serwisie. ????

Yyyuu
@Mary

A oleju, filtrow, opon, hamulcow nie zmieniasz? No to good luck!

Obserwatorka
@behappyforever

Tak, czysty aloes do picia. Odżywianie organizmu od wewnątrz, a nie wklepywanie kremów gdzie zawartość aloesu wynosi 10% Wolę zamiast kremów używać np. Naturalnych olejów wyciśniętych przeze mnie przez prasę. ( wyciskarkę) soków z owoców, naszych rodzimych, jak najmniej przetworzonych. Nie przemawiają do mnie te wyroby Forewer..! Kiedy weźmiesz od sprzedawców MLM taki zestaw startowy za 2000zl robisz wszystko by te pieniądze Ci się zwróciły i ...naciągasz znajomych bliższych, dalszych.. obcych ludzi :(( to naciąganie a nie produkt cud...! Wolę każdy jeden produkt zakupić sama kiedy chcę, od producenta którego sama wybiorę, najlepiej produkt ekologiczny.. a nie coś co mi ktoś wciska :((

hert
@Obserwatorka

Zgadzam sie z twoja opinia. Mysle podobnie. Ten Forever to smiech na sali. Np. takie royal jelly. Moje lezy w lodowce i ma 100% mleczka pszczelego w sobie. A ten z forever sproszkowany, z dodatkami i kilkukrotnie mniejsza dawka. Przeliczajac ilosc aktywnego skladnika, cena Forever jest wysza. A moje mleczko pszczele jest swieze i do tego ekologicznie....... Ale zaraz FBO rzuca sie na moja opinie z pazurami. Uwierzcie mi, na kazdy wasz produkt znajde lepsza (czesto tansza) alternatywe. A jesli nie lepsza, to rownie dobra, ale tansza.

@hert

Ja mleczko pszczele używam i jest mega dobre i daje dużo energi . Do produktów pszczelich nie mam dostępu bo tego nikt nie robi a w aptekach są one o niebo drozsze .wiec ja używam z Forever ..i działają cuda jak dla mnie ..

re
@Obserwatorka

2000 zł zestaw startowy, (usunięte przez administratora)

pik
@Senior Manager

bo tak

@re

Zestaw stsrtowy, zniżka 30% na stałe oraz gwarancja satysfakcji klienta. Tyle daje pakiet startowy. Kontakt instagram @marcin.cichon.520

@@marcin.cichon.520

Napisz o tym, że zniżka 30% to i tak wyższe ceny niż na allegro :( Szkoda, że managerowie, którzy powinni dbać o dobre imię tak psują firmę i dbają tylko o swoją kieszeń :( Ale w sumie czemu się dziwić, skoro firma na to pozwala i nie reaguje. Sprzedaż jest? Jest.

@behappyforever

GIS wpisal aloes jako produkt rakotwórczy przy stosowaniu doustnym. Co forever na to?

Życzliwa
@Ciekawy

Zgodzę się, ale jeśli chodzi o cały liść razem ze skórką. W Forever aloes jest filetowany i stabilizowany, produkty w składzie mają sam miąższ aloesowy. Ma również szereg certyfikatów. Proszę najpierw poczytać a potem komentować. Pozdrawiam serdecznie

@Życzliwa

Ze strony www.medonet.pl: Nie ma tam informacji o tym, że jak Aloes jest filetowany to można z niego wytwarzać suplementy. Proszę o podanie źródła skąd Pani ma taką wiedzę, bo ja na dzień dzisiejszy boję się pić Wasz aloes. "Aloes na "czarnej liście" GIS. Może mieć działanie rakotwórcze. MATEUSZ ĆWIERZ data publikacji: 27.09.2022 Zespół do spraw Suplementów Diety, który działa przy Radzie Sanitarno-Epidemiologicznej GIS, uaktualnił listę substancji zakazanych w suplementach diety. Eksperci podjęli także decyzję w sprawie zakazu używania w produktach ekstraktów z liści aloesu. SPIS TREŚCI Rakotwórcze działania ekstraktu z liści aloesu Nowe niedozwolone substancje w suplementach diety Od 2021 r. zespół ekspertów działający przy Radzie Sanitarno-Epidemiologicznej GIS prowadzi prace nad uzupełnianiem wykazu substancji, które nie powinny być wykorzystywane do produkcji różnego rodzaju suplementów diety. Ich praca ma zapewnić większe bezpieczeństwo konsumentom narażonym na toksyczne działanie niektórych składników. Podczas ostatniego posiedzenia zespół uaktualnił listę zakazanych substancji o kolejne pozycje. Eksperci wpisali na zakazaną "czarną listę" m.in. aloes. Wpływ na to miało rozporządzenie Komisji Europejskiej z 18 marca 2021 r., które zmieniło ustalenia dotyczące roślin zawierających pochodne hydroksyantracenu. Ponadto przekształciło ono warunki stosowania preparatów z liści gatunków Aloe, które również mogą zawierać takie pochodne. Liście aloesu już od dłuższego czasu były analizowane przez ekspertów z Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Pierwsze wyniki dotyczące toksycznego działania substancji zawartej w tej roślinie pojawiły się już w 2018 r. W opinii zatytułowanej "Scientific Opinion on the safety of hydroxyantracen derivatives" badacze uznali na podstawie zgromadzonych informacji, że ekstrakty z aloesu są genotoksyczne in vitro, najprawdopodobniej właśnie ze względu na pochodne hydroksyantracenu, który się w nich znajduje. Z tego powodu stwierdzono, że substancja może mieć działanie rakotwórcze. Na ostatnim spotkaniu ekspertów działających przy Radzie Epidemiczno-Sanitarnej GIS zatwierdzono uchwałę (4/2022), która uchyla poprzednią z 14 stycznia 2019 r. To powoduje, że aloes i ekstrakty z niego wyrabiane finalnie trafiły na listę substancji zakazanych w suplementach diety. Oprócz niego wykaz uzupełniono o cztery inne pozycje. Są nimi: Ewodiamina Grupa selektywnych modulatorów receptora androgenowego (SARMs) Higenamina Hordenina"

Hehe

Jak dla mnie to ta cała "firma" to jeden wałek. A ludzie ktorzy robią te motywacyjne przekazy to banda wygadanych nierobow. Idiocie można wciskać kit że jak napijesz się aloesu to będziesz piękny, zdrowy, i będziesz żyć 120 lat. Śmieszne to.

Lukasz
@Hehe

Masz rację 7lat mnie manipulowano straciłem rodzinę przez forever mają w grupie energoterapeltow co sterują ludźmi

Aqua
@Hehe

Ja dziś usłyszałam na ich prezentacji, że aloes działa cuda i kobita ma takie gladnie czoło jak nigdy xDD

Dela
@Lukasz

Lukasz, zaczelam interesować się tematem, kilka produktów testowałam z sylukcesem nawet ale dość dogłębnie czytam opinię ludzi a Twoja interesowała mnie szczególnie. Maja ebergoterapeutow zaangażowanych? W jakim regionie kraju, czy cala Polska? Bo uczciwie nie chciałabym wejsc w czymś sredniouczciwym

@Lukasz

Dobre!

@Aqua

Jest to po prostu naciaganie. Okropne. Przymilają się, milusi tacy wszyscy. Do rany przyłożyć. Tylko kup!!! Piramida. Pijcie sok z kapusty kiszonej i kapustę jedzcie, ogorki kiszone, woda po tychże ogorkach, warzywa, owoce. Taniej i zdrowiej. Aloes przeczyszcza... Jelita i portfele. Żadnego sumienia sprzedawcy (usunięte przez administratora) Spokojnych snów.

@Dela

Zapraszam do współpracy ze mną ????

@Anna

Akurat aloes formy Forever usprawiedliwienie uspokoił moje jelita i nie mam już uporczywych biegunek!!!

@Hehe

A co Forever na to ze aloes jest rakotworczy?: https://pulsmedycyny-pl.cdn.ampproject.org/v/s/pulsmedycyny.pl/amp/aloes-na-czarnej-liscie-gis-znamy-nowe-substancje-zakazane-w-produkcji-suplementow-1164474?amp_gsa=1&_js_v=a9&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#amp_tf=Od%3A%20%251%24s&aoh=16656877674326&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&share=https%3A%2F%2Fpulsmedycyny.pl%2Faloes-na-czarnej-liscie-gis-znamy-nowe-substancje-zakazane-w-produkcji-suplementow-1164474

Edyta

Ktoś wspomnial tutaj, że jeśli zdecydujesz sie na prace w firmie to płacisz za szkolenie. To prawda? Czemu, na jakiej zasadzie to dziala?

@Edyta

To zależy od struktury i managera, który prowadzi strukturę. Jeśli za szkolenie wdrażające trzeba płacić, to szukaj innej struktury, albo innej firmy. To podstawowy obowiązek Liderów, by wdrożyć osoby do pracy i jeśli trzeba za to płacić, to jest to bez sensu. Oczywiście w każdej firmie jest dostęp również do płatnych szkoleń, ale takich bardziej zaawansowanych lub organizowanych przez podmioty zewnętrzne i to jest ok.

@Anita

MlM to już przeżytek. Teraz zarabiają tylko menadżerowie. Allegro wszystko zmieniło. Internet zrobił swoje .

@Kasia

I tak i nie. W Forever - tak. Managerowie niszczą rynek zaniżając ceny. Biuro nic z tym nie robi. Ale są firmy, gdzie firma zabroniła sprzedaży na allegro, bo znalazła na to paragrafy.

@Edyta

Zależy do jakiego zespołu dołączysz. W moim nie płaci się za żadne szkolenia. Działam w topowym zespole w Polsce. Decydując się na współpracę otrzymujesz szereg bezpłatnych narzędzi, aby profesjonalnie działać w tym biznesie i zarabiać.

Basia
@Edyta

Szukaj innej struktury, bo Forever tworzy wiele zespołów i każdy działa inaczej. Wiem, że są zespoły, gdzie takie szkolenia są bezpłatne.

Aneta
@Ania

Witam, możemy się zdzwonić ? 724 437 821 Mam kilka pytań, jednak chce je zadać osobie innej niż moja ewentualna przyszła wprowadzająca

Tomasz
@Basia

Czyli w firmie nie ma żadnych odgórnych ustaleń jak firma ma funkcjonować, nikt tym nie zarządza? Nie wyobrażam sobie, jak to może funkcjonować bez wytycznych.

@Tomasz

No właśnie tak funkcjonuje, jak funkcjonuje... Każdy manager ustala swoje zasady, przy czym wielu z nich nie przestrzega nawet zasad firmy (choćby sprzedawania na allegro i zaniżania cen). Ja byłam w strukturze, gdzie upierano się, że najlepsze są spotkania przy kawie, w kawiarni. Gdy koleżanka tłumaczyła managerowi, że to nie te czasy, że trzeba włączyć pracę online, to była zbywana. Przeszła do innej struktury, gdzie też niewiele się działo. W pewnym momencie nowa managerka zaprosiła ją i wiele osób do przejścia do innej firmy. Tam mają materiały, system działania, szkolenia... Cała stara struktura posypała się w czasie covid, gdy nie można się było spotykać...

@natalia
@Tomasz

W forever jest plan marketingowy i wszystkie wytyczne, czarno na białym. Konkretnie napisz o co ci chodzi .

Potrzebujesz konkretnych informacji zapraszam na instagram @marcin.cichon.520

Ania Dudzik
@Edyta

Nic nie płacisz. Zapraszam do kontaktu FB Anna Dudzik IG ania_dudzik_88 lub e-mail annadudzik88@wp.pl

Endriu

Kto mi powie szczerze o firmie Forever living czy mają naturalne zeczy warto kupywac i polecać od nich

werka
@Endriu

Warto. Produkty są naprawdę dobre, oferują szkolenia biznesowe i wykłady lekarzy i kosmetologow i różnych ciekawych ludzi. A sam aloesowy sok, mimo że się wydaje drogi - w porównaniu z sokami produkcji np. hiszpańskiej - jednak wychodzi taniej. Zarobki w zależności od wkładu pracy. Ja mam małe bo nie mam czasu bardziej się angażować ale są osoby które naprawdę.. osiągają bardzo dużo (kilkanaście tys na miesiąc - oczywiście nie od pierwszego miesiąca)

Aga
@Endriu

Warto polecać, stosuję produkty od prawie 2 lat , nigdy się nie zawiodłam, poprawiło się zdrowie moje i mojej rodziny a w domu nie mam nic z apteki. Miąższ aloesowy dużo lepszy od konkurencyjnych firm i co bardzo ważne dokładnie oczyszczony i biologicznie czynny. Dzięki temu, że polecam te produkty firma co miesiąc wypłaca mi premię, dzięki czemu w ogóle nie odczuwam kosztu produktów. Poza tym jeszcze zostaje . Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie ile się zarabia i na co mi pomogły produkty odezwij się do mnie agnieszka_cieslak@interia.eu

Marzanna
@Endriu

Czy warto to trzeba się przekonać samemu używając produkty , wtedy podjąć decyzje jeśli się czegoś nie używa to się nie wie czy warto ?! Do czego i jakie produkty bo są różne na zdrowie i na urodę .Forever ma 30 dniowa gwarancje produktów wiec nie ma ryzyka bo można produkt zwrócić i firma oddaje pieniądze lub wymienić na inny produkt .to jest firm z 40 letnim stażem na rynku i działa w 160 krajach na świecie i nigdy żadnego się nie wycofała ..polecam spróbować :-)

ann
@Endriu

Ja kilka przetestowalam. Absolutnie szalu nie ma w stosunku do ceny. Jest kilka produktow ok. Wiekszosc jednak odrzucilam na starcie po przeczytaniu skladu. Niestety niedobre, rakotworcze konserwanty, wszedzie 'parfum', mikroplastiki, suplementy z wypelniaczami i slodzikami, opakowania nieekologiczne. Za mniejsze pieniadze mam kosmetyki i syplementy naturalne, organiczne i w szklanych opakowaniach. Czy warto polecac. Moje sumienie by mi nie pozwolilo. Wiec nie probowalam.

@ann

Coś chyba złe przeczytałaś ,firma używa konserwantów tylko naturalnych .jest ciagle kontrolowana ma wszelkie atesty ,których inne firmy nie mogą się pochwalić . Forever nie jest firma bio a to różnica .

@Ewa

Diazolidinyl urea i parabeny. Nie wiem czy sa naturalne czy nie, ale szkodliwe i ich unikam. A jest ich pelno w kosmetykach forever. Zastanawiam sie, czy faktycznie analizowalas sklady czy uwierzylas na slowo tym co sa wyzej w strukturze.....

@Ewa

To sprawdz co to sa parabeny a potem się wypowiadaj .w każdych kosmetykach są środki konserwujące inaczej by dany kosmetyki miał trwałość 3 dni . A jeśli już są to w bezpiecznych ilościach .to nie są kosmetyki bio .

@Ann

Wiem czym sa. Sa przynajmniej kontrowersyjne. Wplywaja na gospodarke hormonalna, podobnie jak filtry przeciwsloneczne uzywane przez forever. Fakt, ze sklady sa zgodne z normami o niczym nie swiadczy. Co dzis jest legalne, jutro moze nie byc. I nie wszytko co legalne, znaczy ze jest dobre. Wystepuja konserwanty o wiele lepsze. Nie mam na to czasu ani potrzeby, ale jestem w stanie znalesc dobry konkurencyjny produkt dla kazdego od forever. Dwa przyklady. Mam galaretke aloesowa, ktora jest bio, konserwowana vitamina c i zawiera 99,7% miaszu z aloesu. Masc propolisowa 30% propolisu plus same naturalne skladniki. Nie wszytkie produkty od forever sa zle. Ale ogolnie wiekszosc jest do kitu.

@Ann

A z której konkurencji jestes ?

@Ann

Z zadnej. Nie identyfikuje sie z zadna marka. Zadna marka nie ma 100% dobrych produktow. Jestem wolna. Wybieram kazdy produkt indywidualnie. Zmieniam i poszukuje. Dlatego natrafilam w tych poszukiwaniach rozwniez na forever. Przez jakis czas kupowalam aloes do picia, bo do tego produktu akurat nie mam zadnych zastrzezen. Ale na mojej drodze stanal produkt rownie dobry a dwukrotnie tanszy.

@Ann

Polecam robić kremy własnoręcznie .i przestac szukać a przy tym oczerniać inne marki jeśli znalazłaś w jednym kremie co tam wypisujesz to nie stawiaj krzyża ze marka forevere jest zła …bo jak narazie jest jedna z lepszych na rynku z żadnego kraju się nie wycofała Przez 40 lat ..produkty musza mieć konserwanty przez dłuższy termin ważności .które są dopuszczone legalnie do użytku .mamy zatruta wodę żywotność gorszym świństwem które wdychasz codziennie ..oszczędź sobie komentarzy nie uzasadnionych ..

@Ann

A ja polecam moze jakas medytacje aby wyzbyc sie agresji. Rynek jest pelen (usunięte przez administratora). Nie wszystko co legalne jest dobre. Nie oczerniam marki. Pyta sie dziewczyna, to wyrazam swoje zdanie. Nie trzeba konserwowac donorem formaldechydu. On jest w kosmetykach forever, nie wymyslilam go sobie. Ja tego unikam. To, ze wdycham (usunięte przez administratora) pije (usunięte przez administratora) w wodzie itp., nie oznacza, ze nie moge go w pewnej mierze eliminowac. Kostki rosolowe i cola tez sa w sklepach i dopuszczone do sprzedazy, a ja tego nie kupuje. Koncze temat. Bo moja glowa byla otwarta i sprawdzila forever. Jak mowie, pare rzeczy maja ok, ale za drogo. Niektore sie nie sprawdzily. Jak mydelko, drogie jak nie wiem, a egzema u corki sie tylko pogorszyla. Prawdopodobnie 'parfum' ja podraznilo. Inne mi nie pasuja ze wzgledu na sklad (bo maja dobra konkurencje na rynku, wybieram lepsze). Ale nie skreslilam firmy na starcie. Ty masz glowe zamknieta, nie dopuszczasz zdania innych do wiadomosci i odpowoadasz agresywnie i jeszcze sie moja ksywka podpisujesz. Wiec tyle w temacie. Siedz sobie dalej w swojej sekcie.

Ann

Ann - wymień firmę MLM - która ma certificaty religijne ?!jak jestes taka mądra .to wiesz co one oznaczają ! Wymień sklep lub inna firmę MLM ,która odda ci kasę za towar który ci się nie podoba ? Noe powiedzieli co tego a mogłaś wymienić te parabeny na coś innego albo zadać zwrotu szeleszczących ? Przed upływem 30 dni..każdy produkt ma gwarancje nawet jak go otworzysz i uczyli ,zapach ci się nie spodoba etc..wtedy nie byłabyś taka wściekła i pisała ze firma ma parebwny hehehe.

@Ann

A kto tu jest wsciekly. Sama zdecydowalam sie przetestowac produkty. Uznalam, ze sa jakie sa. I wyrazilam opinie. Nikogo nie oskrzam, ze mi parabeny wciska na sile. Ja ich nie chce. O szkodliwosci papierosow czy margaryny tez kiedys nie mowiono. Ale kontrowersje zawsze budza moj niepokoj. Nie jadam kurczkow ze sklepu ani przemyslowo wytwarzanego miesa. Ale jesli nawet jem, to ze swiadomoscia, co robie. Moge tez urzywac kosmetykow forever ze swiadomoscia. Tylko po co. To ze maja donor horaldehydu, parabeny, edta ale tez mikroplastiki i silikony (ktore absolutnie dla nas nie sa szkodliwe, ale pogarszaja zdolnosc wchlaniania skladnikow odzywczysz i pogarszaja stan skory, wiem, co mowie z doswiadczenia). Pytala dziewczyna czy kosmetyki sa naturalne, odpowiadam ze nie sa. A rynek jest bogaty w super produkty. Konserwowane najmniej szkodliwymi konserwantami, czy tez takie, ktore trzeba przechowywac w lodowce, nieperfumowane, bez barwnikow. Nie wiem o co to oburzenie. INCI to jedyne wiarygodne zrodlo podejmowania moich decyzji, co to kosmetykow. I moja skora i wlosy mowia same za siebie. Ile sie zmienilo odkad czytam i analizuje sklady. I tym sie kieruje. Gdyby ludzie zwracali na to uwage, 90% firm kosmetycznych by upadlo, albo musieli by sie dostosowac do wymagan rynku. Jak narazie ludzie jedza (usunięte przez administratora) i smaruja sie (usunięte przez administratora). A wszystko bez ostrzezen i zgodnie z prawem. Dla mnie dyskusja jest zakonczona.

gibon
@Ann

Pytanie do Pani Ann pracownicy - co to są certyfikaty religijne? Pytam na serio z ciekawości.

rft4wtwrt
@gibon

Ze masz halal albo kosher? To ciekawe. Ja osobiscie mam to gdzies. Wole miec kosmetyki i suplementy weganskie i eko.

Alice
@Endriu

Uważam że warto kupywac, zawsze można przetestować produkt, gdy nie spełni Twoich oczekiwań to w ciągu miesiąca odsyłasz zużyty produkt a firma oddaje Ci pieniądze.

@Alice

Nie do końca tak to wygląda z tym zwrotem. Kupujesz na swój nr ID produkty w biurze w Warszawie, jeden z nich Ci nie pasuje. Firma oddaje Ci cały, nowy produkt, nie pieniądze... Jeśli kupujesz u FBO, to fakt, on Ci oddaje pieniądze, ale on otrzymuje nowy produkt, który musi upłynnić, by odzyskać pieniądze.

ghgjf
@Anita

To ciekawe. Bo to robi duza roznice jednak......

Justyna
@Ann

Jaki? Moze skorzystam ????????

@Anita

Firma oddaje pieniądze w 100% jezeli produkt zakupiony jest w FLP.

Elx

Jesteśmy zajebiści najlepsi i rozwijany sie prsonalnie ???? Menager ,szarfy ,medale …. Wszystko blichtr Gdyby ktoś osiagnał sukces w swoim zawodzie nie musiałby sprzedawać czytaj (wciskać) ludziom kremów i pasty do zębów. Kilku cwaniakom na górze piramidy rośnie a biene rodziny i najblizsi znajomi są nagabywani do zakupów. Jenua

Witajcie, jestem w Forever, wydałam 1800 zł na pakiet startowy, produkty dla mnie są super wysokiej jakości i nie wierzę w to jak ktoś powie ze produkty są do (usunięte przez administratora) bo chyba sam nie wie taki człowiek o czym on mówi. Natomiast plan marketingowy dla mnie jest odpychający, myślałam ze osoba, która mi go przedstawiała, przestawiła mi go w 100% taki jak jest. Natomiast cyrki zaczeły wychodzic potem jak już zakupiłam pakiet startowy i zaczęłam działać. Cały mechanizm jest odpychający, żeby zrobić w Forever zakupy trzeba wydać jenorazowo min 250 zł... czy jak skończy mi się dezodorant to idę do rossmana i biorąc dezodorant np za 30 zł to muszę dobrać produktów żeby wyszło min 250 zł?! No kurde jaja... Uważam, że lepiej najeść się małą łyżką, tutaj tak nie można. I drugie co mnie gryzie, robiąc pozycje managera trzeba robić miesięcznie 4cc czyli zakupy za 4 tysiące złotych..., wiem ze można sprzedać te produkty, natomiast dla mnie to jest nie akceptowalne żeby co miesiąc robić tyle pkt na swoim ID, gdzie ten dochód pasywny? Pasywny dochód jest wtedy gdy coś zbudujesz mocnego i potem to już na ciebie pracuje, a nie ze Ty zbudując coś mocnego musisz (usunięte przez administratora) jak korpo szczur. Produkty są genialne, natomiast plan marketingowy i mechanizm jest odrażający. Jeszcze mogę powiedzisć tyle, że z moich wniosków wynika ze Plan Marketingowy Forever jest dla bogatych ludzi. Ja dołączyłam do Pani o inicjałach J. D , która ciagle mówi ze ma system pracy, ale go nie ma, ona wypisze Ci tylko plan jak w korpo, że masz zrobić tyle i tyle, ale nie wypisze Ci jak, jak masz pogadać z ludźmi, jak zaproponować, zero takiego krótkiego przeszkolenia. Ona nie ma systemu pracy, nie wierzcie jej, sami sobie musicie wszystko ogrnąć, ona tylko ładnie umie gadać na story na IG, a tak to zero komunikacji z nią jest, odpisuje po tygodniu, ludzie to dla niej liczby jak w korpo. A więc podsumowując, produkty są naprawdę genialne, a plan marketingowy to tragedia.

Mama33
@123466

Masz tez możliwość zakupienie ich jednorazowo. Takie Amatorskie podejsvie do Osoby zainteresowanej sprawia ze po wejsciu sa komplikqvje i nie zrozumienie. Dla yego warto zawsse umawiac sie zanqgerem lu. Osobą ktora w 100% wyjasni wszytkie informacje zwiqzane z Planem marketingowym W razie pytan prosze pisac na watsapp +4439392858

@Mama33

Dziękuje za odpowiedź, natomiast nie rozumiem co mogę zakupić jednorazowo?

@123466

Jednorazowo nie kupisz niczego. Musisz zrobić za minimum 250pkt. A aktywność 4cc to nie tylko aktywność Managera, ale praktycznie już od AS. Dlatego tyle osób odchodzi do innych firm, gdzie produkty są równie dobre, ale plan marketingowy taki, który daje zarabiać i gdzie można kupić w sklepie internetowym nawet 1 produkt za 9,90zł. Jeśli chcesz porozmawiać, jak pracować systemem, z dostępem do szkoleń i linii prowadzenia, to napisz do mnie anita.kowalczyk@vp.pl

@123466

Ogólnie ma Pani rację. Myślę że trzeba terminacji aby zdobyć w forever pieniądze ???? dodam, że na alegro sprzedają niżej niż ja zakupuje i weź tu się obroń polecając ceny i biznes

Marcjanna Żakowska
@123466

My mamy genialny zespół ,który będzie Cię wspierał od początku.Zależy nam by każdy uzyskał jak największa pozycję wiec jeśli chcesz skontaktuj się ze mną to Ci powiem co i jak :) Znajdziesz mnie na FB

@Marcjanna Żakowska

Chyba Twoj zespol nie jest taki dobry, skoro nie wiesz nawet, ze skoro dziewczyna dopiero co dolaczyla do forever (sadzac po cenie jaka zaplacila, to nie wczesniej niz we wrzesniu), to musialaby byc nieaktywna przez rok, zeby zmienic sponsora????

Marcjanna Żakowska
@Ewa

A może nie chodzi mi wcale o zmianę sponsora tylko o zwykłą życzliwość i pomoc. Wiem na czym polega biznes natomiast nie wszystko kręci się wokół pieniędzy...

Ktos
@123466

Cały wic polega na tym, że klientami tej firmy są jej „partnerzy biznesowi”. To, co stanie się później z tymi produktami ma dla firmy średnie znaczenie, może kupi je jakiś znajomy, albo Pani zostanie z całym asortymentem, wsio rawno, firma już swoje zarobiła. To tak, jakbym przyszedł do sklepu i sprzedawca obiecał mi, że jak kupię całą paletę za 2 tys. zł to będzie o mnie wszem i wobec mówił per partner, ale żeby nazywać mnie swoim zaufanym partnerem, muszę jeszcze co miesiąc kupić dwie takie palety. Jeżeli ktoś chce prowadzić sklep, jest mnóstwo produktów, które może nabyć w hurtowni i robić na tym biznes, ale tam nikt nie mydli ludziom oczu mówiąc o zatrudnieniu, jasnym jest kto jest klientem a kto sprzedawcą, tu ta granica jest (usunięte przez administratora)zatarta.

Mama33
@Marcjanna Żakowska

Możesz zmienić sponora na takiego który przełoży cała wartość w ciebie i pokażę ci najlepsze rozwiązanie tak byś była zadowolona a nie charowala bo ci każą . W razie pytań zapraszam na (usunięte przez administratora) +447739392858

@123466

Piszesz tak bo trafiłaś na złą osobę, która nie potrafi Ci tego wytłumaczyć. Owszem jeśli chcesz zacząć zarabiać świetne pieniądze trzeba nauczyć się robić 4cc miesięcznie ale to nie oznacza zakupów na swoje nazwisko aż 4cc. Jeśli chcesz rzetelnych informacji zadzwoń 607 051 954

Werka

Joanna D ? TERAZ K ?

Ola

Ja jestem zadowolona, trafiłam do super zespołu od którego bardzo dużo się uczę, szkolimy się z nowoczesnego networku i przekładamy to na prace z Forever i nikt nie czuje presji że trzeba wyrobić jakiś poziom punkcików czy że zarabiasz tylko na swojego lidera i nic więcej.. każdy pracuje na tyle ile chce i to od niego zależy co chce tutaj osiągnąć. To nie jest łatwa praca i nic z nieba nie spadnie, więc tyle ile pracujesz tyle jesteś w stanie osiągnąć.

Beata
@Ola

Brzmi to jakby stawki nie były godzinowe... Tylko ile się zrobi, tyle się dostaje. Mam rację?

gggggggggggggggg
@Beata

Bo to nie jest praca. To jest bycie klientem. Takim biznesowym. Kupijesz po cenie hurtowej a odsprzedajesz w detalu. Czy nie lepiej miec normalny sklep?

@Beata

To jest network, tutaj nie siedzisz w biurze i płacą ci za godzinę tylko samemu decyduje się ile będzie się pracować i możesz to robić z każdego miejsca na ziemi. Bo potrzebujesz tylko telefon do tego:)

@gggggggggggggggg

A czy wgl kiedykolwiek byłeś/byłaś w Forever? Rozumiem, że sklep internetowy dla Ciebie to nie jest „normalny sklep” tak?

@Ola

Przestańcie pisać bzdury, że potrzebujesz tylko telefon. Potem ludzie dołączają i wysyłają spam. Nie - nie potrzebujesz tylko telefonu! To biznes, który można robić z każdego miejsca na świecie, ale potrzebujesz oprócz telefonu osoby, która Cię nauczy. Da dostęp do szkoleń produktowych, marketingowych, biznesowych i z rozwoju osobistego. To zawód, którego trzeba się nauczyć (nawet jeśli ktoś chce zarabiać tylko 1000zł to powinien przejść chociaż szkolenia z produktów i podstaw - czego nie robić).

M
@Anita

Tak zgadzam się z Twoją opinią, osoba wprowadzająca jest ważna, trzeba się nauczyć tego zawodu, ale nadal możesz to robić z pozycji telefonu, więc nie zgodzę się z tym, że to bzdura. Nie posiadam komputera bądź laptopa, a mogę się łączyć wszędzie przez telefon. Jeśli ktoś jest zainteresowany najlepiej zapytać się przedstawiciela o szczegóły, a nie szukać po forach i czytać jakieś bzdury osób którym się nie udało.

Anka

Ale tak czytam niektóre komentarze ze aż zal czytać jak ludzie się nie znają na marketingu … Ja sama od lat kupuje te produkty i sa rewelacyjne ,.zapisalam sie zeby miec dożywotnia zniżkę 30% czy kupuje czy nie ,zawsze ja już mam ,to jest mój sklep w którym znajdę to co potrzebne na codzień ..suplemntuje się bo inacEj nie dałabym rady .z pożywienia nie dostarczy się witamin i minerałów …sami lekarze polecają te suplementy ..dla chorych na raka tez ..Który sklep która apteka da ludziom zniżkę 30 % na całe życie ???i oprucZ tego która apteka da innym zarobić ???odsprzedajac produkt ??ja się z takim nie spotkałam jeszcSe przypadkiem ..w sklepach dają jakieś głupie karteczki na zbieranie punktów za które zeby kupić zestaw talerzy trzeba jeszcze dopłacić do tego wiec o czym mowa a jak przeliczysz to towar który oferują niby za darmo kosztuje majątek a wam się wydaje ze go macie za pół darmo …śmiać mi się chce …

Ddddd
@Anka

Ty nie masz znizki, tylko zwykly klient placi zawyzone ceny. Znawco marketingu. Jakosc tych suplementow nie jest warta ceny detalicznej. Oczywiscie porownujac je z tymi aptecznymi, to wypadaja dobrze. Ale mamy internet i mozliwosc zakupu na calym swiecie. I konkurencja jest olbrzymia. Bez znizek a i tak placisz mniej.

Toja
@Ddddd

Bo się zgadzam

Jan

Niedawno otrzymałem telefon z propozycją zakupu produktów tej firmy z siedzibą w Sochaczewie. Nie chciałem się zgodzić na zakup ich produktu ale pani z którą rozmawiałem zapewniała mnie że zakup tego produktu nie zobowiązuje mnie do żadnych innych zakupów i jest to zakup jednorazowy. Otrzymałem produkt a były to szczoteczki do zębów oczywiście kurier chciał pokwitowania odbioru. Jakie było moje zdziwienie gdy za parę tygodni przyszła nowa przesyłka z wkładami do tych szczoteczek w cenie niemal dwa razy wyższej niż kompletne szczoteczki. Okazało się że podpisanie odbioru było jednocześnie podpisaniem umowy o której nic nie wiedziałem gdyż byłem zapewniony o jednorazowym zakupie. Rozmowa telefoniczna była podobno nagrywana ale w jakiś cudowny sposób okazuje się że tych rozmów jednak nie nagrywają i umowa ustna nie obowiązuje gdyż nie ma na to dowodu. Mało tego będę otrzymywał przesyłki jeszcze kilkakrotnie to jest 13 razy i twierdzą że mam taki obowiązek. nie wiem czy z tego wybrnę ale zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę Super Living Products i to w świetle prawa bo komuś nie chce się wziąć za firmy które naciągają i (usunięte przez administratora) klientów. Proponuję trzymać się jak najdalej od wyżej wymieniopnej firmy.

oszukany-klient
@Jan

mam identyczną sytuacje, babka przez telefon mówiła że to jednorazowy zakup, przy odbiorze podpisałem mały kwitek w stylu "Potwierdzam odbiór i akceptuje warunki umowy" ... ale warunki nie były mi przedstawione, ani mailowo a telefonicznie zapewnienie że to jednorazowy zakup na ich stronie internetowej było jeszcze informacja że można przesłuchać rozmowę, ale po moich mailach żeby dostać te nagranie, informacja zniknęła.. kontakt z nimi jest bardzo utrudniony, na maila nie odpisują, dzwoniłem kilka razy na BOK ale po 30 min rezygnowałem... dla mnie to (usunięte przez administratora) !!!! kontaktowałem się nawet z prawnikami, jeśli nie przestawili mi warunków umowy ani telefonicznie ani mailowo no to powinienem się wybronic, póki co nie płace i na razie żaden windykator nie dzwonił.. nie chcę płącić oszustom więc będę walczyć... przecież takim sposobem mogę wysłać do 100 osób ziemniaki z subskrypcją że będę co miesiąć wysyłać ziemniaka po 100 zł :/

A.
@Jan

O matko. Współczuję! To niestety tak działa, by było jak najwiecej takich osób jak Ty. Na tym zarabiają.

Barb
@Jan

Jan. A kto z Firmy Forever Living sprzedal panu szczoteczki do zebow. Ta firma bye posiada w ofercie szczotek do zebow. Ohhh

@Jan

Czy to napewno w firmie forever? Bo tam nie maja szczoteczek w sprzedaży

Danuta
@Jan

Pisze Pan o firmie Super Living Products z siedzibą w Sochaczewie. To zupełnie inna firma niż Forever Living Products z siedzibą w USA. W Polsce jest biuro główne (ale to nie siedziba) i mieści się w Warszawie. Co do problemu, to polecam kontakt z firmą Logica Nova ze Swarzędza, z Agnieszką. Pomaga w różnych takich oszustwach. Powodzenia!

oszukany-klient
@Jan

Jan, jak wygląda u Ciebie sytuacja ? udało Ci się wybrnąć z sytuacji ? może połączymy siły ? btw faktycznie to jest firma Super Living Products Ltd.

@Jan

Nie wiem co to za firma ale Forever Living Products nie ma w swojej ofercie szczoteczek do zębów ????‍♀️???? . Jeśli chcesz poznać możliwości jakie proponuje Forever to zadzwon do mnie tel 607 051 954. Zapraszam Cię na rozmowę tel lub messenger jeśli chcesz w celach informacyjnych. Ja jestem z firmą prawie 2 lata i nigdy się nie zawiodłam , zarabiam też fajną kwotę miesięcznie.

Thorn.
@Agnieszka

I po nocach piszesz pochlebne informacje na temat tej super firmy? Pozatym rozprowadzanie to też sprzedaż. Czy pani ma zarejestrowana firmę? Sprzedając produkty forewer to nic innego jak franszczyzna typu "żabka" z tym że to pani biega po klientach i nie potrzebuje lokalu, a czy ma pani zarejestrowana firmę w US i odprowadza pani podatki od zysków, opłaca pani ZUS jak inne osoby etc? Nie? Zgłoszę to do US niech sprawdza, zyski macie w kieszeni gdyż od sprzedaży nie odprowadza cię podatków, nie rozliczacie się z urzędem skarbowym, nie opłaca ie swoich zusow... Forever to za was robi? ???? Cirjawe

Aga
@Thorn.

Odprowadzam wszystkie podatki, widzę, że jesteś strasznym ignorantem, który mało wie na ten temat a najwięcej ma do powiedzenia . Podejrzewam, że nawet nie chcesz się dowiedzieć. Chcesz zgłosić do US proszę bardzo. Dzwoń nawet na Policję i zgłoś, że jest na forum przedstawicielka zorganizowanej grupy przestępczej i namawia Cię abyś posmarował się kremem aloesowym :D

Zuz
@Thorn.

Zupełny brak znajomości tematu a duże chęci do wypowiadania się. Pierwsze co robisz jak zaczynasz współpracę z firmą, to podajesz dane do rocznego PITu. Wszystkie zarobki są dokumentowane i rozliczane zgodnie z prawem. I nie jestem fanatykiem firmy, jest to dla mnie praca dodatkowa. Robię też inne rzeczy, toteż proszę nie nazywać mnie członkiem sekty który broni Forever za wszelką cenę. Po prostu nie lubię jak ktoś pisze bzdury bez pokrycia. Gdyby firma działała nielegalnie- a działa ponad 40 lat (!), to niejeden dobrałby się jej do...tego co trzeba.

Ew
@Jan

Człowieku firmy Ci się raczej pomyliły !!!

Barbara
@Jan

Ta firma o ktorej sie nie ładnie wyrazasz-nie ma w swojej ofercie szczoteczek do zebow -oohhhh ci ludzie . Pozdrawiam

Czy pracodawca Forever Living Products Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Iza

Firma nie jest Twoim pracodawca... To jest inna forma współpracy. Mogę mówić z Tobą szczegóły. Motywująco działa szereg programów motywacyjnych i przede wszystkim plan marketingowy, plan rozwoju, który pozwala zarabiać od pierwszego dnia. W przeciwieństwie do innych firm z branży, tu nie masz żadnych norm do wyrobienia, targetów, co jest bardzo uczciwe. Wynagradzana jesteś przelewem na konto 15-go każdego miesiąca.

Ilona

bywają jakies owocowe czwartki w firmie lub jakis luźniejsze piatki w ktore mozna pracowac zdalnie? firma idzie za takimi nowościami ?

Marzena Tuszyńska

Współpracuję razem z mężem od 4 lat z Forever, dodatkowo, po godzinach. Najpierw przez kilka miesięcy podhodziliśmy do tematu jak kot do jeża. Poznawaliśmy temat, przekonywaliśmy się do produktów. Prowadzimy swoją firmę od 18 lat i dlatego tylko 2-3 godziny dziennie możemy aktualnie pracować. Ostatni nasz przelew na konto za taką dodatkową pracę to 5121,98 netto. Chętnie nauczymi konkretne osoby, które są gotowe pracować i działać tego, co sami robimy. Może to nie dla ciebie ale kto wie? Jeśli chcesz porozmawiać napisz na marzena@tuszynscy.com albo zadzwoń. http://tuszynscy.com/o-nas/

Zaintrygowany
@Marzena Tuszyńska

To kozacka musi być ta wasza firma jak akwizycja musieliście się zając hahahahah

Gosia
@Marzena Tuszyńska

Pani Marzeno Tuszynska. Jest pani zwykla (usunięte przez administratora) pani firmę oraz współpracowników ktorzy w normalny uczciwy sposób podchodzą do mlm! W nieuczciwy sposób zrobila pani kolejne stopnie awansu a co za tym idzie zniżki. Sprzedając produkty po zaniżonych cenach (usunięte przez administratora) pani rowniez mnie!

Kinia
@Marzena Tuszyńska

Hahaha tak probujess wciągnąć?

Urszula
@Kinia

Ale co, twierdzisz, że się nie opłaca czy żenuje Cię ten marketingowy sposób po prostu?

Thorn

Tak sobie usiadłem i poczytałem te wasze wypociny. Zachwalacie ta firmę jak gdyby ten cały aloes wodę z mózgu wam zrobił. Po pierwsze, musicie rozprowadzić produkt.. Czyli nic innego jak wciskanie go znajomym. Skąd my to znamy? Po drugie, musicie znaleźć grupy.. Proszę bardzo ile tu na forum.. Telefony maile jak co i gdzie. Byle zadzwoń do mnie, napisz, zawsze to osoba jest już zainteresowana. A przekonać ja to już tylko drugą połowa sukcesu. Po trzecie, produkty dobre, a suplementy..... Jak tu doczytałem można to samo znaleźć taniej i na tym samym poziomie. Notabene, nikt tu nie zagląda "dla wiadomisci sportowych" tylko kącik adoracji aloesu i firmy Forever, jeśli wejdziecie na Avon też tam pełno przedstawicieli zachwalających swój produkt. Po czwarte.. To nie zatrudnienie, nie daje stałej pracy.... Nie masz zarejestrowanej firmy na siebie by rozprowadzić produkt, podatek musisz odprowadzić sam... Piszecie że na sprzedaż poświęcacie mało czasu.. Wciskając ten produkt kilku osobom musisz go dostarczyć, koszt przesyłki bądź paliwa, dobrze jak sąsiadka kupuje bo to wtedy przesyłka nic nie kosztuje. Zyski są oczewiscie, o ile jesteś menagerem i za ciebie będą rozprowadzać suplementy "mrówki".. Czyli już jesteś pasożytem na swoich znajomych, a przecież to są Twoi przyjaciele niejednokrotnie, co za darmo jednak będziesz nimi sterować? Rozliczenia VAT, odprowadzanie podatku koszty wysyłki.. Z zysku 15 zł na jednym aloesu wychodzi że zarobisz 5 zł. Idź do lasu nazbieraj za dwie godziny grzybów i sprzedaj za 20 zł. Spacer, czyste powietrze, i nie zerujesz na znajomych... Cały wasz biznes..

@Thorn

Strasznie dużo żalu Ci się wylało... :( Jeśli chodzi o " To nie zatrudnienie, nie daje stałej pracy.... " to wiele osób przekonało się w zeszłym roku, że etat to wcale nie jest stała, bezpieczna praca. Wielu moich znajomych straciło w zeszłym roku pracę lub pracodawcy obniżyli im wynagrodzenia szantażując, że albo najniższa, albo zwolnienie. Wielu przedsiębiorców zamknęło swoje działalności - zerknij na portale informacje, np money-pl gdzie pokazują ile firm zawiesiło działalność, ile się zamknęło (jak duży nastąpił wzrost w stosunku do lat ubiegłych). Ciekawa jestem gdzie pracujesz? Czy sam zarabiasz na innych, czy inni zarabiają na Tobie (np Twój pracodawca).... Jeśli masz takiego pracodawcę, że cały zarobek, który wypracujesz oddaje Tobie - to Gratuluję! Ale obawiam się, że część wynagrodzenia zostawia sobie - kurcze, jaki niedobry pasożyt!!! ;) A może poza właścicielem masz jeszcze jakiegoś szefa... zmartwię Cię - to jeszcze gorszy pasożyt :( krwiopijca nawet ;) bo Ciebie goni do pracy i nie tylko właściciel na Tobie zarabia, ale i jeszcze on... A zbieranie grzybów - rewelacyjny pomysł, na 2-3 miesiące w roku. Szczerze - jak uzbieram, to przerabiam je i rozdaje za darmo sąsiadkom, które ze względu na wiek nie chodzą już do lasu (o ja niemądra - bo mogłabym zarobić 20zł), a część zawożę mojej starszej Mamie (w sumie jeszcze gorzej, bo oprócz zarobku tracę pieniądze na paliwo, samochód się zużywa i tracę czas)... Kurcze, muszę w końcu nauczyć się życia! Dobrze, że są takie wpisy, jak Twój. Dobrego dnia dla Ciebie! I udanego zbioru grzybów, bo są już piękne :)

Bvg
@Dana

Ok, mieszkam w innym kraju. Ale podobno w Polsce to samo. Ciezko znalesc pracownika a nie pracodawce. To pracownicy teraz rozdaja karty. Pewna ogromna firma na caly kraj zatrudnia dostawcow imigrantow bez jezyka. Nawet na najnizszej krajowej masz te zarobki stale. Mnie to oczywiscie nie interesuje i mam wlasna firme, tradycyjna. I dobrze przedzie. Produktow forever kilka wyprobowalam. Jakos w stosunku do ceny wypada kiepsko. Kosmetyki minimalnie lepsze od tych drogeryjnych a duzo drozsze. Wciaz pelne zlych skladnikow. A teraz mamy taki wybor dobrycj produktow i proste zakupy przez internet.

@Bvg

U nas podobno również jest wiele ofert pracy, ale albo na 3 zmiany, albo 4 brygadówka, albo w marketach... i to za najniższą krajową. Prowadzę swoją firmę, więc na szczęście nie muszę przebierać w takim eldorado... Więc uważałabym z tym, że to pracownicy rozdają karty... bo naprawdę dla niewielu najniższa krajowa to poczucie bezpieczeństwa i szczyt marzeń. Nie kupuję wszystkich produktów Forever, ale jest kilka naprawdę dobrych i warto za nie zapłacić.

Vika
@Dana

A jakie produkty polecasz? Ja najdluzej bylam z czystym aloesem do picia, do momentu gdy znalazlam bardzo podobny jakosciowo za polowe ceny. Maseczka, ktora wycofali juz ze sprzedazy byla fajna. Pasta byla by ok, ale unikam parabenow. Cala reszta kosmetykow albo parabeny, albo donor formaldehydu, albo edta, ewentualnie mikroplastiki, szkodliwe dla cery i srodowiska.

Asik
@Vika

Żadna maseczka nie została wycofana...to raz. A dwa, jeżeli jakiś produkt zawiera parabeny czy inne skladn."szkodliwe" to są one na samym końcu składu...czyli są w tak minimalnych ilościach że nie szkodzą ani nie zatruwają, wystarczy poczytać na ten temat a nie pisać bzdur! ????

bhbhf
@Asik

Tak. I masz 15 kosmetykow, kazdy z parabenem a mozesz miec 15 i zaden bez. I nawet taniej. A mikroplastiki nie sa na koncu skladu, a wplywaja zle na wchlanianie skladnikow odzywczych. Tez mozna poczytac. Mamy wolny rynek. Skreslam kazdy produkt, w ktorym mi cos nie pasuje. Podobnie witaminy. Mozesz np miec czyste 100% mleczko pszczele, a mozesz kupic kapsulke z mleczkiem i niepotrzebnymi dodatkami (nawet jesli nie sa szkodliwe). Rynek ma naprawde bogata oferte swietnych jakosciowo produktow, jesli sie klapek na oczach nie ma.

@Thorn

Avon to bie jest porównanie do Forever To tak jakby porównać trabanta do mercedesa .. Forever jest po to zeby dać ludziom zarobić ,ludziom ambitnym . Może być dodatkowa praca lub stała ale nie od razu .. To jest zajęcie dla wykształconych ambitnych ludzi ..

Wiki
@Anna

Proszę proszę.... Dla wykształconych ludzi... Dajcie spokój, dla ludzi, którzy są słabi, by znaleźć normalna pracę, ludzi którzy biorą i wciskaja produkty forever bo tak im kazali... Sok 97 %aloesu... Ta... Tylko że on kosztuje grosze za granicą a u nas ile? Ciemnota ludzka... A z tymi menagera mi to prawda... Mają pod sobą mrówki co pracują za nich a oni potem profity spijaja i jeżdżą na wycieczki. Teraz końcem roku bd dostawać nagrody... Może nawet auta za zrobienie jaknajwiekszej ludzi w balona! Brawo... Forever is debilos

Gołąb
@Dana

Zgadzam się w pełni z Daną. Od siebie jeszcze dodam: w Forever, jak w każdym biznesie, każdej pracy, trzeba coś od siebie dać. Pochodzić trochę przy temacie. Samo się nic nie zrobi. Polecam pracę w Forever.

Mati
@Dana

Hahahahhah nie róbcie z kupy pracy hahahaha. najlepsze są te wypociny albo filmiki co te baby gadaja na fb jaki to biznes nie jest haha. Pracuje normalnie i stańmy koło siebie i zobaczmy kto jaki ma majątek albo na koncie nie wspomne ze dla banku jesteście jakims żartem na rynku. a wlasciciele takiej firmy wala wóde wieczorem ze znajomymi i sie zwas smieja jakie jelenie jestescie jak 99 procent ludzi którzy sie uczyli i prace bez problemu zawsze znajda a nie jakies kocopoły opowiadaja ze praca na etacie sie nie rowna z wlasna dzialalnościa jak to kolo działalności gospodarczej nawet nie stało hahahaha, ktos wam naopowiadal bajek ze wy swoja firme macie ahhahahaha

@Mati

Wiesz co, Dana ma trochę racji. Na etacie masz różne firmy i faktycznie wiele z nich to (usunięte przez administratora) jak to napisałeś. Często beznadziejne zarobki, siedzisz w robocie wg grafiku i jak dzieci mają teraz zdalne, to masz przewalone, bo brakuje Ci urlopu. W takich różnych mlm naprawdę można zarobić i nie trzeba być na "górze" jakby się wydawało wielu osobom. U nas w zespole jest wiele osób, które zarabiają dodatkowo między 500zł a 3000zł. Może dla Ciebie takie pieniądze zarobione po godzinach (niektórzy pracują też "normalnie" na etat) to nic. Ale uwierz mi, że na polskim rynku dla wielu osób takie dodatkowe pieniądze dają duże wsparcie.

pik

ok

buahaha
@Wiki

Forever nie rozdaje aut. Moze co najwyzej placic lease za ciebie. A to nie to samo. Nie mowiac o tym, ze jak sie nie wyrobi normy, to przestaja placic ten lease. To taki chwyt marketingowy.

Luiza

Mija mi właśnie 6 miesięcy odkładam związałam się z FLP. Jestem zadowolona, to nie jest mój poerwszy MLM, ale tu zostanę na dłużej. Przede wszystkim FLP stawia na etykę, nie wymaga zakupów i robienia z domu magazynu, a nawet zakazuje takich praktyk w regulaminie. Daje skuteczne narzędzia do polecania i odpowiednie za nie wynagrodzenie. Umowa jest ma zasadzie programu lojalnościowego, więc jest spoko, bo łącze to z pracą zawodową. Firma rozlicza PIT więc działa legalnie. Szkolenia są spoko. Produkt jest bardzo okej, a w samej firmie nie ma atmosfery typowej dla MLM czyli sztucznej pozytywności i sekciarskich zagrywek. To fajna opcja rozwoju, jeśli ktoś naprawdę chce zarobić. Tyle, że żeby zarabiać trzeba pracować, samo nie spada z nieba. Ogolnie polecam. Jedyny minus, to duża cena pakietu startowego, ale można zacząć też bez niego i też jest okej.

@Luiza

" FLP stawia na etykę, nie wymaga zakupów i robienia z domu magazynu, a nawet zakazuje takich praktyk w regulaminie." Ty chyba nie piszesz o Forever...? Etyka... w którym miejscu? Tam gdzie managerowie biorą kredyty (i wymagają tego od innych), by zrobić program samochodowy, potem wyprzedają towar na allegro, by spłacić kredyty? Oczywiście po zaniżonych cenach? To jest etyka? A wiele innych osób sprzedaje po zaniżonych cenach na różnych grupach, byleby zrobić 4 cc? To jest droga do upadku Forever :(

Mon
@Anita

Te głupoty które rozpowiadają żenujące panie z insta wieszając na suszarce gacie swoich mężów są nie do słuchania! Jak ktoś ma odrobine wiedzy medycznej to ma dobry ubaw ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Forever Living Products Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forever Living Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forever Living Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Forever Living Products Poland Sp. z o.o.